تعبیر خواب گلابی

دیدن گلابی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گلابی در خواب چیست؟

تعبیر خواب گلابی

تعبیر خواب گلابی، مطیعی تهرانی

تعبیر خواب گلابی کام دل است و چیزی است که شما آن را به شدت دوست دارید و مدتها ست به دنبالش هستید یا فکرتان را به خود مشغول نگه داشته است.

هر چیز که اگر آن را بدست آورید خویشتن را کامروا احساس می کنید ممکن است در خواب شما به صورت گلابی شکل بگیرد.

 • اگر دیدید گلابی سبز و رسیده و خوبی از درخت کندید و خوردید یا از ظرف میوه برداشتید و به خوردن آن پرداختید کام دل می یابید و به مراد می رسید.
 • گلابی پول و مال و خواسته نیست بلکه لذت و کامروائی است مشروط بر آن که لکه دار و لهیده و زرد نباشد.
 • در خواب گلابی زرد خوب نیست چون از بیماری و رنجوری خبر می دهد ولی اساس تعبیر درباه اش فرق نمی کند.
 • گلابی سبز نیز کامروائی است اما بیماری را نیز همراه دارد.
 • اگر گلابی که می خورید لکه دار باشد عیش شما منقص می گردد و نقصانی در کامروائی شما پدید می آید.
 • اگر فهمیده باشید در جریان امر زیان می کنید و دچار خسران می شوید.

تعبیر خوردن گلابی از امام جعفر صادق

تعبیر خوردن گلابی پنج حالت است:

 1. مال حلال
 2. ثروتمندی
 3. زن
 4. رسیدن به خواسته و آرزو
 5. سود و منفعت.

تعبیرخواب گلابی محمدبن سیرین

اگر فردی در خواب ببیند که گلابی ترش و بد مزه ای می خورد نشانه غم و اندوه برای خواب بیننده است.

اگر فردی در خواب ببیند که گلابی سرخ شیرین یا گلابی سبز می خورد نشانه این است که مال و اموالی بدست می آورد.

اگر در بیداری فصل گلابی باشد چنانچه خواب بیننده در خواب گلابی سبز و شیرینی بخورد بیانگر این است که مال حلال بدست می آورد.

اگر فصل گلابی نباشد و فردی در خواب ببیند که گلابی زرد می خورد نشانه این است که به بیماری مبتلا می شود.


تعبیر دیدن گلابی در خواب، ابراهیم کرمانی

اگر فردی در خواب ببیند که گلابی می خورد نشانه این است که سود و منفت بدست می آورد.

اگر در بیداری فصل گلابی باشد و فردی در خواب ببیند که گلابی سبز و شیرینی می خورد نشانه این است که به آرزوها و خواسته هایش می رسد.


تعبیر خواب به روایت حضرت دانیال

تعبیر درخت گلابی، مرد شاد و ثروتمند می‌باشد.


خواب های مرتبط با میوه گلابی

☺ تعبیر خواب «گلابی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گلابی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


25 دیدگاه

 1. فرح ناز

  سلام
  من خواب دیدم جایی مهمان هستم و طرف میوه گلابی زرد تعارف کردن من نگاه کردم و با خوشحالی تو دلم گفتم من اون یکی گلابی رو می‌خوام چون سالمتر و بزرگتره اما برنداشتم فقط با ذوق نگاه کردم که بردارمش تعبیرش نگرانم کرده

 2. نازنین

  سلام
  خواب دیدم برادرم از داخل یک جعبه پر از میوه چهار تا میوه درشت و خوش رنگ را انداخت پایین برای من. گلابی و موز را یادمه و فکر کنم سیب و انبه هم بودند، همه را از زمین برداشتم که بخورم ولی تصمیم گرفتم از گلابی شروع کنم،بعدش یادم نیست ولی مجدد دیدم گلابی را گویا خوردم و فقط یک تکه بسیار کوچکش داخل بشقاب باقی مانده،لطف کنید تعبیرش را بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بسیار خوابی خیر است و می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده کام دلتان شیرین شود که به واسطه ی برادرتان باشد و از این رو نگران این خواب نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. قربانی

  سلام در خواب دیدم گلابی زرد از زیر درخت جمع می کنم تعبیرش چیست؟؟؟؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای گلابی زرد به این صورت امده است که دارای تعبیر خیری نیست و نشان از بیماری میتواند باشد و از این رو حتما صدقه ای دهید که انشالله از شما رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. اکبرپور

  سلام درخواب دیدم دستفروشی سیب وگلابی میفرخت وچندچیزدیگر به خیال اینکه پول کمی دارم فقط سیب خریدم ولی یادم افتادکه پول بیشتری دارم ومیتوانم گلابی هاراکه خیلی درسشت ورسیده بودندولی اندک تهیه کنم مشغول مرتب کردن پول های درون کیف بودم که بیدارشدم. تعبیرش چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای سیب به خیر امده است و گلابی از ان بهتر است و از این رو ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که در اینده برای شما موقعیتی فراهم شود که خیری رسد و پس از ان خیر دیگری هم به شما رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ساره جم

  خواب دیدم یک نایلون پر از گلابی های رسیده و پر اب داخل خونس و من یکی از اونها رو با لذت میخورم این ینی چی؟

 6. امیرعلی

  سلام خواب دیدم شب یلداست و من با برادرم بازار رفتم که شلوغ بود
  و بجایش رفتم مغازه ها که هوس موز کردم
  ولی از بیرون انگار موز داشتن اما داخل که میرفتم موز ها یا کوچک بودند یا موز نداشتن.
  رفتم تو بازار که صف بود ولی زود رفتم تو
  از هر میوه، موز شلیل، هلو،گلابی، گیلاس گرفتم
  اومدم به سمت بیرون که پولشو حساب کنم اما کسی نبود
  بقیه میوه ها به غیر از موز تو بغلم تبدیل به لواشک شدند و چنتا گاز زدم خوشمزه بود
  موز هم خوردم بعدش بیدار شدم

 7. مهدسه

  سلام خسته نباشید من در خواب دیدم که زن عموم یه عالمه گلابی واسه ما آورد تعبیرش چیست؟

 8. ادریس

  سلام من خواب دیدم یک فرد که فوت کرده از درخت حیاطش یک عدد گلابی کند بهم داد من گلابی را خوردم ولی داخل گلابی یه مو دراز حالت نخ بود نصف اون مو راخورده بود ولی بقیه گلابی رابه مادر اون محرم دادم میشه بفرمید تعبیر کنید ممنون ازتو

 9. حمیده شناور

  اینجا باید خوابمونو بنویسیم ؟برا تعبیرش

 10. Sh

  سلام من دیشب خواب دیدم توی حیاط هستیم و دوتا درخت گلابی مادرم کاشته و بوته کوچک بودن ولی گلابی داده بودن من گلابیها رو در میاوردم میخوردم گلابیها سبزو شیرین بود وقتی گلابیهارو میخوردم پوستشونو دور میریختم و مغزشونو مبخوردم و مامانم میگغتم تو خم بحور خیلی خوشمزس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوردن گلابی رسیده به خیر آمده است و می تواند به معنای رسیدن به چیزی باشد که مدت هاست به دنبال ان می گردید و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. زینب

  باسلام وخسته نباشید من خواب دیدم هوابارونیه همه جاخیسه من دارم میرم باخوشحالی گلابی ازدرخت بکنم اونجاپردرخت بودانگاریه تیکه از بهشت بوداونجاراستی همشون هم رایگان بودجالبیش اینجاست که گلابی هاحداقل اندازه نارگیل میشدنددراین حدبزرگ بودن ولی من حتی یه گازم ازشون نزدم میخواستم بیارمشون خونه که باشوهرم بخورم میشه برام تعبیرکنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب باغ گلابی امده است که ممکن است به این معنا باشد که چنان به کام دل خود رسید که خود از ان متعجب شوید و از این جهت این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. لیلا

  سلام در خواب دیدم ازتره بار گلابی خریدم که پولش یادم رفت حساب کنم.و رنگ گلابی قرمز سرخ بود تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   باسلام
   بر اساس تعابیر خواب گلابی این خواب می تواند به این معنا باشد که شما کامروایی و لذتی را در اینده تجربه خواهید کرد که برای آن زحمتی نکشیده اید و این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. الهه

  سلام همسرم الان که فصل گلابی وانار نیست خواب دیده یه گلابی میخواد بخوره وقتی باز کرده گلابی رو دانهای انار داخلش بوده ممنون از پاسخ گویتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب انار امده است که اگر شیرین باشد خیر است و در غیر این صورت برای شما خیر نیست و در تعبیر گلابی هم آمده است کهمی تواند برای بیننده نشان از مالی خیر باشد و در این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است به واسطه ی خیری که به شما رسد ناراحتی را تجربه کنید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. فاطمه محمدی

  خوب عالی مشتی تک تک ممنون از سایت تون عالی سالار

 15. فاطمه محمدی

  سلام وقت بخیر من درخواب یک درخت گلابی دیدم که پراز گلابیهای درشت بود جوری که شاخه هاش سنگین شده واویزان بود واین درخت درخواب مال خواهرشوهرم بود که من با اون خیلی مشکل دارم وچندساله قهرم من درخواب ازاون اجازه گرفتم گلابی بکنم واوبا اکراه واخم اجازه داد ومن ازمیان اون همه گلابی درشت ۲تا گلابی کوچک ونرسیده چیدم یکی خودم برداشتم ویکی دادم به دخترم ممنون میشم جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این صورت تعبیر شود که شما در اینده به علت مشکلی که با ایشان دارید از خیری دور شوید و از این رو این خواب برای شما می تواند به این شکل تعبیر شود که باید با ایشان دوستی کنید و بدانید که دشمنی مومن با مومن به هیچ وجه خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 16. zahra

  سلام خسته نباشید. خواب دیدم با 3تا از خوهرزاذه هام رفتیم توی طبیعت تفریح ک یه باغ پر از درختان بزرگ گلابی ک پر از میوه بودن چون باغ ما نبود من از رو زمین یه گلابی سبز و بزرگ برداشتم موقع برگشت دیدم باغ پر از خرس قهوه ای ک همه خواب یا متوجه ما نیستن ما با دقت از اونحا رفتیم و از گلابی خوردیم گلابی کامل سالم بود و خوش طمع

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و می تواند به این معنا باشد که شما در اینده به خیری دست خواهید یافت که با دقت آن را به دست خواهید اورد و ازدیدن خیری دیگر وسوسه نخواهید شد و به حق خود راضی خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید