مجله آلامتو

تعبیر خواب دختر

دیدن دختر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دختر در خواب چیست؟

دختر girl

چنانچه در خواب ببینید که صاحب دختری شده اید و همسرتان دختری به دنیا آورده خیر و نیکی می یابید و به نعمت و رفاه می رسید.

اگر ببینید در میان فرزندان خویش دختری دارید که واقعا در بیداری چنان دختری را ندارید نعمت و برکت حاصل می کنید و اگر دختری دارید و آن که در خواب دیدید نیست بخت دخترتان بزرگ است و او به بزرگی می رسد و درخشندگی طالع می یابد.

اگر دیدید با دختری ازدواج کرده اید و قبلا ازدواج نکرده باشید عاشق می شوید و زن می گیرید و اگر زن دارید و قبلا ازدواج کرده اید با همسرتان اختلاف پیدا می کنید و بگو مگو می کنید.

اگر در خواب دختری چیزی به شما داد سود می برید و اگر چیزی از شما گرفت زیان می کنید.

اگر دختری در خواب دیدید که زیبا بود او بخت شماست که به روی شما لبخند می زند و اگر زشت بود کسالت می یابید و غمگین می شوید.

نوشته اند شیطان رجیم در خواب های ما به صورت زن به خصوص در هیئت دختران زیبا ظاهر می شود پس اگر در خواب دختر زیبایی را دیدید که شما را به کاری ناپسند دعوت کرد او شیطان است.

اگر نپذیرید به خیر و صلاح می رسید و اگر دعوت او را بپذیرید زیان می بینید و گرفتار خسران می شوید.


صفحات مرتبط:


تعبیر خواب «دختر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دختر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

74 دیدگاه

 1. اشکان در

  با سلام من خواب دیدم در جایگاه های مختلف از بین
  کولی دختران مدرسه ای هم سن سال خودم عبور میکنم
  و باهم بگو بخند میکنیم و کلی لذت بردم وبعد از آن خواب دیدم با پری دریایی که بال دار هست معاشرت میکنم و چیزی به ما حمله کرد این خواب شبی فیلم بود طوری که من بیننده تلویزیونم با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما خواسته های داریدکه از به دست اوردنشان لذت خواهید برد و اینکه میتواند یک صحبت ساده تا یک هدف بزرگ باشد این خواب شما نشان میدهد که شما به اطرافتان توجه میکنید و اینکه از کوچکترین چیزهای موجود ارتباط های قوی به دست خواهید اورد و اینکه در این خواب نماد پری بال دارد نشان از ارزوهای شما است .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام من چند روزه خواب میبینم دختری بسیار زیبا و هم سن خودم رو میبینم و اون لهم ابراز علاقه نشون میده و من خم واقعا اون رو دوست دارم و چند باری هم همدبگه رو بوسیدیم. میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب بوسیدن به گفته معبران یکی از رایج ترین خواب هایی که افراد می بینند خواب بوسه و بوسیدن است.چرا که بسیاری از خواب های ما افکار روزانه است که در خواب و رویا می بینیم. بوسیدن یک حس عاطفی است به همین دلیل بسیاری از افراد خواب بوسه می بینند. که دیدن چنین خوابی میتواند همراه با معنی خوبی باشد در جایی که در چند مورد اینگونه نیست و میتواند سبب گرفتاری و مصیبت باشد.بوسیدن به مفهوم امیال جنسی و غیرایز سرکوفته است. در حالت کلی طبق تعبیر معبران ، بوسه دادن و بوسه گرفتن نشانه خیانت است. حال اگر در خواب شخصی شما را ببوسد بدانید نسبت به شما خیانت می شود و اگر شما شخصی دیگر را ببوسید عامل خیانت خود شما خواهید بود.
   اگر کسی خواب ببیند لب های دختری را بوسه میزند که با او هیچ نسبتی ندارد امنیت دارید و خواب شما خبر می‌دهد که آسیب نمی‌بینید و دوستی از شما حمایت می‌کند.
   سربلند و پیروز باشید .

 3. خواب دیدم که دختری دارم حدود ۲ ساله با موهای فرفری و مشکی در خوابم خیلی خوشحال بودم و همراه دخترم به میهمانی رفته بودیم و لباس های قشنگ و تمیز به تن داشتیم..لطفا بهم بگید تعبیرش چه میشود..دوتا بچه هم در واقعیت سقط کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند اول از خواسته و مراد دلتان نوید بدهد و اینکه شما به این موضوع بچه فکر خواهید کرد که ناخوداگاهتان بهترین شکل ممکن را برایتان به تصویر کشیده است و اینکه دختر در خواب نشان از خیر و منفعت است و این نوید را هم به شما میدهد که در اینده فرزنده صالح و سالمی را صاحب باشید
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام من خواب دیدم در عروسی دارم با یه دختر بچه ازدواج میکنم و لباس مهمان ها سیاه بود و سعی داشتم این عروسی رو بهم بزنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در این خواب خود میدانسته اید که باید عروسی را به هم بزنید خیر است و نشان از دارد که برای شما اتفاقی ممکن است در راه باشد که خیر نیست ولی شما خودتان توانایی ان را دارید که اجازه هر اقدامی درد حقتان را ندهید و از این رو این خواب تا حدودی خیر است.
   اما بسیار اگاه باشید که در تعابیر خواب امده است دیدن عروسی خود اگر سر گیرد خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام. من 14 سالم است . امروز یک خواب دیدم که دخترین تقریبا هم سن من به من میگه برادر ولی من هیچ خواری ندارم .
  تو خواب اسمشو بهم گفت و منم وقتی بیدار شدم تو انترنت سرچ کردم . آمریکایی بود. میشه لطفا به من تعبیرش رو بگین.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است اشاره ای به اینده ای بسیار دور باشدکه برای چندین سال دیگر پیش بیاید و این خود دو حالت دارد.
   اول انکه ممکن است دوستی به همین شرایط بیابید.
   دوم انکه داشتن همچنین شخصی در خواب شما ممکن است نشانه از ان باشد که شما به واسطه ی موضوعی مرتبط با این شرایط که در خواب دیده اید به خیری برسید که برای شما سعادت می اورد و در هر دو صورت تعبیر این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فاطمه در

  من خواب دیدم دختری دارم حدود 6 سال ولی خیلی زیبا بود اما دخترم یه عقابی داشت ک دخترم باهاش دوست بود و مجردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیر و برکت است و دختر در خواب سعادت است که به شما میرسد و شما آن را پیدا خواهید کرد و اینکه این سعادت و کامیابی شما احتمالا از طرف شخص بزگی به شما میرسد که شما دارای جا و مقام میشوید اگر بیکار هستید به کاری که منزله خوبی برایتان دارد می‌رسید و اگر شاغل هستید احتمالا رسته شما تغیر کند و به درجه بالاتر نائل شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. مهی الدین در

  با سلام. بنده مجرد هستم و در خواب دیدم بدون اینکه همسر داشته باشم سه دختر بزرگ در حدود 20 ساله دارم و خیلی باهم شاد بودیم. تعبیر خواب بنده چیست؟ پیشاپیش از حسن توجه شما ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این معنی میتواند باشد که دختر نشان از شادی و خوشحالی دنیا است. اینکه ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی دختر شده‌ای، یا کسی به تو دختری بخشیده است، یـعـنـی به اندازه زیبایی و سن او شادی و نشاط و برکت و نعمت به دست می‌آوری، ابن سیرین در جائی دیگر می‌گوید: اگر ببینی صاحب فرزند دختر شده‌ای، یـعـنـی سلامت و تندرست خواهی بود و از اهل و نزدیکان خودت شاد و خرسند می‌شوی . و در تعبیر دیگر وجود مسولیت است که از هدف شما متشکل شده است و باید آن را به پیش ببرید و احتمالا نتیجه های خوبی را دریافت خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. من خواب دیدم دختری که در واقعیت پدرش همکار پدر من است در آسانسور بودیم و از طبقه ی همکف به طبقه ی ششم (خانه ی ما)میرویم البته خانواده من و او آنجا بودند جز مادر او بعد در آسانسور من و او کنار یکدیگر بودیم و او هی به من میخورد یاشاید من به او میخوردم و او میگفت ببخشید میشه به من نخوری و هروقت اینرو میگفت من صورتش را میدیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در این خواب ایشان را به عنوان کسی دیده اید که ممکن است برای شما شخصی بوده است که دوستش داشته اید ممکن است در واقعیت هم این اتفاق بیفتد و از این موضوع خبر بدهد و در تعبیر خواب الا رفتن از اسانسور و هر چیزی که در این حالت است گفته است به معنای پیشرفت است و ممکن است به این تعبیر کلی باشد که شما پیشرفت خواهید کرد و بعد از ان ایشان را بر خواهید گزید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سلام !خواب دیدم که داییم خدا بیامرز در خواب بهم میگه مراقب نوه ش ، نوه ش دختر و دو سال ارم کوچیکتره باز دوم خپاب داییم رو دیدم با چهره نورانی که نوه ش در خال شوخی و خندیدن بودیم
  ولی اواخر خواب نوه ش رو خیلی میبینم و به شدت بهم علاقه داریم
  تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این معنی میتواند باشد همانگونه که از خواب مشخص است باید شما از نوه دایتان تا میتوانید مراقبت کنید و اینکه می‌تواند نوید این باشد که برای همیشه او را به شما سپرده اند .
   سربلند و پیروز باشید.

 10. با سلام
  من در خواب دیدم ک همگی در خانه هستیم شب بود و نشسته بودیم یهو دره دسشویی خونمون باز شد و ی دختر بچه کوچولو اومد بیرون گف ک میخواد منو با خودش ببره داداشم گف ک من تو خواب دیدم باید با این بچه ها چیکار کنی دستشو گرفت و برد اتاق من بعد دیدم ک ی پسر بچه دیگر نیز در اتاق من است پسر بچه از اتاق بیرون نیومد ولی دختر بچه رو ب همراه چن تا عروسک داداشم آورد پذیرایی . داداشم میگف ک اینارو باید بخوابونیم تا غیرفعال شن انگار ربات بودن سعی کردیم بچه رو بخوابونیم ک چشاش گنده و آبی شد وقتی میخواس بخوابه موبایل پدرم زنگ زد و بچه بیدار شد و جیغ میکشیدو من میخواست من سرش داد زدم و مامانم بغلش کرد و سعی کرد آرومش کنه.این خواب من و خیلی نگران کرده میشه بگین تعبیرش چی میتونه باشه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن دختر بچه در خواب در حالی که در واقعیت وجود ندارد به معنای بهره مندی بیننده ی خواب از لطف و برکتی در اینده است اما اینکه در این خواب برادر شما سعی در خواباندن آن دختر و پسر بچه دارد خیر نیست و ممکن است به این معنا باشد که شما را سعادتی در راه است که برادرتان و یا یکی از اعضای خانوادیتان با آن مخالفند و یا اینکه عملی انجام خواهند داد که شما را از ان محروم میکند.
   اما بدانید که بعد از دریافت ان سعادت خبری به شما خواهد رسید که ان سعادت را برای شما چند برابر خواهد کرد.
   صدقه بدهید و صبور باشید
   سربلند و پیروز باشید

 11. خواب دیدم دختری برایه من از مغازه تخمه خرید و به من گفت از یکی از دیستانم شنیده که من یک ادمه خوب هستم و اون با من راه می امد و سحبت میکرد.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دختر برای شما نشان از سودی است که به دست می آورید اگر در خواب دختری به شما چیزی دهد نشان از منفعت است و خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید.

 12. فرزانه یزدانی در

  سلام
  من دیشب درخواب پدرآسمانیم رادیدم که یک دختربچه خیلی خیلی زیباآورده خانه تاازش نگهداری کنیم
  آنقدراین بچه زیبابودکه من براش اسفنددودکردم
  به نظرشماچه تعبیری می تونه داشته باشه
  من چه کارمفیدی میتونم انجام بدم؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است. تعبیر خواب کودک زیبا برای شما مسولیتی برای خیر در نظر گرفته شده است که از آن بسیار سود خواهید برد و اسپند دود کرده اید باز هم نشان بر خیر بودن است. هر انقد که بوی اسپند به مسامتان رسیده خیر و برکت را حس خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. خواب دیدم وارد اتاقی شدم که خانمی زیبا به پهلو دراز کشیده بود بعد هم دمر خواب شد.من گوشه ای نشستم.اون هم پاشد و خداحافظی کرد و رفت.پاییز2سال پیش هم همین خانم رو تو خواب دیدم که از درخت انار کندم وبهش انار میدم. حقیقتش الان ترسیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از احساسات و میل جنسی شما دارد که باید باسخ داده شود. و اینکه انار دادن به خانم باز هم نشان از خواستن زن و احساسات درونی است به جنس مخالف. جای نگرانی نیست اگر فرد مجردی هستید خداوند جفتی در سر راهتان قرار خواهد داد که به تازگی آن را از آن خود خواهید کرد
   سربلند و پیروز باشید

 14. سلام
  دختری زیبا درخواب دیدم به سمتش رفتم من اورا بوسیدم
  اونیز از گردن من بوسید بوسه از دوست داشتن بود نه از روی لذت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر بوسیدن نیکو است .و اینکه شما شخص زیباوغریبه بوسیده اید نشان از خیر و برکتی است که از طرف غریبه به شما میرسد و این که شما را بوسیده اند به گفته امام صادق _ع_ نشان از خیر و منفعت و حاجت روایی و گشایش در کار است انشالله
   سربلند و پیروز باشید .

 15. Marjan danial در

  برادرم در خواب یک دختر را دیده است و او دختر در دانشگاه شان هم بوده است و او دختر نام خود را برش میگوید بعد از چند روز متوجه میشود دختری را که در خواب دیده است در دانشگاه شان درس میخواند و دقیقا نامش همان چیزی بود که در خواب برایش گفته بود
  لطفا پاسخ دهید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این یک رویای صادقه است و همانگونه که قبلا هم بارها عرض کرده ام بسیار این حالت محتمل است و در خواب شما چیزی را میبینید که به وصالش میرسید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سلام تو خواب دیدم راه یه اتاقی رو از بیرون کندم و واردش شدم زمینو کندم به لباس اعیانی بود یه صدایی میگفت اینجا هیچی نیست لباسو که تکون دادم خاکش رفت یه دختر زیبا اومد بیرون کفت تو این اتاق هیچی نیست بعد برا یه کاری رفت بیرون زمینو کندم کلی طلا و زنجیر زلا پیدا کردم گذاشتم تو به کیف میشه تعبیرشو بگین ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که شما به کاری خود را مشغول خواهید کرد که بسیار پرزحمت است و احتمالا همه شما را سرزنش کنند اما نتیجه ی تلاش شما بی ثمر نخواهد بود و اگر میدانید که مسیرتان صحیح است باید پافشاری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. ابوالفضل در

  باسلام وخسته نباشید
  من خواب دیدم یه دخترخیلی زیبا باموهای بلند تا روی زمین جلوی من ایستاده و هی موهای بلندش را تکان میدهد.
  میشه لطف کنید بگین تعبیرش چیه؟؟؟ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر امده است که اگر دختري در خواب ديديد که زيبا بود او بخت شماست که به روي شما لبخند مي زند.پس این خواب میتواند که خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سلام من خواب آشفته ای دیدم دیشب درواقع من دانشجو هستم و دیدم که تو دانشکده مون بودم دیشب و دختری که بهش علاقه دارم هم اونجا بود و چند بار از کنارش رد شدم اخر سر هم روی پشت بوم دانشکده بودم ولی به جای پله ها از خود دیوار ساختمون اومدم پایین اونم به راحتی و با ساامت تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر پایین امدن به این معنا میتواند باشد که شما تنزل درجه خواهید داشت و ممکن است خودای ناکرده ان خانم مسبب ان باشند ولی برای تکمیل این خواب تعبیر پشت بام را هم بخوانید.
   تعبیر پشت بام الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 19. سلام
  کن خواب دیدم یه دختر کوچولوی 5یا6 ماهه دارم خیلی هم خوشحالم اما تو خواب انگار میدونستم خواب و داشتم برای مادرم تعریف می کردم اما از خواب هم بیدار شدم حس خوب داشتم
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب دیده اید دختری دارید و در واقعیت وجود خارجی ندارد به این تعبیر است که شما انشالله به خیر و نیکی دست میبابید و این بسیار برای شما دور نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 20. Mohammad Reza در

  سلام من در خواب دیدم که در حال رخ دادن یک عروسی است و همه در حال حاضر شدن هستیم ولی ناگهان چشمم به دختری ناشناس جوان و زیبا افتاد و از او خوشم امد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری واضح دارد و نیکو است و بستگی دارد به اینکه شما مجردید یا متاهل و لی اگر در خواب ببینیید عاشق دختری شده اید و قصد ازدواج دارید در واقعیت هم به شخصی با همان جمالات دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 21. رامین در

  سلام درخواب دیدم درحمام مشغول حمام کردن هستم درحمام رو زدند و یه دختر بسیارزیبا جوان. تحویل دادند انگلیسی زبان بود کمی باهم حرف زدیم ولی سواستفاده نکردم چون دلم راضی نشد عاشقش شده بودم باهم رفتیم گشتیم و هوس سیب زمینی تخم مرغ کرد وخوردیم و…میشه تعبیر کنید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر حمام در خواب به معنای تلاش شخص برای منزه کردن ذات و روح خود است و تعبیر داشتن عشق یا شخصی که دوستش دارید در خواب نیز به معنای پیدا کردن و یا مواجه شدن با شخصی که صفات نزدیکی با ان شخص داخل خواب دارد میباشد.این خواب در کل تعبیری نیکو دارد و ممکن است به این تعبیر باشد که اگر شما خود را از الایشات درونی پاک کنید همچون پاداشی برایتان در نظر گرفته شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. مژگان در

  سلام و درود
  من خواب دیدم،شوهرم مرده و یک دختر حدودا پنج ساله دارم،و یک مرد به شدت به من علاقه داره و می خواد با من ازدواج کنه که خیلی ثروتمنده و یک کارخونه کنار دریا داره و من از کنار یک خیابون رد شدم که نزدیک دریا بود که از میان کوچه ها دریا رو دیدم،لطفا تعبییر خوابم چی میشه؟من الان شوهر دارم و متاهل هستم اما فرزندی ندارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   مرگ هر فرد در خواب نشانه ی طول عمر اوست و داشتن دختر هم نشانه ای از جاه و مکنت مالی است.
   اینکه شما همسرتان را در خواب مرده دیده اید به معنای طول عمر ایشان است و دختر هم نشانه از بهتر شدن وضعیت زندگیتان.
   اما از دیدگاه روانکاوی حضور مرد دیگری که بسیار بهتر از المان های ذهنیتان است نشانه از یک ایده آل درونی راجع به مرد است که همان همسرتان است.
   همسر شما قطعا در رویه ی زندگیتان تغییر ایجاد خواهد کرد و زندگی بهتری برای شما میسازد اما به کمک شما نیاز دارد.
   دریا و آرامش هم استعاره از ساحل امنیست که بدان دست پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. سلام.من خواب دیدم در یک ساختمون هستم که افراد رفت و آمد میکنن دیدم یه دختر کنار پنجره ایستاده وقتی نزدیکش شدم شروع به راه رفتن کردن و من دنبالش کردم وقتی از در ساختمون رفت فک کنم پارکینگ بود آره پارکینگ بود اونو اصلا ندیدم

 24. سلام من خواب دیدم پسر بزرگم که دانشجو ومجرده ,ازدواج کرده وصاحب دو دخترشده بود من کمی ناراحت وتعجب کرده بودم البته نه خیلی زیاد,باتشکر

 25. من خواب ديدم با دوست دخترم تنها توى يه ارتفاع نشستيم هوا برفى بود و اون خيلى استرس داشت بعد از كمى صحبت او يكهو از حال رفت و گفت دخترم توى همون لحظه زير پام خالى شد و از خواب پريدم ميشه تعبيرشو بگين؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به شما منفعتی میرسد که خودتان بر ان مسلط شده و ان را افزونی خواهید بخشید که نشان خیر دارد
   سربلند و پیروز باشید .

 26. فاطمه در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم که دارم جایی پیاده میرم مث میاده روی و باد میوزید مانع راه رفتنم میشد بعد دیدم دختری همسن خودم 18 ساله جلوتر از منه و خوشگله و جشماش تقریبا سبز من چادرش گرفتم که باد منو نبره اون ناراحت شد و دعوام کرد انگار کور بود منم زدمش بعد بینایش برگشت و خوشحال شد و منو بوسید بعد ادامه ی راهم ی سگ سفید بود که ی بار بز میشد ی بار سک تعبیرش چیه؟لطفا بگید

 27. سلام خوب هسین اقا من یه دختریو تو دانشگا دیدم یکی دوساله میخام بهش بگم عاشقتم ولی نمیتونم ینی انقدر دیوونش شدم که قبلنا بهش فکر میکردم ولی الان هرز گاهیی فکر میکنم ابن الان 6 امین باره که تو خواب میبنمش اخرین بارم تو خاب دیدم که میبوسمش ینی تعبیرش چیه ممنون میشم

 28. اناهيتا در

  سلام در خواب ديدم دختر بچه بستگانم صورتي رنگ پريده دارد و چشماني سبز و ناراحت بعد پسر يكي از همشهريم كه پسر بود به شكل دختر بستگانم در اومد من در خواب تعجب كردم كه چطور شد شبيه دختره شد با هموم چشم سبز و صورتي سبزهو رنگ پريده ولي از نوع پسر لطفا تعبيرش كنيد خيلي ممنون

 29. سلام کسی خواب دیده که دختر دارشدم دختری کوچولو و خوشکل تعبیرش چیه؟

 30. من درخواب دیدم ک زنی در جای شلوغی مثل حرم زيارتگاه دختر بچه دوساله ای بمن داد ک من در اغوش گرفتمش و بمن گفت این کودک را بزرگ کن. من پوشک بچه ميديم ک تعویض میکردم و کودک را زهرا صدا میکردم ولی پشيمون بودم و به همسرم میگفتم به عنوان گمشده به پاسگاه ببریم کودک را ذهنم را سخت درگیر کرده لطفا تعبیرش کنید

 31. سلام من تو خواب دیدم ه با یک دختر زیبا عکس گرفتم میشه بگین تعبیرش چیه

 32. سلام من تو خواب دیدم که دوتا دختر زیبا و جون خیلی بهم توجه میکنن اول بهشون اهمیت نمیدادم بعد دیدم که دنبالمن دوباره اونا فرار کردن و من افتادم دنبالشون یدفه هوا بارونی شد و تاریک هم شد وسط راه چنتا سگ زوزه کشون بهم حمله کردن و منم زوزه کشون از خواب پریدم اگه کسی تعبیرشو فهمید کمک کنه لطفا

 33. با سلام. من خواب دیدم سه دختر زیبا که آنها را میشناسم به من میخندند‌. و بعد از آن فرار کردند و من هم به آنها شماره آن را دادم و ناگهان بیدار شدم نمیدانم تعبیرش چیست؟ اگر می‌شود کمکم کنید و تعبیرش را بهم بدهید.

  • ای بی معرفت… من که بهت زنگ زدم چرا جوانمو ندادی؟؟؟ نکنه مشغول صحبت به دونفر دیگه بودی؟؟!!!!

 34. سلام من ي دختر بأكرم خواب ديدم كه با يكي از اقوام كه خيلي با هم لجه ازدواج كردم و رابطه خيلي خوبي با هم داريم توي خواب و يه دختر تپل و چشم ابرو مشكي دارم كه حدودا يك ساله بود هم داشتيم ولي من توي اون خواب يكيو ميكشم و هر سه مون فرار ميكنيم و به يه طبيعت سرسبز ميريم لطفا جوابمو بديد

  • سلام من خواب دیدم دختر بچه ایی دارم بااینکه مجردم.بنظرشما تعبیرخوابم چی میتونه باشه

 35. سلام
  در خواب صاحب دختری 5 و6ماه هستم که آن به آغوش پدر بزر گش
  ( پدر شوهرم که در قبد حیات نیسنن )می دهم در حالی که خیلی خوشحالم .
  و من هم دختر ندارم

  • امید طاوسی نیا در

   سلام
   من درخواب دیدم خانمم دخترم را گم کرده است خواهش می کنم تعبیر آن را بفرمایید

 36. پریسا در

  سلام من دوماهه عروسی کردم و مادر درخواب دیده ک من با دخترم اومدم خونش و به دخترم گفتم برو پیش اقاجون این تعبیرش چیه لطفا جواب بدید

 37. سلام یکی از همکلاسی های پسرم منو تو خوابش دیده که در یه مکان سرسبز با سال سفید ولب خندان دارم تاب بازی میکنم. خودشم درحال نوشتن یه چیزی بود و اصلا باهم حرف نزدیم.لطفا تعبیرش رو بگین

 38. سلام خسته نباشید من یه دخترو دوست دارم یه شب اومد تو خوابم کناره من بود باهم میخندیدیم لطفا جواب بدین

 39. میلاد در

  سلام من در روز فکر یک دختری را میکنم که در ایران نیست و در واقعیت هم وجود دارد و من یکبار خواب دیدم که من نشستم پیش انها و داریم صحبت میکنیم ..

 40. منصور در

  سلام دوستم در خواب من را دیده که به یک دختری علاقمند شده بودم و میخواستم اونو به همسری بگیرم ولی اونو بهم نمیداند تعبیرش چیه،خواهشا زود جواب بدید،ظمنا من متاهل هستم و یک بچه پسر هم دارم

 41. سلام من ی مرد مجرد هستم. در خواب دیدم ک دختری.ب من بابا میگفت و بغلم بود خوشکل بود…. فقط اگه میشه لطف کنید زودتر جواب بدید. ممنون میشم

 42. خواب دیدم ک عروسم در اورژانس بچه دار شده و اونم پسر هستش و من فقط میگفتم ک آیا بچه سالم هست یا ن جنسینش برام فرق نداره
  ی نکته بنده عروسم الان ۵ماهه بدون دلیل رفته قهر و مهر اجرا گذاشته
  خاهش میکنم ازتون تعبیر را برام بگین

 43. ریحانه در

  سلام من مجردم
  خواب دیدم بچه ی ۲.۳ساله ای خیلی زیبا و سفید و خوشگل بجای اینکه مادرشو مامان صداکنه بمن میگفت مامان..
  کلا منومامانش میدونست
  باهام حرف میزد و بازی میکرد تعبیرش چیه؟

 44. امیری در

  سلام من یک خواب دیدم که دختری از شوهرم به دنیا آورده ام واون خیلی زیبا است واو یک ماه است که به طرفم لبخندمیزد وچهاردست وپا راه میرفت و خانواده ام از بچم خیلی خوششون اومده بودن وخوش حال بودن من خوابم از حاملگی تا به دنیا آوردش را کامل دیدم میخوام تعبیرش را بدونم خواهش میکنم تعبیرش را برایم بگوید

نظر خود را بیان کنید