مجله آلامتو

تعبیر خواب پستان و سینه

(110 رای, امتیاز میانگین: 3٫20 از 5)

تعبیر دیدن پستان و سینه در خواب چیست؟

تعبیر جاری شدن شیر از سینه زن

معبران پستان (سینه) را در خواب دختر تعبیر کرده اند و شیری که از پستان می تراود نوشته اند که نعمت است که باز به همان دختر باز می گرددو مربوط می شود.

جاری شدن خون به جای شیر از پستان، مالی است حرام و پولی است غیر مشروع که از طریق غیر مجاز تحصیل می گردد و برخی از معبران نوشته اند مال یا غنیمتی است که با رنج و ستیز به دست می آید اگر زنی در خواب ببیند به جای شیر از پستانش خون می تراود از طرف دخترش به او رنج و ملال می رسد.

اگر مردی ببیند که پستانش شیر آورده چنان چه مجرد باشد عاشق می شود و ازدواج می کند و اگر متاهل باشد به نعمت و ثروت می رسد.

برای زن و دختر جوان دیدن این خواب کاملا طبیعی است و نشانه سلامت و عمر طولانی است.

برخی از معبران نوشته اند پستان مرد در خواب همسر او است و سینه زن دختر او و پستان دختر سلامت و عشق و احساس او. اگر زنی ببیند که پستان او را بریده اند جان و سلامت دخترش در خطر است و خواب از یک حادثه نامیمون خبر می دهد و اگر دختری ببیند که پستان او را بریده اند در عشق شکست می خورد و در مراحل احساسی که در پیش دارد کامیاب نمی شود.

تعبیر خواب دیدن سینه:

سینه استطاعت بیننده خواب است. چنانچه در خواب ببینیم که سینه ای فراخ داریم زندگی ما گشاده می شود و وسعت می یابد و روزی مان فراخ می یابد و به همین نسبت صدر و وسعت نظر خواهیم یافت اگر چه در بیداری فاقد آن باشیم.

چنانچه در خواب ببینیم سینه ما کوچک شده و محقر و ضعیف گردیده تعبیر بر عکس است و روزیمان تنگ می شود و دنیا بر ما سخت خواهد گرفت.

اگر در خواب ببینیم سینه تنگ شده دل تنگ می شویم.در خواب حالتی فیزیکی پیش می آید که اصطلاحا می گویند بختک روی شخص افتاده. منظور از این حالت خفگی نیست بل که حالتی است که در خواب احساس آن برایمان پیدا می شود. حس می کنیم که سینه ما تنگ شده و نفس کشیدن دشوار گردیده این حالت است که دل تنگی تعبیر می شود.

اگر ببینیم سینه ما گرفته به طوری که نمی توانیم حرف بزنیم و به راحتی نفس بکشیم غمی برای ما می رسد.

دیدن سینه دیگران نیز همین تعابیر را دارد. اگر ببینیم سینه ما چاق و ورزیده شده مانند ورزشکاران سینه پیدا کرده ایم روزی می یابیم و نعمت هائی به ما می رسد اگر چنان شده باشد که چون زنان سینه آویخته داشته باشیم نیکو نیست و خواب ما می گوید غم و اندوهی را تحمل می کنیم که بر سینه ما سنگینی خواهد کرد و اثر ممتد و مداوم خواهد داشت.

زنی اگر ببیند سینه اش مثل مردان صاف شده و برجستگی آن از بین رفته نیکو نیست و از جانب فرزند یا فرزندانش غمناک می شود و چنانچه فرزند نداشته باشد از سوی خواهر یا برادرش لطمه می خورد یعنی از کسانی که با او هم شیر هستند.

تعبیر خواب «پستان و سینه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پستان و سینه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

88 دیدگاه

 1. سلام،من خواب دیدم خونه مامانم ی جشنه بعد خیلی مهمون دارن،من رفتم داخل ی اتاق دیدم دو تا خانم جون ک اصلا نمیشناختمشون، دراز کشیدن دارن ب نوزاداشون شیر میدن،یکی ازین خانما انقد شیرش زیاد بود ک نوزاد وقتی میخورد همش از لب و لوچش میرخت بیرون ،میخاستم تعبیر اینا رو بدونم ممنون میشم راهنمایم کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شیر و پستان برای زن و دختر جوان دیدن این خواب کاملا طبیعی است و نشانه سلامت و عمر طولانی است.
   نشان شیر زیاد در خواب خیری است که به دختر ان خانه میرسد . خواب شما نیکو است و نشان از برکت برای شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید

 2. وحیده در

  سلام.من خواب دیدم از سینم شیرجاری میشه وپسرم که ۶سالشه داره میخوره.ممنون میشم تعبیرش و بفرمایین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب به صورت غیر مستقیم امده است که ممکن است خداوند به شما دختری عطا فرماید که انشالله مایه سربلندی و کارمرانی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. عادله در

  سلام من خواب ديدم به ٢تا بچه شير كه خيلى كوچك بودند از سينه خودم شير ميدهم من در واقعيت بچه ندارم و زمانى كه شير ميدادم همش نگران بودم گاز نگيرند ولى خيلى كوچك بودند و ميدانستم نبايد نگران باشم يكى از بچه شيرها وقتى شير ميخورد چند قطره ادرار كرد كرد ولى شخصى كه كنار من بودم و نميديدمش گفت اين طبيعى است و عادت بچه شير است كه وقتى از مادرش شير ميخورد به مادرش ادرار كند ميشه لطفا تعبيرشو بهم بگين

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بسیار خیر است.باید بدایند که احتمالا با شخصی اشنا خواهید شد و به ایشان لطفی خواهید کرد و در جواب ان خواهید فهمید که ایشان بسیار انسان قوی و مقتدری هستند و باعث خواهند شد که شما از مشکلاتی که ممکن است گریبان شما را بگیرند رها شوید.
   بسیار در روابطتان فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام من خواب دیدم از سینه چپم شیر زیادو غلیظی میرود,که خودم تند تند لیوان پر میکردم و شیرمو میخوردم
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر شیر دادن در خواب به معنای همان حقیقت اصلی ان است که شیر سبب ارتزاق کودک و ادامه ی حیات است و منبع خیر و نیکی است و این خود بدین معناست که شما از طرف خودتان به خیر و نیکی دست خواهید یافت و این خیر به واسطه ی تلاش خودتان در مسیری مشخص حاصل خواهد شد و ممکن است که سمت چپ اشاره ای به نیمکره ی چپ مغز شما داشته باشد که توانایی انجام امور خاصی را دراد و ممکن است که یکی از ان توانایی ها سبب افزایش رزق و روزی برای شما گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. من خواب ديدم شير زيادي دارم بي حد از سينه هام سير ميومد
  و يه نوزاد كه مادرش نبود مرتب بهش شير ميدادم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت که از شما به شخصی که به شما مربوط نیست خیر خواهد رسید و این خیر ان چنان زیاد است که اییشان را راضی می کند و ممکن است دیگران را نیز از ان منتفع کنید.
   بسیار خیر است و باید به همین شکل روال خود را ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام.من خواب دیدم هر دوسینه زنی (از همسایه ها)را میمکم و کمی شیر خوردم‌ واینکه میدانستم نوزادی دارد و‌از او پرسیدم هنوز به نوزادت شیر میدهی و او در پاسخ گفت آری ..او‌همچنان بالذت به من شیر داد..برای اولین بار لذت جنسی هم با او داشتم.ممنون میشم جوابمو بدین..

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در خواب اگر حس لذت را تجربه کرده اید این خواب باطل است و تعبیری ندارد و فقط به همان معنایی است که ان را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام، توی خواب دیدم سینه یه خانمی رو میخورم و خیلی هم لذت میبرم اونم چیزی نمیگه یه فرد غریبه بود نمی شناختمش تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب رویای صادقه نیست و دارای تعبیر نیز نمی باشد و میتوان ان را به هورمون های لذت غریضی ربط داد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام.خواب دیدم خواهرم جلو موهاش به صورت راه راه سفید شده است../موهای خودش مشکیه/ در واقع سفید مشکی شده بود.ولی صورتش جوانتر از خودش وخیلی تپل و خوشحال بود.بهش با تعجب گفتم ببین موهات یک شبه چطوری سفید شده اون با خنده میگفت مگه چیه،اره میشه مو یک شبه سفید بشه.میشه اینو تعبیر کنید.با کتاب خواب نمیشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب سفید شدن مو به معنای داشتن مشکلات شخصی و روحی هر فرد است و در این خواب میشود به این شکل خواب راتعبیر کرد که احتمالا خواهر شما مشکلاتی در عواطف و یا زندگیشان دارند که از دیگران پنهان است.اما ایشان به راحتی با این موضوع مقابله کرده و مشکلی با ان ها ممکن است نداشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 9. سمانه در

  سلام. خواب دیدم در جلو آینه ایستاده بودم و سینه هایم کوچکتر از زمان بیداری شده بود. و این قضیه در خواب باعث ایجاد حس خوبی در من شده بود. لطفا تعبیرش رو بفرمایید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نمیتواند خوابی شر باشد اما خوابی بسیار خیر نیز نیست و ممکن است که به این تعبیر باشد که خدای ناکرده در یکی از کارهایتان در اینده دچار مشکلاتی بشوید که قطعا با تلاش و ایمان به خدا قابل حل خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 10. خواب دیدم روی جفت سینه مادرم خطی صاف زخم قرمز افتاده که در خواب میدونستم سرطانه بعد پیش دکتر بردم.در اخر مادرم که سینه هاش لخت بود پانسمانی روی جفت سینه هاش بود وخوب شده بود و خیلی خوشحال به همراه خواهرم که اونم خیلی خوشحال بود سوار ماشین مدل بالا شدند.مادرم 2دختر دارد.ترخدا جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر سینه در خواب به معنای منبع رزق و روزی است و اینکه در خواب ایشان دچار مشکلی شده اند و بهبود یافته اند نیکو است و باید بدانید که تبیر سرطان در خواب به معنای مشکلی بزرگ است و اینکه در خواب شما ایشان از این مشکل رهایی یافته اند به این تعبیر میتواند باشد که ایشان با مشکلی بزرگ دست و پنجه نرم کرده اند و بر ان فایق گشته اند و اکنون مادرتان را نوید رزق و روزی حلالی در این خواب داده شده است.
   سربلند و پیروز باشید

   • خدا خیرتون بده.دستتون درد نکنه.من خوابهای صادقه ای دیدم که در مورد ایندمه باید تلفنی توصیحشون بدم .بعصی قسمتاشو نمیتونم ازرو تعبیر خواب بفهمم میشه یشماره بدید بپرسم خواهش میکنم نگرانم

    • یاسین صداقت در

     با سلام
     دوباره بفرمایید تا واضحا توضیح داده شود.
     متاسفانه مقدور نیست
     سربلند و پیروز باشید

 11. خواب دیدم توی اینه به سینه هام نگاه میکردم که متوجه شدم وسط سینه هام سه تا پستان غیر هم اندازه در اوردم میشه تعبیرش رو بگید ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب پستان و شیردهی برای خانم ها عادی است و نشانه ای از سلامت جسمی شماست اما در این خواب میشود تعبیری به این شکل برای ان عرض کرد که پستان در خواب به معنای منبع ارتزاق موجود زنده است و بسیار نیکو است و این که شما همچنین خوابی دیده اید احتمالا تعبیرش این خواهد بود که از طرف شما به دیگران رزقی خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سلام
  در خواب دیدم که از سینه ی راستم به فرزندی که در واقعیت ندارم شیر میدهم.جنسیت فرزند مشخص نبود و وقتی سینه را از دهانش خارج میکرد از سینه ام شیر تمیز خارج میشد.
  ممکن است در تعبیر خواب کمک کنید؟
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این واب المان های متفاوتی دارد که هریک قابل بررسی است اما کلیت خواب همیشه برای تعبیر ارجحیت دارد.
   در این خواب پستان راست نشانه از روزی حلال است و بچه ای که در حال حاضر برای شما هم نیست نشانه از خیری که به شما میرسد اما خواب فرزند پسر بسیار نیکو تر است.
   شیر دادن هم نشانه از استطاعت شما در یاری رساندن به دیگران است.
   و اما در کلیت این خواب میشود فهمید که احتمالا شما به رزقی دست خواهید یافت که از ان میتوانید بنا به وسعتان دیگران را نیز سیراب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مرضیه در

  تعبیر سینه سمت چپ و راست، هرکدام چیست؟
  و اینکه کسی بخورد یعنی یکی سمت چپ و دیگری سمت راست. هرکدامش نشانه چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب ببینید کسی از پستان شما شیر میخورد نشانه از ان است که از شما خیر و منفعتی به او خواهد رسید و این خواب برای خود شخص خواب بیننده و هم کسی که در خواب دیده اید خیر و نیکو است.
   در خواب سینه ی چپ بسیار کمتر از سینه ی راست خیر است و خواب شما خوابی بسیار خوب است و راهی که شما در ان هستید راهی مشخص و واضح و نیکوست.
   پس به مسیر زندگی خود ادامه دهید زیرا پستان نماد و المانی از زایش و ارتزاق است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. ناشناس در

  باسلام من خواب دیده ام که سینه ام یه حالت دایره ای شکل وسط سینه ام ویکم‌هم نوک سینه ها سیاه شده که توخواب حس میکردم ازعلایم‌بارداری هستش خواستم تعبیرخوابمو بدونم ممنون

 15. ملیحه در

  باسلام من خواب دیده ام که سینه ام یه حالت دایره ای شکل وسط سینه ام ویکم‌هم نوک سینه ها سیاه شده که توخواب حس میکردم ازعلایم‌بارداری هستش خواستم تعبیرخوابمو بدونم ممنون

 16. سلام خوبید من خواب دیدم که روی بدنم از سینه ب پاین یه عالمه چیز سیاه و یا قرمز تیره در اومده کل شکمم رو گرفته و رسیده به پایین بدنم قسمتای ران اینامم گرفته رفتم حموم یهو مواجعه شدم بعدش هی میخام برم دکتر که نمیشه و بعدش یکی پیدا میشه سیگاری که کشیده میزاره خاکسترشو روی بدنم البته روی پامم روی سه یا چهار نقطه از اون چیزا شکلش ب جوش نمیخورد بعدش من همش بهش میگفتم نکن جاس میمونه میخام برم دکتر که بیدار شدم میشه تعبیرشو برام بگید خیلی نگرانم

 17. سلام من در خواب شخص نامحرمی به سینه مادرم که یک پستان مادر م بیرون از لباسش بود نگاه می کرد که من با خودکاری که دستم بود براش پرت کردم که به گوشه چشمش فرو رفت

 18. من خواب دیدم ک سینه های خواهرزنم دیدم ولی اون اصلا تلاشی واس پنهون کردنش نکرد.ممنون میشم تعبیرش بگین

 19. ماریا در

  سلام
  من خواب دیدم مادر زن عموم که زنی مسن هست سینه هاش صاف شده و مث مردها شده …

  لطفا تعبیرش رو به من بگید

 20. با سلام خواب دیدم بچه گربه ای ب دنیا اومده اما متوجه نشدم از کجا بچه گربه گرسنه بود ک ب اصرار دوستان سینه ام را فشار دادم و شیر از سینه ام اومد داخل شیشه شیر میرختم و میدادم گربه میخورد تعبیرش رو اگه میشه محبت کنید ممنون

 21. سلام ببخشید من خواب خیلی عجیبی دیدم!خواب دیدم ما در مجتمعی لوکس زندگی میکردیم که محوطه بزرگ داشت . روزی من برای بازی به محوطه رفتم در صحنه ی دوم خوابم ، یک پسر حدودا 15 ساله در پشت من و یک دختر حدودا 15 ساله جلوی من بودند در صحنه ی سوم ، سینه ی من برهنه بود و دختر جلوی من مرا مسخره میکرد و فحش میداد که چرا با سینه ی برهنه به محوطه امده ام؟و پسر از پشت سینه ی مرا گرفته بود و از من در برابر زن دفاع میکرد!. سپس من عاشق ان پسر شدم و به دعوتش هر روز به محوطه میرفتم و او مرا به دوستانش معرفی میکرد. من هر روز به مادرم دروغ میگفتم که دوستانی پیدا کرده ام و برای بازی به محوطه میروم اما با ان پسر به جاهای دیگر میرفتم. فقط همین صحنه ها رو به یاد دارم در ضمن من 13 ساله هستم. لطفا تعبیر خوابم رو بگید

 22. احسان در

  سلام من خواب دیدم سینه های زنمبزرگ شده و بچه ام که دختراست مدام شیر میخورد

 23. سلام. من خواب دیدم که دختری جوان و زیبا سینه هاش را در دهانم گذاشت و من شروع به مکیدن کردم و شیر از آن جاری شد و مقداری خوردم!
  تعبیرش چیست و ممنون هستم

 24. خواب دیدم یک لباسه مجلسی تن ام هست و پستانهای به شدت بزرگی دارم. من این خواب رو از دید ناظره سومی دیدم که داره یک فیلمو میبینه و خودمو دیدم و تعجب کردم از بزرگی پستانهام

 25. سلام من خواب دیدم که سینه ی سمت راستم خیلی بزرگتر از سینه ی سمت چپم شده تعبیرش چیه؟دختر هستم

 26. خواب دیدم زنی پستانش را بزور در دهانم گذاشت و من پستان را مکیدم..ممنون میشم اگه بگید تعبیرش چی میشه

  • سلام من هم دقیقا خواب مشابه شما را دیدم ایا بهتون جوابی دادن؟
   من دختر هستم و خواب دیدم یک زن به اجبار سینه اش را در دهانم گذاشت و من ان را مکیدم. میشه کمک کنید بفهمم تعبیرش چیه؟

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب سینه در خواب معمولا برای بانوان میتواند کاملا طبیعی باشد اما اینکه در خواب دیده اید که از سینه ی کسی شیر خورده اید و آن شخص را نمیشناسید به این تعبیر میتواند باشد که روزی بسیار حلالی را کسب خواهید کرد و احتمالا از شخصی که او را نمیشناخته اید.
    سربلند و پیروز باشید

 27. سایت بسیار عالی دارید
  من مرد هستم یک سوال داشتم اینکه خواب دیدم سینه زنی را مکیدم و بعد احساس کردم که مرا دیده اند خیلی ترسیدم

 28. سمانه در

  خواب دیدم یک مرد نامحرم ولی آشنا سینه های من را گرفته و لمس میکند.تعبیرش چیه؟

 29. سلام… من خواب دیدم مردی که کلاه خود از جنس الماس به سر داشت مدام دم گوش من حرف هایی میزد و آخر سر پستانش را درآورد و شبیه پستان زن بود و مرا وادار به مکیدن کرد… من نیز به دهان گرفتم و مکیدم و شیری از پستانش وارد دهان من شد مقداری خوردم و مابقی سرازیر شد… سپس در روی زمین با دست خودم الله اکبر و لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله نوشتم در سه سطر بزرگ و خودم مابین سطور الله اکبر و لا اله الا الله خوابیدم… خوشحال میشم اگه تعبیر خواب منو بگید…

 30. مرجان در

  سلام خواب دیدم خواهرم یه پسربچه درآغوش خودش داره واون بچه خیلی گشنه شده بودوخیلی بی قراری میکرد خودشو میمالید به سینهای خواهرم واون بی عتنای میکرد بهش گفتم چرا بهش شیر نمیدی خیلی اسرارکردم وان دوکمهای پیرهنشو بازکرد اما به زحمت .دیدم هردوسینه اون بریده شده وحتی جاش معلوم نبود ومن خیلی ناراحت شدم وشروع کردم به گریه کردن وغصه خوردن که باگریه ازخواب بیدارشدم.خواهش میکنم خیلی زودتعبیر خواب منو بگید

  • سلام مقالتون جواب منو نداد
   من خواب دیدم که یه مرد به سینه ام دست زد
   تعبیر خوابم چیه

 31. سلام.ممنون میشم اگه تعبیر کنین خوابمو خیلی دوس دارم بدونم چی ب چیه.من خواب دیدم در یک محیطی با بچه ها داریم سوار تاب و ایتجور چیزا میشیم خوشحال بودیم بعد موقع برگشتن دیدم تو کوجه عزاداریه واسه امام حسین منم رفتم اونور خیابون بعد ی خانمی اونجا بود ک ب دسته نگا میکرد من میخواستم سینه بزنم ولی خجالت میکشیدم مردا ببینتم میخواستم اروم بزنم ک نبینن یکی زدم بعد فرار کردم رفتم تو ی خونه ای ب ی زنی گفتم مشکی بپوشین عزاداریه بعد سینه بزنیم.این نشانه ی چیه؟

 32. نظیری در

  من تو خواب دیدم که بعد از شنا کردن اومدیم خونه و وقتی من میخواستم لباس عوض کنم متوجه شدم که از نوک سینه هام چرک زرد رنگ میاد بیرون قسمت نوک سینه کامل زخم بود همینجوری ام چرک میریخت بیرون

 33. غزاله در

  خواب دیدم که در جایی شبیه کارخانه بودم که در انجا از روی سینه های زنان ، مشابه پلاستیکی میساختند و من در انجا چون سینه های زیبایی داشتم انتخاب شدم و پسری در آنجا بود ک بسیار سینه های من را دوست داشت و من جلوی همه برهنه بودم و حس لذت جنسی ب من دست داده بود

 34. من خواب دیدم که سینه های یکی از کارمندانم که خانم هستند از حالت معمولی بزرگتره ومن به اونها دست میزنم

 35. سعادت در

  سلام.خواب دیدم دختری که خیلی قدش بلندتر از حالت عادی و زیباتر شده سینه هاشو در معرض دید گذاشته و من ناراحت بودم که جرا اینکارو کرده و بهش میگفتم سینه هاتو بپوشون.نمیدونم تعبیرش. چیه؟

 36. ریحانه در

  سلام خواب دیدم که چندتا خانم که انگار میشناختمشون دارن سینه هاشونو بدون اینکه خون بیاد میبرن و به سینه هم میچسبونن منم داشتم نگاهشون میکردم

 37. سلام من خواب دىدم جاى شلوغى هستم ک جنگ مىکنن من خودمو نجاات دادم کسى ام نمىشناختم شب تو اون سالن شلوغ همه خوابىدن من حس رهبرى دارم انگاز منم اونجا مىخابم بعد ى پسرى اونجا بود ک چهرش يادم نىس انگار از خواب پرىده و ترسيده من سينمو بهش دادم ک اروم سعیده اونم ممکىد منم سينه هام بزرگ شده بود ى حس لذت جنسى تو خواب بهم دست داد درضمن مجردم

 38. نسرین در

  سلام خواب دیدم نوک سینه سمت راستم از بین رفته یعنی سینه دارم اما نکش از بین رفته و خوشحالم میگم سینم نوکش کوچیک شده مثل نک سینه ی بچه یک ساله

 39. من يه دختر را ميشناسم دو بار سينه هايش را خواب ديدم تعبيرش چي است ممنون ؟

 40. مادربزرگم خواب دید که از سینه دخترش که متاهله،شیر ميخوره .تعبیرش چیست؟

 41. سلام خواب دیدم از نوک سینه ام گوشت اضافی که چسبیده بود بهش و یه کم بزرگ بود به اندازه هلو بود خودم دارم با چاقو میبرم ولی نه درد داشتم و نه خونی اومد لطفا تعبیرشو بگین

 42. تیموری در

  سلام خواب دیدم سینه دخترم قرمز شده و به شکل بدی تغییر فرم داده است و من دارم میرم مکه برای شفایش دعا کنم

 43. خواب ببینی ک از سینه ت آب زلال بیرون میاد اونم خیلی زیاد ب چه معناس

 44. خواب خواهر خانمم رو دیدم آمد کنار من سینه اش مثل سینه پسر بچه بود تعبیرش چیه ممنون

 45. سلام خواب ديدم از يه خانمي شير ميخورم خودمم خانم هستم خيلي سينه هاش شير داشت

  • سلام وقت بخیر من خواب دیدم اول از یک ظرفی کلی شیر خوردم بعد دیدم از سه تا سینه که به صورت مشک بودن و به آدمی متصل نبودن شیر می‌خوردم یکی از اون سینه ها مال مادرم بود که خیلی بزرگ و پر شیر بود اما همینطور که گفتم مثل ظرف مشک بود و متصل به بدنی نبود اما یکم به سختی شیر ازش می اومد منم تلاش میکردم و شیر می‌خوردم در واقع تو خواب فک میکردم ۳تا سینه هست که از دو تاشون خیلی شیر خوردن و فقط یکی شون هنوز مونده بود بخورم که هنوز از اون نخورده بودم و متصل به بدنی نبودن و ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

 46. سعيده در

  با سلام. اگر مردی در خواب ببیند که از سسنه زنی میخورد و بعد سنگی به در خانه انان میخورد تعبیرش چیست؟ با تشکر .

 47. سلام.من خواب دیدم دارم با زن غریبهای عشق بازی میکنم و سینه هاشو دراوردم و شروع کردم با اشتها به مکیدن و خوردن و هر سری یه چیزه خشک از مستان در میومد و تف میکردم دوباره جوون شروع میکردم به مالیدن و خوردن سیر نمیشدم که لطفا بگید چه تعبیری داره ….

 48. توی خواب دیدم که روی سینه یک نفر زن که میشناسمش دارم با قلم چیزی مینویسم.تعبیرش چیه؟

  • اگر خواب ببينم كه سينه ى سمت چپ خيلى بزرگتر از سمت راست است چه تأبيرى دارد

   • لطفا يفرمايد دكتر شنبه خودت درمان قوي مي كند تا پستان ها سرخ و رشد کنند

 49. سلام.
  مامانم خواب دیده سینه های دخترش خیلی اویزون شده و رو شکمش افتاده.بعد از سینه هاش شیر میریزه بیرون.بعد رو سینرو میکشه دختره با پتو و میخوابه.تو خواب همه ناراحت بودن.میشه تعبیرشو بگید؟مهمه

 50. سلام ، خواب دیدم ک از سینه یک مرد ک میشناسم شیر می آید ، تعبیرش چیست ؟؟
  ممنون

 51. خواب دیدم سینه هام که کوچیکه تقریبا بزرگتر شده و دارم سینه های خودمو میخورم.خیلی هم سینه هام خوشگل تر و خوش فرم تر شده بود

 52. با سلام
  در خواب از سینه چپم به.دخترم که ۶ ساله است اما در خواب کوچکتر بود شیر میدادم شیرم آنقدر زیاد بود که ۲ بار دوشیدم و در یک ظرف ریختم مقدار شیر به حدی زیاد بود که ظرف نزدیک بود لبریز شود. لطف میکنید اگر تعبیرش کنید. با تشکر

 53. بینام در

  سلام

  خواب دیدم که سینه ایی که بچم ازش شیر میخوره خیلی دراز شده و دقت که کردم از توی اون سینه یه سینه ی دیگه بیرون اومده بود و بچه از اون شیر میخورد و هر دوتا سینه هام با یه نخ سفید به هم وصل شده بودن

  ممنونم تعبیرش رو بگید برام

  • رخسار در

   سلام
   خواب دیدم یک سینه ام عادی مثل انسان های سالم است اما یک سینه دیگه ام دو دانه دیگه هم برآمده یعنی سه سینه دیگه شده مادرم را میگم چقسم شده این میگن باید عملیات شوه
   ممنون تعبیرش را بگویید برام

نظر خود را بیان کنید