تعبیر خواب مگس

دیدن مگس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مگس در خواب چیست؟

تعبیر خواب مگس

اگر در خواب ببينيم مگسي در چاي يا شربت يا غذاي ما افتاده در روزهاي آينده کراهتي در ما پديد مي آيد. کمتر اتفاق مي افتد که يک مگس را تنها در خواب ببينيم غالبا دسته مگس ها در فضاي خانه و اتاق پرواز و وز وز مي کنند. شنيدن صداي مگس در خواب نشان آن است که آدم هاي بي شخصيت و ولنگار درباره شما داوري مي کنند و ياوه مي گويند و سعايت آن ها چنان فاقد ارزش و اعتبار است که گوئي وزوز مگس شنيده مي شود. اگر در خواب ديديد مگسي گرد سر شما پرواز مي کند مزاحمي در زندگي شما پيدا مي شود و اگر آن مگس صدا داشت کسي از ديگري نزد شما بد مي گويد و رغبت مي کند و مي خواهد آبروي شخص ثالث غايبي را خدشه دار کند. اگر دسته اي از مگس ها را ديديد که در اتاق يا در اطراف شما هستند جمعي مردم دون و پليد گرد شما را مي گيرند و ضمن اين که نيت سو استفاده دارند مزاحمت ايجاد مي کنند. اگر ديديد لاشه گوسفندي هست و مگس هاي بسياري بر آن نشسته اند جمعي مفتخور مگس صفت در صدد تصاحب مالي هستند. اگر لاشه و گوشت متعلق به شما باشد مال شما در معرض تجاوز است، روي هم رفته مگس ها در خواب مزاحم و مفتخور و بي ارزش هستند در ضمن لجباز و سمج.

تعبیر خواب «مگس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مگس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. سلام من خواب دیدم رو هرچیز کثیفی توخونمون مگس میچرخید و من میخواستم جارو بردارم ولی نمیزاشتن دورسرم میچرخیدن

 2. خواب دیدم که مگس در شلوارم بود و پس از چند دقیقه به کمک کسی دیگر آن را آزاد کردم از درون شلوارم.که اول فکر این رو داشتم که زنبور است اما پس از آزاد کردنش توسط یکی از افراد نزدیک خانوادم متوجه شدم مگس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب شلوار امده است که به معنای روابط جنسی مرد است و اینکه شما در خوابتان در شلوارتان مگس دیده اید باید برای تعبیر مگس هم جالب باشد که به این معنی است که مگس در خواب شخصی مزاحم است و این خواب تعبیری اینگونه دارد که شخصی یا کسی در روابط شما سرک خواهد کشید و مزاحم شما می شود و باید سعی کنید این اجازه را به هیچ کسی ندهید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب شلوار الامتو

 3. مجید محمدی کهره در

  سلام ببخشید من خواب دیدم مگس که بروی حیوان سگ مینشیند برروی بدنم یکدفعه گرفتم کشتم به تعداد زیاد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار ساده و مشخص است و احتمالا به این شکل خواهد بود که در حال حاضر و یا در اینده ی نه چندان دور کسانی را گرد خود جمع خواهید کردو یا در جمعی وارد خواهید شد که فقط شما را به قصد منفعت خود خواهند و شما از این موضوع مطلع میگردید و این خواب بدان جهت آمده است که شما را سریعتر از این موضوع اگاه کند تا خدای ناکرده متضرر نشوید.بسیار در روابطتان مراقب اباشید و به هرکسی اطمینان نککنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام
  من خواب دیدم یه عالمه خرمگس جمع شد تو خونه مادرم حشره کش زد روشون همشون پروانه های خوش رنگ و بزدگ شدن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مگس به معنای مزاحم است و این اشاره ای به اطرافیانتان می تواند داشته باشد که در این خواب همانگونه که فرمایش کردید مگس های زیاید دیده اید که همان کسانی هستند که ممکن است در زندگی شما باشند و فقط انسان های سودجو باشند و در این مورد باید به گفته های مادرتان گوش دهید که مسیر را برایتان روشن کند و یا انکه شما را اگاه کند ولی نه اینکه بی منطقانه برای شما مسیری که خود دوست دارند مشخص کنند که ان هم پایانی خیر ندارد.نسبت به اطرافیانتان تامل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام …من خواب دیدم که یه جوش کوچک روی صورتم بود که از اون مگس های خیلی کوچکی بیرون می آمد که یکهو دیگر چیزی نیامدهمان جوش را ازبین بردم و ناگهان مگسهای ریز زیادی از آن بیرون‌آمد
  ممنون میشیم تعبیرقشو بهم بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مگس در اینجا به معنای مسایل و یا افرادی است که شما هم اکنون شروع به پیدا کردن آنها کرده اید .
   مطالبی که احتمال زیاد به زیان شما خواهند بود.
   و جوش در خواب نشانه از خویشتن شماست و نوع ان جوش بسیار مه ماست که در اینجا از جوش شما مگش بیرون آمده است که در نهایت تعبیری بدین شکل خواهد داشت که شما در حال پالایش درون خود هستید و به مسیری که پیش گرفته اید ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام
  خواب دیدم دارم باسگ کوچک و باهوشی بازی میکنم وقی روی زمین تف کردم از دهنم مگس مرده در آمد بازهم تف کردم همین اتفاق یکبار دیگر افتاد
  بعد لحظاتی دسته ی مگس از گلوم خارج می شد
  داشتم خفه میشدم که از خواب بیدار شدم
  ممنون میشم اگه تعبیر خوابم رو صحیح بگید
  مرسی از لطفتون

 7. اسرا عطایی در

  سلام بنده خاب دیده که مگسی ره از خانه بیرون میکند

  لطفا تعبیر بفرمایید….

 8. بنده خواب دیدم که در همه اتاقها مگس کوچک و بزرگ هست و من تند و تند همه آنها را با مگس گش می کشم ولی تعدادشان زیاد بود و لاشه آنها جمع می کنم و بیرون از خانه می اندازم آنقدر مگس کشتم که دسته مگس کش شکست ودر فکر اسپری مگس کش بودم که از خواب بیدار شدم

 9. شقایق در

  سلام
  بنده خواب دیدم که یک جعبه انگور قرمز و یک مگس بزرگ سبز که در میان آنها بود و با پلاستیک روی آنها پوشانده شده بود را بعد از گذر از دشت و دمن و چشمه سار و … به منزل آوردم و در نهایت در پلاستیک را باز کردم و مگس را رها کردم.

  لطفا تعبیر بفرمایید.

نظر خود را بیان کنید