تعبیر خواب رشوه

دیدن رشوه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رشوه در خواب چیست؟

تعبیر خواب رشوه دادن

اگر در خواب دیدید که به کسی رشوه دادید ، در واقعیت ممکن است در بیداری احساس نابودی به شما دست بدهد. به احتمال زیاد غم و اندوه شما ناشی از تحقیر شخصیتتان ، ضعف در سلامتی یا تنزیل درجه شغلی خواهد بود. این امکان نیز وجود دارد که منتظر رای دادگاهی باشید که متأسفانه به نفع شما نخواهد بود.

اگر خواب ببینید که رشوه می گیرید ، احتمالا در بیداری وسوسه خواهید شد و ممکن است یک عمل شرورانه انجام دهید. اگر دیدید که یک شخص غریبه در حال رشوه دادن مبلغ کلانی به یک شخص عالی رتبه دارای مقام رسمی است ، پیش بینی می شود که بزودی شاهد برخی درگیری ها باشید. در کل خواب دیدن رشوه به شما توصیه می کند بی طرف باشید و مداخله نکنید.

رشوه گرفتن در کتاب تعبیر خواب نوشته شده توسط میلر ، خوشبختی و سعادت بی حد و حصر را پیش بینی می کند. برای تجار و بازرگانان ، این خواب معاملات نقدی بسیار موفقی را در اینده پیش بینی خواهد نمود. اگر خواب ببینید که رشوه داده اید ، پیشگویی به شما می گوید که فرصت حل مشکلات را با یک کار نا بخردانه از دست خواهید داد. این احتمال وجود دارد که افرادی که در اطرافتان زندگی می کنند برای عدم انجام کاری شروع به انتقاد از شما  کنند و احتمالاً خیلی سریع ناراحت خواهید شد.

اگر دختر جوان مجردی خواب ببیند که پول یا جواهر رشوه گرفته ، این خواب ازدواج او را با مرد ثروتمندی که دوستش دارد و نه به خاطر پول بلکه به خاطر مهربانی و طبیعت منحصر به فردش عاشقش شده است پیش بینی می کند.

اگر مشاهده کردید که کسی رشوه ای به دیگری می دهد ، این بدان معنی است که شما دچار مشکل می شوید و ممکن است احساس ناراحتی کنید. اگر در خواب به شخصی که می شناسید رشوه داده باشید ، باید بدانید که مشکلات زیادی به دلیل اشتباهتان برایتان پیش خواهد امد.

اگر برای رشوه خواری دستتان به خون الوده شده ، در تجارت موفق خواهید شد و تغییرات بزرگی در زندگیتان اتفاق خواهد افتاد.

☺ تعبیر خواب «رشوه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رشوه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. امیر

  من دیدم که یک شخص با کت و شلوار سیاه و پیراهن سفید که در دستش بک چکش چوبی دارد(مثل یک قاضی رفتار میکرد)500 دلار ب یک شخصی میدهد تا در امان بماند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب به این صورت امده است که می تواند به معنای ان باشد که برای شما مشکلی پیش بیاد و از این رو حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 2. اسدالله فتحی 0789193333

  سلام من خواب دیدم میرم لیسنس دریوری خود را بگیرم موقع امتحان رشوه میدم مرا کامیاب میکند و میگوید شما باید موتر خود را بیارید تا بررسی شود بعدا لیسنس خود را اخذ نماید
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رشوه آمده استه نشان بر این دارد که شما به علت اشتباهاتتان مشکلاتی برایتان پیش خواهد آمد که خوب نیست و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. REZA

  سلام من ۱۷ سالمه و خواب دیدم که کسی مرتکب جرم شده بود و من دیدمش او خواست به من حق السکوت بدهد ولی من قبول نمی کنم اما او را لو نمیدهم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که مشکلی پیش خواهد آمد بین افرادی که شما نظاره گر خواهید بود و یکی از طرفین شما را به شهادت خواهند خواند و شما باید خودتان را در این موضوع کاملا بی طرف جلوه دهید که این برای شما خیر است حتی اگر آن افراد از شما بد بین شوند شما نباید در این امر دخالت کنید که به ضرر خودتان است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. محمد رضا

  سلام من پرونده بزرگي در دادگاه دارم كه خودم شاكي هستم در خواب ديدم كه دشمن رشوه به قاضي داد تعبير خواب چيست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این معنی است که اگر مشاهده کردید که کسی رشوه ای به دیگری می دهد ، این بدان معنی است که شما دچار مشکل می شوید و ممکن است احساس ناراحتی کنید.صدقه دهید که رفع بلا شود و احتمالا از ترس جواب و رای دادگاه این تصویرات برای شما ظاهر شده است در روویایتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. حسین

  سلام من خواب دیدم افرادی به زور وارد جمع دوستانه ما شدند و تعدادی را کشتندمی خواستند برادرم را هم بکشند اما با دادن مقداری پول به آنها توانستیم منصرفشان کنیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کشتن نشان از درو و افکار بیننده خواب است که از ترس موضوعی این خواب را دیده است و اینکه این خواب نشان بر موضوعی است که برای برادرتان پیش خواهد آمد و ضرری است که متحمل خواهد شد و اینکه آن را با پول حل خواهید کرد و اینکه بخشیدن پول در خواب نشان بر خیر دارد. و گرفتن آن غم است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. آرتا بی نام

  سلام من مامور دولت هستم و در خواب دیدم که شخصی به من رشوه داد و من آن را با لبخند رد کردم و بر خلاف عرف شخص رشوه دهنده را نیز دستگیر نکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری نیکو دارد و بدان معناست که شما از عملی در اینده که احتمالا رخ بدهد و به ضرر شما باشد سر باز میزنید و این خود نیکوست و این که شما در خواب دیده اید که او را نیز دستگیر نمیکنید به این تعبیر خواهد بود که شما در اثر اتفاقی که در اینده می افتد متضرر نخواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید