تعبیر خواب ماهی

دیدن ماهی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماهی در خواب چیست؟

تعبیر خواب ماهی بزرگ گرفتن چیست

دیدن ماهی در خواب نیکو است بخصوص اگر آبی که ماهی در آن شنا می کند صاف و روشن باشد.

اگر در خواب ببینید جائی در کنار آبگیر یا حوض، رودخانه و یا دریا و استخر ایستاده اید و درون آب ماهیان فراوان می بینید که شنا می کنند بسیار خوب است چرا که خواب شما از آینده ای روشن خبر می دهد ولی شرط این است که آب صاف و زلال باشد.

چنان چه آبی که ماهیان در آن شنا می کنند تیره و گل آلود باشد نشان آن است که جاه و مقام و پول و مال و منال در دسترس شما قرار می گیرد اما بعد از طی مراحلی بسیار دشوار و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات فراوان و غم و غصه خوردن زیاد.

اگر آب متعفن باشد و در آن ماهی های خوش رنگ و زیبا شنا کنند خوب نیست چرا که خواب شما می گوید چیزهائی بدست می آورید که به رنج و بدبختی و بیماری در برخورد به آن نمی ارزد.

آب متعفن نشان بیماری و حبس و محکومیت است. ماهی سفید بخت و اقبال است ، ماهی زرد طلائی پول و مال و ثروت است و ماهی قرمز فر و شکوه است.

اگر کسی در خواب یک یا چند ماهی درون شیشه یا تنگ آن طور که در مراسم هفت سین نوروز موسوم است به شما بدهد بسیار خوب است چون از جانب او متمتع و بهره مند می شوید و به آرزوهای خود می رسید و چنان چه شما به کسی ماهی بدهید او را کمک و یاری می کنید که به آرزوهایش برسد.

اگر در خواب ببینید که ماهی را درسته قورت دادید طمع می کنید و دچار حرص و آز می شوید و اگر غذایی بخورید، به نعمت می رسید.

اگر ببینید ماهی شور می خورید چه دودی باشد و چه تازه به شرطی که شور باشد به بلا و مصیبت گرفتار می شوید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کوسه

تعبیر خواب ماهی ساردین

تعبیرخواب ماهی چیست

ماهی ساردین را اگر از دریا گرفته باشید پول و نعمتی است که به زحمت و در محیطی غیر از محیط زندگی خودتان به چنگ شما می افتد.

علت این است که ساردین ماهی مخصوصی است که در نقاطی مخصوص از دریا و در فصول معین صید می شود لذا در خواب ضمن این که به پول و نعمت و بزرگی و عزت و جاه تعبیر می شود این اشاره را دارد که این بزرگی به زحمت و دور از محیط مالوف حاصل می گردد.

خوبی ماهی ساردین آزاد در این است که درسته باشد و سر و دم آن را نزده باشند. اگر چنین باشد وارث عملی سودبخش می شوید که برای شما هیچگونه ضرری ندارد.

اگر ساردین کنسروه و در قوطی باشد پولی است که بدون زحمت و اندوخته به دست شما می رسد.

اگر در خواب دیدید که خودتان ساردین صید می کنید، دست به کار بزرگی می زنید که امکان پیشرفت و ترقی در آن زیاد است و دیگران را نیز می توانید متنفع سازید.

اگر دیدید دیگری صید می کند همچنان نیکو است چون بیننده خواب شما هستید سود آن عاید شما می گردد.

اگر دیدید کنسرو ماهی ساردین باز کردید و خوردید و به دیگران تعارف نمودید مال خویش را هزینه می کنید و دیگران را نیز در بهره گیری از آن سهیم می کنید.

اگر کنسرو را باز کردید و فاسد شده بود غمی برای شما می رسد که در قبول آن ناچارید و غالبا خودتان موجد آن اندوه هستید ولی اگر دور ریختید از غم فراغت می یابید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب رودخانه

☺ تعبیر خواب «ماهی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماهی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


195 دیدگاه

 1. گلچهره

  سلام،
  ممنون از وقتی که برای تعبیر خواب‌ها میزارید
  من خواب دیدم که کنار دریاچه ای با آب زلال ایستادم و قلاب میندازم که مثلا قزل الا بگیرم ولی یه سفره ماهی خیلی خیلی بزرگ میگیرم و خودش به سمت من شنا میکنه من قلاب رو تکون میدم که آزاد شه چون میگم سفره ماهی رو نمیخوام بخورم که پس آزادش کنم بره، قلاب ازاد میشه ولی سفره ماهی با کلی ماهی خیلی بزرگ دیگه میان سمت من و حتی خواهرم و میگیرن که ببرن توی آب من نجاتش میدم و به ماهی ها میگم نکنید این کارها رو و برید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که شما در اینده برای رسیدن به چیزی تلاش کنید اما نتیجه برای شما چیز دیگری را رقم بزند که باب میل شما نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. حسن

  سلام پدرم خواب دیده که ماهی میگره ومن جمع می کنم تعبیرش چیه

 3. حسغ

  سلام پدرم خواب دیده که ماهی بزرگ میگیره ومن جمع می کردم تعبیرش چیه

 4. محمد اسلم بهروش

  خواب دیدم از رود خانه کنار رود خانه با دریایی بزرگی هستیم با دوستان من دنبال ماهی میگردم ولی دوستم میگوید اینجا پیدا نمی شود ولی من در آب یک ماهی را میبینم و با سطلی میگیرم و آن چندین ماهی میشود که یکی بزرگ و سرخ و سه تایی کوچک و سیاه و و دو تایی زرد و کوچک و دوستم هم یک ماهی بزرگ و سرخ میگیرد و من دوباره ماهی های رنگی زیادی میبینم خواستم بگیرم بیدار شدم

 5. سیما

  سلام وقت شما بخیر
  من در خواب دیدم ماهی قرمز هفت سین ما که خودم همیشه ابش رو عوض میکنم و بهش غذا میدم و با دست من اشناست . خیلی بیحال است و اب تنگ کدر شده خواستم اب تنگ را عوض کنم که از تنگ پرید توی بغلم و بعد توی دستم مرد. اونو در تنگ دیگرگذاشتم اما دیدم اونم ابش خیلی گند و کدر است.

 6. اسماعیلی

  سلام من خواب دیدیم ک ی مرده چن تا ماهی سید کرده بود بد شکم اونارو پاره کرده بود یا ..دقیق یادم نیس از گوشتشون بهم تعارف زد گوشتشون سفید بود بد چون من از غذای دریایی خوشم نمیاد خندیدم گفتم نمیخورم درصورتی ک من کنارشون وایساده بودم همینجور

 7. رحمت

  سلام
  خواب ديدم دارم از کنار رودخانه ای رد ميشم ماهی های های نسبتا بزرگی در زیر سنگ های رودخانه دیده میشد داخل اب شدم تا ماهی بگیرم که به یکبارگی آب زلال تبدیل‌ به سیل شد.
  ممنون

 8. رحمت

  سلام ودرود
  خواب ديدم دارم از کنار رودخانه ای رد ميشم ماهی های های نسبتا بزرگی در زیر سنگ های رودخانه دیده میشد داخل اب شدم تا ماهی بگیرم که به یکبارگی آب زلال تبدیل‌ به سیل شد.
  ممنون

 9. جهانگیر

  سلام .من خواب دیدم .بعلت باران زیاد در جاهای مختلف اب روشن جمع شدند وماهی های رنگارنگ در حال شنا بودن.ومادرم در خواب گفت انها رابجای پایین هدایت کن که اگر یه زمانی اب کم شد ماهی ها از بین نرن .منم رفتم که یک دفعه یه ماهی سیاه خوش رنگ یه مقدار سکه زرد رنگ همانند طلا پیدا کرد ومن تمام ان سکه ها را در جیبم ریختن‌.ممنون میشم تعبریش را برام بفرستین

 10. جانا

  سلام،
  من خواب دیدم کنار آب ایستادم و کلی ماهی سفید بالدار ریز تو آب شنا میکنند، بعد من دست تو آب میکنم و وقتی در میارم ماهی های سفید توی کف دستم بزرگ میشن و پرواز میکنن‌ و من رو هم با خودشون بلند میکنن میبرن تو آسمان میچرخونن.
  پیشاپیش بسیار ممنون از تعبیرتون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ماهی در صورتی که به خیر است که شما در خواب ترسی نداشته باشید که در خواب شما هم به همین صورت است و از این رو نباید ار بابت ان نگران باشید و بدانید که می تواند نشانی از ان باشد که چیزی در اینده در مسیر شما قرار گیرد که سبب رسیدن به چیزی خوب شود.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سهیل

  با سلام خواب دیدم دقیقا ساعت ۵ صبح بود خواب دیدم که تو یه مجلس دارم میرقصم بعد رفتم تو یه اکواریوم آبش تمیز بود دیدم ماهی هاش همه ناشناخته ولی زیاد بزرگ نبودن کوچیک بودن یه تعدادشون تکون نمی‌خوردن و بعد یکیش رفت زیر لباسم بعد بیرون آوردمش با تکوندن بلوزم مجدد یکی دیگه رفت قلقلکم گرفت از خواب پاشودم لطف تعبیرش چی میشی چون خانومم هم ۴ ماه باردار

 12. ارزو

  سلام
  من خواب دیدم با خانواده ام میریم جایی و اونجا چنتا حوضچه گرد و مستطیل هسن.سه تا از حوضچه ها پر از عسل هستن و پدرم با یه قاشق بزرگ خوشحال و خندون عسل هارو هم میزد.بعد متوجه شدیم تو حوضچه ی مستطیل که پر از ماهی و آب بود مارهای خاکستری هم بودن که پدرم با یه چوب بلند یکی یکیشونو میگرفت و هیچ کدوم نتونستن آسیبی به ما برسونن و از بودن در اونجا شاد بودیم و با وجود مارها احساس ترس نداشتیم چون اطمینان داشتیم پدرم هست و شکارشون میکنه.لطفا بفرمایید تعبیر این حوضچه های عسل و ماهی و مار چی هست

 13. زینب

  سلام
  من خواب دیدم با خانواده ام میریم جایی و اونجا چنتا حوضچه گرد و مستطیل هسن.سه تا از حوضچه ها پر از عسل هستن و پدرم با یه قاشق بزرگ خوشحال و خندون عسل هارو هم میزد.بعد متوجه شدیم تو حوضچه ی مستطیل که پر از ماهی و آب بود مارهای خاکستری هم بودن که پدرم با یه چوب بلند یکی یکیشونو میگرفت و هیچ کدوم نتونستن آسیبی به ما برسونن و از بودن در اونجا شاد بودیم و با وجود مارها احساس ترس نداشتیم چون اطمینان داشتیم پدرم هست و شکارشون میکنه.لطفا بفرمایید تعبیر این حوضچه های عسل و ماهی و مار چی هست

 14. شادی

  سلام وقت شما بخیر
  من خواب دیدم که تو محلمون کوسه های زیادی را اورده بوده ک درس کنن و به مردم نذری بدن همه مردم تو صف بودن برای خوردن غذا ولی من نخوردم
  تعبیرش چیه

 15. عبدالحمید غلامی

  سلام من خواب دیدم، در خانه ما حوض یا استخر است، اما خیس است خودم خبر ندارم در آن ماهی است کسی میاید از آن ناهی می‌گیرد من خودم تعجب می‌کنم در این استخر ماهی از کجا شد بعد آن شخص ماهی های زیادی از آن می‌گیرد چندانه اش را برای من میدهد رنگ ماهی هم خاکی رنگ است

 16. سارا

  من خواب دیدم همسرم کلی ماهی ریز و درشت توی رودخونه داشت رها میکرد بعضی هاشون روی خشکی گیر کرده بودن که یهو آب ظاهر شد و ماهی ها رو به سمت رودخونه هدایت کرد چندتا ماهی رنگی گیر کرده بودن من راه رو باز کردم که برن سمت رودخونه ی آب شیرین آب خیلی صاف و زلال بود تعبیرش رو ممنون میشم بفرمایید

 17. زینب

  سلام
  من خواب دیدم ک یه رودخونه کوچیک بود و توش کلی از ماهی های ساردین بود ماهی ها همه جهت آب در حال شنا بود و بیشترشون کوچیک بودن من با یه پلاستیک چن تا ماهی گرفتم یکیشون بزرگ بود بعدش من ولشون کردم همونجا تو رودخونه بقیه شو یادم نیس ولی همون بزرگه مرده بود.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در دیدن این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که شما در اینده خیری را به اسانی به دست خواهید اورد اما نباید در ان طمع کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. f.e.e.e.r.e.s.h.t.e.h.1.3.8.5@gmail.com

  سلام خواب دیدم ماهی های بزرگ و کوچیک ولی بیشتر بزرگ توی رود شنا میکنن اب هم زلال بود
  پسر داییم داشت ماهی میگرفت با اینکه میتونست نگرفت من‌میخواستم بگیرم
  ولی منو نزاشتن خانواده ام که ماهی بگیرم به اب هم زدم ولی بازم نزاشتن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی ازان باشد که به واسطه ی نصیحتی که در اینده خواهید شد خیری که برای شما مسلم است به شما نرسد و این اصلا خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. ابوبکر

  ابوبکر
  خواب دیدم داخل حیات مادرم آب روان شده روی آبها ماهی های پخته شده زیاد هست میگویند این ماهی را به عروس میبریم ماهم از ماهی برمی داریم میبریم خانه …این چی تعبیرداره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانه ای از خیری باشد که در اینده ممکن است به شما برسد و بسیار هم برای شما عجیب خواهد بود و از این رو خوابی خیر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. عیسی

  سلام .من دیشب خواب دیدم که سه عدد ماهی خیلی بزرگ از اسمون اومدن پایین و زمانیکه به زمین رسیدن سه حوضچه اب تمیز تشکیل شد و ماهی های بزرگ اونجا بودن و زنده هم بودن.تمام اعصای خانوادم هم همون اطراف تو خوابم بودن..
  لطفا تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب نشانی از رزقی باشد که برای شما و خانوادیتان در دسترس خواهد بود و از این رو می تواند خوابی خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 21. زینب ح

  سلام
  زینب
  خواب دیدم در شکمم چیزی شبیه بچه حرکت می‌کند و بشدت ترسیده بودم از خواهرم کمک خواسته بودم در تقلا بودم و از رو پوست آن را لمس میکردم ناگهان پوست شکمم را پاره کرد و ماهی بزرگی بیرون پرید همراه با تکه هایی از شیشه و سوزن من بسیار تعجب کرده بودم که آنها چگونه در شکمم من بودند .تعبیر خواب من چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اصلا خوابی خیر نیست و میتواند خدای ناکرده نشان از مشکلی در اینده برای شما باشد که به واسطه ی آن کینه و دشمنی برای شما رسد که غیر قابل کنترل است. حتما صدقه دهید و بدانید که باید روابطتان را دقت کنید.
   سربنلد و پیروز باشید

 22. دلبر

  سلام
  اگه خواب دیدم تو رودخونه شنامیکنم بعد یکه دگه هم باهامه میگه گرسنه شدم منم واسش از تو رودخونه ماهی میگرم ک بخوره این چه تعبیری داره ..؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند به این معنا باشد که در اینده شما از موقعیتی که به دست اورده اید و بسیار هم خیرر است برای دیگری فداکاری کنید که برای شما خیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. کیوان

  سلام اگر در خواب ببینیم که مرده میگوید برویم ماهی بخریم میشه تعبیر این را بگیید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب ماهی خوردنی به خیر امده است و اینکه مرده ای در خواب به شما گفته است ممکن است نشان از یک درخواست باشد که باید برای ایشان خیراتی دهید که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 24. Saba

  خواب دیدم کف اقیانوس زیر آب ها یه غار هست رفتم داخل غار..اونجا یه سری آدم نماز جماعت میخوندن لابلای صف هم چند تا ماهی بود که اونام نماز میخوندن
  بعدشم یه دختر اومد بهم گفت تو سالی که امام زمان حکومت کنه و سکه ها به اسم حضرت ابلفضل ضرب بشه حضرت ابلفضل نیم ساعت جای امام زمان حکومت رو بدست میگیره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از انجایی که این خواب را به سختی می توان به تعابیر خواب ربط داد، از این رو باید بدانید که می تواند نشان از رازی باشد که به شما رسد که پس از سختی ان را دریافت کنید که ایمان شما را قوی کند.
   سربلند و پیروز باشید

 25. مِحمِد

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم همسایه ماهی های خیلی کوچیکی می آورد می گوید این هارا جم کنید بدید به خودم.
  تعبیر این خواب می تونید بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است خواب شما به این تعبیر باشد که در اینده نه چندان دور از طرف کسی که برای شما هم اشنا است چیزی به شما سپرده شود که سبب روشن شدن اینده شما باشد و از این رو می تواند خیر باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 26. Erfannnn

  سلام من خواب دیدم یه ماهی مشکی از تنگ افتاد بیرون بعد من نجاتش دادم برش گردوندم توی تنگ
  بعد که نگاه کردم داخل تنگ چند تا ماهی کوچیک بزرگ توش بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن تنگ ماهی در خواب به خیر در تعابیر خواب امده است و نشان از ان امده است که می تواند گویای آن باشد که ارزوهایی که دارید را به دست خواهید اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 27. روزبه

  سلام من خواب دیدم که خیلی گرسنه بودم و یکباره برایم یک لگن ماهی ریز کوچک آوردند که در آبی بسیار شفاف قرار داشتند و من مقدار زیادی از آنها را خوردم و به دیگران هم برای خوردن تعارف کردم ماهی ها بدون استخوان بودند وبسیا ر کوچک و مزه ای مثل پاستیل میدادند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب خوردن ماهی امده است که می تواند به معنای رسیدن به طمع باشد و این که برای شما اورده اند هم می تواند نشان از ان باشد که خورده خورده و ذره ذره شما را حریص کنند و از این رو بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. فاطمه

  سلام من خواب دیدم در یه مکان عمومی بودم و اونجا حوض زیبا و خیلی بزرگ و آبی رنگی بود و ماهی سفید ریز و درشت درآب شنا میکردن تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شما بسیار به خیر امده است و ممکن است نشان از ان باشد که به شما خیری رسد که اینده ای روشن است.
   سربلند و پیروز باشید

 29. کبری ستوده

  سلام ساعت ب خواب دیدم کنار روخانه ای ایستادم وماهی های ردنگی کوچکی داخل آن در حال شنا کردن هستند و نمیدونم چیرشد که رفتم داخل اب ولی متوجه شدم که انگار دارم روی ماهی ها لگد میذارمو احساس کردم یکی دوتا ماهی کوچک له شون بخاطر همین سریع از آب بیرون اومدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما نشان از ان باشد که در شرایطی بسیار خوب قرار گیرید که اینده ای روشن برای شما بسازد اما از ان استفاده صحیح نبرید و از این رو بسیار در رفتارهایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. محدثه

  سلام وقت بخیر
  من خواب میدیدم ک در تنگ ماهی زیاد ماهی هست و یهو از تنگ میپرن بیرون و میمیرن و این خواب را چندین بار دیدم تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که خیری را از مال خود از دست دهید ولی اگر این خواب ها تکرار می شوند نشان از بی تعبیر بودن ان است.
   سربلند و پیروز باشید

 31. امیر

  سلام در خواب دیدم که با همکارم ودر کنار آبی که مانند رود به سمت دریا جاری بود از داخل آب میرفتیم سپس آن آب به داخل جایی مثل دریا سرریز میشد و ماهی های زیادی با تنوع رنگی بالا و بزرگ در آنجا بودند آب هم صاف و زلال بود احساس میکردم یکی از ماهی ها میخواد از سر و گردنم بالا بره همکارم میگفت میخواد باهات بازی کنه ولی من احساس میکردم میخواد منو گاز بگیره رنگش هم آبی بود چون دستمم شکسته و تو گچه تو خواب با اون دستم خواستم دورش کنم از خواب پریدم و درد شدیدی داشت دستم
  خیلی کلافه ام نتونستم تعبیر کاملی پیدا کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و دیدن این خواب بر معنی رزق روزی و خیر و برکت است که برای شما فراهم خواهد شد که شما نباید آن را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. Pl

  سلام من توی خواب دیدم از دهنم قطره های خون به آب میریزه و اون قطره های خون تبدیل به ماهی قرمز میشن و البته رنگ خون هم مشخص بود. معنیش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که از زجر و زحمت خودتان مایه رزق و روزی به دست خواهید آورد و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. نازی

  سلام
  خواب دیدم به اقای غریبه داشت ماهی میگرفت بعد مامانم از اون ماهی ها برداشت بهش گفتم مال این اقاس
  اقایی که ماهی گرفته بود گفت برداره نوش جون خودش سه تا ماهی بزرگ داد به مادرم . ماهی ها هم بزرگ و قشنگ بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که رزق و روزی شما و خانوادتان بهبود پیدا خواهد کرد و نشان از خیر و برکت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. فاطی

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم رفتم کنار دریا تواب که نگا میکنم پر از ماهیه ولی از ماهی گرفتن منصرف میشم میگم نمیتونم بگریم بعد برمیگردم میبینم ی ماهی متوسط میاد بالا ی نفری اون طرف بهم میگه این برا تو اومده بالا بگیرش منم میگرمش. دستمه میکنه تو دهنش همیطوری نگام میکنه حالتی ک نمیخاد جدا بشه ازم.بعد همچان بیرون ابم زندس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ماهی آمده است که ماهي در خواب نيکو است بخصوص اگر آبي که ماهي در آن شنا مي کند صاف و روشن باشد. اگر در خواب ببينيد جائي در کنار آبگير يا حوض و يا دريا و استخر ايستاده ايد و درون آب ماهيان فراوان مي بينيد که شنا مي کنند بسيار خوب است چرا که خواب شما از آينده اي روشن خبر مي دهد و اینکه به شما خیری خواهد رسید که از آن رو بر می‌گردانید و آن خیر را از خود دور میکنید ولی از مکانی دوباره به شما غنیمتی خواهد رسید که قبول خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. Hassan

  باسلام من در خواب دیدم درکنار آب زلالی ماهی های سفید زنده در خشکی جمع شده اند ومن آنها را جمع آوری میکردم که یک ماهی روی پایم ادرار کرد ضمنا هر چه می‌گذشت ماهی ها بزرگتر بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و به این صورت است که شما به وسیله خیری که به دستتان میرسد از غم رها ای پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 36. Eli

  سلام من خواب دیدم از پاچه شلوار همسرم یه ماهی قرمز تپل با سرعت اومد بیرون تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر رزق و روزی دارد و اینکه می‌تواند به فرزند هم برای شما تعبیر شود که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. نرگس

  سلام من خواب دیدم یه سینی پر آرد گندم برا مامانم اوردن بعد یهویی ازش ماهی های بزرگ بیرون می اومد ماهی ها زنده بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گندم آمده است که نشان از مال حلالی است که با زحمت بدست می آید و در مورد آرد هم همین تعبیر را دارد و نشان از خیر و برکت و مالی حلال است که به مادر شما خواهد رسید و اینکه از این خیر رزق و روزی حلال هم برای خانواده به دست خواهد آمد.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. علی -ابراهیمی 494

  سلام خواب دیدم در یک رودخانه زلال با یک نفر دیگر از فامیلها ماهی با تور صید کردیم چند تا ماهی در تور افتاده بود وقتی تور رو بیرون می کشیدیم دوتا ماهی بزرگ که در تور افتاده بود دیدم و نیز دیدم یک ماهی که خود را به ماسه کنار رود فرو می برد که به آب برسد. و بنده تور را به بیرون آب می کشدم تا ماهی ها را از تور در آورم که از خواب بیدار شدم لطفا تعبیر خواب بنده چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر و سعادت دارد و در تعبیر ماهی امده است که به معنی رزق و روزی است و اینکه نشان بر به دست اوردن مقام و جاه و شکوه است.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. آرمان

  با درود فراوان
  بنده امروز ظهر خواب دیدم ماهی حوض خونمون از آب بیرون افتاده نیمه جون انداختمش تو حوض وقتی حوض را دیدم متوجه شدم که حوض آب خیلی کمی دارد و تازه آن هم خیلی کثیف و چرک بود خواستم اب حوض را عوض کنم نتوانستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و بر این تعبیر است که در اینده مشکلی بر شما وارد خواهد شد که شما به شخصه توان حل ان را ندارید.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. منصور

  باسلام
  خواب دیدم شب کنارروخانه بزرگ درازکشیده بودم رودخانه پرازماهی بودآب رودخانه زلال بودیه ماهی طلایی ازآب پریدافتادروی کمرم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که ماهی در خواب نشان بر رزق و روزی است و اینکه به تعبیر معبران اسلامی به مقام و شکوه هم تعبیر میشود که اب زلال بسیار نیک است و نشان بر حل شدن مشکلات است.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. علی اکبر

  سلام خواب دیدم یه ماهی خیلی بزرگ وسنگین رو با قلاب صیدکردم بعدازبیرون آوردنش از دریا تبدیل به یه دختربزرگ وزیباشد و من میخواستم باهاش عکس سلفی بندازم ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما رزق و روزی حلال کسب خواهید کرد و اینکه از این رو به واسطه درامدتان احتمالا همسری را اتخاب کنید که ظاهر زیبای ان مورد توجه شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. علی

  سلام من خواب دیدم بک ماهی بسیاربزرگ ازدریا با قلاب صیدکردم ولی ماهی بعدازبیرون آمدن ازآب تبدیل شد به یه دختربزرگ و من میخواستم باهاش سلفی بندازم وبه دیگران نشون بدم لطفا تعبیرش رو بفرنایید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و بر این صورت است که شما در آینده مقام خوبی را به دست خواهید آورد و اینکه رزق و روزی هم به همراه دارد و در آن مسیر پیشرفت خوبی خواهید مرد و آن پیشرفت را به همگان بازگو خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. مجید

  من خواب دیدم که یه نفر از کف پام میخاد چیزی رو بیرون بکشه. وقتی نگاه کردم دیدم سر یه ماهی بود که گرفته بود و داشت از پاپ بیرونش میکشید و وقتی اون رو بیرون آورد پوست کف پام به اندازه همون ماهی از جلو کف پا جای شیارمانند بود و از عقب کف پا هم همچنین . رنگ اون ماهی هم خاکستری بود . وقتی هم از خواب بلند شدم احساس کردم که مارماهی بوده اون جانور. تعبیرش رو بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و اینکه بر این شکل تعبیر میشود که در حالت طبیعی باید بدن در خواب سالم باشد و عیبی در ان نباشد که نیک روا شود. اما خواب شما این را بازگو میکند که در بدن شما مشکلی وجود خواهد امد و یا داشته است که رفع خواهد شد و این خارج شدن از بدن به خیر است . و مار ماهی در تعبیر اسلامی بر معنی دشمن هم است . سربلند و پیروز باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 44. ناصر

  با سلام .. بعدظهر خواب دیدم همش خوابهای اشفته میدیدم از هوایی که یکم طوفانیه به نظرم رسید تا اینکه اومدم خونه دیدم غذا گوشت قرمز پخته شده با برنج داریم .. و بعد دبدم ی خانم و رسوندم سر جاده اییی که منتهی میشه به محل کارم و اونجا ی نفر داشت ماهی میفروخت ولی فک کم مجانی میداد به بقیه ماهی هاشم مرده بودن سه تا ماهی رو به یاد دارم خیلی ترسیدم از وقتی بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر کلی خواب شما نشان بر منفعت و خیر و برکت است و دلیلی برای ترس وجود ندارد . غذای سالم و اگر از مواد حلال باشد نشان بر منفعتی است که به شما میرسد و اینکه ماهی هم نشان بر رزق و روزی دارد که باز هم خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. ناشناس

  با سلام
  در خواب دیدم پدر مرحومم تعدادی ماهی در حیاط خانه ما گذاشت گفت اینها را سرخ کنید وبعد خودش رفت…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و به این معنی است که رزق و روزی به خانه شما وارد می‌شود و و این مال از راه حلال به دست آمده است و ماهی در خواب نشان بر جا و مقام هم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 46. خیریه

  سلام توروخدا جواب بدهید مادرم خواب دیده که پدرم دوتا گونی پراز ماهی اورده برامون ومادرم بهش میگه که برای چیمون هست وپدرم بهش گفته خوبه بزارید توفریزرمادرم میگه ماهی هاکوچیک بودن جواب این خواب رو بدهیدمادرم نگران است ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب‌شان نشان از خیر است و به معنی رزق و روزی است که به خانواده تان خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. khoddangerous

  سلام خواب دیدم که یه حوض پر از ماهی دارم و ابش تمیز و زلال بود ولی ماهی های در ان همه خسته و کوچک بودند و یک شلنگ اب در حوض فرو بردم که ابش را عوض بکنم که ناگهان یک ماهی بزرگ و سر حال را دیدم که به سرعت مشغول شنا کردن است
  تعبیرش چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اینده رزق و روزی خوبی را به دست خواهید اورد و نشان از منفعت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. بهار بهاری

  سلام من ۵ هفتس که باردارم،خواب دیدم برادرم داره چندتا ماهی اکواریومی میخره رنگارنگ و خوشگل،منم یه تنگ بزرگ از خونه مادرم برداشتم و رفتم ۲ تا ماهی چندرنگ و خوشگل خریدم اب تنگ هم تمیز و زلال بود ،تعبیر خوابم چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از خیری دارد که در اینده نصیب شما خواهد شد و بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 49. اعظم

  با سلام من چند وقته خوب خوابهای عجیب میبینم واون هم دم صبح مثلا ۰۰امروز صبح دیدم میخوام برم دستشوی می دونم اب نیست وبخاطر این یه کاسه پراب پیدا کردم برای رفتن درون کاسه اب نگاه میکردم که دیدم توش ماهی کوچک اندازه ماهی قرمز عید هست اما اونها به رنگهای نقره ی براق وطلای چشم گیر بود رنگ اونها بسیار بسیار زیاد بود اب کاسه زلال وشفاف بود۰وازخواب بیدارشدم۰درتعبیرات ماهی کوچک فرزند خواندم ۰اما من مجردم باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماهی به گفته معبران اسلامی نشان بر خیر و برکت است و به معنی منفعت است که خوب است و در جاهای دیگر ماهی را هم رزق و روزی تعبیر کردن و در اب شفاف بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. ناشناس

  سلام. خواب دیدم یه باغبون اومده تو باغچه چیزی بکاره و شروع کرد به کندن زمین و من دیدم که کلی ماهی قرمز کوچولو مرده از زیر خاک اومد بالا. تعبیر خوابمو ممنون میشم بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و به این صورت است که به شما مال و منفعت از طریقه فردی به دست خواهید آورد ماهی در خواب رزق و روزی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 51. بهناز

  خیلی خوب تعبیر ها ۰۰۰۰ ببخشید من خواب دیدم که داخل خانه خود بودم و زلزله آمد و اول تکان های کوچک بود و بعد تکان ها کمی شدید تر شد و من داخل چهار چوب وایستا ده بودم و هیچ چیزی داخل خونه نه فرو ریخت نه شکست و بعد به حیاط خانه رفتیم که در خواب روبروی خانه مان دریا بود و دیدمن که بر اثر زلزله دریا متلاطم شده و کلی ماهی به داخل حیاط ما ریخته و از بالا نگاه کردم دیدم صیاد ها کلی ماهی از کنار دریا دران جمع میکنن و از من پرسیدند ماهی میخواهی
  وبعد دیدم برادرم داره ماهی ها رو روی آتش تو حیاط کباب میکنه و دخترم هم مشغول خوردنه ماهی هست و ماهی ها همه درشت بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب شما در پایان آن بسیار خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده ای نه چندان دور از طرف شخصی که قدرتی دارد ممکن است ظلمی ببینید اما بدانید که این امر برای شما دیری نخواهد پایید و برای شما بسیار خیر خواهد بود زیرا مقابله ی شما با آن سبب آن خواهد شد که به خیری بسیار مطلوب برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 52. امیر رضا

  سلام ببخشید من یک خوابی دیدم که از یک جای بلند دارم رد میشوم که داخل اون گودی پر از ماهی پوست شده و پر از نمک بود میخواستم بدانم معنی آن چیست ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که در اینجا برای شما بلندی به معنای آینده ای بسیار موفق است و همچنین در تعبیر خواب ماهی که در اب زلال باشد امده است که به معنای خیری است که به شما خواهد رسید و در این خواب هم برای شما به این صورت امده است و بدانید که اگر خدا بخواهد انشالله برای شما خیری در اینده قرار گرفته است.
   سربلند و پیروز باشید

 53. مریم

  باسلام. خواب دیدم در محله ای از کنار مغازه ای رد میشم.به نظر میاید مغازه ماهی فروشی بود چند ماهی کوچک که سرشان شبیه سر انسان بودن که یکی شدن سرش شبیه نوزاد بود کیه لبخند میزد و چند تا هم داخل حوض شنا میکردن.برام تو خواب خیلی عجیب بود حتی از فروشنده هم پرسیدم میگفت اینها نشانه قدرت خداست.ولی کسی شکر گزار نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماهی معمولا در شرایطی که شما دیده اید خیر است و نباید از بابت ان نگران باشید و بدانید که شاید این خواب برای شما اشاره ای به موضوعی در زندگی شخصیتان باشد که از ان غافل هستید و از این رو این خواب را به این صورت دیده اید و بدانید که تعبیر خواب ماهی می تواند به معنای بهره مندی شما از موضوعی باشد اما در خواب شما بیشتر اشاره ای به همان موضوعی هست که عرض کردم.
   سربلند و پیروز باشید

 54. aynaz

  سلام ببخشید من خواب دیدم که با شوهر خالم میرم بیرون و کلی ماهی بزرگ با هم میخریم تعبیر این خواب چیست؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر رزق و روزی است و هم برای شما و هم برای خانواده حالتان. و اینکه ماهی به معنی خیر و برکت است و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. پونه

  سلام خواب دیدم مادرم به من میگه بیا ماهی دارم سرخ میکنم بخور اما ماهیش ماهی قورباغه ای هست
  تعجب کردم رفتم ببینم دیدم مامانم شسته و میخاد سرخ کنه یک قورباغه بزرگ پوست گرفته به رنگ سبز کم رنگ
  که از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر ببینید قورباغه ای در اتاق یا خانه شماست مهمانی به شما وارد می شود که از حضورش خشنود نمی شوید .
   اگر در خواب قورباغه ای ببینید با انسانی کج خو و یاوه گو و پرمدعا برخورد خواهید داشت. کلا قورباغه در رویاهای ما آدمی است سخن چین، بدگو و غیبت کننده که بسیار حرف می زند و حتی کسانی که سخنانش را می شنوند به بیهودگی گفتارش وقوف کامل دارند.
   تعبیر خواب دیدن قورباغه سبز نشان دهنده پنهان کاری در زندگی است. سعی کنید احساساتی که از دیگران پنهان کرده اید را بروز دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 56. hosnaa

  سلام،وقتتون بخیر
  من خواب دیدم شکم یه ماهی بزرگ رو پاره کردم و درونش ۳تا مماهی کوچیک بود اون ۳تا نفس میکشیدن و زنده بودن تو فکر بودم بندازمشون تو اب دیگه بقیشو یادم نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر رزق و روزی دارد که به شما میرسد و اینکه از مال و منفعتی که می‌رسد نیک است که به دیگران را هم سیر کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

   • hosnaa

    خیلی ممنون،
    موفق باشید

 57. اعظم

  سلام من خواب دیدم با همسر سابقم ایستادیم و میبینیم کلی ماهی کوچک و رنگی که زنده هستن و در حال شنا. ولی در اب نبودن . رنگهای مختلف، حتی بعضیهاشون به کوچکی یک مورچه.
  ولی چه تعبیری میتونه داشته باشه که در فضا، بدون اب در حال شنا کردن بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما ماهی نشان بر رزق و روزی است و رنگی بودن ان نشان بر فر و شکوه است و اینکه در اب نبوده است میتواند نشان بر این باشد که شما در حال زندگی کردن به شکا خوبی نسیتید و باید شرایط خود را عوض کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 58. امیررضا

  سلام و عرض ادب چند روز پیش یکی ازدوستان پسر بنده در خواب دیده که دارم ماهی میخورم آن هم نپخته نپخته و هی در گلویم گیر میکرد و او‌اصرار داشت که من نخورم و من ادامه میدادم
  تعبیراین خواب چیست ؟ و اینکه از طرف دوست نه چندان صمیمی دیده شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب بدانید که در تعبیر خواب خوردن ماهی امده است که به این معنا برای شما می تواند باشد که در اینده ی نه چندان دور نسبت به امری عجول و حریض خواهید شد که برای شما خیر نیست و حتما باید در کارهایتان دقت کنید تا خدای ناکرده این اتفاق برای شما نیفتد.
   سربلند و پیروز باشید

 59. Man

  سلام من پدر و مادرم فوت شده بود در خواب دیدم چند ماهی بیرون اب هستن و تکون نمی خوردن من سریع داخل اب انداختم و زنده شدن بعد که رفتم تو خانمون دیدم پدر و مادرم هستن بهشون گفتم چند تا ماهی پیدا کردم و می خواستم بهشون نشون که دیدم همشون مردن میشه بگین تعبیرش چیه ایا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب بر اساس تعابیر به این صورت میتوان تعبیر کرد که شما برای ایشان کاری انجام داده اید که به ایشان نرسیده است و باید علت ان را جویا شوید و این خواب برای شما نشان از اگاهی دارد ونمیتواند خواب بدی باشد. حتما برای ایشان خیراتی دهید که انشالله موضوع برطرف شود.
   سربلند و پیروز باشید

 60. قنبری

  سلام وقت بخیر خواب دیدم که یک ماهی قرمز دارم و به او غذا میدم بزرگ و بزرگتر میشود و در اخر به دنبال من است و دست من را گاز میگیرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما رزق و روزی از تلاش خود خواهید دید و به دست خواهید اورد اما در این بین اسیب ناچیز شما را نگران خواهد کرد . سربلند و پیروز باشید .

 61. امیرعباس زارعی

  سلام⁦⁩
  خواب دیدم دارم با مترو می رم جایی ولی الان یادم نمیاد
  پیاده شدم
  داشتم از یک جایی غار مانند ابور می کردم ک چندتا خانوم ت یه اون آب دنبال ماهی بودن
  همینطور ک داشتم رد می شدم یک عالمه ماهی سمت من می پریدن و از آب میوفتادن بیرون و میوفتادن بغل پام
  منم بی توجه ای کردم و اون خانوم ها گفتن
  پسر!ماننی تونیم از آب بیایم بیرون این ماهی هارو بردار ببر اینا مال توئه!!!!
  تعبیر خواب من چیه؟؟
  لطفاً زود پاسخ بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماهی به گفته معبران نشان بر رزق و روزی دارد و اینکه بسیار نیک است و اینکه ماهی بر فر و شکوه هم اشاره دارد. و اینکه بر شما رزق روزی خواهد رسید که به آن بی محلی خواهید کرد و بی توجه هستید نسبتبه دست آوردن آن. و اینکه باید حواستان باشد اینگونه نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 62. مبینا

  سلام.وقت بخیر.خاب دیدم یک ماهی کوچک در شکم ماهی بزرگ دیگر گذاشتم وشکم ماهی بزدگ را دوختم که در داخل تابه بپزد اما ماهی بزرگ زنده شد وشبیه آدم شد و انقد بالا آورد تا ماهی کوچک از دهانش امد بیرون و من از این وضعیت شوک زده و جیغ میکشم واز خواب بیداد مبشوم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما میخواهید با زور حرفهایتان و یا خواسته هایتان را به کورسی بنشانید و این امر باعث نگرانی و کدورت بین شما و اطرافیانتان خواهد شد و این که شما تا میتوانید باید با رفتار منطقی حرفهایتان و یا خواستهایتان را باز گو کنید و به ان ها دست پیدا کنید . این خواب نشان از این دارد که شما با فردی دچار کدورت خواهید شد و علت ان رفتار های خودتان است . و برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید.

 63. نیره

  سلام
  من خواب دیدم خانه ای دارم گویا تازه خریدم که گوشت قربانی را دارم میفرستم جایی که بخشیده ام و کسی که گویا قصاب است می گوید 7 سهم جدا کن روش بذار برای اونایی که انجا کار می کنند.
  از پنجره خانه که نگاه می کنم رودخانه ای است چسبیده به خانه ابی زلال و ارام دارد و ماهی های بسیار درشت در ان با پرش شنا می کنند ولی اب رود خانه اب دریای سیاه است و کسی به من می گوید این ماهی حلوای سیاه است ولی من در خواب هم می دانم حلوای سیاه نیست و در واقعیت هم هیچ شباهتی به حلوای سیاه نداشت. ماهی مثل دلفین بود.
  لطفاً تعبیر بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما شما باید نذری ادا کنید که ان نذر به هفت خانه فقیر روا شود و اینکه ماهی در خواب زلال نشان بر رزق و روزی حلال و پاک دارد و بسیار نیک است و دیدن دلفین در خواب نشانه‌های بسیار خوبی به همراه دارد. دلفین سمبل راهنمای معنوی، ذکاوت و احساس اعتماد است. استفاده از توانایی‌های ذهنی می‌تواند باعث حرکت صعودی شما در زندگی گردد. دیدن دلفین در خواب همچنین نشان می‌دهد که شما در کشف احساساتتان بسیار خوب و توانا هستید. به گفته التوم بیتوم نشان بر این دارد که شما شغل دولتی به دست خواهید اورد و اگر این شغل را دارید پا بر جا خواهد بود .
   سربلند و پیروز باشید .

 64. رخسار

  سلام به شما دوستان عزيز !
  من در خواب ديدم در يك خانه ژاله بسيار شديد ميبارد و بعد از آن يك كمى سيل ميايد و داخل حياط ميشود،
  اما آب بسيار صاف است، و در داخل آن ماهى هاى زياد است،
  ممنون شما خواهم بود، تشكر .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از ان داشته باشد که بلایی برای دیگران خواهد امد ولی برای شما خیری در درون ان است و باید فرصت را غنیمت بشمارید و از ان استفاده کنید.
   تعبیر خواب سیل به معنای بلایی است که همه را میگیرد اما برای شما و در حیاط خانه ی شما خیر بوده است .
   سربلند و پیروز باشید

 65. اشرف ابکار

  سلام .من خواب دیدم ی،خونه بزرگ داریم بیرون از اون یعنی،حیاط،و اطرافش هر جا آب جمع شده یا میشه پر از ماهیهای قرمزه بخصوص حیاطمون ک نمیدونم چ جوری پر آب شده بود و مثل ی استخر شده بود پر از ماهی قرمز..تعبیرش رو میخاستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از این دارد که به شما رزق و روزی می‌رسد و این که ماهی قرمز در خواب به نشانه فر و شکوه است و تعبیر نیک دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 66. مائده

  باسلام
  درسایت راجع به خواب ناخن تعبیری نبود
  من خواب دیدم ناخن انگشت وسط دست راستم شکست و من بعدش سوهان میکشم.
  ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکسته شدن ناخن باید عرض کنم که معبران در این باره گفته اند که به این تعبیر میتواند باشد که دیدن ناخن شکسته و کثیف را نشانه شکست در کسب و کار و یا از دست دادن مال تعبیر کرده‌اند
   اما در این خواب برای شما اینکه در پایان خواب دست به اصلاح ان زده اید میتواند خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 67. محدثه

  سلام . شبتون بخیر .
  چند شب پیش خواب دیدم که یه ماهی تو یه جایی مثل کیسه ی پلاستیکی بود . جای ماهی خیلی تنگ بود براش و آبش هم زیاد تمیز نبود . من جای ماهی رو براش بزرگ و مرتب کردم و آبش رو هم تمیز . یادمه چند بار این کارو انجام دادم . آخرین بار با خودم گفتم بهتره به ماهی بگم اصلاً جاش رو عوض کنه و بره یه جای بهتر و بزرگتر . ولی وقتی اومدم سراغ ماهی ، دیدم که مُرده …
  می تونید تعبیرش رو بهم بگید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب ماهی تعبیر معبران وجود ماهی در خواب نشان بر روزی است. و نشان از غنیمت برای بییندده ولی مردن ماهی خوب نیست و نشان بر ضرر شماست و اینکه ضرری مالی شما را در بر خواهد گرفت پس صدقه بدهید که رفع بلا شود انشالله
   و

 68. فرناز

  سلام خواب دیدم صدای پارس سگ از بیرون میاد در حیاطو کمی باز کردم دیدم توله ی سگی بسیار سیاه میخواد بیاد داخل همسرمو صدا زدم اومد اونو گرفت دوباره صدای پارس شنیدیم فهمیدم مادرش تو کوچه منتظره این توله هست درکوچه روکمی بازکردیم همسرم توله رو کف دستش گذاشت برد طرف مادرش که اونم به شدت سیاه بود سگه مادر دهنشو بازکرد من فکر کردم الان توله رو به دندون میگیره که بره ولی یهو توله شو قورت داد درسته …..فکرم بد مشغوله چه تعبیری داره خواب من ممنون میشم جوابمو بدین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سگ به این صورت است که اگر بر شما حمله کند نشان از دشمن و اگر به شما ازاری نرساند نشان از دوست با وفا و حمایت چی است .
   و اینکه خواب شما بد نیست و به این تعبیر است که دوستی در برابر یک دشمن کوچک از شما حمایت خواهد کرد و اجازه اسیب به شما را نخواهند رساند .
   سربلند و پیروز باشید.

 69. مائده

  با سلام
  من خواب دیدم که من و خواستگارم بازارهستیم و اون یه ماهی زنده از یه دستفروش میگیره و من هی ازش میپرسم ماهی زنده چرا گرفتی داره دست وپا میزنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که نعمتی برای شما در نظر گرفته شده است اما ممکن است اشاره ی این خواب به ان باشد که همسر شما دچار حرص و طمع نسبت به ان شود و سبب گردد که از دست برود.
   سربلندو پیروز باشید

 70. ایرج

  سلام
  من خواب دیدم در کنار یک حوض آب پر از ماهی
  کمی بزرگتر از ماهی تزیینی با رنگ های مختلف نشسته ام. تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از خیر دارند و اینکه در کنار جوی اب نشسته اید و اگر این اب شفاف باشد بسیار خیر است و ماهی هم نشان بر رزق روزی است که به بیننده میرسد و اینکه ماهی های رنگارنگ به فر و شکوه و قدرت هم تعبیر میشوند و ماهی در خواب بسیار خوش یمن است و میتواند بر خبرهای خوب برای بیننده هم تعبیر شود .
   سربلند و پیروز باشید .

 71. سپیده

  سلام و خسته نباشید. خواب دیدم کلی ماهی بزززرگ و تازه داریم مادرم داره پاک می‌کنه برای فروش. دیدم وسط شکم ماهی پر از خاویاره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک و خوب است و اینکه ماهی به گفته معبران نشان ازبزرگی فرده بیننده و تعبیر دیگر رزق و روزی فراوان است و اینکه خاویار نشان از یک سود بزرگی دارد که از معامله به خانواده شما میرسد و خانواده شما از مشکلات رهایی مییابند و از غم خارج خواهند شد و اینکه این خواب بسیار میمون و مبارک است بر شما و اهل خانواده .
   سربلند و پیروز باشید .

 72. Hadi

  سلام وقت بخیر، این خوابو خاله ام که با ما زندگی میکنه در مورد من دیده، که همراه خانواده کنار یه رودخانه ایم که آبش شفاف و زلال و پر از ماهیه.
  منم با یه چوب بزرگ ماهی های بزرگ و رنگی شکار میکنم بعدش رو یه تخته کباب میکنم و بقیه میخورن، به گفته ایشون ماهیا به رنگ آبی و طلایی بودن. ماهی هم به قدری فراوون بود که حتی از زیر خاک هم ماهی زنده در میومد…
  کنجکاوم بدونم تعبیرش چیه؟!
  ممنون و سپاس از زحماتتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینگونه خواب ها خبر از گشایش بسیار خیری در زندگی شما میدهندو در این خواب هم به وضوح مشهود است که ایشان در خواب خود شما را به عنوان کسی که بسیار خیر به او خواهد رسید دیده اندو این خود برای شما و حتی ایشان هم بسیار خیر و نیکو است.
   تعبیری که برای این خواب باشد همین است و نمیتواند الگویی دیگر برای بسط دادن خواب در اینجا دید.
   سربلند و پیروز باشید

 73. Fargol

  سلام ببخشید من خواب دیدم میرم زیر ی آب تیره و ترسناک ک توش ماهیدهای کوچیک و‌درنده هستن و بهم حمله میکنن و من و ی نفر دیگه اونا رو یکی یکی میکشیم اما تعدادشون خیلی زیاده و ماهی ها خیلی زشن و ترسناک هستن و تو خواب استرس و ترس زیادی برا حمله ماهی ها داشتم همشونم یکرنگ بودن رنگشون خاکستری بود با دندونای تیز و وحشتناک

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که شما به موضوعی گرفتار خواهید شد که قصدتان از شروع ان رسیدن به امری خیر است اما رنج و غمی شما را فرا میگیرد که نتوانید از ان رهایی یابید و از این رو باید بسیار در انتخاب اعمالتان اگاه باشید تا خدای ناکرده به مصیبتی دچار نشوید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 74. Mitra

  سلام من خواب دیدم خیلی مهمان داریم غذا پختیم بعدش از چاه میخام آب بکشم دیدم ماهی و قرباغه بالا آمد آب صافی صاف بود من ماهی قرباغه رو انداختم تو آب تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب داشتن مهمان بسیار خیر است و به معنای بهره مندی شخصی از خیر شما باشد و تعبیر آب در اینجا به معنای وسیله ای برای ادامه ی حیات است و ماهی در ان خیر است اما قورباغه خیر نیست و در تعبیر کلی این خواب میتواند به این معنا باشد که شما قصدی بر ان میکنید که برای دیگران خیری برسانید واین خود خیر است اما در این به کسی هم که ممکن است خیر و صلاحی برای شما نخواهد هم خیری برسانید ولی به هیچ وجه جایی برای نگرانی تعبیر بد این خواب نیست.
   سربلند و پیروز باشد

 75. محمد

  سلام خسته نباشید خواب دیدم درلب رودخانه نشسته بودم در حال ماهی گرفتن بودم که یه ماهیه بزرگ که خیلی سنگین وزن بود گرفتم ماهی سفید بود تعبیر آن چیست ممنونم ازتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب نیک است و به معنی رزق و روزی فراوان است که این رزق بر شما حلال است و مبارک و اینکه ماهی سفید به تعبیر امام صادق نشان بر عاقبت به خیری است و دوم نشان بر سفید بختی است برای بیننده خواب و اینکه ماهی وزن سنگین داشته است نشان بر مالی بزرگ است که به دست می آوردید.
   سربلند و پیروز باشید.

 76. هستی

  سلام من خواب دیدم داخل کشتی ام و کشتی خیلی ارومه اما دریا شب بود و طوفانی من تو شب از کشتی پیاده شدم و بارون میامدرفتم تو ی مغازه ای و ی ماهی درشت برام جدا کرد و تمیز کرد اما من تمیز کردنشو ندیدم ک یکی از کشتی صدا زد و رفتم دوباره سوار کشتی شدم اما انگار من ماهیارو گرفته بودم و تو وسایلام بود اما بجای یکی ۲تا بوداونم درشت بعد بیدار شدم از خواب تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کشتی برای شما میتواند بر این معنی باشد که نشان از مسیر زندگی است که شما ان را تجربه میکنید و در حال حاضر احتمالا اشوب زده است و اینکه شما از ان کشتی پیاده میشوید نشان خیر دارد که شما از غم رهاایی پیدا میکنید غم و غصه تان کمتر میشود و خرید ماهی در خواب بسیار نیک است و نشان بر رزق و روزی دارد و اینکه شما با تلاش خودتان مالی به دست می اوردید که حلال و بسیار نیک است و دوبرابر شدن ان هم نشان بر این دارد که خیر شما افزون میشود .
   سربلند و پیروز باشید .

 77. امیر

  با سلام خواب دیدم که در خانه ما تنگ آبی است که ماهی درون آن است و آبش کدر است می خواهم آب ماهی را عوض کنم ولی پسرم می گوید آب را عوض نکن بابا دعوا می کند. بالاخره آب را در سینک می ریزم که عوض کنم ولی ماهی درون سینک می افتد از کسی کمک می خواهم که ماهی را درون تنگ بیندازد ولی او کمک نمی کند. بالاخره با یه کفگیر ماهی را درون آب می اندازم. در همین حین می بینم یه عروس ماهی از آسمان به داخل تنگ می افتد. خیلی زیبا بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از رزق و روزی است و اینکه آن را از دست نداده اید بسیار نیک است و شخص که به شما کمک نکرده است در بیداری هم کمک نمی‌کند و اینکه ماهی زیبای دیگر اضافه شده است باز نشان از خیر و برکت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 78. حسن

  سلام
  خواب دیدم که توی آب یی ماهی یی ماهی دیگری را که اندازه ای خودش هست توی دهنش گرفته میخواهد قورت بده اما هرکاری میکنه نمیتونه؛ تعبیرش چیست.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که ماهی به معنای موقعیت و مفری است که شما دارید و اینکه در خواب شما دو ماهی به یک اندازه بوده اند نشان از ان دارد که ممکن است در اینده ی نه چندان دور شما بر سر دوراهی قرار بگیرید که انتخابی سخت باید بکنید که هردو بین خیر است و این نشان دهنده ی خبری از ان اتفاق میتواند باشد.
   باشد که تصمیمی صحیح بگیرید
   سربلند و پیروز باشید

   • ستاره اسعدی

    سلام لطفا جواب بدید خیلی برام‌مهمه
    برادر شوهرم رو به تازگی از دست داده ایم
    در خواب دیدم که به سره مزار ایستاده ام ایشان منو صدا زد یه ماهی بزرگ که در یک سینی بود و یک نان بربری به من داد و گفت ابجی این هارو برای تو اوردم و من هم ازش گرفتم
    تعبیره این خواب چیه؟

    • یاسین صداقت

     با سلام
     تعبیر خواب شما اینگونه است که محتمل است از طرف آن میت به شما خیری با برکت و حلال می‌رسد که بسیار نیکو است. ماهی نشان از رزق و روزی و سعادت و فر و شکوه برای بیننده خواب و نان هم مالی حلال است که با زحمت به دست می آید که هر دو خیر و نیک هستن و انشالله مایه خوشبختی و خرسندی شما و خانوادتان میشود.
     سربلند و پیروز باشید.

 79. جلیل

  سلام, امروز بعد از اذان صبح و قبل از خواندن نماز صبح ,خواب دیدم با خواهرزاده ام قرآن دست گرفتیم و میخونیم و ترجمه میکنیم , با توجه به اینکه نیاز به گره گشایی از طرف خدا دارم , لطف کنید و زحمت بکشید تعبیر کنید. ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و به این معنا می تواند باشد که شما باید همان کار را که در خواب کرده اید در واقعیت هم انجام دهید تا به انچه که میخواهید برسید و تعبیر دیدن قران در خواب به معنای خلوص نیت شخص بیننده ی خواب است پس خیال خود را اسوده بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 80. جلیل

  سلام
  خواب یک ماهی تو تُنگ شیشه ای دیدم که یکی از چشمهای ماهی فیروزه ای بود , لطفا کنید تعبیر فرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بیسار خیر است و به این معناست که شما در اینده ی نه چندان دور احتمالا از شخصی چیزی دریافت خواهید کرد که سبب ارامش است و بدانید که دیددن رنگ آبی در خواب به معنی رسیدن به ارامش است.
   سربلند و پیروز باشید

 81. جلیل

  سلام
  خواب ی ماهی تو شیشه دیدم که یکی از چشمهای ماهی فیروزه ای بود , که بصورت صحنه را عکس دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است و نشان از رزق و روزی دارد که مبارک و میمون است.
   سربلند و پیروز باشید.

 82. برکه

  خواب دیدم ساحل جایی مثل زاینده رود ایستادم ولی زاینده رود خیلی بزرگتر شده در حد دریا و خیلی خیلی زلال و ماهیهای قزل آلا فراوان آنجا بود به طوری که راحت دیده میشوند . آنجا فقط خانمها را میدیدم که پاچه های شلوارشان را بالا زده و وسط آب گرد هم ایستاده اند .حس خیلی خوبی داشتم و خوشحال بودم . من هم پاچه های شلوارم را بالا زدم که برم توی آب ولی هم نگران بودم یک وقت آقایی بیاد اونجا و پاهای من را ببینه و هم نگران اینکه به ماهی ها آسیبی نرسونم . تو همین فکرها بودم که از خواب پریدم . راستی تو خوابم ظهر بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماهی بسیار نیکو است وه باید به خدمت شما دوست عزیز عرض کنم. که ماهی نشان از رزق و روزی دارد و آب زلال بسیار خیر است. و اینکه دل نگرانی شما از فرد نامحرم نشان از ذهن و دل پاک و شماست و آسیب نرساندن به ماهی هم نشان بر این دارد که مال خود را از آسیب های اطرافیان حفظ خواهید کرد
   سربلند و پیروز باشید.

 83. برکه

  با سلام و وقت به خیر . ممنون از سایت خودتون . ميخواستم بدونم من در همین قسمت میتوانم خوابم را بنویسم که تعبیر بشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بله
   سپاس از همراهی شما دوست عزیز.

 84. آزی

  سلام خواب دیدم توی حمام کف حمام آب فراوون ریختم ک تمیزش کنم آب کدر شد وقتی آبها رفت چند تا ماهی انگار ک روحشون جدا میشد و میرفتن توی راه آب. یکیشون ک کوچیک و سفید بود هنوز نفس نفس میزد اما من پیش خودم گفتم اینم فایده نداره دیگه میمیره. ولی یادم اومد ک تُنگ ماهیو میخواستم تمیز کنم خالیش کردم و یادم رفته ماهیارو بگیرم برا همین اینطور شد!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که شما ممکن است در اینده ی نه چندان دور کاری انجام دهید و یا حتی در حال حاضر در حال انجام آ« باشید که بخت و اقبال خودتان را به واسطه ی آن تغییر به سمت بدی دهید و از همین رو باید در کارهای خود دقت کنید که خدای ناکرده از جانب خودتان به خودتان ضرری نرسانید.
   سربلند و پیروز باشید

 85. سید محمد

  سلام خواب دیدم با قایق از رودخانه دو نفر ماهی میگرفتن که دوتا ماهی گرفتن یکی متوسط یکی بزرگ.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   حتما در طرز نگاه خود به افرادتان اصلاحی ایجاد کنید زیرا در این خواب همانگونه مشخص است به شما گفته شده است که در شرایطی هستید که میتوانید خیر و روزی خود را بردارید و به اندازه ی تلاشتان پاداش بگیرید اما شما به این موضوع سست هستید.
   سربلند و پیروز باشید

 86. احسان

  با سلام خواب دیدم در یک حیاط ایستادم و به اطرافیانم میگویم اینجا ماهی دارد منشینم و کف حیاط رو که به نظر شبیه کنار رودخانه ماسه دارد رو میکنم اب شروع به بیرون زدن میکند و ماهی بیرون میاید همه تعجب میکنن ماهیاول کوچک و سفید ماهی دوم بزرگتر و قرمز ماهی سوم بزرگتر و طلایی با خالهای مشکی بعد متوجه میشم کسی داره میاد ماهیها رو به اب برمیگردونم و روی اب رو میپوشونم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماهی سفید بخت و اقبال است ، ماهی زرد طلائی پول و مال و ثروت است و ماهی قرمز فر و شکوه است .
   و اینکه مخواسته اید ان را کسی نبیند . یعنی شریکی در خیر خود قبول نخواهید کرد و این که ان را به اب برگردانده اید باز هم خیر است و نشان این است که با شهامت به دنبال قدرت هستید
   سربلند و پیروز باشید

 87. زهراعندلیب

  سلام من خواب دیدم یکی ازدوستام داره برام ماهی سرخ میکنه ماهی قطعه قطعه بود قسمت دم ماهی بقدری بزرگ سنگین بود که حدنداشت وخیلی سفید بودرنگش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی خیر است و به این معناست که به شما خیری خواهد رسید که احتمالا از شخص دیگری باشد که شما ان را میشناسید و بدانید که این شخص رابطه ای طولانی با شما داشته است .
   سربلند و پیروز باشید

 88. Ati

  باسلام.!
  دیشب خواب دیدم ک در خیابونی بزرگ سیل اومده ینی چیزی ک درخواب شنیدم و خیابون پر اب های ابی روشن بوده و کنار خیابان هم یه پل بوده ک اونم اب داشت ازپل رد شدم که در انتهای پل هم اب بود و ماهی داشت ک توش انگار داشتن جون میدادن و یه اقایی دیدم ک ماهیگیری میکرد
  تعبیر خابمو اگه میشه بگین ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سیل به معنای اتفاقاتی است که همه را در بر می گیرد و در این خواب این اتفاقات برای شما خیر بوده است و به شما اسیبی نمی رساند اما خیری نیز به شما نخواهد رسید و این بدان معناست که خیلی از افراد از این اتفاق متضرر خواهند شد اما شما در امنیت هستید.
   تعبیر خواب سیل الامتو
   سربلند و پیروز باشید

   • Ati

    خب ماهی نقشش چی بوده در خابم
    ممنون ک پاسخ میدین.

    • یاسین صداقت

     با سلام
     ماهی ها در خوابی که الگوهای بسیار مهم تری هستند فقط میتواند شرایط تعبیر را عوض کند که در اینجا این اتفاق نمی افتد.
     سربلند و پیروز باشید

 89. Farnaz

  سلام دیشب خواب دیدم که تو دیوار خونمون به اندازه یک وان بزرگ آب جوش در حال بخار بود که داخلش پر از ماهی قرمز برگ و ماهی های دیگه مثل قزل الا بود اما ماهی ها روی بدنشون تاول زده بود از بس که آب داغ بود ، همسر و پدرم با چوب آب و هم میزدن تا خنک بشه و من به طرف دیگه وان که نگاه کردم ۵تا سوسک بزرگ اندازه قورباغه سیاه رنگ هم داخل آب دیدم و با وحشت جیغ زدم و بیدارشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این شکل میتواند تعبیر شود که شما چیزهایی را بدست می اورید که شرایط حفظ و نگهداری ان را ندارید زیرا هنوز برای کسب ان ها توانایی مدیریت را ندارید و این مصداقی بر ان است که خواب شم تعبیر گردد و در شرایط بالا شاهد ان بوده ایم.باید این را هم بدایند که شما در اثر رسیدن به این چیزها دشمنانی را پیدا میکنید که بسیار قوی نیستند اما به هر صورت یک دشمن هم برای هر فرد زیاد است.
   بسیرا در زندگی دقت کنید و حتما خدا را در خاطر داشته باشد.
   تعبیر خواب سوسک را هم برای تکمیل خوابتان بخوانید.
   سربلند و پیروز باشید

 90. ملیحه

  سلام, دیدن خواب ماهی آبی رنگ کوچک که به لباس چسبیده باشد وبه سختی جدا شود چه تعبیری دارد?

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ماهی به صورت کلی نیکو است اما راجع به خواب شما تعبیر خواب ماهی آبی رنگ هم به مانند ماهی سبز است و به معنای معنویات میتواند باشد .اینکه این معنویات به شما وصل است و از شما جدا نمنیشود میتواند نشانگر تلاشی از سوی شما برای دور شدن از خالق است که باید ترک گردد.
   سربلندو پیروز باشید

 91. علی

  سلام من خواب دیدم که یک همکارم که رابطه خوبی با او ندارم دو نوع اسباب بازی داشت یکی اسلحه تیربار پلاستیکی و دیگری ماهی های آبی رنگ نایلونی از اونها که باد میشن من اسلحه خواستم بهم نداد اما یک ماهی آبی رنگ بهم داد که قبل اینکه بده من انداخت هوا برای امتحان ببینه کار میکنه که تو هوا شنا کرد آمد پیشم تعبیرش چیه همکارم معاونه و پستش از من بالاتره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نیکو است و احتمالا شما از ایشان خیری خواهید دید و این ممکن است در تضاد با مشکل شما با ایشان باشد اما باید بدانید که اسباب بازی در خواب نشانه از امال و ارزوهای دنیوی است.
   سربلندو پیروز باشید

 92. على رحيمى

  سلام عرض ادب من در خواب ديدم
  كه براى كسي ماهى ميگيرم
  انم بسيار زياد رنگ ماهى سبز رنگ است
  اگر برام تعبيرش را بگين ممنون شما ميشم تشكر از صفحه مقبول شما

 93. SARA

  سلام من خواب دیدم یک ماهی قزمز داخل تنگ کوچک بعدا داخل یک تنگ بزرگتر که دوتا ماهی از قبل توش بودن که یکیشم زرده انداختم همه ی ماهی هام کوچیک بودن تعبیرش چیه ؟؟؟

 94. فاطمه

  باعرض سلام کسی خوابهاروتعبیرمیکنه ک خوابهاتونوفرستادید؟منم خواب دیدم سوار یه وانتم پشت وانت وایسادم و۳تاماهی مثل ماهی ساردین تووانته باآبی بسیارزلال ووانت میرفت ورودخانه ای ازاین ماهی هادنبالمون بودهرکجامیرفتم میومد.آسمونم توخواب گرگومیش بود.وقتی پاشدم ازخواب صدای اذان صبح آمد.دوم ماه رمضون بودک خواب دیدم

 95. امیرحسین

  سلام
  شنا کردن چند ماهی زیبا و تزیینی در اکواریومی بسیار بزرگ پر از عسل که بیننده خواب ارام ارام از بالای اکواریوم واردش شده.

 96. احمد شکیب

  خواب دیدم که ماهی میگیرم اما یک شمار از ماهیان نیم جان اند ویک شمار دیگر شان صحتمند وجور وسرحال.

 97. نسرین

  خواب دیدم از فاضلاب حمام ماهی و قورباغه و حیوانات کوچک و سبز بیرون می آید و در کف حمام در آب زلال شنا میکنند

 98. Raha

  سلام…من امروز بعد از ظهر خواب دیدم که یه عالمه ماهی تو اکواریم داشتیم ولی بردم و ریختمشون توی حوض داخل حیاط…وقتی برگشتم داخل خونه یهو از حیاط سر و صدا شنیدم و وقتی برگشتم توی حیاط دیدم چند تا گربه به ماهی ها حمله کردن و همه رو خوردن و با دیدن من سریع فرار کردن…توی تعبیر خواب گربه به معنای دزدیه ولی نمیدونم تعبیر خوابم چی میشه…2 روز دیگه یه سفر در پیش داریم…به نظرتون بریم؟
  ممنون میشم زود تر جواب بدین…

 99. راحله

  خواب دیدم آبی بسیار زلال و ماهی های فراوان بعد ماهی هایی بودن که داشتن ی ماهی رو میخوردن یکدفعه آب قطع شد و ماهی ها یکی یکی مردن جایی بودم که گرمسیربود وپرازموش خرماهایی که فرار میکردن و من خیلی ازشون میترسیدم

 100. عباس

  با سلام ودرود فراوان ،دیدن خواب شنا کردن ماهی های فراوان در یک رودخونه و بعدشم اب تغیان کرد معنیش چیه.. با تشکر

 101. هیچکس

  سلام
  من خواب دیدم در یک آب زلال ، بدن یک کروکودیل خیلی بزرگ رو از پشت با چاقو پاره کردن. یک عالمه ماهی در حال شنا بودن تو شکمش ک آزاد شدن. و تعدادی هم همونجا مرده بودن. ممنون میشم تعبیرشو بگید

 102. مریم

  من خواب دیدم که دوماهی قرمز بزرگ تو تنگ تقریبا کوچک که آب تنگ کم شده بود جنب و جوش زیاد می کنند وقتی نزدیکشون شدم که بهشون آب اضافه کنم داشتن باهم جنگ می کردن و یکیشون سعی میکرد بدن اون یکی رو بخوره و داستم از مامانم تقاضای کمک می کردم که از خواب پریدم زخم یا خونی ندیدم

 103. Maryam

  باسلام خسته نباشید من خواب دیدم ماهی تو خشکی با یه لاکپشت که متعلق به خودمم هس ولی ماهی نه تعبیرش چیه خودشم چهارشنبه سوری بودش ؟؟؟؟

 104. Maryam

  باسلام خسته نباشید من خواب دیدم ماهی تو خشکی با یه لاکپشت که متعلق به خودمم هس ولی ماهی نه تعبیرش چیه خودشم چهارشنبه سوری بودش ؟؟؟؟؟؟خودشم توخواب کل مهمونای طرف مامانم اینا بودن فقط 2تا ازخواهرشوهرام خونه مابودند ویکی از اون خواهرشوهرامم باشوهرم قهره اونم خونه پدر من بود ببخشید طولانی شد

 105. مصطفی

  با سلام توی استخر با اب زلال شنا میکردم وقتی میخواستم بیرون بیام ماهی های قرمز بزرگی به تعداد زیاد توی اب بود و اروم به سمت من میومدن یکیشون مثل قلاب به دکمه آستین لباسم گیر کرده بود یه جوری که هر کاری کردم رها نمیشد بعد یکی اومد ازادش کرد اما انگار ماهی دردش اومد و گریه میکرد حتی وقتی توی آب افتاده بود صدای گریه میومد منم خیلی ناراحت شدم و بخاطرش گریه کردم و بیدار شدم
  ممنون از شما

 106. حمید اشرفی

  سلام.خواب دیدم از خودرو پیاده میشم کنار یه پل کوچک در شهری .روی آسفالت چند تا ماهی از بزرگ تا کوچک رو ی زمین بود.فورا ماهی ها از بزرگش گرفته تا کوچیک داخل آب مینداختم وداخل آب رو نگاه میکردم میدیدم ماهی ها زنده شدن.خوشحال میشدم .دیدم دوباره چند تا ماهی ریز روی زمین هست اونها رو هم پرت کردم داخل آب .ولی دیگه ندیدم اونها تو آب شنا کنن.رفتن زیر آب.

 107. Seyed m

  سلام وقت بخیر ، با آرزوی بهترینها برای شما
  خواب دیدم تو یه ظرفی بدون آب تعدادی ماهی ریز و درشت هست که بیشتر اونا مرده بودند ولی سه چهار تا از اونا نیمه جون بودند و من یه تیکه خیلی ریز دادم به یکیشون…….
  تعبیرش چیه؟
  سپاس فراوان

 108. حسین

  در خواب دیدم کنار ساحل تعدادزیادی ماهی روی آب آمده بودند و اول فکر کردم مردند بعد دیدم زنده اند و حرکت می کنند فکر کردم بی حال هستند

 109. ناشناس

  یدونه ماهی کوچیک قرمز تو تشت بود
  آب هم زلال دستمو بردم و ماهی و از آب
  گرفتم ناگهان به زمین افتاد
  انگار در زمین و بدون آب هم هیچ مشکلی نداشت
  دوباره انداختمش تو اب کم بعد آب رو یکم زیاد کردم که راحت باشه اما یهو دیدم با زیاد کردن
  آب ماهی بزرگتر و قوی تر میشه
  طوری که به راحتی 2 متر از آب پرش می زد
  بزرگتر شده بود و بدونه آب هم خیلی راحت بود
  اما من هی با من دوست بود آب هم زلال بود کلا
  ممنون اگه تعبیر شه

 110. سیمین رمضانی

  داشتم از خرید برمیگشتمو قصد خرید ماهی هم داشتم که یهو نزدیک خونم به ماهی نسبتا بزرگ از آسمان افتاد زمین و شکمش باز شد و همه احشام شکمش بیرون ریخت و خیلی تمیز اونجا بود من رفتم و خیلی مطمئن از اینکه ماهی مال منه برش داشتم و در سبدی که دستم بود انداختمو بردم خونه..رنگ ماهی طوسی روشن

 111. نسرین

  ابتدای خواب چند ماهی زیبا ودرشت بودند بعد در اون ای استخر فردی خوش قد و بالا قشنگ در آب شنا میکرد متم محو تماشا بورم

 112. علی

  درود خسته نباشید
  خواب دیدم لایه ای سیاه از روی اسمان کنار رفت و از اسمان شروع به امدن ماهی های ک سینشون قرمز بقیه ماهی بی رنگ اما شمایل ماهی قابل دیدن بود کرد ک ماهی ها دندان داشتند و به انسان ها اسیب میرساندند یکی دوتا از انها رو کشتم و داخل خانه پدری محبوس شدم همراه با برادرم و دوستان پس از چند دقیقه در اسمان تعداد بسیاری پرنده شکاری شبیه شاهین و یا قرقی پدید امد و شروع به خوردن ماهی ها کردند
  میخواستم ببینم تعبیر این خواب چیه
  البته هنگامی ک پرنده ها پدید اومدند ارامش درونی احساس کردم
  ممنونم

 113. پرستو بیگی

  سلام من آکواریوم دارم چندین بار خواب دیدم ماهی های داخل اون هی بزرگ و بزرگتر شدن اما دیشب خواب دیدم همه ی ماهی هابه بیرون پدت میشن و میمیرن آب داخل آکواریوم هم گل آلود بودوکثیف تعبیرش چیست؟

نظر خود را بیان کنید