تعبیر خواب فرشته

دیدن فرشته در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فرشته در خواب چیست؟

فرشته angel

دیدن فرشتگان چهارگانه مقرب در خواب خوب است اما بستگی به وضع و موقعیت ظاهری آن ها پیدا می کند اگر شاد و بشاش و متبسم باشند خبر از شرف و عزت و بزرگی است.

نوشته اند اگر بیماری ملائک مقرب را در خواب ببیند که بشاش و گشاده رو باشند از بیماری شفا می یابد. وامدار دین خود را می پردازد و ادا می کند و محبوس از زندان رهائی حاصل می نماید ولی اگر این فرشتگان عبوس و گرفته و غمین باشند تعبیر خلاف آن است که گفته شد.

نوشته اند که اگر بیننده خواب ببیند که در عالم رویا با فرشتگان دعوا می کند به هیچ وجه خوب نیست.

معبران نوشته اند دیدن فرشتگان در حالت غم زده و چهره گرفته در خواب خوب نیست بخصوص دیدن میکائیل و عزرائیل و نشان آن است که مرگ بیننده خواب نزدیک است.

اگر بیننده خواب ببیند که در خواب با فرشته ای پرواز می کند بسیار خوب است چون او به نیک نامی و رفاه و نعمت می رسد. اگر بیننده خواب فرشته ای را در لباس زنانه ببیند یا زنی ناشناس و خوب روی را در خواب ببیند و ذهنش بگوید که او فرشته است به دروغ گوئی و نیرنگ دست می زند.

اگر ببینیم فرشته ای با ما هم غذا شده به نعمت فراوان می رسیم. روی هم رفته دیدن فرشتگان در خواب خوب است.

تعبیر خواب «فرشته» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فرشته» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

36 دیدگاه

 1. سلام من خواب دیدم از ی جایی با مامانم داریم میگزریم یه جا یه فرشته خوش چهره و زیبا خوابیده بود و (من تو ذهنم گفتم فرشته هست)(چهرش مثل ما انسان ها ی معمولی نبود تو عکس اینا ک فرشته هارو تشبیه میکنن همچین قیافه ای داشت) رفتم نزدیک خم شدم از صورتش بوسیدم و همون لحظه از خواب بیدار شدم و برگشت روحم به بدنمو حس کردم ک چطور تنم لرزید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب فرشته به این شکل است که اول دیدن فرشتگان چهارگانه مقرب در خواب خوب است اما بستگی به وضع و موقعیت ظاهری آن ها پیدا می کند اگر شاد و بشاش و متبسم باشند خبر از شرف و عزت و بزرگی است.
   نوشته اند اگر بیماری ملائک را در خواب ببیند که بشاش و گشاده رو باشند از بیماری شفا می یابد. وامدار دین خود را می پردازد و ادا می کند و محبوس از زندان رهائی حاصل می نماید ولی اگر این فرشتگان عبوس و گرفته و غمین باشند تعبیر خلاف آن است که گفته شد.و بوسیدن هم جز خوب روی محسوب می‌شود که شما به آن فرشته حس خوب داشته اید که او را بوسیده اید ونشان بر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام من خواب میدیدم رفتم یه مراسم عروسی نه عروس و دامادو میدیدم نه میشناختم فقط میدونستم تو مراسمم که مال یه همکلاسیامه بعد در سالن باز شد چند قطره بارون اومد و یه پرنده سفید قشنگ اومد نزدیک من یهو تبدیل شد به یه مرد ۵۰ ۶۰ سال خوش سیما و نگاه کرد و به تزکی گفت عروسی بعدی که قراره برم عروسی اینه(یعنی من)با یه لبخند قشنگ.ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما محتمل است که آنچه که شنیده اید و دیده اید انجام گیرد و اینکه پرنده در خواب نشان بر رسیدن به مراد دل است و اینکه می‌تواند این خواب نشان بر خیر و خوشی باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. تانیا در

  سلام من خواب دیدم که در خواب همراه دختر داییم فرشته بودیم و خدا دستور داده بود که کعبه را جابجا کنیم و من و دختر داییم سر جابجا کردنش دعوا می کردیم و وقتی من برمی گردم خانم مادرم پشتش به من بود در اشپز خانه وقتی صدایش می کنم رویش را که بر می گرداند می بینم شیطان است این خواب چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشان از ان میتواند داشته باشد که شما در اینده ی نه چندان دور به واسطه ی عمل خودتان با ان شخص به خیر و رفاهیی خواهید رسید و این برای شما خیر است و بدایند که ممکن است پس از ان شما با خانوادیتان به واسطه ی تغییری که کرده اید روابطتان دچار کدورت شود و این نشان ازا ان است که باید در جهت اصلاح ایشان هم گام بردارید اما کلیت این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام من خواب دیدم عزرائیل با لباس سیاه به دنبال من میومد و میگفت با من بیا ولی چهرش دیده نمیشد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که برای شما خیر نیست و حتما باید صدقه بدهید و بسیار در زندگیتان دقت کنید که خدای ناکرده برای شما اتفاقی نیفتد.
   انشالله که بلا به دور است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. دیشب خواب دیدم همسایمون دعواشون شد و داشت خانومش و میزد اولش بهش پرخاش کردم بعد با ملایمت باهاش حرف زدم و طرح دوستی ریختم بعد که بهم اعتماد کرد از پشت دست گذاشتم روی شونش و کلا هیچی ازش نموند جز یه تیشرتی که تنش بود تو خواب اطرافیان بهم میگفتن فرشته مرگ شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در موضوعی دخالت خواهید کرد که به شما ارتباطی ندارد و خوتان را دچار دردسر خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. من خواب دیدم مث فرشته ها بال داشتم و کلا لباس سفیدی داشتم اما فرشته سیاهی دنبالم بود و قصد اذیت کردن و کشتنمو داشت و من ازش فرار میکردم و پرواز میکردم تا قایم بشم اما نمی تونستم و مدام دنبالم بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تبعیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که احتمالا به این تعبیر خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور تغییری خواهید کرد اما از گذشته ی شما اشخاصی به دنبال شما خواهند بود تا شما را از مسیرتان دور کننید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. lyanriamdabi در

  خواب دیدم فرشته شدم با موه های بلند مشکی و لباس سفید تنم بود داخل حرم بودم ولی اصلا اونجا شبیه حرم نبود بعد خوشحال نبودم رو یه جای بلند نشسته بودم بعد همه با تعجب نگاهم میکردن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب سراسر خیر است و بر اساس گفته ی معبران ممکن است خیری و اصلاح و تغییر زندگی در انتظار شما باشد که خود برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام‌. امشب شب قدره… اخر شب خونمون ی بحث با برادرم کردم و با تن صدای بالا باهاش صحبت کردم فک کنم دلش شکست… کلا شب پر تشنجی بود تو خونمون… نزدیکای ساعت ۲ بعد از چت با دوستم حوابیدم… خواب دیدم فرشته مرگ با لباس سیاه خیلی ترسناک و خشمگین امد بالا سرم و دست انداخت از یقه من گرفت و منو میکشید که ببره…و داشت مبیرد …. همجا سیاه بود… تک همون خواب ب قدری ترسیدم که سکته زده بودم تا خواهرمساعت ۴ صبح بیدارم کرد…. خیلی گریه کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به هیچ وجه بر اساس تعابیر خواب خیر نیست و حتما صدقه بدهید که انشالله بلا از شما دور باشد.ممکن است این خواب را هم به علت تشویش قبل از ان دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلام من خواب دیدم یک فرشته به شکل خودم هستم ینی تغییری نکردم و خانه ای نمیدونم تو آسمون یا روی یه کوه داشتم و وسایل خانه کم اما مثل یک خانه بود و وسایلی داشتم که میدانسم زمینی نیست و به من الهام شده و یک جورهای از نتیجه اعمال بقیه خبر داشتمم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و خواب شما را بر این معنی میتوان تعبیر کرد که شما فردی هستید که روحیات بزرگی دارید و به رویاهای بزرگی را در سر می پروانید که بسیار مشتاق رسیدن به انها هستید و اینکه در فکر جا و مقام بالا هستید که ان را کسب کنید ودر بین اطرافیانتان به شما افتخار کنند و از این رو تعبیر این خواب هم همین میتواند باشد که یک جایگاهی به شما اختصاص داده میشود و نسیبتان میشود که باعث افتخار خانوادتان میشوید و باید شکر گذار خواند باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 10. سلام من دیشب با یه زنی که میخام باهاش ازدواج کنم چت میکردم وبعداز نماز صبح خوابیدم خواب دیدم خاهرم بمن گفت که بستنی بدون شکلات خریده بگو مامان سهمتو بده من یواشکی رفتم سراغ یخچال ویه سطل پراز بستنی بود که من دوس دارم یه قاشق ازش خوردم وبعد یه بشقاب آوردم خاستم یه عالمه براخودم وردارم که یه فرشته مرد که نورانی بود پشت سرم ظاهر شد ومنو ازبستنی ورداشتن اکراه کرد ازشدت شوق شروع به گریه کردن کردم والتماس کردم که همیشه منو راهنمایی کنه ویهویی ازخواب بیدارشدم آیا دیدن خواب با اون زنی که میخام باهاش ازدواج کنم ارتباط داره؟باتشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از دو حالت خارج نیست .اول انکه شما د رانتخابتان مرددید و احساس میکنید نیاز به تایید شخص دیگری دارید و به همین دلیل این خواب را به عنوان امید دیده اید.
   دوم انکه در خواب شیرینی گرفتن بسیار خوب است و این نشان از ان دارد که انتخابی که در پیش رو دارید ممکن است برای شما شیرینی و کامروایی فراهم اورد و فرشته ی خیر در خواب اشاره ای به نخوردن نمی کند بلکه نشان ار راضی بودن به سهم خود است و این یعنی اینکه سهم خودتان از زندگی را بشناسید و خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. روژین در

  من خواب دیدم که خودم به فرشته تبدیل شده بودم البته فقط می تونستم بال های خودمو رو سایه ی رو دیوار ببینم. خیلی ممنون می شم تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر فرشته در خواب خیر است و این خواب اشاره ای کاملا ساده از نفس شما به شماست که دورنتان را برای شما نمایان میکند و میگوید که اگر دیگران هر قضاوتی راجع به شما دارند بسیار بی اهمیت است و مهم درون شماست که واقعیت را اشکار میکنید.
   بسیار خیر و نیکو است
   سربلند و پیروز باشید

 12. شريفه در

  با سلام
  در خواب ديدم فرشته زيبا و سفيد پوشي را به من نشان دادند و گفتند اين فرشته مرگ است.
  اين يعني چه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر فرشته در خواب همیشه خیر است و این به معنای مرگ برای شما نیست بلکه نوید بخش طول عمر است.
   سربلندو پیروز باشید

 13. الهام در

  سلام وقت بخیر من در خاب دیدم که مادرم به فرشته تبدیل میشه و این دومین باره که این خواب رو میبینم توی خواب هم هرچی منو و برادرم ازش میپرسیم چرا این اتفاق واست میفته بهمون نمیگه تعبیرخوابم چیه لطفا…….

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بسیار خیر است و هم برای شما است و هم برای مادر گرامیتان که دیدن فرشته در خواب به معنای بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. من خاب دیدم فرشته از اسمون ب من نگاه میکنه بعد منم نگاش کردم گفتم منو ببر پیش خودت بالا منو برد تو اسمون بعد اونجا ی چیزی بود روش نوشته بود محمد رسول الله برق میزد بعد من بهش نگا کردم ارزومو گفتمو اومدم پایین البته فرشته فک کنم زن بود بالم داشت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بسیار خواب خیری است و بدانید که تعبیر فرشته در خواب به معنای منجی است و بالارفتن هم در خواب به معنای ارتقای درجه در زندگی حقیقی است واین ها خود نشان از ان دارند که شما در زندگیتان بسیار موفق خواهید شد و در نهایت به این نتجه خواهید رسید که اتکا به خداوند و پیامبر اکرم دلیلی بر موفقیت شما بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. من خواب دیدم که عزرائیل شکل اسکلت بود و خیلی بزرگ بود و دنبال من میومد و من از دستش فرار میکردم از کوچه های خیلی باریک و تنگ فرار میکردم و همش داخل کوچه ها میپریدم و همش میچرخیدم تو کوچه ها، اون هم دنبالم میومد.

 16. حسین شناخته در

  در خواب از آسمان مردی خوشرو و خونسرد و با احترام فرود آمد به داخل زندگی پرسیدم تو کی هستی با لبخند وتبسم و خونسردی گفتند من فرشته هفت آسمان جبراییل هستم، گفتم چرا آمدی گفت صدای غم و گریه تو در آسمان می پیچد صحبت بسیار شد پرسیدم کارت چیست گفتند من به امور هفت آسمان رسیدگی می کنم من از خداوند فرمان می گیرم وآن را دنبال می کنم در حال صحبت در یک دستسش سبدی از شربت ودر دست دیگرش سبدی از آش ترش بود به من گفت بیا اول این شربت را بخور این را برای تو آوردم من ازحال تو خبر دارم گفتم خوب برام غذا می آوردی تو می دانستی من الان گشنه هستم لبخندی زد گفت بیا بخور این بهتره ترکیب شربت از زعفران وتخم شربت خنک وشیرین بود من آن را خوردم گفتم می توانم یکی دیگر بخورم گفتند البته وبهم دادند بعد از خوردن به من گفتند حسین من ، خداوند از غم تو آگاهیم و به این دلیل اینجا هستم چرا برای کسی که از دنیا رفته اینقدر نگرانی چرا فکر می کنی او در عذاب است آیا تو می دانی خداوند بسیار مهربان است و از رفته تو مراقبت میکند چرا وقتی برای او نماز می خوانی می ترسی وصحبت بیشتر که همه وجود داشت به من گفت نماز برای او واجب نیست اما اگر دوست داری برای او نماز بخوانی با آرامش بخوان و مطمین باش که همه آنها برای او حساب شده وگفتند که ما هیچ وقت اورا حبس نکردیم هیچ رنجشی از جانب ما نداشته تنها بعد از چهلم چهل روز گریه می کرد و ما نمی توانستیم آرامش کنیم اومدت دو هفته هست که آرام شده ،حسین تنها تو می توانی او را آرام کنی بنابر این هر زمان که بخواهی می توانی پیش او بروی این خواب خیلی فشرده بود پسرم سوالی کرد گفت سعید تو تنها انگشتر با (ذکر نام که در خواب اشاره به عقیق بود)به انگشتت بنداز مشکل حل می شود کمی بعد باز از آسمان شخص دیگر با تاج وتخت به همراه شخص مرده فرود آمد جبراییل همزان با من در حال لبخند نظاره گر بود او در سکوت بود بعد فرود شخصی که بر نوعی تاج تخت نشته بود با من صحبت کرد گفتند حسین من پرودگار تو هستم من از هرکس مهربانترم چرا از من تصور اشتباه داری من را نصحیت کرد و وعده داد که هرگز من شما را از یکدیگر جدا نخواهم کرد گفتند به خانواده این دختر بگو او به هیچکس دین ندارد و نیاز به احسان هیچکس ندارد زیرا او در کنار من است بگو تنها کسی که به او ناسزا بگوید مجازات می شود و بعد من ادامه داد زندگی آن دختر را نشان داد ودر آخر اجازه رفت آمد بهم داد وعده یکجا بودن در آخرت را فرمود و سپس با مهربانی و جبراییل در تبسم خداحافظی کردند وبه آسمان برگشتند .آیا این خواب توهم هست

  • پارسا در

   با سلام.من خواب دیدم که من فرشته هستم و با هزاران فرشته دیگه در حال پرواز در بالای یه جای سرسبز بودیم تعبیرش چی هست

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب شما نشان از خیر و نیکی دارد و اینکه در اسمان پرواز کردن نشان بر براورده شدن مراد دل است اگر بیننده خواب ببیند که در خواب با فرشتگان پرواز می کند بسیارخوب است وه به معنی نیک نامی است و در تعابیر دیگر نشان ازرفاه و و منفعت برای شخص بیننده دارد .
    سربلند و پیروز باشید .

 17. نيلوفر در

  من خواب ديدم يه فرشته ازم ميخواد سه تا آرزو كنم من دوتا آرزوم رو گفتم و گفت زود يه آرزوي ديگه كن ممكنه ديگه هرگز اين فرصت برات پيش نياد ولي نميدونستم چي آرزو كنم كه يه دفعه يه فرشته ديگه اومد و من فراموش كردم آرزوي سوم رو بگم بمن گفت آرزوهات هر چي باشه براورده ميشه .

 18. نیلوفر در

  خواب دیدم همسرم تبدیل ب فرشته شده ومن هم نمیدونستم اما یهو نمیدونم ازکجافهمیدم وب اون گفتم توفرشته بودی مگه فرشته هام بداخلاق میشن.میشه بگید تعبیرش چیه ممنون

نظر خود را بیان کنید