مجله آلامتو

تعبیر خواب مرده

(407 رای, امتیاز میانگین: 3٫16 از 5)

تعبیر دیدن مرده در خواب چیست؟

تعبیر خواب مرده

در نفايس الفنون تصريح شده که دیدن جنازه و مرده در خواب مال حرام است. مرحوم مجلسي نوشته اگر کسي در خواب جنازه يا مرده ببيند از غائب به او خبر مي رسد و …

ابن سيرين معتقد است که اگر کسي ببيند جنازه اي مي برند خداوند او را بر تعداد افرادي که به دنبال جنازه روان هستند و او را تشييع مي کنند امارت و فرمان روائي مي دهد و بالاخره از امام صادق _ ع _ روايت است که ديدن جنازه در خواب خوب است زيرا براي بيننده خواب بزرگي و مال و عزت و جاه مي آورد. مشاهده جنازه اي که به دوش مي برند نيکو است چون فراغت از رنج و اندوه است و چنان چه بيمار باشيم بهبود مي يابيم و اگر مديون باشيم اداي دين مي کنيم. اگر بيننده خواب خودش را مرده ببيند عمرش دراز مي شود که همه معبران اسلامي و بيگانه در اين مورد بخصوص اتفاق نظر دارند. اگر در خواب ببينيم که مرده بيمار است اين هم خوب نيست و توصيه شده که بيننده خواب بايد مراقب سلامت خويش باشد و چندي از خطر کردن بپرهيزد و خشمگين نشود و از عزيمت به سفر خودداري کند و از دخالت در اموري که مي تواند بي تفاوت بماند خودداري کند. کندن قبر و مشاهده جنازه خوب است منهاي لمس جنازه. اگر در خواب ديديدم کسي که مي دانيم مرده چيزي به ما داد خوب است چون مالي به بيننده خواب مي رسد و پولي بدست مي آورد. اگر جنازه اي را ببينيد که از جاي برخاست و از شما دعوت کرد که با او همراهي کنيد خوب نيست. اگر جنازه اي را شيک و با لباس تميز و خوب مشاهده کنيد نيکو است و براي شما خوشحالي و مسرت مي رسد ولي اگر بد لباس و ژوليده و کثيف و آشفته بود بد است چرا که شما را غمگين و رنجيده مي کند و نشان آن است که در روزهاي آينده به شما غم مي رسد.

تعبیر دیدن مرگ و جنازه در منابع خارجی :

تعبیر خواب جنازه

دیدن جنازه در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خودتان است که درشما مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستید. خودتان را کنارگذاشته‌اید و از درون مرده‌اید.

تعبیر خواب متوفی

دیدن کسی که مرده یا حرف زدن با او در خواب، خبر از این می‌دهد که شما تحت نفوذ افراد منفی هستید و دورتان را افراد ناجور گرفته‌اند. این خواب همچنین می‌تواند راهی برای شما جهت روانکاوی احساسات‌تان با کسانی باشد که درگذشته‌اند. همچنین این خواب، سمبل شکست مالی هم می‌تواند باشد. اگر خواب کسی را ببینید که مدتها پیش فوت کرده، نشان‌دهنده این است که موقعیت یا رابطه فعلی شما درزندگی‌تان، تشبهاتی با چگونگی موقعیت و رابطه‌تان با فرد درگذشته دارد. این خواب می‌تواند برای‌تان آشکار کند که چقدر لازم است به این رابطه پایان دهید. اگر خواب کسی را ببینید که به‌تازگی درگذشته، یعنی مرگ او هنوز هم در ذهن شما تازه است و شما همچنان درگیر این هستید که رفتن او را باور کنید. اگر فرد درگذشته سعی دارد شما را با خودش به جایی ببرد، نشان‌دهنده این است که شما سعی دارید مرگ او را بفهمید و درک کنید. همچنین نمی‌خواهید تنها باشید.

دیدن و صحبت با پدرومادرفوت شده در خواب، نشانگر ترس‌های شما بابت از دست دادن آنهاست و همچنین شیوه کنارآمدن‌تان با این موضوع. شما از خواب‌تان به‌عنوان آخرین فرصت برای آخرین خداحافظی با آنها استفاده می‌کنید.

دیدن خواهر و برادر، فامیل، یا دوست فوت شده در خواب، بیانگر دلتنگی شما و تلاش‌تان برای تسکین خاطرات قدیمی‌تان با آنهاست. همزمان با تکاپوی شما برای زندگی جاری روزمره، خواب‌های‌تان به‌عنوان تنها وسیله برای کنارآمدن و پذیرفتن ازدست‌دادن فرد موردعلاقه‌تان عمل می‌کنند. اگر در خواب ببینید کسی که فوت کرده، یکبار دیگر میمیرد یعنی آرزو دارید او هنوز زنده بوده و خیلی چیزها را در زندگی با او تجربه می‌کردید. این‌گونه خواب‌ها بیشتردر اوقات شادی یا درحین رویدادهای مهم زندگی رخ می‌دهند.

خواب دیدن فرزند کودک‌تان که مرده است، راهیست برای زنده نگه داشتن او به واسطه خواب‌ها و رویاهای‌تان. برای پدرومادر، از دست دادن فرزند، فوق‌العاد سخت است. چنین خواب‌هایی دیده می‌شوند چون هنوز نمی‌توانید درک کنید و بپذیرید که چگونه و چرا کودک‌تان به این زودی از شما گرفته شده است.

تعبیر خواب «مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

242 دیدگاه

 1. سلام‌من پدرم‌۵روز هست که به رحمت خداا رفته وخیلی دلنگرانش هستم وبه نحوی دازم‌میمیرم وامروز درخواب یکی از اشناها اومده پسر خاله خودش ودیدنش با یکی از همکاران قدیمش که اونم ۵سال فوت شده کنارهم بودن با کت وشلوار ومرتب میرفتن خرید ایا این خواب به معنی ارامش اوست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   قطعا همین گونه است.
   دیدن میت در خواب به حالات خوب به معنای ارامش ایشان و نشان از حال خوب ایشان در عالم باقی دارد.
   انشالله که روح ایشان قرین رحمت خداوند است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مبینا در

  سلام مادر شوهرم تو خواب مراسم فوت پسر ۸ سالم رو همونطوری که بوده با همان جزئیات دیده اما دفنش نمیکنن می پرسه که منتظر چی هستین چرا دفنش نمیکنیین اطرافیان میگن منتظریم مامانشیم مامانش بیا بعد ( البته چند روز پیش من با همسرم راجع به این که آیا پسرم ازمون راضی هست یا نه خدا میدونه ۴ ،۵ روز بعد مادر شوهرم این خواب رو برام تعریف کرد )میشه خواب رو برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   قطعا نگرانی شما نسبت به رضایت ان مرحوم بی دلیل است زیرا رضایت ایشان مورد اشاره نیست و این خواب اشاره ای به ناباوری مادر شوهرتان نسبت به این حقیقت است و به همین دلیل در خواب دوست داشته اند که این اتفاق نیفتد و به همین دلیل این خواب را دیده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. آرمین در

  با سلام دیشب خواب دیدم دختر مرده ای ک مثلا 30 40 سال پیش مرده من سر قبر اونم بعد اونم میاد بیرون با من صحبت میکنه میگم اونطرف اوضاع چطوره میگه بیابون شلوغ شده. بعد رو قبرا را میرم اسماشونو میخونم یهو منو پرت میکنه همون دختر مرده میفتم تو یه قبری یه کاغذ مهمی هم ک نمیدونم چی توش نوشته بهم میده

  لطفا بگید تعبیرش چیه با سپاس از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نمی تواند یک رویای صادقه باشد و اشاره ای از طرف نفس مطمینه ی شما به شخص شماست که عاقبتی را که همه ی ما در پیش داریم برای شما متصور شده است و نامه ای هم که به شما داده اند هب شکلی تمثیلی از نامه ی اعمال هر انسان بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام وقت بخیر
  دیشب خواب دیدم که پدرم یه باغ داره (توی واقعیت نداریم) یه جسد که اصلا نمی شناختم کیه و چرا مرده رو می خواد ببره توی باغ مخفیانه دفن کنه که من خیلی ترسیده بودم که کسی ببینه. همون موقع چند مرد همسایه اومدن و می خواستن باغ خودشون رو به پدرم بفروشن که من با خودم گفتم خوبه دیگه کسی نمی فهمه و جسد رو اونجا دفن میکنیم. همون موقع همه ما دیدیم که جسد افتاده توی گل لای پایین کوه. من خیالم راحت شد که برامون دردسر درست نمیشه
  ممنون از بزرگواری شما

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در خواب شما ان مرده بخشی از وجود شماست که نمیخواهید کسی از ان اگاه شود و یا اینکه ناخوداگاهتان نمیخواهد شما از ان اگاه شوید و به همین دلیل به این شکل خوابی دیده اید.
   تلاش ما و یا ناخوداگاهتان بر ان است که این موضوع را پنهان بگذارید و به دنبال چاره برای ان هستید اما به راحتی هرچه تمام تر این موضوع با اتفاقی مخفی خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام ظهرتون بخیر، ممنون میشم خوابی که خانومم زو تعبیر کنید،
  خانومم خواب دیده ، از پله های مارپیچ که سنگ سیاهی داشته با سرعت پایین میرفته و داخل مسجد نیمه ساز شده.
  داخل مسجد نشسته و پیکر شهدای گمنام کفن پوش رو روی پاشون میزارن و یکی برمیداره و کفن رو کنار میزنه و اسم شهید رو میخونه،
  یکی از جنازه های کفن پوش خالشون بوده که حدودا ۶ ماه پیش فوت شدن، جنازه رو از روی پاشون برداشتن و کنار گذاشتن و کفن رو کنار زدن و صورت خالشون رد دیدن که خیلی چاق و سرحال و خندان فقط به ایشون نگاه میکرده و میخندیده.
  با اینکه دخترخالشون اومده بالاسر جنازه مادرش، ولی بازم خالشون فقط به ایشون نگاه میکرده میخندیده که از حال رفتن و بیهوش شدن، و دو نفر اومدن ایشون رو کشون کشون از مسجد بیرون انداختن. ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیش از انکه اشاره ای به خانم شما داشته باشد اشاره ای به ان مرحومه دارد و بسیار خیر و نیکو است برای ایشان.
   تعبیر این خواب به این معنا است که ایشان بسیار سر منزل خوبی دارند به حدی که در خواب هم رده ی شهید بوده اند و باید بدانید که مسجد هم در خواب بسیار خیر است.
   اما اینکه ایشان برای رسیدن به این مکان در خواب از حای دیگری به پایین رفته اند تا حدودی به این معناست که خانم شما کمی باید برای خود سعی در تلاش بیشتر بکنند زیرا در خواب پایین رفتن معمولا به معنای مشکل پیش امدن است اما در اینجا ممکن است منظور اصلی خواب اصلا ایشان نباشند.
   سربلند وپیروز باشید

 6. Najari1375 در

  قبل از این خواب سرهای بریده هم خواب دیده بودم تعداد زیادی قبر خالی داخل گلزار شهدای هورمون کنده ان ولی معلوم نبود چرا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر قبر در خواب هم به معنای نیک است و اصلا به معنا و مفهوم خود قبر نیست.بسیازی از معبران گویند که قبر در خواب زندان است و اینکه این زندان به معنای زندان ها درون است و همچنین فرصت هایی که هر فرد برای زندگی بهتر کردن دارد و اینکه شما ان ها را خالی دیده اید هم میتواند به این معنا باشد که هنوز فرصت های بسیاری دارید تا خود را بالاتر ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. Najari1375 در

  سلام خواب دیدم تعداد زیادی جسد بدون سر روی یک زمین است جلو تر رفتم تمام سرها مرتب کنار هم گذاشته بود داشتم فکر میکردم کی سر ها رو از آن جدا کرده دیدم پادشاه عربستان و همراهاش بالای سر سر های بریده حاظرشدند میشه تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر جنازه در خواب به معنای این است که شما در درون ذهنتان در حال ز بین بردن چیزی هستید و این یعنی اینکه شما میخواهید خاطراتی و یا گذشته ای را از بین ببرید و این اشاره ای ب ان موضوع است و باید بدانید که اینکه در خواب شما جنازه ها بی سر بوده اند هم میتواند به معنای ناشناخته بودن این مسایل باشد و راجع به بخش اخر فرمایشاتتان هم باید عرض کنم که احتمالا اشاره ای به موضوعی در گذشتیتان دارد که میتواند سرنخی برای یافتن این موضوعات باشد که شما در درونتان در حال از بین بردن ان ها هستید.
   سربلندو پیروز باشید

 8. سلام خواب دیدم بر سر مزار خود رفته ام ، دیدم که اطراف سنگ قبرم خراب شده با کنار زدن سنگ قبر جنازه خودم را دیدم که صحیح و سالم مانده است ، حتی به پسرم که کنارم بود گفتم که ببین جنازه ام چه خوب مانده ، تعبیر این خواب چیست ؟ ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن این که در خواب فوت میشوید به معنای طول عمر است و اینکه در این خواب خود را بسیار نیکو دیده اید هم اشاره ای به این موضوع دارد که این عمری که خداوند به شما میدهد بسیار با عطت و پر از سعادت خواهد بود.
   شکر خدا را فراموش نکنید و حتما برای خودتان و خانوادیتان صدقه بدهید.
   سربلندو پیروز باشید

 9. با سلام وقت بخیر
  خواب دیدم با مادرم که ( یازده سالی هست فوت شدن) در صحن خانه ی خدا بودیم و خیلی خلوت بود شاید دو سه نفر بودن و هیچکس اطراف کعبه نبود با مادرم میخواستیم روبروی کعبه نماز بخونیم. میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه؟
  سپاسگزارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی است بسیار نیک و خوشحال کننده زیرا هم اشاره ای به شما دارد و هم مادر مرحومیتان که در این خواب واضح و روشن است که ایشان در وضعیتی بسیار خوب هستند و از شما هم راضی هستند که همراه خود شما را به خانه ی خداوند برده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سلام،من دیشب حوالی ساعتای سه تا پتج بود ک خواب دیدم همراه دامادمون داخل مسجدیم شروع میکنیم به دفن کردن اجساد داخل مسجد فقط ی نکته ی مرموزی ک تو خواب بود این بود ک بعضی از جسد ها بعد دفن میچرخیدن تو قبر و ما باید دوباره قبرو باز میکردیم و اونارو ب حالت اول برمیگردوندیم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دفن کردن به این معناست که شما مواردی و حقایقی از گذشتیتان را میخواهید پاک کنید و این میتواند به موضوع مسجد هم مربوط باشد که احتمالا بدین تعبیر خواهد بود که شما در همچین فضایی یا به همچین شکلی این حقایق را از یاد خواهید برد و اینکه مرده ها در خواب داخل گور چرخیده اند ممکن است بدین معنا باشد که شما برای این کار سختی هایی هم خواهید کشید و انقدر اسان نخواهد بود که انسان انچه که در گذشته ی خود ناشایست میپندارد از بین ببرد و پاک کند.انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. مجتبی در

  سلام من خواب دیدم داییم یه خانمی رو کشته و داره واسه دفنش قبر میکنه تو کوه به منم گفت مراقب باشم کسی نبینه تو همین حال اول سایه ادم دیدم بعد که دنبال اون ادمه میگشتم یهو چند نفر از زیر زمین بلند شدن همون اطراف ما انقدر ترسیده بودم از خواب پریدم تعبیر داره؟

  • یاسین صداقت در

   باا سلام
   تعبیر خواب دیدن کشته شدن یک نفر به معنای اشاره ای به ناخوداگاه شماست و ارتباط عمیق ان با فرد یکه در خواب دیده اید که ممکن است دایی شما و یا شخصی در وجنات ایشان باشد.این بدین معنا میتواند باشد که معبران میگویند به این تعبیر است که شما بخشی از ناخوداگاهتان را در حال بازسازی امری میبینید که میخواهد بیشتر از شما پنهان کند و به همین دلیل خواب دفن کردن دیده اید و این خود نشانه ای از ان موضوع است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. افشین در

  ببینید من آدم معتقدی نیستم،
  ولی یه خوابیدی دیدم که ذهنم و آشفته کرده، جالب اینه تمام جزئیات خواب یادمه،
  خواب شخصی و دیدم که میدونستم امام حسین (چهره اش به وضوح یادمه)، تو خواب باهم شروع به جنگ و دعوا کردیم، و اون شخص با چاقو یا خنجر گلوی من و برید (ولی من هیچ خونی ندیدم) وقتی که گلوم و برید چشام کم کم داشت سیاه میشد و یه صدایی توی گوشم برام اشهد و تلقین خوند، همینکه تو خواب جون دادم، یهو از خواب پریدم، واسم جالب اینکه من به هیچ کدوم از این چیزا اعتقاد زیادی ندارم ولی خیلی فکرم و مشغول کرده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اعتقاد و ایمان وجوهی از ذات هر فرد است که ممکن است ما در خوداگاهمان بدان اعتقاد نداشته باشیم اما در بطن وجودمان این اعتقاد نهفته است.باید بدانید که تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که ممکن است چون شما از انچه که خود میگویید بدان بی اعتقادید دور شده اید در خواب اینگونه دیده اید که یکی از سمبل های اعتقاد با شما درگیر جنگ بوده است و ممکن است این ندای نفس شما باشد که بخواهد راه را به شما نشان دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مريم م.ز در

  سلام من دو شب خواب ديدم كه چندين نَفَر را كشته اند و در استخر خانه ما انداخته اند چند روز گذشته و حتي بوي بدي گرفته اند عده زيادي بودند و موضوع را ميديدند يا ميدانستند اما كاري نميكردند من ناراحت بودم و استرس داشتم و نميدانستم چيكار كنم ميخواستم به پليس يا آمبولانس زنگ بزنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن جسد و جنازه در خواب احتمالا به معنای مال حرام است و با توجه به شرایطی که شما فرمودید ممکن است بدین تعبیر باشد که شما در زندگیتان مال ی از طرف اشخاصی ورود کرده است که ناصواب است و باید آن را پیدا کرده و بدان رسیدگی کنید زیرا در خواب شما میشود فهمید که آن اشخاص به عمل خود آگاهند اما عمدا برای حل ان کاری نمیکنند.
   سربلند و پیروز باشید

 14. افشین در

  سلام امکانش هست من خوابم و به صورت خصوصی براتون تعریف کنم، چون خواب خیلی عجیبی بوده و اصلا نمیدونم خوابم معنی داره یا نه …

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   لطفا همینجا آن را بفرمایید تا در صورت امکان برایتان تعبیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 15. علی اکبر در

  سلام در خواب یه صدایی بهم گفت ۶ ماه دیگه بیشتر زنده نیستم!
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مردن نیکو است و به معنای درازای عمر می باشد و باید بدانید که اگر در خواب زمانی به شما اعلام شده است بدین معناست که به نسبتی مرتبط با ان زمان عمر شما درازا پیدا کرده است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. ماریه در

  سلام.من خواب دیدم که پدرم که فوت شده به مادرم که زنده هست مقداری طلا میدهد تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر اینکه مرده در خواب به شما چیزی ارزشمند دهد به معنای خیر رسدن از ایشان به شخص داخل خواب است و احتمالا از پدر شما چیزی نیکو به مادرتان و یا حتی شما برسد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سلام من در خواب دو جنازه با (پارچه ای سیاه زیپ داری که مرده را درون آن میگذارند)دیدم کنار هم در اتاق خوابم گزاشته بودن و من خیلی از آنها می ترسیدم از پدر و مادرم و اعضای خانواده پرسیدم چرا جنازه ها باید در خانه ما باشن جواب درستی ندادن یا شاید من یادم نمیاد ولی همش یادمه که من میگفتم میترسم وقتی جنازه داخل خانه هست بخوابم یا کاری کنم یا تکون بخورم چندشم میشه
  توروخدا تعبیر خوابمو بگید خیلی از مُرده ها میترسم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن مرده در خواب بسیار گسترده است و به شرایط بستگی دارد اما اینکه شما دیده اید که در اتاق خوابیاتجنازه بوده است به یک معنا و تعبیر میتواند باشد و آن این است که مرده به تنهایی در خواب به معنای بخشی از وجود و احساسات شما است که کمرنگ شده است و این اصلا دلیل بر خوب یا بد بودن آن بخش های درونی هر فرد ندارد و فقط به این معنا میتواند باشد که بخش هایی از وجود شما کمرنگ و یا حذف شده است و خداگاه شما از ان بی خبر است و این ناخوداگاه شماست که آن را در خواب به شکل جنازه نشان میدهد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. فهیمه در

  سلام بعد از نماز صبح خواب دیدم پدر بزرگم منونزد خودش دهوت کرد وگفت بیا من تنهایم وبوی بدو متعفنی میداد که اونجا یکی از اقوام باایشون صحبت کرد و ایشون از نظرشون برگشت
  و روزبعد مجدد بعد نماز صبح خواب دیدم همه اقوام ناخن مصنوعی بلند گذاشتن به غیر از منو دختر داییم که معنی این خوابها برام مبهمه لطفا اگر میتونید کمکم کنید وبنده رو آگاه کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که به احتمال زیاد پدربزرگ شما در ناراحتی است و نیاز به تلاش شما دارد و خوابی که روز بعد دیده اید هم تکمیل کننده ان است و به این مفهوم خواهد بود که آن اقوامی که در خواب دوم دیده اید برای ایشان دردسری ساخته اند و کلید ماجرا به دست آنهاست.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سلام. خواب دیدم مادر دامادم که فوت شده دراز کشیده و چشماشو به سختی باز میکنه . رنگ چشماشم آبی بود درصورتی که رنگ چشماش این نیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مرده به این شکل احتمالا نشان از آن دارد که ایشان در این دنیا دینی به جا گذاشته اند که شما یا پسرشان انشالله بتوانند آن دین را به جا بیاورند.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. سلام،من خواب دیدم‌تعداد زیادی جسد در محل کارم دفن میکنند تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   عمدتا دیدن خواب میت در نقل های گذشتگان خوب است.
   اما همانطور که در متن نیز ذکر شده است میتواند دالّ بر تعبیری نا مناسب باشد.اما خواب شما،که در آن محل کار دقیقا موقعیت شغلی شماست و دیدن و دفن کردن مرده دلیلی بر رها شدن از مشکلات است،همانطور که مرده به مانند چیزی است که دیگر از حیض انتفا ساقط شده است و شما میبینید که آنرا دفن میکنند.
   پس این خواب قطعا خوابی خیر برای آینده شغلی شما خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. ستایش در

  من خواب دیدم وقتی از در مسجد بیرون اومديم یک روحانی مرده و با کفن و لباس های مرتب و تمیز گوشه مسجد افتاده و یک زن ویک مرد روحانی در کنار او بودند من وقتی این صحنه را دیدم به شدت ترسیدم اما زنی که همراه من بود گفت بیا به روحانی دست بزن من یک بار با ترس و وحشت دست زدم اما او گفت بیا یک بار دیگر هم دست بزن بار دوم هم دست زدم و با اسرار من آنجا را ترک کردیم ولی آن زنی که همراه من بود دایم داشت به صورت آن روحانی دست می زد در ظمن آن روحانی هم آقای مهران رجبی بود ومن هم خیلی تعجب کردم راستی آن روحانی وقتی که داشتیم ميرفتيم و آنجا را ترک می کردیم چشمانش را باز و بسته کرد

 22. خانمم خواب دیده بود که فردی در خواب بالای سری قبری در خیابان گریه میکرده که این پسر من نیست بعدش من گفتم که کاری نداره اقا الان نبش قبرش میکنیم بعد نبش قبرش کردم و جنازه که ظاهرا استخوان بوده درواردم و همینجوری وسط خیابون ولش کردم

 23. فاطمه در

  سلام
  من در خواب دیدیم پدر بزرگم که چند ساله فوت کرده تو بیمارستان بود و بهم میگفت به پدر ت گفتم ببا پیشم و من بهش گفتم منم می خوام بیام باهاتون و با پدر بزرگم که تو بیمارستان انگار که زنده بود با هم صحبت میکردیم تو رو خدا بگی معنی این خوابم

 24. سلام خواهرم دیروز خواب دیدن که من جنازه مادرم که دوسال هست رحمت خدا رفتن رو با خودم به این طرف وانطرف میبرم وحمل میکنم تو خواب به من میگه تو مگه نمیبینی مامان فوت کرده چرا نزاشتی دفنش کنن بعد جنازه مامانم رو از من میگیره وخودش حمل میکنه در همین موقع میبینه مادرم زنده شده ولی ناراحت بوده لطفا میشه بگید تعبیرش چیه خیلی فکرم رو مشغول کرده ممنونم

 25. سلام خواب دیدم یکی از دوستان فوت کرده استخوانش را درساکی گذاشتن نزد من فرستادن ومن هرجا این ساک رابا استخوانها همراه خود حمل میکردم مردم به استخوانها سلام میکردن واستخوانها جواب سلام میدادند خواهش میکنم اگر امکان داره از مرجعی پاسخ وتعبیر خوابم را جواب دهید بسیار سپاسگذارم

 26. الیاس در

  من خواب دیدم زیر تابوت جنازه یک فرد غریبه را گرفته ام و بالای سر قبر او ایستاده ام‌. در حال صلوات فرستادن و هستیم ودر حال آماده شدن که کسی تلقین برای مرده بخواند. اما من‌دست به مرده نزدم و فقط زیر تابوت جنازه را گرفته بودم

 27. خواب دیدم با دوستم یک فرد غریبه را ک از چن وقت پیش مرده بود را دفن میکنیم تعبیرش چیه؟

 28. خواب دیدم با دوستم یک فرد غریبه را ک از چن وقت پیش مرده بود را دفن میکنیم تعبیرش چیه؟

 29. دیشب خوب دیدم کسی که قبلا تشییع شده مجددا برای وداع او را در تابوت سیاه (و به صورتی که سمت راست و چپ و بالا تابوت بصورت نیمدایره است) به خونه اوردن و به من میگن که نگاه کنم. من حاضر نیستم نگاه کنم ولبپی به اجبار به من میگن نگاه کنم. کن هم به اجبار یه لحظه نگاه میکنم
  تعبیرش چیه

 30. درست تایپ نشد. اصلاح کردم ولی ثبت نشد

  …. میخوام برگردم (به اون دنیا) یعنی ” نمیخواست زنده بشه.” صورتش هم “لاغر” و دندانها سیاه شده بود. در صورتیکه وقتی زنده بود اینطور نبود

 31. من همین الان خواب دیدم با پدر مادرم در محله ایی قدیمی با ماشین میرفتیم و موتور سوار هایی در جاده باریکی با دوتا بچه کوچک نوزاد در بغلشون ناخواسته جلوی ما میپیچیدن ولی تصادف نمیکردیم… و در یک کوچه تازیک رسیدیم که صدای شیون زنان میامد از دور و ما بالاسر جنازه یک زنی بودیم که درگونی بود انگار و صورتش از زیر گونی پیدا بود که کبود بود کمی و پدرم از گونی بیرونش اورد و در تابوت گذاشت من براش صلوات فرستادم اما یک ناشناس از دور امد و حمله کرد به من و با دو دستش کله منو تکان میداد و بعدش به مادرم هم حمله کرد که من از خواب پریدم ساعت سه شب

 32. سلام من خواب دیدم که خودم مردم ولی با اینکه مرده بودم همه میتونستن صدامو بشنون وقتی حرف میزنم ولی نمیتونستن روحمو ببینن بشدت خودم گریه میکردم و میترسیدم حتی جسد خودمم ندیدم یا اینکه بخوان خاکم کنن همه جا کنار خانوادم بودم و باشون حرف میزدم فقط روحمو نمیدیدن

 33. فرهاد در

  من خواب دیدم که یکی ناشناخته به یکی دیگه با اسلحه شلیک میکند و جنازه برادر زن داداشمو دیدم تو کفن سفید (اما در حقیقت این برادر زن داداشم دوساله فوت کرد)

 34. سلام…
  من خواب دیدم با چند نفر داریم از کوچه باغ روستامون رد میشیم… ولی خب توی راه جنازه‌ی چنتا پسر جوون بود ک انگار هیچکس یا ندیده بودشون یا اینکه اصلا مردنشون واسشون مهم نبوده،
  همونجا ولشون کرده بودند…بعدم خاک نصفه نیمه رو بدنشون ریخته شد بود‌‌‌…ولی دفن نشده بودند..!! این خواب چ معنی داره..؟بعدم هممون مجبور بودیم از روی اینا رد بشیم…..!!خیلی بد بود‌‌..

 35. فاطمه د در

  سلام برادرمن نظامی و در مرز هست،زن و بچه اش درحیاط ما خانه دارن و نزدیک مازندگی میکنن،در خواب دیدم جنازه مرده ها را به خانه او میندازم میخواستم بدونم چه معنی داره؟خیلی نگرانم اجرتون باخدا

 36. فاطمه د در

  سلام داداشم نظامی ودر مرز هست، زن و بچه اش در حیاط ماخانه دارن، در خواب دیدم که جنازه مرده ها رابه خانه داداشم مینداختم میخواستم بدونم چه معنی داره؟خیلی نگرانم اجرتان باخدا

 37. نيلوفر در

  اگر در خواب مادرى كه چند سال است فوت شده به هنگام تشيع جنازه اش لخت ببينى ( بدون لباس و كفن) و گاها حركت هم بكند چيست؟

 38. بهار شمس در

  سلام خسته نباشید خوابن اینگونه بود که یکی از بستگانم فوت شده ولی هنوز او را داخل کفن نکردند وبا بلیز و شلوار منزل در کنار خواهرش در منزل دراز کش است و خواهر او میگوید که او زنده میشود وبعد از تایمی کوتاه فرد فوت شده دست و پای خود را تکان میدهد وزنده میشود بعد با بنده شروع به صحبت مینماید ولی بعد از زنده شدن صورت او زخمی بود در صورتی که زمانی که مرده بود چهره او حالت عالی خود را داشت ممنون میشم تعبیرش کنید برام

 39. خواب دیدم مادرم که مرده زنده است و دارم اورا استحمام میکنم زمانی هم که زنده بود اینکار رو براش میکردم و جوابی برایش پیدا نکردم لطفا راهنماییم کنید

 40. سلام ببخشید .خواهر دوست من حدود دو سه هفته پیش بود که تصادف کرد و فوت شد .من دیشب خوابشو دیدم .همون لحظه که داشت چپ میکرد رو دیدم دقیقا همونجایی که تصادف کرده بود ولی فقط هوا شب بود درصورتی که وقتی تصادف کرد ظهر بود .خلاصه توی خوابم همون موقع تصادفش اسم یه پسری رو صدا میزد ولی اسم داداشهاش این نیس من خیلی ترسیدم میخواستم فرار کنم ولی اون کمک میخواست.بعد پیاده شد از ماشین اومد از پشت موهای منو کشید بهم گفت کمکم کن .
  من از دیشب تا الان خیلی تو فکرشم لطفا جوابمو بدید خیلی ممنون میشم .اگه براتون ممکنه برام ایمیل بزنید .مرسی

 41. سلام
  چرا پاسخی داده نمیشه ؟؟
  من خواب دیدم با مردی که دوسش دارم رفتیم جایی و یهو جنازه مردی و که کفن تمییزی پوشیده بود و رو تختی مثل تخت بیمارستان دراز کشیده و میبینیم و من نمیشناختمش.. چند جای دیگه هم رفتیم و دوباره همون جنازه و میدیدیم انگاری همه جا بود …
  چه تعبیری میتونه داشته باشه ؟

 42. noyanhakemi در

  من خواب دیدم فرزندم که پسر۵ساله میباشدسوخته. هس جسدسوخته اش رابرای من اورده ام ومن خیلی گریه میکردم

 43. من در خواب دیدم میخواهند مرا بکشند و به تن من لباس قرمز رنگ مخصوصی به تن کردن و مرا آماده مردن کردن و سراسیمه و فریاد زنان توبه میکردم و در بیابانی میدویدم ولی در آخر خواب من نمرده بودم ولی هنوز لباسها بر تن من بود .
  لطفا تعبیر ان را به من بگویید . متشکر

 44. احمد رامین در

  سلام علیکم کسی هنوز تعبیر خوابم را نگفته لطفا کسی میفامه زودتر جوابش را در ایمیلم و یا در صفه اجتماعی ام مسج بته mohammad ramin merzazada /// facebook

 45. احمد رامین در

  سلام علیکم من خواب دیدم که ۵ تا جنازه است و تابوت شده است و یک تا تابوت را من میگیرم حرکت میکنم و چهار تا تابوت دیگر مردم میروردارن از پشتم میارند و مردم محل هم به ورداشتن تابوت همرایم همکار میکنند و باز زیاد پیش میریم یکدم از داخل تابوت صدای گریان طفل بیرون میشود تا تابود را بیبینم که طفل لچ که تازه تولد شده خود را بیرون می اندازد و اورا وقتی توسط یک دستمال میوردارم میگم مادرش طفل زنده را مرده گفتهدر داخل تابوت مانده بوده باز ی طفل گپ میزنه

 46. من خواب دیدم یکی از فامیلامون مرده بود و جنازشو تو اتاق من گذاشته بودن و ملافه ی سفید کشیده بودن روش

 47. فائزه در

  سلام.
  من خواب دیدم برادرم ک هفت ساله فوت شده با دوتا دیکه از خواهرمو مادرم اوردیمش تو کفنه انگار قبلا هم این کارو کرده بودیم .رو دوش خواهرم میاریمش داخل اتاق درازش میکنیم موقعه. این کار کفن میره کنار ازش میبینم انقدر تمیزه موهاش همونطوری لخته میگم ابجی ببین زخماشم خوب شده چرا تجزیه نشوده.
  خواهرمو مادرم میرن حیاط و بشورن منم تنها پیشش نشستم میگم داداشی کیا اینکارو باهات کردن چرا سوزوندنت یهو میبینم میگه فایزه بشین میخوام باهات ح بزنم من از ترس نمیدونم چیکار کنم میگه کاریت ندرم میخواستم ب منیژه یعنی خواهر بزرگم بگه ولی اون بچه شیر میده ترسیدم این خوابو ببینه خشک بشه شیرش.ولی الان ک فهمیدم تو بارداری پاکی حرفاتو باور میکنن برو بگو من 13روز بعد خاک سپاری زنده شدم حتی قبرمو باز کنید دهنم کف کرده منو عمه دوس دخترم اینکارو بامن کرد خیلی زرنگ بود همه اثارو از بین برد تا شما نتونید ثابت کنید.برو این خوابو حتما ب ابجی بگو یادت نره.بعد وقتی خواهرم میادداخل اتاق میندازه رو کولش ببره میگم تورو قران ابجی انقدر این بدبختو از گور نیارید بیرون ب قران گناهه بعد از تو بغل ابجیم ب من نگاه میکنه میگه نه بکنید انقدر خوبه حال میده .خیلی اصرار داشت این خوابو ب اون ابجیم ک ی کم مومنه بگم
  لطفا جواب بدید خواهشا

 48. خواب دیدم که شش جنازه را از داخل آمبولانس خارج کردم همه جوان بودند و پس از خروج؛ آنها از کفن درآمده و لباس پوشیدند و رفتند

 49. سلام یه خونه جدید رو که تازگیا قردادداد بستیم توی خوابم دیدم که توی یکی از کمدهاش دوتا جنازه با چوب لباسی اویزون شدن ودوتای دیگه هم پایین کمد دراز کرده بودن و همشون کت شلوار تنشون بود ،بعد اون اقایی ک قبلا تو اون خونه بود با چندتا اقای دیگه وچندتا خانم اومدن ازمون تعهد کتبی گرفت که حرفی نزنیم به هیچکس وگرنه مارو هم میکشن وبعدم جنازه هاشو برد
  میشه لطفا تعبیرشو بگین

 50. Bahmanjamali98 در

  در خواب دیدم دوست برادرم مرده و برادرم ناراحت بود و بهم گفت تو تابوت که گذاشتنش بلند شد نشست و سرشو گذاشت رو زانوهاش و ناراحت بود از اینکه به هیچ یک از آرزوهاش نرسیده و برادرم از این موضوع ناراحت بود و قصه دوستشا میخورد.درضمن دوستشم زنده هست و روزگار خوبی هم ندارد.ممنون میشم واسم تعبیرش کنید.

 51. کوروس جلالی در

  سلام میخواستم بدونم اگر یک خانم در خواب ببیند که یک ماربزرگ به دونبال یک جناره که شب اول قبرش هست معنی اون چیه؟

 52. کوروس جلالی در

  سلام میخواستم بدونم اگر یک خانم درخواب ببیند که یک ماربزرگ به دونبال یک جنازه شب اول قبرش تعبیرش چیست؟

  • سلام.به نظر من تعبیر خوابتان یعنی ببیننده خواب گناهی را خواسته یا نا خواسته کرده که باید حتما استغفار کند….

 53. عباس صاحبی در

  سلام .من خواب دیدم که توی قبرستانی هستم که اکثر قبرها یک دست جسد بیرون از قبر است و یک قبر که تازه مرده دفن شده بود دستش بیرون بود و با یک نفر دست میداد و خداحافظی میکرد …تعبیرش چیست …؟؟

 54. عباس صاحبب در

  سلام .من خواب دیدم که توی قبرستانی هستم که اکثر قبرها یک دست جسد بیرون از قبر است و یک قبر که تازه مرده دفن شده بود دستش بیرون بود و با یک نفر دست میداد و خداحافظی میکرد …تعبیرش چیست …؟؟

 55. محمدرضا در

  شب اول خاک مادرم بود .دیدم خالم داره بایه چاقوی بزرگ بدون دسته بادمجان پوست میگیره چاقو چند بار دست خالم رو برید.بعد روی شیشه شکل تار دراورد گذاشتش کنار دیوار دسته ی تار شیشه ای شکست.

 56. محمدرضا در

  مادرم تازه مرده.درخواب دیدم .یه تابوت در بیابان هیچی نیست زن داداشم بادخترش کنار تابوت نشستن وقبر هم کنده شده ولی خاک تاب
  وت راقبول نمیکند چند تا قبرهم کندن ولی

 57. من تو خواب مادرمو دیدم ک چند بار مرد و زنده شد ،تو خواب دیدم خیلی مهربون بودم باهاش غذایی مورد علاقشو ک سبزیشو خودش اورده بود درست کردمو دا م اما موقعه خواب یه لحظه شنیدم گفت خدایا منو بکش راحتم کن

  • مینا م در

   من خواب دیدم کنار یک جنازه هستم که میخندیدو خوشحال بود و اصلا نمیشناختمش.یعنی چی؟

 58. سلام خواب دیدم پدرم که آخر اسفند به رحمت خدا رفتن جنازه شون بصورت اسکلت تکه تکه شده در داخل کیسه ای هست و توسط من و مادر مرحومم در حال حابجایی برای دفن هستیم افراد دیگری هم حضور دارن حتی تکه هايي از اسکلت از توی گونی بيرون میرزه که دوباره بر میگردوتیم تو گونی من همزمان در حال گریه و زاری هستم.
  اگر تعبیری هست لطفا بفرمایید خیلی نگرانم البته عرض کنم اسکلت بصورتی بود که انگار گوشت و پوستش کنده شده یعنی برنگ صورتی بود

 59. سلام خواب دیدم پدر بزرگم که تازه مرده باکفن از خواب بیرون اومد پدرمو نگا کرد دوباره برگشت تو قبر یک گل سر تو قبرش بود میخاستیم برداریم که دستمون آغشته به چربی شد صورتش نورانیو کفنشم سفیده سفید بود از قبرش یه چیزی شبیه اسکلت بیرون اومد فریاد کشید دوباره اونم برگشت تو قبر تعبیرش چیه

 60. من در خواب دیدم که پدرمو گم کردم دارم همه جارو دنبالش میگردم داشتم تو خواب گریه میکردم بیدار که شدم یادم افتاد پدرم فوت شده خواهش میکنم تعبیرش کنید من خیلی ناراحتم

 61. جسد زنی را در خواب دیدم که خاک بر رویش ریخته اند ولی بر صورتش نریخته اند و نور خورشید میتابد

 62. با سلام اگر کسی در خواب ببیند که در قبرستان برروی جسد زن مرده خاک ریخته اند وفقط بر روی صورتش خاک نریخته اند و نور خورشید می تابد تعبیرش چیست؟ تورو خدا پاسخش رو زود به ایمیل من بزنید.

  • تعبیر خوابتان نشان از بیماری سخت زنی در اطرافتان است که به زودی شفا پیدا میکند…

 63. باسلام.. من خواب دیدم یکی از اقواممون که یکسال بیشتر هست که فوت شدن دوباره مرده بودن و جنازه ش. رو تو خونه ی برادر من آوردن و اون پارچه ای که روی میت میزنن رو زدن کنار و بدنشون سوخته بود و توی خواب اصلا وحشت نمیکردم.. لطفا تعبیرش رو بگید

 64. مهرشيد در

  سلام ٢ سال كه مادر بزرگم فوت شدن و من هميشه خواب قبرستان مي بينم و همه خواب ها با هم فرق دارن يه بار شادم يه بار دارم سوْال مي پرسم از مادر بزرگم ،بغلش مي كنم گريه مي كنم, واسه يه قبر كه اشناست ولي نمي دونم كيه گريه مي كنم ,يا مردم زنده ميشم، و ،،،،زياد خواب ميبينم هميشه در قبرستانم

 65. لیلا نادیمی در

  باسلام خواب دیدم که نوه عموی من که شهیدشده منو که لختم ولی خودمو جمع کردم.پشتمومیشوره وقراره باهم ازدواج کنیم من بهش میگم که اگر من میخوام عروس تو بشم چرا لباس عروس برام نگرفتی ومنو آرایشگاه نبردی که دراین حین دیدم دونفراومدن وگفتن ما از آرایشگاه گلستان اومدیم ومشغول آرایش کردن من شدن ویه نفر هم که من نمیبینمش لباس عروس روروی دوتا دستش داره میاره هم من وهم محسن کهشهید شده خیلی خوشحال بودیم

 66. فرشاد در

  با سلام من ده روزه كه مادرم فوت كرده امروز ظهر در خواب ديدم كه عرق شديدي نموده و من هم با اصرار داشتم به او غذا ميدادم ولي اطرافيانم ميگفتند اذيتش نكن لطفا تعبير خواب منو بفرماييد تا اگر ديني هست ادا كنم ممنون

 67. فاطمه در

  سلام.راستش مادربزرگ من تازگی فوت شدن یعنی هنوز چهلمشون نشده.مراسم هفتمشونم تو خونشون گرفتن.من دیشب خواب دیدم تو مراسم هفتمشون هستیم و مراسم هفتم دقیقا مثل واقعیت داشت برگزار میشد.ک یهویی جسم مادربزرگم از تو خونه در اومد یعنی دقیقا مثل وقتی ک زنده بود خلاصه همه ی فامیل ترسیدنو میخواستن فرار کنن ک عمم گفت اون اومده برای اخرین بار خانوادشو ببینه صبر کنین.بعد همه وایستادن و مادربزرگم میرفت به همه سر میزد و یکی یکی نگاهشون میکرد بعضی وقتاهم خیلی اروم حرف میزدو اسماشونو صدا میزد.لطفا تعبیرشو بهم بگین . من به این فکر میکنم ک وقتی میتونست روحش بیاد چرا جسمش اومد؟من مطمعنم ک جسمش بود .

 68. سلام.خواب دیدم لخته خونی در حال تپیدن رو دفن میکردم تعبیرش چی میشه؟

 69. اکبر میرزائی در

  با سلام
  ظاهر این بود که بنده و پدرم جنازه ای را از یک جایی درو ( میان درختان و کنار روستایی ) بصورت تکه تکه شده ، آوردیم و مقداری را در زیر کف شویی دفن کردیم و من گفتم ببریم بقیه را در حیاط خانه زیر گل محمدی هست کندیم و دفن کردیم
  با سپاس

 70. خواب یه تشیع جتازه ای که جنازه در کنار مردم راه میرود و در نهایت وقتی قبر را اماده میکنن خودش در قبر رفته و خود را میکشد و بعد خاک روی ان ریخته میشه و من سر قبرش با یه زن نشسته ام و یه نفر که قران میخوته میاد و زن به من میگه به این پول بده که قران بخونه واسه مرده

  • سلام متاسفانه این خواب شما خبر از خودکشی کسی در نزدیکی شما را میرساند….

 71. سلام…. أيا تعبيرى براى اين دو خواب من هست؟
  در نگرانى فراوان براى مادر سالمندم و تنش هايي كه برادرم در مورد اينكه من از خارج از ايران امده بودم كه از مادرم كه بيست سال در خانه من زندگى ميكرد نگهدارى كنم ولى برادرم به خاطر بالا كشيدن حقوق ماهانه مادرم نميخواست كه من از او نگهدارى كنم، شبانه او را گول زِد و به كمك برادر ديگر مادر را به خانه يكيشان برده بودند. وقتى برگشتم ايران شب قبلش او را برده بودند. همان شب خواب ديدم در خانه اى ناشناس بودم و از پنجره ديدم كه برادرهايم و همسرانشان در كوچه سرازيرى از خانه دور ميشوند. صدا زدم پس مادرم چى؟ يكيشان نگاهى به عقب كرد ولى ادامه دادند و رفتند. به اتاق ديگرى رفتم انگار كه در جستجوى پدرم بودم. پدرم كه ٢٨ سال پيش فوت كرد ه بود روى تخت دراز كشيده كاملا در كفنى پيچيده بود كه مشخص بود قديمى بود، كفن رنگ و رو رفته و زرد بود. انگار كه وجوده بدون هيچ حركت و بدون هيچ كلمه اى بهم ارامش داد و به نحوى تأييدم كرد.

  يك هفته بعد از ايران خارج شدم و همان شب اول إقامتم خارج از ايران در خواب ديدم كه يكنفر يك دفعه پريد روي تخت من و دستهايش را دور كمرم گذاشت. صورتش را نديدم، ولي مشخص بود كه از روي مهرباني اومد كنارم روي تختم. فرادى إنروز پيغام تسليت يكي از اقوام روي اينترنت برايم امد كه مادرم شب پيش موقعي كه در باره من سؤال كرده بوده و گفته بودند برگشتم خارج، در همان لحظه فوت كرده

 72. مادرم چند ماه پیش به رحمت خدا رفتند خواب دیدم در خانه ای زیبا زندگی می کنیم از مادرم خواستم نزدمان بماند مادرم پیشنهاد دادند در صورتی که آن خانه را برایشان بخرم خواهند ماند و من هم آن خانه را برایشان خریدم

  • سلام.خدا رحمتشان کند..تعبیر خوابتان خوب است .نشان از رسیدن خیرات و ثوابهای است که برای روح مادرتان نثار میکنید..بیشتر خیرات کنید که سخت محتاج ثواب خیراتتان هستند

 73. من خواب دیدم یه مرده با کفن خاکستری رنگ یا همان تیره رنگ روی تخت دمرو دراز کشیده ,بلندشدبحالت سجده و بمن گفت برو بی بی شهربانو دخیل ببند,ینفر بغلش بود گفت اسمش محمدهست,تعبیرش چیه؟ من مرده ای بنام محمد ندارم

 74. من خواب دیدم که یکی از آشناهامون فوت کرده بعد از چند دقیقه دوباره زنده شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه

 75. محمد رضا فلفلانی در

  سلام
  من خواب دیدم که مردم و دفن هم شدم.پس از تدفین فشار قبر سنگینی بر من وارد شد به طوری که مثلا دو دیوار قبر به هم نزدیک شده اند و من بین این دو دیوار پرس شده بودم و پس از حالا نمیدونم 2 یا 3 روز من زنده شدم.
  میخواستم ضمن تشکر ویژه خواهش کنم هرچه زودتر تعبیر خوابم و بگید.

 76. من بابام بردارزادش خودکشی کرده خواب دیده که بهش تو قبرستون میگه زندم بعد قبرشو باز کردن دیدن زندس ولی لخته.تعبیرش چیه؟

 77. عموم فوت کرده ولی خواب دیدم مرده و توی تابوت
  و همه وادن گریه میکنن؟

 78. من خواب دیم عموم که فوت کرده توی خواب دوباره فوت کرده و توی تابوت هست هنه دارن گریه میکنن
  تعبیرش چیه؟

 79. من هر شب خواب میبنم بعضی وقتا هم کابوس خسته شدم چی کار کنم بعضی از خواب هام تعبیر میشه

 80. ناهید در

  با سلام.من خواب دیدم عموم که چند سال پیش فوت کرده منوکه یه جای بلندی هستم صدا میکنه که برم پیشش منم بدو بدو میرم میبینم نیست از یه دری بیرونو نگاه میکنم خواهرم و میبینم صدا میکنم از در میرم بیرون در هم پشتم بسته میشه میگم عمو کجاست میبینم یه حیاطی هست درش بازه آدما با لباس سفید صف بستن تا بیرون اومده شوهرم هم با لباس سفید وایستادم تو صف خواهرم میگه عمو رفته تو به دکتر بگه هوای شوهر منو داشته باشه همه مونم لباس سیاه تنمون بود همین جوری میشینم رو سکو شوهرمو که تو صفه نگاه میکنم حرف نمیتونم باهاش بزنم.تو رو خدا بهم بگید تعبیرشو اتفاقی نیفته براش.چون من هر چی خواب تو ظهر میبینم درست در میاد.میترسم.

 81. پریسا در

  سلام من یه خواب دیدم که دونفر مرده که فامیل های نزدیکم هستند دوباره درخواب یکی از انها مرده ودر خواب اصلا یادم نبود که او مرده است ونفر دیگر داشت اورا به من نشان میداد میگفت عمه تازه فوت کرده وزمانی که بیدار شدم تازه به این فکر کردم که او سالها پیش فوت شده.

 82. آزاده در

  سلام.من دیشب خواب میدیدم دختر بچه سه چهار ماهه رو که نیمه جون که من همش توی اتاقی قایمش میکنم و میخواستم جلوی چشمم نباشه و در حال مرگه رو میگن بچه تویه.من هر چی به صورتش نگاه میکردم شباهت آنچنانی با خودم و شوهرم نمیدیدم و حتی جزییات صورتش رو تشخیص نمیدادم و گنگ بود برام و از این بچه یک جورهایی انزجار داشتم و میترسیدم ولی اطرافیان دلیل مرگش و مسبب مرگش رو من و سهل انگاریم در نگه داریش میدونند و از طرفی توی خواب میدیدم که باردارم و به همه میگفتم بچه من اینه.نگاه کنین.من حامله ام.اصلا ممکن نیست من چنین بچه ای داشته باشم.به این سن و …
  تعبیرش چی میشه؟

 83. سلام تو رو خدا يه جوابى به من بديد امروز تولد منه و من ديشب خواب ديدم كه تو قبرستون هستيم نميدونم برا چى و من از روى يه قبر اتفاقى رد ميشم و اون قبر شروع ميكنه به لرزش و مرده اى وحشتناك يخ زده و خون الود از قبر مياد بيرون يعنى مرده زنده ميشه و راه ميره خيلى وحشتناك بود نميدونم چطور توصيفش كنم تعبير چيه ؟؟ حالم خيلى بده من اصلا روحيه خوبى ندارم

 84. سلام
  سه نفر از اشنایان خواب من رو دیدن که مرده بودم ودرتابوت گذاشته شده بودم و تشییع می کردن من رو هر سه خواب شبیه بهم بوده تعبیراین خواب چیه ؟

 85. سلام ببخشید من خواب دیدم دختر کوچیکم مرده ولی جسدش راه میره ینی نصف جون شده بود تماما کبود شده بود و راه میرفت و من میترسیدم بهش دست بزنم و منتظر بودم بمیره زودتر خاکش کنیم گریم نمیومد ب زور گریه میکردم تا اینکه یهو گفتن ک خاکش کردیم و دخترت چند وقته ک مرده اما تو. توی ذهنت فکر میکنی ک زندس و من ی لنگه کفش دستم بود در حال برگشتن از قبرستون انداختمش داخل ی جوی آب روان و اب بردش بعدم از خواب پریدم تعبیرش چیه همش جنازه دخترم ک در حال راه رفتن بود با بدن کبود و نصف جون جلوی چشممه اگه میشه جواب بدید

 86. سلام من خواب عموم رو دیدم که چندین ساله فوت کرده خواب دیدم داریم دست و صورت همدیگه رو بوس میکنیم اصلا به فکرش هم نبودم تعبیر خواب من چیه

 87. پریسا در

  سلام میخواستم بدونم تعبیر خواب دعوای دومره که یه فرد زنده هم داره اونا رو نگاه میکنه چی میشه؟

 88. سلام من خواب دیدم عموم ک ۵سال پیش فوت شده و خیلی دوسش داشتم رو دوباره دارن میشورن رو تخت.بدنش کفی بود و لباس داشت.لباسای سیاه تنش بود.من نگاهش میکردم و گریه میکردم ولی نمیزاشتن برم نزدیکش.لطفا بهم بگین تعبیرش چیه

 89. با سلام من خواب دیدم تو دیوار خونه ی همسایه امامزاده پیدا شده بی بی عمه اسمش بود تازه پیداش کرده بودن بعد من سجاده ی سبزشو برراشتم رفتم بالا قبرش خودشم نشسه بود باهاش حرف زدم لبخندی هم به من زدن تهبیرش چیه

 90. سلام
  من یه برادر زیبا داشتم که 15سال پیش تو دریا برای نجات کسی غرق شد. خیلی دوسش دارم با اون که 15سال گذشته. دیشب خواب دیدم که از قبر اوردنش بیرون اما جنازه اش سالمه و همه تعجب میکنن ولبخند به لب داشت مثل روزی که دفن شد، لطفاً تعبیر خواب من وبگید خیلی بیتابم ممنون

  • سلام
   شوهر من به تازگی فوت شده و چند روز بعد خواهر شوهرم خواب دید که کنار قبر شوهرم دراز کشیده و همسرم خوش لباس و لبخند زنان کنارش ایستاده و صحبت میکنن همسرم به خواهرش گفت تو هر قبر یک چراغ گذاشتن واینکه اون بیشتر اوقات خوابه و وقتی چشم هاشو باز میکنه روبروش یک کاغذ هست که نمیتونه ببینه چی توش نوشته.چندتا سوال ازش پرسید که شوهرم سکوت کرد و جواب نداد.یه دفعه دید که دخترم کنار شوهرمه و دارن با هم شوخی میکنن و میخندن.بعد شوهرم به دیوار آرامگاه تکیه داد و گفت که باید برگرده داخل قبرش چون صداش میکنن.تو خوابش عدد چهل رو دید.یه قبر تازه کنده شده هم بالاتر از قبر شوهرم بود..من هم خوا شوهرم و دیدم که خیلی آراسته بود و به من میگه زنده هست و نمرده…لطفا برام تعبیر کنید

 91. من خواب ديدم يكي از اشنايمان كه شايد يكبار در گذشته ديدمش و سالها پيش در گذشته به خوابم امد يك بچه در بغلش بود و شوهرم رو نفرين مي كرد و مي گفت ازش طلاق بگير تو نمي شناسي اينو ….مي شه تعبير كنين ؟ متشكر

 92. مجتبی در

  سلام خواب دیدم که باید چند جنازه بشورم و تونستم یکیو بشورم اومدم دومیشو شروع کنم که دیدم سرش از تنش جدا شده در همون زمان ولکردم و رفتم پیش عموم گفتم فقط یکی از مرده هاروشستم گفت همون یکی کافیه الان از خواب پریدم نمیدونم چیکار کنم تعبیرش چیه؟

 93. سلام من تو خواب دیدم تو یه جمعی که همه از جمله خودم سیاه پوش بودیم پدرم لباس سفید پوشیده بود و یه گل رزقرمز رو به یه فرد روحانی داد تعبیرش چی میشه؟

 94. محنیا در

  سلام من خواب دیدم پسر همسایمونو کشتن و مرده و براش عزاداری گرفتن خیلی ادم بود اوتجا ما هم رفتیم و تو کوچه نشستیم واسه عزاداری جنازشو گذاشته بودن جلو در ولی جنازه ی یکی دیگه هم اونجا بود ینی دوتا جنازه و تا شب عزاداری کرددن

 95. یاسمن در

  در خواب دوست پسرم را دیدم که جنازه اش میبردند منم فریاد میزدم نبرینش اماهیچکس بهم محل نمیداد وازم ردمیشدند

 96. خواب ديدم كه پدرم كه حدود ٣ ماه است فوت شده
  زنده شده ولي باهم رفتيم غسالخانه جنازه اش را تحويل بگيريم و خود پدرم ٥٠هزارتومان بمن داده كه به مرده شور بدهم
  لطفا تعبيرش چيست؟

  • درخواب دیدم برروی جسد زنی مقداری خاک ریخته اند ولی برروی صورتش نریخته اند و نور می تابد تعبیرش چیست ؟ زود ایمیل کنین

 97. خداوردی در

  سلام و وقت بخیر
  من چند شب پیش خواب دیدم که در امامزاده ای در قطعه شهدا بودم و روی همه قبرها باز بود و شهدای مرده با لباس و تمیز در قبر زنده بودند ، در آغوش یکی از مرده ها بچه ای بود که چشمانش باز نبود ولی شخصی که بچه را در آغوش گرفته بود در قبر زنده بود و به من نگاه میکرد. لطفا تعبیر این خواب رو برام بگید ممنون میشم

 98. سلام مادرم خواب دیده تو غسالخانه تو صف ایستاده و اونجا دارن به همه کسایی که صف ایستادن نوبت میدن به مادر من ک رسیدن واسه ۱۲ماه بعد وقت دادن ولی مادرم نگرفته الان خیلی ناراحته و منم خیلی الان ک دارم اینو مینویسم گریه میکنم خاهشا تعبیرش رو زود بگین و برای ایملم ارسال کنین

 99. سلام.من خواب دیدم که چند نفر برای تسلیت گفتن به کسی دیگه که به تازگی یکی از عزیزانشو از دست داده به خانه ی ما آمدند لطفا تعبیرش رو بگید

 100. باسلام.
  لطفا تعبیر خواب من رو بگید…
  یکی از دوستان من طی تصادفی که داشتن چند ماه در کما بودن و خداروشکر برگشتن.ولی رفتارش و مدل صحبت کردنش عوض شده.
  من خواب دیدم در بیمارستان(محل کارم) همین دوستم داره با موبایل صحبت میکنه.من و دوست دیگه ام به هم نگاه کردیم و گفتیم چرا اینجور صحبت میکنه؟آخه چرا عوض شده؟ در این هنگام دوستمون با گوشی موبایل به سمت بیرون رفت. من و دوست دیگه ام هم بعد از چند لحظه رفتیم بیرون و در فضای سبز روی زیراندازی که دوستمون نشسته بود پیشش نشستیم. من شروع به حرف زدن با دوستمون کردم(همونی که چندماهی در کما بود) که همکار آقایی که دارم به ما ملحق شد ولی صحبتی نمیکرد و فقط تبسم رو لباش داشت…بعد از مدتی با دوستمون خداحافظی کردیم. اون آقای همکار هم پشت سرم احساسش میکردم وقتی از اونجا داشتم میرفتم…تا اینکه اعلام کردن دوستمون فوت کرد…چند لحظه بعد هم اعلام کردن که اون همکار آقا هم فوت کرده… و من در شوک بودم که تو این مدت داشتم با دو روح صحبت میکردم؟؟؟ و شروع به گریه کردم و به داخل رفتم.اون دوستم که همراهم بود داخل بود وقتی رسیدم پیشش گفت چی شده؟؟ منم گفتم همکارمون فوت کرده! و اون هم با تعجب گریه کرد….
  تعبیر این خواب چیه؟؟؟ این دو نفر که در خواب فوت کردن در عالم واقعیت زنده هستن.اتفاقی واسشون نیفته!!!

 101. سلام حواب مرده ای رادیدم که درخواب گفته شده بود که این فرد النگوهایش را برای پسرش فروخته است میخواستم ببینم تعبیرش چیست ؟

 102. سلام من در خواب دیدم که مرده بودم سپس داخل قبر برام جانماز پهن کردن وگفتن قبله این طرفه نماز بخوان وسپس فهمیدم زنده شده وبا صداکردن مادرم صدایم راشنید ولی نمی دانست قبرم کجاست ولی بلاخره قبرم را یافت ومرا بیرون آورد ومن برگشتم به خونه ولی بعد ازچند لحظه یک نفر مرد ولی نتونستم بفهمم کی بوده تعبیر چیست ممنون میشم زدتر جواب بدهید.

 103. سلام
  من خواب ديدم داشتيم از زيارت امام رضا بر ميگشتيم من جلو بودم منتظر بقيه اقوام بودم يكي اومد گفت تصادف كردن خاله ات مرده سريع رفتم سر حادثه ديدم همه رو با پارچه سفيد بستن و اسم هاشونو روي پارچه نوشتن اولي خالم بود دومي ديدم دو تا جنازه رو با هم تو پارچه سفيد بستن اسم اولي برادر بزرگ ام بود دومي اسم خودم بود وبعد اسم برادر كوچك ترم هم ديدم مادرم هم كنارم بود داشت به شدت گريه زاري ميكرد .
  ميخواستم بدونم تعبير خوابم چي ؟؟؟ممنون

 104. سلام
  مادرم خواب دیده پدرم که ۸ ساله فوت کردن در خوابدناراحت و پریشان بودن،تعبیرش چیه؟!

 105. فرهاد در

  در خواب دیدم شخصی فوت کرده است . هنگام خاکسپاری زنده شد . تعبیرش چیست ؟

 106. سلام من دیشب خواب دیدم بامادرم ب باغ رفتیم درکنارچاه اب مارهای سیاهی اززمین بیرون اومدن یکیشون میخواست. منونیش بزنه ومن فرارمیکردم ودراخرچسبیدبه کف پام ومادرم باچوبی اونوزخمی کردبعدمارمردوپوست ماروکندن وماروداخل ی سطل انداختن درحین همین کاری سگ ب ماحمله کردوصورت مادرموگازگرفت وبعدیگ باماحرف میزدمثل ی انسان بعدکه داشتیم برمیگشتیم یکی میخواست باتفنگ منوبکشه ک نتونست باتیرزدتوسرزن عموم ولی اون زنده موندونمرد..؟
  میدونیدتعبیرخواب من چیه

 107. سلام پدر بزرگ من تازه فوت شده.مادرم خواب دیده است که او در خانه در تاریکی نشسته است و مادرم می پرسد چرا در تاریکی نشسته ای؟می گوید نمیتوانم چراغ را روشن کنم. تعبیرش چیست؟

 108. با سلام
  خواب دیدم که یک دختر جوون رو در شب به همراه فامیل میخوایم دفنش کنیم اما صورتشو ندیدم و اصلا نمیدونم کی بود اون فقط میدونستم که یه دختر جوون هستش و توی شب واسش در قبرستان نماز میت خوندیم و مدام همه میگفتن که زودتر دفنش کنین دیگه وای چی بکشه بیچازه الان هم که شب شده دیگه. لطفا جوابمو بدین

 109. با سلام فردی که مادرش فوت نموده بیشتر مواقع مادرش را در خواب سیاه پوش یا به شکل نوزادی گریان می بیند چرا لطف تعبیر نموده

  • سلام میباستی برای مادرش لباس وخیرات کرده وچندتا نوزاد رو خوشحال کند

 110. ناشناس در

  من خواباخیرا خواب دیدم پدرم که جدیدا فوت شده خندان داره سمت من میاد.من دارم با سرعت رفتم سمتش و بغلش کردم و بوسیدمش.بعد یهویی از من جدا شد و رفت منم رفتم دنبالش بعد یهویی حس کردم محیط و فضا گاملا عوض شد نفسم سمگین شده بود. میخوایتم برگردم عفب ولی نمی تونستم ولی جلو هم نرفتم.تعبیش ایمه که منم میمیرم ؟لطفا جواب بدین؟

 111. با سلام. یکی از همسایه ها خواب دیده که پدر من که چند سالی هست فوت شده، یک بار دیگه مرده و براش تو خونه مراسم گرفتند. لطفا بگین تعبیرش چیه؟!

 112. مسعود در

  با عرض سلام صبح ساعت 7 با یه خواب بیدار شدم خواب دیدم روی کلی جنازه راه میروم و به هر طرف نگاه میکنم جنازه بودش. یعنی جنازه ها در داخل کفن و همه پوسیده و استخوانشان بود و من هر کاری میکردم از روشون برم کنار نمیشد هرجا پا میزاشتم جنازه جنازه جنازه. تعبیرش خواهشن

 113. سلام خواهر من خواب ديده كه مادر بزرگم(مادر پدرم)كه 9سال فوت كردن اومدن خونه خودشون و رفتن حموم بعد هرچى عمه رو صدا كردن كه حوله بده عمه ى من نيمده بعد خواهرم رفته از خود اطاق مادر بزرگم حوله داده بهش بعد خواهرم ازش پرسيده مامان بزرگ اون دنيا چه خبره گفته نمىتونم بگم خواهرم گفته پس بگو اونجا از من چى ميگن اونم با ناراحتى به خواهرم نگاه كرده گفته مردن نرديكه.تورو خدا بگين تعبيرش چيه؟

 114. ایرانی در

  سلام من مادرم تازه فوت شده یک شب درمیان به خوابم میاد که من نمردم و و زندم و خوب شدم
  یکبار میگفت حالا که خوب شدم بریم مشهد نذر مشهد داشت
  دیشب هم با نگرانی و ترس از جدایی، خداحافظی میکرد بره کربلا
  این گفتن زنده بودنش انقدر روی من تاثیر داشت که فکر نبش قبر به ذهنم میزد
  خوابهام نزدیک اذان صبح و بعدش و کاملا واضحب ود طوری که بعد بیدار شدن گریه میکردم و میترسیدم

  لطفا اگه کسی تعبیرشو میدونه بگه حتی اگه تعبیر قسمتی از خواب رو میدونید بگید

 115. سلام من خواب دیدم که من مردم و به عنوان روح خودم توی مراسم ختم خودم بودم و بعضی از فامیل ها منو میدیدند ولی منو نمیشناختند اما مادرم من میدید و میشناخت و حتی به عنوان خدا حافظی همدیگر رو بغل کردیم و اون سخت گریه میکرد هنگام دفنم برادرم منو روی دست بلند کرد که در گور بگزاره اما انگار او را صدا زدند و مرا بر زمین گذاشت و پی کارش رفت ودر این مدت من بسیار میترسیدم که خاکم کنند که یک باره متوجه شدم که زنده شده ام و وقتی برادرم بازگشت عصبانی بود چون خیال میکرد که من از قصد خود را به مردن زده و فیلم بازی میکردم . تو رو خدا میدونم که این خواب من با عقل جور در نمیاد و مسخرست ولی اگه میتونین هرچه زود تر جوابم رو بدین ممنون میشم ازتون

 116. اگر کسی تو خواب ببینه که یک نفر بیاد بهش بگه تو.تو سن ٢٨سالگی میمیری تعبیر خواب اون چی میشه

 117. سلام من چند روزه خواب میبینم مرده میشورم یا خاک میکنم چند گفتم پیشم خواب دیدم دآرم آدم مرده مث گوسفند پوست میکنم و تیکه تیکه میکنم تعبیرش چیه

 118. دوستان مشکلات زندگی در خواب دیدن تاثیر داره همچنین ناگفته نمونه که هر چیزی که زیاد بهش فکر کنی خوابشو میبینی

 119. سلام خسته نباشید،من پدرم 4ساله فوت شده،بعد عروسیم خواب دیدم چند بار ک ب خوابم میاد و بهم میگه من تو عروسیت نبودم دوباره باید جشن بگیری،تعبیرش چیه،لطفا زودتر جواب بدین،در ضمن موقعی ک با پدرم تو اطاق صحبت میکردم هوا بارونی بود،بگین چیکار کنم؟

 120. من و خواهرانم پدر در گذشته خودمون رو در خواب میبینم که مرتب از پا درد شکایت داره.پدرم 7 ماهه که فوت کرده و ما خیلی به ایشان وابسته بودیم.لطفا تعبیرش رو بفرمایید

 121. سلام
  پدر من فوت شده حال من خواب دیدم پدرم زنده شده ولی همش سر قبر خودش نشسته بود و با هیچکسم حرف نمیزد تعبیرش چیه؟

  • Sharifehmirzaei در

   پدر من يك هفته هست فوت كرده خواهرم خواب ديده بالاي سر قبرش نشسته ولي عصا در دست دارد شبيه خواب شما ميشه اگر شما تعبيرش رو ميدانيد بگيد

 122. مرضیه در

  سلام خواب دیدم اومدم جایی جنازه ای پوست کنده بود جلو رو خودم عذاب میکشید با اینکه میدونستم ادم خوبیه ولی بعد فهمیدم خواهرمه خیلی عادی باهاش حرف میزدم اونم یهو لباساش شیک شد و از من درخواست میکرد که تو قبر قراره تنها بمونه یا نه؟!بعد منم انگار بالای پشت بومی از پله اومدم پایین رفتم با مامانم توی مراسمی همه داشتن غذای مفصل میخوردن و شیک بودن و جز من و مادرم کسی گریه نمیکرد و کسی دلداریمون نمیداد همه خوشحال بودن

 123. بعدازاذان صبحخواب دیدم پدرمجنازه یکفن پوش والدین مرحومش را در قبر می گذارد و خواهرم را نیز به زور در قبری گذاشته و در حالیکه وی گریه می کند و می گوید نمی خوام خاکم کنید رویش خاک می ریزد و من هم به او توصیه می کنم برودر قبر بخواب این برای تو خوبه.لطفا تعبیر بفرمایید.

 124. سلام. من 4 ماهه ک.مامانم فوت کرده الان خوابای.عجیبی میبینم.چند بارم خواب دیدم دارم میرم دیدنش واسش گل و میوه میخرم.با این ک.تو خوابم.حضور نداره و میدونم.مرده ولی تو خواب حس.میکنم.زندس میخواستم.بدونم تعبیر داره؟ و
  میخواستم.بدونم چکار کنم ک.بیاد ب خوابم.تا ازش کمک بگیرم

 125. با سلام
  نامزدم موقع مرگ یکی از فامیلاشون که بعده نماز صبح هم بوده که اون مرحوم داشته نماز میخونده و بعده نمازش نامزدم دسته مرحوم بوس کرده و مرحومم پیشونی نامزدم و بش گفته که تا ابد مدیون منی تعبیرشو بگین
  در ضمن اپسر اون مرحوم از نامزدمم خواستگاری کرده اما نامزدم رد کرده و اون مرحومم هر چی خواسته با نامزدمم حرف بزنه نامزدم حرف بزنه قبول نکرده

 126. باسلام
  کسی که چند سال پیش فوت کرده دوباره مراسم خانه اشان بگیرند بگن تازه مرده تعبیرش چیه

 127. من یه کابوس بد دیدم تو رو جون خدا جون هر کی دوست دارین جوابمو بدین خواب دیدم مادرم مرده و همانجا دو زن که آشنا و فامیل بودن ،اولی یک بچه و دومی دو بچه به دنیا میاره یعنی مجموعا سه بچه بعد هیچ کس از بابت مردن مادر من نه ناراحت بودن نه نگران ولی من گریه میکردم تو خواب. وقتی بیدار شدم دیدم صورتم خیسه و اشک هارو پاک کردم حالا نمیدونم تعبیرش چیه تو رو خدا کمکم کنید یعنی برای مادرم اتفاقی میوفته؟

  • امیر حسین سپهر در

   جای نگرانی وجود نداره چراکه:
   1- مردن در خواب معمولا تعبیر بدی ندارد.
   2- بدنیا آوردن بچه رهایی از غمه
   3- گریه در خواب تعبیر خوشحالی در بیداری دارد
   4- مطمئناً برای مادرتون اتفاقی نمیافته

 128. امیرحسین در

  من مادرم 3سال پیش فوت شده .
  ولی دوباره تو خواب دیدم مامانم دوباره فوت شده داشتم با گریه زنگ میزدم همه خبر میدادم.
  تعبیرش چیه؟

 129. فاطمه در

  سلام.پدرم در خواب دید او را در قبر قرار دادن و در دو طرفش یک زن زنده و یک پیر زن مرده که پیر زده مرد قصد ازار او و در اغوش گرفتنش را دارد تورو خدا جوابشو بدین

  • عمرش طولانی میشه باید در ادامه زندگی فرمانبردار حضرت حق باشه و از شهوت و زوال خودش دوری کنه نماز اولین سوال شب اول قبره…با سپاس

 130. الهام در

  حدود 4سال پیش برادرم ک 13سال داشت فوت کرد و چند شب پیش به خوابم آمد وقتی وارد خانه شد یه گربه بزرگ یا شایدم ببر بود نزدیک برادرم شد و برادرم از ترس زیر مبل رفت ولی ببر با چنگالش ران پایش رو زخمی کرد و وقتی من بغلش کردم و از زیر مبل درآوردمش اصلا خونی نمیامد ولی زخمش باز بود چطوری ک میشد به راحتی داخل زخم را دید…..تو رو تعبیر خوابم رو بگید

  • دیدن خواب به وضعیت روحی شخص بستگی داره ساعت دیدن خواب و حتی پر خوری اما به مزار برادرتون سری بزنید مواظب اطرافیان باشید.با سپاس.

 131. سلام. من خواب دیدم تا خواهرم که فوت شده پوست تمام بدنش و نداره تعبیرش چیه؟

 132. سلام من خواب دبدم تو ی سرد خونه ام با پسر عموم داشتیم جنازه هارو نگاه میکردم حس بدی بود تعبیرش چیه؟

  • تو موقعیت سو استفاده قرار میگیری
   از شر شیظان پناه ببرید به حضرت حق
   که کلید اسمان و زمین تنها نزد اوست
   با سپاس

 133. سلام من خواب دیدم شخصی که یکسال پیش مرده دارد سخنرانی
  عرفانی می کند بعد از شوهرم خواست که پیشش بماند

 134. سلام . من در خواب دیدم ک بکی ا ز دوستان صمیمی ام خودشو کشته و وقتی من اونو دیدم تو ی یک پارچه بود من صورتشو ندیدم ولی همه میگفتن دوست من هست .. منم ن درخوابم خون دیدم ن گریه کردم نصفه شب خواب دیدم و ازشدت ازخواب پریدم قلبم تند تند میزد میشه تعبیرش و بهم بگین

 135. مهدیه در

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستام بهم گفت که فقط 6سال دیگه عمر داری کسی میدونه تعبیرش چیه؟

 136. نازنین در

  سلام . راستش من یک ماهی خواب یکی از پسر های آشنامون رو میبینم با اینکه من نه در موردش حرف میزنم و نه فکر میکنم . من همیشه یک دفعه ای خواب اونو میبینم . میبینم که اون خیلی با من مهربونه و احساس نزدیکی داره و دارم در خواب با اینکه در واقعیت نه من به اون اهمیتی میدم و نه اون . خواهش میکنم کمکم کنید این خواب ها یعنی چی ؟ چی میخواد بهم بگه؟

 137. غزاله در

  سلام من خواب ديدم پدرم ك ١٠ سال پيش فوت شده تازه مرده و ما در مراسم خاكسپاريش بوديم تعبيرش چيه؟

 138. خواب شوهر خالم رو دیدم که با چهره خندان ونگاه شاد وارد مهمانی شد و من میدونستم که زنده نیست و فقط من او را میدیدم وقتی اومد سمتم لبخند محوی داشت اما نگاهش فرق کرده بود غمگین و دلسوزانه بود خواستم بغلش کنم نشد اما دستاشو که خیلی سزد بود گرفتم و زار زار گریه کردم و با گریه از خواب پریدم تعبیرش چیه

 139. سمیرا راد در

  سلام خواب دیدم سنگ قبر برادرم شکستیم و تو سنگ قبر یه بطری خالی در اوردیم و من یه لحظه کفن دادشم دیدم و یه خوابی که همیشه می بینم قبر برادرم هیچ وقت جای که الان دفن شده نیست همیشه یه جای دیگه است لطفاً کمکم کنید دادشم 17 سالش بود که بر اثر تصادف به رحمت خدا رفت

 140. Hamid reza در

  اگر ببینم تو خواب خانواده ام مرا در خانه خاک میکنند و بعد از خاک سپردن ..من زنده ام و دارم با بقیه حرف میزنم..تعبیرش چی میشه!؟

 141. سلام
  دوستان خواب هایی که از ساعت 4صبح به بعد دیده میشه باطل هستش
  درضمن مرده زنده بشه ینی اینکه مرده جاش اون دنیا خیلی خوبه
  واگرزنده بشه ومریض باشه باز همین تعبیر رو داره اما بیننده خواب باید یه مدت به طورخاص مراقب خودش باشه و تو این مدت ریسک نکنه

 142. سلام.تعبیر این خواب چیست؟خواب دیدم که مادرم با چشمانی اشکبار موهایم را شانه میزند و من جامه ای سفید بر تن دارم و همه جا نورانی و سفید است.مدتی مادرم موهایم را شانه زد و بعد از من خواست درون گوری که کنارمان بود بروم و من شروع به التماس و گریه کردم که چرا از من چنین چیزی میخواهد

 143. سلام،من خواب دیدم که پدرشوهرم در حیاط منزل خودشان کفن پوش شده بود ولی صورت و سینه اش باز بود.خواستیم روی آن را بیاندازیم که یک لحظه چشمهای خود را باز کرد و گفت وای برمن با بچه هایم…لطفا تعبیر آن را بمن بگویید.

 144. مرضیه در

  سلام،اگر در خواب ببینیم که پدر مرده مان کفن پوش زنده میشود و از بچه هایش گله مند است ،تعبیر آن چیست؟

 145. سلام. من دو خواب پشت سر هم دیدم, اول یه زنبور نیشم زد بعدش تو یه اتاق یه عالمه جنازه دختر جوون که روی هم انباشته شده بودن دیدم که درست کنار جنازه ها یه زنبور توی تار عنکبوت گیر افتاده بود !

 146. اسمان ابی در

  من یه برادری دارم که خیلی مشکلات داره از لحاظ روحی وجسمی …وسواسی داره و هردفعه یه کاری میکنه…خواب دیدم که همه توخونه ماجمع شده بودن و نامزدم اومد وانگار رفته بود با داداشم صحبت کنه و گفت بهش حق میدم چون داداشت میگه من هرجا میرم یه جنازه منو دنبال میکنه ومنم جیغ زدم وازخواب بلندشدم…..توروخدا کسی نمیدونی معنیش چیه …انشالله خیره

 147. ماهان در

  سلام یه پسر 29 ساله هر شب یا هفته ای چند شب خواب تشییع جناره یا دفن کردن مرده میبینم.چند وقتی هم یه مشکل و جدایی تو زندگیم پبش اومده تعبیر و جوابشو لطفا بهم بگین

 148. لطفا جواب بدید .اگه تو خواب ببینیم که مرده ب خونم اومده رو دیوارمون واستاده بعد اونجا استفراغ کرده تعبیرش چی میشه ؟؟؟/

  • سوگند در

   سلام آنا من فکر میکنم هر خواب مرده دیدن به نظر من اولا اینکه باید بفهمیم که مرده ها هنوز زنده هستند و تنها دنیاشون از ما جداشه که گاه گاهی به آنها ماموریت داده میشه تنها در خواب و رویاهای مان بیایندوجالب اینجاس که من همین امروز از دم سحر تا حالا که خوابیدم خواب مردن خودم را دیدم که مردم اما هنوز مردنم تمام نشده تا لحظهءشستشویم از راه برسه ودر این بین دارم با کسی حرف میزنم که من آرزوی مرگش را دارم و داشتم او را میکشتم اما تو خواب او منتظر هست تا مرا بشوید و تا کفنم کند که کلی با هم درد دل میکردیم و طرف سعی میکرد ی جورایی من تنها نمونم و به کسی هم نمیگفت که منکه دارم راه میروم ،مرده ام و در این ما بین برف خیلی زیبایی میبارید خیلی زیبا با اینکه برف نشاندهنده هوای سرد هست اما سرمایش مرا آزار نمیدادو دراین ما بین مرده های مرد زیادی دیدم که همه منتظر بودن مسیر راهشون عوض بشود ووووو تنها ما ها که مرده بودیم میدونستیم میان زنده ها چه کسانی مرده اند و دور خودشون میچرخند تا لحظهء کفن و دفن شو با حمام دادن از راه برسه دیگر مردهء به تمام معنا باشند و تنها در خوابهای زنده ها بیایم و دروقع اون زنده ها هستند که وارد دنیای مرده ها در خواب میشوندو اطلاعاتی از مرده ها دریافت میکنندو بعد به هر دلیل دوباره با تکان خوردن و بیدار شدن از دنیای مرده ها جدامیشوند

 149. معصومه در

  سلام من خواب دیدم که منوبه بیمارستان بردن ومن تخته وسط بودم تخته سمته راستم یک خانم بودکه تازه بچش به دنیااومده بودوتخته سمته چپم یک مردغریبه بودکه مرده بودودکترامنوجواب کردن ومن میگفتم نه نمیخوام بمیرم اماهیچ کس به من توجه نمیکردوهمه خانواده وفامیلام برای اون مردگریه می کردندوبعدازخواب پریدم ساعت 5.30 صبح بود.توروخدابگین تعبیرش چیه واقعادارم عذاب میگشم…

 150. پریسا در

  سلام،پسرعموی مامانم 26سالش بود که تازه فوت شد،دیشب خواب میدیدم میخواد عروسی کنه و همه مارو.دعوت کرد که بریم حنا بندون،اما ما اون لحظه باهاش نرفتیم و گفتیم که میایم تعبیرش چیه،لطفا زود جوابمو بدین

  • سوگند در

   سلام خوب شد که باهاش نرفتین اون میخواسته شما را هم به دنیای خودش ببرد پس بهتره برید و بعد از تشکر زیاد از خدای مهربان و یک نماز شکر باارزش یک شبانه روز کامل اگر در توان مالی خوبی هستید با فقرای واقعی هم سفره بشوید ودل بچه های یتیم را یکشب شاد شاد شاد نمایید

 151. سلام من خواب یه جنازه پوست کنده دیدم میشه بگین تعبیرش چیه؟؟ تو توضیحاتتون نبود ممنون

  • ناشناس در

   چقدر عجیب این خواب رو خبرها دیدن !!!!شاید نشون دهنده آینده انسانهاست که تغییر میکنن .حالا نمیدونم چه جور تغییری؟!!

 152. با سلام
  تعبیر خواب دفن اجساد چیه ؟من چندین بار تا حالا خواب می بینم که وارد یک خونه مخوف می شم و تمام نزدیکانی که تا حالا ازم فوت شدن همه روی زمین ردیف شدن و من وارد اونجا می شم و به حالتی که مثل جادو شده ها شروع به دفن اونها می کنم
  این کابوس برام عذاب آور شده و شاید بیش از 5 بار طی یک ماه اخیر این رو دیدم لطفا تعبیرش رو برام ایمیل کنید

  • سوگند در

   سلام من فکر میکنم باید بری ی سر به آرامگاهاشون بزنی و مطمئن باشی انها دفن شدن و یا مدتی در کار مرده دفن کردن مشغول بشوی اینو نه به طنز بلکه جدا گفتم.

 153. خواب دیدم برف و سرما همه جا رو گرفته سه تا جنازه آوردن دوتای اول و بردن مثل چوب خشک بودن سومی و هنوز نبرده بودن دیدم تکون میخورد به دوستم که کنارم بود گفتم اون زنده است رفتم و کفنش باز کردم بلند شد یه خانم بود بقیه اش یادم نیست اما فکر کنم یه کم با ما حرف زد بعد هم پرواز کرد و رفت اسمون

 154. بهناز در

  البته پدرم دوساله که فوت کرده وحالا دوست دارم بدونم تعبیر خواب چیست با تشکر

 155. بهناز در

  سلام لطفا جواب مرا هم بدهید خوابی که خانم برادرم دیده که پدرم فوت کرده وداره به مادرم میخنده تعبیرش چیست با تشکر که جواب سوال منو بدهید.

  • ناشناس در

   پدرتون جاش و موقعیت جدیشون خوبه و میخاد نشون بدن که از مادرتون هم راضی هستن.

 156. مادرم خواب دیده که مرحوم پدرم از دست من عصبانیه و داره با من دعوا میکنه و میخواهد منو بزنه این خواب چه تعبیری داره؟

  • من و پسر عموم همدیگررو دوست داشتیم ولی خانوادها نگذاشتن واو سه چهارماه پیش خودکشی کرد.دیشب خواب دیدم اومد خونه ما یعنی در خواب خونه ما بود بامادر وخواهرش. من خودمو مخفی کردم اومد وباعصبانی گفت چرانمیای بمادرم خوش امد بگی.منم باهاش رفتم پیش زن عموم ودستشو بوسیدم ولی پسرعموم عصبانی وبا تندی با من حرف میزد.بعد رفت حیاط ومن رفتم دنبالش .رفت دشتشویی وبعد شروع کرد بدست و صورت شستن که فکر کنم وضو میگرفت ولی د رست یادم نمیاد. رفتم جلویه نگاهی به قیافم کرد اینم بگم اخرین دفعه که دیدمش روز پنجشنبه ماه بهمن پارسال بود که دوباره اومدم خواستگاریم ولی بیخبر اومد. تو خواب ازش پرسیدم اونروز پنجشنبه چرا بیخبر اومدی.گفت اگر نمیومدم گلایه میکردی که چرانیومدم. ولی من خیلی خوشحال بودم خیلی همش میگفتم شکر خدا که دوباره تورو بعد ازچند ماه زنده کرد.خدا بدلم رحم کرد.به حالو روزم به چشمای همیشه گریانم.تو زنده شدی.بعد بیدار شدم.تورو خدا جوابمو بدید

   • صادق رشیدی در

    با سلام. من خواب دیدم یکی از اقوام که 3الی 4ماه بود که مرده بود آمد و از من کمک خواست در حد 12000تومان در صو رت امکان پاسخ مرا بدهید متشکرم

   • سوگند در

    سلام،این تو بودی که موقع خواب میرفتی سراغ اوننحوهء زندگیشو میدیدی، نگران نباش چون هنوز به اون فکر میکنی البته نه فکرکردنیکه خودت فکر کنی بلکه مثل معتادی که مواد به اعماق وجودش رخنه کرده عشق شما به همدیگر هم به اعماق ذهن تو نفوذ کرده جاییکه که به سختی میتونی ازش جدا شی اما بازم نگران نشو چنانچه کس دیگری را هم در زندگی تا اینحد عمیق به ذهنت راه بدهی میتونه جانشین اون بشه و موجودیت جایگاه پسر عموت کمرنگتر میشه واگر نشد یعنی اون مانع میشه که تو فراموشش کنی اما باز دیگه مزاحمت نمیشه تا بتونی زندگی عادیتو دنبال کنی و هیچ خواب مهمی ندیدی

   • ناشناس در

    وای آرزو جان خیلی خیلی براش دعا کن و به خدا التماس کن که اونو ببخشه که خودکشی کرده .دعا خیلی موثره در بخشش مردها .معلومه طفلکی پسر عموت از اینکارش خیلی ناراحت و عصبانی .اگه با مادرش قهر هستی باهاشون آشتی کن چون توی خواب یه جورایی اینو ازتون خواسته .فکر کنم از شما هم دلخوره ،شاید شما میدونستی با حرف زدن و رفتار خاصی ،از خودکشی کردنش جلوگیری کنین.خدا روحشون بیامورزه و بهش آرامش بده .خیلی ناراحت شدم براش .

 157. سلام
  خواب ديدم جنازه شخصي آشنا كه در واقع درقيد حيات است در گوشه اي داخل كفن است ولي يكباره بلند ميشود و ميگويد من نمردم و زنده ام، تعبير اين خواب چيست؟
  سپاسگزارم

 158. تعبیر مرده در

  سلام
  اینجا که فقط تعبیر خواب جنازه دارید پس تعبیر خواب مردش کووو ؟
  لطفاً تعبیر خواب مردن و مرده رو هم اضافه کنید.

 159. سلام میشه بگین اگه مرده برهنه دراب شناورباشه وتکون نخوره وروی سینه زخم داشته باشه چه حکمی داره

  • سوگند در

   یعنی طرف رو به قتل رساندن و روشنایی زندگیشو با زخمی عمیق لکه دار کردن حتی اگر در واقع کسی نداند که این فرد مرده قبل از مرگ به قتل رسیده بود

 160. من خواب جنازه هاي له شد ديدم كه داخل اتاقم هستن كه گفتن ادماي نجسي هستن بدون غسل خاكشون كنيد كه اين سه جنازه له شه دوتامردا شروع ب تكان خوردن ميكنن اما استخوانشون له بود اون يك زنم مرده بود تكان نمي خورد .
  خواهش جواب بديد ترو خدا

  • ناشناس در

   آخه نمیدونیم تعبیرش چیه .شاید یه جورایی نشون دهنده درون خودتون باشه .که مثلا شاید باید روحتون و رفتارتون ( کل خانواده ) پاکیزه و تمیز کنین .

 161. با عرض سلام وخسته نباشید.
  دیدن مرده ی مسنی که زنده شده اما او را رها کرده باشیم در یک مسجد که بمیرد چه معنایی دارد؟

  • سوگند در

   سلام من فکر میکنم چون مسجد ی جای پاکیه و آدم مست هم هیچ اختیاری از خود نداره،پس یعنی این مرده میخواد در عالم مستی تقاضای بخشش بکنه ولی دیگر برایش دیر شده همینو بس و طرف همیش تیا دنیا دنیا بوده و هست وخواهد بود به نوعی مست و از خود بیخود باقی میماند شاید تا زنده بوده خطایی توهین آمیز کرده بوده به مقدسات

  • ناشناس در

   شاید نشون دهنده بعضی از عقاید مذهبی هستن که دارن از بین میرن و نابود میشن.

   • احسان در

    خواب دیدم که عموم رو که امسال فوت کردن رو داریم شبانه دفن میکنیم

 162. کسی رو که سال ها قبل مرده را داره می شوره و جنازه سفیده و طرف مرد هست اما التش زن

 163. سلام. ادمی که 20 سال قبل مرده دوباره تو خواب مرده و زنش ناراحت نیست و به همه گفت بیاید شوههرم مرده

  • بهار شمس در

   سلام خسته نباشید خوابن اینگونه بود که یکی از بستگانم فوت شده ولی هنوز او را داخل کفن نکردند وبا بلیز و شلوار منزل در کنار خواهرش در منزل دراز کش است و خواهر او میگوید که او زنده میشود وبعد از تایمی کوتاه فرد فوت شده دست و پای خود را تکان میدهد وزنده میشود بعد با بنده شروع به صحبت مینماید ولی بعد از زنده شدن صورت او زخمی بود در صورتی که زمانی که مرده بود چهره او حالت عالی خود را داشت ممنون میشم تعبیرش کنید برام

   • من هم خواب دیدم کسی که فوت شده مجددا برای وداع روی برانکارد اوردن خونه. بعد اون بلند شد و گفت نمیخوام بمونم. میخوام برگردم (به اون دنیا) یعنی میخواست زنده بشه. صورتش هم شاعر و دندانها سیاه شده بود. در صورتیکه وقتی زنده بود اینطور نبود

    • من هم خواب دیدم کسی که فوت شده مجددا برای وداع روی برانکارد اوردن خونه. بعد اون بلند شد و گفت نمیخوام بمونم. میخوام برگردم (به اون دنیا) یعنی ” نمیخواست زنده بشه.” صورتش هم “لاغر” و دندانها سیاه شده بود. در صورتیکه وقتی زنده بود اینطور نبود

     • سلام خواهرم دیروز خواب دیدن که من جنازه مادرم که دوسال هست رحمت خدا رفتن رو با خودم به این طرف وانطرف میبرم وحمل میکنم تو خواب به من میگه تو مگه نمیبینی مامان فوت کرده چرا نزاشتی دفنش کنن بعد جنازه مامانم رو از من میگیره وخودش حمل میکنه در همین موقع میبینه مادرم زنده شده ولی ناراحت بوده لطفا میشه بگید تعبیرش چیه خیلی فکرم رو مشغول کرده ممنونم

نظر خود را بیان کنید