تعبیر خواب سوسک

دیدن سوسک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سوسک در خواب چیست؟

تعبیر دیدن سوسک در خانه چیست

سوسک تعبیر دیگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمنی است ضعیف و پست و حقیر که زحمت می آفریند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود می آورد.

کشتن سوسک رفع زحمت است و ایجاد خوش دلی و پیروزی و چیرگی بر دشمن اگر چه ضعیف و ناتوان باشد.

دیدن سوسک های زیاد تشویش و نگرانی است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.


تعبیر خواب سوسک بر روی بدن

اگر در خواب ببینید سوسک ها به بدن شما حمله کرده اند، تعبیر خواب خوبی نخواهد داشت. تعبیر خواب سوسک بر روی بدن نشان از یک تصادف احتمالی یا قرار گرفتن در یک موقعیت نامناسب است. موقعیتی که ممکن است به شما آسیب بزند. یا به نحوی سلامتی شما را به خطر اندازد.

پس اگر در خواب حمله ی سوسک ها به بدن خود را شاهد بودید، بهتر است از منزلتان غیر از موارد ضروری خارج نشوید. یا این که برای انجام کارهای روزانه ی خودتان از دیگران کمک بگیرید. در منزل استراحت کنید و تاثیر منفی این خواب را از بدن خود دور نمایید.

تعبیر خواب سوسک هایی که به بدن شما حمله کرده اند می تواند تاثیر عجیبی بر روی ذهن و فکر شما بگذارند از این رو بهتر است این خواب ها را در خود حل نموده و با انرژی مثبت جایگزین نمایید.


تعبیر خواب سوسک، معبرین غربی

سوسک در خواب، نمادی از موفقیت و شانس می باشد. بدست آوردن جایزه ای بزرگ در دنیای واقعی تنها با خواب سوسک دیدن.

سوسک در خواب نشانی از پیشرفت و موفقیت است. شاید خواب سوسک دیدن برای شما چندان دلچسب و لذت بخش نباشد. اما زمانی که به نتیجه ی این خواب فکر میکنید ترجیح می دهید در خواب سوسک ببینید.


تعبیر خواب سوسک در غذا

اگر در خواب ببینید که در غذای شما سوسک وجود دارد، می تواند تعبیر خوبی نداشته باشد. تعبیر خواب سوسک که در غذا افتاده باشد نماد انسان های حسودی هستند که در اطراف شما زندگی می کنند. پیشرفت و موفقیت شما برخی را دچار حسادت می کند.

پشت سرتان حرف میزنند و در ظاهر با شما خوب هستند. اگر چنین شخصی را در اطراف خود دارید تلاش کنید آن را از خود دور نمایید. اگر در خواب سوسک دیدید که در غذای شما افتاده است.

در تعبیر خواب سوسک می توانیم تنها به آن شخص اشاره نماییم. پس بهتر است مراقب انتخاب دوستان و آدمهای اطراف خود باشید.


خواب های مرتبط با سوسک


☺ تعبیر خواب «سوسک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سوسک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


49 دیدگاه

 1. محمد اکبر

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم که یکی از اقوام داخل یه منزلی باهاشون بودم که غریبه بود بعد یه سوسک بالدار اونجا بود که یهو به سمت من پرواز کرد و اومد منم سعی میکردم دورش کنم از بدنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که به واسطه ی ان شخص با کسی که دشمنی بسیار ضعیف و حقیر است اشنا شوید و باید ان را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ناشناس

  سلام. من چند شب هست همش خواب سوسک میبینم با حالت های مختلف. من دیگه خسته شدم. از دیدن سوسک چندشم میشه. خواب دیدم که کلی سوسک پرنده داخل خونمون بودن و من و خواهرم تو خواب بودیم وقتی به سوسک ها نگاه میکردم اونها پنهان میشدن و بعضی از سوسک ها روی فرش بودن بعضی هاشون قرمز بعضی هاشون سیان. یکیشون قرمز بود و زیر پتوم بود همون موقع سوسک رو بلند کردم و گذاشتمش پیش بقیه سوسک ها و بعد از خواب بیدار شدم.

  خواب بعدی که یادم هست اینه که در خیابان بودم رفتم در یک مغازه ایستادم. چند سوسک دیدم که به سمت من میومدن و بعد از خواب بیدار شدم. میشه تعبیرش کنید.
  بقیه خواب های سوسک رو یادم رفته

  • تعبیر خواب

   با سلام
   باید بدانید که خواب های تکراری را بی معنا می دانند و از این رو ممکن است برای شما تعبیری نداشته باشد اما باید برای احتیاط در روابطتان دقیق باشید که خدای ناکرده کسی که از شما بسیار ضعیف تر است برای شما زحمتی نیافریند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محدثه حیدری

  سلام خواب دیدم توی خواب یه سوسک کوچیک کشتم و با دستمال برداشتم و انداختم دور ولی یه سوسک بزرگ از دستم در رفت و نتونستم بکشمش تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که نشان از ان می تواند باشد که در اینده شما کسی را از خود دور کنید که مزاحم است اما به واسطه ی آن کس دیگری را پیدا کنید که مزاحم شما است. از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علیرضا

  سلام من خواب دیدم که یه فرش پر از سوسک های کوچک مرده رو تکاندم و همش رو روی زمین ریختم و قبلش هم کلی سوسک ریز میدیدم بعد به طور واقعی از خواب بیدار شدم یه سوسک رو دستم داشت راه میرفت این تعبیر شده یا تعبیرش چیز دیگه ای هست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این تعبیر باشد که در اینده کسانی در نزدیکی شما خواهند بود که برای شما زحمت افرینند اما به راحتی باید ان ها را از خود دور کنید.
   سربلنند و پیروز باشید

 5. سعید

  سلام.
  در خواب سه تا سوسک بودن که به حالت نیمه جان به پشت افتاده بودن .یکیشون رو با پا زدم انگار وقتی اومد توی افتاد قبل از اینکه با پا بکشمش پر زد و رفت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای سوسک می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان است که در اینده نه چندان دور ممکن است کسانی که دشمنانی ضعیف برای شما هستند به راحتی از شما دور شوند و از این رو بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. بابک

  سلام. خواب دیدم که با برادر بزرگم در اتاق نشستيم و حرف می‌زنیم. یهو از بالاي کمد دیواری تعدادی سوسک پائین می‌آمدند. من ترسيدم از اتاق خارج شدیم. و بعدش من با حشره کش بهشون اسپري می‌زدم که بعدش بیدار شدم‌.. _. لطفا تعبير کنيد.. تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که از شر کسی که برای شما مزاحمتی ممکن است ایجاد کند راحت خواهید شد و از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. Djfl

  میشه خوابم رو تعبیر کنین چون به جوابی نرسیدم
  خواب،دیدم با خانواده ام بالای یه تپه خاکی ایستاده بودم که میبینیم یه عالمه سوسک خیلی بزرگ حدود ده سانتی به سمتون میان ولی ما از بینشون رد میشیم بعضی ها رو هم لگد میکنیم و میرسیم پایین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب است و به آن علت که دشمنان ضعیف خود را بی اهمیت دانسته اید و از بین برده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. سارا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که حشرات مختلفی دارم که به من هدیه داده شده و ظاهر عجیب و زیبایی دارن و من اونا رو میخوردم میشه لطفا تعبیرشو بگید؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند هم بر خوبی باشد و هم بر ردی و اینکه هدیه نشان بر خوبی دارد ولی خوردن حشره نشان بر خوبی ندارد و به معنی آن است که به وسیله عملی به خودتان ضرر خواهید د رساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم که حین خواب متوجه حضور یک سوسک در اتاقم شدم
  از خواب بلند شدم و اون سوسک رو با دستمال کاغذی گرفتم
  موقعی که میخواستم اون رو بندازم بیرون انگار که سوسک منو نیش زد و وقتی دستمو نگاه کردم دیدم که یه زخم خیلی ریز بین انگشتانم ایجاد شده و من گفتم که چیزی نیست یه زخم کوچیکه.
  تعبیرش همون طور که فرمودید میتونه وجود یک دشمن پست و ضعیف باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوسک آمده است که نشان بر دشمنی ضعیف و مزاحم دارد و اینکه شما از وجود همچین شخصی در زندگیتان احساس خوبی ندارید. و احتمالا به شما هم آسیبی کوچک وارد خواهد کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. محبوبه

  سلام من خواب دیدم محل کارم از لوله های آب چند تا سوسک سیاه میومد بیرون . و یک آلبوم اداره که وقتی به زمین زدم بالهای مرغ متعفن اومد بیرون و همکارا هم نگاه میکردند و مگس هم رو بالهای مرغ بود . لطفا تعبیرشو بهم بگید .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک و مگس هر دو نشان بر دشمنانی هستند که برای شما در محل کارتان مزاحمت ایجاد می‌کنند و حتی ممکن است شما را در نزد دیگران تخریب کنند. صدقه بدهید و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. سحر

  سلام وقت بخير
  من خواب ديدم موهاي بلند و مشكي دارم كه باز گذاشته بودم يه دفعه يه سوسك مشكي و بالدار اومد سمتم و نشست روي موهام
  اول خواهرم سعي داشت سوسك رو بزنه ولي موفق نشد.سوسك خيلي محكم چسبيده بود به موهام، خودم بدون اينكه ازش بترسم چند باري موهامو تكون دادم تا اخر پرواز كرد و رفت
  ممنون ميشم تعبير خوابمو بفرماييد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما ده نزد دیگران محبوب خواهید بود و ابرویتان حفظ خواهد شد و اما در این بین دشمنی ضعیف به شما نزدیک خواهد شد که آسیبی نخواهد رساند و آن را با رفتارتان دور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. حنا ناصری

  سلام من خوابی که دیدم درباره موضوع دیگری هست. خواب دیدم تلفن رو دادم به دست برادر بزرگترم و از ایشون خواستم عقد من و نامزدم رو که مدتهاست قصد ازدواج داریم رو بخونن، ایشون تلفن رو گرفتن و تا اومدن اقدام کنن من از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر تغیر و تحول است که در زندگی برایتان رخ خواهد داد و نیک است. اما اینکه صیغه عقد خوانده نشده را به فال نیک بگیرید و بهتر است که ندیده اید. به این علت که عاقد و صیغه عقد نشان بر جدایی و تفرقه بین دو نفر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. لیلا

  سلام خاب دیدم کلی سوسک وملخ وعقرب پر خونم شده و من خیلی ترسیدم

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر این خواب باید عرض شود که ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است مشکلاتی برایتان پیش بیاید که حاصل از افرادی است که با ان ها در ارتباط هستید و باید در روابطتان بسیار دقیق باشید که خدای ناکرده سبب مشکلاتی برای شما نشود.
   از این رو حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 14. عاطفه

  سلام من خواب دیدم که کلی سوسک بهم حمله کردن و من ترسیدم.
  یهو از خواب پریدم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک نشان بر دشمنی دارد که شما را به شکلی میازارد و شما از وجود ان ناراحت هستید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. ل.ج

  سلام بنده در خواب دیدم خانم ناشناسی غذا درست میکند که داخل آن چند تا سوسک دیده میشود و او سعی میکند اونها رو از غذا دور کند ولی نمی تواند لطفا تعبیر خواب مرا بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که شما را خیری در اینده قرار گرفته است اما انقدر کسان مزاحم در اطراف شما ممکن است زیاد باشد که رسیدن ان به دست شما سخت خواهد شد و از این رو بسیار سعی بر ان کنید که روابط خود را پالایش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. فریبا فراهانی

  آخرین چیزی که از خابم یادمه یه چیزی مثل یه حشره بزرگ دقیقا روی تشکم بین پاهام مرده افتاده بود بصورت دمر،، همون حالتی که من خاب بودم بین پاهای من مرده و افتاده اما بزرگ مثل حشره بزرگ بالدار نه سوسک،از خاب پریدم با ترس الله اکبر اذان صب بود، والبته از دوروز قبل خیلی از خدا یه نشونه درمورد یه مسئله خاسته بودم ، میشه تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید .

 17. حمید

  با سلام
  من خواب دیدم تو اتاقم دراز کشیدم یهو یه عالمه سوسک و حشرات موذی دارن به سمتم میان که پریدم حتی برقم روشن کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوسک آمده است که سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. حسین

  من درخواب دیدم بصورت دمر خوابیدم و جلوی چشمم مایل به چپ سوسک بزرگ سفید داره خودشو تمیز می‌کنه بعد روبروی همون سوسک سمت راست من یه سوسک دیگه که کمی کوچکتر و سفیدتره داره خودشو آماده می‌کنه بعد بهم نزدیک شدن همدیگرو بغل کردن و دستو
  پاشونو روی خط های روی شکم هم میکشند که من احساس کردم دارن جفت گیری میکنند و من از تعجب بزرگ بودن وسفید بودن سوسکها از خواب پریدم وساعت پنج صبح بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این تعبیر است که شما در آینده افرادی را در زندگیتان ملاقات خواهید کرد که می‌توانند دشمنانی باشد که شما آنان را دوست بدانید و آزاری هم به شما نخواهند رساند و اینکه امکان بیشتر شدن دشمن شما در این خواب آشکار است.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. حسین

  من درخواست دیدم بصورت دمر خوابیدم و جلوی چشمم مایل به چپ سوسک بزرگ سفید داره خودشو تمیز می‌کنه بعد روبروی همون سوسک سمت راست من یه سوسک دیگه که کمی کوچکتر و سفیدتره داره خودشو آماده می‌کنه بعد بهم نزدیک شدن همدیگرو بغل کردن و دستور پاشونو روی خط های روی شکم هم میکشند که من احساس کردم دارن جفت گیری میکنند و من از تعجب بزرگ بودن وسفید بودن سوسکها از خواب پریدم وساعت پنج صبح بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک بر این معنی است که سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. ملیحه اسماعیلی

  خواب دیدم از درو دیوار نزدیک حمام سوسک کوچک داره به تعداد زیاد میاد بیرون
  من طبق عادت بیداری چندتا کشتم بقیه رو هم میزدم شون ولی ضربه اصابت نمیکرد
  بعضیاشون فرار میکردن
  من در خواب با یه حالت گیجی بودم و همش به این فک میکردم عه مثل همیشه سوسکها از دستم فرار میکنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب سوسک بر این معنی است که سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد. کشتن سوسک رفع زحمت است و ايجاد خوش دلي و …
   پيروزي و چيرگي بر دشمن اگر چه ضعيف و ناتوان باشد. ديدن سوسک هاي زياد تشويش و نگراني است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. علی

  تعبیر سوسک ماده در حال تولید مثل وبه دنیا آوردن سوسکهای ریز البته بالدار
  خارج شدن سوسک بالدار بزرگ از دهان
  سجده کردن سوسکهای بالدار ب صورت دسته جمعی کنار هم مانند دسته یا صف نماز جماعت
  تعبیر اینها چیست ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای سوسک امده است که شخصی است بسیار مکروه و مشمئز کننده.
   امادر این خواب هایی که فرمایش کردید در مورد اول به معنای ان است که شما به واسطه ی عملی در حال زیاد کردن تعداد انی افراد در اطراف خود هستید و در خواب دوم هم میتواند به این معنا باشد که دشمنان شما و یا همان اشخاصی که در ابتدا عرض کردم دیگر با شما کاری ندارند و این به واسطه ی ایمان شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 22. ارین

  خواب دیدم در مدرسه هستم و تو کلاس نشستم و یکدفعه یک عالمه سوسک وارد کلاس میشوند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سوسک تعبير ديگر حشرات موذی خانگی را دارد و آن دشمني است ضعيف و پست و حقير که زحمت مي آفريند و در شما کراهت و اشمئزاز به وجود مي آورد.
   سربلند و پیروز باشید .

 23. علیرضا

  سلام
  میشه لطف کنین و تعبیر خواب منو بهم بگین چون من به جواب روشنی نرسیدم!
  من قصد سفر به مکانی رو داشتم و دارم، خوابی دیدم مبنی بر اینکه تو مکانی که قصد داشتم برم نشستم و یک دفعه زیر دستم رو نگاه میکنم و میبینم که پر از بچه سوسکه، تعدادی رو میکشم و بعد فرار میکنم به اتاقی توی راه زمین پر از سوسک های فاضلاب بود اما تو اتاق نبودن، ولی وقتی رسیدم تو اتاق از یک ورودی کوچک سوسک ها به داخل اتاق هجمه اوردن و شخصی توی اتاق بود و جلوی ورود اکثر سوسک هارو گرفت!!
  به دلیل وجود تعبیر های متفاوت بنده یه خورده گیج شدم
  میشه راهنماییم کنین و در صورت امکان بگین که تعبیرش چیه؟
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن سوسک در خواب نشانه پرحرارت بودن و احساس گرم شما در رابطه با دیگران می باشد و اطرافیان باید از وجود این هیجان و حرارت آگاهی داشته باشند تا به شما حسادت نکنند.
   سربلند و پیروز باشید .

 24. عرفان

  سلام من خواب دیم که توی اتاقم خواب هستم یه دفعه می خوام برم بیرون ولی در اتاقم باز نمیشه یه دفعه کلی حشره مخصوصا یک نوع سوسک بهم حمله ور شدم ولی روم نیومدن یه دفعه یه حشره ی بال دار میاد پشت گردنم میشینه چون اتاقم تاریک بود نفهمیدم چی بود ولی یه ضربه به پشت گردنم میزنم ولی نمی دونم دیگه چی شد اون حشره ی بال دار مرده یا نه

 25. Afsane

  خواب دیدم مامانم فرش و کنار زد و یه سوسک بزرگ اومد بیرون و من از ترسم دویدم تو اتاق و درو بستم

 26. سارینا بارانی

  خواب دیدم یک سوسک روی دیوارمون بود رفت سمت ی گوشه دیوار و من حواسم به موش پرت شد دوباره اونجارو دیدم سوسکه نبود و موشه هم سیاه و بزرگ بود و از روی کسی که بغلم خوابیده بود رد شد و اومد سمته من و من از خواب پریدم

نظر خود را بیان کنید