تعبیر خواب خون

دیدن خون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خون در خواب چیست؟

دیدن خون در خواب

رنگ های هستند که در خواب دیده نمی شوند از جمله سرخی دست به خصوص سرخی خون.

بسیار اتفاق افتاده که در خواب های خود خون دیده ایم ولی سرخی خون را ندیده ایم فقط احساس کرده ایم خون است و اکنون نیز اگر به خاطر خویش مراجعه کنید به یاد می آورید که هرگز سرخی خون را در خواب ندیده اید ولی خواب خون را فراوان دیده اید.

پس ما در خواب خون را می فهمیم ولی نمی بینیم و همین است که تفاوت هایی را تعبیر به وجود می آورد.

به هر حال دیدن خون در خواب با توجه به تعریف بالا ابتلا و گناه است و آلودگی به خصوص اگر ببینیم که دست و پایمان یا لباسهایمان به خون آلوده شده است.

تعبیر خواب خون از دهان

اگر در خواب ببینیم که از دندان و دهانمان خون می آید از طرف همسر و فرزندان و دیگر افراد خانواده خود ناراحت و گرفتار و مبتلا می شویم.

تعبیر خواب خون از بینی

اگر در خواب ببینیم از بینی ما خون می آید از نظر اجتماعی گرفتاری هایی پیدا می کنیم و احتمالا شان و شخصیت و آبرویمان در مخاطره قرار می گیرد.

تعبیر خواب خونریزی

اگر ببینیم از بدنمان خون می رود گرفتار غم و اندوه می شویم و چنانچه ببینیم از چشممان خون روان است یا حتی نم خون زده است از جهت فرزندان مبتلا و غصه دار می گردیم.

اگر ببینیم در دعوا و زد و خورد جایی از بدنمان خون آلود شده مردم درباره ما بد خواهند گفت و اگر دیگری به سبب ما خون آلود شود غمی بین ما و دیگران به وجود می آید.

تعبیر خواب لباس خون آلود

اگر ببینیم لباسهایمان خون آلود شده بدنام می شویم و به ما تهمت می زنند و اگر ببینیم خون به زمین ریخته شده گرفتاری و غم و غصه پیش می آید که ما هم در آن سهیم هستیم.

چنانچه ببینیم پایمان در منجلابی از خون فرو رفت ناخود آگاه در امری مداخله می کنیم که گرفتاری و ابتلاء دارد. به هر حال دیدن خون خواب ابتلا و گرفتاری است ولی مواضع آن فرق می کند که باید در تعبیر مورد نظر قرار بگیرد.

همچنین بخوانید: فال گروه خونی

تعبیر خواب «خون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

148 دیدگاه

 1. خالد شعبانی در

  با سلام. من امشب خواب دیدم که زنی که یادم نیس کی بود در بین خانواده ام بود و غیب میشد و زمانی که ظاهر میشد با خود خون میاورد و بیشتر سر مرغ میخورد اونم سر مرغی که خون آلود بود در کل فقط خون میخورد ممنون میشم اگه جوابم را بدهید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از ناراحتی و یا افکار پریشان خودتان بوده است و نمی‌تواند تعبیر بد یا خوبی برای شما داشته باشد. و دیدن خون بیشتر از احوالات روحی شما صحبت می‌کند که ارام نیست و شما باید خودتان را به آرامش روحی و روانی دعوت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   با عرض پوزش خوابتان را گزینه مورد نظر ثبت بفرمایید .
   خواب شما نشان از تعبیر خورشید است که نشان بر انرزی و قدرت است و اینکه شما از طرف شخصی قدرت به شما خواهد رسید وان شخص بسیار بزرک و صاحب جا و مقام است و نور خورشید نشان بر سلامتی هم است .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام خواب ديدم داييم در حال دعوا و قمه و چاقو در دست داره دو پسر برادرش كه پسر دايي هام ميشن اونا هم دعوا ميكنه و حمله ميكنه و چند ضربه به دست يكيشون با قمه زد و ضربه اولي خون پاچيد بيرون دومي خون نداشت بعد به سمت من اومد منم ترسيدم ولي چاقوشو انداخت زمين كه من نترسم بعد كه اومد به سمت من دوتا مار بزرگ اومدن سمت داييم منم ترسيدم كه نيسش بزنن ودست داييمو نيش نزدن و يهو يه مار ديگه اومد لعد همديگه رو مارا خوردن تبديل شدن به به مار كوچيك خيلي ترسناك بود تعبيرش چيه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دشمنانی دارند که به وسیله رفتار داییتان ان را از خودش و فرزندانش دور خواهد کرد و اینکه دایتان باید بیشتر مراقب فرزندانش باشد که از بلا به دور باشند .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. سلام من خواب دیدم یه حیوون درنده به من حمله کرده پسرمم باهام بود .بجه های دیگه و ادمای دیگه هم بودن.حیوونه نمیدونم چی بود.خیلیارو کشت از زمینو هوا خون میپاشید همه جا خون شده بود درو دیوار جنازه همه جا از کوچیکو بزرگ وخون عین شیلنگ پرت میشد میشه جوابشو بگین ممنونم

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر دشمنی است که بر شما پیروز خواهد شد و برای شما مشکلی ایجاد خواهد کرد که دچار ناراحتی و غم خواهید شد . پس اگاهانه رفتار کنید و حتما صدقه بدهید تا رفع بلا شود انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سلام،من دیشب خواب دیدم ک درجمعی بودیم ومن احساس کردم ک خونریزی دارم اول فکرکردم پریودشدم بعددیدم پریودی نیست وخونریزی رفته رفته غیرعادی شدجوری ک وقتی راه میرفتم قطره قطره میریخت زمین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب برای زنان عمری طبیعی است و اینکه تعبیر این خواب میتواند نشان از غمی باشد که کم کم از شما دفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام
  خواب دیدم گلوم درد میکنه و خلطی به بیرون تف کردم که خونی بود تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به معنای ان است که در امری انقدر دروغ می گویید که سبب شود به شما اسیبی رسد و به همین دلیل باید از بابت رفتارتان بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام خواب دیدم یه تفر ناشناس که دیده نمیشد جلوم زانو زد و یکی سرش را برید خون از سرش جاری شد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ترس های که در واقعیت گریبان گیر شما است و اینکه شما باید این ها را با روانکاو صحبت بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. دیشب خواب دیدم بعد اذان صبح ۲۵ خرداد که با چند تا خانم در حال دعوا هستم و چشمهام رو درشت کردم و البته اولش یکی رو می‌شناختم در اینستگرام و ابروهای کلفت و خوبی داشت ابروهاش بیشتر تو چهره ش قابل دید بود اول با هم خوب بودیم بعد دعوا شد چند نفر بودن بعد یک نفر میخواست به من با خنجر بزنه تو شکمم نتونست و زد تو شونه من و خون آمد و فک کنم آقا بود و معشوق .و نمیدونم من به اون چاقو زدم یا اون در آخر دست اون خون بود و رو دستهاش خون بود خون قرمز و چاقو رو انداخت یا رو دست من خون بود خلاصه اون فردی که چاقو خورد که یا من بودم یا اون خون ازش جاری شد ولی جلو خون گرفته بود که نریزه با دستش فک می کنم من بودم که باید چاقو میخوردم ولی من انو چاقو زدم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تمامیت ان برای شما خیر است اما باید بدانید که در تعبیر خواب دعوا امده است که کسی به شما محبتی خواهد کرد و این خود برای شما خیر است ودر تعبیر خواب خنجر هم امده است که برای بیننده ی ان خیر است و نشان از حمایتی دارد که در اینده نصیب او شود و از این رو این خواب برای شما نشان از ان دارد که در اینده ی نه چندان دور شخصی که برای شما غریبه است به شما محبتی می کند که همان حمایت است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام یکی از بستگان نزدیک هنوز بچه دار نشدن و بچه ای ندارن من خواب دیدم بچه دار شدن از دهان و مقعد نوزاداشان خون می امد تعبیرش چیست لطفا جواب بدید این خواب مرا آشفته کرده ممنونم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب نمی‌تواند برای ان افراد خوب باشد و نشان از گرفتاری و مشکلات دارد برایشان صدقه بدهید که رفع بلا شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. ممد اذرنیا در

  سلام من خواب دیدم که یکی مرده و من از شدت ناراحتی خون از دماغم به صورت جامد میومد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر اینگونه ببینید ابروی شما در جامعه منظور است و باید بسیار اگاه باشید و این که کسی را مرده دانسته اید ممکن است نشانه ای از درون شما باشد که شما به علت انکه چیزی را در درونتان می کشید سبب خواهدشد که در جامعه جایگاهتان تغییر کند و باید بسیار نسبت به ان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. ملیسا در

  سلام تو خواب دیدم پشت شیشه یکی کشته میشه و خونش به شیشه میپاشه و دوباره بعد اون جلو در یکی دیگه کشته میشه البته اونایی که کشته می شن از نزدیکان هستن تعبیرش چی هس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که بر اساس تعابیر خواب امده است که این خواب برای شما به این شکل تعبیر گردد که در اینده ی نه چندان دور چیز بدی راجع به آن نزدیکان ممکن است بشنوید که سبب شود نظر شما تغییر پیدا کند و این برای شما انچنان که باید خیر نیست و باید بسیار در تصمیم هایتان آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سلام خسته نباشید
  من یه گربه دارم که گمشده و خواب دیدم که گربم رو پیدا کردم ولی دستش نیست وصورتش پر خون هستش
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما از احساسات گمشدن این حیوان نشات گرفته است و اینکه احتمالا مشکلی در نبود مراقبت شما برای ان پیش می آید .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. سلام
  خواب دیدم تو خونه یه گربه بود گرفتمش از درد خونه انداختمش بیرون ولی تا خواستم در و ببندم دوباره اومد تو. ترسیدم پدرمو صدا کردم که فقط بندازدش بیرون اما پدرم گرفتش دیدم یه سگ کوچولو سفیده با یه چاقو سرشو برید داشت خون میمود و لباسش و دستاش خونی شد. منم تو خواب کلی ترسیده بودمو جیغ میزدم که چرا داری می کشیش. پدرم چاقویی که خونی شده بود زد به دهنش و خونشو خورد. به حدی وحشتناک بود که تا نیم ساعت بعد بیدار شدنم گریه می کردم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که گربه نشان بر زنی است که خود را به شکل دوست جا میزند و در باطن دزد است و اینکه شما ان را از خانه ای خود رانده اید نشان بر خوبی دارد و اینکه سگ اگر شما را بیازارد نشان بر دشمن دارد اما اگر در خواب با شما خوب باشد و حمایت کند نشان بر دوست وفادار است و ا اینکه ان چیزی که شما عنوان کرده اید نشان بر این دارد که احتمالا شما از این حیوان خوشتان می اید و رضایت بر این دارید که در خانه نگهداری کنید اما پدرتان با این امر به شدت مخالف است .
   سربلند و پیروز باشید .

 13. شهاب رحیمی در

  با سلام اگر کسی در خواب ببیند که از خون کسی که داخل شیشه کرده خود طرف بهش بده بخوره تعبیرش برای کسی که خون رو خورده بر چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر مال حرامی دارد که به واسطه ای ان شخص به شما خواهد رسید و هوشیار باشید که از امر جلوگیری بفرماید که زندگی شما به حرام الوده نشود .
   سربلند و پیروز باشید .

 14. خوابم آشفته ام کرد لطفا جواب بدین.باهمسرم اختلاف دارم.دیشب خواب دیدم همسرم اومدخونه پدرم وداره چیزی میخوری دندان جلوبالا میافته تو بشقاب.بعد خون میاد ازجای دندان.همسرم دندون میگیره میزاره سرجایش و ماازش پرسیدیم مگه ممکنه بایسته دندونی که کنده شد

 15. سلام. در خواب دیدم همراه مادربزرگ مرحومم از جایی که مثل هرم بود و پر از پله پائین می آیم که ناگهان جمعیت بسیاری از پشت مثل هجوم آوردن به سرعت به سمت پائین روانه میشوند. در این میان مادربزرگم از من جدا شده و به زیر پا می افتد وقتی او را پیدا کردم نشسته بر سکوی سنگی بود و چادرش را که کنار زدم مجروح و خون آلود. اما صورت او را ندیدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما میتواند اینگونه تعبیر شود که شما در مراحلی از زندگیتان قرار گرفته اید که پیشرفتی رو به جلو ندارید و سیر نزولی را پیش گرفته اید و باید مسیرتان را تغیر دهید که تا پیشرفتی برای شما حاصل شود و اینکه دیگران بر شما چیره نشوند و شما را به پایین نکشند و وجود و دیدن مادر بزرگتان اول از همه نشان بر یک دلتنگب برای اوست از طرف شما و دوم اینکه بر اوخیراتی هدیه بفرستید.
   سربلندو پیروز باشید .

 16. سلام . من چند وقت پیش خواب دیدم مادربزرگم که فوت شده توی راه روی خونمون وایساده و اشک میریزه و از دست و پاش خون و یه مایع سیاه میریزه تروخدا بگید تعبیرش چیه و چیکار میتونم براش بکنم اگه در عذابه .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب براساس تعابیر خواب برای ایشان خیر نیست و حتما باید دلیل ان را پیدا کنید و ان را برطرف کنید.
   اگر ایشان دینی در این دنیا دارند باید برطرف شود و حتما هم برای ایشان خیرات دهید که دیدن مرده در خواب با حالتی ناراحت نشان از ناراحتی ایشان دارد.
   سربلندو پیروز باشید

 17. معراج علی اکبر نژاد در

  سلام. من در خواب دیدم که یواش یواش از زمین خون سرازیر می‌شود. اما کم کم به سیلی از خون تبدیل شد. خون اونقدر داشت زیاد میشد که مردم از ساختمان هایشان بالا می‌رفتند تا در زیر خون غرق نشوند. ولی فایده ای نداشت و خون همه جارا فرا گرفت و همه مردند. حتی خانواده خودم و اقوام خودم را نیز میدیدم!
  ممنون میشم تعبیرش رو بگین خیلی درگیرم!

  در خواب نیز میدیدم که پدرم و مادرم و همه کس مرده اند!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و بدانید که تعبیر خواب دیدن سیل در خواب به معنای مشکلی است که برای شما و اقوامتان پیش می اید و در این خواب هم به ان اشاره شده است و باید بدانید که حتما نسبت به رفتار خودو انها اگاه باشید و همچنین صدقه بدهید که انشالله بلا دور باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سلام خواب دیدم ی بنده خدایی همین جوری که خوابیده بود، سرشو با تیغ دور تا دور برید و یدفعه جدا شد. چند نفری بودیم که این اتفاق رو دیدیم،ولی یادم نیست کیا بودن، ولی از میان اونا. من بدن بی سر را جابجا کردم و به یه زمینی دورتر انداختم‌.در طول مسیر که بدن بی سر رو جابجا میکردم، از خونه یکی از آشنایانم که خانم هست رد شدم و اونو دیدم که عینکی شده و داره با دخترش کتاب به دست، مطلبی رو حفظ میکنن. میشه تعبیرشو بگین

  من این خوابو صبح جمعه ۱۴ ماه رمضان بعد از خوردن سحری دیدم و بیزحمت اینو بگین درسته که میگن بعد از اذان صبح خوابها اشتباهه و درست نیست؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   خواب شما نشان از این دارد که اگر آن شخص را می‌شناسید برایشان تعبیر اینگونه است که به کاری دست خواهند زد که دچار ضرر مالی خواهند شد و این که شما جسد بی سر حمل میکنید بر این معنی است که شما هم دست به کاری می‌زنید که به عاقبت آن فکر نکرده اید و کار بیهودای است و باید وقتتان را بیشتر از این صرف این کار نکنید که نتیجه ای در پی ندارد. و اینکه افرادی در نزدیکی آن هستن که شما را پند و اندرز می‌دهند و نصحت به خیر می‌کنند اما شما به سادگی می‌گذارید و به قولی گوشتان بدهکار این صحبت‌ها نیست. پس در رفتارتان تجدید نظر کنید تا نتیجه مطلوبی کسب کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. اکرم پاکدامن در

  من مادربزرگم تازه به رحمت خدا رفته
  خواب دیدم که جایی هستیم ایشاله دراز کشیده بود که استراحت کنه ولی رنگ صورت و‌بالاتنه اش تیره بود به رنگ سبز تیره
  بعد ی قسمتهایی از خواب یادم نمیاد ولی بعدش من داشتم جایی رو تمیز میکردم که آینه عروسیم افتاد رو سرم
  برادرم آینه رو از روی سر من برداشت خون زیادی از سر من می اومد
  تا همین جاش رو‌ یادمه
  خیلی استرس دارم
  تو رو خدا بگید چی کار کنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از دوستی دارد که به شما نزدیک است و بین شما و دوستتان مجادله ای پیشخواهد امد که شما بسیار ناراحت خواهید شد و به این دلیل گرفتااری پیش خواهد امد و باید مراقب باشید که دوستی عزیز را از دست ندهید واینکه این نگرانی به کشمکش زیادی میتواند همراه باشد پس هوشیار باشید برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. خواب دیدم مزرعه بودم حیوانی شبیه مار در داخل ماست هست و من از آن ماست خوردم بعدا نشون مامانم دادم و پرتش کردم اونور . یکم بزرگتر از اونام روی زمین بودن. رو ستون هم بودن. بعدش اومدم خانه باغ دیدم با اینکه جاده منتهی به پشت باغ خودمون و همسایه رو بستیم ولی کسانی که راهی از آنجا ندارن میان عبور میکنن . یه ماشین اومد پشتش پلیس اومد اونو زد و مجروح هم لباس منو با دستش خونی کرد
  بعد رفتم دوش بگیرم گفتن باید با سدر پاکش کنی . دوش نگرفتم پاک هم نکردم.
  بعدش یه پیر مرد رو ماساژ میدادم تو مغازم
  پنجاه تومن گرفتم ازش
  بعدش با همسرم با دوچرخه رفتیم مسافرت
  همسرم رو سریشو فروخت و پنجاه تومن گرفت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب ماست آمده است خوردن ماست در خواب به روزی حلال اشاره دارد و به این معنی است که شما تمام تلاشتان را می کنید که از راه های صحیح درآمد به دست آورید.
   ابراهیم کرمانی گوید :تعبیر خواب خوردن ماست مال حلال است که یک دشمن در نزدیکی شما قسد اسیب به مالتان را دارد و باید بر این امر آگاه باشید و آینکه شما احتمالا دچار مشکلی میشوید که همسرتان در این امر به شما بسیار کمک خواهد کرد و شما را تنها نخواهد گذاشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. سلام خسته نباشید
  خواب دیدم پسرم که کوچیکه داره میاره بالا خون بالا میاره خیلی ترسیدم از صبح‌ که بیدار شدم همش استرس دارم میشه تعبیرش رو بگید مرسی؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   برای تعبیر خواب خون از دهان اینگونه معنی شده است که احتمالا بر خانوده شما بیماری وارد می‌شود اما چون خون که زود بند می‌آید اینناراحتی هم هم زود از بین می‌رود و جای نگرانی نیست. صدقه بدهید که رفع بلا شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. شایان در

  سلام من خواب دیدم که یه سفره پهن کردم و کلی غذا درست کردم و اقوام‌و دعوت کردم و غذا میخورن در حالی که غذا هارو میاوردم‌ دیدم پایین و بالای نافم ۲ سراخ ریز شده و از داخل نافم خون‌میاد دستپال کاغذی گذاشتم‌ روش بند امد و دوباره که نگاه کردم خوب شده و بود و اثری از سوراخ ها نبود .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب غذا خوردن بیسار نیک است و اگر به یاد داشته باشد که غذاهای سالم سرو شده است بسیار نیک تر و نشان از صحت و سلامتی و مال حلال است و اینکه ناف شما زخم پیدا شده نشان از مشکلی است که شما را کمی ناراحت می‌کند و اما رفع به خیر می‌شود.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. معصومه در

  کاش تعبیر این خواب رو بگین چون من هم شبیه این رو دیدم از زمین خون دراومد بیرون وبه سرعت داشت زیاد میشد خواهرم و یه خانم دیکه سعی داشتن نزارن خون به طرف من بیاد من هم فرار کردم و جاییم خونی نشد ولی یاد خوابم میفتم حالم بد میشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از محیطی است که درآن هستی و مشکلات جامعه که بسیار نگران کننده است. و اینکه به شما خونی نرسیده و شما آلوده نشده اید نشان خوبی است که از مشکلات و بیماری ها مصون هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. سلام دیشب خواب دیدم که با همسر سابق و پسر دایم نشستیم حرف می‌زنیم من بلند میشم و از اتاق خارج میشم پیش دوستم میرم داریم با هم حرف می‌زنیم که صدای جیغ دخترم را می‌شنوم وقتی به سمت اون می‌دوم متوجه میشم بین ماشین پسر دایم و دیوار مونده وقتی اونو خارج میکنیم صورتش خراش برداشته تو کمرش دو تا سوراخ شده که عمیق و ازش خون زیادی میومد مثل شیر آب خون میومد وقتی بیدار شدم ساعت سه و نیم صبح بود لطفاً بهم بگید خیلی نگران دخترم هستم

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب تصادف خیر نیست و نشان از آگاه شدن در مورد حادثه ای دارد که قابل رفع است.
   تعبیر خواب تصادف کردن که با خون زیاد می تواند اینگونه باشد که شما اشتباه بزرگی انجام داده اید و این اشتباه شما نه تنها به ضرر شما بوده است بلکه به اطرافیان و دوستان و آشنایان شما نیز زیان وارد کرده است.معمولا این اشتباه یک اشتباه مالی است
   پس نگران دخترتان نباشد. صدقه بدهید که رفع بلا شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. سلام من چند سال پیش با شخصی میخواستم ازدواج کنم که خانواده اون شخص به خصوص مادر و خواهرش نزاشتن و قضیه کلا تمام شد با دلگیری فراوان از طرف من اون شخص مادر پیری داره و این پیر زنی رو که ازش دلگیر بودم و سر قضیه باعث سر نگرفتن ازدواجم شد رو در خواب دیدم چادری سفید رنگ بسر داره ولی زیر چادر هیچ لباسی نداره و از عورت این زن خون بیرون میاد من سعی در پوشاندن بدن این زن و خونریزی اون رو دارم پسرش هم جلوتر از من و مادرش داشت میرفت ۶/۵صبح امروز سه شنبه دیدم چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما برای آن خانم نشان از غم دارد که آن فرد گرفتارش می‌شود و احتمالا غم از دست دادن فرزند و یا خبری ناگوار برای آن فرد است. اگر میتوانید آن شخص را ببخشید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. ناشناس در

  باسلام
  یه مسابقه با تعداد زیادی از مردم در حال برگزاری بود که یکی از شرکت کننده ها، دستاش چنگال داشت جوری که شکم یه گاو رو درید و محتویات شکمش رو در آورد و به بیرون پرت کرد که من از در ان سالن داشتم نگاه می کردم که موقع پرتاب محتویات شکم گاو، خون آن روی لباسم پاشید و بعد من از اونجا دور شدم ولی لکه ی روی لباسم زیاد مشخص نبود چون لباسم تیره تر بود تعبیر این خواب رو می خواستم بدونم ممنون میشم کمکم کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما بر این تعبیر است که خون اگر بر لباس شما انتقال پیدا کرده به واسطه فردی که اینچنین بوده نشان از این دارد که افرادی در پشت سر شما حرف های می‌زنند و یا کارهای انجام می‌دهند که نام شما را لکه دار کنند. و به هر حال دیدن خون در خواب با توجه به تعریف بالا ابتلا به گناه است و باید مواظب اعمال و کارهای خو باشید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. مصطفی در

  با سلام
  من خواب دیدم که داشتم صورتم را میشستم که تو اینه دست شوی دیدم خون از دهانم میاید و شروع به بالا اوردن کردم ورنگ سرخی خون را دیدم ویک نکته که قبل از دیدن خون دیدم در بدنم یعنی دست وپاهام جوشهایی درامده بود و یکی از انها رو کندم دیدم که کرم سفید از بدنم امد ببرون که نصف شد ونصفش رو بدنم بود کرم رو از دست راستم کشیدم بیرون .
  لطفا تعبیرش رو بگین خیلی ممنون .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   با توجه به گفته های معبران اگر در خوابی رنگ سرخ خون دیده شود خواب باطل است و تعبیر ندارد و به همین رو نمیتوانید این خواب را رویای صادقه بدانید که خبری از اینده بدهد و بیشتر اشاره ای به ناخواگاه شماست که در ان شما به کنکاش در درون خود پرداخته اید که به چیزهای خوبی دست پیدا نکرده اید و این نوع خواب ها تلاش خوداگاه شما برای دستیابی به حقایق هستند که ناخوداگاه با نشان دادن این چنین صحنه هایی قصد در ارعاب شما دارد تا ادامه ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. فرشته در

  سلام من خواب دیدم ک در مقابل چشمان من مرد و زنی آمیزش میکنن اما زن هیچ رغبتی نداره و بعد فکر کردم ک از واژن زن خون سیاه و غلیظی بافشار خارج شد بعد دیدم ک ب خارج شدن خون از دهان تبدیل شد لطفا تعبیر خواب من رو بگین ممنون میشم .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب رحم و خون همانند خواب بارداری و کودک برای زنان بسیار طبیعی استت و در وجح اول خوابتان اگر فرزندی دارید مراقب فرزندتان باشد و برای او صدقه بدهید که بلا دور باشد انشالله و ودر ادامه تعبیر خوابتان اینگونه است که خون آمدن از دهان نشان از گرفتاری های خانوادگی کوچکی است که سریعا رفع می‌شوند
   سربلند و پیروز باشید

 29. سلام
  من ساعت ۱۰ صبح به بعد خوابم برد ودر خواب دیدم ک همسرم از حمام در آمده ولباس زیر(شورت) که حالت مایو بلند داردسرتا سر از جلو تا عقب خونی هست به صورتی ک گویا مدت زیادی گذشته وخشک و تیره شده وحتی بوی بد میدهدواینطور برداشا میشد ک جدای از لباسهای دیگرش قصد یواشکی شستن را داشت.بسیار صحنه تهوع آور و نگران کننده بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر سرخی خون را دیده اید که این خواب باطل است و در غیر اینصورت باید بدانید که لباس خون الود در تعابیر امده است که به نشانه ی بدنامی و رخنه در ابروی شخصی است و خدای ناکرده ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که ایشان موضوعی را پنهان میکنند که در آن مقصر نیستند ولی اگر برملا شود سبب رخنه در ابروی ایشان است.
   پس سعی کنید که از در صلح به ایشان کمک کنید
   سربلند و پیروز باشید

 30. هانیه در

  با سلامو احترام به شما عرض میکنم بنده در خواب دیدم ک پدر عشقم ک فوت شده حالا در خواب زنده شده و عشقم را ممیبرد توی اتاقی از خانه و او را میزند و از سر و پاهایش خون می اید

 31. سلام
  خواب دیدم یکی از دندان های جلوی قسمت پایین دهانم خونریزی کرده و هر کاری می‌کردم خونش بند نمیومد
  ممنون میشم تعبیرشو عرض کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر سرخی خون را در خواب دیده اید خواب باطل است اما اگر نه بین شما و یکی از نزدیکانتان بحثی پیش خواهد امد که سبب کدورت بین شما خواهد شدو از این رو باید بسیار اکاه و هشیار باشید.
   تعبیر خواب دندان الامتوسربلند و پیروز باشید

 32. سلام من خواب دیدم باماشینم چپ کردیم من و همسرم با یکی از دوستام تو ماشین بودیم کسی چیزیش نشد فقط سر من و خانمم خونی بود البته قرمزیه خون و کاملا دیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب احتمالا اشاره ای به این موضوع دارد که این جمعی که ذکر کردید دچار مشکلی خواهید شد اما قطعا در برابر اراده ی شما بسیار کم و کوچک خواهد بود.
   قرمزی خون هم در برخی روایات موجود است که قابل رویت است.
   بسیار مراقب باشید و صدقه دهید.
   سربلند وپیروز باشید

 33. خوابم طولانی بود و قبل اذون ولی این تیکش یادمه که از بالای یه صخره خون سرازیر شده بود پایین .میدونستم که خون امام حسینه ولی نمیدونم چرااا رفتم دستو صورت خودمو با اون خون شستم
  یعنی تعبیری داره این خواب؟
  اخه اصلا تو اون حالو هوای مذهبی نیستم من چرا باید چنین خوابی ببینم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این احتمالا اشاره ای از نفس مطمینه شما به شما بوده است و احتمالا به این منظور امده است که به شم اشاراتی شود که در تفکرات شخصی خود بازبینی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 34. بهاره در

  سلام و خدا قوت
  من هم صبح خواب دیدم که دندون کنار دندون های جلوییم از ردیف پایین هم لبه ش شکسته و هم لق شده و اهم از همه جای همون دندونم خون میاد.همه ش با هم تعبیرش چی مشه.و البته سرخی خونو واضح دیدم .لطفا بگید به من تعبیرشو.و اینکه میگن صبح ۷ به بعد بی اساسه درسته؟

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   این خواب تعبیری نیک ندارد و به معنای این است که یا برای یکی از عزیزانتان مشکلی پیش می اید و یا اینکه بین شما و ایشان جر و جدالی پیش خواهد امد که قابل رفع است اما نباید از این نکته غافل شوید که دیدن قرمزی خون در خواب میتواند به معنای باطل بودن ان خواب نیز باشد.
   صدقه دهید و همیشه محبت را سرلوحه قرار دهید.
   سربلند و پیروزبباشید

 35. عالیه تعبیر خوابا
  میشه لطفا تعبیر خواب برادرم رو بگید ممنون میشم
  خواب دیدن که رفته سر خاک مادر بزرگش و دیده پایین قبر شکاف بر داشته و چرک و خون بوده یا میامده بیرون تر خدا جواب رو بفرستید برام دلم شور میزنه ممنون و سپاسگزارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر نیکی ندارد و به این معناست که ان مرحومه دینی در این دنیا دارند که باید هرچه سریع تر ادا شود .برای ایشان خیرات کنید و تلاش کنید که بفهمید که مشکلی که ایشن در این دنیا به جا گذاشته اند حل بشود.
   سربلند و پیروز باشید

 36. سلام من‌خواب دیدم که پوتینمو زیرشیر آب میگیرم و ازش خون میریزه توی ظرفشویی لطفا بهم‌ بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خون در خواب معمولا تعبیر خوبی ندارد.این که شما در خواب دیده اید که پوتینتان خونی شده است و سعی در شستن آن میکنید احتمالا به این تعبیر خواهد بود که شما در گذشته پا در راه ناصوابی گذاشته اید و اکنون در سعی در جبران آن دارید تا خدای نکرده کسی به شما آن را گوشزد نکند.تقوا پیشه کنید و همیشه پیش از هر عملی ایمان به خدا را در نظر بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 37. علی رضا در

  ساعت ۳نصف شب بودک درخاب دیدم بااصلحه درشب به من گلوله رگباری میزنند وکلوله کلا به بازوسمت چپم خور وفرورفت زنده ماندم وبلن شدم حرکت کردم دست میزدم به جایی ک گلوله رفته داخل دسم گلوله هامعلوم بود رفته داخل ولسم میکدم از دسم اصلا خون نیومد ولی گلوله رااستفراغ میکردم وبالااوردم وهمراهش خون استفراغ میکردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه در خواب ببینید که تیری یا گلوله ای به شما اصابت کند و آسیب برساند به معنای اسن است که خدای ناکرده از طرف دیگران شماتت و سرزنش میشوید.
   و این با آمدن گلوله ها از دهانتان همخوانی دارد و احتمالا خدای ناکرده از طرف یکی از نزدیکانتان شماتت میشوید.در اعمالتان دقت کنید و هر کاری را انجام ندهید و پیش از هر کاری تعقل را در نظر بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. حسینم در

  سلام. نزدیک صب بود ک خواب دیدم از پاشنه پای راستم خون مثل یه چشمه میجوشه. خیلی سعی کردم جلوش رو بگیرم.چند ثانیه جون بند میومد باز دوباره خون میجوشید. زخم بزرگی هم شده بود. خون روی فرش خونه، دستام میریخت. خلاصه با یه دستمال بزرگ جلو خون رو گرفتم که بیدار شدم، دیدم دارن اذون صبح رو میگن. لطفا زودتر جواب بدین. دلنگرانم. ممنون.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیر خیلی خوبی ندارد اما بدایند که تمام آن کنش ها و تلاش های شما برای بند آوردن خون و یا اینکه جلوی آن را بگیرید فقط ازین جهت است که میخواهید در واقعیت هم مانمعی در راه آن اتفاق نامیمونی که ممکن است برایتان بیفتد باشید.
   نترسید و ایمان پیشه کنید ولی قطع به یقین بدانید که حتما و حتما باید در زندگیتان جست و جو کنید که مبادا خدای ناکرده ایرادی یا خطایی در آن باشد که سسب و موجب این خواب شده است.
   اما اینکه صدا و بانگ اذان شما از آن وضعیت نجات داده است همان ایمان به خداوند بزرگ است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. من خواب دیدم داره از خاک خون میجوشه
  تعبیرش چی میشه لطفا زود جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن خون در خواب به معناهای مختلفی میتواند باشد که قطعا حالت رویت آن بسیار مهم است ،اما در این خواب شخص مادر شما خطاب قرار نگرفته است و این خواب که در آن خون از زمین جوشیده است بیشتر به معنای این است که خاک آن مکان دچار گناه و مال حرام است و این بدین معنی است که در پس ذهن مادر شما حالت و یا وضعیت و مکانی وجود دارد که ایشان در ذهن خود از اصلاح آن مستاصل هستند و میدانند که آن مردمان زمانه و یا سرزمین مشخصی که در ذهن ایشان است بسیار درگیر گناه و مال حرامند.
   سربلند و پیروز باشید

 40. سلام خواب دیدم یه تکه شیشه روی پاهام افتاد و از سر تا پای پاهام خون مثل و اندازه نوک سوزن امپول فواره میکرد و در بعضی از سوراخهایی که خون میجهید به مرور بیشتر میشد و با اینکه در درمانگاه بودم هیچکس بهم توجهی نمیکرد لطفا تعبیرش چیست؟

 41. سلام خواب دیدم داخل دریا هستم و یهو اب به قرمزی رنگ خون میشه بعدا میفهمم این خون ادمه و پدر خودمو میبینم ک از اب میکشن بیرون لطفا برام تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خواب دریای از خون نشان از غم و اندوه دارد و اینکه پدرتان را دیده اید احتمالا پدرتان از غم و ناراحتی رهایی پیدا میکند انشالله .
   سربلند و پیروز باشید

 42. اکبری در

  سلام بعدازظهر خواب دیدم یه خرس مشکی که گردنش خونی بود بهم حمله کرد فرار کردم امدم در ی رو ببندم ران سمت راستم رو گاز گرفت که از خواب پریدم ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

 43. سلام خواب دیدم زبانم خون آلود است و کم سوزش هم دارد میشه بفرمایید که تعبیر این خواب چیست

 44. سلام خواب دیدم زبانم خون آلود است و کم سوزش هم دارد میشه بفرمایید که تعبیر این خواب چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما ذبح است که بسیار مبارک است . و نشان از ایمن شدن از ترس و یافتن مراد و حاجات است خونی که از قربانی اید مبارک است .
   سربلند و پیروز باشید

 45. اشکان سادات در

  سلام در خواب دیدم که شوهرم از دهانش خون لخته شده خارج میشود و خودش هم بیحال و نگران شده بود لطفا تعبیردخواب مرادبگویید

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر
   خواب شما نیک نیست و نشان از مال حرامی دارد که به زندگی شما وارد شده است.و قطعا تا امروز رفع بلا شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 46. خواب دیدم زیر پوست پاهام خون جمع شده توی خواب ترسیده بودم بعد دیدم خونی که زیر پوستم بود از نوک انگشتای پام خارج شد توی خواب رفتم پیش دکتر جریان رو براش تعریف کردم دکتر گفت خونی که از انگشتات خارج شده آلودگی ای بوده که از بدنت خارج شده و نباید نگران باشی کسی میدونه تعبیرش چیه؟

  • مرصاد در

   منم امشب دقیقا دقیقا همین خواب رو دیدم.دیدم نوک انگشت بزرگ پای راستم خون جمع شده نیمه لخته بود و ترکوندم پوست رو و خون بیرون زد ریخت تو دستم و بهد منم ریختم رو سطل زباله

 47. خواب دیدم در یه جایی هستیم و شورت پدرم خونی هست خونش هم زیاد بود تعبیرش چیه؟؟؟

 48. محمدرضا ولایی در

  سلام. خواب دیدم که در محلی ناشناخته هستم و دو نفر باهم دعوا افتادن بعد از کمی زدوخورد اون دونفر من فرار کردم که دیدم همه مردان فرار میکنن رفتم داخل اتاقی که دیدم اکثر افراد که لخت هم بودن با چوب و سنگ و چاقو و قمه دنبال یکی از اون دو نفر دعوا میگردن که پیدایش کنن در همین حین یکنفر با چاقو گوش و پوست سرش را کند که گوشش افتاد روی پایم و گرمی خون را احساس. کردم و خیلی ترسیدم و اندکی بعد همه هجوم اوردن به اون یکنفر و او را زدن ولی اون در رفت و بعد چند دقیقه برگشت با زنها ی مو زرد و چهرهای زننده برگشت به قصد انتقام من فقط نگاه میکردم و ربطی بمن نداشت ولی در جمع حضور داشتم لطفا پاسخ در ضمن 10 دقیقه به اذان صبح این خواب رو دیدم

 49. من در خواب ديدم كخ خودم با شيه تيزي بر صورت خود زخم زدم و اشكارا هم سرخي خون و هم جاي زخم را در اينه ديدم

 50. پپوله محمدی در

  سلام من خواب دیدم درحالی که مادرم نشسته بود پاهایش را به درازا کشیده بود ماشین روی پاهایش رد شد و پاهایش قطع شد و باعث مرگ شد هیچ ونه خونی هم در خواب ندیدم

 51. سلام من خواب دیدم که شخصی با سوزن و کیسه خون میخواهد از من خون بگیرد ابتدا سوزن را به دو نقطه بدن فرو کرد ولی موفق نشد سپس سوزن را به سمت چپ چانه ام فرو کرد برخی قسمتهای بدنم نیز خونی بود.

 52. سلام من خواب ميبينم تو ييلاق تو كوه به يايي از زمين كلنگ ميزنم بعد دو ضربه خون اومد بيرون مثل چشمه به اندازه يه شير اب و به داخل دره ريخته ميش سرعتش كم بود ولي قطره اي خون به لباسم ريخته نشد

  • امیر ذوالفقار در

   سلام من خواب دیدم پسر عموم بدنش خون داره و خیلی هم زخم است و کمی خون او به لباس من ریخت

 53. پوریا در

  سلام من خواب دیدم رفتم حمام بعد بدون هیچ دلیلی از کف پای راستم خون اومد لطفا بگین تعبیرش چیه

 54. من خواب دیدم هر دو تا پاهام زیر پوستش تا زانو خون جمع شده بعد این خونها از انگشت شصت پام خارج شدن تو خواب خیلی ترسیدم رفتم دکتر ، دکتر بهم گفت که نگران نباش با خارج شدن این خون آلودگی از بدنت خارج شده . کسی میدونه تعبیرش چیه؟

 55. سلام من خواب دیدم مامانم با امپول بهم خون تزریق کرد جهت درمان خیلی هم درد داشت امپولم انداخته بود تو کاسه اب که خراب نشه بوی خون هم میومد

 56. سلام
  من خواب دیدم خواهرم از یه بلندی خودش و پرت می‌کنه به قصد خودکشی و از سرش خون میاد تعبیرش چیه؟

 57. راد هستم در

  سلام
  خواب دیدم پریود شدم اما رنگش قرمز نبود، سبز بود، یادمه حالم خیلی بد شد وقتی رنگشو دیدم، بسیار هم شدید بود، این خواب اصلا تعبیر داره؟

 58. خواب ديدم يك مار خريدم به اسرار يكي دوستام و اوردم خونه اول اهلي بود و رام بعد عصبي شدم و فشارش دادم اونم اومد دنبالم و نيشم زد و خون كمي ااومد انگار كه فقط يه زخم كوچيك بود بعد پرسيو تو اتاق و نار بين در نصف شد اما هنوز زنده بوز و حسش ميكردم با اينكه نميديدمش
  ميشه لطفا تعبيرشو بگين ممنون ميشم

 59. سید محمد در

  من خواب دیدم روی شکم خواهر دردانه ام یک لکه خون کوچک ظاهر شده چه معنی می دهد بسیار نگرانم . خواهرم همسر دارد و دارای دوفرزند است

 60. نازنین در

  دخترم خواب دیده که دراثر تزریق آمپول خونریزی شدید درناحیه دست دارد و بعد کم کم به زیر زمین وعالم مردگان وارد میشود

 61. خواب دیدم کسی که بهش علاقه دارم تمام بدنش زخمه و کلا خونی شده.ی گربه ی قهوه ای رنگ هم دستشه که اونم زخمی شده و خونی شده.از هیچجا نتونستم تعبییری براش پیدا کنم.خیلی نگرانم

 62. امحمدی در

  محمدی هستم
  خواب دیدم از رگ دستم خون میریزد من آنرا گرفتم توی کاسه نصف کاسه پرشده بود میدم بک دخترم که آن مرده برای من تعبیر کنید.

 63. بهاره منفرد در

  سلام
  من خواب ديدم درمراسم امام حسين هستيم وجشني به پااست
  گوسفنداني راقرباني ميكردند
  پدرم انگشت خودرابه خون گوسفندزد( پدرم فوت كرده اند)وبعدخوني كه به انگشتش دادبه پيشاني من ماليد( ازميان دوابروتابالاي پيشاني ) خون رنگ كمرنگي داشت
  مادرم وخواهروبرادرم به من نگاه كردندوگوياازاين كارپدرم بامن حسادت كردند

  معني اين راميخوام بدانم
  ممنون ميشم اگركسي تعبيرش راميداندبرايم بگويد

 64. سلام. من خواب دیدم که تو محله ی خودمون همه جا خون ریخته بوی خون همه جا پیچیده کلی لاشه ی حیوان(سگ و گرگ) روی هم افتاده بود من از کنارشون راه میرفتم !!!!

 65. و خون زیادی هم روی صورت اون مرد فواره زد و خون بسیار سیاه و غلیظ بود و از توی خون بخار بیرون میامد.

 66. سلام دیشب خواب دیدم شخصی خواهرم رو در حیاط خونمون خوابوند و سر خواهرم رو به عقب برو و با حرص و ولع سرشو بربد

 67. سلام توی خواب دیدم که همش از بینیم خون میاد و بند نمیشه ب شدت میاد طوری که همه لباسام خونی میشه یکی دونفر هم پیشم هستن ک دستمال میگیرن جلوی بینیم ولی فایده نداره تعبیرش چیه؟؟؟؟؟؟؟

 68. سلام من خواب دیدم چندتا زن درحمام درحال شستن بدن خونیشون بودن لطفا بگین تعبیرش چیه/؟؟

 69. فهیمه در

  سلام
  خواب دیدم که یه هلیکوپتر بالای سقف خونمون روی حیاط خونمون افتاد . داخل هلیکوپتر دوتا فرد که رفته بودن جنگ مرده بودن که خیلی خون آلود بودن بهشون که دست زدم کمی لکه ی خون روی دستم موند
  میشه تعبیرشو بگید
  متشکرم

 70. سلام من خواب دیدم ک دختر فامیلمون گناهی کرده و باباش میخواد بزنتش ولی من جلوش وای میسم ک دفاع کنم ولی باکمربندفک کنم منومیزنه و ب دستم میخوره دست چپم و راستم هردو خونی شده بودن ولی حس نمیکردم تاجایی ک شد نذاشتم اون دخترو بزنه تااینکه پدراون دختربش گف حق نداره برگرده خونه و اون ازخونه رف اینم بگم تاالان اون هرکاره اشتباهی ک کرده انداخته گردن من لطفا تعبیرشو اگ میدونین بگین

 71. سلام . من خواب دیدم تو دستشویی رفتم از شیر اب وفاضلاب اون خون و لخته خون میاد بیرون ک دستام و لباسم کثیف کرد
  تعبیرش چیه ؟

 72. رادبه در

  من دیدم همسرم از توی یک ظرف مایعی رو میریزه کف زیرزمین که همرنگ خون و به غلضت نفت سیاه روی یک چهارپایه صابون بود و من میدونستم نباید صابون با این مایع قاطی بشه اما قبل از اینکه بتونم کاری کنم در اثر بخار این مایع صابون روی چهارپایه حل شد و ریخت توی مایع سرخ رنگ. روی این مایع سرنگ بود که ما سعی میکردیم با سرنگ این مایع رو جمع کنیم و بریزیم جایی توی یک ظرف اما سرخی رنگ این مایع تغییر شکل داد و سیاه شد.

 73. سلام من خواب ديدم فردي كه بهش علاقه دارم روي صندلي اي رو بروي من نشسته بود و از رگ دستش رو ناحيه ارنج خون شديدي بيرون ميجهيد مثل لوله هاي باريكي باشدت ميزد بيرون.
  تعبيرش چيه؟؟؟

 74. خواب دیدم بچه ها موشی رو کشته بودن و توی پلاستیک بود بعد من و خواهرم رفتیم نجاتش بدیم شلوار خواهرم خیلی خونی شد و همیجور از پلاستیکه خون موشه میریخت. بعدم موشو انداختیم زباله

 75. خواب دیدم صورت مرده خونی شده و مرده زنده شده و جیغ میکشد .تعبیرش چیست؟

 76. مادرم خواب دیده که از لوله ای خون بیرون میاد و از اون به چند نفر داده اونام خوردن

 77. سلام
  خواب دیدم یه سگ کوچک شبیه گربه از وسط دو نصف شد منم کمکش کردم بعد شروع کرد به خوردن خون خودش ممکنه لطف کنیر تعبیرش و بگید

 78. سلام.من درخواب دیدم یهنفر که میشناسمش بسته هایی رو پخش می کنه خیلی هم زیاد بود مینداخت زمین و همه جا پخش میکرد یکی از بسته هارو برداشتم دیدم داخلش خون و یکمی پارچه سفید هست بعد درخواب نگاه کردم نزدیک اذان بود دیدم جلوی قبرستان هستم ولی نرفتم برگشتم که یهو بیدار شدم.ممنون میشم تعبیر کنید

 79. ماردین در

  من در خواب دیدم از کوچەای رد میشدم کە یهو میان خانوادەای آشوب میشه دیدم دختر آنها مادرش را سر میبره وازش خون زیاد دیدم که از گلوش میریزه خیلی ناراحت شدم در آن موقع فقط داد میزدم،ولی کسی به دادش نرسید
  تعبیرش چییه

 80. تو خواب دیدم که خون زیادی از واژنم تو چاه دستشویی می رفت خون های لخته و لوازم های آرایشی ام میریزه توی چاه با دستم لوازم هامو از توی چآه دستشویی در میارم

  • تعبیر خوابت در

   تعبیرش اینه ک شما دخترا در حال مرگم باشین دست از ارایش بر نمیدارین

 81. من خواب دیدم که از بدنم مقدار زیادی خون میاد به طوری که کل خونه پر از خون شده بود و همه ج قرمز بود حتی پام تو خونا فرو می رفت تعبیرش چیه ؟ بعضیا می گن خون تو خواب هیچ معنایی نداره درسته ؟

 82. کیوان در

  سلام من خواب دیدم که همه دارن میدون به یکی خون بدن من میزم یه گوشه ای به خودم یه لوله وصل میکنم تماتم خونمو میکشم بعد وقتی لوله رو از تو بدنم در میارم از تماامه وجودم خون جاری میشه و من نمیتونکم کاری کنم میرم بیمارستان همه دوستام اونجا بودن ولی هیچکس کمکم نمیکرد……..

 83. فرزانه در

  کی میگه سرخی خون رو تو خواب نمیبینیم من کاملا دیدم چندین بار هم دیدم الکی نگین لطفا

 84. مارال در

  سلام, من خواب دیدم یک نفر کسی رو کشته و من خواستم نجاتش بدهم و دستم آلوده به خون شد ولی یارو مرد…

 85. معبود در

  خواب دیدم از روی صورتم بالای چشمم خون میاد پاکش کردم باز آمد بعد تو خواب رفتم بیمارستان به من گفت تو بیماری سختی داری

 86. فاطیما در

  خواب دیدم توی بیمارستان هستم ، دکترا خون رو از بدن من میگیرن تزریق میکنن به برادرم. تعبیرش چیه؟

  • سلام
   یکی از دوستانم خواب دیده ک منو اون تو خونه نشستیم بعد من برای دوشیدن گاوا میرم طرف گاوا و برنمیگردم بعداز یک روز فقط چادر پاره و خونی منو پیدا میکنن دوستم تو خواب گریه میکنه

   • کریم پوست کلفت در

    نگران نباش الان درشکم گاوها مقداریت شده شیر ومقداریت هم شده پس مانده

نظر خود را بیان کنید