مجله آلامتو

تعبیر خواب پشت بام

(43 رای, امتیاز میانگین: 2٫79 از 5)

تعبیر دیدن پشت بام در خواب چیست؟

دیدن پشت بام در خواب

پشت بام رفعت مقام و جاه و عظمت است وچنانچه خویشتن را بر بام دیدید به اندازه ارتفاع آن بام ترقی می کنید و محترم و معزز می شوید.

اگر خود را روی پشت بام خانه ناشناسی دیدید باید منتظر برخوردی باشید که در نتیجه آن ترقی می کنید و محترم و معزز می شوید.

ابن سیرین نوشته بام خانه مجهول زنی است به قدر بلندی بام اما بام نمی تواند زن باشد.

معبران دیگر نیز بام را در خواب زن تعبیر نکرده اند. چنانچه که ببینید روی بام آسوده و بی خیال نشسته اید کار شما نظام آرام بخشی می یابد.

اگر روی بام بودید و آن جا رختخواب گسترده ای هم بود به وسیله زنی که با او ازدواج می کنید به ترقی و تعالی می رسید و بزرگ و مشهور می شوید.

اگر از بام به پائین بیائید تنزل مقام می یابید و چنانچه از آن بالابیفتید کاری مهم یا نتیجه بزرگی را که با زحمت و تلاش به دست آورده اید از دست می دهید و چنانچه کاسب و بازرگان باشید زیان مالی خواهید دید.

حال اگر کسی شما را از بالای بام به پائین پرت کند به وسیله کسی از مقام خود ساقط می شوید و با توطئه ای آسیب می بینید.

اگر از پائین به بالای بام مرتفعی نگاه کنید ندانسته از ضعف و زبونی خویش بیمناکید و چنانچه از روی بام به پائین نگاه کنید از پایداری موقعیتی که دارید متوحش و نگران می شوید.

اگر در خواب ببینید که روی بام مرتفعی طاقباز خوابیده اید به طوری که آسمان را می توانید ببینید نشانی از گشادگی کارهاست و فرح و سرور و شادمانی و چنانچه روی سینه خوابیده باشید ابتلا و گرفتاری است.

روی بام ناشناس دویدن خطرناک استو گویای اینکه در آینده نزدیک ریسک می کنید و به استقبال حوادثی می روید که درصد شکست و پیروزی شما معین و مشخص نیست و نوعی هشدار است که تمام نیروی بصیرت و کاردانی خویش را به کار گیرید.

تعبیر خواب «پشت بام» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پشت بام» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

17 دیدگاه

 1. سلام خواب دیدم در پشت بامی مهمانی بود من هم بودم خانه نااشنا بود خانه ی قدیمی بود . و قران هم درانجا بود لطفا معنی کنید

 2. سلام خسته نباشید من خواب دیدم تو پشت بام خونمون ساک(کیف) آتش گرفته و بعضی دیگره جاهای پشت بام نیز میسوزد اگه مسشه تعبیر خواب منم بکنید خیلی میترسم

  • فاطمه شهبازی در

   سلام خواب دیدم روی پشت بام ایستادم و به آسمان نگاه میکنم چندتا پسر بچه کنارم هستن. آسمان صاف بود ولی اشکال هندسی و اعداددر اسمان نمایان بود که1دفعه پله و پلی در آسمان نقش بست که من گفتم پل ه بهشت هست بعد از چند تایم دیدم شب است ولی بازم آسمان صاف و زیباست و3 ستاره دنباله دار در حال حرکت بود هر3تا به1ستاره دنباله دار تبدیل شدند و من هم بادیدن شروع به آرزو کردن شدم

  • فاطمه در

   در پشت بام با معشوقم درخالم حل کردن موضوعات گذشته بودم و اون به سمت من امده بود تعبیرش ویست.؟

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    دیدن معشوق در خواب اگر به شکلی نیکو باشد نشانه ای از وصال است به خود آن شخص و یا رسیدن و دستیابی به موضوع و یا شخصی همسنگ آن.
    این مستلزم بینش دقیق و آگاهی بیننده ی خواب در اینده ای نزدیک نیز هست.
    سربلند و پیروز باشید

 3. ابوالفضل در

  سلام من خواب دیدم از یک پشت بام به سختی بالا رفتم و بعد دونفر از آشنایان هم بالا پشت بام نشسته بودند و من هم رفتم و کنار انها نشستم
  لطفا تعبیر خواب منم بگید

 4. سلام نظر من در باری سایت شما این است که بیشتر تعیبر ها برای مردان میباشد پس یک خواهش است که تعبیرهای را که تعلق یا یک زن میبیند نیز شریک سازید تشکر

 5. مسعود در

  سلام
  من خواب دیدم روی پشت بام هستم و پشت بام همسایه بغلی که اندازه پشت بام ما هست ،دختری که دوستش دارم با خانوادش نشسته بود

 6. سلام خواب دیدم کنارلبه پشت بام روی یک صندلی فلزی ساده نشستم تعبیرش چی میشه

 7. سلام من در خواب دیدم که بر پشت بام خانه ای رفتم و دوعدد نردبان هم کنار دیوار ان خانه هست چند تن از آشنایان و دوستان میخوان که از نردبان بیان بالا و منو از پشت بام بندازن پایین ولی من نردبان هارو تکان میدم و اونا میفتن پایین و نمیزارم بیان بالا ولی این کاره ما هم شبیه به بازی بود هم شبیه به این که اونا نمیخواستن من بالای بام باشم و آخر سر منو انداختن پایین و منم گفتم بسه دیگه خسته شدم وقتی اونا سرشون مشغول شد سریع بازم رفتم بالای بام و دیگه نزاشتم بیان بالا وقتی هم اومدن زدم انداختمشون.تعبیرش چی میتونه باشه؟

 8. سلام.من خواب دیدم که روی پشت بام در حال فرار هستم و در اخر خودم را میان دو پشت بام ناشناس حبس کردم و بعد بیدار شدم.چند شب بعد هم خواب دیدم که با دوستم روی پشت بام ناشناس سیگار میکشیدم.یعنی چی؟؟؟؟؟؟

 9. مهناز در

  سلام من خواب توپشت بام ایستادم وباشیلنگ همسایه هامون اب میپاشم بطوریکه همشون خیس شدن وبعدش همونجا نشستم

 10. سلام . من خواب دیدم دو نفر پسرم را کتک زدند انگار توی پشت بام بودند منهم رفتم پشت بام دیدم دو نفرند و با آنها درگیر و با لگد یکی از انها را از پشت بام پرت کردم پائین و دومی را هم می خواستم بزنم که به حالت تسلیم در آمد و عقب نشست .

 11. fatemhbaloochi در

  سلام من خواب دیدم رو پشت بوم حرم امام حسین در حال دویدنم .لطفا تعبیر خواب منم بگید .ممنونم

 12. یاس ملکی در

  سلام روی یک بام روبروی حرم امام رضا مشغول دعا برای یکی از نزدیکان که در بیداری حالشون خوب بود بودم

نظر خود را بیان کنید