تعبیر خواب الماس

دیدن الماس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن الماس در خواب چیست؟

الماس flawless-diamond

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا آورده شده است که به دلیل رنگ‌های گوناگون سنگ‌های مختلف، چیزهای مختلفی در تداعی معانی آن‌ها می‌آیند، برخی سنگ‌ها ممکن است تفوت مختصری در تفسیر داشته باشند. الماس در رویا نمادی از طمع و آز انسان، سختی طبیعت و آنچه فرد قدر می‌نهد است.

تعبیر دیدن الماس در خواب

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید در کیف پولتان پر از الماس و اسکناس‌های نو است، علامت آن است که معاشرینی خواهید داشت که شعارشان در زندگی “دمی خوش است ” می‌باشد و عشقهای لطیف، دنیا را برایتان مکانی زیبا جلوه خواهد داد.
 • دیدن الماس در خواب نشانه موفقیت است. مگر آنکه خواب ببینید از روی جسد کسی الماسی ربوده می‌شود، در این صورت نشانه آن است که دوستان شما را به بی وفایی متهم می‌کنند.
 • اگر زن ورزشکاری خواب الماس ببیند، نشانه آن است که روزهایی لبریز از سعادت و هدایایی با شکوه در پیش رو دارد. اگر بازرگانان چنین خوابی ببینند، نشانه معاملات سود آور است.

لیلا برایت می‌گوید: دیدن الماس در خواب، بدین معنا است که روزهای خوشی پیش رو دارید، اگر در خواب دیدید که مقدار زیادی الماس دارید، یعنی سعادت و خوشبختی در انتظارتان است.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است:

 • خواب الماس: علامت ناکامی در زندگی شخصی شما
 • شما الماس دارید: کارها و معاملاتتان به خوبی پیش خواهند رفت.

هدیه گرفتن الماس در خواب چه تعبیری دارد؟

آنلی بیتون می‌گوید:

 • اگر خواب ببینید صاحب قطعه ای الماس هستید، نشانه آن است که مورد لطف و احترام مقامات بالا قرار می‌گیرید.
 • اگر دختری خواب ببیند نامزدش به او الماس هدیه می‌دهد، علامت آن است که ازدواجش با افتخار و سربلندی همراه خواهد شد.

تعبیر گم کردن الماس در خواب

آنلی بیتون می‌گوید: گم کردن الماس در خواب، نشانه رسوایی و مرگ است.

کتاب سرزمین رویاها

 • الماس گم می‌کنید: ناتوانی مالی و نا خوشی
 • الماس پیدا می‌کنید: یک نفر واقعاً عاشق شماست.

تعبیر خواب خرید و فروش الماس

کتاب سرزمین رویاها

 • الماس می‌خرید: غم
 • الماس می‌فروشید: یک مصیبت در پیش است
 • الماس می‌دزدید: ضررهای بزرگ
 • الماس‌های بدلی: مرگ یک دشمن
 • شما مقدار زیادی الماس دارید: موفقیت و احترام
 • دیگران الماس دارند: منفعت بزرگی نصیبتان می‌شود

☺ تعبیر خواب «الماس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «الماس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


41 دیدگاه

 1. zeynab

  با سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که بزاغ دهنم تبدیل به الماس میشه
  تعبیرش چیه؟!

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که خیری بی بدیل به شما رسد که شما خود سر منشا ان هستید و از این رو می تواند نشان از موفقیت هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فتحی

  سلام خسته نباشید
  من دیشب خواب دیدم که کناره یک ساحل نشسته بودم و به جای اینکه ماسه کنار دریا باشه تا چشم کار میکرد الماس های ریز و درشت بود و من اون هارو دست میگرفتم و میدیدم و لذت میبردم واقعا عالی بود.
  حالا میخواستم بدونم تعبیرش چیست ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و میتواند نشانه ی موفقیت در زندگی باشد و باید بدانید که ممکن است برای شما خیری را از جایی که انتظارش را ندارید به شما رساند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. غزل

  سلام در خواب دیدم با خانوادم از زیر زمین کلی الماس‌های صورتی پیدا کردیم ولی انگار یه چیزی هم بود مثل جن که دست منو زخمی کرد الماس‌ها همه صورتی بودن و دنبال مابقیش بودیم که تو زمین تو دل خاک بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پیدا کردن الماس امده است که می تواند به ان معنا باشد که ایشان را خیری رسد و این که در خواب دیگری مانع این کار شده است ممکن است نشان از دشمنی باشد که در واقعیت دارید که سبب اذیت شما شود و اجازه بهره مندی صحیح از این خیر را ندهد.
   سربلندو پیروز باشید

 4. حدیث

  با سلام من دیشب خواب دیدم که جن ها با من در ارتباط هستن و یک روز که من میخواستم یک شارژ بخرم دیدم جنیان وسط برگه شارژم یک الماس نارنجی گذاشته اند که انگار من یک نامزد داشتم و زمانی که الماس را یه او نشان دادم گفت این خیلی با ارزش هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب جن نشان از دشمن است و اینکه در خواب خود به این صورت دیده اید ممکن است به این معنا باشد که دشمنانی دارید که اجازه بهره مندی از خیری به شما را ندهند و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. رویا

  باسلام دیشب خواب دیدم آسمان به شکل عجیبی روشن و شفاف شد بطوری که همگی به مکان امن و خانه ها پناه بردیم بعدا ماه به تعداد زیادی ماه کوچک و شفاف تجزیه شد بطوری که واقعا شفاف و زیبا بودن. البته از شواهد خواب روشن بود که روز هست ولی نمیدونم چرا به اونها میگفتیم ماه. بعد از ارام شدن اوضاع بطرف زمین حرکت کردیم و پخش شدیم. من متوجه تعداد زیادی تکه های شیشه شدم که همه جا ریخته بود و با خودم گفتم اینها الماس هست که از آسمان ریخته. خواب عجیبی بود برام. خواهشا تعبیرش کنین ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ماه امده است که بسیار مهم است بدانید که ماه را چگونه دیده ایدو از این رواین خواب برای شما حیر است اما باید بدانید که در تعبیر خواب الماس هم امده است که نشان از بزرگی و خیر است و این خواب برای شما نشان از خیری است که به ان رسید و از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. مریم

  سلام من خواب دیدم تو دهنم احساس خورده شیشه کردم وقتی محتویات دهانمو بیرون ریختم یک تیکه طلای کوچیک بود و یک عالمه تیکه های الماس خیلی زیبا و درخشان هر چی محتویات دهنمو خالی میکردم باز دهنم پر میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بیرون امدن طلا از دهان می تواند به این معنا باشد که خیر است و نشان از ان باشد که شما در اینده نزدیک به خیری که از ان خودتان است خواهید رسید اما باید بسیار در انتخاب های خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مهدی محمد نژاد

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که در یکی از بزرگترین و معروفترین معدن الماس هستم و از تونل هایی که کنده شده به اعماق زمین رفتم و از دیواره انتهاییشو کندم و مقداری الماس پیدا کردم و شبو در تونل هایشون خوابیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در ارتباط با خواب شما باید عرض شود که در تعبیر خواب معدن الماس ممکن است به این معنا باشد که شما در زندگی خود به دنبال پیدا کردن مزد بی زحمت هسیتد و از این رو باید رویه خود را تغییر دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. فرشته

  سلام. من خواب دیدم یه الماس بزرگ و خیلی خیلی زیباو نورانی اندازه خورشید تو آسمون بود هر وقت این الماس میومد خورشید زیبایشو از دست میداد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خورشید به این صورت امده است که حالت ان بسیار مهم است و در خواب شما انشالله نشانه ی خیر است و از دیدن ان نگران نباشید.
   سربلندو پیروز باشید

 9. علی

  با سلام
  خواب دیدم جنی برای من تعداد زیادی الماس آورد
  اول به چهره اش نگاه نکردم
  ولی بعد که ازش خواستم چهرشو ببینم به شکل مادرم در آمده بود
  و به من گفت مادرت زیاد عمر نمیکنه
  و الماس ها رو به من هدیه داد

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر جن نیست بلکه نشان بر پری و فرشته خیر است و بر تعبیر است که به شما خیری خواهد رسید . . این پیام به شما میتواند به خاطر افکار شما نسبت به سلامت مادرتان باشد و حتمی در تعبیر ان وجود ندارد که گفته شده است همان شود . و حتما صدقه بدهید که تعبیر به خیر شود برای شما و مادرتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. فاطمه

  با سلام من دیشب خواب دیدم ک روی یک کوه هستیم با چند نفر دیگه من روی ماسه وو سنگای کوه ی خیلی الماس پیدا میکنم و یواشکی میزارم توی جیبم اسم اون کوه هم کوه امام خمینی بود تعبیرش چی میشه ایا؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که از وجنات این خواب برای شما مشخص است در تعبیر ان هم باید بدانید که این خواب به این صورت تعبیر خواهد بود که در اینده ای نه چندان دور از ان چیزی که برای شما بسیار بزرگ است سعادتی کسی خواهید کرد که بسیار سبب تغییر در زندگی شما خواهد شد.
   سربلندو پیروز باشید

 11. سهیلا

  من خواب دیدم توی ی جوب ک آب تمیزی میره خیلی الماس سفید ریخته شده و من خواهرم جمع میکردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب سراسر خیر است و تعبیر ان به این صورت میتواند باشد که شما از چیزی که اصلا فکرش را هم نیمکنید وخیرو سعادتی کسب خواهید کرد که خواهرتان هم در ان دخیل است.
   سربلندو پیروز باشید

 12. مهشید

  به من الهام شد از قسمتی از حیات خانه پرنده ای از خاک بیرون میاید و آنجا چیزی برای من قرار داده شده است. یک شاهین و بعداز آن یک مرغ که پرواز کردند بیرون آمدند و در آن قسمت من ۷ قطعه بزرگ الماس کبود به دست آوردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر الماس در خواب به معنای همان چیزی است که در متن بالا آمده است و اینکه شما در خواب دیده اید که به الماس دست یافته اید به معنای موفققیت شماست و اینکه مرغ و شاهین از همان منبع الماس ائل بیرون آمده اند به معنای این خواهد بود که شما در مسیر رسیدن به موفقیت قطعا به موفقیت های دیگری هم میرسید ولی موفقیت اصلی هیچ گاه به شکل آنها نخواهد بود و بسیار بزرگ است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. لیلا

  سلام.خواب دیدم کلی الماس های بزرگوسفید ریختن وسط پذیرایی بعد بابام گف مامانمو داداشم وسط راه نصفشو ریختن رفتن بیارن الماس ها واقعا خوشگل و بزرگ بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پیدا کردن الماس در خانه خود باید بدانید که ممکن است به معنای خیری باشد که در خانه شما وارد شود و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. مسعود

  سلام انگشتر الماس تو دستم بود میدرخشید

 15. محمد

  راه رفتن بروى الماس و سنگهاى قيمتى چه تعبيرى دارد

 16. علیرضا

  من خواب دیدم پدرم از سر کار میاد با ۳ الماس بزرگ تو دستش

 17. شریفی

  خواب دیدم یک نقاشی زیبا روی سنگ بود دستمو گذاشتم روش دیدم یک تاج پادشاهی سە تا الماس گرد داخل اون قرار داره بلندش کردم الماس ها میچرخیدند صدای زیبایی از خود نشان میدادن همه رو برداشتم اوردم نشانه چیست؟

 18. مرجان

  خواب دیدم شخصی برای من اپیلاسیون میکنه و بجای مو الماسهای خیلی خیلی زیادی از بدنم کنده میشه و اون شخص الماسها رو میدزد
  ممنون

 19. ریحان

  من خواب دیدم یه الماس سفید و درخشان دارم بعد زیر زبونم گذاشتم سیاه شد بعد دوباره گرفتم تو دستم سفید شد

 20. شهرزاد

  سلام مادر من خواب ديدند كه من حدود دوازده ساله هستم و كساني نزد ايشون رسيدن و جعبه ايي به ايشان دادن و گفتند اين جعبه داخلش الماس هست و مربوط به دخترت شهرزاد است

 21. نازنین

  سلام.من خواب دیدم ماری به من حمله میکرد…کسی مار راگرفت و به صورت طولی به دو قسمت تقسیم کرد.داخل شکم مار 4 الماس درخشان بود که یکی از آن ها را به من داد…ممنونم

 22. محمدرضا

  سلام خواب ديدم ك در محل كارم ك تو ي جنكل هست تو كارخانه من جند تا از فك و فاميل الماس طلا مهره مار و انواع جواهرات ب تعداد بسيار بسيار زياد انكار تو موزه بود.بيدا كرديم .لطفا تعبير رو بكيد.با تشكر

 23. R.m

  سلام خواب دیدم چندین اجرام نورانی در آسمان عبور میکردند بعد از اون هم من و هم مردم مشغول جمع کردن چیزهایی شبیه به الماس که از آسمون افتاده بود بودیم…

 24. نرگس

  خواب دیدم شوهرم برای خواهرم وبقیه الماس خریده برای من نخریده وبه نظرم میاد رنگش سبز بود ومن خیلی ناراحت بودم باهاش قهر کردم وبه من گفت که یه تکه الماس فروخته 16 تومن ولی نگفت 16 هزار تومن یا میلیون تومن در ضمن رابطه من با خواهرام خوب نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به تعبیر خواب الماس ربطی نمی تواند داشته باشد و ممکن است به این معنا باشد که در خواب شما به ان علت که خود را از ایشان دور می دانید این گونه دیده اید که ممکن است همسر شما هم حق را به ایشان دهند و از این رو این خواب برای ناخوداگاه شماست و تعبیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 25. مرضيه

  سلام خواب ديدم رفتم تو كوه الماس پيدا كردم
  مثل طلا هست كه با سنگ قاطي هست و ناخالصي داره الماس هم بدين شكل بود سفيد و شفاف و برق ميزد ولي با سنگ هم قاطي بود تو خوابم بابام باهام بود كه الماسارو پيدا كرديم(بابام فوت شده) برگشتيم خونه ماشين رو همراه الماسا دزديدن و من حالا به دنبال الماسا، وقتي ماشين رو پيدا كردم الماسا به چند تيكه شيشه بي خاصيت تبديل شده بودن.

 26. مصطفي

  سلام تو خواب ديدم پدرم الماس فروخته وپولاشو ميخواد بگيره و به من و مادرم خبرشو داشت ميگفت لطفا تعبيرش چيه

 27. الهام

  خواب دیدم از یجایی مثل کوه الماس های رنگارنگ جمع میکنم بعد آوردم چن تایی هم به دیگرون دادم

نظر خود را بیان کنید