مجله آلامتو

تعبیر خواب خون

(100 رای, امتیاز میانگین: 2٫93 از 5)

تعبیر دیدن خون در خواب چیست؟

دیدن خون در خواب

رنگ های هستند که در خواب دیده نمی شوند از جمله سرخی دست به خصوص سرخی خون.

بسیار اتفاق افتاده که در خواب های خود خون دیده ایم ولی سرخی خون را ندیده ایم فقط احساس کرده ایم خون است و اکنون نیز اگر به خاطر خویش مراجعه کنید به یاد می آورید که هرگز سرخی خون را در خواب ندیده اید ولی خواب خون را فراوان دیده اید.

پس ما در خواب خون را می فهمیم ولی نمی بینیم و همین است که تفاوت هایی را تعبیر به وجود می آورد.

به هر حال دیدن خون در خواب با توجه به تعریف بالا ابتلا و گناه است و آلودگی به خصوص اگر ببینیم که دست و پایمان یا لباسهایمان به خون آلوده شده است.

تعبیر خواب خون از دهان

اگر در خواب ببینیم که از دندان و دهانمان خون می آید از طرف همسر و فرزندان و دیگر افراد خانواده خود ناراحت و گرفتار و مبتلا می شویم.

تعبیر خواب خون از بینی

اگر در خواب ببینیم از بینی ما خون می آید از نظر اجتماعی گرفتاری هایی پیدا می کنیم و احتمالا شان و شخصیت و آبرویمان در مخاطره قرار می گیرد.

تعبیر خواب خونریزی

اگر ببینیم از بدنمان خون می رود گرفتار غم و اندوه می شویم و چنانچه ببینیم از چشممان خون روان است یا حتی نم خون زده است از جهت فرزندان مبتلا و غصه دار می گردیم.

اگر ببینیم در دعوا و زد و خورد جایی از بدنمان خون آلود شده مردم درباره ما بد خواهند گفت و اگر دیگری به سبب ما خون آلود شود غمی بین ما و دیگران به وجود می آید.

تعبیر خواب لباس خون آلود

اگر ببینیم لباسهایمان خون آلود شده بدنام می شویم و به ما تهمت می زنند و اگر ببینیم خون به زمین ریخته شده گرفتاری و غم و غصه پیش می آید که ما هم در آن سهیم هستیم.

چنانچه ببینیم پایمان در منجلابی از خون فرو رفت ناخود آگاه در امری مداخله می کنیم که گرفتاری و ابتلاء دارد. به هر حال دیدن خون خواب ابتلا و گرفتاری است ولی مواضع آن فرق می کند که باید در تعبیر مورد نظر قرار بگیرد.

همچنین بخوانید: شخصیت شناسی گروه خونی

 

تعبیر خواب «خون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

82 دیدگاه

 1. هانیه در

  با سلامو احترام به شما عرض میکنم بنده در خواب دیدم ک پدر عشقم ک فوت شده حالا در خواب زنده شده و عشقم را ممیبرد توی اتاقی از خانه و او را میزند و از سر و پاهایش خون می اید

 2. سلام
  خواب دیدم یکی از دندان های جلوی قسمت پایین دهانم خونریزی کرده و هر کاری می‌کردم خونش بند نمیومد
  ممنون میشم تعبیرشو عرض کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر سرخی خون را در خواب دیده اید خواب باطل است اما اگر نه بین شما و یکی از نزدیکانتان بحثی پیش خواهد امد که سبب کدورت بین شما خواهد شدو از این رو باید بسیار اکاه و هشیار باشید.
   تعبیر خواب دندان الامتوسربلند و پیروز باشید

 3. سلام من خواب دیدم باماشینم چپ کردیم من و همسرم با یکی از دوستام تو ماشین بودیم کسی چیزیش نشد فقط سر من و خانمم خونی بود البته قرمزیه خون و کاملا دیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب احتمالا اشاره ای به این موضوع دارد که این جمعی که ذکر کردید دچار مشکلی خواهید شد اما قطعا در برابر اراده ی شما بسیار کم و کوچک خواهد بود.
   قرمزی خون هم در برخی روایات موجود است که قابل رویت است.
   بسیار مراقب باشید و صدقه دهید.
   سربلند وپیروز باشید

 4. خوابم طولانی بود و قبل اذون ولی این تیکش یادمه که از بالای یه صخره خون سرازیر شده بود پایین .میدونستم که خون امام حسینه ولی نمیدونم چرااا رفتم دستو صورت خودمو با اون خون شستم
  یعنی تعبیری داره این خواب؟
  اخه اصلا تو اون حالو هوای مذهبی نیستم من چرا باید چنین خوابی ببینم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این احتمالا اشاره ای از نفس مطمینه شما به شما بوده است و احتمالا به این منظور امده است که به شم اشاراتی شود که در تفکرات شخصی خود بازبینی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. بهاره در

  سلام و خدا قوت
  من هم صبح خواب دیدم که دندون کنار دندون های جلوییم از ردیف پایین هم لبه ش شکسته و هم لق شده و اهم از همه جای همون دندونم خون میاد.همه ش با هم تعبیرش چی مشه.و البته سرخی خونو واضح دیدم .لطفا بگید به من تعبیرشو.و اینکه میگن صبح ۷ به بعد بی اساسه درسته؟

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   این خواب تعبیری نیک ندارد و به معنای این است که یا برای یکی از عزیزانتان مشکلی پیش می اید و یا اینکه بین شما و ایشان جر و جدالی پیش خواهد امد که قابل رفع است اما نباید از این نکته غافل شوید که دیدن قرمزی خون در خواب میتواند به معنای باطل بودن ان خواب نیز باشد.
   صدقه دهید و همیشه محبت را سرلوحه قرار دهید.
   سربلند و پیروزبباشید

 6. عالیه تعبیر خوابا
  میشه لطفا تعبیر خواب برادرم رو بگید ممنون میشم
  خواب دیدن که رفته سر خاک مادر بزرگش و دیده پایین قبر شکاف بر داشته و چرک و خون بوده یا میامده بیرون تر خدا جواب رو بفرستید برام دلم شور میزنه ممنون و سپاسگزارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر نیکی ندارد و به این معناست که ان مرحومه دینی در این دنیا دارند که باید هرچه سریع تر ادا شود .برای ایشان خیرات کنید و تلاش کنید که بفهمید که مشکلی که ایشن در این دنیا به جا گذاشته اند حل بشود.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام من‌خواب دیدم که پوتینمو زیرشیر آب میگیرم و ازش خون میریزه توی ظرفشویی لطفا بهم‌ بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خون در خواب معمولا تعبیر خوبی ندارد.این که شما در خواب دیده اید که پوتینتان خونی شده است و سعی در شستن آن میکنید احتمالا به این تعبیر خواهد بود که شما در گذشته پا در راه ناصوابی گذاشته اید و اکنون در سعی در جبران آن دارید تا خدای نکرده کسی به شما آن را گوشزد نکند.تقوا پیشه کنید و همیشه پیش از هر عملی ایمان به خدا را در نظر بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. علی رضا در

  ساعت ۳نصف شب بودک درخاب دیدم بااصلحه درشب به من گلوله رگباری میزنند وکلوله کلا به بازوسمت چپم خور وفرورفت زنده ماندم وبلن شدم حرکت کردم دست میزدم به جایی ک گلوله رفته داخل دسم گلوله هامعلوم بود رفته داخل ولسم میکدم از دسم اصلا خون نیومد ولی گلوله رااستفراغ میکردم وبالااوردم وهمراهش خون استفراغ میکردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب ببینید که تیری یا گلوله ای به شما اصابت کند و آسیب برساند به معنای اسن است که خدای ناکرده از طرف دیگران شماتت و سرزنش میشوید.
   و این با آمدن گلوله ها از دهانتان همخوانی دارد و احتمالا خدای ناکرده از طرف یکی از نزدیکانتان شماتت میشوید.در اعمالتان دقت کنید و هر کاری را انجام ندهید و پیش از هر کاری تعقل را در نظر بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. حسینم در

  سلام. نزدیک صب بود ک خواب دیدم از پاشنه پای راستم خون مثل یه چشمه میجوشه. خیلی سعی کردم جلوش رو بگیرم.چند ثانیه جون بند میومد باز دوباره خون میجوشید. زخم بزرگی هم شده بود. خون روی فرش خونه، دستام میریخت. خلاصه با یه دستمال بزرگ جلو خون رو گرفتم که بیدار شدم، دیدم دارن اذون صبح رو میگن. لطفا زودتر جواب بدین. دلنگرانم. ممنون.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر خیلی خوبی ندارد اما بدایند که تمام آن کنش ها و تلاش های شما برای بند آوردن خون و یا اینکه جلوی آن را بگیرید فقط ازین جهت است که میخواهید در واقعیت هم مانمعی در راه آن اتفاق نامیمونی که ممکن است برایتان بیفتد باشید.
   نترسید و ایمان پیشه کنید ولی قطع به یقین بدانید که حتما و حتما باید در زندگیتان جست و جو کنید که مبادا خدای ناکرده ایرادی یا خطایی در آن باشد که سسب و موجب این خواب شده است.
   اما اینکه صدا و بانگ اذان شما از آن وضعیت نجات داده است همان ایمان به خداوند بزرگ است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. من خواب دیدم داره از خاک خون میجوشه
  تعبیرش چی میشه لطفا زود جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن خون در خواب به معناهای مختلفی میتواند باشد که قطعا حالت رویت آن بسیار مهم است ،اما در این خواب شخص مادر شما خطاب قرار نگرفته است و این خواب که در آن خون از زمین جوشیده است بیشتر به معنای این است که خاک آن مکان دچار گناه و مال حرام است و این بدین معنی است که در پس ذهن مادر شما حالت و یا وضعیت و مکانی وجود دارد که ایشان در ذهن خود از اصلاح آن مستاصل هستند و میدانند که آن مردمان زمانه و یا سرزمین مشخصی که در ذهن ایشان است بسیار درگیر گناه و مال حرامند.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سلام خواب دیدم یه تکه شیشه روی پاهام افتاد و از سر تا پای پاهام خون مثل و اندازه نوک سوزن امپول فواره میکرد و در بعضی از سوراخهایی که خون میجهید به مرور بیشتر میشد و با اینکه در درمانگاه بودم هیچکس بهم توجهی نمیکرد لطفا تعبیرش چیست؟

 12. اکبری در

  سلام بعدازظهر خواب دیدم یه خرس مشکی که گردنش خونی بود بهم حمله کرد فرار کردم امدم در ی رو ببندم ران سمت راستم رو گاز گرفت که از خواب پریدم ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

 13. سلام خواب دیدم زبانم خون آلود است و کم سوزش هم دارد میشه بفرمایید که تعبیر این خواب چیست

 14. سلام خواب دیدم زبانم خون آلود است و کم سوزش هم دارد میشه بفرمایید که تعبیر این خواب چیست

 15. خواب دیدم زیر پوست پاهام خون جمع شده توی خواب ترسیده بودم بعد دیدم خونی که زیر پوستم بود از نوک انگشتای پام خارج شد توی خواب رفتم پیش دکتر جریان رو براش تعریف کردم دکتر گفت خونی که از انگشتات خارج شده آلودگی ای بوده که از بدنت خارج شده و نباید نگران باشی کسی میدونه تعبیرش چیه؟

  • مرصاد در

   منم امشب دقیقا دقیقا همین خواب رو دیدم.دیدم نوک انگشت بزرگ پای راستم خون جمع شده نیمه لخته بود و ترکوندم پوست رو و خون بیرون زد ریخت تو دستم و بهد منم ریختم رو سطل زباله

 16. خواب دیدم در یه جایی هستیم و شورت پدرم خونی هست خونش هم زیاد بود تعبیرش چیه؟؟؟

 17. محمدرضا ولایی در

  سلام. خواب دیدم که در محلی ناشناخته هستم و دو نفر باهم دعوا افتادن بعد از کمی زدوخورد اون دونفر من فرار کردم که دیدم همه مردان فرار میکنن رفتم داخل اتاقی که دیدم اکثر افراد که لخت هم بودن با چوب و سنگ و چاقو و قمه دنبال یکی از اون دو نفر دعوا میگردن که پیدایش کنن در همین حین یکنفر با چاقو گوش و پوست سرش را کند که گوشش افتاد روی پایم و گرمی خون را احساس. کردم و خیلی ترسیدم و اندکی بعد همه هجوم اوردن به اون یکنفر و او را زدن ولی اون در رفت و بعد چند دقیقه برگشت با زنها ی مو زرد و چهرهای زننده برگشت به قصد انتقام من فقط نگاه میکردم و ربطی بمن نداشت ولی در جمع حضور داشتم لطفا پاسخ در ضمن 10 دقیقه به اذان صبح این خواب رو دیدم

 18. من در خواب ديدم كخ خودم با شيه تيزي بر صورت خود زخم زدم و اشكارا هم سرخي خون و هم جاي زخم را در اينه ديدم

 19. پپوله محمدی در

  سلام من خواب دیدم درحالی که مادرم نشسته بود پاهایش را به درازا کشیده بود ماشین روی پاهایش رد شد و پاهایش قطع شد و باعث مرگ شد هیچ ونه خونی هم در خواب ندیدم

 20. سلام من خواب دیدم که شخصی با سوزن و کیسه خون میخواهد از من خون بگیرد ابتدا سوزن را به دو نقطه بدن فرو کرد ولی موفق نشد سپس سوزن را به سمت چپ چانه ام فرو کرد برخی قسمتهای بدنم نیز خونی بود.

 21. سلام من خواب ميبينم تو ييلاق تو كوه به يايي از زمين كلنگ ميزنم بعد دو ضربه خون اومد بيرون مثل چشمه به اندازه يه شير اب و به داخل دره ريخته ميش سرعتش كم بود ولي قطره اي خون به لباسم ريخته نشد

  • امیر ذوالفقار در

   سلام من خواب دیدم پسر عموم بدنش خون داره و خیلی هم زخم است و کمی خون او به لباس من ریخت

 22. پوریا در

  سلام من خواب دیدم رفتم حمام بعد بدون هیچ دلیلی از کف پای راستم خون اومد لطفا بگین تعبیرش چیه

 23. من خواب دیدم هر دو تا پاهام زیر پوستش تا زانو خون جمع شده بعد این خونها از انگشت شصت پام خارج شدن تو خواب خیلی ترسیدم رفتم دکتر ، دکتر بهم گفت که نگران نباش با خارج شدن این خون آلودگی از بدنت خارج شده . کسی میدونه تعبیرش چیه؟

 24. سلام من خواب دیدم مامانم با امپول بهم خون تزریق کرد جهت درمان خیلی هم درد داشت امپولم انداخته بود تو کاسه اب که خراب نشه بوی خون هم میومد

 25. سلام
  من خواب دیدم خواهرم از یه بلندی خودش و پرت می‌کنه به قصد خودکشی و از سرش خون میاد تعبیرش چیه؟

 26. راد هستم در

  سلام
  خواب دیدم پریود شدم اما رنگش قرمز نبود، سبز بود، یادمه حالم خیلی بد شد وقتی رنگشو دیدم، بسیار هم شدید بود، این خواب اصلا تعبیر داره؟

 27. خواب ديدم يك مار خريدم به اسرار يكي دوستام و اوردم خونه اول اهلي بود و رام بعد عصبي شدم و فشارش دادم اونم اومد دنبالم و نيشم زد و خون كمي ااومد انگار كه فقط يه زخم كوچيك بود بعد پرسيو تو اتاق و نار بين در نصف شد اما هنوز زنده بوز و حسش ميكردم با اينكه نميديدمش
  ميشه لطفا تعبيرشو بگين ممنون ميشم

 28. سید محمد در

  من خواب دیدم روی شکم خواهر دردانه ام یک لکه خون کوچک ظاهر شده چه معنی می دهد بسیار نگرانم . خواهرم همسر دارد و دارای دوفرزند است

 29. نازنین در

  دخترم خواب دیده که دراثر تزریق آمپول خونریزی شدید درناحیه دست دارد و بعد کم کم به زیر زمین وعالم مردگان وارد میشود

 30. خواب دیدم کسی که بهش علاقه دارم تمام بدنش زخمه و کلا خونی شده.ی گربه ی قهوه ای رنگ هم دستشه که اونم زخمی شده و خونی شده.از هیچجا نتونستم تعبییری براش پیدا کنم.خیلی نگرانم

 31. امحمدی در

  محمدی هستم
  خواب دیدم از رگ دستم خون میریزد من آنرا گرفتم توی کاسه نصف کاسه پرشده بود میدم بک دخترم که آن مرده برای من تعبیر کنید.

 32. بهاره منفرد در

  سلام
  من خواب ديدم درمراسم امام حسين هستيم وجشني به پااست
  گوسفنداني راقرباني ميكردند
  پدرم انگشت خودرابه خون گوسفندزد( پدرم فوت كرده اند)وبعدخوني كه به انگشتش دادبه پيشاني من ماليد( ازميان دوابروتابالاي پيشاني ) خون رنگ كمرنگي داشت
  مادرم وخواهروبرادرم به من نگاه كردندوگوياازاين كارپدرم بامن حسادت كردند

  معني اين راميخوام بدانم
  ممنون ميشم اگركسي تعبيرش راميداندبرايم بگويد

 33. سلام. من خواب دیدم که تو محله ی خودمون همه جا خون ریخته بوی خون همه جا پیچیده کلی لاشه ی حیوان(سگ و گرگ) روی هم افتاده بود من از کنارشون راه میرفتم !!!!

 34. و خون زیادی هم روی صورت اون مرد فواره زد و خون بسیار سیاه و غلیظ بود و از توی خون بخار بیرون میامد.

 35. سلام دیشب خواب دیدم شخصی خواهرم رو در حیاط خونمون خوابوند و سر خواهرم رو به عقب برو و با حرص و ولع سرشو بربد

 36. سلام توی خواب دیدم که همش از بینیم خون میاد و بند نمیشه ب شدت میاد طوری که همه لباسام خونی میشه یکی دونفر هم پیشم هستن ک دستمال میگیرن جلوی بینیم ولی فایده نداره تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟؟

 37. سلام من خواب دیدم چندتا زن درحمام درحال شستن بدن خونیشون بودن لطفا بگین تعبیرش چیه/؟؟

 38. فهیمه در

  سلام
  خواب دیدم که یه هلیکوپتر بالای سقف خونمون روی حیاط خونمون افتاد . داخل هلیکوپتر دوتا فرد که رفته بودن جنگ مرده بودن که خیلی خون آلود بودن بهشون که دست زدم کمی لکه ی خون روی دستم موند
  میشه تعبیرشو بگید
  متشکرم

 39. سلام من خواب دیدم ک دختر فامیلمون گناهی کرده و باباش میخواد بزنتش ولی من جلوش وای میسم ک دفاع کنم ولی باکمربندفک کنم منومیزنه و ب دستم میخوره دست چپم و راستم هردو خونی شده بودن ولی حس نمیکردم تاجایی ک شد نذاشتم اون دخترو بزنه تااینکه پدراون دختربش گف حق نداره برگرده خونه و اون ازخونه رف اینم بگم تاالان اون هرکاره اشتباهی ک کرده انداخته گردن من لطفا تعبیرشو اگ میدونین بگین

 40. سلام . من خواب دیدم تو دستشویی رفتم از شیر اب وفاضلاب اون خون و لخته خون میاد بیرون ک دستام و لباسم کثیف کرد
  تعبیرش چیه ؟

 41. رادبه در

  من دیدم همسرم از توی یک ظرف مایعی رو میریزه کف زیرزمین که همرنگ خون و به غلضت نفت سیاه روی یک چهارپایه صابون بود و من میدونستم نباید صابون با این مایع قاطی بشه اما قبل از اینکه بتونم کاری کنم در اثر بخار این مایع صابون روی چهارپایه حل شد و ریخت توی مایع سرخ رنگ. روی این مایع سرنگ بود که ما سعی میکردیم با سرنگ این مایع رو جمع کنیم و بریزیم جایی توی یک ظرف اما سرخی رنگ این مایع تغییر شکل داد و سیاه شد.

 42. سلام من خواب ديدم فردي كه بهش علاقه دارم روي صندلي اي رو بروي من نشسته بود و از رگ دستش رو ناحيه ارنج خون شديدي بيرون ميجهيد مثل لوله هاي باريكي باشدت ميزد بيرون.
  تعبيرش چيه؟؟؟

 43. خواب دیدم بچه ها موشی رو کشته بودن و توی پلاستیک بود بعد من و خواهرم رفتیم نجاتش بدیم شلوار خواهرم خیلی خونی شد و همیجور از پلاستیکه خون موشه میریخت. بعدم موشو انداختیم زباله

 44. خواب دیدم صورت مرده خونی شده و مرده زنده شده و جیغ میکشد .تعبیرش چیست؟

 45. مادرم خواب دیده که از لوله ای خون بیرون میاد و از اون به چند نفر داده اونام خوردن

 46. سلام
  خواب دیدم یه سگ کوچک شبیه گربه از وسط دو نصف شد منم کمکش کردم بعد شروع کرد به خوردن خون خودش ممکنه لطف کنیر تعبیرش و بگید

 47. سلام.من درخواب دیدم یهنفر که میشناسمش بسته هایی رو پخش می کنه خیلی هم زیاد بود مینداخت زمین و همه جا پخش میکرد یکی از بسته هارو برداشتم دیدم داخلش خون و یکمی پارچه سفید هست بعد درخواب نگاه کردم نزدیک اذان بود دیدم جلوی قبرستان هستم ولی نرفتم برگشتم که یهو بیدار شدم.ممنون میشم تعبیر کنید

 48. ماردین در

  من در خواب دیدم از کوچەای رد میشدم کە یهو میان خانوادەای آشوب میشه دیدم دختر آنها مادرش را سر میبره وازش خون زیاد دیدم که از گلوش میریزه خیلی ناراحت شدم در آن موقع فقط داد میزدم،ولی کسی به دادش نرسید
  تعبیرش چییه

 49. تو خواب دیدم که خون زیادی از واژنم تو چاه دستشویی می رفت خون های لخته و لوازم های آرایشی ام میریزه توی چاه با دستم لوازم هامو از توی چآه دستشویی در میارم

  • تعبیر خوابت در

   تعبیرش اینه ک شما دخترا در حال مرگم باشین دست از ارایش بر نمیدارین

 50. من خواب دیدم که از بدنم مقدار زیادی خون میاد به طوری که کل خونه پر از خون شده بود و همه ج قرمز بود حتی پام تو خونا فرو می رفت تعبیرش چیه ؟ بعضیا می گن خون تو خواب هیچ معنایی نداره درسته ؟

 51. کیوان در

  سلام من خواب دیدم که همه دارن میدون به یکی خون بدن من میزم یه گوشه ای به خودم یه لوله وصل میکنم تماتم خونمو میکشم بعد وقتی لوله رو از تو بدنم در میارم از تماامه وجودم خون جاری میشه و من نمیتونکم کاری کنم میرم بیمارستان همه دوستام اونجا بودن ولی هیچکس کمکم نمیکرد……..

 52. فرزانه در

  کی میگه سرخی خون رو تو خواب نمیبینیم من کاملا دیدم چندین بار هم دیدم الکی نگین لطفا

 53. مارال در

  سلام, من خواب دیدم یک نفر کسی رو کشته و من خواستم نجاتش بدهم و دستم آلوده به خون شد ولی یارو مرد…

 54. معبود در

  خواب دیدم از روی صورتم بالای چشمم خون میاد پاکش کردم باز آمد بعد تو خواب رفتم بیمارستان به من گفت تو بیماری سختی داری

 55. فاطیما در

  خواب دیدم توی بیمارستان هستم ، دکترا خون رو از بدن من میگیرن تزریق میکنن به برادرم. تعبیرش چیه؟

  • سلام
   یکی از دوستانم خواب دیده ک منو اون تو خونه نشستیم بعد من برای دوشیدن گاوا میرم طرف گاوا و برنمیگردم بعداز یک روز فقط چادر پاره و خونی منو پیدا میکنن دوستم تو خواب گریه میکنه

   • کریم پوست کلفت در

    نگران نباش الان درشکم گاوها مقداریت شده شیر ومقداریت هم شده پس مانده

نظر خود را بیان کنید