تعبیر خواب کوهنوردی

دیدن کوهنوردی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کوهنوردی در خواب چیست؟

کوهنوردی کردن در خواب چه تعبیری دارد

کوهنوردی در خواب همان تعبیر کوه را دارد و با توجه به شرایطی که در خواب می بینید ممکن است یکی از تعابیر زیر برای شما اتفاق بیفتد.

اگر در خواب ببینید از کوهی عظیم بالا می روید کاری بزرگ در دست می گیرید.

اگر دیدید که از کوه به سختی و با رنج و زحمت بالا می روید کار شما دشوار خواهد بود و اگر آسان و سبک راه پیمایی می کنید به سهولت بر دشواری یا آن شخص دور از دسترس چیره می گردید.

اگر دیدید بر قله کوهی ایستاده اید به اوج موفقیت می رسید که از آن بیشتر نباید انتظار داشته باشید.

اگر دیدید از کوهی سر می خورید و پائین می آیید و خودتان نمی توانید خویشتن را کنترل کنید، سقوط می کنید و موقعیت خویش را از دست می دهید.

اگر شما را پرت کردند و پائین افتادید شما را معزول می کنند.

اگر دیدید در کوهی به غار پناه بردید امنیت می یابید یا مجهولی را می شکافید و رازی را کشف می کنید.


خواب های مرتبط با کوهنوردی


☺ تعبیر خواب «کوهنوردی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کوهنوردی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. Hani

  با سلام
  خواب دیدم منو همسر و تعدادی از مردم کوهنوردی میکردیم و در مسیر کوهنوردی به یه جای بسیار بسیار سختی رسیدیم که خانمم قبل از من رد شد و من متاسفانه در عبور از آن عاجز ماندم که با داد و بیداد افراد پشت سرم مواجه شدم.که در همین حین با دیدن یه راهی و ورود به آن سوار در یک خودروی چوبی شدیم و یکی از همراهان ما را وسط شهر برد که من همش فکر خانمم بودم و استرسش رو داشتم که کجا پیداش کنم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بدانید که خوابی خیر می تواند باشد که نشان از ان است که کاری بزرگ کنید که برای شما خیر است و بدانید که ممکن است همسر شما از شما بیشتر در این کار قدرت داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. گلنار

  سلام.وقتتون بخیر
  من خواب دیدم در حال جارو زدن خانه خاله ام هستم و تمام آشغال ها،نان های خورد شده هستن و ب خودم یادآوری میکنم که حواست باشه،اینا رو نریزی تو سطل زباله بعد سرمو بلند میکنم و میبینم ی مرد کوهنورد غریبه رو به روم ایستاده،با من حرف نمیزنه ولی انگار اومده منو ببینه
  میشه لطفا راهنمایی ام کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب تعبیر مرد کوهنورد ممکن است نشان از الگو و ارمانی در ذهن شما باشد و نان ریزه هم اشاره ای به کارهای کوچک و ظاهر بی اهمیت است که باید به آن ها پایبند باشید و از این رو بسیار نسبت به این خواب دقیق باشید که برای زندگی اینده شما مهم است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. امی

  سلام…!
  خواب دیدم تو روستامون دارم از ی کوه سنگی بزرگ که اصلا ندیدمص با خشحالی و سر خالیو خیلی راحت بالا میرم
  میرم به نوکش
  ی کوه نوردو میبینم که با من داشت بالا میومد دیدم داره از ی جای کوه میره پایین که خیلی خطرناگه
  اون نمیتونه بره ولی من خیلی اسون با دیوییدن میرم و دریاچرو میبینم
  بعد بر میگردم بالا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب کوهنوردی این خواب ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما کاری را انجام دهید که دیگران از انجام آن عاجزند و این امر سبب می شود که موفقیتی عظیم را در اینده کسب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. یوسفی

  سلام دوستان گرامی بنده خواب دیدم موفق به صعود به یک کوه معروف شده ام و بعد از صعود در حال دویدن با لباس ورزشی هستم.لطفا راهنمایی فرمایید.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده کاری بسیار بزرگ در دست خواهید گرفت که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید