تعبیر خواب زندان

دیدن زندان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زندان در خواب چیست؟

تعبیر خواب زندان

اگر بیرون از زندان باشید تعبیر خواب شما رهائی است از غم و اندوه و گرفتاریهای زندگی و اگر درون زندان باشید تعبیر خلاف این است و گرفتاری است و اشتغال از نوع کارهائی دست و پاگیر و تشویش برانگیز.
اگر خود را درون زندان ببینید و ندانید آن زندان کجا است و چه نام دارد خوب نیست و معبران چنین زندانی را به گور تعبیر کرده اند.
اما اگر در عالم خواب بدانید که مثلا آن زندان در شهر شما قرار دارد یا نامش فلان است و در فلان شهر و دیار واقع شده نشان زیان و گرفتاری است از همان نوع که گفته شد.
اگر در خواب دیدید که شما را تحت الحفظ به زندان می برند از اندوه رهائی می یابید و از آن مهمتر وقتی است که در خواب ببینید در زندانی را بگشایند و شما را خلاص کنند یا با دست به بیرون اشاره نمایند.
اگر در خواب زندانی را ببینید و زندان بانش را بشناسید خوب است و دیدن چنین زندان بان بشارت نجات از غم و اندوه است.
اگر بیمار هستید شفا حاصل می کنید و اگر وامدار باشید دیون خود را می پردازید ولی اگر زندانی ببینید و زندان بان مجهول باشد اندوه درون زندان بودن تشدید می شود.

تعبیرخواب زندانی بودن

تونی کریسپ در کتاب خود به نام فرهنگ تفسیر رویا اسارت و اسیر شدن را نمادی از احساسات، تشویش‌ها، تغییرات وضعیت روحی و ایده‌های بسیاری که ما را اسیر خود کرده‌اند یا به مثابه وسیله‌ای برای انکار ابراز آزاد استعدادها، جنسیت و مانعی برای سلامت و رفاه ما عمل می‌کنند می‌داند.

مثلا ترس از بیمار شدن ما را از تعطیلات باز می‌دارد، فکر اینکه تنها تاجران ثروتمند می‌توانند موفق باشند ما را از پیاده کردن ایده‌های خود باز می‌دارد. بدین ترتیب، این بخش از توان بالقوه ما زندانی شده یا به اسارت در آمده است.


تعبیرخواب اسارت

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید اسیر شده‌اید، نشانه آن است که احتمالاً درگیر خیانتی خواهید شد، که اگر نتوانید آن را حل و فصل کنید، بدبخت و نومید می‌شوید.

اگر در خواب ببینید کسی زندانی شده است، نشانه‌ی آن است که شغلی در سطح پایین به دست می‌آوردید.

اگر زنی در خواب خود را زندانی و اسیر ببیند، علامت آن است که به خاطر محبت شوهرش به دیگران، دچار حسادت می‌شود و مورد سرزنش قرار می‌گیرد.

☺ تعبیر خواب «زندان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زندان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


138 دیدگاه

 1. فرشته

  سلام وقتتون بخیر
  من ۴ سال پیش یه آزمون استخدامی دادم خیلی برام مهم بود که قبول بشم ولی نتایج اومد و قبول نشدم خیلی ناراحت بود خیلی غصه خوردم و خیلی از خدا ناراحت بودم، شب به زور خوابم برد، همون شب خواب دیدم به پاهام زنجیره و دو نفر دارن منو میبرن زندان، یه زندانی که انگار توی کوه یا جای کوهستانی بود، سنگی بود کلا، بعد من خیلی تعجب کرده بودم آخه من کاری نکرده بودم، از زندانبانا پرسیدم کی منو زندانی کرده گفتن خدا، گفتم خب کی آزاد میشم؟ گفتن معلوم نیست. توی زندان فقط من بودم، سمت دیگر زندان یه دری بود من از اونجا رفتم بیرون یه محوطه باز بود یه دریاچه و کوه بود هوا هم تقریبا تاریک بود مثل عصرا، بعد دیدم یه عده دارن پشت سر هم می دویدن، من پشت سر اونا دویدم، دیدم یکی یکی دارن خودشونو میندازن توی چاه ولی من ایستادم و نیفتادم توی چاه. بعد از اون خواب تصمیم گرفتم دیگه هیچوقت ناشکری خدا رو نکنم و اگر آرزویی داشتم و برآورده نشد بگم خیریت بوده و کفر نگم و همین کار رو هم کردم، من بعد از اون دوبار دیگه آزمون استخدامی شرکت کردم و خیلی هم تلاش کردم ولی قبول نشدم، گفتم خدا نخواسته، اون بهتر میدونه ولی دیگه خسته شدم دارم ایمانمو از دست میدم خیلی بی عدالتی میبینم چرا فقط برای من باید اینطور بشه چون من کسی رو ندارم؟ همیشه میگم خدایا من فقط تو رو دارم و فقط از تو کمک میگیرم ولی نمیشه، پیش خودم فکر میکنم من اگه تا ده سال دیگه هم آزمون بدم قبول نمیشم.
  الان یاد اون خواب ۴ سال پیشم افتادم، اگه میشه لطف کنید و تعبیرش کنید

 2. Hasenat

  سلام من خواب دیدم پولیس با شدت زیاد میاد در خونه مون و درو میشکونه بعد ازین من میفهمم که پولیسه بعد به دستای من دستبند پولیس میزنه بعد من و خواهرم خیلی گریه میکنیم میگم من که بیگناه هستم من کاری نکردم من روحمم از هیچی توی خواب خبر نداشت که یهویی پولیس اومد بعد من خیلی گریه میکنم و میگم من که کاری نکردم
  بعد همه خانواده باهام میان اداره پولیس من یک گوشی جدید هم داشتم که اونم وقتی رفتیم اونجا برق زد و سوخت قبل این خواب خیلی خوابای بدی دیگه هم دیدم

 3. کیوان

  سلام
  من خواب دیدم دریک زندان پلیس حبس شدم و خیلی زود آزاد شدم و بالایرسرم یک نور هدایت کنند بود.
  باتشکر

 4. سودا

  سلام،،،ازتون خواهش میکنم خواب منو تعبیر کنید
  کسی که دوسش داشتم و هنوزم نتونستم فراموشش کنم دوسال و نیم هست که خودم رابطه رو کات کردم بخاطر برخی مسایل که ناحقی در حقم کرده بود که درطول این مدت یکیار برگشت وازم خواست که صحبت کنیم اما من به قدری دلم شکسته بود نخواستم و ردش کردم که در تمام این مدت فقط تو خواب باهاش کانکت میشم اما درحال حاضر خیلی پشیمونم که حرفای دلمو نزدم والان یه دنیا حرف رو سینم سنگینی میکنه
  خواب دیدم افتاده زندان ومن رفتم ملاقاتش وقتی صداش کردن اومداول منو ندید مستقیم رفت سمت تلفن‌همگانی که به کسی زنگ بزنه ومن پشت سرش ایستاده بودم وقتی برگشت و من رو دید تعجب کرد وبهم گفت اینجا چکار میکنی برای چی اومدی گفتم اومدم باهات حرف بزنم دیدم با عصبانیت داد زد که بامن چ حرفی داری تومنو دوسم نداشتی اگه داشتی نمیذاشتی بری که بهش از عصبانیت فقط پوز خند میزدم بعدش گفتم بیا بریم بشینیم حرف بزنیم اما هر جا میرفتیم چندنفربودن که نمیتونستم صحبت کنم که آخرشم نتونستم حرفاموبزنم اما اونجا همه فکر میکردن من همسرشم که اومدم ملاقاتش،،وموقع رفتن که داشتم میرفتم واونم همراهم اومد تا دم در در رو که باز کردم دیدم یه سینی پراز آش رشته نذری گذاشتن که به هیچکدوم دست نخورده بود و من خیلی ذوق داشتم که از اون آش بردارم و بخورم که از خواب بیدار شدم و شوکه شده بودم از خوابی که دیدم لطفا بگید معنی اینکه زندان بود و من رفته بودم ملاقاتش چیه وقتی منو دید که رفتم ملاقاتش هم عصبانی بود از دیدنم هم خوشحال بود

 5. سودا

  سلام
  کسی که دوسش دارم ولی دوسال و نیم هست که خودم رابطه رو کات کردم بخاطر برخی مسایل که ناحقی در حقم کرده بود که درطول این مدت یکیار برگشت وازم خواست که صحبت کنیم اما من نخواستم و ردش کردم
  خواب دیدم افتاده زندان ومن رفتم ملاقاتش وقتی صداش کردن اومداول منو ندید مستقیم رفت سمت تلفن‌همگانی که به کسی زنگ بزنه ومن پشت سرش ایستاده بودم وقتی برگشت و من رو دید تعجب کرد وبهم گفت اینجا چکار میکنی برای چی اومدی گفتم اومدم باهات حرف بزنم دیدم با عصبانیت داد زد که بامن چ حرفی داری تومنو دوسم نداشتی اگه داشتی نمیذاشتی بری که بهش از عصبانیت فقط پوز خند میزدم بعدش گفتم بیا بریم بشینیم حرف بزنیم اما هر جا میرفتیم چندنفربودن که نمیتونستم صحبت کنم که آخرشم نتونستم حرفاموبزنم اما اونجا همه فکر میکردن من همسرشم که اومدم ملاقاتش،،وموقع رفتن که داشتم میرفتم واونم همراهم اومد تا دم در در رو که باز کردم دیدم یه سینی پراز آش رشته نذری گذاشتن که به هیچکدوم دست نخورده بود و من خیلی ذوق داشتم که از اون آش بردارم که بیدار شدم و شوکه شده بودم از خوابی که دیدم

 6. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که تو شهرخودمون زندانی شدم و به دستامو بستن
  و اینکه بی گناه بودم و مجرم اصلی دوتا از دوستای قدیمی من هستند و هرچقدر بهشون میگم مدرک دارم مجرم نیستم بزارید توضیح بدم گوش نمیدند و منو ازار میدن
  و اونی که منو زندانی کرد فکر کنم اشنا بوده یادم نیست
  تعبیر این چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان به این موضوع اشاره کرد که ممکن است برای شما به این صورت باشد که شما در گذشته کاری را مرتکب شده اید که ممکن است ترسی از برملا شدن آن داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. افسان

  سلام لطفا معنای خواب منو بگید من خواب دیدم با پدرم و وتا از دایی هام که هر دو فوت کردن در جایی بودیم که به نظرم یه ساختمان خیلی بزرگ بود اما زندان بود اونجا چند تا خانم با بچه هاشون بودن من لباس مناسب نداشتم برام لباس اوردن و یک ظرف بزرگ انگور من انگور هارو خوردم و خوابیدم پدرم اونجا همش قدم میزد اما دایی هام هردو روی تخت دراز کشیده بودن و حرف میزدن جایی که بودیم شبیه زندان نبود ولی ما همه اسیر بودیم

 8. امیر احمدی

  سلام من خواب دیدم که تازه به زندانی که در شهر خودمون بوده افتادم در همان اتاق و با یک هم سلولی قدیمی که داشتم اونجا بود و تختی هم که قبلا می خوابیدم یهو نظرم را جلب کرد بعد با رفیقام که اونجا بودن بگو و بخند کردیم

 9. محمد حسینی

  سلام ، ممنون کخ جواب میدین. من خواب دیدم که محکوم به زندان شدم با این حکم که فقط شب ها به زندان بروم، زندان در شهر خودم است، با یک ماشین که مجهز به مسیریاب است اما مسیریابش مشکل داره و وصل نمیشه ، منم توی شب تاریک که فقط نور چراغ های ماشین خیلی کن جلوی من رو روشن میکنه با سرعت خیلی بالا در حرکتم، هرچی گشتم زندان رو پیدا نکردم و داشتم پشیمون میشدم که برگردم خونه، که یک صدای خیلی بلندی با حالت حرس یا عصبانی منو صدا کرد و گفت: محمد پس چرا زنده ای تو. صدا اینقدر واقعی بود که از خواب بیدارم کرد و تو گوشم می‌پیچید. وقتی بیدار شدم ساعت ۳ نصف شب بود و دو رکعت نماز شب خوندم، و سریع اومدم ببینم تعبیرش چیه. ممنون

 10. محمد

  خواب دیدم بخاطر من بچه خواهرم که کودک شش ساله ای است به زندان افتاده

 11. H

  سلام من خواب دیدم با یه آقای آشنا جدا تو زندان هستیم اما صبح به صبح با هم میریم سرکاربعد دوباره برمیگردیم زندان

 12. مرضیه

  سلام
  من خواب دیدم همسرم نیست از مادر و پدرم و مادر شوهر و پدر شوهرم میپرسم کجاست هیچکس بهم جواب نمیده تا اینکه نمیدونم چطور میشه که خبر داد میشم زندانی شده از اونجایی که ما تو افغانستان زندگی میکنیم و شیعه هستیم فکر میکنم طالبان بردنش اما بعدا مادرم میگه شوهرت دزدی کرده من کلی گریه میکنم و میگم امکان نداره آخه کسی که پایبند حلال و حرام زندگی هست به حدی که حتی اجازه نمیده یه دونه برنج رو از خونه کسی بدون اجازه وردارم چطور میتونه دزدی کنه از اینم که بگذریم شوهرم زیارت امام حسین رفته امکان نداره همچین کاری کنه خیلی حالم بد بود توی دلم میگفتم اگر انجام داده باشه چی؟ بعد توی خواب میدیدم که شوهر واقعا زندانه بعضی اوقات بیرون میاد از زندان حتی یکبار کاملا برهنه دیدمش دائما گریه میکردم یکی از دوستام که سادات هستند رو هم تو خواب دیدم که بغلشون میکنم و با حالت گریه همه این داستان رو تعریف میکنم جزئیات دیگری هم بود اما فکر میکنم اگر بنویسم خیلی زیاد میشه لطف میکنید خواب منو تعبیر کنید.

 13. هادی

  خواب دیدم که یه سرباز کنارم ایستاد و گفت باید بروید زندان ، داشتم تو زندان تنگ و زیر زمین میرفتم و التماس میکردم که تو این زیر زمین هوا نیست نفس بکشم و احساس خفگی میکردم و جایی دیگر زندانم کنید ، در حال بیرون آمدن از زندان تنگ و زیر زمین بودم تا که چه تصمیمی برایم میگیرند از خواب بیدار شدم و تقریبا تو زندان کامل نرفتم .

 14. خدا

  سلام من در خواب دیدم به هر دلیلی بردنمون یجایی و میخوام زندان مون کنن یعنی یک مرحله قبل از زندان بودیم که یهو پسر بچه برادرم اومد جلوم و شروع کرد گفت عمو میخوان ببرنت زندان و یهو از خواب پریدم.

 15. هیمن

  سلام
  خواب دیدم به همراه پدرم در خانه‌ای که فقط یک زن توش بودو در شهری غیر از شهر خودم بود مشغول کاری قاچاق بودیم که ما را گرفتند و به زندان انداختند
  زندان کوچک بود و نمیشناختم یعنی بلد نبودم کارکنان زیادی داشت
  رفتار آنان هم خوب بود و با دختری خوش برخورد هم آشنا شدم
  اونم فکر کنم مثل ما زندانی بود
  اابته اینم بگم که من سه سال قبل با پدرم تو زندان بودم و میترسم بازم تکرار شه
  لطفا تعبیرش را بفرمائید ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است بر دو وجه باشد. یا انکه فقط یاداوری از گذشته در ناخوداگاه شماست که برای شما دردناک است و از این رو به این شکل در خواب دیده اید و یا اینکه می تواند نشانی از ان باشد که خدای ناکرده در اینده هم به همین صورت دچار مشکلی شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. رضا

  سلام من خواب دیدم با دوستام رفیم کار بدی بکنیم بعد با پرواز به کشور دیگه اونجا رسیدیم دنبالمون کردن و به تیراندازی میکردن تا همه رو گرفتن تا اخرش پدرم کنارم بود من گوشی وچیزهای تو جیبمو دادم بهش تو همون لحظه یک مامور با اسلحه امد نزدیک من تسلیم شدم بعد منو بردن تو یک زندان که انگار قبلن اونجا بودم ولی یه تاغیرات کرده بود اونجا با پدربزرگم و یه دوست دیگه بودیم و چند بار تو خواب تکرار کردم که قراره یک سال و چند ماه زندان بشم و بعدش انگار دنبال راه فرار از اونجا بودم که بیدار شدم خدارو شکر

 17. یاس

  خواب دیدم در یک اتاق هستم که اسم زندان داشت که این معنی رو در عالم خواب بهم داده بود که زندان هست همه وسایل و امکانات را داشت تلویزیون وسایل آشپزخانه و…زندانبانی هم نداشتم حتی خودم می‌توانستم در را باز کنم و بیرون را ببینم بعد زن عموم و خواهرش اومدن پیشم این زن عموم ک میگم رابطه صمیمی نداریم قهر هم نیستیم یعنی سالی یکبار هم ب زور هم را دیدیم طبق صحبت های ک کردیم متوجه شدم بخاطر مسایل مالی به زندان افتادم و وقتی می‌خواست بره بهم مقداری پول دادند که کمک کرده باشن و من اینجا از خواب پریدم

 18. هژار عبدالهی

  سلام من ۹ سال زندانی دارم و قراره تا چند ماه دیگه برم زندان، تو خوابم با پسرم رفته بودم تو حیاط زندانی که برام اشنا نبود اونجا هی منتظر بودم که منو صدا کنن خیلی هم برام سخت بود از پسرم جدا بشم و پسرمم هی میگفت بابا جون نمیشه نری،، خیلی ممنون میشم خوابمو تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر عینی نیست و به این علت که در واقعیت شما انتظار ان را می کشید در خواب شما به این صورت دیده شده است که شرایط را در اینده متصور شده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سارا

  سلام.سارا هستم.دیشب خواب دیدم که زندانی شدم،و داخل زندان هم اقوام خودم و دیدم.و تو زندان بهم دارو تزریق میکردن و من بیحال بودم،میگفتن این داروی قند هست.نمیدونم تعبیرش چی میشه.

 20. علیرضا

  سلام و درود من خواب دیدم داخلی زندانی تو در تو هستم و صدای پاشنه یک خانوم می‌شنیدم راهروهای زندان حالت گرد بودن وقتی به یک بند رسیدم از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر این خواب یک کابوس برای شما نباشد خوابی خیر نیست و باید بسیار از جهت آن اگاه باشید و بدانید که می تواند نشان از ان باشد که خدای ناکرده به واسطه ی زنی دچار مشکلی شوید که برای شما خوب نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 21. صدرا

  سلام من خواب دیدیم که چند تا مامور دورم کردن گرفتنم یکی از اونا اشنابود باهاش رفتم تا خونش بعد ازادم کرد گفت اخر شب بیا بریم زندان زندانتم زیاد نی یک ماهه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای زندان می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده نزدیک از غمی که ممکن است به ان درگیر شده باشید و یا شوید رهایی شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. کیانا

  سلام..وقت همگی بخیر
  من خواب دیدم توسط دوست پسرم و پدرش زندانی شدم(تو خواب اون اقا همسرم بود انگار)من هی نقشه فرار میکشیدم یا کسی میومد به کمکم،ولی باز منو پیدا میکردن و زندانی میکردن
  تو خواب حس خیلی بدی داشتم..اخرش که دیگه از فرار خسته شدم..نشستم برای مامانم گریه کردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما به این تبعیر باشد که شما از ایشان و رابطه ای که با ایشان دارید ترس دارید و از این بابت می ترسید که روزی از بابت ان دچار مشکل شوید و به همین علت این خواب را دیده اید..
   سربلند و پیروز باشید

 23. عابد

  با سلام من خواب دیدم بازداشتگاه بودم قرار صدام کنن مثل اینکه تلفن داشتم که از خواب بیدار شدم ساعت۵ صبح بود دقیقا ،بازداشتگاه هم مثل تعبیر زندانه؟ممنون میشم اگه منم راهنمایی کنید. باتشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما به این صورت تبعیر شود که شما ترسی از اینده دارید که در ان احساسی دارید که برای رسیدن به موضوعی ممکن است نیازی به کمک شدید داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. اسماعیل

  سلام درود بر شما
  اسماعیل هستم، من چند سالی در زندان بودم و در همان زندان عاشق یک دختری شده بودم، بعد از آزادی من یک سال بعد در خواب دیدم که به همان زندان رفته ام با یک کادو به دیدن آن دختر، جلوی در آن زندان با زندانبان صحبت میکنم که من قبلاً در این زندان بودم و زندانیم تمام شده و به دیدن آن دختر آمده ام زندانبان می گوید که آن دختر انجا نیست به جای آن دختر یک دختر دیگری هست و از همان جا برمیگردم وقتی از خواب بیدار شدم نزدیک صبح بود و هوا داشت روشن میشد. ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه شما محیط زندان را دیده اید به تعبیر خواب شما مربوط نیست و می تواند نشانی از ان باشد که شما با توجه به شرایطی که قبلا برایتان پیش امده است این خواب را به این صورت دیده اید و می تواند ربطی به زندان نداشته باشد اما نشانی از حسرت شما دارد که ایشان را از دست داده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. جعفر

  سلام من خواب دیدم به مدت طولانی در زندانم و همه ای فکر زکرم پیش همسرم بود که بعد من چه میکنه غمگین میشه

 26. مصطفی

  سلام
  من ب یکسال زندانی محکوم شدم در شهرخودم مشهد و داخل زندان شدم و باخودم میگفتم چطوری رنج زندان و برخوردهای بد زندانیان رو تحمل کنم اونجا پسرخالمم دیدم که زندانی شده بود.تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب زندانی شدن به خیر نیامده است و نشانی از مشکلی برای بیننده ی خواب بوده است و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما و ایشان مشکلی در اینده پیش نیاید و از این رو حتما صدقه ای بدهید که انشالله ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 27. علی

  من خواب دیدم به همراه پدر و عمو هایم بار قاچاق (کبریت) بردیم که مارو گرفتن ، بعد مهلت دادن که خودمون رو معرفی کنیم زندان رو فک کنم میدونستم چه شهریه ، خیلی اذیت بودیم خیلی تو خواب آزار دیدم تعبیرش چی می‌تونه باشه ؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما ممکن است در اینده نزدیک به مشکلی دچاز شوید که برای شما خیر نیست و از این رو حتما صدقه ای دهید که انشالله ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 28. امیر

  درود… خواب دیدم با یکی از دوستان و همکاران قدیمیم توی یه فضای بزرگ و قدری هم با شکوه هستیم که شبیه یه ساختمان اداری بزرگ با سقف های بلند بود اما انگار می دونستیم که در واقع یه زندانه … یه زندان بزرگ … فضا روشن بود و ما بین سالن هایی با سقف های بلند می بردن… پشت سرمون یک یا دونفر که انگار زندانبان بودن همراهمون بودن . می دونستیم که انگار مراحل ورود به یه زندان بزرگ رو داریم طی می کنیم … حرف نمی زدیم و فقط مات به مسیر و خود این وضعیت نگاه می کردیم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر خواب در زندان بودن به خیر نیامده است و اگر این زندان اشنا باشد بهتر است اما در اینجا برای شما به اینصورت نبوده است و از این رو باید بسیار اگاه باشید و ممکن است به ان معنا باشد که برای شما مشکلی پیش بیاید که به ان عادت کنید و این اصلا خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 29. بهروز

  با سلام، خواب دیدم من بمدت ۱۰سال به زندانی محکوم شدم و باید خودم و معرفی کنم به اونجا با خانواده رفتیم همون شهری که زندان اونجا بود ولی گفتن زندانش خیلی وحشتناک و سخته و هرکسی نمیتونه اونجا طاقت بیاره، منم به خانواده گفتم که با این وضع من فرار میکنم و خودم و معرفی نمیکنم، گفتم میرم خارج از کشور، پدر مرحومم هم همرامون بود که ایشون گفتن شما اینجا منتظر بمونید من برم تحقیق کنم و بیام، بعد اینکه اومدن گفتن آره بهتره فرار کنی و گفت امشب برات یه اس ام اس دوستت دارم میاد که بعد اومدنش اون پیام میان دنبالت و دستگیرت میکنن که منم شروع کردم به فرار کردن.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی عجیب دیده اید که ممکن است معانی مختلفی داشته باشد و از این رو بدانید که بخشی از ان ممکن است به این تعبیر باشد که موقعیتی برای شما پیش خواهد امد که باید حداکثر استفاده از ان را ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. elyas

  سلام
  خواب دیدم با چند نفر از خانواده خودم به جایی میروم و بعد متوجه میشم که زندانی شدیم اما اندکی بعد زندان بان را به کمک برادر هابمابا چاقو ازبین برده و از آنجا بیرون میشویم و زندان بان را نیز میشناسم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند به این تعبیر خواب مربوط شود که اگر مشکلی برای شما وجود داشته است ممکن است در اینده نه چندان دور برطرف شود و ازاین رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 31. فاطمه

  سلام
  من خواب دیدم ک دارم میرم ب زندان ( از زندانی هم ک میرم اعطلاعاتی ندارم ک چهجوریه زندان)
  بعد دارم وسایلم جمع میکنم ک برم
  لباسم رو عوض میکردم با خودم میگفتم ک این لباس ب درد زندان نمیخوره
  بعد از رفتن ب زندان ناراحت و ترسی نداشتم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اصلا خیر نیست و به تعبیر خوب نیامده است و از این رو باید صدقه بدهید و بسیار در رفتارتان دقیق باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 32. مهلا

  سلام خواب دیدم دوست پسرم خیانت کرده و بعد یهو رفتیم باخانواده طبیعت که نمیدونم کجا بود ،بعد یک تصادف دیدیم که ادماش توماشین مرده بودن و بعد یه سری ادم بهمون حمله کردن و ما رو بردن زندان من با خواهرم کردن تو یه زندان که خیلی کوچیک بود و یه توالت وسطش بود و نمیشد بشینی و وایساده بودیم .زندان بان عرب بود و عربی صحبت میکرد.ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از انجایی که المان های خواب شما بیش از حد زیاد هستند و در حیطه ی سواد ما انسان های عادی نیست از این رو نمی توان ان را تعبیر کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 33. منوچهر

  سلام خواب دیدم با یکی از دوستان داخل فروشگاه هستیم و خرید میکنیم اومدیم جلوی صندوق برای پرداخت پول جنسها رو گذاشتیم برا حساب کردن صندوقدار گفت یه دستمال کاغذی هم برداشید اون کو من دست کردم جیبم که نشون بدم
  چیزی برنداشتم از یک جیبم تریاک وازیک جیبم ماری جوانا در اومد هردو مارو به سالن غذا خوری زندان بردن وغذا دادن بعد بردن دم نگهبانی زندان زندان بام بهم گفت برگشتی گفتم مگه من رو میشناسید گفت آره تونستن ثابت کنند که فروشنده موادی گفتم نه من مصرف کننده ام بعد دست کردم جیبم دیدم هنوز یک مشت تریاک تو جیبمه با خودم گفتم برم مخفی کنم اومدم بیرون توحیاط زندان بارون گرفت می‌گشتم دنبال جا که تریاک رو مخفی کنم آدامس هم داخل دهانم بودچسبیده بود به دندونهام ومن تلاش می‌کردم ازدندونهام جدا کنم خرجی میکنم مینداختم دور دوباره قسمت دیگه دندونهام بود موقع کندن قسمتی ازادامس تیکه ای ازدندونهای میانی بالا هم با آدمی کنده شد ومن درگیر همین کارها بودم که از خواب بیدار شدم تعبیرش چی میشه ممنون

 34. دانیال خیبری

  سلام من خواب دیدم که بابام زنگ زد و با ناراحتی و گریه گفتش که میخوان ببرنت زندان بخاطر اینکه تو قتل برادرت نشونه ایی از تو بوده ولی من اصلا بردار ندارم و موقعی که خواستم برم با گریه از خواب پریدم

 35. عسل

  سلام خواب دیدم به جرم حمل مواد که توی کیفم بودداشتن من وعده ای رو میگشتن من کیفمو انداختم زیرتخت دوستم وخیالم راحت بودکه پیداش نمیکنن ولی به گوشیم گیردادن قرارنبود زندانی بشم ولی اشتباهی افتادم زندان دوتامرد سیاه پوست بود یکی دم در نشسته بود زندان سالن بزرگی بود ازدوطرف درداشت من باید آزادمیشدم ولی اون مردنمیذاشت بعدش اونجابوی مدفوع می اومدگفتن توبرو اون مرد نیستش رفته دیدم یکی دیگ جاش هست بیرون نرفته بیدارشدم دیدم ساعت۸صبحه.لطفاتعبیرکنید

 36. soodi

  سلام من خواب دیدم زندانی شدم همش از حضور مردان وتجاوز وحشت داشتم بعد خوخب دیدم بچه های شیر خوارگاه اوردن ما نگهداری کنیم باحصور انها بسیار شاد شدم چون دیگه درها بسته میشد و اقایان ورود نمیکردند

 37. سینا

  سلام ببخشید من خواب دیدم که همراه مادرم در زندانم و داخل زندان کسی دربند نبود انگار دنیایی دیگر بود و یک دریاچه داشت که داخلش تمساح بود و من و پسر داییم آن را نگاه میکردیم و هیچ ترس داخل زندان شبیه به مدرسه کلاس کلاس داشت ولی کلاسها در وپیکر نداشتن و همه داخل حیاط بودن کسی هم ترس و اظطرابی نداشت همه سرگرم بودن نه زندان بانی میدیدیم و نه کسی که آزار برساند
  بنظرتون تعبیرش چیه؟

 38. Zeinab

  سلام لطفا تعبیر این خوابم رو بگین ؟ من خواب دیدم ک با مادرم تو ی زندان غریبه بودیم و من خیییییلی گریه میکردم میکردم و انگار ب جرم قتل رفته بودم زندان‌. خیلی گریه میکردم و ب نامزدم زنگ زدم و باهاش صحبت کردم و گفتم دلت برات تنگ شده و این داستانا..بابام هم خیلی سعی داشت آزادم کنه…بنظرتون معنیش چی میتونه باشه لطفا بگین ممنون؟

 39. بهزاد

  سلام من خواب دیدم که یهو تو زندانم کی و چجوری رفتم نمیدونم فقط دیدم زندانم دقیقاً همون بندی که یه بار افتادم توش،اما ایندفعه همین گوشی موبایل هم همراهم بود باخودم گفتم بابا من کلی کارداشتم امروز قراربود یارو به چکم وصول بده و ی معامله کردم که قراربود پول اون معامله رو ازاین چک بدم البته معامله واقعا انجام شده ها
  لطفا تعبیر خوابمو بگین ناگفته نماند من چندتا پرونده باز با موضوع مالی دارم که وجداناً هیچکدوم قرض خودم نیست رو دارم

 40. آرمین

  با سلام خسته نباشی
  دیشب خواب دیدم ک جلوی زندان نشستم و حکمم ۲۰ سال حبس باید برم داخل یکی بهم گفت چرا لباس دستت نیست زنگ زدم یک از دوستام گفتم برو از در خانه لوازم بگیر بیار اونجا با این که دل تو دلم نبود به دوستم دلداری میدم

 41. اسما

  سلام
  من خواب دیدم دوتا از عمه هام رو زندان بردن بعد برای من پیامک اومد که میخوان اعدامشون کننمن تو خواب همش گریه میکردم رفتم پیگیر کارشون بشم با خواهرم ؛تو راه همش خانواده های عزادار داشتن گریه و زاری میکردن انتهای یه قبرستان یه جای متروکه بود یعنی اون زندان بود هیچ میله و غل و زنجیر نداشت اما همه زن بودن عمه هام اونجا نبودن گفتن رفتن برای کاراشون رفتیم یه پاسگاه قدیمی عمه هام رو دیدم خیلی گریه کردم براشون بعد دیدم مادرمم هست و بی هیچ دلیلی میخوان اعدامشون کنن اما چون کاری نکردن تو یه اتاق میخواستن گاز باز کنن(بی درد ) تا به رحمت خدا برن

 42. سپیده

  خواب دیدم من و پدر و عمویم را به طرف زندان جمعیتی بدرقه می کنند عمو که دست مرا گرفته بود رها می کند و من دنبال راه حل و وکیل هستم تا بی گناهی ام را ثابت کنم

 43. لیلا

  سلام خواب دیدم فقط نه شب تا 1 شب زندانی ام و بعدش آزاد می شدم و به مدت پنج روز باید تو این زمان برم زندان دلیل زندانی شدمم نفهیدم تو دفتری همه چیز رو نوشته بود ولی قادر به دیدنش نبودم و می گفتن حرف بدی به دو نفر زدی یا کار بدی انجام دادی و منم تو خواب همش دنبال این بودم که دلیلش رو بفهمم و نرم زندان. بقیه زندانی ها هم ناراحت بودند ولی با هم دیگه حرف می زدیم منم فرداش امتحان داشتم و میگفتم زندان رفتم و نرسیدم بخونم و میفتم….

 44. محمد

  سلام بنده کارمند بانکم خواب دیدم منو به ناحق با جرم جعل امضا و تخلف در یک پرونده وام بردن زندان اون بخش زندان همه زن بودن و من همش پیش زندانبان بودم تا بهش ثابت کنم من کاری نکردم و انگار بازرسی خودمون بود اونجا و همکاران بازرسی خودمون اونجا بودن و نتی یکی از همکارا اونجا منو شناخت و منو برد بیرون با هم صحبت‌کردیم و همش با گریه و التماس خواهش میکردم مستندات رو نشونم بدید و قسم میخوردم کار من نبوده و آخرش هم دیدم وقتی برگشتم به سلولم همسرم اونجا بود و گفتش چرا تو زندان زنان هستی گفتم دست من نیست آوردند اینجا .

 45. افسون

  خواب زندان دیدم گفتن بهم باید بری زندان یک مرد روز بعد اومد دنبالم تا منو به زندان ببره بردنم یه جایی و مامانم اومد پیشم داشتیم ظرف میشستیمو حرف میزدیم گفتم بردنم زندان بره دنبال کارهایی که دارم بهم گفته بودن دو سال و یادم نیست ده ماه صد ماه یک ماه این زمان زندان رفتنه تعبیرش چیه؟؟؟؟

 46. مهدی قاسمی

  سلام من خواب دیدم که به زندان میرم وان زندان برایم آشناهست

 47. داش ممد

  سلام. در خواب دیدم که در زندانم و اونجا که رسیدم دیدم همه اشنا هستن و هر کدوم تارف میکنن بیا پیش من بشین و با همه دست دادم و نشستم باهاشون به حرف زدن.اونجا اینقد دوست و رفیق بود که اونجا خوشحال بودم نه ناراحت..
  بعد اون گوشه رو دیدم که باجناقم نشسته تو یه جمعی و اونم اونجاست.

  زندانبان و چیزی بجز زندانیا ندیدم.
  دوستانی که دیدم تا یادمه تو خواب الان زنده هستن

  ممنون میشم تعبییرشو بگید

 48. امیرحسین

  سلام راستش من یک خوابی میبینم که مربوط به یک استخر هست و یک سری خواب دیدم که برای تفریح رفتم و اتفاقات عجیبی هم افتاد ولی دیشب خواب همونجا رو دیدم که با اینکه استخر هم بود ولی تبدیل به زندان شده بود و آب اون هم اسید شده بود باز هم اتفاقاتی عجیب برایم میافتاد

 49. زهرا

  سلام من خواب دیدم خواهر شوهرم منو برده تو یه خونه که طبقه ش بالاس یعنی واحدهای بالایی منو زندانی کرده دخترمم باهام بود محلش رو میدونستم کجاس ولی ادرس دقیق رو نه و تاحالا نرفته بودم و خواهر شوهرم سعی میکرد که من فرار نکنم ولی من فکر فرار بودم یه دوستمم باهام بود که دوست اونم بود ولی من نمیشناختمش ولی من خیلی میترسیدم اما خواهر شوهرم خیلی خوشحال بود نمازم میخوند اون وسط خیلی حالم بده میشه تعبییر خوابمو بگید

 50. هانا

  با سلام
  من خواب دیدم که من را به زندان بردند ولی در خواب دلیلی برای زندان رفتنم نداشتم و نمی‌دونستم برای چه زندان ام…. با وجود ناراحتی که بود حس خلا داشتم و بی تفاوت بودم ی جورایی ….و بعد از مدتی هم در ادامه خواهیم دیدم که با وجود دختر بودنم باردارم و بعد هم دیدم پسری که حدودا یک سالش بود رو به روی من نشسته و می‌دانستم که این فرزند من هست….این بخشی از خواب من بود لطفا تعبیرش رو بگید….این بار دوم هست که همچین خوابی رو میبینم در طی تقریبا چهل روز پیش….با تشکر

 51. فاطمه

  سلام . یکی از دوستان قدیمی گفتن من رو در خواب دیدن که لباس کهنه ای تنه من هست و در باغ خیلی قشنگ زندان میله ای وجود داره و من اونجا هستم و تقاضای کمک از ایشون رو دارم میشه تعبیر رو بگید لطفا

 52. sama.gh

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم که چند نفر من رو مجبور به انجام بکسری کارهاومیکنند و توی یکی از کارا،منو بیهوش میکنن و وقتی بیدار میشم،میبینم توی زندانم
  ی زندان خیلی بزرگی بود ک اتاق های مجزا داشت.من برای سه ماه اونجا حبس شده بودم.مادر و پدر و خالمم هم به ملاقاتم اومدند.گریه میکردم و حالم بد بود،بعد انگار متوجه شدم مسئول زندان،مادر بزرگم هس(که در واقعیت زیاد ازش خوشم نمیاد..)بهش کلی بد و بیراه گفتم ک ت اصلارمنو دوس نداری و اینا..
  مادرمم که یکسری به ملاقتم اومد،با خودش یک کیلو سیب زمینی خام خریده بود آورده بود
  خوابم نشانه چیه ؟!

 53. سیروس

  سلام
  خواب دیدم در زندانی هستم که یک محوطه ی باز به فاصله ۱۰۰ متر پایین تر از خونه ای هستش که دارم زندگی میکنم ، حریمی بدون حصار داشت که هر زندانی خودش رعایت میکرد ، هیچ زندانبانی نبود
  نمیدونم چرا اونجا زندانی شده بودم
  ولی تو ذهنم داشتم که قبلا هم اینجا زندان بودم و آزاد شده و الان هم که اومدم برای مدت طولانی نیستم
  توی زندان ی معلمی بود که من میشناسمش و اتفاقا بیرون هم معلم هستن ایشون
  از همه زندانیا امتحان گرفتن ، سوالات برای من هم ساده بودن و هم جالب
  چون فک میکردم سوالات برای بالا بردن اطلاعات زندانیاست و ارزش دیگه ای نداره ، جوابارو کوتاه ، بصورت نکته وار و خیلی ساده نوشتم
  بعد تحویل برگه ها استاد منو صدا زد و گفت تو چه مقطعی درس خوندی ؟ ادبیات خوندی ؟
  تقریبا اینجاها از خواب بیدار شدم
  البته وقتی توی زندان بودیم یه نفر دوید و از زندان فرار کرد

 54. امیر

  سلام، من بعد از ظهر خوابیدم
  وقتی رفتم به خواب،
  یهو از زندان سر دراوردم که گفتن میخواییم اعدامت کنیم بدون اینکه جرمی کرده باشم و خودم بدونم یا چیزی
  چند تا از رفیق هام هم اونجا دیدم
  حدود دو ساعت هم طول نکشید.
  تعبیرش چیه؟

 55. شقایق

  سلام من خواب دیدم تو زندانم یه زندان خاص و یه نوزاد دارم که ازش مواظبت میکنم

 56. معصومه

  سلام من خواب دیدم که دست وپاموبازنجیزبستن ومیخوان منو زندانی کنم یک دختربچه کوچیک تو خواب داشتم که ازپیشم گم شد ومن باهمون دستای بستم هی این طرف واون طرف میرفتم ودادوبیداد میکردم تا دختر بچمو پیدا کنم

 57. ما هورا

  سلام :من خواب دیدم دارم با شوهرم میریم مسافرت درحالی که باردار هستم.
  جلوی در فرودگاه به خاطر این که لخت نشدم رفتم زندان ،،،،،
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 58. فرهاد

  سلام وقتتون بخیر
  خواب دیدم که یه شخص که زندانی بوده بیرون زندان دیدم، داخل حیاط یک‌منزل روبروی هم نشستیم.
  ایشون راضی و خوشحال بود.
  در حال حاضر ایشان داخل زندان میباشد.

 59. حیدری

  با سلام و احترام
  من خواب دیدم از شهر خارج شدم به همراه خانواده و به یه روستا سرسبز رسیدیم که کلی جمعیت داشت و من روستا رو میشناختم (درحالی که تو بیداری اصلا حتی اسمشم نشنیدم) اونجا یه سری حیوانات کوچک وحشی زیبا برخورد کردیم کنار آبگیر با خوشحالی ازشون عکس گرفتم و برگشتم و‌اومدم شهر رفتم به جایی که دوستان هستن شبیه یه کمپ بود داشتم وضو میگرفتم که اومدن بهم خبر دادن بازداشت شدم و باید برم زندان متعجب شدم حتی نمیدوستم به چه دلیل دارم زندانی میشم با خودم گفتم بزار حداقل نمازمو بخونم تا سربازا برسن تا اومدم بخونم پلیس رسید و گفتن باید بریم (دوتا از دوستامم قرار بود باهم زندانی بشیم) رفتم وسایمو بردارم برم زندان که یکی دیگه از دوستام گفت بچه ها شما فقط یه هفته میرین زندان موقت اگه اونجا آدم خوش رفتاری باشین و خطایی نکنید بعد یه هفته آزاد میشین ولی اگه کوچیک ترین خطایی سربزنه چندسال اونجا خواهید بود ..ما فکر کردیم که ماها که آدمای بی آزاری هستیم صد در صد بعد یه هفته آزادیم که دوباره اون دوستم گفت فک نکنید این یه هفته آسونه تو زندان خیلی بی آزار بودنم خوب نیست اونجا اذیتتون میکنن درسته که زندان زنانه ولی اونجا خیلی آرومم باشید حتی ممکنه همون زنان بهتون تجاوز کنن پس باید مراقب باشید که نه بلایی سرتون بیاد و نه بدرفتاری داشته باشید … بعد ما با پلیسا رفتیم به سمت زندان که دیگه از خواب پریدم .
  میشه لطف کنید تعبیر خواب منم بگید

 60. خانم یوسفی

  سلام.من خواب دیدم ک همسرم کس دیگریست و منو بخاطر شریک بودن با او منو موقت ب اندازه چندساعت نگه داشتن بعد کلی جواب پس دادن چقد بهشون التماس کردم منو زندان نندازید چقد گفتم ک اینکارو نکنید همرو باگریه میگفتم بعد دوتا زن منو بردن یه جا تو یه کوچه زندان کلا از سنگ سیا بود یع مرد خیلی گنده رو هم بعد من اوردن و من خیلی ترسیده بودم گفتم منو با این تنها نزارید اما رفتن یه خانم اومد کلید انداخت گف میتونی بری ازادی مامور نبود یه ادم شخصی بود تو اون لحظه مرده اومد بهم نزدیک بشه ک در و باز کرد خانومه و من به شدت تمام فرار کردم جالب اینجاست وقتی میدویدم از رو ابرا بود همه چی شهری ک‌خارج از کشور بود و دیدم انقد دویدم و هراسون بودم چون تا جاهایی اون مرد دنبالم کرد و خانومه ک نجاتم داد زنگ زد گف بیا پیش ما اقاهه ک پیشت بود تو زندان هم الان پیشمه توام بیا ولی من بیشتر تند میرفتم تا ک رسیدم ب محل زندگیم ک خیابون اصلی بود نمیدونم از کجا یه دفعه رسید دم‌کنی هام و برنز اسبی ک داخل خونه داشتم تو دستام اومد و بردم فروختمشون دیگ و جلوتر رفتم عروسی و دیدم ک داره وسط خیابون بدون شنل عکس میگیره دیگ چیزی یادم نمیاد کلا برام خیلی ترسناک بود

 61. الهام

  سلام ..من دقیقا درست یادم نییا ولی تو خواب کسی از من خواست یه سری اوراق یا چیز دیگه ایی یادم نیست دقیقا ببرم داخلرزندان و به کسایی تحویل بدم .از یک کانال کوچک وارد زندان شدم کارم رو انجام دادم و برگشتم و شوک شده بورند من به راحتی برگشتم فکررکنم کسی هم با خودم اورده بودم .

 62. sss

  سلام
  من خواب دیدم بعد از مدرسه قرار هست پلیس بیاید و مرا به زندان ببرد
  گفتند که این زندان 6 ماه طول میکشد.
  من فرمانده بسیج مدرسه مان هستم
  و از آنجایی که الان دی ماه است، تا پایان سال یعنی 6 ماه دیگر طول میکشد.
  و از طرفی پدرم مخالف کار من در بسیج است و گاهی در این مورد بحث میشود.
  در ادامه خواب دو مرد جوان از نیروی انتظامی در مدرسه به دنبالم آمدند.
  حین اینکه از مدرسه بیرون میرفتم مردی را دیدم که سرش شکسته بود و به سمتم می امد و میگفت جزای کارت را میبینی در صورتی که نمیدانستم برای چه دستگیر شدم
  پس از اینکه به پلیس گاه رسیدیم دیدم یک سمت دختران کوچک چشم رنگی آنجاست که هر کدام از چشمانشان یک رنگ است
  مثلا یک چشم سبز یک چشم نارنجی
  خیلی با نمک بودند
  کمی با انها حرف زدم
  یک سمت دیگر دختران دیگری نشسته بودند که مثل خودم چادری بودند.
  ابتدا گمان کردم انها هم مثل من قرار است به زندان بروند
  اما اندکی که گذشت فهمیدم حتی آنها هم از من شاکی هستند..

  لطفا تعبیر خوابم را بگویید و مرا از این سردرگمی رها کنید

 63. ……

  کس دیگه ای خواب دیده اعضای خانواده م دور هم بودن و برای برادرم نگران بودن و ناراحت که گرفتنش و افتاده زندان

 64. Me

  من خواب دیدم زندانی شدم و دلیلش رو نمیدونم هی تک تک دوستای قدیمیم رو هم میاوردن
  بعد نام های شاکی های هرکس رو هم میخوندن
  شاکی من نامزدم بود.درِ زندان هم باز میشد به یه باغ قشنگ وقتی همگی از اون در بیرون رفتیم من نامزدم رو دیدم ک اون هم زندانی شده بود باهم حرف میزدیم و قرار میذاشتیم ک وقتی موقع هوا خوری شد همو فلان جا ببینیمولی مخفیانه.چون زندانی های خانم نمیتونستن با زندانی های آقا صحبت کنن.لطف کنید تعبیرش رو بهم بگید

 65. ابولفضل

  سلام من حدودپنج ساله که اززندان ازادم شدم اماتاپارسال هفته ای دویاسه بارهرهفته توخواب میدیدم که دوباره داخل همون زندان هستم بخاطرهمون جرم که میگفتن تواشتباه ازادشدی ازمحکومیت توچهارپنج ماه دیگه مونده همیشه همین خوابومیدیدم تعبیرش چیه

 66. مهسا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که زندانی شدم و دلیلش رو نمیدونم که زندان بان های اون همه بچه بودند و نمیدانم اسم ان زندان رو به نظر زندان خارج از کشور بود و همه خانم بودند و به همراه خواهر و مادر و بعضی از فامیل ها بودم و در زندان اصلا احساس اسارت نمیکردم و شاد بودم و میخندیدم. ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 67. ماهان

  سلام میشه خوابه منم تعبیر کنید؟ من خواب دیدم با چن نفر تو ماشینیم که انگار دایی و پدر و برادرم هستن ولی در واقعیت نسبتی نداریم و سوار ماشین میشیم من به دایی میگم سرعتی برو بعد یهو میخوره به یه پسره و میمیره و خودش از طرف راننده میره عقب میشینه منو میذاره پشت فرمون که بیوفته گردن من ما فرار میکنیم اما پلیس مارو بعد یک روز میگیره من میرم زندان و خیلی ترس و اضطراب و نگرانی داشتم و مادرم میاد به من میگه نگران نباش ما درست میکنیم کاراتو بیایی بیرون

 68. به

  سلام من خواب ديدم يه زنداني هستم كه نميشناسم
  يه اتاق تميز و خوب بود چند نفر هم بودن حتي دوست صميمي هم بود، زندان بيشتر شبيه زندان خارج بود من پتو كشيده بودم تميز بود اما گفتم نميخوام و پرت كردم. اينجا زندان مجهول رو به گور تعبير كردن!

  در همين حد ديدم و بعد يه خواب ديگه ديدم (البته بي ربط به خواب قبل بود )كه تو مهماني هستم كنار دختر عمه ام كه ميز ميچيد و ظرفي شكست من هم به تيكه شيريني خوردم

 69. Seyyed mohammad

  سلام.من چندین بار تو فاصله یک ماه خواب زندان میبینم.گاهی زندان وزندانبان اشناست گاهی نیست..گاهی اون افرادو میشناسم گاهی اصلا نمیشناسم…دیگه مستاصل شدم..یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

 70. مهدوی

  من خواب دیدم برام حکم حبس ابد صادرشده و وقتی میخوان منو ببرن جلوی پام چندتا گوسفند قربانی میکنن

 71. baran

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم تو زندانم تو یه تونل که تهش سیاهه با تعداد زیادی از ادم ک نمیشناختمشون
  بعدش ی دفعه اومدم بیرون تو حیاط خونه خودمون بودم دیدم تو حیاط ما همسایه هامون جمع شدن مامانم به من میگه مغازه همسایه اتیش گرفته رفتم دیدم فقط دود بود و چند نفر جمع شده بودن
  ی دختر کوچیکم ک میشناختمش گریه میکرد میگفت منو ببر پیش مامانم اسمم اشتباه میگفت بعد گفتم نمیتونم رو کرد به ی زن تپل ک سرتاپاش مشکی بود صورتش انگار اشنا بود برام
  تعبیرش چی میشه؟؟

 72. ssss

  سلام من خواب دیدم که بخاطر یه کاری که من نکردم دارن به اشتباه منو 28 سال میندازن زندان و بعد از دو سه روز پدرم یه جوری منو ازاد کرد.
  تعبیرش چیست؟

 73. فریده یوسفی

  سلام و وقت بخیر
  من دیشب خواب دیدم زندان افتادم دختر هست ساله ام هم با خودم اونجاس خیلی بد بود. دخترمو چندبار گذاشتن بره بیرون میومد گریه میکرد میگفت بیرون خوبه
  منم ناراحت میشدم دوسال موندیم بعد ازاد شدیم دوتایی میرفتیم خونمون
  داخل زندان خیلی چیزا شد با یکی دعوا یکی خوب. کلا سختی داشت. از خواب پاشدم انگار دنیارو بهم دادن

 74. رومانی

  سلام من خواب دیدم خواهرم که ۱۴سال داره به خاطر دعوا با دوستاش به زندان افتاده و براش حبس یک سال بریدن و از اون طرف من اینقدر ناراحت بودم نمی‌دونستم برم ملاقاتش و خودمو سرزنش میکنم .
  بازدوباره خواب دیدم خودم زندانی ام حبس ابد برام بریدن و اصلا حال خوبی نداشتم همش به فکر خودکشی توی زندان بودم بی‌زحمت تغییر خواب منو بگید

 75. محدثه

  سلام من خواب دیدم یه مدت کوتاه زندان بودم توی زندان باصدای بلندگریه می کردم واسه مدت کوتاهی آزادشدم.خانوادم تحقیق کرده بودند که واسه چی زندان شدم و بهم گفتند که احتمالا یه مدت دیگه همچنان باید برم زندان.دقیق مشخص نبودچرازندانم کردند میگفتندشایدحرف ضدنظام زدی.

 76. زاگرس

  سلام من خواب دیدم درزندان هستم ولی نمیدونم به چه جرمی وخیلی این زندان برایم سخت میگذشت طوری بود ازخواب پریدم خداروشکرکردم که فقط خواب دیدم وپیش خودم گفتم آخی دوروغه بذار راحت بخوابم لطفا تعبیراین خواب برام بفرستید

 77. مجتبی ط

  خواب دیدم در زندان هستم. با چهار نفر دیگر و یک زندانبان. زندانبان بقیه رو شلاق میزد اما من رو نمیزد چون من رو میشناخت و برام احترام قائل بود. زندان هم به شکل یه خونه بود. لطفن تعبیر بفرمایید

 78. nana

  سلام پدرم در زندان است و خواب دیدە بود کە من هم پیش او رفتەام و همدیگر رو بغل کردەایم و قدم میزنیم و باهم بگو و بخند داریم، تعبیرش چی میشە لطفا

 79. رسول

  سلام خواب دیدم افتادم زندان خانمم با دوتا زن غریبه اومدن داخل بند برا ملاقات، ولی خیلی غذا میخوردم داخل زندا با دیگ،،،

 80. تینا

  سلام من خواب دیدم من رو نمیدونم به چه جرمی توی اتاق روشن زندانی کردن فکر میکنم ۲ نفر دیگه هم بودن ولی یادمه خودمو کنترل میکردم تو اون فضای بسته دیوونه نشم اخه من در بیداری زیاد یه جا بمونم تو اسانسور یا فضای بسته کلافه میشم قلبم سنگین میشه نمیدونم چند وقت تو زندان باید میموندم فقط قرار بود موقت اونجا باشم یا قرار بود تایم زندانی شدنم رو بگن،زندانبانی هم ندیدم ،در بیداری در واقعیت من میخوام سفر کنم به خارج از کشور خونه اجاره کنم ایا ممکنه ربط داشته باشه انگار یه کار اشتباه انجام داده بودم

 81. تینا

  سلام من خواب دیدم من رو نمیدونم به چه جرمی توی اتاق روشن زندانی کردن فکر میکنم ۲ نفر دیگه هم بودن ولی یادمه خودمو کنترل میکردم تو اون فضای بسته دیوونه نشم اخه من در بیداری زیاد یه جا بمونم تو اسانسور یا فضای بسته کلافه میشم قلبم سنگین میشه نمیدونم چند وقت تو زندان باید میموندم فقط قرار بود موقت اونجا باشم یا قرار بود تایم زندانی شدنم رو بگن،زندانبانی هم ندیدم ،در بیداری در واقعیت من میخوام سفر کنم به خارج از کشور خونه اجاره کنم ایا ممکنه ربط داشته باشه؟

 82. میلاد

  سلام خسته نباشید من خواب دیده بودم رفتم به زندان یاهمون کانون رفته بودم که رفیق خودمودرآنجا دیدم وداشت جوراب میپوشیدکه بره داشت ازادمیشدوچندتاازرفیقاش اومدن وگفت حواستون به این مش میلاد باشه ورفت وپیرمرد پیرزن پسر دختر کوچیک بزرگ درآنجابودن ویکی ازرفیقامو دیدم گفت بریم…ومن گفتم رفیقام اونجان برم بگم ناراحت شد سرشو بوس کردم ویک دخترخوشگل آمدپیشم وازمن کمک میخواست ومن میخواستم کمک کنم و به رفیقام زنگ میزدم تابراش پول جمع کنم فک کنم میخواست بره قم ومن پرسیدم باقطارمیخوای بری یاهواپیما که دیگه ازخواب بلندشدم باتشکر

 83. محمد حسین

  سلام و خداقوت
  من خواب دیدم من رو بردن زندادن و به خاطر جرمی که کردن میبرن من رو شکنجه بدند که میبینم قرار هست با یک دستگاه که میچرخد و دور میله ان پنبه هست به پاها می خوره و کف پا رو زخمی میکنه اما قبل از اینکه من رو شکنجه بدن یک بچه قبل از من اونجا اویزان شده و شکنجش داده اند

 84. سعید

  سلام.
  خواب دیدم که من و خانمم و فرزندم رو میبرن زندان.
  چند نفر از فامیل اومدن مارو بردن .
  زندان یه خانه بود.
  هر کدوممان را به یک اتاق خانه برای زندانی شدن بردن.
  من رفتم پیش فرزندم که خداحافظی کنم ازش.
  حسابی بوسش کردم میکردم.ولی اون بچه یه نوزاد بود و من نمیشناختمش چون فرزند من دختره و انقد میخندید که صدای قهقه اش می اومد. مادرمم اومده بود پیشمون

 85. فاطمه

  سلام من خواب دیدم توی خونه پدرم بودم چندماموراومدن من وپدرموبردن اما توماشینای جدا.من به مادرم گفتم بچه منونگه دارمنکه نمیتونم ببرمش.بعدبدون ناراحتی همراه ماموراکه انگارمیشناختمشون رفتم دیگه ازپدرم خبری نداشتم.منوبردن داخل یه زندان پرازدخترای همسن خودم انگارمدرسه بودتازندون ولی همه تاواردزندان میشدن عوق میزدن ومن بیخیال بودم.خودم دقیق نمیدونستم جرمم چیه ولی انگارته دلم همش یه حسی میگفت که بخواطربدهی مالی زندانم حتی یه نفرازم پرسیدچرااینجایی گفتم چک بی محل کشیدم..بعدباترس ازخواب بیدارشدم لطفا تعبیرشومیگین.ممنون

 86. مهدی

  سلام من در خواب دیدم من را در پاسگاه گرفتن و میخواهند به نگهدارن و من از پاسگاه فرار کردم و به یک شهر دیگه رفتم این تعبیرش چیست

 87. صمدی

  سلام من خواب دیدم در حیاط زندان ایستاده ام و از بیرون داخل را میبینم زندانی هایی که لباس های نا مناسب به تن داشتند و یک انسان را قصابی کرده بودند و از یک خانم خوب که محجبه بود درخواست تلفن کردم و می‌دانستم که زندان در کدام شهر هست اما بقیه هم می‌گفتند که من بی گناه افتاده ام در زندان . در ابتدا سعی کردم از پله های راه رو بالا روم که داخل شوم اما نشد و برگشتم و در حیاط زندان ماندم لطفا تعبیر کنید

 88. صمدی

  سلام من خواب دیدم در حیاط زندان ایستاده ام و از بیرون داخل را میبینم زندانی هایی که لباس های نا مناسب به تن داشتند و یک انسان را قصابی کرده بودند و از یک خانم خوب که محجبه بود درخواست تلفن کردم و می‌دانستم که زندان در کدام شهر هست اما بقیه هم می‌گفتند که من بی گناه افتاده ام در زندان . در ابتدا سعی کردم از پله های راه رو بالا روم که داخل شوم اما نشد و برگشتم و در حیاط زندان ماندم

 89. مریم

  من خواب دیدم مردم و وقتی قران میخواندن رو جسدم معنیش قران بهم گفتن 7 سال زندانی بهم دادن

 90. هادی

  خواب دیدم ک منو ب زندان بردن و من از زندان فرار کردم
  تعبیرش چیه؟

 91. جوان

  سلام
  من خواب دیدم در زندانی بزرگ با جمعیتی زیاد هستم و آنجا با سایر زندانی ها که لباس زندان بر تن دارند سر کلاس نشستیم، دقیقا مثل مدرسه.
  زندانبان ها را نه، اما بعضی از زندانی ها را میشناختم، از دوستان و هم کلاسی های قدیم من بودند. غل و زنجیر هم به دست و پا نداشتیم و در زندان آزادانه میچرخیدیم. این را هم دیدم که یک زندانی آمد و با من درگیر شد اما زود رهایم کرد

 92. Momol

  سلام
  من خودم و پدر مادرم رو در حیاط یک زندان دیدم که قبلا اونجا زندانی بودم اولش فکر میکردم زندان نیستم بعد که رفتم توی اتاق دیدم همه کسانی که باشون زندانی بودم حضور داشتن و همون زندان بود

 93. Shakiba

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم داخل زندان افتادم ولی نمیدونستم به چه جرمی و یکی از دوستای قدیمی که باهاش یک ساله قطع ارتباط کردم اونجا دیدم و باهاش خوب بودم ولی برام عجیب بود که اونجا اصلا اذیت نمیشدم و همه باهام خوب بودن و بهم خوش میگذشت

 94. sahar

  سلام من خواب دیدم که داخل زندان و دوستانم هم اونجا است میپرسم چند سال میشه اینجاین میگه سه سال من من نمیدانم چند سال اونجام

 95. sahar

  سلام من خواب دیدم که داخل زندان و دوستانم هم اونجا است میپرسم چند سال میشه اینجاین میگه سه سال

 96. سجاد

  سلام.
  خواب دیدم که دست من و چند نفر از همکلاسی هامو با زنجیر به هم وصل کردن و مارو راهی زندانی کردن که نمیدونم کجا بود.
  بعد که وارد زندان شدیم دست هامونو باز کردن.

  به 2 دقیقه نکشید که رفتم پیش مادرم (فکر کنم بهم مرخصی داده بودن نمیدونم) فقط رفتم پیش مادرم باهاش حرف زدم و مادرم گفت که ناراحت نباش 11 ماه دیگه ازاد میشی.
  اما انگار نه انگار که زندانی بودم همش از زندان می اومدم بیرون میرفتم دوباره تو انگار ازاد بودم..
  ممنون میشم بگید تعبیرش چیه؟
  آیا تعبیر این خواب مرگه؟

 97. میثم

  سلام
  من خواب دیدم در جایی با یه عده مرد هستیم ولی دائم داخل حیاط و هوا خوری بودیم و نشانه ای از میله های زندان و بستنمون نبود و فقط میدونستم که اینجا زندانه و دائم زنگ میزدم به مادر میگفتم که تورو خدا برید واسم رضایت بگیرید منو از اینجا درارید اگه میشه تعبیر خواب منم بگید

 98. حسین

  با سلام
  بنده خواب دیدم کل مردم شهر از زن و مرد و دستگیر شدن و احتمالا داعش هستند وهمه رو به صف کردن و به جایی نا معلوم حرکت میدن. ناامیدی چهره همه مردم رو گرفته بود. در بین اسرا چند نفری مثل برادرم تونسته بودن تا حدودی اعنماد اونها رو جلب کنن و جز اونا بشن که یه بار برادرم اومد پیشم و سعی میکرد بهم روحیه بده.

 99. سحر

  سلام من خواب دیدم که به زودی قراره برم زندان دلیلش این بود که خلاف کرده بودم ولی نمیدونستم چی
  بعدخیلی ناراحت بودم باشوهرم بیرون بودیم وازناراحتی خودمو اینور اونور میزدم وگریه میگردم وفرارمیکردم که رسیدم به یه قبرستان که یکی دوتا قبرخالی داشت رفتم نزدیکش بعد صداشنیدم ویهویی ترسیدم وقرار کردم بیرون وشوهرم اول وآخر باهام بودونگرانم بود
  ممنون میشم تعبیرش کنین

 100. سامیه

  با سلام من خواب دیدم قراره منو ببرن زندان که خیلی از آشناها منو همراهی میکنن موقع رفتن نمیدونستم چه کفشی بپوشم اول خواستم کتونی بپوشم ولی بعدش با اینکه پیش خودم گفتم راحت نیست یه کفش پاشنه بلند پوشیدم سر راه یه کم استراحت کردیم که یکی از آشناها که الان یادم نیست کی بود پیشم نشست و من باهاش درد دل کردم و با بغض
  گفتم من دوست داشتم تو ۲۲،۲۳ سالگی ازدواج کنم و یه عالمه بچه داشته باشم یه عالمه بچه رو دو بار تکرار کردم بعد بلند شدم رفتم بقیه خواب واضح یادم نیست ولی میدونم که وارد هیچ زندانی نشدم

 101. پرنیان

  سلام.من سه بار هست که خواب میبینم شوهرم را به جرم نکرده بازداشت میکنند و من تو هر سه خواب برای آزادیش التماس و گریه و دادو بیداد شدید میکنم به طرزی که از صدای گریه خودم بیدار میشم.و این دفعه آخر انگار همسرم از اینکه بازداشت شده ناراحت نیست و براش کاملا اوکیه میگه جام راحته.منم به هوای ایشون میگم خودمم میمونم ولی من رو بعد دوروز ازاد میکنند.همه جا نوشتند قهرو جدایی ولی من تو خواب خیلی تلاش میکنم برای ازادیشون.

 102. شاینا

  سلام من خواب دیدم که در زندان هستم ویک نفر که از او دل خوشی ندارم در زندگیم ،حی به دیدنم می اید و با من خیلی خوب است جوری که من به اون وابسته هستم

 103. پپری

  سلام من خواب دیدم تو بازداشتم و منتظر حکم قطعی هستم و تو خواب گریه میکردم و استرس داشتم که میفتم زندان،شوهرم دلداریم میداد که نهایتا ۳ روز هستی،مادرمم زندانی کرده بودن و مدام گریه میکرد ک تحمل زندان ندارم،میشه برام تعبیرشو بگین

 104. Mahdiahmadi

  سلام یک خانومی تو خواب دیده من متاهلم و یک پسرهم دارم ولی بخاطر قرض تو زندانم گفته من ایشون میشناسم کار اون نیست ولش کنین من پول میدم..البته من مجردم..ممنون از سایتتون

 105. مرضیه

  سلام
  من خواب دیدم زن بودم و بچه ی کوچیک داشتم و بغلم بود و من تو یک اتاق بودم و به بچه ام گفتم میدونی بابات حالا کجاست اون حالا تو زندان های زیر زمینیه و از آب مسموم میخوره (و تو خوابم میدونستم که اون واقعا تو زندان های خیلی بدیه )و بعد بهش گفتم شوخی کردم و خندیدم و تو دستم یک ساعت بود
  تو را خدا تعبیرشو بگید و اگه میشه زود بگید یک انتخابی باید بکنم شاید خوابم به اون بخوره

 106. فهیمه

  سلام من دیشب خواب دیدم همسرم سر خود تهمت میزد هیچکاری هم نکرده ولی تهمت زد رفت زندان منم با خودش برد زندان مثل خونه ای بود منم همسرم یا یکی دیگه باهم زندانی بودیم انقد گریه کردم واس بچم ک کیه مواظبش میشه دیدم ک صدای بچم میاد گریه می‌کنه منم گریه کنان از زندان فرار کردم رفتم خونه پیش بچم خونه مون رو بروی زندان بود لطفاتعبیرو بگین

 107. بانو

  سلام ممکنه تعبیر خواب منم لطفا بگید
  من خواب دیدم با یه جمعی از مردها و زن ها جوان و حتی کودک داریم وارد جایی میشیم که میگفتن زندانه ولی زندان موقت برای یه مدت فقط مامانمم داشت همراهیم می‌کرد تا داخل ولی من طبق معمول نگران خیانت و تنها گذاشتن از سمت شوهرم بودم تا اینکه شب موقع خواب بهش زنگ زدم که تصویری ببینمش اما اون رد میداد بعد از چند بار صوتی جواب داد و صدای زنی میومد که متوجه شدم کسی پیششه، خلاصه با گریه و زاری رفتم پیش نگهبان و گفتم میخوام برم بیرون و اونا اسمم و نوشتن و گفتن برای یک روز میتونی بری ،
  من که رفتم دنبالش دیدم اون زنی که اونجا بود یکی از دوستای نزدیکم بود باهم درگیر شدیم اما بعد چند دقیقه من با گریه بهش گفتم ما از بچگی باهم بودیم و چرا بهم خیانت کردی و این حرفا خلاصه انگار اون پشیمون شد و قرار شد بریم باهم دادگاه و کارای طلاق منو بکنیم
  انقد حس بدی دارم که انگار واقعی بود همه چی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر این است که شما دلواپس خیانت از طرف همسرتان هستید و این امر شما را بس نهایت آزار میدهد که آن را هم در خواب دیده اید.
   و اینکه خواب زندان نشان بر خوبی نیست و به معنی اسارت است و اینکه شما را آزاد کرده اند به معنی آن است که از اسارت ماری و یا فردی رهایی پیدا خواهید کرد که نیک است و مشکلتان بر طرف خواهد شد و اینکه طلاق در خواب به این صورت تعبیر می‌شود که از عملتان پشیمان خواهید شد که نیک نیست. و در مورد رفتا های همسرتان با او صحبت کنید تا این مشکل روحی از شما برطرف شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 108. سمیه

  سلام
  من‌خواب دیدم به خاطر شیطنت تو خیابون و بگو بخند بلند زندانی شدم با یکی از دوستانم که گاهی توی خواب این فرد آشناس و گاهی غریبه
  زندان یک اتاق ۱۰۰ متری بود همه هم خانم بودن و یک روز مرخصی دادن بهم آزادم کردن و من رفتم کنار دوستای پسرم در موردش باهاشون صحبت‌کردم و کلی خندیدیم
  تعبیرش‌چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام در تعبیر خواب شما آمده است که به دلیل رفتاری که ناپسند است مورد زخم زبان دیگران قرار خواهید گرفت و اینکه به موجب این رفتار غمی را به خود روا خواهید کرد. که خوب نیست پس صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 109. امیر

  سلام من خواب دیدم که با دوست هایم که الان یه سالی با اونها رابطه ای ندارم و برخی مسئو لین مدرسه ی سال پیشم تصمیم خیلی قطعی و محکم گرفتیم که شروع کنیم کار عظیمی برای سرزمین خود انجام دهیم و وسط های ان کار ان دوست هایم به خواطر ان کار خوب دست گیر کردند مامورین اشتباه کرده بودند.وقتی این خبر به من رسید من در خانه بودم وبعد از پنجره معلم ها را دیدم که امده بودند دنبالم تا برویم انهارااز زندان بیرون بیاوریم همین لحظه من ومعلمان خود رادر فضایی شبیه زندان دیدیم ومشغول پیدا کردن راه حل شدیم
  من گفتم میخوام بدوم دیگر نمی توانم همین که شروع به دویدن کردم گفتند انها ازاد شدند

 110. Ali

  سلام من دیدم که در خواب قبلیم با یکی از دوستان هم سن خودم بحثمان شد و دعوا کردیم اما بعد از کنم کاری رفتم از دلش در اوردم ولی تو خواب بعد یک دفعه دیدم تو زندانم دو سه نفر دیگه هم بودن اون ها هم اصرار می کردند که آزادشان کنند ولی مامور رفت و کسی که آشنا بود رو آورد تا ما رو آروم کنه اون به ما گفت ما پنج روز دیگه اگه گناهکار نباشید ازادتون می کنم بعدش که میخواست بره من رفتم و به اون می گفتم که من خیلی فکر کردم ولی نمی‌دونم واسه چی اومدم اینجا البته اونجا رو نمی‌شناختم هیچ شکنجه ای هم نبود ولی یه جای سیاه و ترسناکی بود

 111. سیدرضا شمسایی

  درود بر شما خواب دیدم در زندان هستم و نگران اما فقط سه روز قرار بود در زندان باشم با خودم میگفتم ناراحت نباش دو روز دیگه آزادی لطف میکنید تعبیر رو بفرمایید. . سپاسگزارم از لطف تون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب شما به نوعی در برخی تعابیر امده است که ممکن است خیر باشد و از این رو باید این خواب را به فال نیک گرفت و از بابت آن نگران نباشید و بدانید که در تعبیر خواب امده است که نشان از ان دارد که از مشکلی و غمی رهایی خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 112. فائزه

  سلام و خسته نباشید
  من خودم خواب دیدم ک با جمعی از دوستام تصمیم داشتیم یک کار بدی و انجام بدیم وقتی قرار شد اون کارو انجام بدیم من نمی‌دونم چرا ب یک دلیلی از اونجا ب جای دیگه ایی رفتم نمی‌دونم دوستام اون کارو انجام دادن یا ن ولی میدونم من دیگ موقع انجام اون کار اونجا نبودم بعد یک زن اومد اونا رو گرفت ک ب فهمید ک می‌خوان کار بدی.

  کنن بعد منم پیدا کرد و گفت شمارو باید به زندان ببرم و برای شما پرونده ایی تشکیل بدهم اسم پرونده هم گفت ولی من از خواب بیدار شدم ولی زندان و ندیدم ینی مارو زندان نبردن ولی قرار بود ببرن
  لطفاً اگر میشه این خواب رو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر اینگونه ببینید باید بدانید که به معنای رهایی از غم و اندوه است و این خود بسیار خیر است و بدانید که این که در خوابتان با ایشان هم مسیر نشده اید هم به معنای ان می تواند باشد که در اینده ی نه چندان دور این خواب به واقعیت بپیوندد.
   سربلند و پیروز باشید

 113. احمدی

  سلام من خواب دیدم در زندان هستم اما نمی دانستم به چه جرمی، بعد از حدود شش ماه آزاد شدم و برگشتم خونه، اما هیچ کس متوجه نبود من تو خونه تو این شش ماه نبوده و اصلا نگران من نبودند. و کسی نپرسید کجا بودی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر دانسته اید که ان زندان کجا است که تعبیر به این صورت می شود که شما به مشکل و گرفتاری برخوواهید خورد که خودتان مجبور به رفع ان می شوید و هیچ کسی هم از ان پی نخواهد برد و نکته خیر این خواب از انجاست کهاین مشکل بلاخره برای شما حل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 114. رضا

  دیدم از یک زندان وشکنجه گاه بازدید میکنم .که در آن تعدادزیادی مرد ویک زن بود که به زنجیر کشیده شده بودن وازبدنشان چرک وخون میامد.ولی کسی رانمیشناختم.لطفا تعبیرش را خیلی سریع برایم بفرسید.خیلی ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب همانگونه که در متن نیز امده است تعبیری خیر دارد و به این معناست که برای شخص خودتان حداقل از غم و اندوه رهایی می یابید.
   اما ممکن است در این خواب هم راه رهایی برایتان مشخص شده باشد و این خواب اشاره ای به روابط امروزی مابین زن و مردها داشته باشد که اگر شما در آن اصرار بورزید به غم دچار خواهید ماند و ممکن است کسانی که در زندان دیده اید عاقبتی مثالی برای همه ی ما باشد اگر اگاه و هوشیار نباشیم.
   سربلند وپیروز باشید

 115. تمنا

  سلام خواب دیدیم که از مرز داریم اروپا میرم گویا رد شدم که وارد یه اتاقی شدم داشتم حدیث کسا میخوندم

 116. عنآیت

  سلام من خواب دیدم یک زندان بزرگی هست وحیاط بزرگی دارد وحیاط زندان سقفش همه توری دآرد ومن دارم بالای زندان با ارتفاع زیادی پرواز میکنم وبرادرم ودوتا دایی هام را کمک و با خودم حمل میکنم چون انها نمتوانند پرواز کنندومن تلاش میکنم آنهارا فرود بیارم واول برادرم را ازبالا بر روی توری رها کردم و افتاد روی توری وتوری پاره شد وروی زمین افتاد ودوتا دایی هام را به گمان خودم در جای بهتری با خودم انداختم روی توری ومن وداییهام سالم بودیم ولی برادرم را چون دور تر انداخته بودم خبری از اون نداشتم و از خواب پریدم

 117. مجید

  سلام خواب دیدم همه جا شلوغه مردمو میکشن به همسرم گفتم بیا فرار کنیم ولی اون نیومدخودم همینجوری میچرخیدم سر از یه زندان دراوردم گفتن زندانیهارو جمع کنید من اخر رسیدم نگهبان منو به باد کتک کرفت بعد از اون زندانیا منو اذیت میکردن شبیه زندان نبود مثل خرابه بود بعد مارو بردن بیرون از زندان مکان زندان رو شناسایی کردم برف زیادی اومده بود جاده بسته شده بود فقط موتور میتونست از جاده بره فکر فرار رو میکردم زندان بان میگفت بیا لباس زندان رو بهت بدم ازش پرسیدم اینجا کجاست گفت این زندان رو سپاه درست کرده ولی من هرچی فکر کردم نفهمیدم به چه جردمی توی زندان بودم چون کاری نکرده بودم ممنون میشم تعبیرش کنین

نظر خود را بیان کنید