مجله آلامتو

تعبیر خواب جسد

دیدن جسد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جسد در خواب چیست؟

تعبیر خواب جسد

دیدن  جسد در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خودتان است که درشما مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستید. خودتان را کنارگذاشته‌اید و از درون مرده‌اید.

مشاهده جسدی که به دوش می برند نیکو است چون فراغت از رنج و اندوه است و چنان چه بیمار باشیم بهبود می یابیم و اگر مدیون باشیم ادای دین می کنیم.

اگر جسد را ببینید که از جای برخاست و از شما دعوت کرد که با او همراهی کنید خوب نیست.

اگر جسدی را شیک و با لباس تمیز و خوب مشاهده کنید نیکو است و برای شما خوشحالی و مسرت می رسد ولی اگر بد لباس و ژولیده و کثیف و آشفته بود بد است چرا که شما را غمگین و رنجیده می کند و نشان آن است که در روزهای آینده به شما غم می رسد.

در نفایس الفنون تصریح شده که دیدن جسد و مرده در خواب مال حرام است.
مرحوم مجلسی نوشته اگر کسی در خواب جسد یا مرده ببیند از غائب به او خبر می رسد.
ابن سیرین معتقد است که اگر کسی ببیند جسدی می برند خداوند او را بر تعداد افرادی که به دنبال جنازه روان هستند و او را تشییع می کنند امارت و فرمان روائی می دهد.
از امام صادق _ ع _ روایت است که دیدن جسد در خواب خوب است زیرا برای بیننده خواب بزرگی و مال و عزت و جاه می آورد.

تعبیر خواب «جسد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جسد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. سلام
  خواب دیدم درمنزلی غریبه باتعدادی ازافراد فامیل جمع بودیم و هنگام خواب من و مادر بزرگم کنار جسد مردی که نمیشناختیم خوابیدم کفن داشت ولی سفید رنگ نبود وروی دهانش باز بود
  و حرف زد و صاحبخانه بابت کفن خونی و جسد عذرخواهی میکرد اما من خون نمیدیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن جسد در خواب، نشان‌دهنده جنبه‌ای از خودتان است که درشما مرده. یا ممکن است به این معنی باشد که مهجور و بیان‌ناپذیر هستید. خودتان را کنارگذاشته‌اید و از درون مرده‌اید.از امام صادق _ ع _ روایت است که دیدن جسد در خواب خوب است زیرا برای بیننده خواب بزرگی و مال و عزت و جاه می آورد.و اینکه شما در حال انجام کاری هستید که بیهوده است و احتمال بر این میرود که پشیمانی برای شما به همراه بیاورد و بابت ناراحتی از ان موضوع از شخصی عذر خواهی خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام
  من بعد از نماز صبح خوابیدم. نزدیکای طلوع آفتاب این خوابو دیدم.
  خواب دیدم شب هست و با تعدادی آدم وایسادیم داریم به آسمون نگاه میکنیم. یک دفعه میبینم یه جنازه ظاهرا بدون لباس داره از اون طرف آسمون میاد سمت ما (انگار که پرتش کرده باشن). بعد همین جور که میاد میفهمم داره سمت من میاد بیافته. (با سرعت خیلی زیاد).

  بر میگردم که فرار کنم اگه افتاد رو زمین و متلاشی شد خونش به من نپاشه ولی فقط در حدی جا به جا شدم که پشت پام انگار افتاد. پیش خودم حس کردم شاید خونش به پشت لباسام پاشیده. بعد همه اطرافیان زن و مرد صدای جیغ و ترس و داد بلند میشه.
  یکی از زن ها با صدای بلند و ترس و حالت هشداری به من میگه آقا پاتون خونی شده. نگاه کردم دیدم خون اون جنازه به کف کفشم رسیده و رد پام روی زمین هست.
  نگران هستم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بر اساس گفته ی امام صادق (ع) دیدن جسد در خواب بد نیست اما در این خواب جسد نشانه ای از درون شماست و ان چیزیکه در درون خودتان کشته اید و بدانید که شما در درون خود احتمالا خاصیت و یا خصلتی را از بین برده اید و این سبب ان شده است که شما این خواب را ببینید و بدانید که این امر ممکن است در اینده سبب ایذت شما شود.
   پس سعی کنید به جای انکه موضوع را کاملا پاک کنید درصدد حل ان برایید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید