تعبیر خواب عزرائیل

دیدن عزرائیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عزرائیل در خواب چیست؟

تعبیر دیدن عزرائیل

دیدن فرشتگان در حالت غم زده و چهره گرفته در خواب خوب نیست بخصوص دیدن میکائیل و عزرائیل و نشان آن است که مرگ بیننده خواب نزدیک است.


ابن سیرین در مورد عزرائیل گوید: اگر کسی ملک الموت را به خواب بیند چنانکه در آسمان او را بیند و خودش را در زمین دلیل که هر کاری دارد از آن معزول گردد واگر عزرائیل را در زمین نزدیک خویش بیند دلیل بر اینکه اجلش نزدیک است اگر ملک الموت را شادمان بیند دلیل که شهید گردد اگر بیند که با عزرائیل کشتی گرفت و او را نینداخت دلیل که زود از دنیا رود و توبه باید نماید و اگر بیند ملک الموت را بینداخت دلیل که بیمار گردد به حال مرگ بعد از آن شفا یابد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بهشت

جابرمغربی برای تعبیر عزرائیل گوید:
اگر عزرائیل را شادمان بیند دلیل که زندگی او دراز گردد اگر بیند که عزرائیل به او سلام کرد دلیل که عجلش نزدیک است و پایان عمرش با شهادت تمام گردد.
اگر بیند عزرائیل بر وی با خشم نگاه کرد دلیل که حال وی پر مخاطره باشد.
اگر بیند که عزرائیل او را چیزی شیرین داد دلیل بر اینکه جان کندن برایش آسان شود.
اگر بیند که به او چیزی تلخ داد دلیل که جان کندن بر او سخت گردد.
اگر بیند که عزرائیل او را وعده ومژده نیکو داد دلیل که تعبیرش همان باشد.
اگر بیند که او را خبر دادند که عزرائیل در فلان جا ست و او از دور بر او نگاه نمود دلیل که او را با پادشاه با هیبت کار افتد اگر بیند که عزرائیل را کشت دلیل که دشمن خلق گردد.

☺ تعبیر خواب «عزرائیل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عزرائیل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

10 دیدگاه

 1. محمد متین

  سلام من خواب دیدم یک نفر درباره عزرائیل میگوید که صورتی زشت و ناخن های دراز دارد و در جایی تاریک بود . در اتاقم که تاریک بود بودم و ناگهان یک نفر با چهره سیاه آمد و صورتش را ندیدم و میگفتند عزراییل است. جان من را نگرفت ولی روی صورتم را با پتو پوشاند. تعبیر خوابم چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که غمی از شما دور خواهد ماند و کمتر شما را ناراحت خواهد کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. محدثه

  من خواب دیدم عزرائیل ب صورت یک گربه در اومده بود و مادرم گفت اون عزائیله اونو بزار رو سرت من گزاشتم بعد مادرم اونو از خونه بیرون کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این موضوع دارد که شری از شما دور خواهد شد و مادرتان مسبب این خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. پرنیان

  مادر من خواب دیده که عزرائیل پیشش بوده ولی به شکل مار و سرش به شکل انسان بعد با مادرم مهربون و خوب حرف میزنه ولی مادرم گفت که اولش که عزرائل اومد عصبانی بود بعد مهربون شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب‌شان به خیر رفع می‌شود و اینکه تعبیر به بدی نخواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. عطيه

  من خواب ديدم با بردار وخواهرم تو اتاقيم از پشت پنجره يه مرد سياه پوش وقد بلد داره داخل اتاقمه نگاه ميكنه به داداشم گفت دزده داره نگاه ميكنه اما اونا چيزي نميديدند من روبه اون اقا كه چهره بدي نداشت لباس مرتب با پالتو مشكي وپيراهن وشلوار مشكي بود گفتم تو عزراعيلي باسر اشاره كرد اره گفتم بخاطر من اومدي گفت اره از خواب بيدارشدم تقريبا سه سال هيت اين خوابم ديدم اون موقع زندايي تاده فوت كرده بود همش قبل خواب ميومد جلو چشمام واسش غصه ميخوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   علت خواب شما می‌تواند همان فوت زن دایتان باشد و این که شما از مرگ ترس به دل داشته اید و این بر افکار شما تاثیر داشته است. و اگر این خواب هنوز برای شما تکرار می‌شود نشان از ذهنیت شما است که حتما باید با روانکاو صحبت کنید.و خواب سه سال پیش قطعا الان تعبیری و تاثیری بر شما ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. زهرا

  مادر من خواب دیدن که در جمعی هستند و عزراییل به طرفشون میاد و مادر من فرار میکنه ولی عزراییل به طرف مادر من میاد و جان مادر منو میگیره و هیبت زشتی نداشته و بعد مادرمو قبر میکنن و همون جمع بالای سر قبرش دعای ایت الکرسی میخونن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانیدکه برای ایشان حتما صدقه ای بدهید و حتما هم آیت الکرسی بخوانید که انشالله اگر مشکلی در پیش باشد برطرف گردد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید