تعبیر خواب شلوار

دیدن شلوار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شلوار در خواب چیست؟

شلوار

شلوار با روابط جنسی مرد ارتباط می یابد، حتی اگر اشاره به زن و همسر بیننده خواب باشد به هیچ وجه جنبه _ عاطفی – ندارد.

اگر ببینید که شلوار خود را گم کرده اید از نظر روابط جنسی دچار تشویش و اظطراب می شوید و بیشتر از هر چیز نگران قضاوت مردم درباره خودتان خواهید شد. بخصوص اگر در خواب ببینید که بدون شلوار از خانه بیرون می روید یا در معرض نگاه مردم قرار بگیرید این نشان آن است که مردم درباره شما حرف می زنند و به خود حق می دهند که در مورد مسائل خصوصی شما داوری می کنند.

اگر در خواب ببینید شلواری گشاد و بی قواره پوشیده اید روابط شما با همسرتان و هر زنی که در زندگی تان وجود دارد به سردی می گراید و اگر شلوارتان زیاد تنگ باشد تحت فشار قرار می گیرید و به شما چیز هائی تحمیل می شود که نمی پسندید و دوست نمی دارید.

اگر در خواب ببینید که شلواری را که به پا دارید متعلق به خودتان نیست گویای آن است که زنی با نیت فساد و گناه در مسیر زندگیتان قرار می گیرد.


دیدن شلوار پاره و کهنه در خواب

اگر در خواب ببینید شلواری نامتناسب پوشیده اید ولی بقیه لباس شما مرتب است، مثلا پاچه های شلوارتان از زیر زانو بریده شده یا جیب های نا همرنگ بر آن دوخته اند یا مانند دلقک های سیرک شلواری گشاد و پف دار و تمسخر انگیز به پا دارید این به شما خبر می دهد که از جانب همسرتان به آبروی شما لطمه وارد می آید و او کاری می کند که شما را سرزنش و ملامت می نمایند و شرمندگی تحمل خواهید کرد.

اگر در خواب ببینید که شلوار پشت و رو پوشیده اید همسرتان به شما دروغ می گوید و احیانا خیانت می کند چه از نظر مالی و چه از جهت عاطفی.


رنگ شلوار در خواب

اگر در خواب ببینید شلواری با رنگ سرخ پوشیده اید خوب نیست و آبروی شما در مخاطره قرار می گیرد. اگر زرد باشد خودتان و همسرتان در معرض ابتلا به بیماری قرار می گیرید. اگر سبز باشد به سفر می روید و در پایان غمگین می شوید. سیاه بد نیست به شرطی که با بقیه لباستان هماهنگ باشد.


خواب های مرتبط با شلوار


☺ تعبیر خواب «شلوار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شلوار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


41 دیدگاه

 1. مهدی

  خواب دیدم شلوار نویی که فقط دو سه بار پوشیدم (از قسمت جیب پشت سمت راست) در حال نخ نخ شدن و من با دست در حال کندن آن نخ‌ها هستم که یه دفه اون قسمت دُرسته و کامل پاره حدود ۲۰یا ۳۰ پاره شد و افتاد جلوی روم
  توی خواب میدونستم شلوار نوعه رو پوشیدم ولی قسمت پاره شده اون رنگی نبود

 2. فاطمه

  سلام،خواب دیدم،ی خانومی ک از دوستان ما هستن و خیلی باایمان و مومن هستن،منو یک جایی میبینه،بعد سلام و احوالپرسی، بمن میگه،شلوارت خونه ما جا مونده بود،داخله کیفمه،من بعد از برداشتن شلوار و نگاه به شلوار،تشکر میکنم و میگیرم،(انگار در خواب اون شلوار من بوده)ولی وقتی از خواب بیدار شدم،با خودم ک‌ فکر کردم،نه تا بحال همچین شلواری داشتم و نه دارم، و اون خانم این حرف رو پیش ی عده ای بمن میگن که ،اون ی عده توی واقعیت با من خوب نیستن،و دشمنی میکنن..
  ناگفته نماند که شلوار،از این ضخیم های توو کُرکی بود،ب رنگ سفید مایل ب کمی شیری رنگ،و جیب دار ،ک کنار جیبش شکلک کوچک و کارتونی بود..

  • تعبیر خواب

   با سلام
   شلوار برای زنان در خواب می تواند نشانی از روابط جنسی باشد که در خواب شما ممکن است معنایی به این صورت داشته باشد که شما در اینده باید از این جهت به کسی که دارید بیشتر نزدیک شوید تا رابطه خود را حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمود

  سلام. من‌مجردم. خواب دیدم شلوارم دزدیده شده . چه معنی میده؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما از نظر روابط جنسی دچار تشویش و اظطراب می شوید و بیشتر از هر چیز نگران قضاوت مردم درباره خودتان خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. شیدا

  سلام من خواب دیدم برای خواهرم از حرم امام رضا شلوار قرمز خریدم سوغاتی دادم پوشید البته شلوار براش کوتاه بود ضمنا خواهرم به من خیانت کرده و با شوهرم زندگی من و بچه‌ها یم رو خراب کرد حالا شوهرم میخواد برگرده پیش ما تعبیر خواب من چیه ممنون از لطف شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اینکه نشان بر این است که ابروز خواهر شما در نزد دیگر افراد رفته است حتی نزد همسرتان و اینکه تعبیر خوبی برای خواهرتان ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سحر

  سلام خواب دیدم دختر خالم اومد خونمون بعد مادرم یه شلوار زرد رنگ داد دختر خالم بپوشه. دختر خالم بیمار بود و لباس زیر نداشت. ولی چند دقیقه سریع شلوار رو پوشید و در اورد بعدش و رفت از خانه بیرون.لطفا تعبیرش یگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند اشاره ای به ان داشته باشد که ایشان در زندگی شخصی خود مشکلاتی دارندو از این رو شما این خواب را به اینصورت دیده اید و نباید از بابت ان نگران باشید و بدانید که تعبیر این خواب برای شما ممکن است اشاره ای باشد که به ایشان کمکی در حد توان خود بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. الین

  سلام من مجرد هستم. و چند وقته خواب شلوار پا کردن می بینم ولی خواب آخر خیلی برام عجیب بود خواب دیدم تو یه مهمونی دوستانه هستم و شلوار لباسم به رنگ سفید هستش تو خواب می بینم به توالت میرم و ادرار می کنم در همین حین میبینم فاق شلوارم پارست، ولی پارگیش زیاد نیست و تو خواب خوشحال بودم که لباسم بلنده و کسی از دوستام متوجه پارگی شلوارم نشده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر امری است که مشکل ساز است و همانطور که به خودتان اشکار است بر این تعبیر است که شما به عملی دست خواهید زد و نگران فاش شدن ان هستید و باید ان را پنهان کنید که دیگران بر شما زبانشان باز نشود و اینکه این مشکل را زود حل خواهید کرد و به خیر رفع خواهد شد که خیر است انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. aysi

  سلام مادر شوهرم در خواب دید شوهر من شلواری رو ک بر عکس پوشید بود داره در میاره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از این امر است که همسرتان از شما در مورد مسئله مالی و یا موضوعی دیگر مجبور به دروغ به شما خواهد شد.
   حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مهشاد

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستام که الان باهاش ارتباط ندارم اومده خونمون میخواد بره بیرون باخودش شلوار نداره شلوارهای منو پاش میکنه بره بیرون
  یه شلوار مهمونی صورتی و یه شلوار آبی تیره لی و اومده بود یه مدت خونمون بمونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما احتمالا به این صورت است که فردی در امور زندگی شما دخالت خواهد کرد و اگر متاهل هستید نشان بر این دارد که در امور زناشویی شما دخالت میکنند و تفرقه میاندازند و پس مراقب باشید و اگر مجرد هستید باید اجازه دخالت را از اطرافیانتان بگیرید .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. زهرا

  سلام من خواب دیدم با شوهرم سوار ماشینمون بودیم و شوهرم با قیچی شلوار لی که پام بودو از زانو به پایین پاره کرد.بعد رفتیم جایی که دختر وپسر بودو از اونجا مواد مخدر گرفت تابفروشه.دختره هم میخندید وبا شوهرم حرف میزد من عصبانی شدم.

  البته من الان با شوهرم قهرم و خونه مادرمم.خیلی ممنون میشم خوابمو تعبیر کنیین چون خیلی نگرانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که تعبیر خواب شلوار به معنای روابط جنسی است و اینکه ان را کوتاه کرده اند نشان از نقصان این موضوع دارد واینکه در خواب دیده اید که ایشان امر ناصوابی انجام داده اند از دوحالت خارج نیست: اول انکه به معنای این میتواند باشد که در دوری شما ایشان به تباهی نروند و دوم انکه ممکن است فقط به علت عدم وجود ایشان در زندیگتان این خواب را دیده اید.
   اما دلالت بر خیانت ایشان ندارد.
   سربلندو پیروز باشید

 10. Asma

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم ک خونه ی مادر شوهرم هستم و خواهرشوهرم داره شلوار میفروشه ب من یک شلوار سمبادی قرمز داد منم گرفتم و اونو پشت ورو پوشیدم تعبیرش چیع؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شلوار برای زن به معنای زندگی زناشویی است واینکه ایشان مشغول این کار بوده اند به معنای درگیری ایشان با همین موضوع است و اما برای شما خیر نیست و شلوار قرمز در خواب ممکن است به معنای لطمه ای به ابرو باشد که به واسطه ی همان روابط باشد.
   از این رو بسیار باید اگاه باشید.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 11. مجتبی خشنود

  باسلام.خواب دیدم که شلوار همسرم پاره شده ویک نفرغریبه اونجابودمن سعی کردم خانمم را جمع وجورکنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شلوار به مرد خانواده ربط دارد و اینکه شلوار خانمتان پاره شده. بر این معنا است که به انجام کارهایی نادرست وسوسه خواهید شد.و اطرافیانتان شما را به خاطرر آن کار ملامت می‌کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. زهرا

  سلام خواهرم خواب دیده برادر شوهرش دو تا شلوار آورده و به شوهرش داده گفته یکی و انتخاب کن شوهرخواهرم هیچ کدوم نگرفته تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام.
   همانطور که متن زیر خوانده اید شلوار به مسائل جنسی مردان تعبیر می‌شود. به تعبیر معبران شلوار به معنی گرفتن زن و خادم است و ایشان هدیه را قبول نکرده اند یعنی زن و خادمی را به زندگی خود وارد نمی‌کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. mina

  سلام من خواب دیدم دارم لنگ شلوار برادرم رو تنگ میکنم و میدوزم که اندازش بشه هر دو لنگشو اندازه پاش تنگ کردم و دوختم چه تعبیر داره

  • یاسین صداقت

   باسلام
   همانگونه که در متن نیز امده است شلوار به معنای روابط با جنس مخالف برای صاحب شلوار در خواب است و این روابط به معنای فقط روابط یر حسنه نیست.
   این که شما در خواب دیده اید که این ار را برای برادرتان کرده اید ممکن است بدین معنا باشد که شما در اینده ای نزدیک گره از مشکلی که برای برادرتان پیش میاید باز میکنید و این مشکل به احتمال زیاد به روابط ایشان با زن ها مربوط خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 14. محمد

  سلام به همه .میشه خواب مره تعبیر کنید
  من با دوستانم روان بودم سر راه مان دو شلوار سیاه را پیدا کردم در اول نگاه برش انداختم گرفتم بعدش متوجه شدم از یه خونه هوا به بیرون پرتش کرده بود و من هم برگشتم تحویل به صاحبش کردن .لطفا تعیبر کنید منتظر جوابم

 15. Fatemeh

  من تو خواب دیدم مادرم چن تا شلوار روی هم پوشیده بود و من ک تو ی شهر دیگ دانشجو ام اومده بود پیشم چ معنی داره

 16. فرید

  اگر زن خواب ببیند که زانوی شلوارش پاره است .چه ؟برای من که شوهرش هستم تعریف کرد؟

 17. مسلم

  سلام من تو خواب دیدم شلوارم تو تن یکی از دوستام هستش تعبیرش چی میتونه باشه
  ممنون میشم

  • ژولیا

   اگه پاسخی گرفتید به منم بگید چون منم مشابه همین خواب و دیدم

 18. سپهر

  سلام
  من خواب دیدم دوتا شلوار هدیه گرفتم رنگ یکیش ابی تیره بود خیلی دوسشون داشتم

 19. نادر جبیبی

  دیدن مقدار زیادی صلوار تازه سبز در بازار چه معنی دارد؟

 20. ماهی

  لطفاً شماره تماسی بدهید جهت پرسش تعبیر خواب به شکل تلفنی ممنونم

 21. ماهی

  پیدا شدن شلوار گمشده به چه معناست؟

 22. حسین

  من درخواب دیدم شلوارم پشت زانوی پای راستم پاره شده بودپارگی حالت پوسیده بودن

 23. Sama

  سلام
  خواب دیدم یه شلوار تقریبا کرم رنگه پارچه ای میخوام بخرم و داشتم پرو میکردم، یکم بهم اندازه نبود مثلا پاییناش بلند و یکم گشاد بود، زیاد از خریدنش راضی نبودم ولی با خودم گفتم اشکال نداره حالا تو خونه میپوشم بعد تو همون مغازه یه شلوار استرج مشکی دیدم گفتم بذار اینم بخرم که بیرون بپوشم ولی خب اونم پاییناش رنگی بود و یکم بلند بود

 24. zahra7374

  باسلام من خواب دیدم ک با یکی از دوستام داشتیم به خونه برمیگشتیم که توجه ام به شلوارم جلب شد که حالت نازک داشت ب طوری که حالت توری به خودش گرفته بود ازاینکه کسی منو دراون وضع نبیند به دنبال شلوار مناسب در یک مکان که یکم حالت وحشت هم داشت میگشتم مثل یه حیاط بزرگ که توش خونه و درخت بود.انجا چند تا شلوار پیدا کردم اما هرکدوم رو که ورمیداشتم یک لنگه اش یا دوتاش پاره بود یا بریده شده بودن و کلی هم گردو خاک و گلی بودن.اما دراخر شلوار هم پیدا کردم اما کاملا گل الود و خاکی بودن.مرسی اگه جواب بدید.

  • فرید

   من اگر بودم چشم از شلوار نازک بر نمیداشتم خیلی خوبه

 25. گاموري

  سلام
  طايفه گاموري قديمي ترين طايفه شهرستان بندر ماهشهر مي باشد
  اكثر آنان در خيابان سعيدي و مابقي در شهرهاي شادگان – اهواز و بقيه به استان هاي ديگر كشور مهاجرت نموده اند .

 26. گاموري

  احسنت برشما
  الامان الامان الامان
  از دست انسانهاي فضول
  بيكار و مردم آزار بي حيا

 27. mehdi

  دمه شما گرم مر30 خییییییییییییییییییییییییییییلی گلید

نظر خود را بیان کنید