مجله آلامتو

تعبیر خواب رشوه

(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

تعبیر دیدن رشوه در خواب چیست؟

تعبیر خواب رشوه دادن

اگر در خواب دیدید که به کسی رشوه دادید ، در واقعیت ممکن است در بیداری احساس نابودی به شما دست بدهد. به احتمال زیاد غم و اندوه شما ناشی از تحقیر شخصیتتان ، ضعف در سلامتی یا تنزیل درجه شغلی خواهد بود. این امکان نیز وجود دارد که منتظر رای دادگاهی باشید که متأسفانه به نفع شما نخواهد بود.

اگر خواب ببینید که رشوه می گیرید ، احتمالا در بیداری وسوسه خواهید شد و ممکن است یک عمل شرورانه انجام دهید. اگر دیدید که یک شخص غریبه در حال رشوه دادن مبلغ کلانی به یک شخص عالی رتبه دارای مقام رسمی است ، پیش بینی می شود که بزودی شاهد برخی درگیری ها باشید. در کل خواب دیدن رشوه به شما توصیه می کند بی طرف باشید و مداخله نکنید.

رشوه گرفتن در کتاب تعبیر خواب نوشته شده توسط میلر ، خوشبختی و سعادت بی حد و حصر را پیش بینی می کند. برای تجار و بازرگانان ، این خواب معاملات نقدی بسیار موفقی را در اینده پیش بینی خواهد نمود. اگر خواب ببینید که رشوه داده اید ، پیشگویی به شما می گوید که فرصت حل مشکلات را با یک کار نا بخردانه از دست خواهید داد. این احتمال وجود دارد که افرادی که در اطرافتان زندگی می کنند برای عدم انجام کاری شروع به انتقاد از شما  کنند و احتمالاً خیلی سریع ناراحت خواهید شد.

اگر دختر جوان مجردی خواب ببیند که پول یا جواهر رشوه گرفته ، این خواب ازدواج او را با مرد ثروتمندی که دوستش دارد و نه به خاطر پول بلکه به خاطر مهربانی و طبیعت منحصر به فردش عاشقش شده است پیش بینی می کند.

اگر مشاهده کردید که کسی رشوه ای به دیگری می دهد ، این بدان معنی است که شما دچار مشکل می شوید و ممکن است احساس ناراحتی کنید. اگر در خواب به شخصی که می شناسید رشوه داده باشید ، باید بدانید که مشکلات زیادی به دلیل اشتباهتان برایتان پیش خواهد امد.

اگر برای رشوه خواری دستتان به خون الوده شده ، در تجارت موفق خواهید شد و تغییرات بزرگی در زندگیتان اتفاق خواهد افتاد.

تعبیر خواب «رشوه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رشوه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. آرتا بی نام در

  سلام من مامور دولت هستم و در خواب دیدم که شخصی به من رشوه داد و من آن را با لبخند رد کردم و بر خلاف عرف شخص رشوه دهنده را نیز دستگیر نکردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری نیکو دارد و بدان معناست که شما از عملی در اینده که احتمالا رخ بدهد و به ضرر شما باشد سر باز میزنید و این خود نیکوست و این که شما در خواب دیده اید که او را نیز دستگیر نمیکنید به این تعبیر خواهد بود که شما در اثر اتفاقی که در اینده می افتد متضرر نخواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید