مجله آلامتو

تعبیر خواب فرشته

(10 رای, امتیاز میانگین: 4٫30 از 5)

تعبیر دیدن فرشته در خواب چیست؟

فرشته angel

دیدن فرشتگان چهارگانه مقرب در خواب خوب است اما بستگی به وضع و موقعیت ظاهری آن ها پیدا می کند اگر شاد و بشاش و متبسم باشند خبر از شرف و عزت و بزرگی است.

نوشته اند اگر بیماری ملائک مقرب را در خواب ببیند که بشاش و گشاده رو باشند از بیماری شفا می یابد. وامدار دین خود را می پردازد و ادا می کند و محبوس از زندان رهائی حاصل می نماید ولی اگر این فرشتگان عبوس و گرفته و غمین باشند تعبیر خلاف آن است که گفته شد.

نوشته اند که اگر بیننده خواب ببیند که در عالم رویا با فرشتگان دعوا می کند به هیچ وجه خوب نیست.

معبران نوشته اند دیدن فرشتگان در حالت غم زده و چهره گرفته در خواب خوب نیست بخصوص دیدن میکائیل و عزرائیل و نشان آن است که مرگ بیننده خواب نزدیک است.

اگر بیننده خواب ببیند که در خواب با فرشته ای پرواز می کند بسیار خوب است چون او به نیک نامی و رفاه و نعمت می رسد. اگر بیننده خواب فرشته ای را در لباس زنانه ببیند یا زنی ناشناس و خوب روی را در خواب ببیند و ذهنش بگوید که او فرشته است به دروغ گوئی و نیرنگ دست می زند.

اگر ببینیم فرشته ای با ما هم غذا شده به نعمت فراوان می رسیم. روی هم رفته دیدن فرشتگان در خواب خوب است.

تعبیر خواب «فرشته» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فرشته» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

  1. من خواب دیدم که عزرائیل شکل اسکلت بود و خیلی بزرگ بود و دنبال من میومد و من از دستش فرار میکردم از کوچه های خیلی باریک و تنگ فرار میکردم و همش داخل کوچه ها میپریدم و همش میچرخیدم تو کوچه ها، اون هم دنبالم میومد.

  2. حسین شناخته در

    در خواب از آسمان مردی خوشرو و خونسرد و با احترام فرود آمد به داخل زندگی پرسیدم تو کی هستی با لبخند وتبسم و خونسردی گفتند من فرشته هفت آسمان جبراییل هستم، گفتم چرا آمدی گفت صدای غم و گریه تو در آسمان می پیچد صحبت بسیار شد پرسیدم کارت چیست گفتند من به امور هفت آسمان رسیدگی می کنم من از خداوند فرمان می گیرم وآن را دنبال می کنم در حال صحبت در یک دستسش سبدی از شربت ودر دست دیگرش سبدی از آش ترش بود به من گفت بیا اول این شربت را بخور این را برای تو آوردم من ازحال تو خبر دارم گفتم خوب برام غذا می آوردی تو می دانستی من الان گشنه هستم لبخندی زد گفت بیا بخور این بهتره ترکیب شربت از زعفران وتخم شربت خنک وشیرین بود من آن را خوردم گفتم می توانم یکی دیگر بخورم گفتند البته وبهم دادند بعد از خوردن به من گفتند حسین من ، خداوند از غم تو آگاهیم و به این دلیل اینجا هستم چرا برای کسی که از دنیا رفته اینقدر نگرانی چرا فکر می کنی او در عذاب است آیا تو می دانی خداوند بسیار مهربان است و از رفته تو مراقبت میکند چرا وقتی برای او نماز می خوانی می ترسی وصحبت بیشتر که همه وجود داشت به من گفت نماز برای او واجب نیست اما اگر دوست داری برای او نماز بخوانی با آرامش بخوان و مطمین باش که همه آنها برای او حساب شده وگفتند که ما هیچ وقت اورا حبس نکردیم هیچ رنجشی از جانب ما نداشته تنها بعد از چهلم چهل روز گریه می کرد و ما نمی توانستیم آرامش کنیم اومدت دو هفته هست که آرام شده ،حسین تنها تو می توانی او را آرام کنی بنابر این هر زمان که بخواهی می توانی پیش او بروی این خواب خیلی فشرده بود پسرم سوالی کرد گفت سعید تو تنها انگشتر با (ذکر نام که در خواب اشاره به عقیق بود)به انگشتت بنداز مشکل حل می شود کمی بعد باز از آسمان شخص دیگر با تاج وتخت به همراه شخص مرده فرود آمد جبراییل همزان با من در حال لبخند نظاره گر بود او در سکوت بود بعد فرود شخصی که بر نوعی تاج تخت نشته بود با من صحبت کرد گفتند حسین من پرودگار تو هستم من از هرکس مهربانترم چرا از من تصور اشتباه داری من را نصحیت کرد و وعده داد که هرگز من شما را از یکدیگر جدا نخواهم کرد گفتند به خانواده این دختر بگو او به هیچکس دین ندارد و نیاز به احسان هیچکس ندارد زیرا او در کنار من است بگو تنها کسی که به او ناسزا بگوید مجازات می شود و بعد من ادامه داد زندگی آن دختر را نشان داد ودر آخر اجازه رفت آمد بهم داد وعده یکجا بودن در آخرت را فرمود و سپس با مهربانی و جبراییل در تبسم خداحافظی کردند وبه آسمان برگشتند .آیا این خواب توهم هست

  3. نيلوفر در

    من خواب ديدم يه فرشته ازم ميخواد سه تا آرزو كنم من دوتا آرزوم رو گفتم و گفت زود يه آرزوي ديگه كن ممكنه ديگه هرگز اين فرصت برات پيش نياد ولي نميدونستم چي آرزو كنم كه يه دفعه يه فرشته ديگه اومد و من فراموش كردم آرزوي سوم رو بگم بمن گفت آرزوهات هر چي باشه براورده ميشه .

  4. نیلوفر در

    خواب دیدم همسرم تبدیل ب فرشته شده ومن هم نمیدونستم اما یهو نمیدونم ازکجافهمیدم وب اون گفتم توفرشته بودی مگه فرشته هام بداخلاق میشن.میشه بگید تعبیرش چیه ممنون

نظر خود را بیان کنید