تعبیر خواب تبخال

دیدن تبخال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تبخال در خواب چیست؟

تبخال Herpes-simplex

دیدن تبخال یا هر گونه مشکلات پوستی مانند خشکی پوست در رویا به این معناست که پول یا مبلغی را از دیگران قرض گرفته و در اختیار دارید ولی همواره ترسی از بازپس گیری این مبلغ توسط دیگران همراه شماست. این اضطراب و ترس می‌تواند در رویا خود را به صورت تبخال نمایان کند.

در گذشته به هر گونه مشکلات پوستی بر روی صورت و یا بدن نام آبله می‌نهادند و می‌توان با در نظر گرفتن این مسئله به تعبیر خواب آبله پرداخت.

مطیعی تهرانی می‌گوید: پوست بدن باید سالم باشد و اگر چیزی روی پوست ما ظاهر شود نشان عدم سلامت آن نقطه از پوست است.

 • در خواب نیز دیدن آبله و یا تبخال روی پوست بدن زیان مالی تعبیر شده. اندازه آبله اندازه زیان مالی است و نزدیک بودن به صورت و چشم نیز اهمیت آن را باز می‌گوید. چنانچه گسترده و همه جای بدن را گرفته باشد به طوریکه در خواب خود را مثل آبله‌ای‌ها خال خال مشاهده کنیم زیانی است بزرگ و گسترده که قادر به کنترل آن نیستیم و اگر کوچک و فقط یکی باشد زیانی است مختصر که قابل جبران می‌باشد.
 • تبخال در صورت شرمندگی است.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب بیماری پوستی

☺ تعبیر خواب «تبخال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تبخال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. پری

  خواب دیدم مادرم رفته پیش فالگیر و در طالعش اومده که هر وقت تبخال زدن مادرم فوت میکنن خواستم بدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از ترس از دست دادن مادرتان این خواب را دیده اید و تعبیر نخواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. امید

  سلام من خواب دیدم یکی از بستگان لبش تبخال زده بود ‌مدام گلایه می‌کرد واونرو به را با دقت به من نشان میداد درضمن این طرف خواب زن هستش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند به این صورت باشد که ایشان پولی و یا موضوعی را به شخصی بدهکار هستند و این موضوع در خواب شما به این صورت امده است واین نگرانی برای ایشان در خواب شما امده است که اگر فرصتی برای شما پیش امد به ایشان کمک کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Nafas

  سلام من خواب مادربزرگمو دیدم ک روی لبش تبخال زده و خیلی ناراحته و اذیته از اونا میشه تعبیرشو زودتر بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نمی‌توان خیر باشد و نشان بر غمی است کم ه به خانواده شما خواهد رسید و اینکه می‌تواند نشان بر بیماری باشد که به اعضای این خانواده است که ایشان مادرشان بوده اند می‌رسد و اینکه همانطور تبخال بیماری قابله رفع است این ناراحتی زود از این خانواده خواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Ameneh

  سلام،من نزديکاي ظهر بود خواب ديدم يه شب قبل عروسيم رو لبم تبخال زد زخم نبود فقط لبم باد کرده بود سفت شده بود قرمز بود بعدش من با لباس عروس قرمز ک تنم بود نشستم رو زمين گريه ميکردم و خودمو ميزدم ک من الان با اين تبخال چيکار کنم هر چي هم ک مادر و اطرافيانم دلداريم ميدادنند فايده نداشت من همچنان گريه ميکردم لطفا راهنماييم کنيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب ظهر معمولا بدون تعبیر است و بیشتر نشانه از مشکلات درون ناخوداگاه ماست و از این رو این خواب نمیتواند احتمال زیادی برای تعبیر داشته باشد اما میتوان ان را به این شکل تعبیر کرد که شما ترسی از حقی که بر گردن شما نهاده خواهد شد دارید و این مروبط به تعبیر خواب تبخال است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. الهه

  من‌خواب دیدم زیر بینی ام یه تبخال بزرگ زده ووقتی میکنمش یکی دیگه زیر اون هست جفتش رو میکنم اولش خیلی ظاهر بدی داره ولی سرمو میگیرم پایین میشورم و وقتی دوباره تو آینه نگاه میکنم بینیم خیلی خوشگل و مرتب میشه و اثری ازون زخمها نیست میشه لطفا تعبییر دقیقش رو بفرمایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند به این شکل باشد که در خواب دیدن تبخال به معنای موضوعی برای رد و بدل کردن بین شما و شخص دیگری است و معمولا تبخال در خواب به این صورت دیده می شود که شامل نگرانی شما از این موضوع است.
   از این رو این خواب به این صورت است که شما برایتان موضوعی پیش خواهد امد که از سبب ان نگرانی برایتان پیش خواهد امد اما همه ی ان بستگی به ان دارد که ایمان خود را حفظ کنید و مقاومت کنید تا بتوانید از پس ان بر بیایید که انشالله خیر است.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید