تعبیر خواب آلو

دیدن آلو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آلو در خواب چیست؟

تعبیر خواب خوردن آلوی ترش چیست

تعبیر خواب آلو منوچهر مطیعی

آلو دیدن در خواب اگر سرخ و سیاه باشد مال و ثروت و پول است تعداد آن به مقدار پولی که به دست می آورید مربوط می شود چه اگر ببینید که مثلا یک وانت پر از آلو دارید پولی هنگفت به دست می آورید اما آلوی زرد در خواب خوب نیست چون نشانی از بیماری و رنجوری استخوردن آلو اگر در فصل آن باشد و به دهان خوش طعم و شیرین بیاید نیکو است و این را می گوید که شادکام می شوید و توفیق حاصل می کنید.

چنانچه درفصل نباشد و به دهان بد طعم بیاید غم و اندوه است و خبر از گرفتاری می دهد.

آلوی ترش عشق است و نوعی برخورد عاطفی حاد.

ابن سیرین چنین اعتقاد دارد که دیدن آلو در خواب خوب است و نشان از ثروت دارد البته به شرطی که رنگ آن، سرخ و سیاه باشد ولی اگر رنگ آلو زرد باشد نشان از بیماری دارد.

منوچهر تهرانی می گوید، که اگر آلویی که در خواب خورده اید خوش مزه باشد علامت خوبی دارد ولی اگر بدمزه باشد نشان از غم و اندوه دارد.


تعبیر خواب آلو

یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن آلو ومیوه هایی دیگر تعلق به خوشدلی دارد.

بیتون گوید:

خوردن آلو در خواب، نشانه آن است که با دیگران تفریحات زودگذری را تجربه خواهید کرد. چیدن آلو در خواب، نشانه رسیدن به آرزوهایی است که با ثبات و همیشگی نیست.

اگر در خواب ببینید از روی زمین آلو جمع می‌کنید، علامت آن است که ناچار خواهید پذیرفت آرزوهایتان برآورده نخواهد شد، و زندگی انسان تنها راحتی و آسودگی نیست بلکه سختی و اندوه نیز جایی ویژه در زندگی انسان‌ها دارد.


تعبیرخواب آلو از نظر آنلی بیتون

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن آلوهای نارس و کال در خواب، نشانه عدم آسودگی خود و نزدیکان است. دیدن آلوهای رسیده در خواب، علامت به دست آوردن موقعیت‌هایی شادی بخش است که مدتی کوتاه از آن، بهره خواهید برد.


تعبیر خواب خوردن آلو به روایت محمدبن سیرین

اگر شخص در خواب آلوی زرد ببیند، دلالت بر بیماریی دارد که بر او و یکی از بستگان نزدیکش عارض می شود.

اگر در فصل نامناسب ببیند که آلوی زرد خورد، به غم و اندوه و مصیبت و دشمنی و خصومت مبتلا می شود البته اگر، طعم آلو به دهانش ترش باشد، از شدت مصائب کاسته می گردد.

اگر خواب بیننده ببیند آلوی سرخ و سیاهی به او دادند و او آن را در موقع خوردن شیرین یافت، نشانه مال و ثروتی است، که از طریقی کم زحمت برایش حاصل می شود.

اگر شخص در خواب آلوی سرخ و سیاه ببیند، دلیل بر مال و ثروت است که نصیبش خواهد شد.


خواب های مرتبط با میوه گلابی


☺ تعبیر خواب «آلو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آلو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. آتنه

  سلام و‌خسته نباشید. ممنون میشم اگه زحمت بکشید و تعبیر خواب رو بفرمایید. دیشب خواب دیدم توو حیاط منزل عمه همسرم دو تا درخت بسیااااار پربار انجیر و الو سیاه هست. الو ها بسیار درشت و رسیده بودن ولی من الو نچیدم اما به نظرم میومد که باید خیلی شیرین باشن و از اونجایی که عاشق انجیر هستم (در واقعیت) رفتم و داشتم انجیرهای رسیده و درشت رو میچیدم و میخوردم، اونقدر انجیر خوردم که احساس پر بودن شدید توو شکم میکردم ولی بازم دلم میخواست بخورم، چون خیلی انجیرها رسیده و درشت بودن.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند برای شما به این تعبیر باشد که همزمان که خیری به شما رسد باید بسیار در انتخابی که در اینده خواهید کرد دقیق باشید که خدای ناکرده سبب نشود از اصل زندگیتان دور شوید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید