تعبیر خواب سوسک

دیدن سوسک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سوسک در خواب چیست؟

تعبیر خواب سوسک

اگر در خواب سوسک دیده اید و می خواهید بهترین تعبیر خواب سوسک از معبران بزرگ را بدانید، تا انتهای مطلب با ما باشید.

تعبیر خواب سوسک

در این مقاله به تعبیر خواب سوسک می پردازیم. سوسک ها حشراتی هستند که وجود آنها مورد نفرت انسان ها در همه جا به خصوص در محل زندگی است و به محض دیدن سوسک به سرعت به کشتن آن می پردازند و از شر آن خلاص می شوند زیرا این حشره نفرت انگیز است بنابراین دیدن آن در خواب است. یکی از رؤیاهایی است که خواب بیننده را دچار ترس، اضطراب و وحشت می کند و معتقد است که این رؤیا برای او شرارت دارد، اما تعبیر دیدن سوسک در خواب با توجه به موقعیتی که شخص خواب خود را دیده متفاوت است. در ادامه برخی از مجربترین آنها را گردآوری کردیم.

تعبیر خواب دقیق


تعبیر خواب سوسک امام صادق

 • به تعبیر خواب سوسک امام صادق، دیدن گروهی از سوسک ها در خواب به تعداد زیاد بیانگر آن است که بیننده خواب به سحر و جادو مبتلا شده است.
 • دیدن سوسک های سیاه نشان می دهد که بیننده خواب توسط دوستان کینه توز و فاسدی احاطه شده است که می خواهند زندگی او را نابود کنند.
 • سوسک در خواب دختر مجرد نشان می دهد که نزدیکان او هستند که به او حسادت می کنند و از او متنفرند و خدا بهتر می داند.

تعبیر خواب سوسک حضرت یوسف

تعبیر خواب سوسک حضرت یوسف اشاره به یک دشمن ضعیف دارد که شما توانایی مقابله با آن را ندارید. در واقع این یک تهدید بی اهمیت است که باعث ترس شما شده است، اما در نهایت بر آن غلبه می کنید.


تعبیر خواب سوسک ابن سیرین

 • به تعبیر خواب سوسک ابن سیرین، سوسک ها نشان دهنده تعداد زیاد دشمنان هستند سوسک ها در خواب نشان دهنده حضور منافقان در اطراف شما هستند و آنها به شما هشدار می دهند.
 • کشتن سوسک و له کردن آن نشانه موفقیت و پیروزی بر دشمنان است.
 • حمله سوسک در خواب به معنای بروز مشکلات و بحران های فراوان است.
 • ظاهر شدن سوسک در خواب زن باردار به این معنی است که او در معرض حسادت است و کسی از او کینه دارد.
 • ظاهر شدن سوسک در خواب بیانگر این است که شخصی در مقابل مردم در مورد شما بد صحبت می کند.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب موش در خانه

تعبیر خواب سوسک سیاه


تعبیر خواب سوسک سیاه

 • تعبیر خواب سوسک سیاه نشان دهنده آشفتگی و اختلاف نظر با محیط اطراف و مشکلات و مشکلاتی است که بیننده خواب از آن رنج خواهد برد.
 • خواب دیدن سوسک سیاه ممکن است بیانگر این باشد که دوستان و اقوام حسودی وجود دارند که می خواهند انتقام بگیرند.
 • دیدن سوسک های سیاه زیاد در خانه نشان از مشکلات خانوادگی و اختلافات زناشویی است که ممکن است عواقب بدی به همراه داشته باشد.
 • دیدن سوسک های بزرگ و سیاه نشان می دهد که شخص در  آینده زندگی خود با مشکلات و اختلافات خانوادگی زیادی روبرو خواهد شد.
 • دیدن یک سوسک سیاه و سفید بزرگ بیانگر آن است که بیننده خواب دچار مشکل بزرگی است که یافتن راه حل مناسب برای آن دشوار است و این مشکل باعث ناراحتی و دردسر شدید او با محیط اطراف می شود.

تعبیر خواب سوسک بزرگ

تعبیر خواب سوسک بزرگ نشان‌دهنده تعداد زیادی کینه توز و حسود نسبت به بیننده است و برای آسیب رساندن به بیننده نقشه‌هایی می‌کشند.


تعبیر خواب سوسک برای دختر مجرد

 • تعبیر خواب سوسک برای دختر مجرد بیانگر ریا و فریب مردم است.
 • سوسک در خواب یک دختر مجرد نشان دهنده مزاحمت ها و ناراحتی هایی است که در زندگی او وجود دارد و او نمی تواند فرار کند یا از آنها خلاص شود.
 • سوسکی که دختر را نیشگون می‌گیرد، نشان‌دهنده ضرری است که از طرف دشمن به او وارد می‌شود، اما دیدن سوسک در حمام نشان‌دهنده شر، آسیب یا حیله‌گری است که به او می‌رسد.
 • دیدن یک سوسک بزرگ نشان می دهد که این دختر مشکلات زیادی را پشت سر می گذارد و سعی می کند راه حلی برای آنها بیابد، اما بی نتیجه است و باعث خستگی و خستگی او می شود.
 • یک سوسک بزرگ در خواب ممکن است نماد یک فرد حسود و کینه توز باشد که می خواهد به او آسیب برساند و زندگی او را خراب کند.
 • دیدن سوسکی که از فرج بیرون می‌آید نشان‌دهنده خلاص شدن از شر همه چیزهای بدی است که دختر را آزار می‌دهد و باعث ناراحتی او می‌شود.
 • دیدن سوسک در مو نشانه حسادت نزدیکان است و باید از آنها دوری کرد و به آنها اعتماد نکرد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب سگ

تعبیر خواب سوسک زیاد در خانه


تعبیر خواب سوسک زیاد در خانه

 • تعبیر خواب سوسک زیاد در خانه، بیانگر آن است که در این خانه مشکلات بزرگی وجود دارد، یا وجود فردی نادرست که در اطراف اهل آن خانه کمین می‌کند و به خاطر آنچه خداوند از فضل خود به آنها داده حسادت می‌کند. چشم انداز همچنین نشان می دهد که مشکل بزرگی رخ خواهد داد و این خانه از فقر شدید رنج خواهد برد.
 • اگر بیننده خواب از شر آنها خلاص شود، ممکن است دید مثبت باشد، اما اگر در هر گوشه خانه پخش شوند، این نشانه افزایش تعداد منافقانی است که به خانه بیننده رویا می روند، بنابراین او باید بگیرد. عنایت فراوان به کسانی که او را از خانه و قلبش آگاه می کنند و او را از امور خصوصی اش آگاه می کنند. خدا می داند.

تعبیر خواب سوسک زیاد رو بدن

تعبیر خواب سوسک زیاد رو بدن اشاره به دشمنان، جن‌ها، افراد حسود دارند، با توجه به اینکه سوسک‌ها اساساً موجوداتی دوست‌داشتنی نیستند و ظاهر آن‌ها نشان دهنده وجود شخصی با اخلاق ضعیف و مداخله‌گر در زندگی بیننده خواب است.


تعبیر خواب سوسک مرده

تعبیر خواب سوسک مرده، بیانگر این است که کسی در راه موفقیت او ایستاده و قدم های او را برای رسیدن به آرزوهایش سد می کند. و هر که در خواب ببیند که تعداد زیادی سوسک می کشد، رؤیت حکایت از نیکی دارد و به بیننده وعده پرداخت تمام قرض خود را می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گربه از حضرت یوسف

تعبیر خواب سوسک مرده


تعبیر خواب سوسک بالدار

تعبیر خواب سوسک بالدار، دلالت بر این دارد که بیننده از چیزی نگران است و خداوند در این امر خیالش را راحت می کند.


تعبیر خواب کشتن سوسک

تعبیر خواب کشتن سوسک و له کردن آن نشانه موفقیت و پیروزی بر دشمنان است. سوسک های مرده در خواب به این معنی است که افراد در زندگی شما سعی می کنند شما را از رسیدن به هدف خود باز دارند. حمله سوسک در خواب به معنای بروز مشکلات و بحران های فراوان است.


سخن آخر

در این مطلب از آلامتو برخی از رایج ترین تعابیر خواب سوسک را برای شما همراهان آلامتو گردآوری کردیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

☺ تعبیر خواب «سوسک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سوسک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


113 دیدگاه

 1. یارا

  سلام وقتتون بخیر ممنون میشم خواب منم تعبیر کنید
  خواب دیدم که همراه مادر درخانه هستیم که بیرون پنجره سوسک بزرگ سیاه درحال تولید کلی سوسک ریز هست و سوسک بزرگ میاد داخل که مادرم ارا میکشد سپس به اتاق دیگری میروم که بیرون پنجره عنکبوت قهوه‌ای بزرگی درحال بالا رفتن است

 2. یسنا

  سلام من خواب دیدم خونه پدرمم و هنگاهم شب ک همه در سالن میخواستیم بخوابیم یهو سوسکای خیلی بزرگ پیداشون میشد و میومدن بیرون و پدرم اونهارو میخواست بکشه و من فرار کردم ب اتاق و تو اتاق ی عنکبوت بزرگ سیاه بود بعد ی مارمولک ک خیلی بزرگ بود شایدم بزمچه بود پرید و اونو خورد و من از ی طرف خیالم راحت شد و از ی طرف از اون حیون ترسیدم

 3. حمیده

  سلام من خواب دیدم درحمام هستم اما لباس برتن داشتم وسوسکهای متوسط درحمام بودند من خیلی ترسیده بودم ومیخواستم باآب آنها راازبین ببرم وقتی خارج ازحمام آمدم سوسکهای سیاه گنده از هرطرف بیرون می آمدند باکسی بودم اما یادم نیست کی بود اون سوسکهارو می کشت

 4. محمد اکبر

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم که یکی از اقوام داخل یه منزلی باهاشون بودم که غریبه بود بعد یه سوسک بالدار اونجا بود که یهو به سمت من پرواز کرد و اومد منم سعی میکردم دورش کنم از بدنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که به واسطه ی ان شخص با کسی که دشمنی بسیار ضعیف و حقیر است اشنا شوید و باید ان را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. امیر

  سلام خواب دیدم که سوسک های سیاه و بزرگ زیادی در خانه از نزدیک من مثل قطار راه می روند تغییر چیه با تشکر فراوان

 6. وکیل الرعایا

  سلام من خواب دیدم که سه تا سوسک بر اساس اندازه به ترتیب نر و ماده و بچه از کانال کولر پایین میان و بعد سه تای بعدی و همینطور ادامه داشت.

 7. افسانه

  سلام
  خواب دیدم سه جفت سوسک در کنار هم و یک سوسک تک که سایز آن کوچکتر از بقیه بود روی شاخه های خشک یک درخت بودند که یک جفت آنها جفتگیری کرد و بعد همه آنها دور خود پیله بستند یعنی هر جفت یک پیله و سوسک تک هم یک پیله . من که از کار سوسکها تعجب کرده بودم با استفاده از سرکه که در اسپره بود روی پیله ها زدم وبا یک وسیله نوک تیز پیله ها را سوراخ کردم که سرکه وارد آنها شود و از بین بروند لطفا تعبیر خوابم را بگویید

 8. من

  خونه ی ما پر از سوسک و مورچه است حتی یکبار تخم سوسک پیدا کردیم و بازم وارد خونه می شن به خاطر همین من و همسرم مدام چشممون به در و دیواره که نکنه سوسکی پیدا بشه .قبلا همسرم وقتی در این خونه بود خواب سوسک و مورچه زیاد می دید و الانم من وارد این خونه شدم هر هفته و یا هر دو هفته خواب سوسک و مورچه می بینم مورچه های خیلی زیاد و سوسک های خیلی زیاد الانم سومین شب متوالی هستش که من خواب می بینم بیشتر سوسک ها و مورچه ها به سمت خوراکی ها می رن مخصوصا داخل آشپزخانه و قبلا هم که خواب می دیدیم توی هال بودن و آشپزخانه توی خوابم روی بدن نمی بینم .وسایل غیر ضروری هم توی خونه نداریم و خونه هم کامل تمیزه ولی من.دچار افسردگی شدم و ما می خوایم کار جدیدی رو شروع کنیم آیا مربوط بهش هست ?.ممنون می شم تعبیرشو بگید ?

 9. معصومه

  سلام وقتتون بخیر
  همسر من مرا از خانه بیرون کرده و دادخواست طلاق داده و هزاران گرفتاری برای من به وجود آورده است و اینکه دیشب دوست بنده خواب دیده است که همسر من به سوسک تبدیل شده است و ما دنبال حشره کش میگردیم که آن را از بین ببریم ولی من جلوی این کار را میگیرم ولی بالاخره آن را می کشد و داخل جوب آب میفتد تعبیرش چیست ؟

 10. ناشناس

  سلام. من چند شب هست همش خواب سوسک میبینم با حالت های مختلف. من دیگه خسته شدم. از دیدن سوسک چندشم میشه. خواب دیدم که کلی سوسک پرنده داخل خونمون بودن و من و خواهرم تو خواب بودیم وقتی به سوسک ها نگاه میکردم اونها پنهان میشدن و بعضی از سوسک ها روی فرش بودن بعضی هاشون قرمز بعضی هاشون سیان. یکیشون قرمز بود و زیر پتوم بود همون موقع سوسک رو بلند کردم و گذاشتمش پیش بقیه سوسک ها و بعد از خواب بیدار شدم.

  خواب بعدی که یادم هست اینه که در خیابان بودم رفتم در یک مغازه ایستادم. چند سوسک دیدم که به سمت من میومدن و بعد از خواب بیدار شدم. میشه تعبیرش کنید.
  بقیه خواب های سوسک رو یادم رفته

  • تعبیر خواب

   با سلام
   باید بدانید که خواب های تکراری را بی معنا می دانند و از این رو ممکن است برای شما تعبیری نداشته باشد اما باید برای احتیاط در روابطتان دقیق باشید که خدای ناکرده کسی که از شما بسیار ضعیف تر است برای شما زحمتی نیافریند.
   سربلند و پیروز باشید

 11. محدثه حیدری

  سلام خواب دیدم توی خواب یه سوسک کوچیک کشتم و با دستمال برداشتم و انداختم دور ولی یه سوسک بزرگ از دستم در رفت و نتونستم بکشمش تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که نشان از ان می تواند باشد که در اینده شما کسی را از خود دور کنید که مزاحم است اما به واسطه ی آن کس دیگری را پیدا کنید که مزاحم شما است. از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مهدی

  سلام.وقت بخیر
  من خواب دیدم در مکان ناشناش شب هنگام با افراد کاملا ناشناش هستم و کلی حشره سیاه رنگ شبیه به سوسک ناگهان میان و شروع به خوردن آدم ها مخصوصا مغز و خونشون میکنن و من هم بعد از کلی فرار به جای امن میرسم و یکسری از حشره ها از بین میرن و یکسری هم باقی میمونن.
  ممنون میشم تعبیرش رو بدونم.چون چیزی با این مضمون پیدانکردم

 13. علیرضا

  سلام من خواب دیدم که یه فرش پر از سوسک های کوچک مرده رو تکاندم و همش رو روی زمین ریختم و قبلش هم کلی سوسک ریز میدیدم بعد به طور واقعی از خواب بیدار شدم یه سوسک رو دستم داشت راه میرفت این تعبیر شده یا تعبیرش چیز دیگه ای هست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این تعبیر باشد که در اینده کسانی در نزدیکی شما خواهند بود که برای شما زحمت افرینند اما به راحتی باید ان ها را از خود دور کنید.
   سربلنند و پیروز باشید

 14. سعید

  سلام.
  در خواب سه تا سوسک بودن که به حالت نیمه جان به پشت افتاده بودن .یکیشون رو با پا زدم انگار وقتی اومد توی افتاد قبل از اینکه با پا بکشمش پر زد و رفت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای سوسک می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان است که در اینده نه چندان دور ممکن است کسانی که دشمنانی ضعیف برای شما هستند به راحتی از شما دور شوند و از این رو بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. بابک

  سلام. خواب دیدم که با برادر بزرگم در اتاق نشستيم و حرف می‌زنیم. یهو از بالاي کمد دیواری تعدادی سوسک پائین می‌آمدند. من ترسيدم از اتاق خارج شدیم. و بعدش من با حشره کش بهشون اسپري می‌زدم که بعدش بیدار شدم‌.. _. لطفا تعبير کنيد.. تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که از شر کسی که برای شما مزاحمتی ممکن است ایجاد کند راحت خواهید شد و از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. M

  من دوتا سوسک قهوه ای پر رنگ دیدم توی خونمون که دارن میان سمت من و هر دو رو کشتم و انداختم تو یه پلاستیک و درش رو بستم و میخواستم بندازم بیرون که از خواب پریدم
  تعبیر این خواب رو میشه بگین

 17. لیلا

  سلام
  من خواب دیدم از یه روزنه یا سوراخی کف اتاقم بیشمار سوسک داخل خونه میشدند(ولی بی جون و ضعیف بودند)
  وخودم شخصی هستم که خیلی از سوسک در واقعیت میترسم.
  در خوابم این سوسک ها فقط به کف پام اکثرا میچسبیدند و من با خواهش و تمنا از بقیه افراد خانوادم میخواستم از من جداشون کنند
  به قدری سوسک ها ضعیق بودند که بعضا با تکان های زیادیه پام میوفتادند.
  بقیه در عین حال که نگران بودند نسبت به من آرامش بیشتری داشتند ولی تو فکر سم پاشی خونه بودند.
  تو کل این جریان خواهرمم که کوچیکتر از منه با وجود ترس زیادش از سوسک در واقعیت در خواب داشت اونا رو میکشت کم کم منم هرازگاهی شروع کردم به کشتن، ولی دوباره زنده میشدند همه سوسکا
  تو کل جریان خوابم دختر خالم و پسرش هم اونجا عادی نشسته بودند و فقط میگفتند باید فکری به حال این اوضاع کرد.
  و ظاهرا ما قصد سفر داشتیم یادم نیست خودم و همسرم یا کل خانواده ولی سفرمون رو میخواستیم کنسل کنیم.
  (درگیر جریان طلاق یکی از اعضا خانواده هستیم و نمیدونم با کدوم وکیل کار کنیم، و طرفمون احضاریه فرستاده)

 18. جلال

  سلام من در خواب سوسکهایی به رنگ آبی دیدم که در تمام خانه بودن معنی ان چه است

 19. سیما

  سلام من خواب دیدم تعداد زیادی سوسک تو خونمون داره از هر طرف راه میره ومن تو خواب از این موضوع خیلی ناراحتم که کی خونمون دوباره تمیز میشه

 20. Hadiss

  سلام خواب دیدم به خونه ی جدیدی نقل مکان کردیم و اونجا کلی سوسک داشت برای همین فقط یه روز تونستم تحمل کنم و بعدش بابامو مجبور کردم منو ببره

 21. رسولی

  من خواب دیدم که تو خونه مادر کسی که محرم هستم یک عالمه شاید هزار تا سوسک سرخ بود و بزرگ که روهم روهم شکل یک مکعب رو درست کردن انگار داشتن یه سوسک دیگه رو احیا میکردن یا میخوردن لطفا بگید تعبیرش چیه

 22. فاطمه

  سلام من چند شبی میشه ک خواب سوسک می بینم من ب شدت از سوسک می ترسم ولی چندشب هست ک میاد تو خوابم خواب می بینم تو یه خونه بزرگ هستم ک زیر بالشتم چنتا سوسک هست بعد پرواز می کنن دورم و من جیغ می کشم تعبیرش چیه

 23. الهه

  سلام من خواب دیدم با مادرم از خرید اومدیم خونه و ناگهان از گوشه و کنار خونه کلی سوسک بیرون اومد و حتی سقف هم پر از سوسک شد و من از پدرم اجازه میخواستم که از خونه برم بیرون ولی پدرم عصبانی شد و گفت بیرون نرو و من با ترس زیادی از خواب پریدم.

 24. محبوبه

  سلام من خواب دیدم وارد یه خونه ای میشم صف هاي بزرگی از حشرات مختلف که بیشتر از یک نوع بودن روی زمين با سرعت در حال حرکت به سمت سوراخ های خودشون توي زمين بودن من ازشون نميترسيدم بعد یهو خودمو با پدر مرحومم تو یک فروشگاه غارت زده دیدم انگار همه داشتن برای خودشون غذا برميداشتن و فرار میکردن منم یه کوله همراهم بود که توشو پر غذا کردم دقیقا همون کوله رو شب قبلش تو بیداری داده بودم به بچه اي که میخواست بره مدرسه و کیف نداشت

 25. منیژه

  سلام وقت بخیر. من خواب دیدم در منزل پدریم که از فروشش خیلی ناراحتم از داخل یک شیشه در بسته(مثل شیشه مربا یا خیارشور) هزاران هزار سوسک پرنده بیرون اومد و همگی به سمت پنجره پرواز کردن و بیرون رفتن. تک و توکی هم روی زمین بودن و چند تاییش از پام بالا رفتن که من با خونسردی میتکوندمشون و میریختم پاییت. تو خواب خیلی وحشتزده نبودم ولی احساس خوبی نداشتم و حس میکردم در اثر سهل انگاری من اینهمه سوسک جمع شده. لطفا تعبیر خوابمو بفرمایید ممنون میشم

 26. Killer

  من خواب دیدم چند تا سوسک قهوه ای که بال نداشتن یا شایدم داشتن یادم نیست ولی پرواز نکردن،توی اتاقام زیر تخت بودن.منم نزدیک تخت نشسته بودم هی یکی یکی میومدن کنارم و میرفتن زیر تخت و از یه چیز سفیدیم که روی فرش چسبیده بود تغذیه میکردن.تعبیرش چی هست؟

 27. چرا اسممو بدم

  خواب دیدم که یعالمه سوسک دورو ورم بودن و بعدش انگشت اشارمه بالا به سمت خدا میدونست خدا بالاست بعد یهو سوسکا مردن بعدش پودر شدن عقرب های زیاد یهو ضاهر شد دوباره انگشت اشارمو بردم بالا دوباره مردن پودر شدن و هیچ ترسی نداشتم تاجایی که کامنت های بقیه رو خوندم فکر کنم بشه که من خدا رو دارم و دشمنان زیاوی بهم حمله میکنن و موفق نمیشن درسته؟

 28. بنده

  من خواب دیدم اتاقم یچیزایی هست من و برادرم میریم اتاق مادر پدرم ولی داداشم ولرد میشه مامانم هم همینطور (با اینک داخل اتاق انکار دوباره وارد شد) ولی من نتونستم وارد شم و یهو ی سوسک بزرگ اومدم سمت در حالی ک بابام افتاده بود دنبال سوسکه ک بکشه:/ تعبیرش چیه؟

 29. الیاس

  سلام
  من خواب دیدم داخل ظرع شیر سوسک بیرون میاد و بعد از اون به قورباغه بزرگ عوض میشه و من پدرمو میگم اوناره از پنجره اتاقم بیرون بندازه

 30. خاطره

  سلام من خواب دیدم که در تمام خانه ام را سوسک خیلی زیادی فرم گرفته و من تمیز میکنم فکر میکنم تمام شده، وقتی میروم به آشپزخانه و میخواهم غذا بخورم میبینم که از غذا هم سوسک بیرون میشه، میشود بگویید چه تعبیری دارد؟

 31. حسین

  سلام
  من در خواب دیدم از جایی لامپی خریدم عجیب غریب وقتی که لامپ رو تکان میدادم روشن میشد یا حرارت بدنم میخورد روشن میشد و زمانی که خاموش میشد از سر لامپ سوسکهایی به طرف زمین می افتادند واز این همه سوسک فقط یکیشون تو دستم افتاد که اونو کشتم بعد دیدم خروس یا مرغی اون سوسکهارو دونه دونه دارن میخورن
  تعبیرش چیه؟
  دستتون درد نکنه

 32. محدثه

  سلام
  من خواب دیدم خونه مادر شوهرم بودم که خیلی سوسک اونجا بود بعد من سوسک هارو کشتم

 33. زهرا

  سلام خواب دیدم توی خونه خودم هستم و یه دفعه از سفره نون تعدادی سوسک متوسط و ریز میان بیرون و میرن رو دیوار و وقتی خواستم با جارو اونا رو بکشم موفق نشدم و یکی از اون سوسکهای ریز هم رفت زیر کابینت ونتونستم بگیرمش.

 34. ا.ک

  سلام
  خواب دیدم تو آشپزخانه سوسک ریز و موش پیدا شده،تعبیرش چی هست

 35. فرسته

  سلام‌‌خواب دیدم فرشهایمان رو از فرشویی اوردن تا فرشهارو باز کردیم یه عالمه سوسک لای فرشها بود هی تند تند از این ور به اون ور میرفتن و خواهرمم خونم بود اونم نشسته بود و میترسید و‌منم دنبال حشره کش رفتم هی سمپاشی میکردم

 36. پگاه

  سلام. من خواب دیدم رو پله های پاگرد دو طبقه هستم و کلی انسان و ملت کشورم زیر پام هستن و من بالای سر اونها، رو توری هایی که به پنجره نصب شده پر از سوسک هست و من با یک چوب دارم اونارو پخش میکنم و اخیرشان کردم زیر توری خیلی زیاد بودن و پایین پله ها باز همینجور هستن و من دست به دست رو سر ملت دارن میبرن بقیه سوسکها رو هم اسیر کنم و یا با چوب پخش میکردم. لطفا تعبیر خواب رو میفرمایید

 37. احسان

  سلام ممنون ميشم تعبير كنيد
  در اتاقى دراز كشيده بودم از دور سوسكى و ديدم و بعد از چند دقيقه يه سوسك سفيد كشتمش و زمان كوتاهى گذشت همان سوسك سفيد رنگش عوض شد و انگار زنده شد و يكم دورتر يكى ديگه ديدم يكدفعه سوسكهاى بالدار كوچيكتر از درونش بلند شدن و حمله كردن بهم ك فرار كردم و در اخر انگار از پنجره اى بيرون رفتن ولى در خواب داشتم از دهانم چيزى فوت ميكردم يا ببخشيد تف ميكردم بيرون و يك طرف بدنم داغ شد و مدام خودمو ميتكوندم ممنون ميشم راهنمايى كنيد سپاس

 38. محبوبه

  سلام ممنون ميشم راهنماييم كنين
  من خواب ديدم توي اتاق خوابم كناره تختم ك منوهمسرم خوابيديم سوسك مرده بلندشدم و ترسيدم وقتي سوسك رو بيدم موكت رو ك كناره تخت بود بالا زدم ديدم چاه كوچيك مثله توي حمام هست از اونا توي اتاقه و از اونجا سوسكاي قهوه اي وسياه بالدار وبچه سوسك داره بالا مياد البته بعضيلش شبيه سوسك بودن ن خوده سوسك
  توي خواب ميگفتم بايد سم بخريم اصلا تواتاق خواب چرا بايد چاه باشه
  تعبيرش چيه؟

 39. T.S

  سلام
  من خواب دیدم ک ازدواج کردم و دارم تو یه خونه کوچیک و پر از سوسک زندگی میکنم(من تو دنیای واقعی مجرد هستم)
  یه روز پدر و مادرم اومدن خونمون و موقعی ک داشتم باهاشون صحبت میکردم دیدم یه سوسک بزرگ توی آشپزخونس ک پدرم اون رو کشت بعدشم دیدم کسی ک باهاش ازدواج کردم خیلی بیخیال رفت و توی اتاق خواب خوابید، میخاستم برم پیشش که یدفه یه سوسک بزرگ از جلوم رد شد
  میشه بگین تعبیرش چیه لطفا

 40. T.S

  سلام
  من خواب دیدم ازدواج کردم و با فردی که باهاش ازدواج کردم تو یه خونه خیلی کوچیک و پر از سوسک زندگی میکنم(من تو دنیای واقعی مجرد هستم) که یه روز پدر و مادرم اومدن خونمون و به پدرم کلی غر زدم ک خسته شدم از وضعیتم و میخام طلاق بگیرم که دیدم یه سوسک خیلی بزرگ توی آشپزخونس ک پدرم اون رو کشت و همسرم خیلی بیخیال رفت توی اتاق و خوابید، خاستم برم پیشش که یدفه یه سوسک بزرگ از جلوم رد شد
  میشه بگین تعبیر خوابم چیه لطفا

 41. مازندران

  سلام بنده خواب دیدم در خارج از کشور بر سر میز غذا نشستم و بشقاب غذای من برنج سفید با کلی سوسک بزرگ خاکستری رنگ با روغن سرخ شده و پاهاش که زیاد سرخ نشده بود هنوز جان داشت و تکان می خورد و من این بشقابو قبول نکردم و غذا رو نخوردم.
  لطفا راهنمایی کنین. ممنونم ازتون.

 42. غزل

  خواب دیدم کلی سوسک ریز و درشت تو خونم اومده و من ترسیدم اما یکی تو خواب بهم گفت اینا پرورشی هستن و قابل خوردن هستن اما من بازم چندشم میشد.

 43. اوین

  با سلام
  من خواب دیدم توی خانه چند سوسک حیلی بزرگ هست هرکاری میکنم بیرون نمیرن سوسک ها خیلی زیاد هستند نمیتونم بزنمشون هرکاری میکنم نیرن بیرون از خانه
  میشه لطفا تعبیرشو بگید؟؟

 44. فرشاد

  سرام من خواب دیدم توی پذیرایی خونمون نشستم دیدم چندتا سوسک دارن رو فرش راه میرن و سمت من میان بعد مادرم گفت یکیش روی بدنته بادست دورش کردم و شاکی شدم و داد زدم که اینا چیه تو خونمون خواستم برم بیرون دیدم یع عالمه سوسک جلوی در وایسادن و دیگه رفتم بیرون بعدش خاهرم از بین سوسکا راحت رد شد اومد بیرون و گفت ببا بریم تو

 45. بنفشه

  البته چند روز قبل هم خواب دیدم یه سوسک نیمه از چاه اومد بیرون منم کشتمش انداختمش تو چاه دوباره

 46. بنفشه

  سلام من خواب دیدم روی میز توی کاسه بود انگار پر از سوسک و من خوشحال هی به خودم میگفتم اینا نشونه پول زیادن نگاه کنینین
  البته ادمای زیادی بودن ولی یادم نیست کیابودن
  این تعبیرش چیه

 47. Ziba riahi

  سلام
  من خواب دیدم به مهمانی رفته بودم.از انجاییکه اخر شب دیر شده بود مجبور شدم شب را انجا بمانم.دیدم که معشوقه من کنار دوستم خوابید.دوستم دستش را روی صورت معشوقه من گذاشت ولی معشوقه من خودش را کنار کشید و با فاصله خوابید.من با دیدن این صحنه به اشپزخانه رفتم و انجا یک سوسک بالدار قهوه ای روی موهای پر پشت فر سیاه من نشست.من سریعا به سمت بچه ها امدم و موهایم را تکان می دادم تا این سوسک از روی موهام به روی دیوار روبرو نشست.می خواستم دو دستی سوسک را از روی دیوار بگیرم ولی سوسک از بین دستانم فرار می کرد

 48. زینب

  سلام وقت بخیر … ممنون میشم خواب منو هم تعبیر کنید
  من دیشب خواب دیدم که در خانه ای در یکی از اتاقهایش و دم در ان نشسته بودم خانه شبیه این خانه های قدیمی تر بود از انجا یک اتاق دیگر را که کنار درب ان کنار پله هایی بود و پایین ان پله ها یک دختربچه مشغول بازی بود … ناگهان از ان اتاق تعدادی سوسک ریز (از این المانی ها به رنگ قهوه ای روشن ) بیرون امدند.. من در لحظه یهو وحشت کردم چون بی نهایت از سوسک میترسم … ولی دیدیم ان دختربچه کوچک شروع کرد با ان ها بازی کردن و سعی میکرد با دستای کوچکش از روی زمین ان سوسکها رو بگیره .. همینطور که هم برای خودم میترسیدم و هم ان دختر بچه و نمیدانستم چه کنم .. دران لحظه یکی از سوسکها پرواز کرد و سمت من امد که ناگهان ازشدت ترس با جیغ از خواب پریدم..
  ممنون از وقتی که میذارید.

 49. مرتضی جوادی

  سلام.
  خوابم یکم عجیب بود. اولش دیدم تعدادی حیوون کوچک خونگی که انواع مختلفی با چهره های کارتنی داشتند دور و برم بودن، بعد من دنبال یکیشون بودم که نمی دیدم کجا رفته، تو خونه ی خودم نبودم ولی تو خواب انگار اونجا خونه خودم بود، یه قوطی کبریت اونجا بود یهو باز شد و ازش تعدادی سوسک قهوه ای ریز و درشت اومدن بیرون و پخش شدن من تا جایی که دیدم چندتاشونو کشتم، بعد اومدم به خانمم خبر بدم چون اون خیلی میترسه، دیدم دارن خونه رو تمیز میکنن و خونه زیر فرشها و لبه دیوارها پراز گرد و غبارهای انباشته شده بود، حتی خواهر زادم داشت بخشی از اونها رو میزد زیر فرش که عصبی شدم گفتم اینجوری میخوای کار کنی نکن درست تمیزش کن.
  دی ن اینهمه سوسک و حیوونها و بعدش گرد و غبار انباشته شده برام عجیب بود. لطفا اگر ممکنه تعبیرش رو برام بگید. متشکرم.

 50. نفس

  سلام وقتتون بخیرلطفاخواب مراتعبییرکنید،خواب دیدم رفتم داخل خانه ای و روی در دوحشره موذی شبیه سوسک ازدر حرکت کردن سمت من وبزرگ بودن ومن ترسیدم وجیغ میزدم وطلب کمک بودم وسریع رفتم ودردیگر روبه روم بود زدم بهم تانیان سمت من….باتشکر

 51. سحر

  سلام من خواب ديدم كف خونمون ميليونها سوسك مرده بودن و انگار كف خونه سيماني بود و اونها به خورد سيمان رفته بودن (چسبيده بودن) من اصلاً نميترسيدم فقط با همسرم دنبال چاره بوديم. ميشه تعبير خوابم رو بگيد؟ ممنون

 52. ایسودا

  سلام من خواب دیدم از زیر ناخن شصت دستم یه سوسک سیاه بزرگ آمد بیرون بعد تا دیدمش دستمو تموم دادمو انداختنش دور دهنم باز شد کلی سوسک ریز ریز آمده پشه ریز از دهنم پرواز کردن آمدن بیرون سوسک های ریز خیلی زیاد بودن بیشتر از چند هزار تا خودم خیلی ترسیدم دهنم باز بود و سوسک ریز پرواز میکرد و میرفت

 53. fateme

  سلام میشه خواب منم تعبیر کنین
  من هم خواب دیدم یه سوسک و چندتا حشره داشتن تو خونم فرار میکردن و فکر کنم از زیر در دررفتن البته منم ترسیدم بعدش آروم شدم یکم

  یه خواب هم دیدم با همسرم دعوام شده البته انگار تو خواب همسرم نبود بعد پاهام شده بود پره تاول های چرکی که هی میخواستن بپوکن بهم چسبیده بودن و کل پام رو گرفته بودن میخواست بپوکه انگار پوستم داشت قاچ میخورد ازشون چرک میومد ولی انگار پوستمم داشت قاچ میخورد اولش هی تاول میزد و میرفت ولی بعد اومد و یهو زیاد شد حالا نمیدونم تاول بود یا جوش ولی خیلی بزرگ آبکی و چندش بودن و صورتی

 54. فرشته

  سلام لطفا جواب نظر دو روز پیش من را بدهید ممنون

 55. فرشته

  سلام من یک خوابی را دو روز پیش فرستادم میشه لطف کنید تعبیرش را بگین ممنون میشم

 56. فرشته

  سلام بعد نماز صبح خواب عجیبی دیدم لطفا تعبیرش را بگوئید: خواب دیدم نماز می خواندم و دو سه تا سوسک کوچک و ی حشره دیگر کوچک و مارمولک بودند که به طرف من می آمدند و روی پای راستم و لای انگشت پای راست بین شصت و انگشت بعدی می رفتند و من با ترس و اضطراب پایم را تکان می دادم و هی می گفتم الله اکبر که دختر بزرگم متوجه شود و او حشرات را می زد و می کشت مارمولک را از لای انگشتانم بیرون کشید و من نمی خواستم نماز را قطع کنم ولی خیلی بد بود .بعد نشستم و لای انگشتان پایم را باز کردم یک حفره باز بود به اندازه یک سکه و توی آن پر از ماهی بود که حرکت نمی کردند انگار جای آنها بود و پایم درد می کرد فشار دادم و یک ماهی کوچک اما کامل و قشنگ بیرون آمد و من از درد راحت شدم . خیلی حالم بد است فکر این خواب ناراحتم می کند اگر ممکنه تعبیر خوابم را ایمیل کنید ممنونم

 57. مهسا

  سلام
  من خواب دیدم با همسر و فرزندم رفتیم خونه یه خانمی که نمی شناختمش. خونه بزرگ و ویلایی بود. ایشان بما یکی از اتاق ها را پیشنهاد کرد که بمونیم آنجا.
  وقتی داخل اتاق رفتم دیدم درز دیوار پر از لانه حشرات هست. ساس و کنه و سوسک و هر حشره خونخوار.
  شوهرم کمی حشره کش زد. یه حشره روی انگشت پسرم را داشت سوراخ می کرد که داخل گوشتش بشود. من گرفتمش و بسختی کشتمش وترکوندمش.
  و شروع به حشره کش نکردم. دیدم حشره کشتمام شد. و رفتم دوباره بخرم…

 58. شهناز

  با سلام من خواب دیدم که در اتاق پدرم پر از مورچه های بزرگ وکوچک سیاه رنگ است وبه پدرم گفتم که باسم یا چیز دیگر مورچه ها را از بین ببریم. اما پدرم گفت لازم نیست اگر من وارد اتاق شوم آنها میروند.لطفا تعبیر این خواب خوب است یا بد ..متشکرم

 59. سمیه بروخرد

  سلام من خواب دیدم خونه مادرم هستم ودیدم که کف خونه درکناره های دیوار وگوشه هاش شکاف برداشته وسوسک های زیادی میان بیرون..هرجاروکه نگاه میکردم ازگوشه هاش سوسک میادبیرون..واحساس میکنم که سمپاشی میکنم وروی آنها سم میپاشم…تعبیر آن چیست؟؟؟

 60. نسيم

  سلام ، من خواب ديدم يه سوسك بزرگ تو خونمه كه جيغ زدم و دويدم رفتم تو اشپزخونه اسپري بردارم ديدم اونجا هم تو مسيرم بازم سوسكه ريزو درست و تعداد بيشتر ، كفشم پام نبوداومدم بيرون ناراحت بودم داد و بيداد ميكردم يه آقايي كه اشنا بود تو خواب اومد بياد بره تو اشپزخونه اسپري بياره توي راه پاش اومد روسوسك بزرگه و له شد واز من از صداي جيغ و مشمئزي كه شده بودم از خواب پريدم، در ضمن ديواراي خونه هم نم زده شده بود باد كرده بود،

 61. معصومه

  سلام خواب دیدم یه خونه قدیمی نم دار هستش من داخل اون خونم به خودم میگم اینجا کجاست که متوجه میشم اون خونه سوسک های بالدار داره که پرواز میکنن با دیدنشون میترسم ولی کاری بهم ندارن منم سعی میکنم دیدنشون نادیده بگیرم و فرار کنم که مامانم بیرون اون خونست صدام میکنه منم میام بیرون کفش سفید کتونی میپوشم ولی بعدش دوباره برمیگردم داخل که کیفم کرم رنگم رو بردارم که مامانم عصبی میشه صدام میکنه بیا منم سریع سوار ماشین میشم مامانم تو ماشین بود و همسرم هم راننده ماشین که رنگ ماشین سفید بود

 62. atena

  سلام
  من خواب دیدم روی فرش نشستم و به مبل تکیه دادم بعد یه سوسک داره میاد سمتم که یهو پریدم بالا مبل نشستم که دیدم یه سوسک دیگه بغلمه ولی مرده تغریبا سیاه مایل به خرمایی بود رنگ همون سوسک زنده هه خواستم از سوسک دور بشم اون یکی هم اومد روی مبل خیلی ترسیدم خواستم فرار کنم بابام از سر کار اومد
  من سمت راست مبل بودم بابام چپ و اون دوتا سوسک هم وسط به بابام گفتم بکششون نکشت اسرارش کردم رفت دستمال اورد کشتشون و دستمال ها رو انداخت روی زمین و رفت گفتم من برشون نمیدارم ها گفت خودم میام فکر کنم رفته بود تو اتاق منم گوشه ی دستمال ها رو گرفتم خواستم پرت کنم اون ور دیدم دستم خورد به سوسکه منم دستمو کشیدم
  بعد از خواب پریدم •من ۱۳ سالمه
  راستی وفتی از خواب پریدم و ساعت رو نگاه کردم دیدم ساعت ۴ و ۲۳ یا۳۲ دقیقه است
  تعبیرش چیه؟

 63. م.ج

  سلام
  خواب دیدم یه عالمه سوراخ توی زمین بود که اگه پاهام رو روی سوراخ میگذاشتم از زمین سوسک میومد بیرون.بعد توی کمرم چندتا سوسک بود.لطفا خواب مرا تعبیر کنید

 64. Nori

  با سلام
  خواب دیدم که روی پرده پذیرای خونه ام ۳ تا سوسک هستن و با حشره کش کشتمشون برگشتم که سوسک هایی رو که کشتم بندازمشون بیرون د یبدم روی پرده پر از سوسک سیاه و بالداره روی همشون حشره کش گرفتم ک بمیرن یک دفعه یک سوسک خیلی خیلی بزرگ اومد از پشت پرده بیرون گفت بقیه رو میتونی بکشی ولی منو نمیتونی بکشی منم دنبال راه حل بودم ک چطور بکشمش که از خواب پریدم ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید

 65. مهتا

  سلام من خاب دیدم خونه خاهرم پر از سوسک های سیا و گنده که از گلدون های خونش اومده بودن بیرون و کل خونه پر از سوسک بود هیچ کاری با کسی نداشتن و همش اینور اونور میرفتن منم همش میومدم از خونه بیرون ولی دوباره میدیدم دم در خونه هستم و سوسک ها جلوی در

 66. Djfl

  میشه خوابم رو تعبیر کنین چون به جوابی نرسیدم
  خواب،دیدم با خانواده ام بالای یه تپه خاکی ایستاده بودم که میبینیم یه عالمه سوسک خیلی بزرگ حدود ده سانتی به سمتون میان ولی ما از بینشون رد میشیم بعضی ها رو هم لگد میکنیم و میرسیم پایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب است و به آن علت که دشمنان ضعیف خود را بی اهمیت دانسته اید و از بین برده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 67. سارا

  سلام من درخواب دیدم که حشراتی مثل عنکبوت سوسک های بزرگی به خانه ما امده اند واز پشت مبل ها حیوانات عجیبی بیرون می ایند ومن میخواستم انهارابکشم .

 68. امیر

  سلام من خواب دیدیم که تعداد زیادی سوسک داخل خونه عمم بود که فقط خانواده ما بودن دیگه کسی نبود یعنی عمم نبود این یعنی چی تازه سوسک ها خیلی عجیب و بزرگ بودن نه خیلی بزرگ اما از حالت طبیعی بزرگ تر درضمن من با اینکه تو واقعیت از سوسک میترسم اونجا تو خواب نترسیدم

 69. فاطمه‌

  سلام من چند شب پشت سر هم خواب دیدم یه سوسک میوفته رو سرم که من همون لحظه از خواب میپرم چون توی خواب سنگینی‌ رو حس میکردم و بلند می‌شدم کل اتاق می‌گشتم

 70. ملینا

  سلام من خواب دیدیم در اتاق خواب کس دیگری روی تخت خوابیده ام و وقتی پاشدم درون تخت و روی زمین پر از حشرات نیمه جون بود بعدش سریع اومدم بیروت از اتاق

 71. سارا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که حشرات مختلفی دارم که به من هدیه داده شده و ظاهر عجیب و زیبایی دارن و من اونا رو میخوردم میشه لطفا تعبیرشو بگید؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند هم بر خوبی باشد و هم بر ردی و اینکه هدیه نشان بر خوبی دارد ولی خوردن حشره نشان بر خوبی ندارد و به معنی آن است که به وسیله عملی به خودتان ضرر خواهید د رساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 72. پریا

  سلام خواب دیدم خاله هام دعوت کردیم برای اولین بار به خونه جدیدمون بعد یهو تو خونه پره حشرات زشت و مانند سوسک شد که همه فراری شدن.کیشه بگین تعبییرش چیه؟!

 73. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم که حین خواب متوجه حضور یک سوسک در اتاقم شدم
  از خواب بلند شدم و اون سوسک رو با دستمال کاغذی گرفتم
  موقعی که میخواستم اون رو بندازم بیرون انگار که سوسک منو نیش زد و وقتی دستمو نگاه کردم دیدم که یه زخم خیلی ریز بین انگشتانم ایجاد شده و من گفتم که چیزی نیست یه زخم کوچیکه.
  تعبیرش همون طور که فرمودید میتونه وجود یک دشمن پست و ضعیف باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوسک آمده است که نشان بر دشمنی ضعیف و مزاحم دارد و اینکه شما از وجود همچین شخصی در زندگیتان احساس خوبی ندارید. و احتمالا به شما هم آسیبی کوچک وارد خواهد کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 74. محبوبه

  سلام من خواب دیدم محل کارم از لوله های آب چند تا سوسک سیاه میومد بیرون . و یک آلبوم اداره که وقتی به زمین زدم بالهای مرغ متعفن اومد بیرون و همکارا هم نگاه میکردند و مگس هم رو بالهای مرغ بود . لطفا تعبیرشو بهم بگید .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک و مگس هر دو نشان بر دشمنانی هستند که برای شما در محل کارتان مزاحمت ایجاد می‌کنند و حتی ممکن است شما را در نزد دیگران تخریب کنند. صدقه بدهید و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 75. سحر

  سلام وقت بخير
  من خواب ديدم موهاي بلند و مشكي دارم كه باز گذاشته بودم يه دفعه يه سوسك مشكي و بالدار اومد سمتم و نشست روي موهام
  اول خواهرم سعي داشت سوسك رو بزنه ولي موفق نشد.سوسك خيلي محكم چسبيده بود به موهام، خودم بدون اينكه ازش بترسم چند باري موهامو تكون دادم تا اخر پرواز كرد و رفت
  ممنون ميشم تعبير خوابمو بفرماييد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما ده نزد دیگران محبوب خواهید بود و ابرویتان حفظ خواهد شد و اما در این بین دشمنی ضعیف به شما نزدیک خواهد شد که آسیبی نخواهد رساند و آن را با رفتارتان دور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 76. حنا ناصری

  سلام من خوابی که دیدم درباره موضوع دیگری هست. خواب دیدم تلفن رو دادم به دست برادر بزرگترم و از ایشون خواستم عقد من و نامزدم رو که مدتهاست قصد ازدواج داریم رو بخونن، ایشون تلفن رو گرفتن و تا اومدن اقدام کنن من از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر تغیر و تحول است که در زندگی برایتان رخ خواهد داد و نیک است. اما اینکه صیغه عقد خوانده نشده را به فال نیک بگیرید و بهتر است که ندیده اید. به این علت که عاقد و صیغه عقد نشان بر جدایی و تفرقه بین دو نفر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 77. لیلا

  سلام خاب دیدم کلی سوسک وملخ وعقرب پر خونم شده و من خیلی ترسیدم

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر این خواب باید عرض شود که ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است مشکلاتی برایتان پیش بیاید که حاصل از افرادی است که با ان ها در ارتباط هستید و باید در روابطتان بسیار دقیق باشید که خدای ناکرده سبب مشکلاتی برای شما نشود.
   از این رو حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 78. عاطفه

  سلام من خواب دیدم که کلی سوسک بهم حمله کردن و من ترسیدم.
  یهو از خواب پریدم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک نشان بر دشمنی دارد که شما را به شکلی میازارد و شما از وجود ان ناراحت هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 79. ل.ج

  سلام بنده در خواب دیدم خانم ناشناسی غذا درست میکند که داخل آن چند تا سوسک دیده میشود و او سعی میکند اونها رو از غذا دور کند ولی نمی تواند لطفا تعبیر خواب مرا بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که شما را خیری در اینده قرار گرفته است اما انقدر کسان مزاحم در اطراف شما ممکن است زیاد باشد که رسیدن ان به دست شما سخت خواهد شد و از این رو بسیار سعی بر ان کنید که روابط خود را پالایش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 80. فریبا فراهانی

  آخرین چیزی که از خابم یادمه یه چیزی مثل یه حشره بزرگ دقیقا روی تشکم بین پاهام مرده افتاده بود بصورت دمر،، همون حالتی که من خاب بودم بین پاهای من مرده و افتاده اما بزرگ مثل حشره بزرگ بالدار نه سوسک،از خاب پریدم با ترس الله اکبر اذان صب بود، والبته از دوروز قبل خیلی از خدا یه نشونه درمورد یه مسئله خاسته بودم ، میشه تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید .

 81. حمید

  با سلام
  من خواب دیدم تو اتاقم دراز کشیدم یهو یه عالمه سوسک و حشرات موذی دارن به سمتم میان که پریدم حتی برقم روشن کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوسک آمده است که سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 82. حسین

  من درخواب دیدم بصورت دمر خوابیدم و جلوی چشمم مایل به چپ سوسک بزرگ سفید داره خودشو تمیز می‌کنه بعد روبروی همون سوسک سمت راست من یه سوسک دیگه که کمی کوچکتر و سفیدتره داره خودشو آماده می‌کنه بعد بهم نزدیک شدن همدیگرو بغل کردن و دستو
  پاشونو روی خط های روی شکم هم میکشند که من احساس کردم دارن جفت گیری میکنند و من از تعجب بزرگ بودن وسفید بودن سوسکها از خواب پریدم وساعت پنج صبح بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این تعبیر است که شما در آینده افرادی را در زندگیتان ملاقات خواهید کرد که می‌توانند دشمنانی باشد که شما آنان را دوست بدانید و آزاری هم به شما نخواهند رساند و اینکه امکان بیشتر شدن دشمن شما در این خواب آشکار است.
   سربلند و پیروز باشید.

 83. حسین

  من درخواست دیدم بصورت دمر خوابیدم و جلوی چشمم مایل به چپ سوسک بزرگ سفید داره خودشو تمیز می‌کنه بعد روبروی همون سوسک سمت راست من یه سوسک دیگه که کمی کوچکتر و سفیدتره داره خودشو آماده می‌کنه بعد بهم نزدیک شدن همدیگرو بغل کردن و دستور پاشونو روی خط های روی شکم هم میکشند که من احساس کردم دارن جفت گیری میکنند و من از تعجب بزرگ بودن وسفید بودن سوسکها از خواب پریدم وساعت پنج صبح بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک بر این معنی است که سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 84. ملیحه اسماعیلی

  خواب دیدم از درو دیوار نزدیک حمام سوسک کوچک داره به تعداد زیاد میاد بیرون
  من طبق عادت بیداری چندتا کشتم بقیه رو هم میزدم شون ولی ضربه اصابت نمیکرد
  بعضیاشون فرار میکردن
  من در خواب با یه حالت گیجی بودم و همش به این فک میکردم عه مثل همیشه سوسکها از دستم فرار میکنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک بر این معنی است که سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 85. علی

  تعبیر سوسک ماده در حال تولید مثل وبه دنیا آوردن سوسکهای ریز البته بالدار
  خارج شدن سوسک بالدار بزرگ از دهان
  سجده کردن سوسکهای بالدار ب صورت دسته جمعی کنار هم مانند دسته یا صف نماز جماعت
  تعبیر اینها چیست ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای سوسک امده است که شخصی است بسیار مکروه و مشمئز کننده.
   امادر این خواب هایی که فرمایش کردید در مورد اول به معنای ان است که شما به واسطه ی عملی در حال زیاد کردن تعداد انی افراد در اطراف خود هستید و در خواب دوم هم میتواند به این معنا باشد که دشمنان شما و یا همان اشخاصی که در ابتدا عرض کردم دیگر با شما کاری ندارند و این به واسطه ی ایمان شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 86. ارین

  خواب دیدم در مدرسه هستم و تو کلاس نشستم و یکدفعه یک عالمه سوسک وارد کلاس میشوند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد.
   سربلند و پیروز باشید .

 87. علیرضا

  سلام
  میشه لطف کنین و تعبیر خواب منو بهم بگین چون من به جواب روشنی نرسیدم!
  من قصد سفر به مکانی رو داشتم و دارم، خوابی دیدم مبنی بر اینکه تو مکانی که قصد داشتم برم نشستم و یک دفعه زیر دستم رو نگاه میکنم و میبینم که پر از بچه سوسکه، تعدادی رو میکشم و بعد فرار میکنم به اتاقی توی راه زمین پر از سوسک های فاضلاب بود اما تو اتاق نبودن، ولی وقتی رسیدم تو اتاق از یک ورودی کوچک سوسک ها به داخل اتاق هجمه اوردن و شخصی توی اتاق بود و جلوی ورود اکثر سوسک هارو گرفت!!
  به دلیل وجود تعبیر های متفاوت بنده یه خورده گیج شدم
  میشه راهنماییم کنین و در صورت امکان بگین که تعبیرش چیه؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن سوسک در خواب نشانه پرحرارت بودن و احساس گرم شما در رابطه با دیگران می باشد و اطرافیان باید از وجود این هیجان و حرارت آگاهی داشته باشند تا به شما حسادت نکنند.
   سربلند و پیروز باشید .

 88. عرفان

  سلام من خواب دیم که توی اتاقم خواب هستم یه دفعه می خوام برم بیرون ولی در اتاقم باز نمیشه یه دفعه کلی حشره مخصوصا یک نوع سوسک بهم حمله ور شدم ولی روم نیومدن یه دفعه یه حشره ی بال دار میاد پشت گردنم میشینه چون اتاقم تاریک بود نفهمیدم چی بود ولی یه ضربه به پشت گردنم میزنم ولی نمی دونم دیگه چی شد اون حشره ی بال دار مرده یا نه

 89. Afsane

  خواب دیدم مامانم فرش و کنار زد و یه سوسک بزرگ اومد بیرون و من از ترسم دویدم تو اتاق و درو بستم

 90. سارینا بارانی

  خواب دیدم یک سوسک روی دیوارمون بود رفت سمت ی گوشه دیوار و من حواسم به موش پرت شد دوباره اونجارو دیدم سوسکه نبود و موشه هم سیاه و بزرگ بود و از روی کسی که بغلم خوابیده بود رد شد و اومد سمته من و من از خواب پریدم

نظر خود را بیان کنید