تعبیر خواب شنا کردن

دیدن شنا کردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شنا کردن در خواب چیست؟

شنا کردن swimming

در خواب شناکردن، دلیل معیشت بود به حیلت. اگر بیند که به وقت شنا کردن در آب صاف غرق شد، دلیل که در عز دنیا غرق گردد.

ابراهیم کرمانی گوید: اگر بیند که دردریا شنا کرد و به کنار نتوانست آمد، دلیل که در بند بماند. اگر بیند که در آب بِمُرد، دلیل که در دست خصمان هلاک گردد.

جابرمغربی گوید: اگر بیند که در آب غرق شده و بمرد، دلیل که در شغل دنیا غرق گردد. اگر بیند که از دریا به شنا کردن بیرون آمد و جامه بپوشید، دلیل است که از شغل پادشاه خلاص گردد. اگر به خلاف این بیند، دلیل است در کار دنیا بماند، یعنی در کار پادشاه.

شیرجه‌ زدن‌ در خواب ‌ نشان‌ دهنده‌ آن‌ است‌ که‌شما در تلاشید تا به‌ کنه‌ و عمق‌ یک‌ موقعیت‌ موجوددر زندگی‌تان‌ پی‌ ببرید. آب‌ نشانگر ضمیر ناخودآگاه‌است‌. بنابراین‌ می‌توان‌ این‌ خواب ‌ را به‌ این‌ شکل‌ تعبیر کرد که‌ شما در حال‌ کند و کاو درون‌ ضمیرناخودآگاهتان‌ هستید. فروید معتقد بود که‌ شیرجه‌زدن‌ در خواب ‌ می‌تواند معنی‌ جسمانی‌ داشته‌ ونشان‌ دهنده‌ جنبه‌های‌ معاشرتی‌ انسان‌ باشد.

لوک اویتنهاو می گوید:

 • شنا کردن: زندگی بی دغدغه
 • در آبهای کدر: مانع
 • غرق شدن یا فرو رفتن در آب: بدبختی
 • شنا کردن در آبهای با جریان تند: کاری جسورانه
 • تماشای شناگران: تحقق یافتن آرزوها

کسی که در آب زلال شنا میکند سمبل غسل تعمید و مبرا شدن از ناپاکیها استفاده میکند که نشانگر باروری روحی کامل است و بدان معناست که فرد پس از یک دوره پاکسازی آمادگی لازمه را جهت باروری کسب کرده است. او با یک فکر روشن که از تمامی ناپاکیها شسته شده است از خواب برخواهد خاست.

تعبیر خواب استخر

استخر تجسمی است از خواستها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند.

استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و برای روشن شدن این نکته باید به کلمه آب مراجعه کنید چون صافی و صفا و روشنی یا کدورت و تیرگی آب درون استخر بازگوینده خوابی است که شما دیده اید.

اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می شوید.

اگر ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می دهید از آلودگی پاک می شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می کنید.

چنانچه ببینید که در استخری با آب صاف و روشن شنا می کنید عمری با نشاط در پیش دارید و کامروا می شوید ولی اگر آب کدر و تاریک بود غمی و اندوهی سر راه شما قرار می گیرد.

آب عفن و بد بود بیماری است. اگر کنار استخر سبزه روییده و باغچه ای پر از گل وجود داشت کاری می کنید که سود آن عاید دیگران می شود.

همچنین بخوانید: زیباترین استخر دنیا

☺ تعبیر خواب «شنا کردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شنا کردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


63 دیدگاه

 1. نیایش

  سلام من خواب دیدم من و مادرم و خواهرم رفتیم بیرون بعد چند تا استخر بادی دیدم که خالی بود اونا رو زدم کنار دیدم یک استخر بزرگ که همه شون بادی بودن بود بعد یک بچه تقریبا 11یا 12 داشت به من آموزش شنا میداد من بعد چند ساعت امدم بیرون و دوباره مادرم را دیدم

 2. نیایش

  سلام من خواب دیدم من و مادرم و خواهرم رفتیم بیرون بعد چند تا استخر بادی دیدم که خالی بود اونا رو زدم کنار دیدم یک استخر بزرگ که همه شون بادی بودن بود بعد یک بچه تقریبا 11یا 12 داشت به من آموزش شنا میداد

 3. امیررضا رزاق زاده

  سلام خسته نباشین من توی خواب دیدم یه استخر بزرگ هست من هی شنا میکنم دوروبرم هم آدم های دیگه ای بودن اونا هم شنا میکردن ولی من خیلی زیاد شنا میکردم

 4. ارمان

  من در خواب دیدم در یک استخر کم عمق شنا میکنم و در مسابقه ی شنا اول میشم درحالیکه در واقعیت شنا بلد نیستم و به خوبی شنا میکنم و اب تمیز و شفاف بود ممنون میشم تعبیرشو بگین

 5. علی میری

  سلام خسته نباشید
  بنده خواب دیدم دارم داخل استخر با اب کم شنا میگنم ولی من شنا بلد نبودم ولی اون موقع در خوتب خیلی خوب شنا میگردم و اب ان صاف و شفاف بود و یه نفر دیگه هم با من بود که داشت تست میداد که قبول بشه پیش استاد تا مدرک شنا بگیره و من بعضی مواقع بهش میگفتم اینطوری باید شنا کنی و استاد هم میگفت اره همینطوری نگاه کن و یاد بگیر این یعنی چی ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما خوابی بسیار خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده شما می توانید کاری را که از انجام ان ترس دارید را به راحتی به پایان رسانید و از این رو بسیار خیر است.
   سر بلند و پیروز باشید

 6. زهرا محمدی

  سلام خسته نباشید تعبیر خاب نميديد؟

 7. زهرا محمدی

  سلام صبحتون بخیر وشادي تعبیر خاب نمیگیرد؟

 8. آرزو

  خواب دیدم رفتم به یه جایی استخری با آبی تمیز بود. خودم بودم و شوهرسابقیم با پدرش و با یکی از دوستای صمیمیه خودم در حال مسابقه دادن زیر آب و شیرجه زدن بودیم چند دور مسابقه دادیم زیر آب ولی بعدش پدرشوهرم اب استخر رو کامل خالی و منم کنارش بودم

 9. زهرا محمدی

  سلام روزتون بخیر وشادي خاب دیدم به یه استخری رفتم که شلوغ بود یکی از خاله هام وخیلی از اونهایی که می شناختم توی استخر بودن من رفتم داخل استخر ولی کلاه شنا نداشتم موهامو جمع کردم و رفتم داخل آب به راحتی شما میکردم آب نسبتا گرمی داشت ولی نگاه کردم دیدم خیلی کثیفه گفتم به محض اینکه برم بالا تذکر میدم و ازشون شاکی میشم که چرا این آب رو عوض نکردن بعدش دیدم یه بچه کوچولو تو بغلم قرار گرفت تپل وخوش اخلاق بودش گذاشتمش روی سینه م وکرال پشت میرفتم بچه و خودم لذت میبردیم فقط مراقب بودم آبها تو ذهنم نره ممنون از تعبيرتون

 10. الیاس

  سلام
  دیشب خواب دیدم وارد کارگاه شدم کارگاهمون استخر شده بود با آب های زلال و وقتی وارد شدم دیدم تمام فامیلای پدریم اونجان همه بودن عمه عمو دختر عمه همه بودن ولی هیچکس حتی خودم توجهی به حجاب نمیکردیم(اینم بگم شیش ماهی هست اصلا با هیچکدوم از فامیلای پدریم ارتباطی ندارم). طبقه زیر زمین یه استخر بزرگ بود که دوستانم اونجا بودن و مسابقه گذاشته بودیم تا ته این استخر ۴ متری برسم و بیایم بالا من هی شیرجه میزدم دست میزدم به تَه استخر و میومدم بالا خیلی این کارو کردم و بعدش از خواب بیدار شدم

  لطفا تعبیرشو بگید.با تشکر❤

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر به تعبیر خواب استخر مراجعه کنید متوجه خواهید شد که برای شما در این خواب تعبیری متفاوت وجود دارد و می تواند نشانی از ان باشد که برای شما در اینده ممکن است وسوسه هایی وجود داشته باشد که باید خود را از ان ها دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. علیرضا

  دیشب خاب دیدم بارفیقم توی دریای زلال و پرازگل محمدی شنا میکنیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما به این صورت می تواند باشد که در اینده می توانید کاری را اغاز کنید که ممکن است ایشان هم در ان دخیل باشد و خیری به شما رساند.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مسلم

  با سلام
  ساعت ۴ صبح بخاطر خوابی که دیده بودم بیدار شدم.
  با ۴ نفر آشنا بیرون در محلی تقریبا آشنا بودیم که یکی از آنها دختری بود که چند ساله میشناختم.لباس و بدن این دختر کلا گٍلی بود،کنار آب کم عمق و زلال رسیدیم که اول دختر و بعد من داخل اب رفتیم و داخل اب دویدیم و در زیر آب شنا کریدم .بعد از بالا آمدن از زیر آب،دیدیم که پشت سرمان آهن هایی هست که ظاهرا ما متوجه به عبور از آنها نبودیم،ولی از روی آنها گذشتیم و بجای اولمان برگشتیم و از آب خارج شدیم.
  در این حین وقتی داشتیم‌ راه میرفتیم اون دختر یه حقیقت رو‌ یادآوری کرد که جا خوردم.
  این در حالی هست که من چندماه هست سعی در درست کردن آن مورد میکنم ولی اون دختر مخالفت میکنه .و دلیل مخالفتش رو هم نمیگه،و به نتیجه ای نرسیدم و کاری ازم بر نمیاد.

  تعبیر خواب‌رو لطف کنید بگید ممنون میشم.
  نسبت به این‌موضوع گُنگ هستم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شنا کردن به این صورت به خیر امده است و می تواند نشان از خیری برای شما باشد که انشالله خوب است اما در ادامه ی خوابتان با توجه به فرمایشاتی که داشته اید ممکن است این خواب را بی تعبیر کند و نشان از چیز خاصی نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. آیدا

  خواب دیدم داخل استخر بودم با پسری(میشناختم) شنا میکردم و دختر عمم بود پسر هی بهم توجه میکرد و کمکم میکرد داخل شنا کردن وقتی ‌سره می فت کمک دخترعمم من خودمو ب غرق شدن میزدم ک بهم توجه کنه و تو خواب خیلی حس خوبی داشتم که داره بهم توجه میکنه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که شما در اینده به واسطه ی تلاشی که خواهید کرد کسی را بینید که برای شما نقش حامی بازی کند که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. حسن

  سلام و عرض ادب
  خواب دیدم در استخری با اب صاف و زلال شنا می کردم با سرعت خیلی زیاد بعد پایان شنا بر روی آب راه رفتم بدون اینکه در اب فرو روم
  خواستم تعبیر خوابم را بدانم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر باشد و به معنای آن باشد که در اینده نه چندان دور نتیجه ی تلاش هایی که کرده اید را به دست اورید.
   سربلندو پیروز باشید

 15. آرش

  سلام من خواب دیدم تو ی استخر پر عمق شیرجه زدم با اینکه زیر اب بودم اما احساس خفگی نداشتم وهمه داشتن شنا کردن منو میدیدن پسر عمم پرید تو آب ک باهام شوخی کنه سرمو بکنه زیر اب اذیتم بکنه اما من خواستم شنا کنم سرعتم کم بود اما حس غروری داشتم که مطمعن بودم تو شنا خیلی مهارت دارم واسه همین گذاشتم بیاد سمتم بعدش چندبار به آسونی سرشو زیر آب کردم و به همسرم نشون میدادم ک نمیتونه سر منو زیر اب بکنه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده در چیزی غرق شوید که مربوط به مال دنیاست و برای شما به این صورت بماندو همیشه در ان بمانید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. ….

  سلام
  من خواب دیدم که یه اتاقی بود که توش فرش پهن بود و اسختر بود یعنی تا یه جاییش رو اب پر کرده بود بعد توش مسابقه بود جلوی من توی استخر یه مانع بزرگ بود یه ستون یکی بهم میگفت بیخیال شو اما من میگفتم نه بعد از یه مسیر دیگه شروع کردم به شیرجه زدن و شنا کردن اما یادمه دیر تر از بقیه ی شرکت کننده ها پریدم تو اب و تو اب اصلا شنا کردن بلد نبودم اما به هر نحوی که شده بود شنا کردم اونقدر ادامه دادم که یادمه اب حوض خالی شد و من فقط روی فرش ها که کف کرده بود شنا میکردم بقیه منصرف شده بودن و رفته بودن و همون شخص اول که بهم گفته بود بیخیال شو دوباره بهم گفت که بیخیال شو چون حساب دورهات از دستت رفته دیگه به درد نمیخوره منم بهش گفتم نه دستگاه ثبت میکنه و وقتی مربیم(تو خواب مربیم بود) اومد باهم دیدیم من ۹۰۰ تا دور زده بودم تو شنا و خیلی خوشحال بودم
  میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که کاری را شروع کنید که شرایطی مناسب برای رسیدن به ان را ندارید اما تلاش شما ممکن است شما را به مقصود رساند.
   سربلند و پیروز باشید

 17. فاطی

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم تو ی استخر که آب کدری داشت توی عمق چند متری در خال غرق شدن بودم و غریق نجات هم به کمکم نمیاد و نمیدونم چطوری خودمو نجات میدم و روی سکو میشینم و شنا کردم خواهرام و تو عمق ی متری تماشا میکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما اینگونه امده است که به معنی خوبی نیست و نشان بر این است که شمادر مشکلات در حالت خوبی نیستید و خودتان در حال تلاش کردن برای حل مشکلاتتان هستید و خودتان به خودتان تنها کمک خواهید کرد.
   سربللند و پیروز باشید.

 18. جواد بای

  سلام.من خواب دیدم منو یکی از رفیقام خونه ای داشتیم که توش ی استخر بود.اب استخر هم تمیز و زلال بود.من چند بار قصد پریدن تو اب رو داشتم ولی نپریدم فقط پاهام و تو استخر خیس کردم.دوستم از اینکه من میخواستم شنا کنم تعجب داشت چون در واقعیت اصلا من شنا کردن یاد ندارم.یهو یکی دیگه از رفیقام اومد اب استخر رو خالی کرد و شروع کرد تمیز کردن بغل استخر رو.با اینکه استخر خیلی تمیز بود هیچ مشکلی نداشت.
  ممنون از پاسخگویی هاتون.من تموم نظرات رو خوندم طبق گفتتون ولی جوابم نبود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب استخر برای شما امده است که به این معنا می تواند باشد که در اینده ای نه چندان دور در کاری ورود خواهید کرد که برای شما مضر نیست اما منفعتی هم نداردو از این رو این خواب برای شما نشان دهنده ی ان است که باید در انتخاب هایتان بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. نرگس

  سلام.ببخشید من دیشب خواب دیدم توی یه استخر بزرگ در حال شنا کردنم ولی هی میام بیرون از آب.دوباره شیرجه میزنم میرم ته آب و یک سری وسایل رو بالا میارم.اما با اینکه خوب شنا میکردم و آب شفاف بود چند بار احساس خفگی کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شیرجه‌ زدن‌ نشان‌بر این است که‌شما در تلاشید تا به‌ عمق‌ یک‌ موقعیت‌ موجوددر زندگی‌تان‌ پی‌ ببرید. آب‌ نشانگر ضمیر ناخودآگاه‌است‌. بنابراین‌ می‌توان‌ این‌ خواب ‌را به‌ این‌ شکل‌ تعبیر کرد که‌ شما در حال‌ کند و کاو درون‌ ضمیرناخودآگاهتان‌ هستید. فروید معتقد بود که‌ شیرجه‌زدن‌ در خواب ‌ می‌تواند معنی‌ جسمانی‌ داشته‌ ونشان‌ دهنده‌ جنبه‌های‌ معاشرتی‌ انسان‌ باشد.و اینکه اب برای شما روشن بوده است نشان بر خیر و خوبی است و این که به دفعاتی احساس خفگی داشته اید هم احتمالا بر این معنی است که شما در مسیر تلاش کمی دچار مشکل خواهید شد که قابل رفع و رجو است که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. متین کارگر

  باسلام من خواب دیدم که توی استخری که متعلق به خودم هست در حال شنا هستم ولی آب لجن و سبز شده بود دیگران منو صدا میکردن که بیا بیرون ولی من بی توجه به اونا شنا میکردم تا اینکه اونا منو به زور از آب بیرون آوردن و بدنم رو با آب تمیز شستن ممنون میشم اگه تعبیر رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما تم نشان بر بدی دارد هم بر نیکی و هم بر بدی. اینکه شما خود را به گرفتاری به امری خواهید کرد که نشان بر بدی دارد ولی اطرافیانتان شما را از این گرفتاری نجات خواهند داد.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. هستي مقدم

  خواب ديدم با دوستان صميمي ام بسيار خوشحال و به راحتي در آب شنا ميكرديم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا خواهد بود که شما را سودی عاید خواهد شد که برای شما خیر است و ممکن است این خیر از جانب این دوستانتان باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 22. حسین

  شنا کردن در آب دریا در حالی که من در واقع شنا بلد نیستم ولی در خواب خوب و به سرعت شنا میکردم و به خشکی رسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر های موحود این خواب به این معنا میتواند باشد که شما از کاری که ممکن است با مشکل روبرو شوید خلاص خواهید شد و بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سارا

  سلام خواب دیدم که در استخر با یک سری از فامیلها مشغول شنا هستیم و که اب استخر خالی میشه و در در جایی که من که شنا میکردم پر از مدفوع هست و انگار توالت هست یکی از فامیل داره اونجا رو با شیلنگ اب تمییز میکنه میشه تعبیر خوابم را بگین. ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب استخر امده است که به این معنا میتواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور مشغول کاری دنیوی و بی هدف خواهید شد اما باید بدانید که ممکن است از جانب این عمل برای شما رهایی ایجاد شود که این رهایی از مشکلی است که با ان دست و پنجه نرم می کنید.
   انشالله که خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 24. نسیم

  سلام من دشب نماز استخارەخوندم بعد توی خواب دیدم بایە مرد غربە خیلی خوشحالم و مثل ملکە ەا زندگی میکردم کە یهو شوهرم کە میخوام ازش طلاق بگیرم منو میندازە توی استخر کە قبلا خیلی تمیز بود ولی وقتی بعد از اینکە شوەرم منو انداخت توی اون اب وقتی بیرون اومدم بدن خیلی کثیف شدە بود بعد وقتی بیرون اومدم اون مرد غربیە واسم لباس نو اورد و منمخودم رو تمیز کردم و اون لباسا رو پوشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل تعبیر شود که تعبیر خواب استخر به معنای امیال دنیوی است و اینکه آب ان کثیف هم باشد به این معنا میتواند باشد که شما در این امیال به خواسته ی کس دیگری غرق شوید و باید کسی شما را نجات دهید که ممکن است چینش افراد در خواب هم حقیقی باشد.
   بسیار در انتخاب هایتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. مریم

  خواب دیدم با خاهر و مادرم رفتیم استخر برای بازی واول شنا کردن بقیه رو تماشا میکنم وعده ای بلدنبودن شنا کنند ومن برای اینک نشون بدم که خوب شنامیکنم رفتم استخر کناریش من خیلی راحت شنامیکردم ولی متوجه شدم ک استخر عمقش خییییلی کمه

  بعد اینک مارو از استخر بیرون کردن وکلی از ما معذرتخاهی کردن وگفتن این استخربایدخالی شه منم با خونگرمی قبول کردم وخوب یادم نیست شاید انگار استخرو خالی کردن بعد متوجه شدم اون خانمی ک ازم عذرخاهی کرد رفیق دوران قدیم خاهربزرگم بوده ممنون راهنماییم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است.
   اول انکه نشان از ان میتواند داشته باشد که شما خاصیتی در خود دیده اید و جایی برای ابراز ان پیدا نمیکنید و دوم انکه نشان از دارد که بر اساس گفته ی معبرین به معنای رسیدن شما به خیر و برکتی نیکو است که در تعبیر خواب استخر ان را بخوانید و اینکه ان شخص را در خواب شناخته اید هم ممکن است به معنای ان باشد که خود ان شخص و یا کسی که نسبتی اسمی و یا فامیلی با ایشان دارد در مسیر شما خللی ایجاد کند که بی اهمیت است.
   سربلند و پیروز باشید

 26. ثمر

  خواب دیدم با کسی که دوستش دارم توی استخر شنا میکردیم من شنا خوب بلد نیستم توی خواب هم اینو حس میکردم ،بااصرار ایشون تا قسمت عمیق استخر رفتیم ولی یه لحظه ایشون درحال غرق شدن بود کشیدمش بالا،بعد کناریکو نشستیم ،یه خانومی نیمه لختی که حس بسیار بدی بهش اصرارکرد که بیا باهم یه دور بریم شنا کنیم و بیاییم بدون اینکه به من چیزی بگه رفت. ….استخر یهو شلوغ شد ،مسابقه شنابرگزارمیکردند آب استخر مواج شد ایناروهم تو شلوغی گم کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شنا کردن امده است که برای هرکسی به معنای معیشت اوست و اینکه شما در خواب با شخصی که دوستش دارید شنا کرده اید ممکن است از اینده ای احتمالی که با ایشان زندگی بی دغدغه ای دارید خبر بدهد و از این رو خیر است.
   اما در بعد ان بدانید که کسانی نیز هستند که به این موضوع حسادت کنند و سعی کنند شما در امور بی ثمر وارد کنند و باید بسیار اگاه باشید و پایان ان مسیر هم در خواب شما نشان داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 27. مژگان

  سلام ببخشید من خواب یک استخربزرررگ و رو باز با اب زلال دیدم که خیلی عالی داشتم شنا میکردم توواون استخر .فامیل هامونم بودن انگار برای تفریح اونجا رفته بودیم . ولی. وقتی شب شد اب استخر یکم لجن گرفت نشونه چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شنا کردن نشان از این دارد که شما زندگی بی دغدغه ای را تجربه خواهید کرد و مسیر زندگیتان را بسیار خوب پیش خواهید برد که همه را انگشت به دهان خواهید گذاشت و اما نشان از نارحتی هم هست که رفع می‌شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. فاطمه

  سلام خواب میدیدم ک همراه با خانواده شوهرم ب استخر رفتیم اون وقت چون من خیلی خخجتلت میکشیدم تمام بدنم رو توی اب پنهان کرده بودم و فقط سرم مشخص بود بعد هم بهمون گفتن ک ی نفر مرده و بیایید قیمه اش رو بخوریم همون جا تویی استخر سفره پهن کرده بودن و منتظر بودیم تا قیمه رو بیارن مخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شنا به این معنی است که اگر شما در آب شفاف بوده اید نشان بسیار خوبی دارد و اینکه خود را پنهان کرده اید نشان از این دارد که شما به شخصه دوست ندارید خانواده همسرتان از تمامی امورات زندگیتان با خبر باشند و غذا خوردن و سفره مجلس ختم باز هم نشان خوبی است و خیر بر شما میرسد.
   سربلند و پیروز باشید

 29. آرام

  سلام خسته نباشید… من خواب می دیدم که داخل استخر رو بازی هستیم و شب هم بود، یه شخص معروف رو داخل استخر دیدم که گویا همو می شناختیم و خیلی صمیمی بودیم و اوقات خیلی خوشی رو داشتیم … خیلی ذهنم رو درگیر کرده اگه لطف کنین بگین پیامش چیه ممنونتون میشم

  • یاسین صداقت

   استخر تجسمی است از خواستها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند.

   استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و شناخت طرف و اینکه حاتان بسیار خوب بوده نشان از سرخوشی و شادابی شما از حال واقیتان دارد
   سربلند و پیروز باشید

 30. Amir maleki

  خواب ديدم در استخر هستم به غيره منم كلي آدم هست و خيلي شلوغ بود استخر در حدي كه جا واسه شنا كردن نبود منم گشتم و بلعخره يه لاينه خالي پدا كردم و شيرجه زدمو شرو كردم به شنا كردن ١،٢ بار اول دست سمت راستم بالا نميومد به زور مياوردمش بالا ولي بعدش ديگه خوب شودو روان شنا كردم اب استخر لب ب لب پور بودو تميز

  • یاسین صداقت

   با سلام
   شیرجه‌ زدن‌ در خواب ‌ نشان‌ دهنده‌ آن‌ است‌ که‌شما در تلاشید تا به‌ کنه‌ و عمق‌ یک‌ موقعیت‌ موجوددر زندگی‌تان‌ پی‌ ببرید. آب‌ نشانگر ضمیر ناخودآگاه‌است‌.و این به این معناست که شما به دنبال موضوعی در ناخوداگاه خود می گردید که برای شما بسیار مهم است که ان را بفهمید و این در خواب به شکل تلاش برای پیدا کردن همان لاین خالی است.
   اینکه در ادامه ی خواب دیده اید که دست شما بالا نیامده است هم به معنای همان سختی دریافت حقیقت است که در اول بسیار سخت است اما بعد مسیر برای شما اسان خواهدشد.
   سربلند و پیروز باشید

 31. Mary

  در استخری که ابش کثیفه شنا کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبییر خواب شنا کردن در ابی کدر به معنای مانعی است که ممکن است یا بر سر راه شماست و یا بر سر راهتان قرار گیرد ولی دلیلی بر استیصال شما نخواهد بود و شما میتوانید با تقوای الهی و صدقه و اتکا به شخصیت خودتان هر مشکلی را برطرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

   • عباس

    من خواب دیدم داخل یه استخر ابش تمیز و صاف بود شنا میکردم بعدش اب استخر رفته رفته کم شد بعد گفتیم که دیگه نمیشه شنا کرد از استخر خارج شدیم

    • یاسین صداقت

     با سلام
     تعبیر خواب شنا کردن اینگونه است که کسی که در آب زلال شنا میکند سمبل غسل تعمید و مبرا شدن از ناپاکیها استفاده میکند که نشانگر باروری روحی کامل است و بدان معناست که فرد پس از یک دوره پاکسازی آمادگی لازمه را جهت باروری کسب کرده است. او با یک فکر روشن که از تمامی ناپاکیها شسته شده است از خواب برخواهد خاست.
     سربلند و پیروز باشید.

 32. مهسا

  خواب ديدم كه توي خونم استخر دارم، و همه دوستان و حتي افراد غريبه به خونم اومدن و دارن توي استخر شنا ميكنن، براي همه شنا سخت بود و ي گره استخر وايستاده بودن اما من خيلي راحت و شبك توي قسمت عميق شنا ميكردم و از اينكه دوستانم توي خونه من دارن شنا ميكنن افتخار ميكردم و خوشحال بودم. اما اب با اينكه تميز بود كدر بود.
  تعبيرش چي ميشه ؟؟

 33. faramarz

  خواب ديدم در رود خانه اي كه اب زلال دارد شنا ميكنم و موج هاي اب بزرگي مياد در كنارم و وسط اين موج ها به راحتي شنا ميكنم دو طرف رود خانه ديده ميشود و مستقيم كه نگاه ميكنم انتهاي اب اصلا ديده نميشود

 34. Rahaeii

  سلام.خواب دیدم کسی که دوسش دارم توویه استخر با اب زلال داره شنا میکنه و منم ناخوداگاه میوفتم با لباس توو اب بدونه اینکه شنا کردن بلد باشم راحت شنا کردم . بعد میام از اب بیرون و میرم که لباسمو عوض کنم

 35. فرهاد

  سلام،،من خواب ديدم كه با دوستان و همكارانم در كنار استخر هستم و چند نفر از اونها يكي يكي در اب شنا ميكردن و ما هم تشويقشان ميكرديم و بعد از مدتي كه من هم خواستم درراب شنا كنم يهو اب استخر در حال تخليه بود و گفتن كه ميخوان اب رو عوضش كنن .البته قبل از اون اب شفاف و پاك بود.

 36. ميترا

  سلام خواب ديدم كنار قسمت عميق استخر پتو انداخته بودم و با مايو و كلاه خوابيده بودم بعدش چندنفر اومدن تو استخر مربي ها بودن منم رفتم تو اب و شنا كردم و به دختربچه هشت ساله اي كه ميشناسمش شنا ياد ميدادم

 37. فرشته

  خواب دیدم در استخری مختلط به صورت لخت که فقط تاپ و لباس زیر تنم بود در بغل نامزدم نشسته ام و در آب مجودات لیز و کوچیکی هستن و چن تا از مردای فامیل هم تو استخر کنار ما بودن باهم حرف میزدیم.من شنا بلد نیستم ولی خیلی خوب شنا میکردم روی آب انگار که چیزی دنبالم کرده بود شبیه تمساح ولی بعدن دیدم که اون تمساح ها بالن و پلاستیکی هستن.بعدش که از استخر بیرون اومدیم دو سه تا از فامیلامون جلو استخر داشتن بدگوییمو میکردن که خاک تو سرش چطور اونطوری بین اونا نشسته بود.خواهش میکنم تعبیر خوابمو بگین هر چه زود تر

 38. زلیخا حسینی

  در رودخانه ای با آب بسیار روان و زلال و شیرین شنا می کردم که مار بزرگی که انتهاش معلوم نبود به سمت من شنا میکرد و من هم به طرف مار شنا میکردم مار که به کن رسید دهانش رو باز کرد و سرشو چرخاند و به شناس ادامه داد من هم بدون ترس شنام ادامه دادم
  البته دهان مار دندانی نبود

نظر خود را بیان کنید