تعبیر خواب پرتقال

دیدن پرتقال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پرتقال در خواب چیست؟

تعبیر خواب پرتقال ترش و شیرین چیست

دیدن پرتقال در خواب شیرینی و کامروایی است.

پرتقال میوه ای است خوش عطر و خوش بو که به چشم نیز خوش می آید در این صورت نمی تواند در خواب بد باشد معبران کهن در مورد پرتقال چیزی ننوشته اند اما به یقین کام است و فرزند خوب است، اگر مقدار زیادی پرتقال داشته باشید مالی است که نصیب شما می شود و اگر تعدادی پرتقال داشته باشید فرزندان شما هستند.

پرتقال لک دار و لهیده خوب نیست چه از بیماری و گرفتاری یکی از فرزندان شما صحبت می کند و اگر فرزند ندارید بی تردید یکی از عزیزان شما نزدیک است بیمار می شود یا مختصر گرفتاری پیدا می کند.

دیدن پرتقال کال و سبز خوب نیست و بهتر است که پرتقال خیلی زرد و رسیده در خواب ببینید.


تعبیر خواب خرید و فروش پرتقال

اگر در خواب دیدید که پرتقال می خرید موردی برای انتخاب پیش می آید که شما ناگزیر می شوید چیزهایی یا کسانی را بر دیگران امتیاز بدهید و این کار را خیلی آسان انجام می دهید.

اگر در خواب دیدید که پرتقال می فروشید یک معامله پولی می کنید.


اگر درخت پرتقال در خانه داشتید خوب است چون خانواده را گرد خود جمع می کنید بخصوص اگر آن درخت پر بار باشد.

اگر پاکت پرتقال شما پاره شد و پرتقال ها روی زمین پخش شدند حادثه ای موجب تفرقه می شود و کسانی از اطراف شما پراکنده می گردند و هر یک به طرفی می روند.

اگر دیدید که پرتقال ها را از روی زمین جمع می کنید یا از درخت می کنید خوب است چون موجب اجتماع عزیزان خود می شوید و همه را در کانونی گرد می آورید به هر حال دیدن پرتقال در خواب شیرینی کام است مخصوصا اگر ترش نباشد که ترشی در خواب خوب نیست.


تعبیر خواب مرتبط:


☺ تعبیر خواب «پرتقال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پرتقال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. سارا

  سلام صبح بخیر. قبل از طلوع آفتاب خواب دیدم که خانمی که تو خوابم آشنا بود انگار، ولی بیدار شدم نمی‌شناختم، پرتغال خریده بود یکی از پرتغال ها رو به من داد قارچش کردم دونه های پرتغال یکی در میان خراب بود گفتم خراب، همه رو قارچ کرد همشون خراب بودن به جز یکی از پرتغال ها که دست من بود، گفتم این یه دونه سالم. خانم میگفت باید ببرم پس بدم، پیگیر که شد انگاری نمیشد پس بده. ممنون از تعبیر تون

 2. سارا

  سلام صبح بخیر، قبل از طلوع آفتاب خواب دیدم که خانمی که تو خوابم آشنا بود انگار، ولی بیدار شدم نمی‌شناختم. پرتغال خریده بود یکی به من داد قارچش کردم دونه های پرتغال یکی در میان خراب بود گفتم خراب، همه رو قارچ کرد، همشون خراب بودن به جز یکی از پرتغال ها که دست من بود میگفتم این سالم. خانم میگفت باید ببرم پس بدم، پیگیر که شد انگاری نمیشد پس بده. ممنون از تعبیر تون

 3. شیوا امین

  سلام.من خواب دیدم سر راهم درخت سیب سبز و پرتقال هست خیلی سیب چیدم و دو سه تا پرتقال خیلی بزرگ آب دار تازه .به شوهرم میگفتم میبنی چقدر خوش بو هستند .تعبیر خواب چیه لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب پرتقال ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که نشان از کامروایی و شیرینی دارد و از این رو دارای تعبیر خیر است انشالله.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مریم

  سلام. وقتتون بخیر. من خواب دیدم جای خیلی شلوغی هستم که برای معاینه چشم رفتم برای کاری که میخام شروع کنم نیاز به تاییدیه چشم پزشکی داشت که در عالم واقعیت من تصمیم به شروع کاری دارم ولی نیاز به تاییدیه چشمی نیست و نیاز به تاییدیه بانکی داره در این بین از یه پسری که به من توجه داشت و اونم یکی از مراجعه کننده بود فرار میکردم که در این شلوغی منو گم کنه.

  بعد کلی وقت نوبتم شد و کارم انجام دادم تو محوطه بیرون که اومدم دو تا از دوستان دوران دبیرستانم رو دیدم یه سبد پر از نارنگی بدون پوست که بنظر شیرین میومد هم وسط محوطه بود که با پیشنهاد یکی از دوستان هر کدوم پلاستیکی برداشتیم و نارنگی رو ریختیم داخلش که ببریم خونه و به اهالی خونه هم بدیم
  ممنون میشم تعبیر این خواب رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   از آن جا که تعبیر خواب پرتقال خیر است می توان نشانه ای از خیری باشد که در اینده در انتظار ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. عبدالصمد

  در خواب دیدم در حرم امام حسین هستم و خادم حرم میوه و چیزهای دیگری پخش میکرد به من سیب سبز و پرتقال داد، من چون سیب زیاد نمی‌خورم، سیب رو برگردوندم تا یکی دیگه بخوره و من پرتقال رو خوردم، تعبیرش چیه؟ ممنونتون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و بر اساس تعبیر خواب دیدن خود در حرم معصومین (ع) می تواند نشانه ای از خیری باشد که در اینده برای شما رخ خواهد داد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. رها

  دیشب خواب دیدم که توی نماز خانه دانشگاه، چند ردیف سفره پر از بشقاب های پرتقال هست و تعدادی خیلی زیادی خانم با لباسهای سیاه رنگ روبروی هم نشستن و پرتقال می خورند . منم رفتم قسمت پایین نمازخونه که پراز بشقاب های پرتقال بود که دیدم یه بوی بدی میاد برای همین اومدم بالاتر و پنجره رو باز کردم و باد خنکی اومد، یه پرتقال سر سفره بود (البته یکی از دوستام می خواست بخوره، وقتی دید، نخوردم داد به من ). که خیلی خوشمزه و آبدار بود موقع خوردن پرتقال دستم رو بالا برده بودم و النگو هام رو نشون میدادم که خیلی قشنگ تر و زیبا تر بودن ( در واقعیت من 12 تا النگو طلا دارم) یکی پرسید چند تا هست که گفتم 12 تا داشتم یکی هم تازه خریدم 13 تا است . یکی گفت ” یکی دو تا بیشتر نمی زارن” ، منم با خنده گفتم ” من دوست دارم دستم پر از النگو باشه به کسی چه ربطی داره” . همون موقع دوستم یه پرتقال دیگه گذاشت توی بشقابم که خواستم بخورم دیدم نیست.

  بعد منم می خواستم با بقیه برم بیرون که دیدم کفش هام نیست اومدم داخل نمازخونه، کیفم رو نگاه کنم دیدم کیفم خالیه، یه خانمی با تعداد زیادی نان روغنی که روش به نظرم کنجد بود ، بهم گفت طبقه بالا دانشگاه مراسم است. طبقه بالا جلوی در، یکی از دانشجو ها رو دیدم و وایسادم باهم کمی خندیدم و حرکات موزون کردیم( یه جوری مثل رقص اما مسخره بازی البته بدون اهنگ و موزیک). بعد با خودم گفتم برم مراسم یا برم خونه ، توی همین فکر بودم که بیدار شدم.

  ممنون از تعبیر شما. ببخشید که خیلی با جزییات بود چون تعبیرهای شما خیلی به واقعیت نزدیکه .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما چند وجه ممکن است داشته باشد و از این رو باید بدانید که تعبیر آن به این صورت است که شما در اینده به واسطه ی حضور در جمعی که ممکن است آن را خیر ندانید شیرینی و کامروایی نصیبتان شود اما باید بسیار اگاه باشید که به خودتان و اعمالتان مغرور نشوید.
   این امر سبب از دست رفتن آن خیر برای شماخواهد شد.
   سربلندو پیروز باشید

 7. لعيا نظري

  سلام
  ميشه خوابم رو لطفا تعبير كنين ؟
  ديدم توي يه مسيري توي خيابان يه دوخت پرتقال خيلي پرباري بود كه اما مردم از هم خجالت ميكشيدن از اون دوخت ميوه بردارن گه گاهي يكي توي دست مردم ميديدم كه يواشكي ميبردن من اما روم نشد بيشتر و فقط يكي كندم و خوردم ، و رفتم بعد خواستم براي شوهر و دخترم هم بردارم همين كه برگشتم ديدم همه رو كندن و فقط چند تا اون بالاهاي درخت هست .با كمك يه زن و كردي صندلي كه خودم اورده بودم و از همه چيزاي ديگه بلندتر بود گذاشتم و دو تا كندم براي اون دو نفر اما فقط يكي ديگه مونده بود كه كندم براي دخترم ، به شوهرم نرسيد
  ضمنا اون بالا دور درخت مثل كانتر مانند بود كه بعضي ها پرتقال كنده بودن و اونجا گذاشته بودن
  خواستم از اونا بردارم اما بنظرم رسيد مال مردم و حرامه دست نزدم
  ميشه لطف كنين تعبيرش رو بگين ؟!
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما آمده است که به این معنا می تواند باشد که شما را کامروایی به واسطه ی مالی وجود دارد که ممکن است اورنده ی ان همسرتان باشد و به این جهت در خواب شما برای ایشان چیزی نبوده است و باید بدایند که تعبیر این خواب برای شما بسیار خیر است و سختی کار هم اشاره ای به سختی کار ایشان می تواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مهدی

  سلام ،خواب دیدم که دخترم که ۸ماهه است ولی در خواب کمی بزرگتر بود بغلم بود ویک زن که سبدی میوه که داخلش لیمو ترش بود ولی مقداری پوستش کلفت ومقداری پوست نازک بودند سبزرنگ بود میوه هادرسبدومن دست زدم وخانومی که میوه دربغل داشت آمد وگفت میوه بگیرومن میوه پوست نازک را گرفتم وبرایم باچاقو نصف کرد وکمی مزه کردم مزه اش خیلی خوب بودوبه دخترم هم دادم خوشش آمد ودوباره به خانم گفتم دوباره میخواهم وبازهم یکی دیگر داد .
  ممنون میشوم جوابش رابدانم تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که شما پس از دوره ای سختی و ناراحتی به خیر و کامروایی خواهید رسید و در تعبیر خواب برای این موضوع به این شکل امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. یاسین

  خواب دیدم با خانواده نشستیم پرتقال میخورن وبمنم تعارف کردن ومن هم یکی خوردم ولی بقیه شاخ وبرگی که بروی پرتقال معمولاً هست هم میخوردن ولی من نمی‌خوردم وفقط می‌خندیدم به کارشون تعبیر خوابم چیه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن پرتقال در خواب به معنای شیرینی و کامروایی است و اینکه شما دیگران را دیده اید که شاخ و برگ آن را هم میخورند به این معناست که شما از آن شیرینی و کامروایی که برایتان پیش خواهد آمد بسیار بیشتر آگاهید تا ان کسانی که آن را به شما هدیه میدهند.
   سربلند و پیروز باشید

 10. ناصر

  درخواب عزیزی از من پرتغال مخواهد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ديدن پرتقال در خواب شيريني و کامروائي است. پرتقال ميوه اي است خوش عطر و خوش بو که به چشم نيز خوش مي آيد در اين صورت نمي تواند در خواب بد باشدمعبران کهن در مورد پرتقال چيزي ننوشته اند اما به يقين کام است و فرزند خوب است، اگر مقدار زيادي پرتقال داشته باشيد مالي است که نصيب شما مي شود و اگر تعدادي پرتقال داشته باشيد فرزندان شما هستند.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید