تعبیر خواب پستان و سینه

دیدن پستان و سینه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پستان و سینه در خواب چیست؟

تعبیر جاری شدن شیر از سینه زن

معبران پستان (سینه) را در خواب دختر تعبیر کرده اند و شیری که از پستان می تراود نوشته اند که نعمت است که باز به همان دختر باز می گرددو مربوط می شود.

جاری شدن خون به جای شیر از پستان، مالی است حرام و پولی است غیر مشروع که از طریق غیر مجاز تحصیل می گردد و برخی از معبران نوشته اند مال یا غنیمتی است که با رنج و ستیز به دست می آید اگر زنی در خواب ببیند به جای شیر از پستانش خون می تراود از طرف دخترش به او رنج و ملال می رسد.

اگر مردی ببیند که پستانش شیر آورده چنان چه مجرد باشد عاشق می شود و ازدواج می کند و اگر متاهل باشد به نعمت و ثروت می رسد.

برای زن و دختر جوان دیدن این خواب کاملا طبیعی است و نشانه سلامت و عمر طولانی است.

برخی از معبران نوشته اند پستان مرد در خواب همسر او است و سینه زن دختر او و پستان دختر سلامت و عشق و احساس او. اگر زنی ببیند که پستان او را بریده اند جان و سلامت دخترش در خطر است و خواب از یک حادثه نامیمون خبر می دهد و اگر دختری ببیند که پستان او را بریده اند در عشق شکست می خورد و در مراحل احساسی که در پیش دارد کامیاب نمی شود.

تعبیر خواب دیدن سینه:

سینه استطاعت بیننده خواب است. چنانچه در خواب ببینیم که سینه ای فراخ داریم زندگی ما گشاده می شود و وسعت می یابد و روزی مان فراخ می یابد و به همین نسبت صدر و وسعت نظر خواهیم یافت اگر چه در بیداری فاقد آن باشیم.

چنانچه در خواب ببینیم سینه ما کوچک شده و محقر و ضعیف گردیده تعبیر بر عکس است و روزیمان تنگ می شود و دنیا بر ما سخت خواهد گرفت.

اگر در خواب ببینیم سینه تنگ شده دل تنگ می شویم.در خواب حالتی فیزیکی پیش می آید که اصطلاحا می گویند بختک روی شخص افتاده. منظور از این حالت خفگی نیست بل که حالتی است که در خواب احساس آن برایمان پیدا می شود. حس می کنیم که سینه ما تنگ شده و نفس کشیدن دشوار گردیده این حالت است که دل تنگی تعبیر می شود.

اگر ببینیم سینه ما گرفته به طوری که نمی توانیم حرف بزنیم و به راحتی نفس بکشیم غمی برای ما می رسد.

دیدن سینه دیگران نیز همین تعابیر را دارد. اگر ببینیم سینه ما چاق و ورزیده شده مانند ورزشکاران سینه پیدا کرده ایم روزی می یابیم و نعمت هائی به ما می رسد اگر چنان شده باشد که چون زنان سینه آویخته داشته باشیم نیکو نیست و خواب ما می گوید غم و اندوهی را تحمل می کنیم که بر سینه ما سنگینی خواهد کرد و اثر ممتد و مداوم خواهد داشت.

زنی اگر ببیند سینه اش مثل مردان صاف شده و برجستگی آن از بین رفته نیکو نیست و از جانب فرزند یا فرزندانش غمناک می شود و چنانچه فرزند نداشته باشد از سوی خواهر یا برادرش لطمه می خورد یعنی از کسانی که با او هم شیر هستند.

☺ تعبیر خواب «پستان و سینه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پستان و سینه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


278 دیدگاه

 1. الهام

  خانم متاهلم
  توی خواب مردی از سینه چپم می‌خورد
  و از سینه راستم که به شدت درد می‌گرفت شیر می‌ریخت بیرون
  محکم گرفته بودم سینه راستم رو ک ازش شیر نریزه
  تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند این خواب نشانی از دردی باشد که در خواب ان را تجربه کرده اید و به این شکل در خواب نمود پیدا کرده است و یا اینکه نشان از خیری باشد که شما به دیگران دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. M

  سلام وقتتون بخیر
  دختر مجرد ۱۶ ساله هستم
  شب گذشته خواب دیدم نوزادی دارم و بهش می‌خوام شیر بدم اما سینمو که فشار دادم ازش مقداری خون آب اومد و خواهرم که اونجا بود گفت طبیعیه و دوباره که فشار دادم مقداری شیر اومد و به نوزاد میخواستم شیر بدم اما خیلی سخت شیر میومد و تو خواب فکر میکردم چون سر پستان بند هست نمیتونم به بچه شیر بدم.
  ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید

 3. ندا

  خانم متاهلی هستم که خواب دیدم دارم به پسر عموم که بچه چند ماهه هست. از سینه راستم شیر میدم و خودم دیدم که چند قطره
  شیر رویه پستانم هست ، وقتی بچه مک میزد حسش میکردم و خودم متعجب بودم که چطور از سینم داره شیر میات و به مادر بچه میگفتم که چطور داره این اتفاق میوفته

 4. ندا

  خانم متاهلی هستم که خواب دیدم دارم به پسر عموم که بچه چند ماهه هست. از سینه راستم شیر میدم و خودم دیدم که چند قطره
  شیر رویه پستانم هست و وقتی بچه مک میزد حسش میکردم

 5. ..

  سلام دختری مجرد هستم دیشب خواب دیدم سینه هام خیلی شیر دارن و با وسیله ای ک شیر گاو می دوشن شیر منم میدوشیدن ولی سینه ام آنقدر شیر داشت که تمام نمی شد تعبیر این خواب چیه؟

 6. حنا

  سلام،من ک زن جوان هستم،فرزند هم ندارم،خواب دیدم دارم سینه های خودمو میخورم،توی خواب سینه هام یکم بزرگتر شده بودن،بعد هم با دست فشارشون دادم،اول یکم گرد وخاک اومد بیرون،بعدش هوا و بعد آب زرد
  (فک کنم دم عیدی سینه هامو خونه تکونی کردم)

 7. باران

  سلام.
  من باردار هستم. و خودم و همسرم همش خواب میبینیم ک فرزند دختر بدنیا اوردم و همسرم خواب میبینه ک دختر خیلی خوش سیما و خوش صدایی میاد و دستش و میگیره و بهش میگه من فرزندی که در راهه هستم. و خودم خوابدیدم چندین بار بچه ام بدنیا اومده و یک دختر بسیار شیرین و خوشگل، ک دارم بهش شیر میدم و اونقد شیرم زیاده ک نمیتونم جلوی فورانش و بگیرم و میریزه توی صورت و دامن همسرم. میشه لطفا تعبیرشو بگید؟ ممنون ازتون.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار طبیعی است و برای مادران باردار دیدن این خواب ها کاملا طبیعی است و می تواند نشانی از ان باشد که شما تمام هم و غم خود را به دنیا اوردن کودکتان تخصیص داده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سمیرا

  خواب دیدم مادرم از پدرم‌ قهر کرده یعنی من و خواهر و مادرم،قهر کردیم از خونه با ماشین میریم یه جایی‌بعد دیدم از سینه راستم شیر‌میاد بیرون،تعبیرش چی‌میشه

 9. پری

  سلام من خواب دیدم از سینه هام مثل چشمه جوشان شیر میومد و یک آقایی که نمی‌شناسمش و غریبه بود از شیر سینه هام مینوشید و لذت میبرد،تعبیر خوابم چیه؟

 10. عاطفه

  سلام وقتتون بخیر
  همسرم خواب دیده ک سینه های من پر از شیر بود و خودش هم میخورده یکم و هردو تعجب شگفت زده بودیم ک شیر اومده از سینه هام

 11. Saba

  سلام من الان عقدم خواب دیدم بچه دارم و از دوتا سینه هام شیر خیلی زیادی میرفت بچمم ک میخورد شیر بازم از کناری دهنش شیر میریخت بیرون و شیر خیلی سفید رنگی بود میخواستم تعبیرشا بدونم

 12. عارفه

  سلام من دختر یک سالش والان نزدیک ده ماه که دختر شیر خودما نمیخوره وشیر تو سینه من خشک شده ودختر از اول شیر خشک خورد ولی چند شبی یک خواب تکراری میبینم بعد از ده ماه که سینه های من دخترم مکیده ودوباره شیر داره ولی بیشتر از اون روزی که اوایل شیر دادنم بود تعبیر درچیست ؟؟

 13. ماهک

  سلام یکسال بلکه بیشتر هست در هفته چندین بار خواب میبینم نوزاد دارم که بهش شیر میدم ،این اواخر اینقدر شیر زیاد داشتم به یه بچه حیوان هم شیر دادم (که اصلا نمیدونم چی بود)۲تا پسر بزرگ دارم که همش کودکیشونو میبینم.نکته ثابت خوابهام نوزاد هست و شیر دادن،حتی گاهی اینقدر زیاده این شیر که در ظرف میریزم یاروی زمین ریخته میشه.
  چون خیلی تکرار میشه این خوابم دوسداشتم نظرتونو بدونم.
  سپاسگزارم

 14. افسانه

  سلام خواهش میکنم جواب بدیدلطفازنی هستم متاهل که یه دختر۱۵ساله دارم وتاالعان واسه بچه دومم موفق نشدم دیشب خواب دیدم ازدوتاسینه هام شیرزیادی میادبیرون که روون شده وتمام لباسم روخیس کرده خودم وشوهرم باپارچه جلوی رفتن شیرروگرفتیم تعبیرش چیه

 15. زینب

  سلام من خواب دیدم که یه نوزاد دختر دارم سینه هام پرشیر بود وقتی شیرخوردن تموم کرد بهم میگه مامان منم تو دلم میگفتم چطور میتونه حرف میزنه تو صورتم لبخند میزد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   معمولا دیدن این خواب برای زنان بسیار طبیعی است و از طرف دیگر هم می تواند برای شما بسیار خیر باشد و نشان از ان باشد که خیری برای شما در اینده در انتظار است که خودتان انتظار آن را ندارید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. محبوبه

  سلام لطفا خواب من رو هم تعبیر کنید.
  خواب دیدم پسرم که در واقعیت ۴.۵ ساله است در خواب حدود یک ساله است و من در واقعیت در زمان شیردهی هر دو پسرهایم مشکل شیر داشتم و پستان های کوچک و پسرهایم رو با شیر گاو و بز بزرگ کردم اما توی خواب می‌دیدم یه دارو یا چیزی استفاده کردم و سینه هام پر از شیر شده و رگ کرده و سینه هام هر دو بزرگتر شده پسرم رو گذاشتم روی زانوهام و شروع کرد به خوردن،خیلی تو خواب حس خوبی داشتم که به پسرم شیر میدادم.اونذهم خیلی تند تند شیر میخورد.تعبیرش چی می‌تونه باشه.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برخی خواب ها به شکلی دیده می شوند که عقده های گذشته را رفع می کنند و از انجایی که شما در گذشته از این موضوع به ستوه امده اید در خواب جوری دیده اید که گویی این اتفاق برای شما نیفتاده است و از این رو تعبیر عینی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. مهدی چ

  درود بر شما . در خواب دیدم که ابتدا از سینه چپ و سپس از هر دو سینه همسرم شیر زیادی روان شد که تنها لبهایم را با آن تر کردم ولی از خوردن آن شیرها امتناع کردم . بی زحمت تعبیر آنرا بفرمایید .

 18. پروین

  سلام من ده روزه بچه مرده در شکم دارم
  دیشب خواب دیدم از دو سینه ام به شدت شیر میاد مثل آب روان حتی گاهی حالت خامه داشت
  همسرم در خواب از لبم می‌خورد میخواست از سینه هم بخوره اما دید داره شیر میاد امتناع کرد
  تو خواب میدونستم بچمو از دست دادم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد به علت شرایط فعلی شما است و ناراحتی شما را نشان دهد که حس می کنید که تنها شده اید و از این رو از بابت آن نگران نباشید وبدانید که توکل بهترین ابزار انسان برای گذار ازشرایط سخت است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. ۵۵

  سلام من خواب دیدم میرم جلوی آیینه و سینم رو فشار میدم و ی عالمه مایع سفید ازش درمیاد ک نمی‌دونم شیر بود یا نه..دومین بار ک سینم رو فشار میدم و اون مایع میاد بیرون سینم تخلیه یا کوچک تر میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شیر دادن برای زنان امده است که خیر است اما می تواند نشانی از ان باشد که شما یری را در اینده به دیگران رسانید اما ممکن است از خودتان بسیار مایه بگذارید که خوب یست و باید از این جهتت آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. سولماز

  سلام دختر مجردی هستم خواب دیدم زایمان کردم و دراز کشیدم یدفعه از سینه سمت راستم شیر با فشار اومد پرت شد بیرون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها برای دختران مجرد طبیعی است و اگر هم تعبیری داشته باشد نشان از اینده ای احتمالی و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. فاطمه

  سلام خانم متاهلی هستم خواب دیدم سینه هام جفت شیر دارن و از سینه هام شیر جاریه نمیتونم جلوی ریختنشو بگیرم سیر هایی سفید و شدید میریزه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بسیار به خیر در تعابیر خواب امده است و می تواند به این معنا باشد که در اینده به خیری و ثروتی و یا فرزندی خیر رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. رحمانی

  سلام خواب منو تعبیر نکردید چندبارفرستاده بودم

  خواب دیدم از سینه ام بزرگ شده و ازش آب فراوان میریزه بیرون هرچی میدوشم به جای شیر به اندازه یه کاسه آب جمع شد

  پسر شیرخوار دارم اما خودم شیر ندارم شیرخشک میخوره لطفا اگه تعبیری داره بگید چی میشه؟ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   به احتمال زیاد این خواب تکراری بوده است که تعبیر ان اشاره نشده است اما بدانید که برای شما که در این شرایط هستید تعبیری ندارد و از انجایی که دوست داشته اید به فرزند خود شیر بدهید و نمی توانید در خواب به اینصورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. فاطمه

  باسلام خواب دیدم دوست سینه اش را فشار میدهد وشیر می آید از سینه اش بعد الان نمی دونم دوستم مجرد هست یا متاهل فقد در خواب دیدم این دوستم سینه اش را فشار میدهد و شیر می آید ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   برای زنان در تعابیر خواب امده است که می تواند نشان از طبیعت انان باشد و تعبیری ندارد و از طرفی هم ممکن است نشان از رزق باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 24. Ms

  دختر مجردی هستم که خواب دیدم سینه سمت راستم ی دفعه باد کرد و ازش ترشح زرد یا تقریبا سبزرنگ بیرون میومد و روسینم چن تا لکه سفید کوچیک و بزرگ بود.
  میشه تعبیر خوابمو بگین هی پیام میدم اما پیاممو منتشر نمیکنین خواهش میکنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها برای زنان بسیار طبیعی است و معمولا ان را به علت تغییرات هورمونی دانسته اند و از این رو از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. ..

  سلام وقت بخیر
  من چند وقتیه ک بشدت نگران این هستم ک نکنه تو سینم سرطان یا غده باشه
  چند بارم خواب سینه خودمو دیدم . امروزم صبح خواب دیدم ک سینم سمت راستم ی دفعه باد کرد اما هیچ دردی نداشت سفتم نبود اما روش چند تا لکه سفید کوچیک و بزرگ دیده میشه و از نوکش ترشح تقریبا زرد یا سبز کم رنگ میومد
  ممنون میشم تعبیر خوابمو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب مشخصا دارای تعبیر نیست و فقط به علت اینکه این احساسات را در واقعیت داشته اید این خواب را دیده اید و از این رو نگران ان نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. ساناز

  سلام
  من دیشب خواب دیدم از سینه سمت راستم چرک و عفونت بیرون میاد و خیلی از این موضوع تو خواب ترسیدم.
  لطفا تعبیر خوابم را بگید .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب به این صورت امده است که می تواند نشان از مالی حرام برای بیننده ی خواب باشد که باید بسیار از این جهت اگاه باشید. حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. حلما

  سلام،من دختر ۳سال و نیم دارم دوماه هم باردارم،خواب دیدم میخوام شیر از سینه هام بدوشم از سینه سمت چپم خیلی کم میومد قطره قطره ولی وقتی سینه راستم فشار دادم مثل شیر سماور میریخت منم ظرفی گرفتم زیرش شیرو جمع کردم بعد که ولش کردم شیر اومدن قطع نشد همینجور میومد دیگه با انگشت گرفتم نوکشو تا شیرش بند اومد،تعبیرش چیه ممنون میشم بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بخشی از این خواب می تواند اشاره ای به بارداری شما باشد و ممکن است نشان از پسر بودن باشد و بخش دیگر می تواند نشان از رزقی باشد که در اینده در انتظار شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 28. فرح

  توروخداخواب منم تعبیرکنید چندشبه خواب میبینم نوزاد پسر شیرمیدم یه شب بچه خودمه شب بعدش بچه کسیه وسینه هام پرازشیره ک رگ‌ میکنه ب شدت شیزش میریزه وخواب مدفوع انسان هم تواین چند شب میبینم توروخدا بگید تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر بدی ندارد و به معنی نیکی است و ابن که سینه پر شیر به معنی خیر و برکتی است که به اهل خانه می‌رسد و مدفوع هم رهایی از غم است.
   سربلندو پیروز باشید.

 29. مریم

  سلام. ممنون میشم خوابو تعبیر کنید
  مادرم خواب دیده که به برادر 6ساله ام شیر میداده و البته تو خواب خودشم تعجب کرده بوده که چرا از سینه اش شیر میاد ولی داداشم میخورده و شیر میومده . تعبیرشو ممنون میشم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مادرتان نشان بر خیر و نیکی است و بر این صورت است که خیری به شما خواهد رسید و شیر دادن نشان بر منفعتی است که به دختر خانواده خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. سارا

  سلام ازتون ممنون میشم خواب منم تعبیر کنید من دوماهه که باردارم چند روز پیش خواب درختان موز دیدم و دیدم یه موز خوردم و یبارم نارنگی دیدم یبارم دیدم از هر دو سینه ام فشار میدم آغوز میاد خواب های من ربطی به جنسیت فرزندم داره ؟ خودمم دلم میگه بچم پسره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب موز برایتان به این تعبیر است که شما فرزندتان را به سالم به آغوش خواهید گرفت و اینکه بعد از به دنیا آوردن بچه شادی و نشاط خانمتان را فرا خواهد گرفت و موز نشان بر میل جنسی هم دارد. و این کهخوابتان خیر است واحتمالا اگر شیرتان زیاد بوده دختر است و اگر نبوده پسر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. مریم . صاد

  با سلام،زنی متاهل هستم که دختر ۳ساله ای نیز دارم،خواب دیدم در حین رابطه جنسی با شوهرم از سینه سمت چپم (که بیشتر یادمه) که سمت شوهرم بود شیر بیرون اومد(حین رابطه) و آنقدر زیاد و پرفشار بود که روی بدن و روی زمین ریخت و جمع شد(مثل آب که یکجا جمع میشه) و شوهرم با دستهاش زیر شیر زد و ریخت رو صورتش با شادی و میخورد!(مثل آب) خواب عجیبی بود خلاصه ، در همین شب خواب گاو هم میدیدم ،که البته تعبیر اون رو جدا خوندم.با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن شیر به خواب نشان از خیر و برکتی است که به دختر خانواده خواهد رسید و نشان از برکت است و بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. مژگان

  با سلام
  من دختر مجرد هستم. قبل از اذان صبح خواب دیدم که اول چند قطره کم خون از سینه راستم بیرون اومد منم با دستمال تمیزش کردم و بعد یه قسمت کوچیکی از بافت وگوشت و پوست از نوک سینم بیرون زد و منم اونو بیرون کشیدم.
  لطفا تعبیر خواب من رو بفرمایید. با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که که خواب شما نیک نیست و نشان بر ضرر دارد برای شما و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. تینا

  سلام خواب دیدم تو یه خونه ای هستم و رو زمینش چند تا قوطی بزرگ شیر خشک بود و یه دختر نوزاد بود که با خودم گفتم از سینه خودم بهش شیر میدم تو خواب میدونستم سینم شیر داره در ضمن من دختر مجردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما نشان بر این است که خیری به شما خواهد رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. هانیه

  سلام خسته نباشید..من متاهل هستم ولی بچه ای ندارم خواب دیدم از سینه ام شیر میاد خواهرم یه بچه دستشه که با سینه من بهش شیر میده ولی خودم نمیتونم بهش شیر بدم میشه لطفا تعبیرشو بگید….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما دختری خواهید داشت که خیرتان به او خواهد رسید که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. معصومه

  سلام.
  من دو ماهه باردارم خواب دیدم از سینه سمت راستم شیر بیرون میومد و برا اینکه شیر رو لباسم نریزه پنبه گذاشته بودم روش و با ابن حال دوباره شیر بیرون میومد و همسرمم هم همینطوری از یکی از سینه هاش شیر میومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از احساس شما به شرایط بارداریتان است و اینکه نیک است و به این صورت است که شما خیری در راه دارید که به دخترتان خواهد رسید و یا احتمالا جنسیت فرزندتان دختر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 36. یاسمن

  سلام متاهلم و بچه ندارم خواب دیدم پسری دارم و سینه هام پر ازشیر و بچم شیر نمیخورد سینم فشار دادم شیر پخش شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به شما خیری خواهد رسید و در آینده دختری خواهید داشت که به او خیری با عظمت و با برکت خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. طاها

  سلام.برای اولین بارهمچین خوابی دیدم خیلی عجیب بود.من دوتا پسر کوچیک دارم و متاهلم.خواب دیدم از سینه سمت راستم کلی شیر سفید میریزه بیرون اون دردی که موقع رگ کشیدن سینه ی مادر حس میشه من توخواب اون درد رگ کشیدین و حس میکردم خیلیم ترسیده بودم.بعد تموم شدنش یه مقدار خون اومدازسرش،همرسم توخواب گفت دیدی تموم شد نترس.خواهش جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما ضرری را متحمل خواهید شد که به زودی رفع خواهد شد و اینکه جای نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. مرضیه

  سلام توروخدا خواب منو تعبیر کنید خیلی برام مهمه ..خواب دیدم بجای انسان یه بره رو باردارم وقتی بدنیا میارمش نگرانم و فک میکنم یکی اینو ازم میگیره بهش شیر میدم متوجه میشم شبیه بزغالس که شاخای قوی داره که به پشت حلقه زده بعد شبیه به بچه پسر سفیدو تپل میشه بغلش میکنم باهمدیگه حرف میزنیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه بره نشان بر خیر و برکت است و مال حلال و اینکه این خیر به شما خواهد رسید و اینکه در این بین با مسئولیت و عملی که خودتان در حق خودتان انجام خواهید منفعتی نیک به دست خواهید آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. الهام‌

  سلام
  من مجرد هستم و دیشب خواب دیدم از سینه هایم شیرمی اید و با شیر دوش داشتم آن را میدوشیدم و با تعجب و شرمندگی به برادرم میگفتم منکه بچه ندارم ولی شیر زیادی دارم اخه چرا ….
  لطفا تعبیرش را میفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر بدی ندارد و اینکه می‌تواند بر این معنی باشد که خیری بر شما و خانوادتان خواهد رسید و اینکه اگر متاهل بودید خیری است به دخترتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. سحر

  سلام چرا خواب من رو تعبیر نمیکنید ؟ مدتهاس ک نوشته در انتظار تایید مدیریت میباشد ممنون میشم اگر جواب بدید

  خانم متاهل هستم و یک دختر چهارساله دارم خواب دیدم سینه راستم نوکش بلند شده و پوسته پوسته شده و فشارش میدم ازش ترشح سبز رنگ میاد ب مقدار خیلی کم شبیه عفونت نبود ولی ناخوشایند بود لطفا تعبیرش رو بگید ممنونم
  نظر شما در انتظار تایید مدیریت است

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر خوبی برای دخترتان ندارد و باید مراقب او باشید و حتما صدقه بدهید. که انشالله به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 41. Saba

  شلام من خواب دیدم دوست پسرم سینه هامو میمکه و بعدش ازش شیر میاد و شیرو میخوره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از حس غریزه شما است و اینکه اگر با هم ارتباطی جنسی دارید می‌تواند به همین دلیل باشد. و اینکه شیر پستان اگر زیاد باشد نشان بر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. لیلا

  سلام من خواب دیدم که سینه هام کوچیک وشل شدن اما وقتی فشار میدم ازشون شیر فراوان میاد.در واقعیت یه پسر ۳ ساله دارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما هم خوب است و هم بد. نشان از خوب بودن آن این است که شیر داشتن در خواب خیر و منفعتی زیادی است که به شما خواهد رسید و کوچک شدن سینه در خواب تعبیر به خوبی نباشد و نشان از مشکل مالی باشد و که بعد از آن به خیر و نیکی دست پیدا خواهید مرد و این خواب بديش با خوبی آن رفع میشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. سحر

  سلام خانم متاهل هستم و یک دختر چهارساله دارم خواب دیدم سینه راستم نوکش بلند شده و پوسته پوسته شده و فشارش میدم ازش ترشح سبز رنگ میاد ب مقدار خیلی کم شبیه عفونت نبود ولی ناخوشایند بود لطفا تعبیرش رو بگید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنی می تواند باشد که شما ممکن است از منشایی خیری دریافت کنید اما در پاسخ به آن کسی را از ان بهره مند نسازید و این خود برای شما خیر نیست و باید زکات آن خیر را که دریافت کرده اید بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 44. اسماAsma

  سلام من هشتم تیرماه خوابمو واستون ارسال کردم اما هنوز پاسخ ندادید لطفا خواب منم تعبیر کنید ممنون میشم و حال دوباره واستون میفرستم.
  خواب دیدم با کسی که خیلی دوستش دارم و مدتیه که از هم جدا شدیم در یک محوطه باز و زیر سقف آسمان، چیزی روی زمین پهن کردیم و خوابیده ایم، همدیگه را عاشقانه بغل کرده ایم، نوازش میکنیم و ‌میبوسیم. مادر او بالای سرمان بر روی یک صندلی نشسته بود اما ما سرشار از عشقی غیر قابل توصیف بودیم، ناگهان یکی از دوستاش اومد پشت سر من دراز کشید. من جوری که دوستم نفهمه هولش میدادم اما اون دستشو برد زیر لباسم و سوتین منو از پشت باز کرد و خودمو انداختم توی بغل عشقم که از دوستش فاصله بگیرم. دوستم میخواست پتویی که رومون بود رو کنار بزنه اما من بهش گفتم نه دامن من خیلی کوتاهه این کارو نکن. دوباره منو بغل کرد و بو میکرد و میبوسید. بعدشم هر دومون بلند شدیم و از اونجا رفتیم، من پشت سر عشقم رفتم یعنی دست همو نگرفته بودیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شریک احساسی شما به شما خیری خواهد رساند و اینکه شما شخصی وفادار به رابطه و شریکتان هستید و شخصی با عفت هستید که از بی ابرویی ترس دارید که از این نیت و ذات انشالله به شما خیری خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. M_mousavi

  سلام
  خانم 50 ساله ام خواب دیدم به کودک 3 4 ماهه ازسینه سمت راستم شیر میدم از سینه سمت چپم هم شیر فراوان میریخت
  هر دو سینه ام بزرگ و پر شیر شده بود از کنار لبهای کودک شیر سرریز میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب یا به علت ان دیده شده است که برای زنان بسیار طبیعی است و یا اینکه دارای تعبیر است و نشان از ان دارد که خیری بسیار خوب و نیکو برای شما در اینده قرار داده شده است و در هر دو صورت خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 46. عسل

  سلام خسته نباشید
  دختر 16 ساله ای هستم که خواب دیدم بنده در سمت چپ سینه ام به جای یک سینه دو سینه دارم
  و خیلی ترسیده بودم در خواب و به مادرم گفتم توی خواب
  اما مادرم در خواب چیزهای عجیبی میگفت
  میگفت نازا شدی و سرشو با تاسف تکان میداد
  من هرگز به این چیزها فکر نمیکنم …
  تعبیر داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اینخواب امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور وسعت رزقی خواهید یافت که برای شما بسیار خیر است اما با توجه به قسمت دوم خواب باید بدانید که ممکن است برای شما تعبیر نداشته باشد و فقط اشاره ای به ترس های زنانگی باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 47. دریایی

  سلام. در خواب دیدم سینه چپم بزرگ وسفت به نظر میرسید و مایعی از اون اومده بود که نمیدونم دقیقا چی بود. من با دستاهام دوتا سینه رو فشار دادم. هر دو پلاسیده و چروک شدن و تو خواب نگران این بودم که به حالت اولشون برمیگردن یا نه و از خواب پریدم. لطفا تعبیرش رو بفرمایید. ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر این دارد که شما احتمالا برای مدتی تنگی رزق پیدا کنید و زندگی و معاشتان بر شما تنگ شود و این که انشالله سربع رفع خواهد شد . حتما صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 48. اعظم

  باسلام لطفا خواب مرا تعبیر کنید .خواب دیدم که نوزادی داشتم و مشخص نبود پسر است یا دختر که در حال شیر دادن به او بودم سپس سینه را دراورد و گریه کرد دوباره سینه را در دهانش گذاشتم و شیری که وارد دهانش شد را دیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و برکتی است که به دختر شما خواهد رسید اگر دختر ندارید به خودتان خواهد رسید انشالله و تعبیر به خیر دارد و اینکه بچه در خواب نشان از مسولیتی است که به عهده خواهید گرفت.
   سربلند و پیروز باشید

 49. فاطمه

  خواب دیدم سینه هام بزرگ شده بود و ازشون شیر خارج میشد و روی زمین میریخت
  تعبیر چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و منفعتی است که شما را در بر خواهد گرفت که نشان از خوبی است برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. ساغر

  سلام من دیشب خواب دیدم اومدم به دخترم شیر بدم ولی انقدر شیرم زیاد بود تمام صورت و هیکل دخترم تو بغلم شیر ریخت و بچه دیگه معلوم نبود انقدر شیر رو سرصورتش ریخته تو خواب خیلی ناراحت شدم لزون وضعیت تعبیر داره خوابم؟ اینم بگم در بیداری هم دختر شیرخوار دارم …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و برکتی است که به دخترتان می‌رسد و این خیر حلال است و بسیار مایعه خوشحالی و خرسندی شما و خانوادتان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 51. شاهین

  سلام من مجردم و دیشب خواب دیدم که دخترعمه‌ام (مجرد است) می‌خواست بیرون برود اما پستان‌هایش کاملاً مشخص بود و به او گفتم که پستان‌هایش را بپوشاند و معترض شد که چرا تو پستان‌های من رو ببینی اما دیگران نبینند؟
  لطفاً تعبیرش رو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به دو شکل است. اول برای شما نشان بر افکار و غرایز جنسی تمایلات شما است که باید به صورت شرعی پاسخ داده شود و دوم اینکه تعبیر این خواب برای دختر عمتان اگر پستان های بزرگی داشت نشان بر خیر است برایشان و خیری بر او خواهد رسید و اینکه این خیر را به همگان آشکار خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 52. محمد

  مرد مجردی هستم که دیدم خواهرم خوابیده و سینه هاش لخته . تعبیرش چیه ؟ ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید امده است که تعبیر سینه در خواب های ما نشان از خیر است و در تعبیر خواب برهنگی امده است که اگر بدن برهنه دیگری را دیدید برای شما اندوه اید اما در اینجا به این صورت نیست و باید بدانید که این خواب برای شما نشان از دریافت خیری به واسطه ی ایشان و یا از ایشان دارید .
   سربلند و پیروز باشید

 53. همتا

  سلام من باردار هستم و در خواب ديدم كه به نوزادي كه نميشناختم شير ميدهم بعد از آن سينه هايم را فشار دادم و از هر دو سينم شير آمد كه ريختم رو صورت شوهرم و گفتم ببين چه شيري مياد
  آيا اين خواب به جنسيت ربط دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیری است که به شما و خانوادتان می‌رسد و اینکه این خواب برای الان شما بسیار طبیعی است و می‌تواند نشان از جنسیت دختر باشد. به آن علت که معبران گفته اند شیر پستان نشان از خیری است که به دختر می‌رسد.
   سربلند و پیروز باشید.

 54. سمانه

  سلام…مادرم خواب دیده که سینه ی سمته راستش انقدربزرگ شده که هرچه میپوشونه بازهم دیده میشه اماسینه ی چپش همونطورعادی هست!!!تعبیرش رومیگین ؟؟ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیری است که به دخترشان خواهد رسید که آن خیر قابل پنهان کردن نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. سمانه

  باسلام…اگرزنی درخواب ببینه که سینه ی سمته راستش بیش ازحدبزرگ شده وهرچقدرهم میخوادبپوشونه انقدربزرگه که میزنه بیرون تعبیرش چیه ؟اماسینه ی سمته چپی همون اندازه است تغییری نکرده …این خواب رومادرم دیده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیری است که به دخترشان خواهد رسید که آن خیر قابل پنهان کردن از دید دیگران نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 56. ستاره

  سلام.خواهش میکنم به دادم برسین.من دوتا دختر بچه دارم،بگیشون چندماهیه از شیر گرفتم.خواب دیدم دوتا سینه هام جلومن،شاید رو زمین،بزرگ و دراز لوله گذاشتم توشونو میدوشم،شیر سفت شده میاد،میگم خوبه این سیرا جمع شده بود،میان بیرون وگرنه درد داشتن و خوبه اینطور معلومه که غده ندارن.کمکم کنین.البته خوابم رو حدود هفت و هشت صبح دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان از خیری دارد که به دخترهای شما خواهد رسید. و اصلا جای نگرانی نیست. و سینه های بزرگ در خواب نشان بر خیر و برکت است.و حس خوب خودتان در این خواب نشان بر خوبی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 57. مریم

  سلام خسته نباشید.من دختر مجرد هستم که دیشب خواب دیدم می خواهم یک پسر بچه رو آروم کنم ک گریه نکنه اونو تو بغل گرفتم و پستانم در دهانش گذاشتم.پسر بچه اول خجالت کشید بهش گفتم بخور ولی سینم کوچک شده بود تو دهن گرفت کمی خورد ولی هیچ شیر نداشتم ولی ب خواهرم گفتم فایده نداره برو شیر پسانک براش بیار بخوره.و لازم است بگم من چند روزی هست با ی پسر آشنا شدم و نمیدونم منجر ب ازدواج میشه یا ن؟ خواهشا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیر ندارد و کوچک شدن پستان به معنی تنگ شدنه روزی است و مدتی بر شما سخت خواهد گذشت و این خواب ربطی به انچه در واقعیت با ان رویرو هستید ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 58. Donya

  سلام.خسته نباشید ببخشید من خواب دیدم خواهر شوهره متعهلم به من میگه بیا و سینه های منو بخور و توی خوب من بهش میگم چقدر سینه هات کوچولو شده لطفا تعبیرش رو برای من بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای خواهر همسرتان نشان بر خیر ندارد و نشان بر ناراحتی است که بر ایشان وارد خواهد شد . حتما صدقه بدهید تا رفع بلا شود .
   سربلند و پیروز باشید .

 59. هانی

  با سلام وقت بخیر
  من مجرد هستم خواب دیدم در آشپز خونه در حال خود ارضایی هستم که ارضا شدم و از هر دو سینه ام مایعی سفید خارج شد کمی زیاد بود بعد لباسم رو پوشیدم و چون سر سینه ترشحات داشت لباسم کمی خیس شد میخواستم لباس ها رو بشورم و کمرم رو خم کرده بودم و لباس ها رو جابجا میکردم چون کمرم و دلم درد میکرد.
  باتشکر از تعبیر شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خدمت شما باید عرض شود که این خواب دارای تعبیر نیست و دیدن این نوع خواب ها برای هردو جنس بسیار طبیعی است .
   سربلند و پیروز باشید

 60. Kosar

  سلام من خواب دیدم پسر دار شدم و یه پسر خوشگل و سفید و بعد شوهرم اومد بچه رو بهم داد منم از سینه ام یه مایع غلیظ (آغوز) انگار اولین بار شیر میاد بعد بچم خیلی شیطون بود روز اول سعی میکرد حرف بزند
  در ضمن متاهل هستم ولی فرزند ندارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما بسیار طبیعی است و بسیاری از خواب ها که در واقعیت ان ها را به صورت عینی می توانیم انجام دهیم دارای تعبیر نیستند.
   سربلند و پیروز باشید

 61. Fatemeyari

  سلام من خواب دیدن روبروی آینم‌ بعد زیر هردوتا سینم یه نوک سینه ی دیگم بوجود اومده تعبیری داره؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سینه استطاعت بیننده خواب است. چنانچه در خواب ببینیم که سینه ای فراخ داریم زندگی ما گشاده می شود و وسعت می یابد و روزی مان فراخ می یابد و به همین نسبت صدر و وسعت نظر خواهیم یافت اگر چه در بیداری فاقد آن باشیم اینکه در زیر آن برجستگی می‌بینید می‌تواند نشان بر آن باشد که شما دختری در راه دارید اگر متاهل باشید صاحب دختر خواهید شد و اگر مجرد باشید در آینده اینگونه خواهد شد انشاللهه.
   سربلند و پیروز باشید.

 62. عنبر

  سلام من دوماهه باردارم خواب دیدم برادرم که 19 سالشه یکم کوچیکترشده و دستش نمیدونم چجوری کوتاه شده خیلی کوتاه و من هی از سینم بهش شیر میدم ک دستش بلند شه!و تو خوابم دیدم ک از سینم شیر میاد یه قطرشو دیدم و هم ب بردارم شیر میدادم ولی حواسمم بود کسی نفهمه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که احتمالا جنسیت فرزند شما دختر باشد و اینکه شیر و پستان خیری است که به دختر شما خواهد رسید. و انشالله که سالم پا به این دنیا بگذارند انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 63. ارزو

  من خواب دیدم سینه هام خوشگل و بزرگ شدن و پره شیر ی بچه داشتم نمیدونم جنسیتش چی بود ولی کوپ بچگیام بود اونقد شیر بهش دادم و اونم هی سنگین تر میشد خیلی خوشگل بود بچه تعبیرش چی میشه ؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که بر شما مال و منفعتی با خیر و برکت به شما خواهد رسید ک باعث خوشحالی و خرسندی شما خواهد شد و اینکه شما از آن استفاده مثبت ودر راه مسئولیت های کاری استفاده خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 64. Z

  با سلام من خواب دیدم هردو پستان دخترم نسبت به واقعیت خیلی بزرگ شده بود ومن تعجب کردم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب برای دختر شما نیک است و نشان از خیر و برکت دارد و پستان نشان از خیری است که به دختر می‌رسد.
   سربلند و پیروز باشید.

 65. Mohdese

  سلام من باردار هستم دوماه دیگه پسرم بدمیا میاد
  خواب دیدم بچمو بغل کردم نوزاده میخوام بهش شیر بدم اما یه مایع سفتی بود از سینه هام میریخت انگار که شیرم بره میخواستم ببینم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیر ندارد و یکی از معمول ترین و رایج ترین خواب هایی است که یک مادر ممکن است ببیند.
   سربلند و پیروز باشید

 66. النا

  سلام میشه خواب منم تعبیر کنید؟؟ من دوتا بچه بزرگ دارم .دیشب خواب دیدم تو یه هتل بزرگ هستم و تمام اشناهامم اونجا هستن. و از سینه من به طور معجزه اسایی شیر فراوان میاد به طوری که هر چی دم دستشون میرسید میگرفتن زیر سینه من که شیر رو پر کنم مثل پارچ و کیسه، و همه از شیری که درون پارچ میریخت میخوردن و میگفتن که شیرت خیلی مقوی هست . چطور ممکنه که تو شیر داشته باشی؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است و نشان بر خیر و برکتی است که به شما خواهد رسید و اینکه شیر و پستان به تعبیر بزرگان نشان از خیری است که اول به دختر شما و بعد به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 67. عسل

  با سلام دیشب خواب دیدم پسر دو سال و نیمم چسبید به سینه چپم که الان دیگه شیر نداره و شروع به مکیدن کرد و گفت مامان شیر داره بهم بده! به قدری گیر داد که من مجبور شدم یکم واسش دوشیدم و بهش دادم. لازم به ذکره که من به شدت آرزوی داشتن فرزندی دیگر رو دارم و در اقدام برای بارداری هستم و دو ماه پیش سقط جنین داشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و برای شما و افکارتان کامللا طبیعی است و نباید از بابت ان نگران باشید و بدانید که انشالله برای شما خیر خواهد بود ولی در این خواب به شما اشاره ای نشده است و بیشتر مربوط به ناخوداگاه شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 68. مهدیه

  سلام. من خواب دیدم سینه ام همینجوری بزرگ و بزرگتر میشه و یکمرتبه نوک سینه ندارم و از اول رگ و یه چیزایی تشکیل شد مثل چربی و آب ونمیدونم چی بود و بعد دوباره نوک تشکیل شد و زرد رنگ بود و بعدش دیدم چشمام کلا زرده همه چشمم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مالی است که به دست شما میرسد. و اینکه باید مراقب سلامتی خود باشید چون رنگ زرد نشان از بیماری دارد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 69. فریبا

  من دیشب خواب دیدم به عروسی یکی از دخترای فامیلمون رفتیم که جدیدا هم عقد کرده
  تو خواب عروس لباس عروس کاملا مشکی تنش کرده بود و سینه های گنده ای داشت که بیرون زده بود البته یه توری جلوش بود ولی کاملا نوک سینه هاشم معلوم بود ، بعد عروسی هم مختلط بود یجورایی هم بهم خورد چند نفر اون وسط غش کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر خواب باید بدانید که برای ایشان خیر نیست و ممکن است به این معنا باشد که ایشان را مشکلی در پیش است که باید نسبت به آن هشیار باشند و سعی کنید که برای ایشان صدقه دهید اما از جهاتی هم برای ایشان خیر است زیرا در ادامه ان خیری و سعادتی نیز در نظر گرفته شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 70. ناهید

  سلام وخسته نباشین خواهر من این روزا بحران روحی براش پیش اومده خواب دیده ی پسر بچه رو بغل کرده بوده ببره شیر بده خواهرم مجرده ….خاستم تعبیرش رو بدونم ممنون از وقتی ک میزارین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب برای ایشان به گفته معبران نشان بر این دارد که مسولیتی بر عهده خواهد گرفت که وظایف خود را به گونه ای که مادر در قبال فرزندش انجام خواهد داد و تعبیر بر خیر دارد برای ایشان .
   سربلند و پیروز باشید .

 71. شقایق

  سلام دختری 4ماهه دارم صبح بود ک خواب دیدم سینه دخترم را میمکم ک شیر بخورم و بزور شیر 1 قطره شیر از سینه دخترم اومد که تند بود مزه اش. اون بکی سینه اش مکیدم اونهم بزور شیر اومد ک الان مزه اش یادم نمیاد.تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که دارای تعبیر صادقه نیست و به این صورت میتواند باشد که شما چون برای ایشان این کار می کنید طبیعتا به صورت ناخوداگاه به دنبال باز خورد ان هستید و این خواب را دیده ایدو بدانید که نگرانی از بابت این خواب نداشته باشید و بدانید که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 72. ناشناس

  من در خواب دیدم پسر عمه ام هر دو سینه ی مرا با دستش سه بار پشت سرهم فشار داد و بعد من از شدت درد بی حال شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیران خواب عرض کنم که ممکن است به این شکل تعبیر گردد که شما در اینده ی نه چندان دور ممکن است به این صورت باشد که شما از منبع خیر خود دچار شوکی خواهید شد اما انقدر نباید به ان بها دهید که تمام زندیگیتان را تحت الشعاع قرار دهد.
   در تصمیم هایتان دقت کنید
   سربلند و پیروز باشید

 73. 619

  سلام من یه دختر 10 ماهه دارم که تغذیه ش از شیر خشکه همسر من دیشب خواب دیده سینه من شیر داره… تعبیرش چیه ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سینه نشان از دختر است و اینکه شیر دارد نشان از خیری است که به دخترتان انشالله خواهد رسید و خوابی نیک است برای شما و دخترتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 74. احمدرضا

  سلام
  خواب دیدم دارم با پستان یه زن یا دختر بازی میکنم و آروم فشارش میدم که یه دفعه بابام میاد
  تعبیر ش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دو حالت دارد. اول انکه اگر از این خواب لذتی به شما دست داده است تعبیری ندارد و در غیر اینصورت به این معنا ممکن است باشدکه شما در اینده ی نه چندان دور کاری را که برای شما خیر دارد اغاز خواهید کرد که نمی خواهید پدرتان از ان با خبر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 75. رویاآزادی

  سلام من دیشب درخواب دیدم که از دو سینه ام شیر میاد وانقدر زیاد وبافشار بود نمیتونستم کنترلش کنم و روز زمین میریخت خیلی زیاد وبا فشار خیلی زیاد ..از ترسم درخواب به این طرف واونطرف میدویدم . همسرم یک شیشه بزرگ زیر سینم گرفت که اونم پر شد و باز به زمین ریخت ودر اخر خودم سینا ام را با دندان فشار دادم که یهو سینه ام کوچیک شد و شیرش بند امد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که برای زن و دختر جوان دیدن این خواب کاملا طبیعی است و نشانه سلامت و عمر طولانی است.
   این موضوع هم برای شما دلالت دارد و نگرانی از بابت ان نباید داشته باشد که انشالله برای شما کاملا خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 76. Hoda

  سلام من حامله هستم سنو گفت تو شکم دختر دارم یه دختر دوساله هم دارم ..دیشب خواب دیدم از سینه چپم شیر بافشاز زیاد میاد بیرون میخاستم ب بچه دوساله ام بدم سینه ام رو نگرفت همینطوری هم شیر میومد بیرون تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای مادران باردار بسیار طبیعی است و نشان از نگرانی شما برای اهمیت دادن به کودک قبلیتان با به دنیا امدن فرزند جدیدتان است و اصلا جای نگرانی برای ان وجود ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 77. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما به گفتع معبران نشان از وجود خیری است که برای دختر شما بوده است و اینکه در ادامه دیده اید سینه تان صاف شده نشان بر این دارد که مقداری تنگدستی را تجربه خواهید کرد و اینکه محتمل است که خواب شما به خاطر بیماریتان باشد که در اولین فرصت با پزشک معالجتان مشورت کنید که انشالله هر چه زوتر عافیت را به دست اورید به رحمت خداوند امیدوار باشید .
  سربلند و پیروز باشید .

 78. سعیده

  سلام.پسر ۵ ساله ای دارم که مدتیه به یه بیماری مبتلا شده، دکترا گفتن میتونه خوب بشه ولی احتمالش خیلی کمه یه چیز در حد معجزه.
  دیشب که شب قدر بود خواب دیدم که داره از سینه سمت چپم شیر میخوره و از سینه ام شیر جاری شده.بهش گفتم بیا سمت راست هم بخور داره به لطف خدا شیر در میاره.میشه تعبیرشو بهم بگین. ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انشالله که برای شما خیر باشد و بدانید که دراین خواب ممکن است نشانه ای از خیر و رزقی برای شما باشد و بدانید که تنها راه شما برای رسیدن به خواسته هایتان توسل به خداوند است و از تمام وجود خدا را خواستن که انشالله برای شما خیر میخواهند.
   تعبیر این خواب به معنای انتشار خیری از شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 79. مهدیس

  سلام من دیشب خوب دیدم دختر دوساله که دارم توخواب دارم بهش ازسینه سمت راستم شیرمیدم که شیرشم سرازیرمیشه که یهو گفتن اگ سینه چپتوندی بهش سینه چپت هم کوچیک میشه هم شیرش خشک میشه منم دیگ گفتم ازسینه چپ شیربدم دخترم سینه چپ و نمیگرفت شیرشم زیاد بود ولی از سینه راستم کوچیک شده بود ورفته رفته دیگ کوچیک شد وشیرش فکرمیکنم خشک و دیگ سینه چپم صاف صاف شدیکم یادم میاد ک توخواب میگفتم اگ این سینه م مشکل داشته باشه ببرنش چی میشه ندیدم سینمو ببرن ولی اونجوری فکرکردم تو خواب تودوخدا تعبیرشو بگین من یه زن۳۳ساله هستم دوتابچه دارم بیماری کبدی دارم ک بایدبرم پیوند کبد این خوابم همش ربط میدم به بیماری خودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفتع معبران نشان از وجود خیری است که برای دختر شما بوده است و اینکه در ادامه دیده اید سینه تان صاف شده نشان بر این دارد که مقداری تنگدستی را تجربه خواهید کرد و اینکه محتمل است که خواب شما به خاطر بیماریتان باشد که در اولین فرصت با پزشک معالجتان مشورت کنید که انشالله هر چه زوتر عافیت را به دست اورید به رحمت خداوند امیدوار باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 80. ناشناس

  سلام شوهر من خواب دیده خدا یه بچه پسر خیلی تپل و ناز به بهمون داده که مثلا تو خواب ایشون حدودا یکساله و درشت بوده، و همچنین تو خواب دیده پستان های من پراز شیر است .

  و مادرم در خواب سینه من را فشار میداده شیر ها جهشی بیرون می امدن …..لطفا تعبیر خواب شوهرم را بفرمایید ضمنا ما در واقعیت دوفرزند یه دختر و یه پسر داریم که تو خواب همسرم اوناهم بودن و از اومدن داداش جدید براشون خیلی خوشحال و ذوق زده بودن،

  کل خونواده ی من هم تو خواب همسرم بودن همه انگار خیلی از اومدن ابن بچه جدید خوشحال بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به تعبیر معبر منوچهر مطیعی فرزند پسر به معنی رهایی از غم ورنج و اندوه است و این که فربه بودن ان نشان بر خیر است . تعبیر خواب شیر و پستان نشان خیری است که خانواده همسرتان به شما یا دخترتان میرسانند . پستان در خواب نشان از دختر است و اینکه هر خیری است به دختر شما روا داشته میشود . در کل خواب بسیار نیک و خیری دیده اند و بر شما مبارک است .
   سربلند و پیروز باشید.

 81. Rahgozar

  من خواب میدیدم در مسافرت هستم و در یک مجتمع نیمه عریانم یعنی دامن داشتم اما پستان هایم را با دستهایم میپوشاندم و پستان هایم بزرگ شده بود
  بعد از مدتی پیراهنی خریدم و به تن کردم
  تعبیرش چیه ؟
  ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که برای شما رازی به وجود خواهد امد که حفظ ان سبب رسیدن به سعادت است و باید تا زمانی که میتوانید ان را حفظ کنید تا خدواند برای شما مفری قرار دهد که بتوانید بدون ترس از داشتن ان راز به نعماتی که به شما داده میشود به واسطه ی ان برسید.
   انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 82. Shima

  سلام.
  من مجردم واین خوابمو واسه دومین بار دیدم که نوازدی دارم یبار ازسینه راست ویبارهم از سینه چپ بهش شیر دادم بعدشم هم با شیشه که نخورد توبغلم گریه کرد و خوابش برد.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این نوع خواب های برای زنان بسیار طبیعی است و تعبیری دقیق برای ان وجود ندارد ولی میتواند به این تعبیر هم باشد که برای شما خیری بسیار نیکو در راه است زیرا هم تعبیر خواب شیر دادن خیر است وههم داشتن بچه.
   سربلندو پیروز باشید

 83. مریم

  سلام من باردارم و از جنسیت اطلاع دقیق ندارم خواب دیدم پسر یکی از اقوام که سه یا چهار ساله و خیلی توپول هست داره از سینم شیر میخوره و دست بهش میکشه اطرافیانم میگن خب حتما دیگه شیر اومده تو سینت تو خواب هم میدونسم که باردارم خواستم بدونم تعبیرش به جنسیت مرتبطه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از امری است که شما در ان قرار دارید و اینکه شیر و پستان به دختر مربوط است و اینکه خیری است که به شما و یا دخترتان میرسد و اینکه پسری از شیر شما میخورد نشان بر این دارد که فردی در خیر شما شریک خواهد شد واما اسیبی به شما و یا خانوادتان نمیرساند و اینکه جنسیت با وجود شیر و المان پستان میتواند دختر هم باشد اما در این موضوع حتمی وجود ندارد . که سالم و صالح بودن فرزند بسیار حائز اهمیت است .
   سربلند و پیروز باشید .

 84. محبوبه

  سلام من خواب دیدم دارم به بچم که الان ۸سالشه شیر میدم بعد یه طوله سگ که به نظر مال خودمون بود و دوسش داشتیم هم آمد و از پستان من شیر میخورد
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید واسم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه است که شما نمادی از سعادت و ارامش است و این خواب نشان میدهید که شما رابطه زنا شویی خوبی را با همسرتان در حال تجربه کردن هستید و و این که شما جفت روحی خود را پیدا کرده اید و هیچ تردیدی در انتخاب ایشان ندارید . در این صورت تعبیر خواب شیر دادن نشان از هماهنگی و عشق است که بین شما و همزستان وجود دارد و شما این ارامشو خوشحالی و خیر و منفعت را هم به دیگران و یا حتی یک حیوان هم روا خواهید داشت .
   سربلند و پیروز باشید .

 85. باران

  سلام من خواب دیدم باخواهرکوچیکم یه جاهستیم ودرحال تعویض لبلس که به ناگهان سینه هایمان رابهم نشان‌میدیهیم بزرگ وبودسفت ومن بانوک سینه خواهرم دست زدم وخواهرم نوک سینه سمت چپ مرامیک زدوازش شیربیرون اومدروان وسفید بود تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری به این شکل میتواند داشته باشد که شما و ایشان را خیری در راه است که لازمه ی رسیدن به آن قطعا همراهیتان با یکدیگر است.
   سربلند و پیروز باشید

 86. زهرا

  سلام خواب دیرم زایمان کردم و مادرم گفت بچه رو شیر بده حتما برای این نوزاد شیر داری اخه نوزاد ۴ ماهه دارم و چون شیرم کم بوده شیر خشک خورده و همین که نگاه ب سینم کردم آغوز اومد بیرون و تا فشار دادم شیر فراوان سرازیر شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر اشاره ای که کرده اید در واقعیت موجود است این خواب کاملا طبیعی است و معمولا برای هرکس که مشکلی را در واقعیت داشته است در خواب به این شکل خواهد دید و این از واقعیت دور نیست.
   سربلند و پیروز باشید

   • افسانه

    سلام ببخشید من عین همین خواب رو دیشب دیدم ولی بچه ندارم، در حال اقدامم
    خواب دیدم بچه ای تازه ازم متولد شده وشیر فراوان از،سینه م بیرون میاد و ب بچه شیرمیدم ، وبعد دست روی شکم بچه گذاشتم ببینم سیر شده یا نه ک شکمش پر شده بود از شیر! تروخدا تعبیر واقعیش چی میشه؟؟

    • یاسین صداقت

     با سلام
     اگر خواب شما با ایشان مشابه بوده است دلیل بر یکسان بودن تعبیر ندارد ولی این خوابی که شما دیده اید بسیار خیر است و هیچ جای نگرانی ندارد و نباید از بابت ان نگران باشید.
     سربلند و پیروز باشید

 87. دلسوخته

  سلام‌.من خواب دیدم با بچه کوچکی به جایی که وعده داده بودن رفیم و در آنجا همه ما را تنها گذاشتند. آن نوزاد گرسنه بود و گریه میکرد. پستانم را در دهانش گذاشتم و دعا کروم که شیر بیایدکه دیدم از سینه ام شیر آند و نوزاد سیر شد. ماهها گذشت وبچه بیش از شش ماه داشت وتمام شیر پستانم جواب او را میداد و بزرگ شده بود . و فردی آمد و ما را از آن منطقه برد و نجات داد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار برای شما خیر است و نشان از ان دارد که برای شما در اینده مشکلی پیش خواهد امد اما یک چیز شما را به سعادت و رهایی خواهد رساند و ان چیز این است که شما به هیچ وجه از ان چه خداوند در اختیار شما قرار داده است برای دیگران دریغ نکنید که به واسطه ی عمل شما در بلند مدت سعادتی بسیار خوب شما را نصیب خواهدشد.
   سربلند و پیروز باشید

 88. پریسا

  سلام
  من خواب دیدم سینه ی سمت راستم صاف شده سینه ی سمت چپم بزرگ و دردناک. بعد که بدنمو بیشتر وارسی کردم یه چیز بیضی مانند زیرپوستم بود که تو کل بدنم حرکت میکرد با فشار پوستمو پاره کرد و درش آوردم دیدم یه تیکه استخونه
  لطفا تعبیرشو بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن و تعبیر خواب سینه برای زن خوابی طبیعی است به مانند بارداری واگر شما دارای دختری هستید باید مراقب باشید مشکلی برای او پیش نیاید و اگر مجرد میباشید نشان از این است که کمی مشکلات عاطفی برایتان پیش می‌آید که با مراقبت خودتان میتوانید آنها را حل کنید. و از این که جسمی از بدنتان خارج شده و استخوان بوده نشان از این است که مشکلات شما را اذیت می‌کند و اما قابل رفع است و بر شما رفع می‌شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 89. رقیه

  باسلام .من زن متاهل هستم درخواب دیدم که صاحب دختربسیارخوشگل شده ام.موقع شیردادن متوجهه شده ام که یکی ازسینه هام برداشته شده ولی سینه مانده بسیارپرشیرمیباشد.ممنون میشوم جواب تعبیرخواب من راهم بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن داشتن دختر در خواب برای زن ها معمولا طبیعی است اما در این خواب میتوان گفت که به این معنا میتواند باشد که شما را ممکن است سعادتی در پیش باشد که در ازای ان چیزی را از دست خواهید داد و از این رو برای شما هر اتفاقی و فرصتی در اینده پیش امد باید بسنجید که ایا برای شما خیر است و یا خیر
   سربلند و پیروز باشید

 90. Mina

  سلام من یه دختر مجردم خواب دیدم تو کارگاهی ک کار میکنم مامانمم هست و حامله اس و حتی یکی از همکارامم حامله اس ولی شکنشون کوچیک بود و از سینه من شیر میومدهمکارم گفت میشه از شیرت بهم بدی ببینم چه مزه ایه ؟منم ازسینم دوشیدم تو لیوان ریختم و بهش دادم خورد و گفت خوشمزس میخواسم بدونم اینا چه تعبیری داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای دختران و زنان این خواب ها معمولا طبیعی است و از همین رو برای ان ها تعبیری نیامده است.اما اگر بخواهیم ان را تعبیر کنیم ممکن است به این معنا باشد که از شما خیری به ایشان در اینده ی نه چندان دور خواهد رسید در حالی که ایشان درگیر مشکلاتی هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 91. م.ا

  سلام. من خواب دیدم که خانمم در خانه خودمان در حضور پسر جوانی از آشنایان بدون توجه با سینه لخت در حال پذیرایی است و من به یکباره با تندی به او تذکر دادم که سریع برود و لباس بپوشد. و اون هم با دست جلوی سینه هاش گرفت و رفت. ممنون میشم تعبیر بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این معناست که ممکن است در اینده ی نزدیک موضوعی برای شما و همسرتان پیش بیاید که نباید دیگران از ان با خبر شوند و شما به این موضوع واقف باشید اما همسرتان این موضوع را انچنان که باید جددی نمی گیرند و این خواب ممکن است تذکری به شما باشد که بیشتر هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 92. مریم

  سلام روزتون بخیر باشه من در خواب دیدم که از نوک سینه ام با فشاری که به سینه دادم چرک و عفونتی بیرون اومد تعبیر شما میخواستم اگه لطف کنین برام بفرستید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سینه و پستان اینگونه است که اگر شما دختری دارید باید مراقب احوالات دختران باشید که آسیبی نبیند و اگر ندارید نشان از عشق و عوامل عاطفی است که برای خود شما وجود دارد که نشان می‌دهد ار لحاظ عاطفی اندکی دل چرکین و ناراحت میشوید. که قابل رفع است
   سربلند و پیروز باشید.

 93. سمانه

  سلام خواب دیدم که از سینه هام شیر فراوان میاد وپسرم پنج ساله هست داشت شیر ها را میخورد و خیلی سینه هام بزرگ شده بود پس بر نمی امیدم که جلوی شیرم را بگیرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   پستان و شیر نشان بر خیر و برکتی دارد که به دختر خانه می‌رسد و باعث کامروایی آن دختر شد و اگر دختر ندارید به خودتان می‌رسد. که نشان از خیری و یا مالی است که بسیار بزرگ و منفعت بخش است.
   سربلند و پیروز باشید

 94. سید مهدی

  سلام، من خواب دیدم که پیش یکی از عالمان معروف شهرمان رفتم و بهش از درد پا و گوشم شکایت کردم،ایشان سینه من را کشیدن و گفتن که خوب شدی برو،میشه تعبیرش رو بهم بگین.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر عالم در این خواب میتواند همان نگارنده ی هستی ما باشد و اینککه شما در خواب از درد پا و گوش شکایت کرده اید هم میتواند به معنای این باشد که شما از تلاش خسته خواهید شد و سخنان دیگران ممکن است شما را ازار دهد و از همین رو در این خواب به شما وعده داده شده است که از منشا خیر به شما پاداشی می رسد که ادامه ی مسیرتان را بدهید.
   صبور باشید و همیشه دست از تلاش برای اهدافتان نکشید
   سربلند و پیروز باشید

 95. سویل

  درخواب دیدم از سینه سمت چپم اب میاد ک نمیشه اب گف‌نه شیر اومدم ب مامانم نشون دادم اونم فشارداد تموم اب هاش رف توش احساس کردم یه دایره کوچکلو هس ترسیدم گفتم نکنه‌من مریضم بعد دوباره دست زدم دیدم دکمس خیالم راحت شد ک فشارش بدم بیرون میاد ممنون میشم تعبیرشو بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سینه و پستان بر زن و دختر جوان دیدن کاملا طبیعی است و نشانه سلامت و عمر طولانی است. و در اینکه نشان بر دختر است و اگر شما دختری دارید خیری به او می‌رسد و اگر نه به خود شما بر میگردد. اگر آب و شیر از سینه شما جاری شده است نشان نعمت است که اول به دختر خانواده و بعد به زن می‌رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 96. زهرا

  سلام .من دختر مجردی هستم ک خواب دیدم از نوک یکی از سینهام آب بیرون میاد .. ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سینه برای دختران مجرد و جوان نشان از طول عمر است و سلامتی. و آب هم نشان از خیر و برکت دارد. خواب شما نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 97. گل مریم

  سلام، خواب دیدم که هر دو سینه ام سنگین شده درد دارد، منهر دو سینم رو فشردم و خیلی چرک و شیر ازش بیرووناومد تا سینم خالی و سبک شد واحساس راحتی کردم توی خواب چیزی که از سینم بیرون میومد هم کف دستم میریختم و به شوهرم نشون میدادم، لطفا تعبیرش رو برام بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن پستان به خواب به معنی دختر است تعبیرگری می‌گوید: اگر زنی ببیند از پستان او شیر جاری شده است، یـعـنـی رزق و روزی دختر او بیشتر می‌شود و مال حلال بدست می‌آورد، ‌‌‌‌‌ ولی اگر ببیند به جای شیر، خون و چرک جاری شده است، یـعـنـی مال حرام به دست می‌آورد.و اینکه شما احساس راحتی کرده اید تعبیر به رفع ناراحتی شما داردو انشالله آسیب و ضرری شما و خانوادتان را تهدید نمی‌کند
   سربلند و پیروز باشید

 98. حوریه

  سلام
  من خواب دیدم که طفل به دنیا میآورم و جیگرم به زمین افتاده و پسرم آنرا میخورد و هم زمان شیرم هم ظایع میشود لطف کرده تعبیر را بگویند چون زیاد ترسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب جگر به معنای چیزی است که بسیار ان را دوست دارید و ممکن است فرزند باشد و یا مال و منال و هر چیزی دیگر.
   در بخش بعدی اینکه دیده اید شیر شما ضایع شده است خیر نیست و باید اگاه باشد که خدای ناکرده مشکلی بزرگتر برای شما پیش نیاید و در کل این خواب خوابی خیر نیست و به این شکل کلی قابل تعبیر است که شما به خیری دست خواهید یافت که در ازای ان باید چند چیز با ارزش دیگر را هم فدا کنید و این ممکن است به ضرر شما باشد.پس بسیار اگاه باشید و صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 99. زهراA

  سلام من خواب دیدم که از سینه سمت چپم شیر میاد و سینه ام جدا شد از بدنم و با این وجود باز هم از سینه جدا شده شیر میومد و از جایی هم که سینه ام جدا شده بود همینطور و من خیلی سعی داشتم سینه ام رو دوباره بزنم سر جاش چه تعبیری داره؟؟ممنون..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار خیر است و کاملا به شخصیت شما اشاره دارد و به این شکل میتوان ان را تعبیر کرد که سینه در خواب نماد خیر و نعمت است و این بدین معناست که شما برای دیگران خیر و نعمتی در دست دارید که آن ها تمام آن را میخواهند و ممکن است که اگر مجرد هستید به این معنا باشد که شخصی با شما اشنا خواهد شد که این موضوع را میداند وسعی بر ازدواج باش ما دارد و شما ممکن است که با ان مخالف باشید ولی یقینا باید بیشتر راجع به ان تامل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

  • A

   سلام من بار دارم خواب دیدم از هر دو سینه ام شیر میاید تعبیرش چیست

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب برای زنان باردار بسیار طبیعی است و معمولا به علت شرایطی که زنان باردار دارند این خواب ها همیشه دیده میشود اما اگر هم ان را به عنوان خوابی با تعبیر بنگریم بسیار خیر است زیرا به معنا گشایش در زندگی شماست.
    سربلند و پیروز باشید

 100. ازی

  سلام،من خواب دیدم خونه مامانم ی جشنه بعد خیلی مهمون دارن،من رفتم داخل ی اتاق دیدم دو تا خانم جون ک اصلا نمیشناختمشون، دراز کشیدن دارن ب نوزاداشون شیر میدن،یکی ازین خانما انقد شیرش زیاد بود ک نوزاد وقتی میخورد همش از لب و لوچش میرخت بیرون ،میخاستم تعبیر اینا رو بدونم ممنون میشم راهنمایم کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شیر و پستان برای زن و دختر جوان دیدن این خواب کاملا طبیعی است و نشانه سلامت و عمر طولانی است.
   نشان شیر زیاد در خواب خیری است که به دختر ان خانه میرسد . خواب شما نیکو است و نشان از برکت برای شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید

 101. وحیده

  سلام.من خواب دیدم از سینم شیرجاری میشه وپسرم که ۶سالشه داره میخوره.ممنون میشم تعبیرش و بفرمایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب به صورت غیر مستقیم امده است که ممکن است خداوند به شما دختری عطا فرماید که انشالله مایه سربلندی و کارمرانی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 102. عادله

  سلام من خواب ديدم به ٢تا بچه شير كه خيلى كوچك بودند از سينه خودم شير ميدهم من در واقعيت بچه ندارم و زمانى كه شير ميدادم همش نگران بودم گاز نگيرند ولى خيلى كوچك بودند و ميدانستم نبايد نگران باشم يكى از بچه شيرها وقتى شير ميخورد چند قطره ادرار كرد كرد ولى شخصى كه كنار من بودم و نميديدمش گفت اين طبيعى است و عادت بچه شير است كه وقتى از مادرش شير ميخورد به مادرش ادرار كند ميشه لطفا تعبيرشو بهم بگين

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار خیر است.باید بدایند که احتمالا با شخصی اشنا خواهید شد و به ایشان لطفی خواهید کرد و در جواب ان خواهید فهمید که ایشان بسیار انسان قوی و مقتدری هستند و باعث خواهند شد که شما از مشکلاتی که ممکن است گریبان شما را بگیرند رها شوید.
   بسیار در روابطتان فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 103. غزال

  سلام من خواب دیدم از سینه چپم شیر زیادو غلیظی میرود,که خودم تند تند لیوان پر میکردم و شیرمو میخوردم
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر شیر دادن در خواب به معنای همان حقیقت اصلی ان است که شیر سبب ارتزاق کودک و ادامه ی حیات است و منبع خیر و نیکی است و این خود بدین معناست که شما از طرف خودتان به خیر و نیکی دست خواهید یافت و این خیر به واسطه ی تلاش خودتان در مسیری مشخص حاصل خواهد شد و ممکن است که سمت چپ اشاره ای به نیمکره ی چپ مغز شما داشته باشد که توانایی انجام امور خاصی را دراد و ممکن است که یکی از ان توانایی ها سبب افزایش رزق و روزی برای شما گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 104. ارزو

  من خواب ديدم شير زيادي دارم بي حد از سينه هام سير ميومد
  و يه نوزاد كه مادرش نبود مرتب بهش شير ميدادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت که از شما به شخصی که به شما مربوط نیست خیر خواهد رسید و این خیر ان چنان زیاد است که اییشان را راضی می کند و ممکن است دیگران را نیز از ان منتفع کنید.
   بسیار خیر است و باید به همین شکل روال خود را ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 105. علی

  سلام.من خواب دیدم هر دوسینه زنی (از همسایه ها)را میمکم و کمی شیر خوردم‌ واینکه میدانستم نوزادی دارد و‌از او پرسیدم هنوز به نوزادت شیر میدهی و او در پاسخ گفت آری ..او‌همچنان بالذت به من شیر داد..برای اولین بار لذت جنسی هم با او داشتم.ممنون میشم جوابمو بدین..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب اگر حس لذت را تجربه کرده اید این خواب باطل است و تعبیری ندارد و فقط به همان معنایی است که ان را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 106. بهار

  سلام، توی خواب دیدم سینه یه خانمی رو میخورم و خیلی هم لذت میبرم اونم چیزی نمیگه یه فرد غریبه بود نمی شناختمش تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب رویای صادقه نیست و دارای تعبیر نیز نمی باشد و میتوان ان را به هورمون های لذت غریضی ربط داد.
   سربلند و پیروز باشید

 107. نگار

  سلام.خواب دیدم خواهرم جلو موهاش به صورت راه راه سفید شده است../موهای خودش مشکیه/ در واقع سفید مشکی شده بود.ولی صورتش جوانتر از خودش وخیلی تپل و خوشحال بود.بهش با تعجب گفتم ببین موهات یک شبه چطوری سفید شده اون با خنده میگفت مگه چیه،اره میشه مو یک شبه سفید بشه.میشه اینو تعبیر کنید.با کتاب خواب نمیشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سفید شدن مو به معنای داشتن مشکلات شخصی و روحی هر فرد است و در این خواب میشود به این شکل خواب راتعبیر کرد که احتمالا خواهر شما مشکلاتی در عواطف و یا زندگیشان دارند که از دیگران پنهان است.اما ایشان به راحتی با این موضوع مقابله کرده و مشکلی با ان ها ممکن است نداشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 108. سمانه

  سلام. خواب دیدم در جلو آینه ایستاده بودم و سینه هایم کوچکتر از زمان بیداری شده بود. و این قضیه در خواب باعث ایجاد حس خوبی در من شده بود. لطفا تعبیرش رو بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نمیتواند خوابی شر باشد اما خوابی بسیار خیر نیز نیست و ممکن است که به این تعبیر باشد که خدای ناکرده در یکی از کارهایتان در اینده دچار مشکلاتی بشوید که قطعا با تلاش و ایمان به خدا قابل حل خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 109. نگار

  خواب دیدم روی جفت سینه مادرم خطی صاف زخم قرمز افتاده که در خواب میدونستم سرطانه بعد پیش دکتر بردم.در اخر مادرم که سینه هاش لخت بود پانسمانی روی جفت سینه هاش بود وخوب شده بود و خیلی خوشحال به همراه خواهرم که اونم خیلی خوشحال بود سوار ماشین مدل بالا شدند.مادرم 2دختر دارد.ترخدا جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر سینه در خواب به معنای منبع رزق و روزی است و اینکه در خواب ایشان دچار مشکلی شده اند و بهبود یافته اند نیکو است و باید بدانید که تبیر سرطان در خواب به معنای مشکلی بزرگ است و اینکه در خواب شما ایشان از این مشکل رهایی یافته اند به این تعبیر میتواند باشد که ایشان با مشکلی بزرگ دست و پنجه نرم کرده اند و بر ان فایق گشته اند و اکنون مادرتان را نوید رزق و روزی حلالی در این خواب داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

   • نگار

    خدا خیرتون بده.دستتون درد نکنه.من خوابهای صادقه ای دیدم که در مورد ایندمه باید تلفنی توصیحشون بدم .بعصی قسمتاشو نمیتونم ازرو تعبیر خواب بفهمم میشه یشماره بدید بپرسم خواهش میکنم نگرانم

    • یاسین صداقت

     با سلام
     دوباره بفرمایید تا واضحا توضیح داده شود.
     متاسفانه مقدور نیست
     سربلند و پیروز باشید

 110. مریم

  خواب دیدم توی اینه به سینه هام نگاه میکردم که متوجه شدم وسط سینه هام سه تا پستان غیر هم اندازه در اوردم میشه تعبیرش رو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب پستان و شیردهی برای خانم ها عادی است و نشانه ای از سلامت جسمی شماست اما در این خواب میشود تعبیری به این شکل برای ان عرض کرد که پستان در خواب به معنای منبع ارتزاق موجود زنده است و بسیار نیکو است و این که شما همچنین خوابی دیده اید احتمالا تعبیرش این خواهد بود که از طرف شما به دیگران رزقی خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 111. بی بی

  سلام
  در خواب دیدم که از سینه ی راستم به فرزندی که در واقعیت ندارم شیر میدهم.جنسیت فرزند مشخص نبود و وقتی سینه را از دهانش خارج میکرد از سینه ام شیر تمیز خارج میشد.
  ممکن است در تعبیر خواب کمک کنید؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این واب المان های متفاوتی دارد که هریک قابل بررسی است اما کلیت خواب همیشه برای تعبیر ارجحیت دارد.
   در این خواب پستان راست نشانه از روزی حلال است و بچه ای که در حال حاضر برای شما هم نیست نشانه از خیری که به شما میرسد اما خواب فرزند پسر بسیار نیکو تر است.
   شیر دادن هم نشانه از استطاعت شما در یاری رساندن به دیگران است.
   و اما در کلیت این خواب میشود فهمید که احتمالا شما به رزقی دست خواهید یافت که از ان میتوانید بنا به وسعتان دیگران را نیز سیراب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 112. مرضیه

  تعبیر سینه سمت چپ و راست، هرکدام چیست؟
  و اینکه کسی بخورد یعنی یکی سمت چپ و دیگری سمت راست. هرکدامش نشانه چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب ببینید کسی از پستان شما شیر میخورد نشانه از ان است که از شما خیر و منفعتی به او خواهد رسید و این خواب برای خود شخص خواب بیننده و هم کسی که در خواب دیده اید خیر و نیکو است.
   در خواب سینه ی چپ بسیار کمتر از سینه ی راست خیر است و خواب شما خوابی بسیار خوب است و راهی که شما در ان هستید راهی مشخص و واضح و نیکوست.
   پس به مسیر زندگی خود ادامه دهید زیرا پستان نماد و المانی از زایش و ارتزاق است.
   سربلند و پیروز باشید

 113. نغمه

  من خواب میبینم چندین شب بطور مرتب که سینه هامو به خانواده و غریبع ها به همه نشون میدم و هیچ خجالتیم نمیکشم همینجوری راحت بلوزمو میدم بالا یا درمیارم و از سینه هام خانوادم یا غریبه ها میخورن….چندین شبه میبینم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینکه شما این خواب را مکررا دیده اید ممکن است به معنای تعبیر نداشتن ان باشد ولی اگر این خواب را با تعبیر بدانید بر اساس تعابیر خواب امده است که به این معنا میتواندباشد که شما به کسانی که لزومی ندارد خیری از خود می رسانید و چیزهایی را برای ایشان می گویید که نباید بدانند و از این رو باید در عمل خود تجدید نظر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 114. ناشناس

  باسلام من خواب دیده ام که سینه ام یه حالت دایره ای شکل وسط سینه ام ویکم‌هم نوک سینه ها سیاه شده که توخواب حس میکردم ازعلایم‌بارداری هستش خواستم تعبیرخوابمو بدونم ممنون

 115. ملیحه

  باسلام من خواب دیده ام که سینه ام یه حالت دایره ای شکل وسط سینه ام ویکم‌هم نوک سینه ها سیاه شده که توخواب حس میکردم ازعلایم‌بارداری هستش خواستم تعبیرخوابمو بدونم ممنون

 116. Somayeh

  سلام خوبید من خواب دیدم که روی بدنم از سینه ب پاین یه عالمه چیز سیاه و یا قرمز تیره در اومده کل شکمم رو گرفته و رسیده به پایین بدنم قسمتای ران اینامم گرفته رفتم حموم یهو مواجعه شدم بعدش هی میخام برم دکتر که نمیشه و بعدش یکی پیدا میشه سیگاری که کشیده میزاره خاکسترشو روی بدنم البته روی پامم روی سه یا چهار نقطه از اون چیزا شکلش ب جوش نمیخورد بعدش من همش بهش میگفتم نکن جاس میمونه میخام برم دکتر که بیدار شدم میشه تعبیرشو برام بگید خیلی نگرانم

 117. ایرج

  سلام من در خواب شخص نامحرمی به سینه مادرم که یک پستان مادر م بیرون از لباسش بود نگاه می کرد که من با خودکاری که دستم بود براش پرت کردم که به گوشه چشمش فرو رفت

 118. احمد

  من خواب دیدم ک سینه های خواهرزنم دیدم ولی اون اصلا تلاشی واس پنهون کردنش نکرد.ممنون میشم تعبیرش بگین

 119. پیمان

  اگه مردی در خواب ببینه سینه زنی را بازی میدهد چه معنی دارد

 120. ماریا

  سلام
  من خواب دیدم مادر زن عموم که زنی مسن هست سینه هاش صاف شده و مث مردها شده …

  لطفا تعبیرش رو به من بگید

 121. McKenzie

  یادم رفت بگم ک من پسر هستم و‌این خواب و دیدم

 122. McKenzie

  با سلام خواب دیدم بچه گربه ای ب دنیا اومده اما متوجه نشدم از کجا بچه گربه گرسنه بود ک ب اصرار دوستان سینه ام را فشار دادم و شیر از سینه ام اومد داخل شیشه شیر میرختم و میدادم گربه میخورد تعبیرش رو اگه میشه محبت کنید ممنون

 123. Mmmmmm

  سلام ببخشید من خواب خیلی عجیبی دیدم!خواب دیدم ما در مجتمعی لوکس زندگی میکردیم که محوطه بزرگ داشت . روزی من برای بازی به محوطه رفتم در صحنه ی دوم خوابم ، یک پسر حدودا 15 ساله در پشت من و یک دختر حدودا 15 ساله جلوی من بودند در صحنه ی سوم ، سینه ی من برهنه بود و دختر جلوی من مرا مسخره میکرد و فحش میداد که چرا با سینه ی برهنه به محوطه امده ام؟و پسر از پشت سینه ی مرا گرفته بود و از من در برابر زن دفاع میکرد!. سپس من عاشق ان پسر شدم و به دعوتش هر روز به محوطه میرفتم و او مرا به دوستانش معرفی میکرد. من هر روز به مادرم دروغ میگفتم که دوستانی پیدا کرده ام و برای بازی به محوطه میروم اما با ان پسر به جاهای دیگر میرفتم. فقط همین صحنه ها رو به یاد دارم در ضمن من 13 ساله هستم. لطفا تعبیر خوابم رو بگید

 124. احسان

  سلام من خواب دیدم سینه های زنمبزرگ شده و بچه ام که دختراست مدام شیر میخورد

 125. شفیق

  سلام. من خواب دیدم که دختری جوان و زیبا سینه هاش را در دهانم گذاشت و من شروع به مکیدن کردم و شیر از آن جاری شد و مقداری خوردم!
  تعبیرش چیست و ممنون هستم

 126. ..

  خواب دیدم یک لباسه مجلسی تن ام هست و پستانهای به شدت بزرگی دارم. من این خواب رو از دید ناظره سومی دیدم که داره یک فیلمو میبینه و خودمو دیدم و تعجب کردم از بزرگی پستانهام

 127. سارا

  سلام من خواب دیدم که سینه ی سمت راستم خیلی بزرگتر از سینه ی سمت چپم شده تعبیرش چیه؟دختر هستم

 128. مم

  خواب دیدم زنی پستانش را بزور در دهانم گذاشت و من پستان را مکیدم..ممنون میشم اگه بگید تعبیرش چی میشه

  • سحر

   سلام من هم دقیقا خواب مشابه شما را دیدم ایا بهتون جوابی دادن؟
   من دختر هستم و خواب دیدم یک زن به اجبار سینه اش را در دهانم گذاشت و من ان را مکیدم. میشه کمک کنید بفهمم تعبیرش چیه؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر خواب سینه در خواب معمولا برای بانوان میتواند کاملا طبیعی باشد اما اینکه در خواب دیده اید که از سینه ی کسی شیر خورده اید و آن شخص را نمیشناسید به این تعبیر میتواند باشد که روزی بسیار حلالی را کسب خواهید کرد و احتمالا از شخصی که او را نمیشناخته اید.
    سربلند و پیروز باشید

 129. ayat

  سایت بسیار عالی دارید
  من مرد هستم یک سوال داشتم اینکه خواب دیدم سینه زنی را مکیدم و بعد احساس کردم که مرا دیده اند خیلی ترسیدم

 130. سمانه

  خواب دیدم یک مرد نامحرم ولی آشنا سینه های من را گرفته و لمس میکند.تعبیرش چیه؟

 131. هادی

  سلام… من خواب دیدم مردی که کلاه خود از جنس الماس به سر داشت مدام دم گوش من حرف هایی میزد و آخر سر پستانش را درآورد و شبیه پستان زن بود و مرا وادار به مکیدن کرد… من نیز به دهان گرفتم و مکیدم و شیری از پستانش وارد دهان من شد مقداری خوردم و مابقی سرازیر شد… سپس در روی زمین با دست خودم الله اکبر و لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله نوشتم در سه سطر بزرگ و خودم مابین سطور الله اکبر و لا اله الا الله خوابیدم… خوشحال میشم اگه تعبیر خواب منو بگید…

 132. سمیه

  اگه خواب ببینی دختری جلوی یه مرد سینش لخته تعبیرش چی میشه؟

 133. مرجان

  سلام خواب دیدم خواهرم یه پسربچه درآغوش خودش داره واون بچه خیلی گشنه شده بودوخیلی بی قراری میکرد خودشو میمالید به سینهای خواهرم واون بی عتنای میکرد بهش گفتم چرا بهش شیر نمیدی خیلی اسرارکردم وان دوکمهای پیرهنشو بازکرد اما به زحمت .دیدم هردوسینه اون بریده شده وحتی جاش معلوم نبود ومن خیلی ناراحت شدم وشروع کردم به گریه کردن وغصه خوردن که باگریه ازخواب بیدارشدم.خواهش میکنم خیلی زودتعبیر خواب منو بگید

  • شکو

   سلام مقالتون جواب منو نداد
   من خواب دیدم که یه مرد به سینه ام دست زد
   تعبیر خوابم چیه

 134. hadis

  سلام.ممنون میشم اگه تعبیر کنین خوابمو خیلی دوس دارم بدونم چی ب چیه.من خواب دیدم در یک محیطی با بچه ها داریم سوار تاب و ایتجور چیزا میشیم خوشحال بودیم بعد موقع برگشتن دیدم تو کوجه عزاداریه واسه امام حسین منم رفتم اونور خیابون بعد ی خانمی اونجا بود ک ب دسته نگا میکرد من میخواستم سینه بزنم ولی خجالت میکشیدم مردا ببینتم میخواستم اروم بزنم ک نبینن یکی زدم بعد فرار کردم رفتم تو ی خونه ای ب ی زنی گفتم مشکی بپوشین عزاداریه بعد سینه بزنیم.این نشانه ی چیه؟

 135. نظیری

  من تو خواب دیدم که بعد از شنا کردن اومدیم خونه و وقتی من میخواستم لباس عوض کنم متوجه شدم که از نوک سینه هام چرک زرد رنگ میاد بیرون قسمت نوک سینه کامل زخم بود همینجوری ام چرک میریخت بیرون

 136. غزاله

  خواب دیدم که در جایی شبیه کارخانه بودم که در انجا از روی سینه های زنان ، مشابه پلاستیکی میساختند و من در انجا چون سینه های زیبایی داشتم انتخاب شدم و پسری در آنجا بود ک بسیار سینه های من را دوست داشت و من جلوی همه برهنه بودم و حس لذت جنسی ب من دست داده بود

 137. حمید

  من خواب دیدم که سینه های یکی از کارمندانم که خانم هستند از حالت معمولی بزرگتره ومن به اونها دست میزنم

 138. فرزانه

  خواب دیدم سینه های نامزدم بزرگ و زنونه هستن

 139. سعادت

  سلام.خواب دیدم دختری که خیلی قدش بلندتر از حالت عادی و زیباتر شده سینه هاشو در معرض دید گذاشته و من ناراحت بودم که جرا اینکارو کرده و بهش میگفتم سینه هاتو بپوشون.نمیدونم تعبیرش. چیه؟

 140. ریحانه

  سلام خواب دیدم که چندتا خانم که انگار میشناختمشون دارن سینه هاشونو بدون اینکه خون بیاد میبرن و به سینه هم میچسبونن منم داشتم نگاهشون میکردم

 141. مارى

  سلام من خواب دىدم جاى شلوغى هستم ک جنگ مىکنن من خودمو نجاات دادم کسى ام نمىشناختم شب تو اون سالن شلوغ همه خوابىدن من حس رهبرى دارم انگاز منم اونجا مىخابم بعد ى پسرى اونجا بود ک چهرش يادم نىس انگار از خواب پرىده و ترسيده من سينمو بهش دادم ک اروم سعیده اونم ممکىد منم سينه هام بزرگ شده بود ى حس لذت جنسى تو خواب بهم دست داد درضمن مجردم

 142. نسرین

  سلام خواب دیدم نوک سینه سمت راستم از بین رفته یعنی سینه دارم اما نکش از بین رفته و خوشحالم میگم سینم نوکش کوچیک شده مثل نک سینه ی بچه یک ساله

 143. ناهيد

  خواب ديدم ك دختري با سه پستان دراز كشيده و من او را نگاه ميكنم

 144. شاه

  من يه دختر را ميشناسم دو بار سينه هايش را خواب ديدم تعبيرش چي است ممنون ؟

 145. وحید

  مادربزرگم خواب دید که از سینه دخترش که متاهله،شیر ميخوره .تعبیرش چیست؟

 146. نوید

  خواب دیدم دو سینه رو میمالم و از سینه ها شیر خیلی زیاد اومد

 147. الن

  خانم سیده مسنی از قفسه سینه من بین دو پستان را میمکید.

 148. Farzaneh

  سلام خواب دیدم از نوک سینه ام گوشت اضافی که چسبیده بود بهش و یه کم بزرگ بود به اندازه هلو بود خودم دارم با چاقو میبرم ولی نه درد داشتم و نه خونی اومد لطفا تعبیرشو بگین

 149. بهنام

  سلام خواب دیدم دوپستان خیلی ریز از دوطرف ناف من پیداشده؟

 150. تیموری

  سلام خواب دیدم سینه دخترم قرمز شده و به شکل بدی تغییر فرم داده است و من دارم میرم مکه برای شفایش دعا کنم

 151. elisa

  خواب ببینی ک از سینه ت آب زلال بیرون میاد اونم خیلی زیاد ب چه معناس

 152. حمید

  خواب خواهر خانمم رو دیدم آمد کنار من سینه اش مثل سینه پسر بچه بود تعبیرش چیه ممنون

 153. مهسا

  سلام خواب ديدم از يه خانمي شير ميخورم خودمم خانم هستم خيلي سينه هاش شير داشت

  • Donya

   سلام وقت بخیر من خواب دیدم اول از یک ظرفی کلی شیر خوردم بعد دیدم از سه تا سینه که به صورت مشک بودن و به آدمی متصل نبودن شیر می‌خوردم یکی از اون سینه ها مال مادرم بود که خیلی بزرگ و پر شیر بود اما همینطور که گفتم مثل ظرف مشک بود و متصل به بدنی نبود اما یکم به سختی شیر ازش می اومد منم تلاش میکردم و شیر می‌خوردم در واقع تو خواب فک میکردم ۳تا سینه هست که از دو تاشون خیلی شیر خوردن و فقط یکی شون هنوز مونده بود بخورم که هنوز از اون نخورده بودم و متصل به بدنی نبودن و ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

 154. سعيده

  با سلام. اگر مردی در خواب ببیند که از سسنه زنی میخورد و بعد سنگی به در خانه انان میخورد تعبیرش چیست؟ با تشکر .

 155. علی

  سلام.من خواب دیدم دارم با زن غریبهای عشق بازی میکنم و سینه هاشو دراوردم و شروع کردم با اشتها به مکیدن و خوردن و هر سری یه چیزه خشک از مستان در میومد و تف میکردم دوباره جوون شروع میکردم به مالیدن و خوردن سیر نمیشدم که لطفا بگید چه تعبیری داره ….

 156. a

  توی خواب دیدم که روی سینه یک نفر زن که میشناسمش دارم با قلم چیزی مینویسم.تعبیرش چیه؟

  • سارا

   اگر خواب ببينم كه سينه ى سمت چپ خيلى بزرگتر از سمت راست است چه تأبيرى دارد

   • شنیه

    لطفا يفرمايد دكتر شنبه خودت درمان قوي مي كند تا پستان ها سرخ و رشد کنند

 157. زرا

  سلام.
  مامانم خواب دیده سینه های دخترش خیلی اویزون شده و رو شکمش افتاده.بعد از سینه هاش شیر میریزه بیرون.بعد رو سینرو میکشه دختره با پتو و میخوابه.تو خواب همه ناراحت بودن.میشه تعبیرشو بگید؟مهمه

 158. Sahar

  سلام ، خواب دیدم ک از سینه یک مرد ک میشناسم شیر می آید ، تعبیرش چیست ؟؟
  ممنون

 159. mmm

  خواب دیدم سینه هام که کوچیکه تقریبا بزرگتر شده و دارم سینه های خودمو میخورم.خیلی هم سینه هام خوشگل تر و خوش فرم تر شده بود

  • سعید

   مبارکه سینه هات قشنگ تر شده. سینه برای دخترا خیلی مهمه

  • سارا

   شتر درخواب بیند پنبه دانه

   • ستاره

    🙂 لایک

 160. مادر

  با سلام
  در خواب از سینه چپم به.دخترم که ۶ ساله است اما در خواب کوچکتر بود شیر میدادم شیرم آنقدر زیاد بود که ۲ بار دوشیدم و در یک ظرف ریختم مقدار شیر به حدی زیاد بود که ظرف نزدیک بود لبریز شود. لطف میکنید اگر تعبیرش کنید. با تشکر

 161. بینام

  سلام

  خواب دیدم که سینه ایی که بچم ازش شیر میخوره خیلی دراز شده و دقت که کردم از توی اون سینه یه سینه ی دیگه بیرون اومده بود و بچه از اون شیر میخورد و هر دوتا سینه هام با یه نخ سفید به هم وصل شده بودن

  ممنونم تعبیرش رو بگید برام

 162. نرمين

  بسييارجالب بود

 163. سودابه

  مرررررررررررررررررررررررررررررررررسی

  • رخسار

   سلام
   خواب دیدم یک سینه ام عادی مثل انسان های سالم است اما یک سینه دیگه ام دو دانه دیگه هم برآمده یعنی سه سینه دیگه شده مادرم را میگم چقسم شده این میگن باید عملیات شوه
   ممنون تعبیرش را بگویید برام

نظر خود را بیان کنید