مجله آلامتو

تعبیر خواب مرده

دیدن مرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرده در خواب چیست؟

تعبیر خواب مرده

در نفایس الفنون تصریح شده که دیدن جنازه و مرده در خواب مال حرام است.
مرحوم مجلسی نوشته اگر کسی در خواب جنازه یا مرده ببیند از غائب به او خبر می رسد.
ابن سیرین معتقد است که اگر کسی ببیند جنازه ای می برند خداوند او را بر تعداد افرادی که به دنبال جنازه روان هستند و او را تشییع می کنند امارت و فرمان روائی می دهد.
از امام صادق _ ع _ روایت است که دیدن جنازه در خواب خوب است زیرا برای بیننده خواب بزرگی و مال و عزت و جاه می آورد.

تعبیر دیدن جنازه در خواب

مرگ deadمشاهده جنازه ای که به دوش می برند نیکو است چون فراغت از رنج و اندوه است و چنان چه بیمار باشیم بهبود می یابیم و اگر مدیون باشیم ادای دین می کنیم.

اگر بیننده خواب خودش را مرده ببیند عمرش دراز می شود که همه معبران اسلامی و بیگانه در این مورد بخصوص اتفاق نظر دارند.

اگر در خواب ببینیم که مرده بیمار است این هم خوب نیست و توصیه شده که بیننده خواب باید مراقب سلامت خویش باشد و چندی از خطر کردن بپرهیزد و خشمگین نشود و از عزیمت به سفر خودداری کند و از دخالت در اموری که می تواند بی تفاوت بماند خودداری کند.

کندن قبر و مشاهده جنازه خوب است منهای لمس جنازه.

اگر در خواب دیدیدم کسی که می دانیم مرده چیزی به ما داد خوب است چون مالی به بیننده خواب می رسد و پولی بدست می آورد.

اگر جنازه ای را ببینید که از جای برخاست و از شما دعوت کرد که با او همراهی کنید خوب نیست.

اگر جنازه ای را شیک و با لباس تمیز و خوب مشاهده کنید نیکو است و برای شما خوشحالی و مسرت می رسد ولی اگر بد لباس و ژولیده و کثیف و آشفته بود بد است چرا که شما را غمگین و رنجیده می کند و نشان آن است که در روزهای آینده به شما غم می رسد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جسد

تعبیر دیدن مرگ و جنازه

دیدن جنازه در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خودتان است که درشما مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستید. خودتان را کنارگذاشته‌اید و از درون مرده‌اید.

تعبیر خواب متوفی

دیدن کسی که مرده یا حرف زدن با او در خواب، خبر از این می‌دهد که شما تحت نفوذ افراد منفی هستید و دورتان را افراد ناجور گرفته‌اند. این خواب همچنین می‌تواند راهی برای شما جهت روانکاوی احساسات‌تان با کسانی باشد که درگذشته‌اند.

همچنین این خواب، سمبل شکست مالی هم می‌تواند باشد. اگر خواب کسی را ببینید که مدتها پیش فوت کرده، نشان‌دهنده این است که موقعیت یا رابطه فعلی شما درزندگی‌تان، تشبهاتی با چگونگی موقعیت و رابطه‌تان با فرد درگذشته دارد. این خواب می‌تواند برای‌تان آشکار کند که چقدر لازم است به این رابطه پایان دهید.

اگر خواب کسی را ببینید که به‌تازگی درگذشته، یعنی مرگ او هنوز هم در ذهن شما تازه است و شما همچنان درگیر این هستید که رفتن او را باور کنید. اگر فرد درگذشته سعی دارد شما را با خودش به جایی ببرد، نشان‌دهنده این است که شما سعی دارید مرگ او را بفهمید و درک کنید. همچنین نمی‌خواهید تنها باشید.

دیدن و صحبت با پدرومادرفوت شده در خواب، نشانگر ترس‌های شما بابت از دست دادن آنهاست و همچنین شیوه کنارآمدن‌تان با این موضوع. شما از خواب‌تان به‌عنوان آخرین فرصت برای آخرین خداحافظی با آنها استفاده می‌کنید.

دیدن خواهر و برادر، فامیل، یا دوست فوت شده در خواب، بیانگر دلتنگی شما و تلاش‌تان برای تسکین خاطرات قدیمی‌تان با آنهاست. همزمان با تکاپوی شما برای زندگی جاری روزمره، خواب‌های‌تان به‌عنوان تنها وسیله برای کنارآمدن و پذیرفتن ازدست‌دادن فرد موردعلاقه‌تان عمل می‌کنند. اگر در خواب ببینید کسی که فوت کرده، یکبار دیگر میمیرد یعنی آرزو دارید او هنوز زنده بوده و خیلی چیزها را در زندگی با او تجربه می‌کردید. این‌گونه خواب‌ها بیشتردر اوقات شادی یا درحین رویدادهای مهم زندگی رخ می‌دهند.

خواب دیدن فرزند کودک‌تان که مرده است، راهیست برای زنده نگه داشتن او به واسطه خواب‌ها و رویاهای‌تان. برای پدرومادر، از دست دادن فرزند، فوق‌العاد سخت است. چنین خواب‌هایی دیده می‌شوند چون هنوز نمی‌توانید درک کنید و بپذیرید که چگونه و چرا کودک‌تان به این زودی از شما گرفته شده است.

تعبیر خواب «مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

353 دیدگاه

 1. من خواب دیدم پسرخاله من که الان ۵ سال ازدواج کرده دوباره داره ازدواج میکنه و ما همه تو خونه داریم میرقصیمو شادیم حتی پسرخالمم دیدم با لباس دامادی اومد پیشمون.

  دیدم عروسی تو خونه هست و همه جمع هستیم که یهو پدر من با چند تا از فامیلاش میاد و تابوت پدربزرگم که ۲۰ ساله فوت شدن رو شونه هاشونه و هی میگه من باید یه دقیقه پدرمو تو خونه بگردونم

  ولی مامانم بهش میگه نمیشه اینجا الان عروسیه آبرومون میره ولی پدرم میگه خونه خودمه دلم میخواد پدرمو دور بدم تو خونه ام واقعا نمیدونم تعبیرش چیه ولی ترسیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در قسمت اول خواب شما بر اساس تعابیر به این تعبیر خواهد بود که ایشان را خیری خواهد رسید اما در قسمت دوم خواب ممکن است به این معنا باشد که ایشان را دینی بر گردن پدرتان هست که باید ان را ادا کنند و از این رو ممکن است پدرتان در اینده ی نه چندان دور کار عجیبیی بکنند که به قسمت اول خواب شما هم مربوط باشد و این نشان از ان دارد که باید پدرتان را نسبت به این موضوع اگاه کنید که برای پدربزرگتان هم خیراتی بدهند.
   انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام وقت بخیر, یه مدته که همش خواب میبینم مادرم فوت کردن, یکبار که تو مسجد همه منتظر بودیم تا مادرمو بیارن و چند بار هم دیدم که مادرم رو در پذیرایی خونه ملافه سفید روش انداختن و میخوان ببرنش,

  امشبم که خواب دیدم مادرم بهم گفت من دارم میمیرم و تو خواب حالش خوب نبود بعد یه لحظه تا آشپزخونه اومدم دیدم بهم گفتن مادرتو اینجا تازه دفن کردیم منم بالای خاک مادرم ایستاده بودم, البته تا این خواب آخر هر چی که شب در خواب دیدم صبحش مادرم مریض میشدن اونم در حدیکه واقعا تا سر حد مرگ, یهویی حالشون بد میشد,خواهشا این خواب آخر من چه تعبیری داره ممنون.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اگر یک بار دیده شده باشد میتواند دارای تعبیر باشد و از این رو دارای تعبیر صادقه نیست و نشان از نگرانی شما نسبت به حضور ایشان و وابستگی شماست.
   از طرف دیگر هم ممکن است به رابطه ی ذهنی بین شما و مادرتان مربوط باشد که برای همه ناشناخته است و نمیتوان دلیل منطقی برای ان اورد.
   به هر صورت نگرانی از بابت تعبیر این خواب برای شما وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام. من خواب دیدم مادر بزرگم‌ که به تازگی فوت کرده یقه من رو میگیره و ازم میخواد که میوه بخورم. میشه تعبیرشو بهم بگین لطفا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما خیری از ایشان میتوانید به دست اورید اما نسبت به ان اهمیتی قایل نیستید و از این رو این خواب را به این شکل دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام من عموم بهمن فوت شد خواب ديدم بالا سره قبرش با چن نفر فاميل نشستيم ولي قبرش هيچ اسم و نشوني نداش ولي ميدونشتيم مال عمومه بغلش عكسي از پدرم كه شكل تنديس و جايزه بود قاب عكس نبود شكل تنديسي بود كه صورت و عكس پدرم بود گذاشته بودن بغل قبر عموم،تعبيرش چي ميتونه باشه؟ خيلي ناراحت و اشفتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای ایشان کمی نگران کننده میتواند باشد اما نسبت به پدرتان اگر در قید حیات هستند نگرانی نیست و باید بدانید که ممکن است این خواب به این صورت دارای تعبیر باشد که ایشان برای پدر شما احترام بسیار زیادی قائل هستند و از این رو اگر ایشان در قید حیاتند حتما باید خیراتی برای ایشان بدهند و بدانید که انشالله مقبول واقع شود و اصلا هم از این بابت برای پدرتان نگران نباشید.
   سربنلد و پیروز باشید

 5. سلام من خواب برادر شهیدم رو دیدم ایشون یه سربند سفید به سرش بسته بود و با چند نفر در فاصله ای نزدیک ایستاده بود وقتی من رو دیدند به سمتم اومدند و باهام صحبت کردند اما من بعد از اینکه بیدار شدم فقط تصویرشون یادم موند.

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   این خواب برای ایشان همان خیر است و نشان از وضعیت بسیار نیکوی ایشان داردو برای شما هم میتواند به معنای دلتنگی درونی برای ایشان باشد واینکه در خواب با شما بسیار گشاده رو بوده اند هم بسیار نیکو است و نشان از رضایت خاطر ایشان دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام
  من خواب دیدم همسرم فوت شده،ولی جنازش استخون خالی بود سالم بود اسکلتش ولی خیلی کوچیک شده بود،اندازه اسکلت ی بچه ۳ساله…رفتم دیدم رو خاکه خونوادش فقط نگاه کردن رفتن و من نشستم با گریه با مشت خاک میریختم روش
  مامانم کنارم بود یهو خاک تکون خورد و
  و صدام زد خاکو کنار زدم همونطوری اسکلت بود توان راه رفتن نداشت اومد بغلم کلی قربون صدقم رفت من از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر شود که ایشان را نیازی از شما هست و این یعنی اینکه برای ایشان خیراتی بدهید که انشالله برای ایشان خیر است و بقیه خواب هم اشاره ای به حسرت های درونی شما نسبت به از دست دادن ایشان است و تعبیری برای ان نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فاطمه در

  سلام من حدود،ساعت شش صبح امروز خواب دیدم که جلوی،در حیاط مسجد پدرم که ادم مومنی هست داره جسدی رو دباغی میکنه مثل دباغی پوست گوسفند بعد،دیدم که اون جس پدرمه در حای ک خودش زنده بود…
  بعد،داخل حیاط مسجد چند نفر از افرادی،که با پدرم خوب نیستند(در واقعیت هم خوب نیستند) شکل ارواح بودند سرد و خاکستری رنگ و من و مادرم باید،ازونجا میگذشتیم اما وقتی دیدیمشون من ترسیدم و اونا خبیصانه اروم میخندیدند…. خیلی وحشتناک بودند
  میشه راهنمایی کنید من بلافاصله بعد از بیداری ایه الکرسی خوندم برای دفع بلاها

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که پدرتان خودشان را وقف امور زندگیش کرده است و بر این نشان است که دیدن جنازه در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خود پدرتان است که درخود مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستند خودشان را کنارگذاشته‌اند و از درون مرده اند .و تمام روح و جسم خود را فدای زندگیشان کرده اند و اینکه در راه خودا و در خانه خدا این امر به این امر نشان دارد مه روحش در راه خودا قربانی خواهد کرد و اینکه افرادی با ایشان دشمن هستن و شما انها را به شکل جن دیدید دقیقا بر همین امر دلالت دارد که پدر شما دشمنانی دارد که در کمین هستند اتفاقی برای پدر شما بیفتد و او را مورد تمسخر و ازار و اذیت قرار دهند . پس هوشیار باشید که دشمن بر پدرتان شاد نفرماید . برای رفع بلا صدقه بدهید .
   سزبلند و پیروز باشید .

 8. مایده در

  سلام،خواب دیدم داداشم تماس گرفته میگه،آجی قبر مجید و رشید دوتا پسر عموهام ک فوت شده هستن رو آب گرفت،بابام وقتی قبر میکنه ک درست کنه میبینه هر دو تا جنازه سالم هستن عکس میگیرن و برام میفرستن،یکی از پسر عموهام چشماش بسته بود یکیش چشماش باز ولی سالم سالم،بهد داداشم گفت آجی من گفتم رو طبقه بالا منو دفن کنن،من هم گفتم ببینید اگر میشه منو بزارین تو قبر اون بکی ،

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب کمی پیچیده است اما بدانید که چند اشاره در اینجا برای شما وجود دارد.
   اول انکه نشانه ای برای جایگاه خوب انها هست که بدنشان سالم مانده است و اینکه یکی از انها چشمانی باز دارد ممکن است به این تعبیر باشد که دینی در این دنیا دارند که باید ادا شود.
   اما اینکه شما در خواب گفته اید قبری را انتخاب میکننم هم اشاره ای به انتخاب مسیر است که میخواهید همانند یکی از ان ها که خود در خواب دیده اید زندگی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلام وقت بخیر
  خواب دیدم دایی من که سال گذشته فوت کرده به من پیام داد و گفت برای تولدش یک تیشرت سبز بخرم و تولدش دو هفته بعد بود و من خبر نداشتم
  تعبیر این خواب چی می تونه باشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که مرحوم دایتان نیاز به خیرات دارند و باید برای ارامششان خیراتی هدیه بفرمایید .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. سلام من خواب دیدم تشیع‌ جنازم‌ بود‌ ‌ تو‌ تابوت‌ اما‌ خودم‌ همه‌ چیرو‌ میدیدم.رو‌ سر‌ میچرخوندن‌ جمعیت‌ زیاد‌ بود.گذاشتنم‌ تو‌ خاک.اما‌ من‌ حالم‌ خوب بود.
  فقط‌ ناراحت‌ بودم‌ ک‌ چرا‌ اونجا‌ خاکم‌ کردن.بعد‌ ک‌ همه‌ رفتن‌ رفتم‌ بالای‌ خاک‌ داشتم‌ خاکو‌ برمیداشتم‌ ک‌ تابوتو‌ جابجا‌ کنم.اما‌ تو‌ این‌ اوضاع‌ خیلی‌ حالم‌ خوب‌ بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود اعمال شماست که نشان بر این دارد که شما حال و اعمالتان خیر و نیک بوده است و بر شما ناراحتی و عذاب روحی وجود ندارد و این نشان بسیار خوبی است که شما در پیش پروردگارتان حال و جایگاه خوبی دارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. سلام. من خواب یه جایی رو دیدم که یکعالمه جناره لخت و زخمی افراد غریبه اونجا بود انگار که داشتن یه آزمایش هایی رو روی جنازه ها انجام میدادن … و حس خیلی خیلی بد و همراه نگرانی داشتم هم در خواب و هم وقتی که بیدار شدم. لطفا تعبیرشو میگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر جنازه ای ببینید و نشناسید به معنای بخشی از درون شماست که سرکوب شده است و این بخش برای شما دیگر اهمیتی ندارد.
   در این خواب هم بر این منظور است زیرا که برای شما دیدن این جنازه ها نشان از وجهی از درونتان دارد که یا خودتان ان را سرکوب کرده اید و یا به وسیله ی کسی و یا شخصی سرکوب شده است که در خواب به این حالت برای شما نمایان شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام من دیشب بعد از اذان خواب دیدم که یه نوزاد مرده کفن پیچ شده توی قبره و من قبرشو پر کردم لطفا میشه تعبیر خوابم رو بگین ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن جنازه ای که نمی شناسید مخصوصا اگر بچه ای باشد که برای شما نااشناست دو حالت دارد.
   اگر خودتان بچه دارید که این خواب برای شما طبیعی است و نشانه از میل غریضه به حفظ و نگهداری کودک است اما در غیر این صورت اشاره ای به این دارد که در شما جدیدا جنبه ای از وجودتان از بین رفته است و این جنبه از وجود شما میتواند هر چیزی باشد که خودتان ان را نفی و انکار کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. سلام وقتتون بخیر
  این خواب که دیدم صبح دیدم حدود ساعت ۷صبح الی ۱۲ ظهر
  دیدم تو یک خیابون ایستادم یه جنازه که معلوم نبود مال کی بود لخت و بدون سر وسط خیابون رو یه سکو انداختن و بهش هم تجاوز شده و کلا از ناحیه مقعد نابود شده ولی مردم کلا بی تفاوت میرفتن و میومدن و من میگفتم بابا این جنازه اینجاس و سعی داشتم فرار کنم که نندازن اینو گردن من
  بشدت از دیروز استرس گرفتم
  هزارجور هم تعبیر نوشتن براش
  یکی گفته خیلی عالیه و یکی گفته خیلی بده
  دقیقا نمیدونم الان خوبه یا بد و تعبیرش رو اگر لطف کنید بگید ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز در تعابیر خواب امده است که دیدن جنازه ای که ندانید برای کیست به این معنا میتواند باشد که اشاره ای به درون شماست و این نوع خواب ها تعبیر روایی ندارند که برای ان بخواهید خیر و شر را تعیین کنید و این خود به این معناست که در درون شما جنبه ای وجود دارد که شما به طوری ان را سرکوب کرده اید که این تداعی برای شما نمایان شده است.
   برای ان که بخواهید این جنبه از درونتان را بیابید فقط یک راه وجود دارد و ان هم مراجعه به روانشناس است اما تا زمانی که این خواب سبب ازار شما نشده است لزومی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. ستاره در

  سلام. خاله ی مادرم 2شب قبل خواب مادر تازه فوت شدشون و دیدن که خودشون ایشون و از قبر بیرون میکشن و کفن مادرشون رو خونی میبینند و سعی میکنن خون و بشورن و تمیز کنن اما نمیشد بطوری که فرد دیگه ای میاد و بهش کمک میکنه
  حالا با خبر شدیم که دایی مادرم تصادف کردن و فوت شدن
  آیا این اتفاق تعبیر این خواب بود؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب خون امده است که به معنای خوبی نیست و ممکن است این خواب هم اشاره ای در ان داشته باشد اما در خوابی که ایشان دیده اند نشانه ای از این که چه شخصی به این اتفاق دچار خواهد شد نبوده است و این که در این خواب هم کفن ایشان به خون بوده است خیر نیست و نشان از ناراحتی ایشان میتواند داشته باشد.
   برای ایشان خیرات دهند.
   سربلند وپیروز باشید

 15. زهره نعمتی در

  سلام من خواب دیدم که دوقلو بدنیا اورده ام هر دو پسر یکی مرده و یکی زنده قابله هم مادربزرگم است ..
  خیلی کلافم میشه بگی تعبیر خواب من چیه؟
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب زایمان نشان از وجود کارهای است که هنوز برای به نتیجه رسیدن آن کار وقت نیاز است و زمان به ثمر رسیدن آن فراهم نیامده است و اینکه برای نتیجه بهتر در پیشرفت زندگی و امور کاری وقت و تلاش بیشتری را متحمل شوید و اینکه اگر مادر بزرگتان در قید حیات هستن از ایشان در امور زندگیتان مشورت بگیری چون به شما کمک خواهند کرد و اینکه شما دو مسولیت بر عهده خواهید گرفت که یکی از آنها را به نتیجه مطلوب خواهید رساند و دیگری را در نیمه را رها خواهی کرد و اینکه این خواب نشان بدی برای شما ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. فرهاد در

  سلام و روز بخیر
  من از طرف یکی از دوستان که خوابش رو به من تعریف کرده نقل قول میکنم برای تعبیرش از من کمک خواسته
  ایشون تقریبا 15سالی میشه که مادرشون رو از دست دادن و الان دو روز متوالی هست که خواب مادرشون رو میبینن از خواب بیدار میشن و دوباره که میخوابن باز خواب مادرشون رو میبینن
  دویروز خواب دیدن که مادرشون (مادر ناتنی ولی مهربون ) اومده و گفته که هر کسی بهت آش داد نخور بگو من آشهای (مادر فوت شده )رو میخوام آش های اون خوشمزه هست بهانه بیار و نخور

  خواب امروز اینه که دیدن تو یه باغ بزرگ هستند و تا میخواد این دوستم بلند بشه مادرش میگه بلند نشو بشین اینجا پر از چاه هست و میری میافتی تو چاه

  بعد از اینکه بیدار شدن دوباره خوابیدن و اینبار دیدن که تو خونه چند سال قبل هستن که از اونجا اسباب کشی کردن الان همون مادرش بیرون در وایستاده و میگه بیا بیرون دم در تا توی کوجه باشیم نمون اونجا میگیرن و تورو زندانی میکنن در رو قفل میکنن میمونی اونجا بیا بیرون (باز از خواب بیدار میشن )
  دوباره طرف های ساعت 7صبح میخوابن واین بار میبینن که تو جایی مثل بازار دارن میرن و این احساس که از همه خداحافظی کردن و دارن میرن که این دفعه همون مادر از پشت صدا میزنه که نرو بیا تا من همه واقعیت رو بهت بگم نرو بیا تا بگم که باید کجا بری که اشون هم پیش خودش میگه عجب گرفتاری شدیم ها این هم هر روز میاد به خوابم .
  ممنون میشم تعبیر اینا رو بهم بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب اول باید عرض کنم ممکن است تذکری به ایشان باشد که انتخابی در پیش دارندو این انتخاب باید بسیار منطقی گرفته شود.
   بنده تمام خواب ها را مشاهده کردم و تنها چیزی که از ان برداشت می شود و قابل تعبیر است این خواهد بود که ایشان انتخاب مهمی بر سر راهشان قرار خواهد گرفت که نتیجه ی ان بسیار برای ان مرحومه مهم است و به همین دلیل این خواب ها را دیده اند و این خود نشان از اهمیت موضوع و بی اهمیتی ایشان نسبت به این تذکرهاست.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. هانیه در

  با سلام
  مادرم چند سال پیش از سفره ی حضرت رقیه یک پارچه سبز برایم اورده بود.من هر سال در ماه محرم آن پارچه را به سر دخترم میبندم.
  چند شب مانده به ماه رمضان در خواب دیدم که کنار پنجره یک چوب مانند دسته بیل وجود دارد که آن پارچه سبز روی آن دسته قرار داشت. بعد دیدم که ان دسته خود به خود شروع کرد به تکان خوردن. من داد زدم که انگار امام حسین اون دسته رو که روشم پارچه سبز بود رو داره تکون میده و هممون مات و مبهم داشتیم به اون دسته که مثله عَلَم امام حسین بود و تکون میخورد نگاه میکردیم
  بعد به ینفر گفتم که به امام حسین اب بیاورید. .کنار امام حسین نشستم. دختر عمویم یک لیوان اب را اورد و به امام حسین دادم و امام نیز نوش جان فرمودند بعد رفتند(قابل ذکر است که جسم امام حسین رو نمیدیدم و در خوابم کاملا نامرئی بود حتی وقتی به ایشان اب دادم نیز ایشان قابل مشاهده نبودند و فقط اب را از دستم گرفتند و خوردند و من به بقیه گفتم که امام حسین نامرئی هست به چشم هیشکی دیده نمیشه.)
  و اینکه من دو سالیه تو دلم یه نیتی دارم که حل شدنش یکم سخته. چند سالیه دست یه ادمی که متاسفانه همسرمه گیر افتادم و برای رهایی از اون چله ی دعای توسل گرفتم و شب 23 رمضان چلم رو ختم میکنم. و حتی نذر کردم اگه نیتم براورده بشه یک گوسفند در روز عاشورا قربانی میکنم. ایا خوابم میتونه به این نیتی که از خدا دارم اشاره ای داشته باشه.
  و خواب دومم هم اینه که تو خواب دیدم ماه محرم هست و من در انتهای دسته کنار مردم ایستاده بودم.و داشتم دعا میکردم. یک مرد پیر که جلوی دسته امام حسین ایستاده بود بمن رو کرد و گفت چه نیتی تو دلت داری بگو تا براوردش کنم. من هم نیت دلم رو گفتم و گفت من امام صادق هستم. انشالله حاجت روا میشی.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   راجع به خواب اول اشاره ای به این موضوع شده است که تنها راه چاره ی شما همانی است که فکرش را می کنید و از همین رو این چنین خوابی دیده اید که بسیار برای شما خیر است.
   خواب دوم هم میتواند اشاره ای کاملا واضح به حل مشکل شما باشد و تعبیری غیر از این ندارد اما در این دو خواب راه رهایی برای شما قطعا همان توسل بوده است که باید بدان اکتفا نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. مصیبت در

  من خواب دیدم که یه وانت داره سیب میفروشه بعد پدر زنم که فوت شده دیدم اونجا بود به من گفت وایسا اینجا یه دقیقه تا من بیام رفت ولی بر نگشت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بیشتر برای ان مرحوم است و سراسر خیر است زیرا در خواب ایشان استطاعت بهره مندی از نعمتی را داشته است و این خود به معنای وضعیت خیر ایشان در عالم باقی است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. باسلام من دیشب دم صبح خواب دیدم پدرم که تقریبا ۲۶ساله فوت شدن رو دیدم انگار تازه فوت کردن جنازه ایشون رو تو خونه نگه داشتیم که فردا ببریم برای دفن صبح که میخواهیم ببریم جنازه رو بهشت زهرا بند های کفن باز شده و کلاه سفیدی روی سر ایشون بود و حتی من بستمش رفتم تا بوی کافور تو بینیم پیچید بعد زبونم بند اومده بود میخواستم خواهر برادرمو خبر کنم که بیان ببینن پدرمون زندس که از خواب پریدم درضمن ماپدر رادر سانحه تصادف از دست دادیم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن نزدیکان و اقوام فوت شده در خواب بیش از نیمی از رویاهای انسان را تشکیل می‌دهد از گرفتن غذا از مرده تا همنشینی و زنده شدن این نزدیکان فوت شده (مانند پدر، مادر. به
   گفته امام صادق_ ع_: اگر دید مرده زنده شد دلیل مال است.
   در تعبیر دیگر زنده شدن مرده به این معنی است که شما زندگی بی برنامه ای را سپری می‌کنیدو زندگیتان به بطالت به سر می‌رود و اینکه برای این تان هدفی ندارید و باید بیشتر به روش زندگیتان اهمیت بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. سلام وقتتون بخیر خدا قوت من دیروز خواب دیدم خواهرم‌ اومده دنبالم باهاش برم مدرسه کش چادرم خراب بود هرکاری میکردم بدوزم نمیشد از اتاق اومدم بیرون دیدم خالم اینا نشستن یکی از خاله هام گفتن خبر دارین فلانی فوت کرده همه شکه شدیم و گریه کردیم ممنون میشم تغبیرش کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از انعطاف شما نسبت به مسائل و مشکلاتی است که برایتان پیش آمده است و شما برای روبرو شدن با آنها آمادگی روحی لازم را ندارید و باید خیلی بیشتر توانتان را تقویت کنید و اینکه خبری به شما و یا خانوادتان می‌رسد که باعث خوشحالی شما و خانوادتان می‌شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. فرزان در

  سلام
  ببخشید دو سه دقیقه به اذان صبح خواب مرده ی کفن پوشی رو دیدم که روی ظرفشویی آشپزخونمونوقرارش داده بودن !!!! تعبیرش رو بگید ممنون می شم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جنازه دارای چندین تعبیر است اول از همه خبر از درون شما میدهد و این که اشپزخانه از برای زن منزل است محتمل اسکه شما روح خود را کشته اید و به کناری گذاشته اید و جسم خود را فقط صرف زندگی و روزمرگی میکنید و اگر از این امر اگاه هستید باید چاره ای بیاندیشید و غیر از باشد نشان از مال حرامی دارد که به مال شما افزوده شده است وه شما از ان بلع میکنید و تعبیر سوم این است که جنازه نشان از خبری است که از غیب به فرد بیننده میرسد که بد نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. خواب من اینطور بود که ابتدا به نظرم رسید از بالا یه منطقه فوقالعاده سرسبزو درختان بلندو .. رو میبینم که منو به یاد ده زادگاه مادر و پدرم میندازه جایی که حس میکنم اونجا باید زندگی کنم، منظره بعدی دیدن قبرستانی هستش که به صورت دیواری روی دامنه کوه هستش و من به همراه افرادی که به یاد ندارم از کنارشون رد میشی وحس خیلی خوبی دارم انگار از بین مقبرا شهدا هم دارم رد میشم البته بین سنگ قبرهای رو دیوار اسم شهید ارمنی رو هم میبینم که حالا به یاد ندارم، و بعد یه دلشوره واقعی چون باز هم خاطرم نیست چیزی شبیه ناقوس مرگ کسی یا اعلام مرگ رو تو ذهنم به یاد میارم که تمام جمعیت به اون سمت میریم که جایی هستش که شبیه خشکشویی بسیار بزرگ با سه دیگ که سه جنازه روی آب مونده که ظاهرا کارگرانی بودن که شب ها چون جایی رو ندارن اونجا خوابیدن و توی اب خفه شدن ، وقتی جلوتر میرم یکی از جسدها برگردونده میشه توسط کسی و میبینم پشت گردنش چیزی اویزون کرده که ته اب نره، ولی اب بسیار عمیق و شفاف،بعد از اون تنها چیزی که مدام و مدام تو ذهنم تکرار میشه اینه که چرا کمکی بهشون نکردم که جای خوابشون این مکان باشه و باعث مرگشون بشه، و سرزنش و خودخوری خودم و به این فکر میکنم که حالا به افراد دیگه ای که همچین شرایطی دارن کمک میکنم واقعا؟؟ به طوری که از فرط ناراحتی از خواب بیدار میشم خواهش میکنم تعبیر خوابم رو بگید چون مدام تو ذهنم تکرار میشه انگار زندگی واقعی بوده نه خواب..

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب فقط مربوط به بخش سوم آن است که در ان کارگرانی را دیده اید که مرده اند و ممکن است کاملا به این شکل باشد که یا برای شما پیش امده است و این اشاره ای از ناخوداگاه شماست و یا اینکه در اینده ی نه چندان دور برای شما پیش خواهد امد که شما توانایی کمک به شخصی را دارید ولی از ان سر باز خواهید زد و این خود شرایطی را پیش می اورد که بعد ها حسرت کارهایی را که نکرده اید بخورید.از این رو بسیار در روابطتان باید محتاط تر باشید که خدای ناکرده با عملتان موجب رنجس کسی نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سلام
  من اول صبح خواب دیدم که با دوست صمیمی خودم در حال انجام کار های معمول روزانه هستم و زمانی که برای رساندن ایشون به منزل رسیدیم متوجه عذاداری و مراسم پرسه شدم که به اتفاق وارد شدیم و از پدر اشان سوال کردم که چه کسی فوت کرده است و علت چیست؟
  پدر دوستم به من گفتن که دوستم که همراه من بوده از صبح فوت کردن و مراسم روز سوم است و من باور نکردم تا زمانی که گواهی فوت را برای من اوردن. اما دوست من همچنان همراه من بود و منکر این موضوع میشد. تا زمانی که من در جلوی اینه ایستادم و دوستم را در اینه ندیدم. و از وحشت از خواب بیدار شدم.
  تعبیر چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از وجود روح است و تعبیر آن اینگونه است که روح:اگر در خواب روح ببینید تعبیر مختلفی دارد و به رفتارها و اتفاقات روزانه و سلامت روحی شما می تواند بستگی داشته باشد .دیدن خواب روح می تواند به این دلیل باشد که شما از چیزی ترسیده اید و یا وحشت دارید .معنی دیگر این خواب این است که شما باید روش های زندگی روزمره خود را تغییر دهید و امتحان کردن چندباره ی غلط زندگی کردن باعث از بین رفتن آرامش روحیتان شده است.ممکن است شرایط زندگی خوبی ندارید ولی به زور در حال تحمل کردن آن هستید.ممکن است محل کارتان برای شما مانند کابوس باشد ولی جرات تغییر شغل خود را ندارید.برای رهایی از این کابوس ها ، چاره ای جز تغییر شیوه زندگی ندارید .و خواب روح نشان از مشکلات روزمره است که با آن درگیر هستیم.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. سلام شوهرم خواب دیدن سواریه ماشین باکلاس بودیم داشتیم میرفتیم که یهو یه چاه میبینه میره اونجا یه پسر بچه میبینه که مرده تعبیرش چیه لطف کنید بگید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مسیری میدهد که در ان به شکل خوبی در حال پیش رفتن هستید فرمان زندگی خود را به دست گرفته اندو اینکه دیدن بچه مرده در خواب به نشان مسولیتی است که ب عهده ایشان گذاشته اند و احمالا از پس ان بر نیاید و اینکه در جای دیگر و تعبیر ابن سیرین امده است که نشان بر خبری دارد که به شما میرسد . این خبر احتمالا نشان از کاری است که از نو سرگرفته میشود .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. شمیم داوودی در

  سلام خواب دیدم با مردی در حال گفت و گو در روستای خودمون هستیم از اخلاقیات من تعریف میکنه اخرش راجب مار باهام صحبت کرد که ۱۱بار یه نفرو میتونه نیش بزنه بعد از جلوی در خونه مادر بزرگ مادرم که رد شدیم یه جنازه رو نبش قبر کردن که تموم تنش ورم کرده بود تا به خودم اومدم دیدم اون پیرمرد نیست یعنی حس کردم روح اون جنازه بوده تعبیرش چی هستش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند بر این معنی باشد که همانطور در خوابتان آشکار که شخصی شمارا مورد حمایت قرار می‌دهد و شمارا از وجود اتفاقات اطرافتان و دشمنی که می‌تواند بارها شما را نابود سازد آگاه می‌کند و شما وجود این فرد را که محتمل است از نزدیکان شما باشد را بارها نادیده گرفته اید و صحبت هایش را سبک شمرده اید و از خود رنجانده اید. وجود روح در خواب به نشان کمک و حمایت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. سلام.چند سال پیش بعد از طلوع افتاب خواب دیدم دختری بسیار زیبا /من از بچگی دوس داشتم شکل اون دختر بودم،در واقع خودم را در اون دختر میدیدم/از طبقه پایین خانه مان دراوردند و مرده بود.در خواب بهم تلقین میشد که اون در خانه ی ما مریض بوده ومرده. من از بابام میپرسیدم که اون کیه و میگفت قبلن مستاجرمان بوده است.دقیقن کنار ان دختر یک تابوت خالی بود که من مدت زیادی به داخل آن زل زدم.در صحنه اخر امبولانس حامل دختر مرده را دیدم که چند مرد پشت سر امبولانس رفتند وآن را تشییع کردند.دستتون درد نکنه این چندمین خوابه که برای من تعبیر میکنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مرده به گفته ابن سيرين معتقد است که اگر کسي ببيند جنازه اي مي برند خداوند او را بر تعداد افرادي که به دنبال جنازه روان هستند و او را تشييع مي کنند امارت و فرمان روائي مي دهد از امام صادق _ ع _ روايت است که ديدن جنازه در خواب خوب است زيرا براي بيننده خواب بزرگي و مال و عزت و جاه مي آورد. مشاهده جنازه اي که با تابوت مي برند نيکو است چون فراغت از رنج و اندوه است و چنان چه بيمار باشيم بهبود مي يابيم و اگر مديون باشيم اداي دين مي کنيم.و اینکه از جنبه دیگر می‌تواند اینطور معنی کرد که مرده نشان از احوات روانی بیننده است و اینکه نشان از این دارد که روحتان را کشته اید و آن را کنار گذاشته اید و اینکه آن را تشییع میکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. حسين غلامي در

  خواب زنداداش: در اتاق خواب ۴ تا بخاری روشن بود وبسیار گرم بود، من از حسین(برادر شوهري كه به محمد خيلي نزديك بود)پرسیدم چرا این اتاق انقدر گرمه حسین گفت چون محمد(برادر شوهر فوت شده) سردشه مریضه میخواد استراحت کنه، بعد با حالت پتو پیچیده وارد اتاق شد و دراز کشید و هیچ حرفی نزد، و حسین تو خواب بسیار زیاد حالش بد و حالتی عصبی داشت و به همه میگفت کسی کاری نکند تمام کارها را خودم انجام میدهم، حسین با حالتی بسیار عصبانی ظرف شست و تمام خانه را جارو کرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب که بیان شده است چند چیز به وضوح مشخص است اول آنکه خانواده میت باید برسی کند که آیا فرد فوت شده طلبکار و یا بدهکار کسی نباشد چون مریض بودن در خواب برای میت یعنی ناخوش احوالی و اولین موضوع که برسی باید بشود این است و اگر موضوع برسی شد و مشکلی وجود نداشت باید برای میت خواندن قرآن. نماز و روزه خیرات داده شود. و در مورد حسین باید گفت که ایشان در خواب قبلی هم ناخوش احوال بودن و نشان از ناراحتی بعد فوت برادر است و باید دل خود را با قرآن خواندن برای برادر ارام کند.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. واعظی در

  سلام من یه معلمی داشتم که خیلی بااو ارتباط خوب و نزدیک داشتیم چندماه پیش ایشون دراثرسرطان فوت شدند من امشب خواب دیدم که ایشون به خانه ی ماامده و خودش دارد جنازه ی خودش را درخانه ما تشیع میکند و قرار است اورا ببرند اما تاشب میشه و هیچ کس جنازه رو نمیبره همچنین خواب دوتا از همکلاسی هایی که درزمان کلاس بااین معلم باهم بودیم را دیدم که امده اند خانه ی ما خیلی معمولی نشستیم کنارجنازه اون جنازه رو همش میزاشتن روی مبل خونمون بعد انگارتوی همان خواب دیدنم دیدم که اون معلم و جنازه رو خواب دیدم اما وقتی از خواب پریدم دیدم که اون جنازه توی خونمونه انگار که واقعیت شده بود و دراخر خودم رو دیدم که توی یه جنگل دارم دنبال یه مردی میکنم و هی قایم میشم
  یه نکته ام اینکه من خواب بودم ولی درواقعیت صدای کسانی که کنارم بودن داشتن حرف میزدن رو توخواب متوجه میشدم توروخدا تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب صداهای واقعیت را شنیده اید کاملا طبیعی است و بعضی مواقع برای طبیعی سازی خواب ناخوداگاه اینگونه رفتار می کند.
   در تعبیر خواب شما هم باید عرض کنم که تعبیر این خواب به این صورت است که ایشان ممکن است در حال خوبی نباشند زیرا تعبیر ماندن جنازه بر روی زمین خوب نیست و نشان از برزخی دارد که ممکن است ایشان به ان درگیر باشند و اگر شما میتوانید برای ایشان خیرات بدهید و از خدا طلب بخشش برای ایشان کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. سلام روزتون بخیر، مادربزرگی داشتم که بسیار بهش وابسته بودم و حدود دو ماه فوت شدن‌. خواب میبینم تشیع جنازشه. برادرم روی کفنو باز میکنه برای اخرین بار ببینیمش، میبینم چشاشو باز میکنه به سمتی که هستم نگام میکنه میگم زنده‌ای مارو میبینی؟ چشاشو بازو بسته میکنه انگار میخواد چیزی بگه اما نمیتونه و فقط انگار من میبینم زندس!!! و تمام بندش شروع به لرزش میکنه!!! از خواب میپرم!
  چند روز پیش هم خواب میبینم ی حاج اقایی توو خواب بهم میگه دو هفته دیگه برات اتفاقی میفته که جون سالم به در نمیبری!!!
  تعبیرشون چیه؟؟؟؟ ممنون میشم جوابمو بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در مورد خواب اول برای ان مرحومه تا حدودی خیر است و تا حدودی نه.
   در بخش اول برای ایشان خیر است زیرا که که ایشان را در خواب زنده دیده اید ولی اینکه لرزیده اند برای ایشان خیر نیست و حتما برایشان خیرات دهید.
   در خواب دوم هم ممکن است به معنای اتفاقی واقعی باشد که برای شما دردسر ساز است ولی نه به معنای مرگ، زیرا در خواب های ما معمولا همه چیز بزرگنمایی می شود.صدق بدهیدد و بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 30. هانیه در

  با سلام. پدر بزرگ من 6 ماهی بود مریض بود و زمین گیر شده بود.پریروز فوت شدن و دیروز صبح دفنش کردیم. به علت بیماری کرونا مجلس نتونستیم بگیریم براش.
  دیشب شب اول قبرش بود و ما حوالی اذان مغرب یه شمع بردیم گذاشتم سر مزارش تا روشن بمونه. براش دو سه بار سوره ی ملک رو خوندم بالا قبرش تا تو شب اول براش روشنایی بشه.
  ودیشب که شب اول قبرش بود من تو خواب دیدم که رفتم سر قبر تا ببینم شمع روشن مونده هنوز یا نه که دیدم سنگ قبرش سوراخه و داخل قبر دیده میشه. از بغل سنگ قبرش داخل قبر رو نگا کردم که محیط قبرش رو دیدم که از داخل خیلی بزرگ شده. یه جایی مثله تونل بود که تاریک بود. دیوار های اون مکان هم از بلوک بود. و جنازشم درست وسط قبرش که تو خوابم بزرگ شده بود بود(انگار جنازه و قبر اصلیش داخل اون قبر بزرگه بود)
  دیدم که روی قبرش به صورت خطی از آتیش شمع یه آتیش به صورت خطی روی قبرش ایجاد شده و من پیش خودم گفتم قبرش به وسیله این اتیش روشنایی میشه و شب اولش نمیترسه از تاریکی. (اطراف قبر به وسیله اون اتیش روشنایی بود ولی یه متر بعد قبر تاریکی بود کلا!) ولی بعد دیدم داخل خاکش به صورت تکه تکه اتیش روشنه. پسر عمه و دختر عموم رو فرستادم تا اون اتیش رو خاموش کنن. پسر عمم داشت اتیش رو خاموش میکرد و دختر عموم یه گوشه تکیه داده بود به دیوار و داشت نگا میکرد. و من پیش خودم گفتم دختر عموم چطوری داخل این قبر سیاه و تاریک میبینه که وایساده اونجا
  و به پسر عموم گفتم که اگه بشه رو قبر اب بریزه تا اتیش های کوچک و تکه ای که زیر قبر و روی قبر میسوخت رو خاموش کنه تا قبرش اتیش نگیره
  اونم با یکی از لباساش داشت رو قبر میزد تا اتیش خاموش بشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب یک تعبیر دارد. اول انکه اینکه قبر ایشان را بزرگ تر از حالت واقع دیده اید بسیار خیر است و به معنای عدم اذیت ایشان در شب اول قبر بوده است اما این منوط به خاموش شدن ان اتش هاست که ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان را دینی در این دنیا مانده است که حتما باید در جهت رفع ان اقدام کنید تا ایشان رابه جایگاه واقعی که دارند برسند.
   برای ایشان خیرات دهید و به مستمندی کمک کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 31. رضا۱۲۳۵ در

  سلام
  من خواب دیدم که مردم ولی خاک روی من برداشته شده و خودم دارم خاک برداشته شده رو روی جسد خودم میریزم. این خواب تعبیر چی هست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلان
   در تعبیر خواب دیدن مردن تقریبا همه معبرین متفقل القول گفته اند که به معنای طول عمر بسیار زیاد است واینکه در خواب خود را دیده اید که خاک بر خود ریخته اید هم ممکن است اشاره ای به این باشد که دراینده ی نه چندان خودتان راز این طول عمر را خواهید فهمید و به دست خود کاری خواهید کرد که عمرتان را طول با برکت بدهد.بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 32. سمانه در

  باسلام
  من دیشب خواب پدرم را دیدم را که تمام مرده ها روی قبر خوابیده بودند و صورت ایشان به سمت راست بود بعد رفقتم کنارش گفتم بابا عزیزم
  برگشت نگاهم کرد گفت من و باخ.دت ببر خوب شدم اینجا نزار بمونم گفت دستمو بگیر سرشو گذاشت روی شونه ام دوباره بی حال خودش سرش و گذاشت روی قبر روی دست چپ خود خوابید ولی گفت من خوبم من و با خودت ببر حتما زنگ زدم به دوستان آشنا با امام جمعه چون نفراتی عمرانی در قبرستان داشتند کار می کردند به مامانم گفتم نمیشه همینطوری ببرمش باید با امام جمعه هماهنگ کنم همکاری داشتم با پیراهن سفید اومد چکش کرد گفت خوبه به هوش کمی به دست راست بلندش کرد بابا انگار ناهار خورده بود آوردش بالا ولی بازهم نگه من کرد گفت خوبم من و با خودت ببر خیلی نگرانم نمیدونم چیه البته سالگرد بابام چهرام اردیبشهت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما بسیار به فکر پدر مرحومتان هستید و همین باعث می‌شود خواب او راببینید و اینگه از شما خواسته او را تنها نزارید بر این معنی است که برای روح پدرتان و طلب آمرزش و خیرات برای آرامشان هدیه بفرستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. سمانه در

  با سلام دیشب خواب دیدم اول ی مارمولک مدام سمتم میاد و بعد از خواب پریدم و ی ذکری میگفتم به نام حسن بن علی، بعد با ی اقایی که نمیشناسم مدام ی سری اتاق میرفتیم و برمیگشتیم که همش جنازه بود که داخل کاور بودن، ایا این خوابه برمیگرده به اوضاع الانه کرونا که در ناخوداگاه من بوده و من خوابشو دیدم؟
  کلا از خوابم همینا یادم میاد
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مارمولک دشمن است که صدقه بدهید که انشالله رفع بلا شود. و اینکه جنازه در خواب دیده اید نشان از افکار شماست. وتعبیر کلی جنازه نشان از به دست آوردن مال است.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. فرزاد در

  سلام جناب صداقت

  مادرم چند ماه پیش بخاطر بیماری از دنیا رفت

  خواب دیدم قبر مادرم جوری هست که می‌شد سنگ روش رو برداشت و جنازه رو تکون و جابه جا کرد
  و برادر کوچکم هر چند دقیقه سنگ رو کنار میذاشت و پشت کتف و گردن مادرم رو می‌گرفت و داخل قبر جابه جا میکرد ( تماس مستقیم به جسد نبود، میت دورش پتو بود و اصن دیده نمیشد) و از منم کمک میخواست و من کمک میکردم ولی راضی نبودم قلبی چون درآوردن میت رو و جابه جایی در داخل قبر رو صلاح نمیدیدم ( بخاطر مسائل بهداشتی) ولی مخالفت هم نمیکردم

  لازم به ذکر هست که برادرم در طول حیات مادرم خیلی مراقب مادرم بود و مرتب کمکش می‌کرد در جابه جایی روی تخت و…

  جناب صداقت فقط لطفا متن خواب من رو کامل نمایش نگذارید که قابل خواندن برای عموم باشه

  فقط جوابش رو بهم بدید
  تشکر

  ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از افکاری دارد که در مدت بیماری مادرتان به جا مانده است و ناخود آگاه شما آن را یاد آوری کرده است. و تعبیر جابه جایی میت در قبر نشان از خانه و اموال و یا وسایلی است که از ایشان به جا مانده که که به وسیله شما جابه جا شده اند و شما رضایت نداشته اید و بر روح مادرتان خیراتی را هدیه دهید و طلب آمرزش و آرامش بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. حسين غلامي در

  خوابِ يكي از همكاران و استاد زبان آموزشگاه:
  در جلسه اي بوديم و داشتن براي كارها با من هماهنگ ميكردن
  همه بشدت غمگين بوديم به غير از محمد كه خيلي خوشحال و شاداب و خندان بود و با همه شوخي ميكرد
  ولي نميدونستم چرا همه بجز (حسين كه لباس روشن داشت) لباس مشكي تنمون بود
  محمد(متوفي)خواهرش و دعوا ميكرد كه با اين اوضاع بارداريت چرا اومدي و نبايد مي اومدي اصلا و بهش ميگفت زود بايد بري
  همه دور ميز جلسه نشسته بوديم و حسين كه بشدت ناراحت بود براي محمد يه برگه نوشته اورد و وقتي دستشون بهم خورد به برادرش حسين گفت چرا اينقدر داغي
  چرا تب داري
  چرا اصلا بفكر خودت نيستي
  بياين بهش دست بزن خواهر چقدر داغه حسين
  چرا شماها حواستون نيست
  نكته:حسين و محمد(جوان ٢٦ سال فوت شده) خيلي به هم نزديك بودن،علاوه بر داداش بودن عين رفيق بودن و تو همه چيز شريك بودن و در واقع حسين تمام زندگيش محمد بود و بالعكس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب چند تعبیر وجود دارد که ارواح فوت شدگان از احوالات زندگان با خبر هستند. و اگر شخص فوت شده محمد است نشان بر این دارد که اگر در واقعیت خواهرشان باردار هستند باید خیلی بیشتر مراقب خود باشند و اینکه شخص حسین هم در خواب ناراحت بوده که در بیداری نشان بر خوشحالی است و اینکه این شخص شاید دچار به ناراحتی جسمی شده باشند که بر خودشان پنهان است. و این خواب می‌تواند خبری به هم راه داشته باشد. برای فرد فوت شده خیراتی داده و طلب آرامش کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

  • حسين غلامي در

   يعني داداشم نياز به خيرات داره؟
   فقط اينجا خواب و تعبير ميكنيد
   راه ارتباطي ديگه اي نيست
   آخه خواب هاي زيادي ديديم كه ميخواهيم تعبير شود
   ممنونم

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    خیرات می‌تواند به چندین صورت باشد که هر کدام جایگاه ویژه دارند و برای آرامش روح رفتگان می‌توان انجام داد.
    تنها راه ارتباطی و تعبیر خوابهای شما عزیزان سایت تعبیر خواب الامتو میباشد.
    سربلند و پیروز باشید.

 36. محمودی در

  با سلام
  من همسرم و پدرم به تازگی فوت کردن، مادرمم که تقریبا ۱۰سال از فوتشون میگذره.
  دیشب در خواب دیدم که پدر و مادرم به همراه همسرم زیر درختی تنومند نشسته بودند، پدر و مادرم خوشحال بودند ولی همسرم یکم تو خودش بود، مادرم مشغول به آشپزی بود و پدرمم خوشحال بود و سر به سرمون میذاشت، و من هم دراز کشیده بودم و سرم رو پای همسرم بود و نوازشش میکردم، بعد پدرم به من گفت نگران نباش دخترم همسرتو میبرم میگردونم حالش خوب میشه.
  (همسر بنده همونطور که گفتم تازه فوت شدن ولی کاملا غیر منتظره در حالی که هیچکس فکرشو نمیکرد این اتفاق بیفته) ممنون میشم که جوابمو بدید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی خیر است و در اول باید عرض کنم که انشالله روحشان قرین رحمت الهی باشند اما راجع به تعبیر ان باید بدانید که ممکن است به این شکل تعبیر گردد که همسر شما در این دنیا دینی به گردن داشته اند و همین سبب کسالت ایشان شده است اما از طرف پدرتان شفاعت خواهد شد و جایگاهی ابدی و نیکو خواهند داشت انشالله.
   سربلند و پیروز باشید

 37. فهیمه در

  با سلام همسرم پزشک است خواب دیدم در خانه یکی از بیماران است که یک خانم بود و ایشون فوت کرده بودند وفرزندانش مقصر را شوهر من می‌دانستند و دوروزه جنازه در منزل بود و حاضر به قبول کردن فوت مادرشان نداشتند تا بالاخره با اصرار من شوهرم وارد اتاق شد و به زور دختر آن زن را از جنازه جدا کرد و گفت کنار بنشینند و من استرس زیادی داشتم همش دراین فکر بودم مبادا شوهرم مقصر شناخته شود.اکه میشه بگید تعبیرش چیه.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در بعضی حالات ممکن است این چنین رویا هایی کاملا به همان شکل موجود درخواب تعبیر شوند و از این رو برای شما هم فقط نشانه ای است و کاری از شما ساخته نیست و ممکن است این اتفاق در واقعیت هم بیفتد اما از طرف دیگر هم ممکن است اشاره ای به بخشی از رابطه ی شما با ایشان باشد که در حال از بین رفتن است و هیچ کس به ان توجهی ندارد.در هر دو صورت باید اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 38. یزدان در

  سلام
  من در خواب دیدم خانه ما پر از جنازه اس و بوی خون و مردار می اید و مگس های زیادی رو جنازه هاس
  تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر عکس آنچه که دیده اید ناراحت کننده بوده است نشان از خیر است و به خانه شما خیر و خوشی و مال وارد می‌شود که باعث خوشحالی و خرسندی شما و خانوادتان میشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. حسين غلامي در

  در خواب تشک ۴ نفر انداخته بود که به ترتیب اول برادر بزرگتر بعد محمد(برادر شوهرم كه فوت شده) بعد زنداداش بعد علی(شوهر زنداداش)، وقتی من جای رختخواب ها رادیدم به شوهرم گفت علی چرا تشک مرا اینجا انداختی اینجا نامحرمن من که نمی تونم اینجا بخوابم، محمد( درصورتی که کسی او را نمی دید و با حالت لبخند و بی خیالی و پاهایش دراز بود) گفت بیا بخواب و من رفتم پیشش نشستم گفت محمد خوبی گفت خوبم، گفتم جات خوبه گفت بللللله، من در خواب خیلی خواب داشتم و چشمانم را باز و بسته میکردم بهم گفت تو الان خوابی چشماتو باز نکن بیدار میشی، بیدار که بشی من میرم، بهش گفتم به حسین(داداشش كه خيلي با هم نزديك بودت)بگم جات خوبه؟؟؟ چون خیلی بی قرارته، گفت بگوووو( با حالت لبخند و بازم بی خیالی و در حالی که پاهاشو جمع میکرد).

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما همانطور که اشکار است نشان از آن دارد که فرد فوت شده مکان و جایگاه عالی دارد. و این را به خانواده شان اطلاع دهید.
   المان تشک در خواب نشان از آرامشی است که شوهر به زن هدیه می‌دهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. یگانه حاجی احمدی در

  سلام
  من خواب دیدم که یه جایی بودم و تعداد زیادی مرده ی کفن پوش شده رو هی میبردن و میاروردن و بعضی از کفن شده ها هم راه میرفتن و بعضی از اونایی ک زنده بودن ولی میگفتن که مردند با عذاب و ناراحتی منو نگاه میکردن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جنازه و یا مرده در نفايس الفنون تصريح شده که دیدن جنازه و مرده در خواب مال حرام است
   و مرحوم مجلسي نوشته اگر کسي در خواب جنازه يا مرده ببيند از غائب به او خبر مي رسد و اگر آنها به شما با ناراحتی نگاه میکردن نشان از این است که شما وجود خود را پنهان میکنید و یا روح خورا کشته اید و به دل سردی و به قولی مرده متحرک تبدیل کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 41. سلام. مدتی پیش خواب دیدم دو تن از برادرانم جسد یک مرد بالغ غریبه را که حالت بدنش به شکل جنین در رحم مادر بود از بیرون منزل پیدا کرده و به داخل حیاط منزلمان آورده بودند. ما هم در این فکر بودیم که با این جسد چه باید کرد؟ در باغچه دفن کرد یا همین طوری آنجا در حیاط بماند؟
  آیا تفسیری برای این خواب هست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جنازه به گفته امام صادق _ ع _ روايت است که ديدن جنازه در خواب خوب است زيرا براي بيننده خواب بزرگي و مال و عزت و جاه مي آورد. و اگر آن را به خانه آوردند یعنی اینکه مال را به خود روا داشته اند.
   سربلند و پیروز باشید

 42. سلام من خوابیدم دیدم داخل یک خرابه ای عقرب و جنازه افتاده و اگر پای کسی به زمین اونجا بخوره میفته رو جتازه و عقرب که من داشتم از روی دیوار اون خرابه راه میرفتم که یهو افتادم داخل اون خرابه و دقیقا افتادم روی یک جنازه و عقرب هم روی پام راه میرفت ولی نیش زد و به کمک پسر خالم فرار کردم ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب عقرب و مرده نشان از دشمنی است که در نزدیکی شما است و شما از آن شخص می‌ترسید و اخود شما می‌دانید که باید به مکان های نروید که دشمنهایتان در آنجا وجود دارند و و این که شما را از همچین مکانی نجات داده اند نشان از این است که شما گرفتار دشمنانتان میشوید ولی شما را نجات می‌دهند و امنیت را احساس می‌کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 43. سلام
  ساعت خواب که دیدم ۸:۳۰ صبح بود.من خواب دیدم در خانه قبلی که در ان زندگی میکردیم داخل اتاق روی تختم خوابیدم و مردم ۱ نفر با چهره اشنا که فکر کنم زن بود داره باهام صحبت می کنه و دار با یک شلنگ مرا غسل می دهد با من به خوبی صحبت می کند و من درخواست غسل جنابت از او دارم که اجازه دهد من غسل کنم که باخنده ملیح خود او‌شروع به غسل من می کند (اب نه سرد بود نه گرم چیزی نفهمیدم )بعد از ان شخص پرسیدم که تمام شده که گفت صدای گریها را نمی شنوی بعد دیدم مادرم و پدرم زیر دست پای برادرم را گرفتن انگار از ناراحتی قش کرده دارن میبرن داخل اتاق خودش که بعد میزنم تو‌سر خودم که میگم تمام شد بعد گریه مکنم بعد از خواب میپرم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مرده و شما را غسل می‌دهند و آن هم جنابت دلیل بر پاکی در دین است و اینکه آب ولرم و زیاد نشان از رهایی از غصه را دارد هر چه آب زیادتر باشد رهایی از مشکلات بیشتر و بهتر
   صدای گریه و خبر تمام شدن عمر نشان از تولد دوباره است که به شما نوید داده می‌شود و به همان شکل که گفته اند که مرگ به لحظه به سراغ انسان می‌آید خواب مرگ به اندازه همان سرعت می‌تواند در واقعیت تغیر بزرگی رخ بدهد که خوتان متوجه آن نباشید و آن را از دست بدهید پس باید هوشیار باشید که لحظه های بزرگ را در زندگی از دست ندهید حتی آنها که از نظرتان بی اهمیت هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 44. سلام ،
  در خواب چهره خودم را دیدم که مانند یک جنازه در حال تجزیه شدن است، یک قسمتی کبود شده، یه قسمت زرد، و بیشتر قسمتها سفید ، بطوریکه چهره نحیف شده و در حال تجزیه می‌باشد ولی همچنان بین آشنایان رفت و آمد داشتم، و انگار کسی متوجه حضور من نمیشد و بسیار ناراحت و وحشت زده بودم، لطفا بفرمایید تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از بیماری است که در پیش دارید و باید بسیار مراقب خود باشید. رنگ زرد و کبودی در تعبیر خواب نشان از بیماری زود گذر دارد و رنگ سفید رنگ سلامتی است و نشان از آن دارد که برای شما سلامتی حاصل خواهد شد. صدقه بدهید و بسیار مراقب سلامتی خو باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. سلام من درخواب دیدم که مراسم خاک سپاری خاله و دایی ام هست که به تازگی فوت کردن کلی ادم‌امده و داریم میبریم برای نمازو خاک کردن روی کفن خالم رو باز میکنن ولی جنازه یکی از خاله های دیگرم هست وقتی از خاکسپاری میایم خوبه از مادرم میپرسم که خاله کجاس میگه اون هم تو مراسم خاله و دایی ناراحت شد فوت کرده و همونجاکنار خاله و دایی خاک کردیم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن مردن انسانی که در قد حیات است دلیل بر طول عمر است و انشالله خداوند به ایشان طول عمر با عزت عطا خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

   • حسين غلامي در

    سلام
    روش ارتباطي با شما چگونه است؟
    مثلا از طريق تماس يا واتس اپ و يا تلگرام
    ممنونم

 46. سلام.
  خواب پسر خاله مرده خود را دیدم که فرزند دو ماهه من در بغل گرفته و من در خواب میدانستم که او مرده و رفتم فرزندمو گرفتم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب مرده امده است که اگر هرچیزی را از او بگیرید خیر است و این که مرده چیزی را به همراه خود ببرد تعبیر بدی دارد واین خواب هیچ خبر بدی برای شما ندارد انشالله.
   سربلند و پیروز باشید

 47. سلام من در خواب دیدم در خانه مادربزرگم(مادرپدرم) هستم که به تازگی فوت شده و من این را در خواب میدانستم ک او مرده است ولی او دوباره زنده شده بود و هنگام راه رفتن از درد پای خود مینالد (او در اواخر عمر خود فلج شده بود)من به او کمک میکنم و او را نزد جمع خانوادگی میاورم ک تمام عموها و عمه‌هایم در انجا نشسته اند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر امده است که اگر درخواب مرده ای را ببینید که نسبت به اخرین روزهایش بهتر دیده شود خیر است و به معنای بهبود ایشان است.
   اگر خواب دیگری دیدید که ایشان نسبت به این خواب حالشان بدتر شده بود باید برای ایشان خیرات بدهید و جست و جو کنید تا دلیل ناراحتی ایشان را بیابید و در غیر اینصورت خیر است و نشان از راحت بودن ایشان در عالم باقی دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 48. سلام
  در خواب ديدم در داخل قبري ايستاده ام و مرده اي بدون كفن را به من ميدهند تا در قبر بگذارم و من با پنبه ها و كفن سعي در پوشش مرده داشتم ولي معلوم نبود مرده چه كسي است فقط احساس ميكردم زني است . و من خيلييي گريه ميكردم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که دیدن جنازه جنبه ای از درون خود شخص است که جدیدا شروع به کنکاش و تحقیق در ان کرده است و دیدن قبر هم در خواب معمولا نیکو است و ممکن است که این خواب به این تعبیر باشد که شما از دورن خود به حقیقتی پی خواهید برد و ان را بسیار راحت قبول خواهید کرد.چرا که حقایق درون ناخوداگاه برای شخص سخت هستند.
   سربلندو پیروز باشید

 49. امین بهشتی در

  سلام الان ساعت ۶ صبح من موقع اذان خواب دیدم با خواهرانم رفتیم سر مزار عمو مادر و برادم درصورتی که هر کدام در یک قبرستان هستند و نزدیک هم نیستند وقتی رسیدیم بالا سر قبرستان قبرها خراب شده بودند و به خواهرانم گفتم برگردید نگاه نکنید اما خودم داخل قبرها نگاه کردم و پلک زدن برادرم را دیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این که جایگاه هردوی ایشان در یک قبرستان بوده است و این خلاف واقعیت است به این معناست که ایشا در عالم باقی هردو در یک مکان هستند و یک درجه دارند.
   اما اینکه در خواب دیده اید که قبرها خراب شده اند خیر نیست و حتما باید برای ایشان خیرات دهید که شاید نیاز به شما داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 50. محمد امین در

  سلام من خواب دیدم ک با برادر متوفی سلام ک پسر خالم میشه و دختر عمه من ک با اینا رفتارشان خوبه ب من گفتن ک اگه میخوای رابطت با پسر خالت خوب بشه و با هم آشتی کنید برو جنازه پسر خالتو تحویل بگیر منم با ترس و لرز ب این موضوع تن دادم بعد یهو جنازه رو دیدم از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   ابن سيرين معتقد است که اگر کسي ببيند جنازه اي مي برد خداوند او را بر تعداد افرادي که به دنبال جنازه روان هستند و او را تشييع مي کنند امارت و فرمان روائي مي دهد و بالاخره از امام صادق _ ع _ روايت است که ديدن جنازه در خواب خوب است زيرا براي بيننده خواب بزرگي و مال و عزت و جاه مي آورد. مشاهده جنازه اي که به دوش مي برد نيکو است چون فراغت از رنج و اندوه است و چنان چه بيمار باشيم بهبود مي يابيم.
   سربلند و پیروز باشید

 51. سلام‌من پدرم‌۵روز هست که به رحمت خداا رفته وخیلی دلنگرانش هستم وبه نحوی دازم‌میمیرم وامروز درخواب یکی از اشناها اومده پسر خاله خودش ودیدنش با یکی از همکاران قدیمش که اونم ۵سال فوت شده کنارهم بودن با کت وشلوار ومرتب میرفتن خرید ایا این خواب به معنی ارامش اوست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   قطعا همین گونه است.
   دیدن میت در خواب به حالات خوب به معنای ارامش ایشان و نشان از حال خوب ایشان در عالم باقی دارد.
   انشالله که روح ایشان قرین رحمت خداوند است.
   سربلند و پیروز باشید

 52. مبینا در

  سلام مادر شوهرم تو خواب مراسم فوت پسر ۸ سالم رو همونطوری که بوده با همان جزئیات دیده اما دفنش نمیکنن می پرسه که منتظر چی هستین چرا دفنش نمیکنیین اطرافیان میگن منتظریم مامانشیم مامانش بیا بعد ( البته چند روز پیش من با همسرم راجع به این که آیا پسرم ازمون راضی هست یا نه خدا میدونه ۴ ،۵ روز بعد مادر شوهرم این خواب رو برام تعریف کرد )میشه خواب رو برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   قطعا نگرانی شما نسبت به رضایت ان مرحوم بی دلیل است زیرا رضایت ایشان مورد اشاره نیست و این خواب اشاره ای به ناباوری مادر شوهرتان نسبت به این حقیقت است و به همین دلیل در خواب دوست داشته اند که این اتفاق نیفتد و به همین دلیل این خواب را دیده اند.
   سربلند و پیروز باشید

  • مبینا در

   سلام آخه همه این موضوع رو میدونستن و میدیدن که اکثر کارای پسرم رو من انجام میدم حتی موقع بیماری بعد رسوندش به پزشک یا بیمارستان پدرش بعد از من میرسید بنا به شرایط معلولیتی که داشت حتی قادربه تکلم هم نبود هنوز هم همشون قدر دان هستن در صورتی که من هر کاری کردم بخاطر خدا و بچم بوده آخه گفت وگویی که بین من و همسرم شده بود رو کسی خبر نداشت من بخاطر کم وکاستی ها نگران بودم که این خواب رو مادر شوهرم برام تعریف کرد

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    خواب شما واضح تعریف نشده است.
    لطفا کوتاهتر و واضح تر بیان بفرمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.
    سربلند و پیروز باشید

 53. آرمین در

  با سلام دیشب خواب دیدم دختر مرده ای ک مثلا 30 40 سال پیش مرده من سر قبر اونم بعد اونم میاد بیرون با من صحبت میکنه میگم اونطرف اوضاع چطوره میگه بیابون شلوغ شده. بعد رو قبرا را میرم اسماشونو میخونم یهو منو پرت میکنه همون دختر مرده میفتم تو یه قبری یه کاغذ مهمی هم ک نمیدونم چی توش نوشته بهم میده

  لطفا بگید تعبیرش چیه با سپاس از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نمی تواند یک رویای صادقه باشد و اشاره ای از طرف نفس مطمینه ی شما به شخص شماست که عاقبتی را که همه ی ما در پیش داریم برای شما متصور شده است و نامه ای هم که به شما داده اند هب شکلی تمثیلی از نامه ی اعمال هر انسان بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 54. سلام وقت بخیر
  دیشب خواب دیدم که پدرم یه باغ داره (توی واقعیت نداریم) یه جسد که اصلا نمی شناختم کیه و چرا مرده رو می خواد ببره توی باغ مخفیانه دفن کنه که من خیلی ترسیده بودم که کسی ببینه. همون موقع چند مرد همسایه اومدن و می خواستن باغ خودشون رو به پدرم بفروشن که من با خودم گفتم خوبه دیگه کسی نمی فهمه و جسد رو اونجا دفن میکنیم. همون موقع همه ما دیدیم که جسد افتاده توی گل لای پایین کوه. من خیالم راحت شد که برامون دردسر درست نمیشه
  ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در خواب شما ان مرده بخشی از وجود شماست که نمیخواهید کسی از ان اگاه شود و یا اینکه ناخوداگاهتان نمیخواهد شما از ان اگاه شوید و به همین دلیل به این شکل خوابی دیده اید.
   تلاش ما و یا ناخوداگاهتان بر ان است که این موضوع را پنهان بگذارید و به دنبال چاره برای ان هستید اما به راحتی هرچه تمام تر این موضوع با اتفاقی مخفی خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید

 55. سلام ظهرتون بخیر، ممنون میشم خوابی که خانومم زو تعبیر کنید،
  خانومم خواب دیده ، از پله های مارپیچ که سنگ سیاهی داشته با سرعت پایین میرفته و داخل مسجد نیمه ساز شده.
  داخل مسجد نشسته و پیکر شهدای گمنام کفن پوش رو روی پاشون میزارن و یکی برمیداره و کفن رو کنار میزنه و اسم شهید رو میخونه،
  یکی از جنازه های کفن پوش خالشون بوده که حدودا ۶ ماه پیش فوت شدن، جنازه رو از روی پاشون برداشتن و کنار گذاشتن و کفن رو کنار زدن و صورت خالشون رد دیدن که خیلی چاق و سرحال و خندان فقط به ایشون نگاه میکرده و میخندیده.
  با اینکه دخترخالشون اومده بالاسر جنازه مادرش، ولی بازم خالشون فقط به ایشون نگاه میکرده میخندیده که از حال رفتن و بیهوش شدن، و دو نفر اومدن ایشون رو کشون کشون از مسجد بیرون انداختن. ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیش از انکه اشاره ای به خانم شما داشته باشد اشاره ای به ان مرحومه دارد و بسیار خیر و نیکو است برای ایشان.
   تعبیر این خواب به این معنا است که ایشان بسیار سر منزل خوبی دارند به حدی که در خواب هم رده ی شهید بوده اند و باید بدانید که مسجد هم در خواب بسیار خیر است.
   اما اینکه ایشان برای رسیدن به این مکان در خواب از حای دیگری به پایین رفته اند تا حدودی به این معناست که خانم شما کمی باید برای خود سعی در تلاش بیشتر بکنند زیرا در خواب پایین رفتن معمولا به معنای مشکل پیش امدن است اما در اینجا ممکن است منظور اصلی خواب اصلا ایشان نباشند.
   سربلند وپیروز باشید

 56. Najari1375 در

  قبل از این خواب سرهای بریده هم خواب دیده بودم تعداد زیادی قبر خالی داخل گلزار شهدای هورمون کنده ان ولی معلوم نبود چرا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر قبر در خواب هم به معنای نیک است و اصلا به معنا و مفهوم خود قبر نیست.بسیازی از معبران گویند که قبر در خواب زندان است و اینکه این زندان به معنای زندان ها درون است و همچنین فرصت هایی که هر فرد برای زندگی بهتر کردن دارد و اینکه شما ان ها را خالی دیده اید هم میتواند به این معنا باشد که هنوز فرصت های بسیاری دارید تا خود را بالاتر ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 57. Najari1375 در

  سلام خواب دیدم تعداد زیادی جسد بدون سر روی یک زمین است جلو تر رفتم تمام سرها مرتب کنار هم گذاشته بود داشتم فکر میکردم کی سر ها رو از آن جدا کرده دیدم پادشاه عربستان و همراهاش بالای سر سر های بریده حاظرشدند میشه تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر جنازه در خواب به معنای این است که شما در درون ذهنتان در حال ز بین بردن چیزی هستید و این یعنی اینکه شما میخواهید خاطراتی و یا گذشته ای را از بین ببرید و این اشاره ای ب ان موضوع است و باید بدانید که اینکه در خواب شما جنازه ها بی سر بوده اند هم میتواند به معنای ناشناخته بودن این مسایل باشد و راجع به بخش اخر فرمایشاتتان هم باید عرض کنم که احتمالا اشاره ای به موضوعی در گذشتیتان دارد که میتواند سرنخی برای یافتن این موضوعات باشد که شما در درونتان در حال از بین بردن ان ها هستید.
   سربلندو پیروز باشید

 58. سلام خواب دیدم بر سر مزار خود رفته ام ، دیدم که اطراف سنگ قبرم خراب شده با کنار زدن سنگ قبر جنازه خودم را دیدم که صحیح و سالم مانده است ، حتی به پسرم که کنارم بود گفتم که ببین جنازه ام چه خوب مانده ، تعبیر این خواب چیست ؟ ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن این که در خواب فوت میشوید به معنای طول عمر است و اینکه در این خواب خود را بسیار نیکو دیده اید هم اشاره ای به این موضوع دارد که این عمری که خداوند به شما میدهد بسیار با عطت و پر از سعادت خواهد بود.
   شکر خدا را فراموش نکنید و حتما برای خودتان و خانوادیتان صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید

 59. با سلام وقت بخیر
  خواب دیدم با مادرم که ( یازده سالی هست فوت شدن) در صحن خانه ی خدا بودیم و خیلی خلوت بود شاید دو سه نفر بودن و هیچکس اطراف کعبه نبود با مادرم میخواستیم روبروی کعبه نماز بخونیم. میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه؟
  سپاسگزارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی است بسیار نیک و خوشحال کننده زیرا هم اشاره ای به شما دارد و هم مادر مرحومیتان که در این خواب واضح و روشن است که ایشان در وضعیتی بسیار خوب هستند و از شما هم راضی هستند که همراه خود شما را به خانه ی خداوند برده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 60. سلام،من دیشب حوالی ساعتای سه تا پتج بود ک خواب دیدم همراه دامادمون داخل مسجدیم شروع میکنیم به دفن کردن اجساد داخل مسجد فقط ی نکته ی مرموزی ک تو خواب بود این بود ک بعضی از جسد ها بعد دفن میچرخیدن تو قبر و ما باید دوباره قبرو باز میکردیم و اونارو ب حالت اول برمیگردوندیم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دفن کردن به این معناست که شما مواردی و حقایقی از گذشتیتان را میخواهید پاک کنید و این میتواند به موضوع مسجد هم مربوط باشد که احتمالا بدین تعبیر خواهد بود که شما در همچین فضایی یا به همچین شکلی این حقایق را از یاد خواهید برد و اینکه مرده ها در خواب داخل گور چرخیده اند ممکن است بدین معنا باشد که شما برای این کار سختی هایی هم خواهید کشید و انقدر اسان نخواهد بود که انسان انچه که در گذشته ی خود ناشایست میپندارد از بین ببرد و پاک کند.انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 61. مجتبی در

  سلام من خواب دیدم داییم یه خانمی رو کشته و داره واسه دفنش قبر میکنه تو کوه به منم گفت مراقب باشم کسی نبینه تو همین حال اول سایه ادم دیدم بعد که دنبال اون ادمه میگشتم یهو چند نفر از زیر زمین بلند شدن همون اطراف ما انقدر ترسیده بودم از خواب پریدم تعبیر داره؟

  • یاسین صداقت در

   باا سلام
   تعبیر خواب دیدن کشته شدن یک نفر به معنای اشاره ای به ناخوداگاه شماست و ارتباط عمیق ان با فرد یکه در خواب دیده اید که ممکن است دایی شما و یا شخصی در وجنات ایشان باشد.این بدین معنا میتواند باشد که معبران میگویند به این تعبیر است که شما بخشی از ناخوداگاهتان را در حال بازسازی امری میبینید که میخواهد بیشتر از شما پنهان کند و به همین دلیل خواب دفن کردن دیده اید و این خود نشانه ای از ان موضوع است.
   سربلند و پیروز باشید

 62. افشین در

  ببینید من آدم معتقدی نیستم،
  ولی یه خوابیدی دیدم که ذهنم و آشفته کرده، جالب اینه تمام جزئیات خواب یادمه،
  خواب شخصی و دیدم که میدونستم امام حسین (چهره اش به وضوح یادمه)، تو خواب باهم شروع به جنگ و دعوا کردیم، و اون شخص با چاقو یا خنجر گلوی من و برید (ولی من هیچ خونی ندیدم) وقتی که گلوم و برید چشام کم کم داشت سیاه میشد و یه صدایی توی گوشم برام اشهد و تلقین خوند، همینکه تو خواب جون دادم، یهو از خواب پریدم، واسم جالب اینکه من به هیچ کدوم از این چیزا اعتقاد زیادی ندارم ولی خیلی فکرم و مشغول کرده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اعتقاد و ایمان وجوهی از ذات هر فرد است که ممکن است ما در خوداگاهمان بدان اعتقاد نداشته باشیم اما در بطن وجودمان این اعتقاد نهفته است.باید بدانید که تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که ممکن است چون شما از انچه که خود میگویید بدان بی اعتقادید دور شده اید در خواب اینگونه دیده اید که یکی از سمبل های اعتقاد با شما درگیر جنگ بوده است و ممکن است این ندای نفس شما باشد که بخواهد راه را به شما نشان دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 63. مريم م.ز در

  سلام من دو شب خواب ديدم كه چندين نَفَر را كشته اند و در استخر خانه ما انداخته اند چند روز گذشته و حتي بوي بدي گرفته اند عده زيادي بودند و موضوع را ميديدند يا ميدانستند اما كاري نميكردند من ناراحت بودم و استرس داشتم و نميدانستم چيكار كنم ميخواستم به پليس يا آمبولانس زنگ بزنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن جسد و جنازه در خواب احتمالا به معنای مال حرام است و با توجه به شرایطی که شما فرمودید ممکن است بدین تعبیر باشد که شما در زندگیتان مال ی از طرف اشخاصی ورود کرده است که ناصواب است و باید آن را پیدا کرده و بدان رسیدگی کنید زیرا در خواب شما میشود فهمید که آن اشخاص به عمل خود آگاهند اما عمدا برای حل ان کاری نمیکنند.
   سربلند و پیروز باشید

 64. افشین در

  سلام امکانش هست من خوابم و به صورت خصوصی براتون تعریف کنم، چون خواب خیلی عجیبی بوده و اصلا نمیدونم خوابم معنی داره یا نه …

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   لطفا همینجا آن را بفرمایید تا در صورت امکان برایتان تعبیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 65. علی اکبر در

  سلام در خواب یه صدایی بهم گفت ۶ ماه دیگه بیشتر زنده نیستم!
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مردن نیکو است و به معنای درازای عمر می باشد و باید بدانید که اگر در خواب زمانی به شما اعلام شده است بدین معناست که به نسبتی مرتبط با ان زمان عمر شما درازا پیدا کرده است.
   سربلند و پیروز باشید

 66. ماریه در

  سلام.من خواب دیدم که پدرم که فوت شده به مادرم که زنده هست مقداری طلا میدهد تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر اینکه مرده در خواب به شما چیزی ارزشمند دهد به معنای خیر رسدن از ایشان به شخص داخل خواب است و احتمالا از پدر شما چیزی نیکو به مادرتان و یا حتی شما برسد.
   سربلند و پیروز باشید

 67. سلام من در خواب دو جنازه با (پارچه ای سیاه زیپ داری که مرده را درون آن میگذارند)دیدم کنار هم در اتاق خوابم گزاشته بودن و من خیلی از آنها می ترسیدم از پدر و مادرم و اعضای خانواده پرسیدم چرا جنازه ها باید در خانه ما باشن جواب درستی ندادن یا شاید من یادم نمیاد ولی همش یادمه که من میگفتم میترسم وقتی جنازه داخل خانه هست بخوابم یا کاری کنم یا تکون بخورم چندشم میشه
  توروخدا تعبیر خوابمو بگید خیلی از مُرده ها میترسم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن مرده در خواب بسیار گسترده است و به شرایط بستگی دارد اما اینکه شما دیده اید که در اتاق خوابیاتجنازه بوده است به یک معنا و تعبیر میتواند باشد و آن این است که مرده به تنهایی در خواب به معنای بخشی از وجود و احساسات شما است که کمرنگ شده است و این اصلا دلیل بر خوب یا بد بودن آن بخش های درونی هر فرد ندارد و فقط به این معنا میتواند باشد که بخش هایی از وجود شما کمرنگ و یا حذف شده است و خداگاه شما از ان بی خبر است و این ناخوداگاه شماست که آن را در خواب به شکل جنازه نشان میدهد.
   سربلند و پیروز باشید

 68. فهیمه در

  سلام بعد از نماز صبح خواب دیدم پدر بزرگم منونزد خودش دهوت کرد وگفت بیا من تنهایم وبوی بدو متعفنی میداد که اونجا یکی از اقوام باایشون صحبت کرد و ایشون از نظرشون برگشت
  و روزبعد مجدد بعد نماز صبح خواب دیدم همه اقوام ناخن مصنوعی بلند گذاشتن به غیر از منو دختر داییم که معنی این خوابها برام مبهمه لطفا اگر میتونید کمکم کنید وبنده رو آگاه کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که به احتمال زیاد پدربزرگ شما در ناراحتی است و نیاز به تلاش شما دارد و خوابی که روز بعد دیده اید هم تکمیل کننده ان است و به این مفهوم خواهد بود که آن اقوامی که در خواب دوم دیده اید برای ایشان دردسری ساخته اند و کلید ماجرا به دست آنهاست.
   سربلند و پیروز باشید

 69. سلام. خواب دیدم مادر دامادم که فوت شده دراز کشیده و چشماشو به سختی باز میکنه . رنگ چشماشم آبی بود درصورتی که رنگ چشماش این نیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مرده به این شکل احتمالا نشان از آن دارد که ایشان در این دنیا دینی به جا گذاشته اند که شما یا پسرشان انشالله بتوانند آن دین را به جا بیاورند.
   سربلند و پیروز باشید.

 70. سلام،من خواب دیدم‌تعداد زیادی جسد در محل کارم دفن میکنند تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   عمدتا دیدن خواب میت در نقل های گذشتگان خوب است.
   اما همانطور که در متن نیز ذکر شده است میتواند دالّ بر تعبیری نا مناسب باشد.اما خواب شما،که در آن محل کار دقیقا موقعیت شغلی شماست و دیدن و دفن کردن مرده دلیلی بر رها شدن از مشکلات است،همانطور که مرده به مانند چیزی است که دیگر از حیض انتفا ساقط شده است و شما میبینید که آنرا دفن میکنند.
   پس این خواب قطعا خوابی خیر برای آینده شغلی شما خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 71. ستایش در

  من خواب دیدم وقتی از در مسجد بیرون اومديم یک روحانی مرده و با کفن و لباس های مرتب و تمیز گوشه مسجد افتاده و یک زن ویک مرد روحانی در کنار او بودند من وقتی این صحنه را دیدم به شدت ترسیدم اما زنی که همراه من بود گفت بیا به روحانی دست بزن من یک بار با ترس و وحشت دست زدم اما او گفت بیا یک بار دیگر هم دست بزن بار دوم هم دست زدم و با اسرار من آنجا را ترک کردیم ولی آن زنی که همراه من بود دایم داشت به صورت آن روحانی دست می زد در ظمن آن روحانی هم آقای مهران رجبی بود ومن هم خیلی تعجب کردم راستی آن روحانی وقتی که داشتیم ميرفتيم و آنجا را ترک می کردیم چشمانش را باز و بسته کرد

 72. خانمم خواب دیده بود که فردی در خواب بالای سری قبری در خیابان گریه میکرده که این پسر من نیست بعدش من گفتم که کاری نداره اقا الان نبش قبرش میکنیم بعد نبش قبرش کردم و جنازه که ظاهرا استخوان بوده درواردم و همینجوری وسط خیابون ولش کردم

 73. فاطمه در

  سلام
  من در خواب دیدیم پدر بزرگم که چند ساله فوت کرده تو بیمارستان بود و بهم میگفت به پدر ت گفتم ببا پیشم و من بهش گفتم منم می خوام بیام باهاتون و با پدر بزرگم که تو بیمارستان انگار که زنده بود با هم صحبت میکردیم تو رو خدا بگی معنی این خوابم

 74. سلام خواهرم دیروز خواب دیدن که من جنازه مادرم که دوسال هست رحمت خدا رفتن رو با خودم به این طرف وانطرف میبرم وحمل میکنم تو خواب به من میگه تو مگه نمیبینی مامان فوت کرده چرا نزاشتی دفنش کنن بعد جنازه مامانم رو از من میگیره وخودش حمل میکنه در همین موقع میبینه مادرم زنده شده ولی ناراحت بوده لطفا میشه بگید تعبیرش چیه خیلی فکرم رو مشغول کرده ممنونم

 75. سلام خواب دیدم یکی از دوستان فوت کرده استخوانش را درساکی گذاشتن نزد من فرستادن ومن هرجا این ساک رابا استخوانها همراه خود حمل میکردم مردم به استخوانها سلام میکردن واستخوانها جواب سلام میدادند خواهش میکنم اگر امکان داره از مرجعی پاسخ وتعبیر خوابم را جواب دهید بسیار سپاسگذارم

 76. الیاس در

  من خواب دیدم زیر تابوت جنازه یک فرد غریبه را گرفته ام و بالای سر قبر او ایستاده ام‌. در حال صلوات فرستادن و هستیم ودر حال آماده شدن که کسی تلقین برای مرده بخواند. اما من‌دست به مرده نزدم و فقط زیر تابوت جنازه را گرفته بودم

 77. خواب دیدم با دوستم یک فرد غریبه را ک از چن وقت پیش مرده بود را دفن میکنیم تعبیرش چیه؟

 78. خواب دیدم با دوستم یک فرد غریبه را ک از چن وقت پیش مرده بود را دفن میکنیم تعبیرش چیه؟

 79. دیشب خوب دیدم کسی که قبلا تشییع شده مجددا برای وداع او را در تابوت سیاه (و به صورتی که سمت راست و چپ و بالا تابوت بصورت نیمدایره است) به خونه اوردن و به من میگن که نگاه کنم. من حاضر نیستم نگاه کنم ولبپی به اجبار به من میگن نگاه کنم. کن هم به اجبار یه لحظه نگاه میکنم
  تعبیرش چیه

 80. درست تایپ نشد. اصلاح کردم ولی ثبت نشد

  …. میخوام برگردم (به اون دنیا) یعنی ” نمیخواست زنده بشه.” صورتش هم “لاغر” و دندانها سیاه شده بود. در صورتیکه وقتی زنده بود اینطور نبود

 81. من همین الان خواب دیدم با پدر مادرم در محله ایی قدیمی با ماشین میرفتیم و موتور سوار هایی در جاده باریکی با دوتا بچه کوچک نوزاد در بغلشون ناخواسته جلوی ما میپیچیدن ولی تصادف نمیکردیم… و در یک کوچه تازیک رسیدیم که صدای شیون زنان میامد از دور و ما بالاسر جنازه یک زنی بودیم که درگونی بود انگار و صورتش از زیر گونی پیدا بود که کبود بود کمی و پدرم از گونی بیرونش اورد و در تابوت گذاشت من براش صلوات فرستادم اما یک ناشناس از دور امد و حمله کرد به من و با دو دستش کله منو تکان میداد و بعدش به مادرم هم حمله کرد که من از خواب پریدم ساعت سه شب

 82. سلام من خواب دیدم که خودم مردم ولی با اینکه مرده بودم همه میتونستن صدامو بشنون وقتی حرف میزنم ولی نمیتونستن روحمو ببینن بشدت خودم گریه میکردم و میترسیدم حتی جسد خودمم ندیدم یا اینکه بخوان خاکم کنن همه جا کنار خانوادم بودم و باشون حرف میزدم فقط روحمو نمیدیدن

 83. فرهاد در

  من خواب دیدم که یکی ناشناخته به یکی دیگه با اسلحه شلیک میکند و جنازه برادر زن داداشمو دیدم تو کفن سفید (اما در حقیقت این برادر زن داداشم دوساله فوت کرد)

 84. سلام…
  من خواب دیدم با چند نفر داریم از کوچه باغ روستامون رد میشیم… ولی خب توی راه جنازه‌ی چنتا پسر جوون بود ک انگار هیچکس یا ندیده بودشون یا اینکه اصلا مردنشون واسشون مهم نبوده،
  همونجا ولشون کرده بودند…بعدم خاک نصفه نیمه رو بدنشون ریخته شد بود‌‌‌…ولی دفن نشده بودند..!! این خواب چ معنی داره..؟بعدم هممون مجبور بودیم از روی اینا رد بشیم…..!!خیلی بد بود‌‌..

 85. فاطمه د در

  سلام برادرمن نظامی و در مرز هست،زن و بچه اش درحیاط ما خانه دارن و نزدیک مازندگی میکنن،در خواب دیدم جنازه مرده ها را به خانه او میندازم میخواستم بدونم چه معنی داره؟خیلی نگرانم اجرتون باخدا

 86. فاطمه د در

  سلام داداشم نظامی ودر مرز هست، زن و بچه اش در حیاط ماخانه دارن، در خواب دیدم که جنازه مرده ها رابه خانه داداشم مینداختم میخواستم بدونم چه معنی داره؟خیلی نگرانم اجرتان باخدا

 87. نيلوفر در

  اگر در خواب مادرى كه چند سال است فوت شده به هنگام تشيع جنازه اش لخت ببينى ( بدون لباس و كفن) و گاها حركت هم بكند چيست؟

 88. بهار شمس در

  سلام خسته نباشید خوابن اینگونه بود که یکی از بستگانم فوت شده ولی هنوز او را داخل کفن نکردند وبا بلیز و شلوار منزل در کنار خواهرش در منزل دراز کش است و خواهر او میگوید که او زنده میشود وبعد از تایمی کوتاه فرد فوت شده دست و پای خود را تکان میدهد وزنده میشود بعد با بنده شروع به صحبت مینماید ولی بعد از زنده شدن صورت او زخمی بود در صورتی که زمانی که مرده بود چهره او حالت عالی خود را داشت ممنون میشم تعبیرش کنید برام

 89. خواب دیدم مادرم که مرده زنده است و دارم اورا استحمام میکنم زمانی هم که زنده بود اینکار رو براش میکردم و جوابی برایش پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید

 90. سلام ببخشید .خواهر دوست من حدود دو سه هفته پیش بود که تصادف کرد و فوت شد .من دیشب خوابشو دیدم .همون لحظه که داشت چپ میکرد رو دیدم دقیقا همونجایی که تصادف کرده بود ولی فقط هوا شب بود درصورتی که وقتی تصادف کرد ظهر بود .خلاصه توی خوابم همون موقع تصادفش اسم یه پسری رو صدا میزد ولی اسم داداشهاش این نیس من خیلی ترسیدم میخواستم فرار کنم ولی اون کمک میخواست.بعد پیاده شد از ماشین اومد از پشت موهای منو کشید بهم گفت کمکم کن .
  من از دیشب تا الان خیلی تو فکرشم لطفا جوابمو بدید خیلی ممنون میشم .اگه براتون ممکنه برام ایمیل بزنید .مرسی

 91. سلام
  چرا پاسخی داده نمیشه ؟؟
  من خواب دیدم با مردی که دوسش دارم رفتیم جایی و یهو جنازه مردی و که کفن تمییزی پوشیده بود و رو تختی مثل تخت بیمارستان دراز کشیده و میبینیم و من نمیشناختمش.. چند جای دیگه هم رفتیم و دوباره همون جنازه و میدیدیم انگاری همه جا بود …
  چه تعبیری میتونه داشته باشه ؟

 92. noyanhakemi در

  من خواب دیدم فرزندم که پسر۵ساله میباشدسوخته. هس جسدسوخته اش رابرای من اورده ام ومن خیلی گریه میکردم

 93. من در خواب دیدم میخواهند مرا بکشند و به تن من لباس قرمز رنگ مخصوصی به تن کردن و مرا آماده مردن کردن و سراسیمه و فریاد زنان توبه میکردم و در بیابانی میدویدم ولی در آخر خواب من نمرده بودم ولی هنوز لباسها بر تن من بود .
  لطفا تعبیر ان را به من بگویید . متشکر

 94. احمد رامین در

  سلام علیکم کسی هنوز تعبیر خوابم را نگفته لطفا کسی میفامه زودتر جوابش را در ایمیلم و یا در صفه اجتماعی ام مسج بته mohammad ramin merzazada /// facebook

 95. احمد رامین در

  سلام علیکم من خواب دیدم که ۵ تا جنازه است و تابوت شده است و یک تا تابوت را من میگیرم حرکت میکنم و چهار تا تابوت دیگر مردم میروردارن از پشتم میارند و مردم محل هم به ورداشتن تابوت همرایم همکار میکنند و باز زیاد پیش میریم یکدم از داخل تابوت صدای گریان طفل بیرون میشود تا تابود را بیبینم که طفل لچ که تازه تولد شده خود را بیرون می اندازد و اورا وقتی توسط یک دستمال میوردارم میگم مادرش طفل زنده را مرده گفتهدر داخل تابوت مانده بوده باز ی طفل گپ میزنه

 96. من خواب دیدم یکی از فامیلامون مرده بود و جنازشو تو اتاق من گذاشته بودن و ملافه ی سفید کشیده بودن روش

 97. فائزه در

  سلام.
  من خواب دیدم برادرم ک هفت ساله فوت شده با دوتا دیکه از خواهرمو مادرم اوردیمش تو کفنه انگار قبلا هم این کارو کرده بودیم .رو دوش خواهرم میاریمش داخل اتاق درازش میکنیم موقعه. این کار کفن میره کنار ازش میبینم انقدر تمیزه موهاش همونطوری لخته میگم ابجی ببین زخماشم خوب شده چرا تجزیه نشوده.
  خواهرمو مادرم میرن حیاط و بشورن منم تنها پیشش نشستم میگم داداشی کیا اینکارو باهات کردن چرا سوزوندنت یهو میبینم میگه فایزه بشین میخوام باهات ح بزنم من از ترس نمیدونم چیکار کنم میگه کاریت ندرم میخواستم ب منیژه یعنی خواهر بزرگم بگه ولی اون بچه شیر میده ترسیدم این خوابو ببینه خشک بشه شیرش.ولی الان ک فهمیدم تو بارداری پاکی حرفاتو باور میکنن برو بگو من 13روز بعد خاک سپاری زنده شدم حتی قبرمو باز کنید دهنم کف کرده منو عمه دوس دخترم اینکارو بامن کرد خیلی زرنگ بود همه اثارو از بین برد تا شما نتونید ثابت کنید.برو این خوابو حتما ب ابجی بگو یادت نره.بعد وقتی خواهرم میادداخل اتاق میندازه رو کولش ببره میگم تورو قران ابجی انقدر این بدبختو از گور نیارید بیرون ب قران گناهه بعد از تو بغل ابجیم ب من نگاه میکنه میگه نه بکنید انقدر خوبه حال میده .خیلی اصرار داشت این خوابو ب اون ابجیم ک ی کم مومنه بگم
  لطفا جواب بدید خواهشا

 98. خواب دیدم که شش جنازه را از داخل آمبولانس خارج کردم همه جوان بودند و پس از خروج؛ آنها از کفن درآمده و لباس پوشیدند و رفتند

 99. سلام یه خونه جدید رو که تازگیا قردادداد بستیم توی خوابم دیدم که توی یکی از کمدهاش دوتا جنازه با چوب لباسی اویزون شدن ودوتای دیگه هم پایین کمد دراز کرده بودن و همشون کت شلوار تنشون بود ،بعد اون اقایی ک قبلا تو اون خونه بود با چندتا اقای دیگه وچندتا خانم اومدن ازمون تعهد کتبی گرفت که حرفی نزنیم به هیچکس وگرنه مارو هم میکشن وبعدم جنازه هاشو برد
  میشه لطفا تعبیرشو بگین

 100. Bahmanjamali98 در

  در خواب دیدم دوست برادرم مرده و برادرم ناراحت بود و بهم گفت تو تابوت که گذاشتنش بلند شد نشست و سرشو گذاشت رو زانوهاش و ناراحت بود از اینکه به هیچ یک از آرزوهاش نرسیده و برادرم از این موضوع ناراحت بود و قصه دوستشا میخورد.درضمن دوستشم زنده هست و روزگار خوبی هم ندارد.ممنون میشم واسم تعبیرش کنید.

 101. کوروس جلالی در

  سلام میخواستم بدونم اگر یک خانم در خواب ببیند که یک ماربزرگ به دونبال یک جناره که شب اول قبرش هست معنی اون چیه؟

 102. کوروس جلالی در

  سلام میخواستم بدونم اگر یک خانم درخواب ببیند که یک ماربزرگ به دونبال یک جنازه شب اول قبرش تعبیرش چیست؟

  • سلام.به نظر من تعبیر خوابتان یعنی ببیننده خواب گناهی را خواسته یا نا خواسته کرده که باید حتما استغفار کند….

 103. عباس صاحبی در

  سلام .من خواب دیدم که توی قبرستانی هستم که اکثر قبرها یک دست جسد بیرون از قبر است و یک قبر که تازه مرده دفن شده بود دستش بیرون بود و با یک نفر دست میداد و خداحافظی میکرد …تعبیرش چیست …؟؟

 104. عباس صاحبب در

  سلام .من خواب دیدم که توی قبرستانی هستم که اکثر قبرها یک دست جسد بیرون از قبر است و یک قبر که تازه مرده دفن شده بود دستش بیرون بود و با یک نفر دست میداد و خداحافظی میکرد …تعبیرش چیست …؟؟

 105. محمدرضا در

  شب اول خاک مادرم بود .دیدم خالم داره بایه چاقوی بزرگ بدون دسته بادمجان پوست میگیره چاقو چند بار دست خالم رو برید.بعد روی شیشه شکل تار دراورد گذاشتش کنار دیوار دسته ی تار شیشه ای شکست.

 106. محمدرضا در

  مادرم تازه مرده.درخواب دیدم .یه تابوت در بیابان هیچی نیست زن داداشم بادخترش کنار تابوت نشستن وقبر هم کنده شده ولی خاک تاب
  وت راقبول نمیکند چند تا قبرهم کندن ولی

 107. من تو خواب مادرمو دیدم ک چند بار مرد و زنده شد ،تو خواب دیدم خیلی مهربون بودم باهاش غذایی مورد علاقشو ک سبزیشو خودش اورده بود درست کردمو دا م اما موقعه خواب یه لحظه شنیدم گفت خدایا منو بکش راحتم کن

  • مینا م در

   من خواب دیدم کنار یک جنازه هستم که میخندیدو خوشحال بود و اصلا نمیشناختمش.یعنی چی؟

 108. سلام خواب دیدم پدرم که آخر اسفند به رحمت خدا رفتن جنازه شون بصورت اسکلت تکه تکه شده در داخل کیسه ای هست و توسط من و مادر مرحومم در حال حابجایی برای دفن هستیم افراد دیگری هم حضور دارن حتی تکه هايي از اسکلت از توی گونی بيرون میرزه که دوباره بر میگردوتیم تو گونی من همزمان در حال گریه و زاری هستم.
  اگر تعبیری هست لطفا بفرمایید خیلی نگرانم البته عرض کنم اسکلت بصورتی بود که انگار گوشت و پوستش کنده شده یعنی برنگ صورتی بود

 109. سلام خواب دیدم پدر بزرگم که تازه مرده باکفن از خواب بیرون اومد پدرمو نگا کرد دوباره برگشت تو قبر یک گل سر تو قبرش بود میخاستیم برداریم که دستمون آغشته به چربی شد صورتش نورانیو کفنشم سفیده سفید بود از قبرش یه چیزی شبیه اسکلت بیرون اومد فریاد کشید دوباره اونم برگشت تو قبر تعبیرش چیه

 110. من در خواب دیدم که پدرمو گم کردم دارم همه جارو دنبالش میگردم داشتم تو خواب گریه میکردم بیدار که شدم یادم افتاد پدرم فوت شده خواهش میکنم تعبیرش کنید من خیلی ناراحتم

 111. جسد زنی را در خواب دیدم که خاک بر رویش ریخته اند ولی بر صورتش نریخته اند و نور خورشید میتابد

 112. با سلام اگر کسی در خواب ببیند که در قبرستان برروی جسد زن مرده خاک ریخته اند وفقط بر روی صورتش خاک نریخته اند و نور خورشید می تابد تعبیرش چیست؟ تورو خدا پاسخش رو زود به ایمیل من بزنید.

  • تعبیر خوابتان نشان از بیماری سخت زنی در اطرافتان است که به زودی شفا پیدا میکند…

 113. باسلام.. من خواب دیدم یکی از اقواممون که یکسال بیشتر هست که فوت شدن دوباره مرده بودن و جنازه ش. رو تو خونه ی برادر من آوردن و اون پارچه ای که روی میت میزنن رو زدن کنار و بدنشون سوخته بود و توی خواب اصلا وحشت نمیکردم.. لطفا تعبیرش رو بگید

 114. مهرشيد در

  سلام ٢ سال كه مادر بزرگم فوت شدن و من هميشه خواب قبرستان مي بينم و همه خواب ها با هم فرق دارن يه بار شادم يه بار دارم سوْال مي پرسم از مادر بزرگم ،بغلش مي كنم گريه مي كنم, واسه يه قبر كه اشناست ولي نمي دونم كيه گريه مي كنم ,يا مردم زنده ميشم، و ،،،،زياد خواب ميبينم هميشه در قبرستانم

 115. لیلا نادیمی در

  باسلام خواب دیدم که نوه عموی من که شهیدشده منو که لختم ولی خودمو جمع کردم.پشتمومیشوره وقراره باهم ازدواج کنیم من بهش میگم که اگر من میخوام عروس تو بشم چرا لباس عروس برام نگرفتی ومنو آرایشگاه نبردی که دراین حین دیدم دونفراومدن وگفتن ما از آرایشگاه گلستان اومدیم ومشغول آرایش کردن من شدن ویه نفر هم که من نمیبینمش لباس عروس روروی دوتا دستش داره میاره هم من وهم محسن کهشهید شده خیلی خوشحال بودیم

 116. فرشاد در

  با سلام من ده روزه كه مادرم فوت كرده امروز ظهر در خواب ديدم كه عرق شديدي نموده و من هم با اصرار داشتم به او غذا ميدادم ولي اطرافيانم ميگفتند اذيتش نكن لطفا تعبير خواب منو بفرماييد تا اگر ديني هست ادا كنم ممنون

 117. فاطمه در

  سلام.راستش مادربزرگ من تازگی فوت شدن یعنی هنوز چهلمشون نشده.مراسم هفتمشونم تو خونشون گرفتن.من دیشب خواب دیدم تو مراسم هفتمشون هستیم و مراسم هفتم دقیقا مثل واقعیت داشت برگزار میشد.ک یهویی جسم مادربزرگم از تو خونه در اومد یعنی دقیقا مثل وقتی ک زنده بود خلاصه همه ی فامیل ترسیدنو میخواستن فرار کنن ک عمم گفت اون اومده برای اخرین بار خانوادشو ببینه صبر کنین.بعد همه وایستادن و مادربزرگم میرفت به همه سر میزد و یکی یکی نگاهشون میکرد بعضی وقتاهم خیلی اروم حرف میزدو اسماشونو صدا میزد.لطفا تعبیرشو بهم بگین . من به این فکر میکنم ک وقتی میتونست روحش بیاد چرا جسمش اومد؟من مطمعنم ک جسمش بود .

 118. سلام.خواب دیدم لخته خونی در حال تپیدن رو دفن میکردم تعبیرش چی میشه؟

 119. اکبر میرزائی در

  با سلام
  ظاهر این بود که بنده و پدرم جنازه ای را از یک جایی درو ( میان درختان و کنار روستایی ) بصورت تکه تکه شده ، آوردیم و مقداری را در زیر کف شویی دفن کردیم و من گفتم ببریم بقیه را در حیاط خانه زیر گل محمدی هست کندیم و دفن کردیم
  با سپاس

 120. خواب یه تشیع جتازه ای که جنازه در کنار مردم راه میرود و در نهایت وقتی قبر را اماده میکنن خودش در قبر رفته و خود را میکشد و بعد خاک روی ان ریخته میشه و من سر قبرش با یه زن نشسته ام و یه نفر که قران میخوته میاد و زن به من میگه به این پول بده که قران بخونه واسه مرده

  • سلام متاسفانه این خواب شما خبر از خودکشی کسی در نزدیکی شما را میرساند….

 121. سلام…. أيا تعبيرى براى اين دو خواب من هست؟
  در نگرانى فراوان براى مادر سالمندم و تنش هايي كه برادرم در مورد اينكه من از خارج از ايران امده بودم كه از مادرم كه بيست سال در خانه من زندگى ميكرد نگهدارى كنم ولى برادرم به خاطر بالا كشيدن حقوق ماهانه مادرم نميخواست كه من از او نگهدارى كنم، شبانه او را گول زِد و به كمك برادر ديگر مادر را به خانه يكيشان برده بودند. وقتى برگشتم ايران شب قبلش او را برده بودند. همان شب خواب ديدم در خانه اى ناشناس بودم و از پنجره ديدم كه برادرهايم و همسرانشان در كوچه سرازيرى از خانه دور ميشوند. صدا زدم پس مادرم چى؟ يكيشان نگاهى به عقب كرد ولى ادامه دادند و رفتند. به اتاق ديگرى رفتم انگار كه در جستجوى پدرم بودم. پدرم كه ٢٨ سال پيش فوت كرد ه بود روى تخت دراز كشيده كاملا در كفنى پيچيده بود كه مشخص بود قديمى بود، كفن رنگ و رو رفته و زرد بود. انگار كه وجوده بدون هيچ حركت و بدون هيچ كلمه اى بهم ارامش داد و به نحوى تأييدم كرد.

  يك هفته بعد از ايران خارج شدم و همان شب اول إقامتم خارج از ايران در خواب ديدم كه يكنفر يك دفعه پريد روي تخت من و دستهايش را دور كمرم گذاشت. صورتش را نديدم، ولي مشخص بود كه از روي مهرباني اومد كنارم روي تختم. فرادى إنروز پيغام تسليت يكي از اقوام روي اينترنت برايم امد كه مادرم شب پيش موقعي كه در باره من سؤال كرده بوده و گفته بودند برگشتم خارج، در همان لحظه فوت كرده

 122. مادرم چند ماه پیش به رحمت خدا رفتند خواب دیدم در خانه ای زیبا زندگی می کنیم از مادرم خواستم نزدمان بماند مادرم پیشنهاد دادند در صورتی که آن خانه را برایشان بخرم خواهند ماند و من هم آن خانه را برایشان خریدم

  • سلام.خدا رحمتشان کند..تعبیر خوابتان خوب است .نشان از رسیدن خیرات و ثوابهای است که برای روح مادرتان نثار میکنید..بیشتر خیرات کنید که سخت محتاج ثواب خیراتتان هستند

 123. من خواب دیدم یه مرده با کفن خاکستری رنگ یا همان تیره رنگ روی تخت دمرو دراز کشیده ,بلندشدبحالت سجده و بمن گفت برو بی بی شهربانو دخیل ببند,ینفر بغلش بود گفت اسمش محمدهست,تعبیرش چیه؟ من مرده ای بنام محمد ندارم

 124. من خواب دیدم که یکی از آشناهامون فوت کرده بعد از چند دقیقه دوباره زنده شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه

 125. محمد رضا فلفلانی در

  سلام
  من خواب دیدم که مردم و دفن هم شدم.پس از تدفین فشار قبر سنگینی بر من وارد شد به طوری که مثلا دو دیوار قبر به هم نزدیک شده اند و من بین این دو دیوار پرس شده بودم و پس از حالا نمیدونم 2 یا 3 روز من زنده شدم.
  میخواستم ضمن تشکر ویژه خواهش کنم هرچه زودتر تعبیر خوابم و بگید.

 126. من بابام بردارزادش خودکشی کرده خواب دیده که بهش تو قبرستون میگه زندم بعد قبرشو باز کردن دیدن زندس ولی لخته.تعبیرش چیه؟

 127. عموم فوت کرده ولی خواب دیدم مرده و توی تابوت
  و همه وادن گریه میکنن؟

 128. من خواب دیم عموم که فوت کرده توی خواب دوباره فوت کرده و توی تابوت هست هنه دارن گریه میکنن
  تعبیرش چیه؟

 129. من هر شب خواب میبنم بعضی وقتا هم کابوس خسته شدم چی کار کنم بعضی از خواب هام تعبیر میشه

 130. ناهید در

  با سلام.من خواب دیدم عموم که چند سال پیش فوت کرده منوکه یه جای بلندی هستم صدا میکنه که برم پیشش منم بدو بدو میرم میبینم نیست از یه دری بیرونو نگاه میکنم خواهرم و میبینم صدا میکنم از در میرم بیرون در هم پشتم بسته میشه میگم عمو کجاست میبینم یه حیاطی هست درش بازه آدما با لباس سفید صف بستن تا بیرون اومده شوهرم هم با لباس سفید وایستادم تو صف خواهرم میگه عمو رفته تو به دکتر بگه هوای شوهر منو داشته باشه همه مونم لباس سیاه تنمون بود همین جوری میشینم رو سکو شوهرمو که تو صفه نگاه میکنم حرف نمیتونم باهاش بزنم.تو رو خدا بهم بگید تعبیرشو اتفاقی نیفته براش.چون من هر چی خواب تو ظهر میبینم درست در میاد.میترسم.

 131. پریسا در

  سلام من یه خواب دیدم که دونفر مرده که فامیل های نزدیکم هستند دوباره درخواب یکی از انها مرده ودر خواب اصلا یادم نبود که او مرده است ونفر دیگر داشت اورا به من نشان میداد میگفت عمه تازه فوت کرده وزمانی که بیدار شدم تازه به این فکر کردم که او سالها پیش فوت شده.

 132. آزاده در

  سلام.من دیشب خواب میدیدم دختر بچه سه چهار ماهه رو که نیمه جون که من همش توی اتاقی قایمش میکنم و میخواستم جلوی چشمم نباشه و در حال مرگه رو میگن بچه تویه.من هر چی به صورتش نگاه میکردم شباهت آنچنانی با خودم و شوهرم نمیدیدم و حتی جزییات صورتش رو تشخیص نمیدادم و گنگ بود برام و از این بچه یک جورهایی انزجار داشتم و میترسیدم ولی اطرافیان دلیل مرگش و مسبب مرگش رو من و سهل انگاریم در نگه داریش میدونند و از طرفی توی خواب میدیدم که باردارم و به همه میگفتم بچه من اینه.نگاه کنین.من حامله ام.اصلا ممکن نیست من چنین بچه ای داشته باشم.به این سن و …
  تعبیرش چی میشه؟

 133. سلام تو رو خدا يه جوابى به من بديد امروز تولد منه و من ديشب خواب ديدم كه تو قبرستون هستيم نميدونم برا چى و من از روى يه قبر اتفاقى رد ميشم و اون قبر شروع ميكنه به لرزش و مرده اى وحشتناك يخ زده و خون الود از قبر مياد بيرون يعنى مرده زنده ميشه و راه ميره خيلى وحشتناك بود نميدونم چطور توصيفش كنم تعبير چيه ؟؟ حالم خيلى بده من اصلا روحيه خوبى ندارم

 134. سلام
  سه نفر از اشنایان خواب من رو دیدن که مرده بودم ودرتابوت گذاشته شده بودم و تشییع می کردن من رو هر سه خواب شبیه بهم بوده تعبیراین خواب چیه ؟

 135. سلام ببخشید من خواب دیدم دختر کوچیکم مرده ولی جسدش راه میره ینی نصف جون شده بود تماما کبود شده بود و راه میرفت و من میترسیدم بهش دست بزنم و منتظر بودم بمیره زودتر خاکش کنیم گریم نمیومد ب زور گریه میکردم تا اینکه یهو گفتن ک خاکش کردیم و دخترت چند وقته ک مرده اما تو. توی ذهنت فکر میکنی ک زندس و من ی لنگه کفش دستم بود در حال برگشتن از قبرستون انداختمش داخل ی جوی آب روان و اب بردش بعدم از خواب پریدم تعبیرش چیه همش جنازه دخترم ک در حال راه رفتن بود با بدن کبود و نصف جون جلوی چشممه اگه میشه جواب بدید

 136. سلام من خواب عموم رو دیدم که چندین ساله فوت کرده خواب دیدم داریم دست و صورت همدیگه رو بوس میکنیم اصلا به فکرش هم نبودم تعبیر خواب من چیه

 137. پریسا در

  سلام میخواستم بدونم تعبیر خواب دعوای دومره که یه فرد زنده هم داره اونا رو نگاه میکنه چی میشه؟

 138. سلام من خواب دیدم عموم ک ۵سال پیش فوت شده و خیلی دوسش داشتم رو دوباره دارن میشورن رو تخت.بدنش کفی بود و لباس داشت.لباسای سیاه تنش بود.من نگاهش میکردم و گریه میکردم ولی نمیزاشتن برم نزدیکش.لطفا بهم بگین تعبیرش چیه

 139. با سلام من خواب دیدم تو دیوار خونه ی همسایه امامزاده پیدا شده بی بی عمه اسمش بود تازه پیداش کرده بودن بعد من سجاده ی سبزشو برراشتم رفتم بالا قبرش خودشم نشسه بود باهاش حرف زدم لبخندی هم به من زدن تهبیرش چیه

 140. سلام
  من یه برادر زیبا داشتم که 15سال پیش تو دریا برای نجات کسی غرق شد. خیلی دوسش دارم با اون که 15سال گذشته. دیشب خواب دیدم که از قبر اوردنش بیرون اما جنازه اش سالمه و همه تعجب میکنن ولبخند به لب داشت مثل روزی که دفن شد، لطفاً تعبیر خواب من وبگید خیلی بیتابم ممنون

  • سلام
   شوهر من به تازگی فوت شده و چند روز بعد خواهر شوهرم خواب دید که کنار قبر شوهرم دراز کشیده و همسرم خوش لباس و لبخند زنان کنارش ایستاده و صحبت میکنن همسرم به خواهرش گفت تو هر قبر یک چراغ گذاشتن واینکه اون بیشتر اوقات خوابه و وقتی چشم هاشو باز میکنه روبروش یک کاغذ هست که نمیتونه ببینه چی توش نوشته.چندتا سوال ازش پرسید که شوهرم سکوت کرد و جواب نداد.یه دفعه دید که دخترم کنار شوهرمه و دارن با هم شوخی میکنن و میخندن.بعد شوهرم به دیوار آرامگاه تکیه داد و گفت که باید برگرده داخل قبرش چون صداش میکنن.تو خوابش عدد چهل رو دید.یه قبر تازه کنده شده هم بالاتر از قبر شوهرم بود..من هم خوا شوهرم و دیدم که خیلی آراسته بود و به من میگه زنده هست و نمرده…لطفا برام تعبیر کنید

 141. من خواب ديدم يكي از اشنايمان كه شايد يكبار در گذشته ديدمش و سالها پيش در گذشته به خوابم امد يك بچه در بغلش بود و شوهرم رو نفرين مي كرد و مي گفت ازش طلاق بگير تو نمي شناسي اينو ….مي شه تعبير كنين ؟ متشكر

 142. مجتبی در

  سلام خواب دیدم که باید چند جنازه بشورم و تونستم یکیو بشورم اومدم دومیشو شروع کنم که دیدم سرش از تنش جدا شده در همون زمان ولکردم و رفتم پیش عموم گفتم فقط یکی از مرده هاروشستم گفت همون یکی کافیه الان از خواب پریدم نمیدونم چیکار کنم تعبیرش چیه؟

 143. سلام من تو خواب دیدم تو یه جمعی که همه از جمله خودم سیاه پوش بودیم پدرم لباس سفید پوشیده بود و یه گل رزقرمز رو به یه فرد روحانی داد تعبیرش چی میشه؟

 144. محنیا در

  سلام من خواب دیدم پسر همسایمونو کشتن و مرده و براش عزاداری گرفتن خیلی ادم بود اوتجا ما هم رفتیم و تو کوچه نشستیم واسه عزاداری جنازشو گذاشته بودن جلو در ولی جنازه ی یکی دیگه هم اونجا بود ینی دوتا جنازه و تا شب عزاداری کرددن

 145. یاسمن در

  در خواب دوست پسرم را دیدم که جنازه اش میبردند منم فریاد میزدم نبرینش اماهیچکس بهم محل نمیداد وازم ردمیشدند

 146. خواب ديدم كه پدرم كه حدود ٣ ماه است فوت شده
  زنده شده ولي باهم رفتيم غسالخانه جنازه اش را تحويل بگيريم و خود پدرم ٥٠هزارتومان بمن داده كه به مرده شور بدهم
  لطفا تعبيرش چيست؟

  • درخواب دیدم برروی جسد زنی مقداری خاک ریخته اند ولی برروی صورتش نریخته اند و نور می تابد تعبیرش چیست ؟ زود ایمیل کنین

 147. خداوردی در

  سلام و وقت بخیر
  من چند شب پیش خواب دیدم که در امامزاده ای در قطعه شهدا بودم و روی همه قبرها باز بود و شهدای مرده با لباس و تمیز در قبر زنده بودند ، در آغوش یکی از مرده ها بچه ای بود که چشمانش باز نبود ولی شخصی که بچه را در آغوش گرفته بود در قبر زنده بود و به من نگاه میکرد. لطفا تعبیر این خواب رو برام بگید ممنون میشم

 148. سلام مادرم خواب دیده تو غسالخانه تو صف ایستاده و اونجا دارن به همه کسایی که صف ایستادن نوبت میدن به مادر من ک رسیدن واسه ۱۲ماه بعد وقت دادن ولی مادرم نگرفته الان خیلی ناراحته و منم خیلی الان ک دارم اینو مینویسم گریه میکنم خاهشا تعبیرش رو زود بگین و برای ایملم ارسال کنین

 149. سلام.من خواب دیدم که چند نفر برای تسلیت گفتن به کسی دیگه که به تازگی یکی از عزیزانشو از دست داده به خانه ی ما آمدند لطفا تعبیرش رو بگید

 150. باسلام.
  لطفا تعبیر خواب من رو بگید…
  یکی از دوستان من طی تصادفی که داشتن چند ماه در کما بودن و خداروشکر برگشتن.ولی رفتارش و مدل صحبت کردنش عوض شده.
  من خواب دیدم در بیمارستان(محل کارم) همین دوستم داره با موبایل صحبت میکنه.من و دوست دیگه ام به هم نگاه کردیم و گفتیم چرا اینجور صحبت میکنه؟آخه چرا عوض شده؟ در این هنگام دوستمون با گوشی موبایل به سمت بیرون رفت. من و دوست دیگه ام هم بعد از چند لحظه رفتیم بیرون و در فضای سبز روی زیراندازی که دوستمون نشسته بود پیشش نشستیم. من شروع به حرف زدن با دوستمون کردم(همونی که چندماهی در کما بود) که همکار آقایی که دارم به ما ملحق شد ولی صحبتی نمیکرد و فقط تبسم رو لباش داشت…بعد از مدتی با دوستمون خداحافظی کردیم. اون آقای همکار هم پشت سرم احساسش میکردم وقتی از اونجا داشتم میرفتم…تا اینکه اعلام کردن دوستمون فوت کرد…چند لحظه بعد هم اعلام کردن که اون همکار آقا هم فوت کرده… و من در شوک بودم که تو این مدت داشتم با دو روح صحبت میکردم؟؟؟ و شروع به گریه کردم و به داخل رفتم.اون دوستم که همراهم بود داخل بود وقتی رسیدم پیشش گفت چی شده؟؟ منم گفتم همکارمون فوت کرده! و اون هم با تعجب گریه کرد….
  تعبیر این خواب چیه؟؟؟ این دو نفر که در خواب فوت کردن در عالم واقعیت زنده هستن.اتفاقی واسشون نیفته!!!

 151. سلام حواب مرده ای رادیدم که درخواب گفته شده بود که این فرد النگوهایش را برای پسرش فروخته است میخواستم ببینم تعبیرش چیست ؟

 152. سلام من در خواب دیدم که مرده بودم سپس داخل قبر برام جانماز پهن کردن وگفتن قبله این طرفه نماز بخوان وسپس فهمیدم زنده شده وبا صداکردن مادرم صدایم راشنید ولی نمی دانست قبرم کجاست ولی بلاخره قبرم را یافت ومرا بیرون آورد ومن برگشتم به خونه ولی بعد ازچند لحظه یک نفر مرد ولی نتونستم بفهمم کی بوده تعبیر چیست ممنون میشم زدتر جواب بدهید.

 153. سلام
  من خواب ديدم داشتيم از زيارت امام رضا بر ميگشتيم من جلو بودم منتظر بقيه اقوام بودم يكي اومد گفت تصادف كردن خاله ات مرده سريع رفتم سر حادثه ديدم همه رو با پارچه سفيد بستن و اسم هاشونو روي پارچه نوشتن اولي خالم بود دومي ديدم دو تا جنازه رو با هم تو پارچه سفيد بستن اسم اولي برادر بزرگ ام بود دومي اسم خودم بود وبعد اسم برادر كوچك ترم هم ديدم مادرم هم كنارم بود داشت به شدت گريه زاري ميكرد .
  ميخواستم بدونم تعبير خوابم چي ؟؟؟ممنون

 154. سلام
  مادرم خواب دیده پدرم که ۸ ساله فوت کردن در خوابدناراحت و پریشان بودن،تعبیرش چیه؟!

 155. فرهاد در

  در خواب دیدم شخصی فوت کرده است . هنگام خاکسپاری زنده شد . تعبیرش چیست ؟

 156. سلام من دیشب خواب دیدم بامادرم ب باغ رفتیم درکنارچاه اب مارهای سیاهی اززمین بیرون اومدن یکیشون میخواست. منونیش بزنه ومن فرارمیکردم ودراخرچسبیدبه کف پام ومادرم باچوبی اونوزخمی کردبعدمارمردوپوست ماروکندن وماروداخل ی سطل انداختن درحین همین کاری سگ ب ماحمله کردوصورت مادرموگازگرفت وبعدیگ باماحرف میزدمثل ی انسان بعدکه داشتیم برمیگشتیم یکی میخواست باتفنگ منوبکشه ک نتونست باتیرزدتوسرزن عموم ولی اون زنده موندونمرد..؟
  میدونیدتعبیرخواب من چیه

 157. سلام پدر بزرگ من تازه فوت شده.مادرم خواب دیده است که او در خانه در تاریکی نشسته است و مادرم می پرسد چرا در تاریکی نشسته ای؟می گوید نمیتوانم چراغ را روشن کنم. تعبیرش چیست؟

 158. با سلام
  خواب دیدم که یک دختر جوون رو در شب به همراه فامیل میخوایم دفنش کنیم اما صورتشو ندیدم و اصلا نمیدونم کی بود اون فقط میدونستم که یه دختر جوون هستش و توی شب واسش در قبرستان نماز میت خوندیم و مدام همه میگفتن که زودتر دفنش کنین دیگه وای چی بکشه بیچازه الان هم که شب شده دیگه. لطفا جوابمو بدین

 159. با سلام فردی که مادرش فوت نموده بیشتر مواقع مادرش را در خواب سیاه پوش یا به شکل نوزادی گریان می بیند چرا لطف تعبیر نموده

  • سلام میباستی برای مادرش لباس وخیرات کرده وچندتا نوزاد رو خوشحال کند

 160. ناشناس در

  من خواباخیرا خواب دیدم پدرم که جدیدا فوت شده خندان داره سمت من میاد.من دارم با سرعت رفتم سمتش و بغلش کردم و بوسیدمش.بعد یهویی از من جدا شد و رفت منم رفتم دنبالش بعد یهویی حس کردم محیط و فضا گاملا عوض شد نفسم سمگین شده بود. میخوایتم برگردم عفب ولی نمی تونستم ولی جلو هم نرفتم.تعبیش ایمه که منم میمیرم ؟لطفا جواب بدین؟

 161. با سلام. یکی از همسایه ها خواب دیده که پدر من که چند سالی هست فوت شده، یک بار دیگه مرده و براش تو خونه مراسم گرفتند. لطفا بگین تعبیرش چیه؟!

 162. مسعود در

  با عرض سلام صبح ساعت 7 با یه خواب بیدار شدم خواب دیدم روی کلی جنازه راه میروم و به هر طرف نگاه میکنم جنازه بودش. یعنی جنازه ها در داخل کفن و همه پوسیده و استخوانشان بود و من هر کاری میکردم از روشون برم کنار نمیشد هرجا پا میزاشتم جنازه جنازه جنازه. تعبیرش خواهشن

 163. سلام خواهر من خواب ديده كه مادر بزرگم(مادر پدرم)كه 9سال فوت كردن اومدن خونه خودشون و رفتن حموم بعد هرچى عمه رو صدا كردن كه حوله بده عمه ى من نيمده بعد خواهرم رفته از خود اطاق مادر بزرگم حوله داده بهش بعد خواهرم ازش پرسيده مامان بزرگ اون دنيا چه خبره گفته نمىتونم بگم خواهرم گفته پس بگو اونجا از من چى ميگن اونم با ناراحتى به خواهرم نگاه كرده گفته مردن نرديكه.تورو خدا بگين تعبيرش چيه؟

 164. ایرانی در

  سلام من مادرم تازه فوت شده یک شب درمیان به خوابم میاد که من نمردم و و زندم و خوب شدم
  یکبار میگفت حالا که خوب شدم بریم مشهد نذر مشهد داشت
  دیشب هم با نگرانی و ترس از جدایی، خداحافظی میکرد بره کربلا
  این گفتن زنده بودنش انقدر روی من تاثیر داشت که فکر نبش قبر به ذهنم میزد
  خوابهام نزدیک اذان صبح و بعدش و کاملا واضحب ود طوری که بعد بیدار شدن گریه میکردم و میترسیدم

  لطفا اگه کسی تعبیرشو میدونه بگه حتی اگه تعبیر قسمتی از خواب رو میدونید بگید

 165. سلام من خواب دیدم که من مردم و به عنوان روح خودم توی مراسم ختم خودم بودم و بعضی از فامیل ها منو میدیدند ولی منو نمیشناختند اما مادرم من میدید و میشناخت و حتی به عنوان خدا حافظی همدیگر رو بغل کردیم و اون سخت گریه میکرد هنگام دفنم برادرم منو روی دست بلند کرد که در گور بگزاره اما انگار او را صدا زدند و مرا بر زمین گذاشت و پی کارش رفت ودر این مدت من بسیار میترسیدم که خاکم کنند که یک باره متوجه شدم که زنده شده ام و وقتی برادرم بازگشت عصبانی بود چون خیال میکرد که من از قصد خود را به مردن زده و فیلم بازی میکردم . تو رو خدا میدونم که این خواب من با عقل جور در نمیاد و مسخرست ولی اگه میتونین هرچه زود تر جوابم رو بدین ممنون میشم ازتون

 166. اگر کسی تو خواب ببینه که یک نفر بیاد بهش بگه تو.تو سن ٢٨سالگی میمیری تعبیر خواب اون چی میشه

 167. سلام من چند روزه خواب میبینم مرده میشورم یا خاک میکنم چند گفتم پیشم خواب دیدم دآرم آدم مرده مث گوسفند پوست میکنم و تیکه تیکه میکنم تعبیرش چیه

 168. دوستان مشکلات زندگی در خواب دیدن تاثیر داره همچنین ناگفته نمونه که هر چیزی که زیاد بهش فکر کنی خوابشو میبینی

 169. سلام خسته نباشید،من پدرم 4ساله فوت شده،بعد عروسیم خواب دیدم چند بار ک ب خوابم میاد و بهم میگه من تو عروسیت نبودم دوباره باید جشن بگیری،تعبیرش چیه،لطفا زودتر جواب بدین،در ضمن موقعی ک با پدرم تو اطاق صحبت میکردم هوا بارونی بود،بگین چیکار کنم؟

 170. من و خواهرانم پدر در گذشته خودمون رو در خواب میبینم که مرتب از پا درد شکایت داره.پدرم 7 ماهه که فوت کرده و ما خیلی به ایشان وابسته بودیم.لطفا تعبیرش رو بفرمایید

 171. سلام
  پدر من فوت شده حال من خواب دیدم پدرم زنده شده ولی همش سر قبر خودش نشسته بود و با هیچکسم حرف نمیزد تعبیرش چیه؟

  • Sharifehmirzaei در

   پدر من يك هفته هست فوت كرده خواهرم خواب ديده بالاي سر قبرش نشسته ولي عصا در دست دارد شبيه خواب شما ميشه اگر شما تعبيرش رو ميدانيد بگيد

 172. مرضیه در

  سلام خواب دیدم اومدم جایی جنازه ای پوست کنده بود جلو رو خودم عذاب میکشید با اینکه میدونستم ادم خوبیه ولی بعد فهمیدم خواهرمه خیلی عادی باهاش حرف میزدم اونم یهو لباساش شیک شد و از من درخواست میکرد که تو قبر قراره تنها بمونه یا نه؟!بعد منم انگار بالای پشت بومی از پله اومدم پایین رفتم با مامانم توی مراسمی همه داشتن غذای مفصل میخوردن و شیک بودن و جز من و مادرم کسی گریه نمیکرد و کسی دلداریمون نمیداد همه خوشحال بودن

 173. بعدازاذان صبحخواب دیدم پدرمجنازه یکفن پوش والدین مرحومش را در قبر می گذارد و خواهرم را نیز به زور در قبری گذاشته و در حالیکه وی گریه می کند و می گوید نمی خوام خاکم کنید رویش خاک می ریزد و من هم به او توصیه می کنم برودر قبر بخواب این برای تو خوبه.لطفا تعبیر بفرمایید.

 174. سلام. من 4 ماهه ک.مامانم فوت کرده الان خوابای.عجیبی میبینم.چند بارم خواب دیدم دارم میرم دیدنش واسش گل و میوه میخرم.با این ک.تو خوابم.حضور نداره و میدونم.مرده ولی تو خواب حس.میکنم.زندس میخواستم.بدونم تعبیر داره؟ و
  میخواستم.بدونم چکار کنم ک.بیاد ب خوابم.تا ازش کمک بگیرم

 175. با سلام
  نامزدم موقع مرگ یکی از فامیلاشون که بعده نماز صبح هم بوده که اون مرحوم داشته نماز میخونده و بعده نمازش نامزدم دسته مرحوم بوس کرده و مرحومم پیشونی نامزدم و بش گفته که تا ابد مدیون منی تعبیرشو بگین
  در ضمن اپسر اون مرحوم از نامزدمم خواستگاری کرده اما نامزدم رد کرده و اون مرحومم هر چی خواسته با نامزدمم حرف بزنه نامزدم حرف بزنه قبول نکرده

 176. باسلام
  کسی که چند سال پیش فوت کرده دوباره مراسم خانه اشان بگیرند بگن تازه مرده تعبیرش چیه

 177. من یه کابوس بد دیدم تو رو جون خدا جون هر کی دوست دارین جوابمو بدین خواب دیدم مادرم مرده و همانجا دو زن که آشنا و فامیل بودن ،اولی یک بچه و دومی دو بچه به دنیا میاره یعنی مجموعا سه بچه بعد هیچ کس از بابت مردن مادر من نه ناراحت بودن نه نگران ولی من گریه میکردم تو خواب. وقتی بیدار شدم دیدم صورتم خیسه و اشک هارو پاک کردم حالا نمیدونم تعبیرش چیه تو رو خدا کمکم کنید یعنی برای مادرم اتفاقی میوفته؟

  • امیر حسین سپهر در

   جای نگرانی وجود نداره چراکه:
   1- مردن در خواب معمولا تعبیر بدی ندارد.
   2- بدنیا آوردن بچه رهایی از غمه
   3- گریه در خواب تعبیر خوشحالی در بیداری دارد
   4- مطمئناً برای مادرتون اتفاقی نمیافته

 178. امیرحسین در

  من مادرم 3سال پیش فوت شده .
  ولی دوباره تو خواب دیدم مامانم دوباره فوت شده داشتم با گریه زنگ میزدم همه خبر میدادم.
  تعبیرش چیه؟

 179. فاطمه در

  سلام.پدرم در خواب دید او را در قبر قرار دادن و در دو طرفش یک زن زنده و یک پیر زن مرده که پیر زده مرد قصد ازار او و در اغوش گرفتنش را دارد تورو خدا جوابشو بدین

  • عمرش طولانی میشه باید در ادامه زندگی فرمانبردار حضرت حق باشه و از شهوت و زوال خودش دوری کنه نماز اولین سوال شب اول قبره…با سپاس

 180. الهام در

  حدود 4سال پیش برادرم ک 13سال داشت فوت کرد و چند شب پیش به خوابم آمد وقتی وارد خانه شد یه گربه بزرگ یا شایدم ببر بود نزدیک برادرم شد و برادرم از ترس زیر مبل رفت ولی ببر با چنگالش ران پایش رو زخمی کرد و وقتی من بغلش کردم و از زیر مبل درآوردمش اصلا خونی نمیامد ولی زخمش باز بود چطوری ک میشد به راحتی داخل زخم را دید…..تو رو تعبیر خوابم رو بگید

  • دیدن خواب به وضعیت روحی شخص بستگی داره ساعت دیدن خواب و حتی پر خوری اما به مزار برادرتون سری بزنید مواظب اطرافیان باشید.با سپاس.

 181. سلام. من خواب دیدم تا خواهرم که فوت شده پوست تمام بدنش و نداره تعبیرش چیه؟

 182. سلام من خواب دبدم تو ی سرد خونه ام با پسر عموم داشتیم جنازه هارو نگاه میکردم حس بدی بود تعبیرش چیه؟

  • تو موقعیت سو استفاده قرار میگیری
   از شر شیظان پناه ببرید به حضرت حق
   که کلید اسمان و زمین تنها نزد اوست
   با سپاس

 183. سلام من خواب دیدم شخصی که یکسال پیش مرده دارد سخنرانی
  عرفانی می کند بعد از شوهرم خواست که پیشش بماند

 184. سلام . من در خواب دیدم ک بکی ا ز دوستان صمیمی ام خودشو کشته و وقتی من اونو دیدم تو ی یک پارچه بود من صورتشو ندیدم ولی همه میگفتن دوست من هست .. منم ن درخوابم خون دیدم ن گریه کردم نصفه شب خواب دیدم و ازشدت ازخواب پریدم قلبم تند تند میزد میشه تعبیرش و بهم بگین

 185. مهدیه در

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستام بهم گفت که فقط 6سال دیگه عمر داری کسی میدونه تعبیرش چیه؟

 186. نازنین در

  سلام . راستش من یک ماهی خواب یکی از پسر های آشنامون رو میبینم با اینکه من نه در موردش حرف میزنم و نه فکر میکنم . من همیشه یک دفعه ای خواب اونو میبینم . میبینم که اون خیلی با من مهربونه و احساس نزدیکی داره و دارم در خواب با اینکه در واقعیت نه من به اون اهمیتی میدم و نه اون . خواهش میکنم کمکم کنید این خواب ها یعنی چی ؟ چی میخواد بهم بگه؟

 187. غزاله در

  سلام من خواب ديدم پدرم ك ١٠ سال پيش فوت شده تازه مرده و ما در مراسم خاكسپاريش بوديم تعبيرش چيه؟

 188. خواب شوهر خالم رو دیدم که با چهره خندان ونگاه شاد وارد مهمانی شد و من میدونستم که زنده نیست و فقط من او را میدیدم وقتی اومد سمتم لبخند محوی داشت اما نگاهش فرق کرده بود غمگین و دلسوزانه بود خواستم بغلش کنم نشد اما دستاشو که خیلی سزد بود گرفتم و زار زار گریه کردم و با گریه از خواب پریدم تعبیرش چیه

 189. سمیرا راد در

  سلام خواب دیدم سنگ قبر برادرم شکستیم و تو سنگ قبر یه بطری خالی در اوردیم و من یه لحظه کفن دادشم دیدم و یه خوابی که همیشه می بینم قبر برادرم هیچ وقت جای که الان دفن شده نیست همیشه یه جای دیگه است لطفاً کمکم کنید دادشم 17 سالش بود که بر اثر تصادف به رحمت خدا رفت

 190. Hamid reza در

  اگر ببینم تو خواب خانواده ام مرا در خانه خاک میکنند و بعد از خاک سپردن ..من زنده ام و دارم با بقیه حرف میزنم..تعبیرش چی میشه!؟

 191. سلام
  دوستان خواب هایی که از ساعت 4صبح به بعد دیده میشه باطل هستش
  درضمن مرده زنده بشه ینی اینکه مرده جاش اون دنیا خیلی خوبه
  واگرزنده بشه ومریض باشه باز همین تعبیر رو داره اما بیننده خواب باید یه مدت به طورخاص مراقب خودش باشه و تو این مدت ریسک نکنه

 192. سلام.تعبیر این خواب چیست؟خواب دیدم که مادرم با چشمانی اشکبار موهایم را شانه میزند و من جامه ای سفید بر تن دارم و همه جا نورانی و سفید است.مدتی مادرم موهایم را شانه زد و بعد از من خواست درون گوری که کنارمان بود بروم و من شروع به التماس و گریه کردم که چرا از من چنین چیزی میخواهد

 193. سلام،من خواب دیدم که پدرشوهرم در حیاط منزل خودشان کفن پوش شده بود ولی صورت و سینه اش باز بود.خواستیم روی آن را بیاندازیم که یک لحظه چشمهای خود را باز کرد و گفت وای برمن با بچه هایم…لطفا تعبیر آن را بمن بگویید.

 194. مرضیه در

  سلام،اگر در خواب ببینیم که پدر مرده مان کفن پوش زنده میشود و از بچه هایش گله مند است ،تعبیر آن چیست؟

 195. سلام. من دو خواب پشت سر هم دیدم, اول یه زنبور نیشم زد بعدش تو یه اتاق یه عالمه جنازه دختر جوون که روی هم انباشته شده بودن دیدم که درست کنار جنازه ها یه زنبور توی تار عنکبوت گیر افتاده بود !

 196. اسمان ابی در

  من یه برادری دارم که خیلی مشکلات داره از لحاظ روحی وجسمی …وسواسی داره و هردفعه یه کاری میکنه…خواب دیدم که همه توخونه ماجمع شده بودن و نامزدم اومد وانگار رفته بود با داداشم صحبت کنه و گفت بهش حق میدم چون داداشت میگه من هرجا میرم یه جنازه منو دنبال میکنه ومنم جیغ زدم وازخواب بلندشدم…..توروخدا کسی نمیدونی معنیش چیه …انشالله خیره

 197. ماهان در

  سلام یه پسر 29 ساله هر شب یا هفته ای چند شب خواب تشییع جناره یا دفن کردن مرده میبینم.چند وقتی هم یه مشکل و جدایی تو زندگیم پبش اومده تعبیر و جوابشو لطفا بهم بگین

 198. لطفا جواب بدید .اگه تو خواب ببینیم که مرده ب خونم اومده رو دیوارمون واستاده بعد اونجا استفراغ کرده تعبیرش چی میشه ؟؟؟/

  • سوگند در

   سلام آنا من فکر میکنم هر خواب مرده دیدن به نظر من اولا اینکه باید بفهمیم که مرده ها هنوز زنده هستند و تنها دنیاشون از ما جداشه که گاه گاهی به آنها ماموریت داده میشه تنها در خواب و رویاهای مان بیایندوجالب اینجاس که من همین امروز از دم سحر تا حالا که خوابیدم خواب مردن خودم را دیدم که مردم اما هنوز مردنم تمام نشده تا لحظهءشستشویم از راه برسه ودر این بین دارم با کسی حرف میزنم که من آرزوی مرگش را دارم و داشتم او را میکشتم اما تو خواب او منتظر هست تا مرا بشوید و تا کفنم کند که کلی با هم درد دل میکردیم و طرف سعی میکرد ی جورایی من تنها نمونم و به کسی هم نمیگفت که منکه دارم راه میروم ،مرده ام و در این ما بین برف خیلی زیبایی میبارید خیلی زیبا با اینکه برف نشاندهنده هوای سرد هست اما سرمایش مرا آزار نمیدادو دراین ما بین مرده های مرد زیادی دیدم که همه منتظر بودن مسیر راهشون عوض بشود ووووو تنها ما ها که مرده بودیم میدونستیم میان زنده ها چه کسانی مرده اند و دور خودشون میچرخند تا لحظهء کفن و دفن شو با حمام دادن از راه برسه دیگر مردهء به تمام معنا باشند و تنها در خوابهای زنده ها بیایم و دروقع اون زنده ها هستند که وارد دنیای مرده ها در خواب میشوندو اطلاعاتی از مرده ها دریافت میکنندو بعد به هر دلیل دوباره با تکان خوردن و بیدار شدن از دنیای مرده ها جدامیشوند

 199. معصومه در

  سلام من خواب دیدم که منوبه بیمارستان بردن ومن تخته وسط بودم تخته سمته راستم یک خانم بودکه تازه بچش به دنیااومده بودوتخته سمته چپم یک مردغریبه بودکه مرده بودودکترامنوجواب کردن ومن میگفتم نه نمیخوام بمیرم اماهیچ کس به من توجه نمیکردوهمه خانواده وفامیلام برای اون مردگریه می کردندوبعدازخواب پریدم ساعت 5.30 صبح بود.توروخدابگین تعبیرش چیه واقعادارم عذاب میگشم…

 200. پریسا در

  سلام،پسرعموی مامانم 26سالش بود که تازه فوت شد،دیشب خواب میدیدم میخواد عروسی کنه و همه مارو.دعوت کرد که بریم حنا بندون،اما ما اون لحظه باهاش نرفتیم و گفتیم که میایم تعبیرش چیه،لطفا زود جوابمو بدین

  • سوگند در

   سلام خوب شد که باهاش نرفتین اون میخواسته شما را هم به دنیای خودش ببرد پس بهتره برید و بعد از تشکر زیاد از خدای مهربان و یک نماز شکر باارزش یک شبانه روز کامل اگر در توان مالی خوبی هستید با فقرای واقعی هم سفره بشوید ودل بچه های یتیم را یکشب شاد شاد شاد نمایید

 201. سلام من خواب یه جنازه پوست کنده دیدم میشه بگین تعبیرش چیه؟؟ تو توضیحاتتون نبود ممنون

  • ناشناس در

   چقدر عجیب این خواب رو خبرها دیدن !!!!شاید نشون دهنده آینده انسانهاست که تغییر میکنن .حالا نمیدونم چه جور تغییری؟!!

 202. با سلام
  تعبیر خواب دفن اجساد چیه ؟من چندین بار تا حالا خواب می بینم که وارد یک خونه مخوف می شم و تمام نزدیکانی که تا حالا ازم فوت شدن همه روی زمین ردیف شدن و من وارد اونجا می شم و به حالتی که مثل جادو شده ها شروع به دفن اونها می کنم
  این کابوس برام عذاب آور شده و شاید بیش از 5 بار طی یک ماه اخیر این رو دیدم لطفا تعبیرش رو برام ایمیل کنید

  • سوگند در

   سلام من فکر میکنم باید بری ی سر به آرامگاهاشون بزنی و مطمئن باشی انها دفن شدن و یا مدتی در کار مرده دفن کردن مشغول بشوی اینو نه به طنز بلکه جدا گفتم.

 203. خواب دیدم برف و سرما همه جا رو گرفته سه تا جنازه آوردن دوتای اول و بردن مثل چوب خشک بودن سومی و هنوز نبرده بودن دیدم تکون میخورد به دوستم که کنارم بود گفتم اون زنده است رفتم و کفنش باز کردم بلند شد یه خانم بود بقیه اش یادم نیست اما فکر کنم یه کم با ما حرف زد بعد هم پرواز کرد و رفت اسمون

 204. بهناز در

  البته پدرم دوساله که فوت کرده وحالا دوست دارم بدونم تعبیر خواب چیست با تشکر

 205. بهناز در

  سلام لطفا جواب مرا هم بدهید خوابی که خانم برادرم دیده که پدرم فوت کرده وداره به مادرم میخنده تعبیرش چیست با تشکر که جواب سوال منو بدهید.

  • ناشناس در

   پدرتون جاش و موقعیت جدیشون خوبه و میخاد نشون بدن که از مادرتون هم راضی هستن.

 206. مادرم خواب دیده که مرحوم پدرم از دست من عصبانیه و داره با من دعوا میکنه و میخواهد منو بزنه این خواب چه تعبیری داره؟

  • من و پسر عموم همدیگررو دوست داشتیم ولی خانوادها نگذاشتن واو سه چهارماه پیش خودکشی کرد.دیشب خواب دیدم اومد خونه ما یعنی در خواب خونه ما بود بامادر وخواهرش. من خودمو مخفی کردم اومد وباعصبانی گفت چرانمیای بمادرم خوش امد بگی.منم باهاش رفتم پیش زن عموم ودستشو بوسیدم ولی پسرعموم عصبانی وبا تندی با من حرف میزد.بعد رفت حیاط ومن رفتم دنبالش .رفت دشتشویی وبعد شروع کرد بدست و صورت شستن که فکر کنم وضو میگرفت ولی د رست یادم نمیاد. رفتم جلویه نگاهی به قیافم کرد اینم بگم اخرین دفعه که دیدمش روز پنجشنبه ماه بهمن پارسال بود که دوباره اومدم خواستگاریم ولی بیخبر اومد. تو خواب ازش پرسیدم اونروز پنجشنبه چرا بیخبر اومدی.گفت اگر نمیومدم گلایه میکردی که چرانیومدم. ولی من خیلی خوشحال بودم خیلی همش میگفتم شکر خدا که دوباره تورو بعد ازچند ماه زنده کرد.خدا بدلم رحم کرد.به حالو روزم به چشمای همیشه گریانم.تو زنده شدی.بعد بیدار شدم.تورو خدا جوابمو بدید

   • صادق رشیدی در

    با سلام. من خواب دیدم یکی از اقوام که 3الی 4ماه بود که مرده بود آمد و از من کمک خواست در حد 12000تومان در صو رت امکان پاسخ مرا بدهید متشکرم

   • سوگند در

    سلام،این تو بودی که موقع خواب میرفتی سراغ اوننحوهء زندگیشو میدیدی، نگران نباش چون هنوز به اون فکر میکنی البته نه فکرکردنیکه خودت فکر کنی بلکه مثل معتادی که مواد به اعماق وجودش رخنه کرده عشق شما به همدیگر هم به اعماق ذهن تو نفوذ کرده جاییکه که به سختی میتونی ازش جدا شی اما بازم نگران نشو چنانچه کس دیگری را هم در زندگی تا اینحد عمیق به ذهنت راه بدهی میتونه جانشین اون بشه و موجودیت جایگاه پسر عموت کمرنگتر میشه واگر نشد یعنی اون مانع میشه که تو فراموشش کنی اما باز دیگه مزاحمت نمیشه تا بتونی زندگی عادیتو دنبال کنی و هیچ خواب مهمی ندیدی

   • ناشناس در

    وای آرزو جان خیلی خیلی براش دعا کن و به خدا التماس کن که اونو ببخشه که خودکشی کرده .دعا خیلی موثره در بخشش مردها .معلومه طفلکی پسر عموت از اینکارش خیلی ناراحت و عصبانی .اگه با مادرش قهر هستی باهاشون آشتی کن چون توی خواب یه جورایی اینو ازتون خواسته .فکر کنم از شما هم دلخوره ،شاید شما میدونستی با حرف زدن و رفتار خاصی ،از خودکشی کردنش جلوگیری کنین.خدا روحشون بیامورزه و بهش آرامش بده .خیلی ناراحت شدم براش .

 207. سلام
  خواب ديدم جنازه شخصي آشنا كه در واقع درقيد حيات است در گوشه اي داخل كفن است ولي يكباره بلند ميشود و ميگويد من نمردم و زنده ام، تعبير اين خواب چيست؟
  سپاسگزارم

 208. تعبیر مرده در

  سلام
  اینجا که فقط تعبیر خواب جنازه دارید پس تعبیر خواب مردش کووو ؟
  لطفاً تعبیر خواب مردن و مرده رو هم اضافه کنید.

 209. سلام میشه بگین اگه مرده برهنه دراب شناورباشه وتکون نخوره وروی سینه زخم داشته باشه چه حکمی داره

  • سوگند در

   یعنی طرف رو به قتل رساندن و روشنایی زندگیشو با زخمی عمیق لکه دار کردن حتی اگر در واقع کسی نداند که این فرد مرده قبل از مرگ به قتل رسیده بود

 210. من خواب جنازه هاي له شد ديدم كه داخل اتاقم هستن كه گفتن ادماي نجسي هستن بدون غسل خاكشون كنيد كه اين سه جنازه له شه دوتامردا شروع ب تكان خوردن ميكنن اما استخوانشون له بود اون يك زنم مرده بود تكان نمي خورد .
  خواهش جواب بديد ترو خدا

  • ناشناس در

   آخه نمیدونیم تعبیرش چیه .شاید یه جورایی نشون دهنده درون خودتون باشه .که مثلا شاید باید روحتون و رفتارتون ( کل خانواده ) پاکیزه و تمیز کنین .

 211. با عرض سلام وخسته نباشید.
  دیدن مرده ی مسنی که زنده شده اما او را رها کرده باشیم در یک مسجد که بمیرد چه معنایی دارد؟

  • سوگند در

   سلام من فکر میکنم چون مسجد ی جای پاکیه و آدم مست هم هیچ اختیاری از خود نداره،پس یعنی این مرده میخواد در عالم مستی تقاضای بخشش بکنه ولی دیگر برایش دیر شده همینو بس و طرف همیش تیا دنیا دنیا بوده و هست وخواهد بود به نوعی مست و از خود بیخود باقی میماند شاید تا زنده بوده خطایی توهین آمیز کرده بوده به مقدسات

  • ناشناس در

   شاید نشون دهنده بعضی از عقاید مذهبی هستن که دارن از بین میرن و نابود میشن.

   • احسان در

    خواب دیدم که عموم رو که امسال فوت کردن رو داریم شبانه دفن میکنیم

 212. کسی رو که سال ها قبل مرده را داره می شوره و جنازه سفیده و طرف مرد هست اما التش زن

 213. سلام. ادمی که 20 سال قبل مرده دوباره تو خواب مرده و زنش ناراحت نیست و به همه گفت بیاید شوههرم مرده

  • بهار شمس در

   سلام خسته نباشید خوابن اینگونه بود که یکی از بستگانم فوت شده ولی هنوز او را داخل کفن نکردند وبا بلیز و شلوار منزل در کنار خواهرش در منزل دراز کش است و خواهر او میگوید که او زنده میشود وبعد از تایمی کوتاه فرد فوت شده دست و پای خود را تکان میدهد وزنده میشود بعد با بنده شروع به صحبت مینماید ولی بعد از زنده شدن صورت او زخمی بود در صورتی که زمانی که مرده بود چهره او حالت عالی خود را داشت ممنون میشم تعبیرش کنید برام

   • من هم خواب دیدم کسی که فوت شده مجددا برای وداع روی برانکارد اوردن خونه. بعد اون بلند شد و گفت نمیخوام بمونم. میخوام برگردم (به اون دنیا) یعنی میخواست زنده بشه. صورتش هم شاعر و دندانها سیاه شده بود. در صورتیکه وقتی زنده بود اینطور نبود

    • من هم خواب دیدم کسی که فوت شده مجددا برای وداع روی برانکارد اوردن خونه. بعد اون بلند شد و گفت نمیخوام بمونم. میخوام برگردم (به اون دنیا) یعنی ” نمیخواست زنده بشه.” صورتش هم “لاغر” و دندانها سیاه شده بود. در صورتیکه وقتی زنده بود اینطور نبود

     • سلام خواهرم دیروز خواب دیدن که من جنازه مادرم که دوسال هست رحمت خدا رفتن رو با خودم به این طرف وانطرف میبرم وحمل میکنم تو خواب به من میگه تو مگه نمیبینی مامان فوت کرده چرا نزاشتی دفنش کنن بعد جنازه مامانم رو از من میگیره وخودش حمل میکنه در همین موقع میبینه مادرم زنده شده ولی ناراحت بوده لطفا میشه بگید تعبیرش چیه خیلی فکرم رو مشغول کرده ممنونم

نظر خود را بیان کنید