تعبیر خواب میوه

دیدن میوه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن میوه در خواب چیست؟

تعبیر خواب میوه

دیدن میوه به طور عام در خواب خیر و برکت و نعمت است ولی میوه ها یک تعبیر خاصی دارند که در جای خود نوشته شده مثل انگور، آلو، سیب، گلابی، ازگیل و غیره اما اگر در خواب سبدی میوه دیدید بی آن که تشخیص دهید چه نوع میوه ای است نعمت و خیر و برکت است چه شما به دیگری بدهید یا از کسی بگیرید.


تعبیر خواب میوه به

دسته ای از معبران اصلا درباره میوه به چیزی ننوشته اند. گوئی در منطقه ای که آن ها می زیسته اند به وجود نداشته و آن ها این میوه معطر و خوشبو را نمی شناختند تا در اطرافش تعابیری بنویسند آن ها هم که درباره به نوشته اند چنان عقاید مختلفی ابراز داشته اند که خواننده نمی داند کدامین را به عنوان تعبیر درست و دقیق بپذیرد.

از امام صادق علیه السلام نقل است که اگر به وقت و به فصل رسیدن یعنی پائیز دیده شود و سبز باشد فرزند است و در غیر فصل یعنی در فصول دیگر سال رنگش زرد باشد بیماری است.

برخی از معبران نیز همین نظر را دارند ولی عده ای دیگر معتقدند که دیدن به در خواب چه به فصل باشد و چه غیر فصل نیکو است و دلیل بیماری نمی تواند باشد.

در افسانه ها نقل است که آدم و حوا چون از بهشت خداوند رانده شدند و هر یک به گوشه ای از زمین خاکی فرود آمدند، جبرئیل حامی وحی و فرشته مقرب به هنگام خروج آدم از بهشت یک به او داد.

به همین علت بر مبنای این افسانه می گویند دیدن به در خواب نشانی است از سرگردانی و پریشانی و شکست و ناکامی و دسته ای دیگر از معبران به علت رنگ به که زرد است آن را نشان بیماری و کسالت دانسته اند.

اما به میوه ای است خوش طعم و معطر با مزه ای خوب که از آن اغذیه و مربا و شربت تهیه می کنند و دیدنش در خواب نیک است به هر حال که باشد چه سبز و چه زرد و چه پخته و چه خام و ناپخته.


انگور سبز grapes_on_white

تعبیر خواب میوه انگور

تعبیر خواب میوه انگور

خوردن انگور سیاه به وقت خود غم و اندوه بود و بی وقت، ترس و بیم بود.

معبران گفته اند: به عدد هر انگور كه خورده بود زخم چوب یاتازیانه بر او زنند و خوردن انگور سفید به وقت خود نعمت و خیر دنیا بود، بیش از آن كه امید دارد و به غیر وقت، دلیل كند كه از دهان خداوند خوب سخن خیری بیرون آید و دلیلش بر حرف و مال بود.

اگر انگور سرخ بیند همین دلیل كند. محمدبن سیرین گوید: انگور سفید به وقت خوردن، دلیل بر مالی است كه به دشواری به دست آید و انگور سرخ به وقت خود خوردن، دلیل بر منفعت اندك بود

ادامه تعبیر خواب انگور

تعبیرخواب میوه سیب

بعضی از معبران سیب را مال و خواسته تعبیر کرده اند اما این درست نمی تواند باشد زیرا خوردن سیب به تنهائی جواب گوی نیاز غذائی انسان نیست و بیشتر جنبه تفننی دارد.

دیدن سیب سبز خواب بهتر از سیب سرخ است و سیب سرخ بهتر از سیب سفید و سیب سفید بهتر از سیب زرد که سیب زرد رنجوری و مریضی را خبر می دهد سیب سرخ هیجان و نشاط را خبر می دهد

ادامه تعبیر خواب سیب

دیدن میوه گلابی در خواب

تعبیر خواب گلابی کام دل است و چیزی است که شما آن را به شدت دوست دارید و مدتها ست به دنبالش هستید یا فکرتان را به خود مشغول نگه داشته است.

هر چیز که اگر آن را بدست آورید خویشتن را کامروا احساس می کنید ممکن است در خواب شما به صورت گلابی شکل بگیرد.

ادامه تعبیر خواب گلابی

تعبیر خواب میوه انار

خوردن انار (دانه های ان) در خواب نشان دهنده جذابیت است.

این جذابیت می تواند یک جذابیت جنسی یا وارد شدن به یک رابطه عاشقانه ، و یا حتی کسب ثروت یا قدرت باشد. خوردن دانه های انار نیز می تواند همین تعبیر را داشته باشد. تعبیر دیگر ان می تواند آغاز یا پایان چیزی در زندگی شما باشد . اگر در خواب گرسنه هستید و تنها دانه های انار برای خوردن در دسترستان قرار دارند ، تعبیر ان می تواند به قدرت رسیدن در الباقی زندگی تان باشد.

این رویاها برابر با میل به زندگی یا داشتن یک زندگی شهوت امیز خواهند بود. گاهی اوقات این امر می تواند خوب باشد و به عنوان یک ویژگی مثبت در نظر گرفته شود. با این حال ، اغلب اوقات می تواند شما را از خود واقعیتان دور کند یا باعث شود که کنترل خود را از دست دهید.

ادامه تعبیر خواب انار

تعبیر خواب میوه پرتقال

دیدن پرتقال در خواب شیرینی و کامروایی است.

تعبیر دیدن میوه پرتقال در خوابپرتقال میوه ای است خوش عطر و خوش بو که به چشم نیز خوش می آید در این صورت نمی تواند در خواب بد باشد معبران کهن در مورد پرتقال چیزی ننوشته اند اما به یقین کام است و فرزند خوب است، اگر مقدار زیادی پرتقال داشته باشید مالی است که نصیب شما می شود و اگر تعدادی پرتقال داشته باشید فرزندان شما هستند.

پرتقال لک دار و لهیده خوب نیست چه از بیماری و گرفتاری یکی از فرزندان شما صحبت می کند و اگر فرزند ندارید بی تردید یکی از عزیزان شما نزدیک است بیمار می شود یا مختصر گرفتاری پیدا می کند.

ادامه تعبیر خواب پرتقال

تعبیر خواب انواع میوه


☺ تعبیر خواب «میوه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «میوه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


59 دیدگاه

 1. فریاد

  درود
  خواب دیدم
  پسربچه ۵ساله ام ازخواب پریده وداره به چیزی یا کسی نامعلوم لبخندمیزنه وگوش میکنه(انگار ماورا دیده)
  رفتم درآغوش کشیدم
  نازش کردم بوسیدمش کنار مادرش خوابوندمش
  من مجرد هستم چهره پسرم و مادرش رو کامل دیدم.

 2. فریاد

  درود
  تعبیرخواب من رو بفرمایید.
  در یک بشقاب برای میهمان میوه میذاشتم.پوست میوه های خورده شده مث انگور و خیار رو دور ریختم.سیب زرد و نارنگی وپرتغال گذاشتم و دنبال انگور گشتم انگورهای دانه درشت زرد تویخچال برداشتم.دونفرازدوستان میهمانم بودن

 3. رضا

  با سلام.

  پدرم ۶ ماه پیش فوت کرد و من هنووووز خیلی آشفته هستم،چون واقعا هم پدرم را دوست داشتم و هم دوست صمیمی من بود.دیشب خواب دیدم که پسر عمویم (که ایشان هم خیلی پدرم را دوست داشتن)،بدون مقدمه گفت الان ۱۰ روزه بعد تولد همش دارم گریه میکنم(احتمالا منظورش تولد پدرم بوده،چون حدود ۱۲ روزپیش تولد پدرم بود) و در حالیکه گریه میکرد چند دانه انگور سفیدو انگور سیاه رو خودش در دهان من میگذاشت.

 4. سارا

  سلام. خواب دیدم که خانمی که تو خوابم آشنا بود انگار، ولی بیدار شدم نمی‌شناختم به من یه دونه پرتغال دادن قارچش کردم دونه های پرتغال یکی در میان خراب بود گفتم خراب. همه رو قارچ کرد همشون خراب بودن به جز یکی از پرتغال ها که دست من بود گفتم این سالم. خانم گفت باید ببرم پس بدم، پیگیر که شد انگاری نمیشد پس بده. ممنون از تعبیر تون

 5. حسین جعفری

  سلام من خواب دیدم باجناقم با زنش خونه ماست و از یه موضوعی ناراحت داره گریه میکنه و در همین حال همکارم هم مهمون خونه من بود که از اون جمع فقط همکارم از من تقاضای میوه کرد منم در یخچالو باز کردم ۴ تا نارنگی و یه انار گذاشتم تو بشقاب هندونه خیلی بزرگ و خوشگل و قرمز هم تو یخچال داشتیم گفتم حسین جان دستم پر خودت بلند شو هندونه بیار اونم بلند شد یه قاچ هندونه بزرگ برای خودش برید و من هم فقط یه بشقاب میوه برای همکارم بردم برای باجناقم چیزی نبردم ممنون میشم تعبیر این خواب رو بگید

 6. Opm

  من خواب دیدن رفتم تویه یه باغ بزرگ که اونجا دایی مامانم رو دیدم گف بیا بهت میوه بدم بخوری بهم انگور داد و میوه های استوایی و کلی میوه بهم نشون داد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب معمولا در تعابیر خواب به خیر امده است و نشان از رسیدن به خیری است که در اینده برای شما انجام شود و از این رو بدانید که خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. فرشته

  با سلام.
  خواب دیدم دو درخت گلابی و زردآلو کنار همند و هر دو درخت کوتاه بودند و میوه شان قابل دسترس.درخت زردالو فقط ۵ یا ۶ تا زردالوی درشت داشت.به محض اینکه به زردالوها نگاه کردم همه از شاخه جدا شدند.
  درخت گلابی پر از گلابی های درشت و زرد بود اما همه آنها از دو یا ۳ قسمت بریده شده و ناقص بودند.
  لطفا تعبیرش رو بفرمائید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که دیدن میوه ها در فصل خود خوب است و در غیر ان نه. به همین علت این خواب می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده عدم هماهنگی در خواست هایتان خواهید داشت که برای شما خوب نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Bahar

  من خواب دیدم تو میوه فروشی خیلی شیک هستم با میوه های خیلی تازه ،گیلاس باقالی میوه استوایی ‌خیلی میوه دیگه خریدم برادرمم کنارم بود ،،،کلی هم پول میوه هام شد
  میخوام بدونم تعبیر این خواب چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بسیار خوابی خیر است و از بابت آن باید خوشحال باشید و بدانید که می تواند به معنایی خیری باشد که به شما رسد که خودتان انتظار ان را ندارید.
   سربلندو پیروز باشید

 9. اکرم

  سلام من خواب دیدم زن دایی شوهرم ک ادم خوبی هم هست بهم میوه های ناشناخته ولی خوشمزه میده و همش میگه برا تو اوردمشون و توی اون جمع فقط ب من میده خیلی هم خوشمزه بودن و خوشم میومد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است ومی تواند نشانی از ان باشد که برای شما در اینده به واسطه ی ایشان خیری رسد که خوب است که سبب شیرینی خاطر و کام شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 10. زهرا

  با سلام ، من خواب دیدم از پدرم که فوت کرده آلوچه خشک گرفتم یه پلاستیک پر ، ناراحت بود،نحيف ولاغر شده‌ بود سرش هم خيلی کوچيک شده‌ بود دوستش کنارش بود گفت گرسنست غذا براش بیار، منم گفتم بابا چی می‌خوری بیارم؟جواب نداد.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خخواب برای ایشان خیر نیست و بر اساس تعبیر خواب می تواند به این معنا باشد که ایشان را باید خیراتی بزرگ دهید که انشالله برای ایشان مسبب خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 11. امین اسکندری

  من در خواب دیدم که توی یه باغ میوه ایم یک درخت انار بود که هیچ برگی روش نبود و فقط میوه انار دیده میشه من و خواهرم و بچه خواهرم بودیم خواهرم کند میوه و گفت میوه اش خرابه من خودم بازش کردم به جای اینکه قاش بخوره و بشکنه پوستش عقب رفت و دانه های سبزی داشت من تعجب کردم که انار نارس دانه های سفید داره چرا دانه هاش سبزه خلاصه جلو تر یه درخت دیگه بود که میوه هایی شبیه فلفل دلمه داشت و خوش بو بود و جلو تر یک درخت انار دیگه بود که میوه داشت به اندازه توپ فوتبال یکی از میوه هاشو با چوب زدم افتاد پایین رفتم که بیارم بابام گفت ینی فقط‌صداش بود ولی در خواب حضور نداشت گفت که نرو بیارش اونجا حیوون داره میخورنت هااا یا آسیب میبینی خلاصه منم بی توجه فتم به سمتش که بیارم مثل یه دالان بود داشتم میرفتم که برسم به طبقه پایین تا از اونجا میوه رو ب دارم که تموم شد خوابم ممنون میشم مفهومش رو بهم بگین خیلی درگیرم کرده
  امین اسکندری مجرد ۲۳ ساله

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خووابی خیر ندیده اید و بر اساس تعابیر خواب ممکن است نشان از ان باشد که خدای ناکرده در اینده نزدیک در شرایطی قرار گیرید که برای شما خیری در ان نباشد و غمی زندگی شما را فرا گیرد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. حسین

  با سلام خواب دیدم که یه جای بلندی درختان میوه بود الوچه زدالو و سیب و این میوه ها فقط من میتونستم ببیبنم و بچینم کسی دیگه نمیتونست ببینه بعد میوه ها رو میکندم میدادم این و اون بعد بابام اومد گفت چون خدا دوستت داره این میوه ها رو تو میتونی ببینی بعد منو اورد لب بلندی و به من گفت پرواز کن من از ارتفاع میترسم گفتم من نمیتونم پرواز کنم میترسم بابام منو هول داد و من پرواز کردم رفتم تو اسمان تعبیرش‌چی میشه ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن خواب اینکه شما قابلیتی دارید که دیگران ندارند ممکن است به این معنا باشد که به شما خیری در واقعیت رسد و به همین دلیل این خواب می تواند نشان ازتعالی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. همتا

  سلام
  من خواب دیدم که انگور خریدم و تو بشقاب شسته بودم داشتم میخوردم
  ولی این عجیب بود که من انگور میخوردم ولی مزه پرتقال میداد!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب انگور و تعبیر خواب پرتقال هردو به خیر آمده است و از این رو این خواب ممکن است نشان از ان باشد که در اینده برای شما شیرینی در انتظار است که انشالله به ان خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. لقمان

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم با نفرات خانواده و یک نفر از فامیلای دور با ما در باغ پدرم نشستیم و از شاخه درختانی که بغلشون نشستیم با شادی و خوشحالی هی چندین میوه میچینیم و میخوریم اخرشم از رو درخت انار انقد انار چیدیم و خوردیم تا خسته شدیم .جسارتا میشه تعبیررشو بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چیدن انار به خیر امده است و نشان از ان است که در اینده برای شما می تواند به این معنی باشد که خیری به شما رسد که بسیار خوب است و نباید از بابت ان نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. امیر

  خواب دیدم از چندین میوه خوردم و مهمان درخانه کسی دیگر بود‌ و من‌اشغال های میوه های دیگران را جمع کردم در نایلون ریختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب ممکن است تعبیر به این صورت باشد که شما از خیر دیگران خیری نصیب خواهید شد که بسیار خوب است.
   سربلندو پیروز باشید

 16. نیلوفر

  خواب دیدم کلید انداختم برای مهمون و کلید رو‌ب من دادنی دیدم نصف کلیدم‌نیس شکسته بود‌

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکستن کلید ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده برای دیگری کاری را برطرف کنید که سبب شود از خودتان چیزی کسر شود و از این رو خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 17. رضا

  خواب دیدم که یه میوه ای چیدم کنارم یه معلول بود نتونستم بخورم دادم به اون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دادن میوه به دیگران ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده برای شما خیری رسد که شما از ان به دیگری دهید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. الهام

  سلام،من خواب دیدم میوه میخورم،سر میوه جای اینکه سرمیوه هاباشه سر بچه های کوچک بود ک زاری میکردن نخورمشون،ولی چون گشنه بودم می‌خوردم.مجرد هم هستم.تعبیرش چی هست؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بچه می توانند برای زنان به معناییی خاص نباشد و از طرفی دیدن این نوع خواب ها برای ما که علمی از ان نداریم قابل اشاره به تعبیری خاص نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 19. حسین

  سلام من خواب دیدم میخوایم با همسرم و خواهرم یه مار رو بکشیم. مار خواهرم رو نیش زد و همسرم اون رو کشت بعد توی خواب انگار نزدیکمون یه درخت بود که همسرم از میوه ی اون درخت چید و خورد و بعد از خوردن میوه مرد. من توی خواب خیلی گریه کردم و مدام میگفتم که جز همسرم کسی رو نداشتم. تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب نیش زدن مار می تواند نشانه ای از اسیبی باشد که از طرف دشمنی به ایشان رسد و از این رو در تعبیر خواب خوردن میوه ای که باعث مرگ شود هم ممکن است به همین معنا باشد و از این رو باید بسیار در کار هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. Hani

  من خواب دیدم کلی میوه استوایی خوشمزه خوشرنگ و قرمز و ابدار میخوردم اما تعبیرش تو نظرات و تو پستی که گذاشتیت نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   از انجا که میوه های استوایی در مناطقی که معبران بوده اند نیست تعبیری به عینه وجود ندارد اما می تواند نشانه ای از نعمت باشد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. حسام

  سلام
  خواب دیدم دنبال نوعی دارو هستم تااینکه رسیدم ب ی اشنا ک ب من ادرس داد و در همین حال میوه ای سفید و شیرین میخورم تعبیرش چیه باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای یافتن چیزی به موفقیت خواهید رسید و از این رو ممکن است برای شما بسیار خیر باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 22. یسنا

  خواب دیدم که یک سبد میوه برایم آورده اند(آن افراد در واقعیت مرده بودند)و من از همه آن میوه ها می‌خوردم تعبیرش چه میشود؟
  به طور خلاصه وار:وقتی مرده ای برای دختری میوه می آورد

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر خواب گرفتن چیزی از مرده امده است که بسته به ان چیز ممکن است خیر باشد و از این رو برای شما هم خیر است و انشالله که مشکلی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 23. محمدی

  سلام من خواب دیدم زمین را حفاری کردم و خمره های کوچیک که داخل آنها دانه های میوه بود یکی دانه انار یکی دانه آلبالو یکی دیگه هم فکر کنم کیویج بود کمی از دانه های آلبالو خوردم بقیش یادم نیست ممنون تعبیری دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب اشاره ای به تعبیر خواب شراب باشد و از این رو باید به تعبیر خواب شراب مراجعه کنید و بدانید که در انجا تعبیر برای این خواب چیشت.
   سربلند و پیروز باشید

 24. کریمی

  سلام من خواب دیدم خواهرم با ی بطری خیلی بزرگ آب میوه ی هلو و تکه های هلو وارد خونه میشه میشه تعبیرشو بگین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب میوه نشان بر خوبی و خیر و برکت دارد و اینکه میوه مایع سلامتی و نشاط بدن است به همین امر تعبیر میشود و اگر میوه خوش رنگ و تازه باشد خیر و برکت است و زرد باشد خوب نیست و نشان بر بیماری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. افسون

  خواب دیدم گلدون سیب و پرتقال داستم سه تا پرتقال نارنجی و خوشگل یکبشون کوچیک و دوتا بزرگ شوهرم گف ک قایم
  شون کردم بچه ها نخورن و دس نزنن .منم خوشحال بودم داشتمشون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که نیک است و به معنی هیر و بذکت و فرزند صالح است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. فاطی

  سلام وقتتون بخیر.من خواب دیدم ی نارنگی از تو ماشین بابام پیدا مبکنم بازش ک میکنم هر ی دونش باز دونه های زیادی چسپیده بعد موقع خوردنم خیلییی ابدار د خوشمزس.زن عموم میاد بهش تعارف مبکنم میگه ممنون.بهش میگم بخور من دارم خواب میبینم تو اگ اینو از دس من بگیری و بخوری ی ارزو تو دلم هست بهش میرسم اونم میگه بخاطر اون ارزوت میخورمش انشاالله و حاجت روا بشی…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان گفت که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ارزوهای بسیاری خواهید داشت که برای رسیدن آن به خانواده ی خود نیاز خواهید داشت و از این رو سعی بر خوش رفتاری با آن ها کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. زهره مافی

  سلام
  خواب دبدم مادر مرحومم از من خواست که از شلیل های حیاطمون براش بیارم. تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شلیل برای مادرتان خیرات دهید و بر آن فاتحه بخوانید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. زهرا بانو

  سلام.خواب دیدم..یه جای غریبی هستم..که ظاهرا مسافرت رفته بودیم…شبیه مناطق کوهستانه…ما روی یه ارتفاع بودیم که اطراف اون خونه سر سبز بود..و بکر…و قرار بود بریم بیرون دور بزنیم..
  من توی یه حیاط نزدیک همون خونه..یه درخت عجیب دیدم..که میوه اون شبیه بادمجون بود ولی خیلی کوچیکتر….و یادم نمیاد ازش خوردم یا نه..ولی شیرین بود..و داشتم ازش میچیدم…و به خواهر زادم میگفتم بیا از این میوه ها برات بچینم…
  کنار اونها..یه درخت دیگه بود….که بهش میگفتم لیمو..ولی خشک بود…و خیلی بزرگ بود…میوه خشک شدش..قد یه نارگیل بود و توش پر از بذر میوه اون درخت بود…حالا لیموی شیرین بود یا ترش…واقعا نمیدونم..ولی به نظرم توی خواب خوب و ابدار میومد وقتی کاشته میشد…
  من چند تایی از اون میوه خشک کندم..که ببرم توی خونه خودمون بکارم بذرشو…و به برادرم هم میگفتم بچینه…ولی زیاد نه..چون اینا یهو..بذرشون بکاری خودشون زیاد میشن…

  در مورد خودم هم اینکه من مجرد..۳۵ ساله…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در مورد خواب شما در تعبیر خواب امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور خیری کسب خواهید کرد و تمام خواب شما ممکن است گویای ان باشد و بدانید که تمام میوه هایی که در خواب شما امده است به خیر در تعبیر خواب آمده است.
   سربلند و پیروز باشید

 29. ستاره

  سلام. خواب ديدم با يكي از دوستانم داشتيم هندوانه خيلي شيرين و قرمزي ميخورديم. ممنون ميشم تعبيرش رو بگيد يك بار خواب ديدم ايشون به من هندوانه داده و يك بار هم تو خواب من هندوانه رو با ايشون شريك شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانیدکه به این معنا می تواند باشد که نشان از ان دارد که رابطه ی شما بسیار خوب و خیر است و می تواند سبب شادی و فرح شما در اینده شود.
   سربلند و پیروز باشید

 30. ازاده

  باسلام وقت بخیر
  خواب دیدم خانوادگی و جمعی از دوستان بیرون هستیم میشینیم برای استراحت کردن و میوه خوردن با یه چاقوی خیلی تیز و روون دسته قرمز خیار بزرگ و سبز رو پوست میکنم و از اینکه چقدر این چاقو تیز و روونه احساس خوشحالی و راحتی میکنم همچنین پرتغال و باهاش نصف کردیم پدرم هم هویج میخورد هم چنین دوستان توت فرنگی اورده بودن که به همه تعارف کرد من هم خودم دو سه تا خوردم خیلی خوشمزه بود هم به گربه ها و بچه گربه های توی خیابون دادم اوناهم خوردن… قطعا معنی خوبی داره درسته؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چاقو امده است که نشان از زبان بدگویان نسبت به شما دارد و اینکه تیز برنده باشد یعنی زبان بدگویان شما تیز است و اینکه و این که این چاقو از برای خودتان باشد احساس عدم امنیت شما را نیز نشان میدهد و اینکه دیدن میوه نشان از خیر و برکتی است که به همراه دارید و دیگران هم این خیر برکت را به شما روا میدارند و اینکه به گربه محبت کرده اید نشان از این است که شما فردی هستید که گول ظاهر اطرافیان را میخورید و انها هم از این رفتار شما برای فریب شما استفاده خواهند کرد که سودی به خود برسانند .
   سربلند و پیروز باشید .

 31. یونس حمید

  باسلام
  بنده درخواب درختی که ماهیت آن برایم نامشخص بود را دیدم که انواع مختلف میوه های رنگارنگ اعم از هلو، زردآلو، سیب، توت فرنگی، کنارهندی، وچندنمونه دیگه که نمی‌شناختم ولی بسیار شیرین وخوشمزه بودن باربرشده بود من هم میخوردم وقسمتی از آن را در سبد جم میکردم ومهمتر از آن آدم های زیادی آنجا بودن واز آنجا رد میشدن ولی به جز من وچند نفر دیگر کس دیگه از آن میوه ها نمیچید ونمیخورد
  ممنون میشم تابیر خوابم را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که شما به فرصتی دست پیدا خواهید کرد که دیگران هم برای ان اماده اند اما شما فقط وفقط با تلاش به نتیجهی ان خواهید رسید و این برای شما سعادتی است که از طرف خداوند امده است و باید ان را به فال نیک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. محمدرضا مهربان

  تعبیر میوه خرمالو درهیچیک از تعبیرخواب ها وجود نداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خرمالو به خواب به علت شیرین بودن ان نشان بر فزونی مال و ثروت است و اگر در وقت برداشت باشد بسیار نیکو است
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید