تعبیر خواب اضطراب

دیدن اضطراب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اضطراب در خواب چیست؟

تعبیر خواب اضطراب anxiety

دیدن اضطراب و پریشانی در خواب میتواند دو تعبیر مختلف داشته باشد یکی ترس از وقوع اتفاقی خاص دیگری استرس داشتن برای آن.

تعبیر خواب اضطراب و ترس:

ترس در خواب هاي ما شادي و خبر خوش است. اگر در خواب ترسيديد و يکه خورديد خوشحال مي شويد و خبري ناگهاني و خوب و شادی بخش دريافت خواهيد داشت…

نوشته اند ترس ايمني است. اگر از دزد ترسيديد از جانب خويشاوندان يا اهل بيت خود آسيب و زيان مي بينيد. امام جعفر صادق عليه السلام فرموده ترسيدن در خواب نصرت است.

تعبیر خواب استرس و اضطراب:

داشتن استرس شدید در خواب بیشتر از وقایعی که در بیداری رخ داده‌اند نشئت می‌گیرد. ناراحتی‌ها، نگرانی‌ها و حوادث ناگواری که ممکن است در زندگی هر نفر رخ دهد بیشتر خود را به صورت حالت پریشانی در رؤیا نشان می‌دهد.

آنلی بیتون درباره تعبیر خواب استرس می‌گوید:

 • اگر در خواب مشاهده کنید که هراسان و پریشان هستید، بیانگر آن است که موضوعی باعث ناراحتی شما می‌شود.
 • اگر خواب ببینید که موضوعی باعث پریشانی شما شده است، بیانگر وقوع پیشامدهای ناگوار است. دیدن ترس، پریشانی و ناراحتی دیگران در خواب، نشان‌دهنده‌ی آن است که بیماری شما را تهدید می‌کند.

معبرین غربی گویند: مضطرب بودن و پریشانی در خواب بیشتر ناشی از اتفاقاتی است که در زندگی روزانه برای بیننده خواب رخ داده است

 

تعبیر خواب «اضطراب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اضطراب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. الهام سلیمانی در 1399/05/15در7:36 ب.ظ

  اولین شبی ک مادر خاک کردیم خواب دیدم پدر و مادرم و همه خانواده درجه یک رفتیم مهمونی دختر خاله ام ک یه خاله دیگه ام خونه رو داره بود بهش و همه نگران بودیم کسی متوجه بشه ما اونجایم یهو دیدم رو پنجره نشستم و پرتقال زرد میخورم و بیخیال نگرانی همه و همه چی پوست پرتقال مینداختم پایین ک خاله ام متوجه شد ما اونجایم اومد بالا ولی خندید و خوشحال شد یهو اونم نگران شد بازم بیخیال پرتقال میخوردم و پوست مینداختم پایین ک گفت همه فهمیدن نگرانی تو خواب زیاد بود و منم بیخیال

  • یاسین صداقت در 1399/05/18در4:52 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به معنی بیماری برای شما است و اینکه شما باید بیشتر مراقب خودتان باشید و اینکه اطرافیان را نگران خود نفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید