مجله آلامتو

تعبیر خواب شلوار

(58 رای, امتیاز میانگین: 3٫17 از 5)

تعبیر دیدن شلوار در خواب چیست؟

شلوار

شلوار با روابط جنسي مرد ارتباط مي يابد، حتي اگر اشاره به زن و همسر بيننده خواب باشد به هيچ وجه جنبه _ عاطفي – ندارد. اگر ببينيد که شلوار خود را گم کرده ايد از نظر روابط جنسي دچار تشويش و …

اظطراب مي شويد و بيشتر از هر چيز نگران قضاوت مردم درباره خودتان خواهيد شد. بخصوص اگر در خواب ببينيد که بدون شلوار از خانه بيرون مي رويد يا در معرض نگاه مردم قرار بگيريد اين نشان آن است که مردم درباره شما حرف مي زنند و به خود حق مي دهند که در مورد مسائل خصوصي شما داوري مي کنند.اگر در خواب ببينيد شلواري گشاد و بي قواره پوشيده ايد روابط شما با همسرتان و هر زني که در زندگي تان وجود دارد به سردي مي گرايد و اگر شلوارتان زياد تنگ باشد تحت فشار قرار مي گيريد و به شما چيز هائي تحميل مي شود که نمي پسنديد و دوست نمي داريد. اگر در خواب ببينيد که شلواري را که به پا داريد متعلق به خودتان نيست گوياي آن است که زني با نيت فساد و گناه در مسير زندگيتان قرار مي گيرد. اگر در خواب ببينيد شلواري نامتناسب پوشيده ايد ولي بقيه لباس شما مرتب است، مثلا پاچه هاي شلوارتان از زير زانو بريده شده يا جيب هاي نا همرنگ بر آن دوخته اند يا مانند دلقک هاي سيرک شلواري گشاد و پف دار و تمسخر انگيز به پا داريد اين به شما خبر مي دهد که از جانب همسرتان به آبروي شما لطمه وارد مي آيد و او کاري مي کند که شما را سرزنش و ملامت مي نمايند و شرمندگي تحمل خواهيد کرد. اگر در خواب ببينيد که شلوار پشت و رو پوشيده ايد همسرتان به شما دروغ مي گويد و احيانا خيانت مي کند چه از نظر مالي و چه از جهت عاطفي. اگر در خواب ببينيد شلواري با رنگ سرخ پوشيده ايد خوب نيست و آبروي شما در مخاطره قرار مي گيرد. اگر زرد باشد خودتان و همسرتان در معرض ابتلا به بيماري قرار مي گيريد. اگر سبز باشد به سفر مي رويد و در پايان غمگين مي شويد. سياه بد نيست به شرطي که با بقيه لباستان هماهنگ باشد.

تعبیر خواب «شلوار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شلوار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

13 دیدگاه

 1. سلام به همه .میشه خواب مره تعبیر کنید
  من با دوستانم روان بودم سر راه مان دو شلوار سیاه را پیدا کردم در اول نگاه برش انداختم گرفتم بعدش متوجه شدم از یه خونه هوا به بیرون پرتش کرده بود و من هم برگشتم تحویل به صاحبش کردن .لطفا تعیبر کنید منتظر جوابم

 2. من تو خواب دیدم مادرم چن تا شلوار روی هم پوشیده بود و من ک تو ی شهر دیگ دانشجو ام اومده بود پیشم چ معنی داره

 3. اگر زن خواب ببیند که زانوی شلوارش پاره است .چه ؟برای من که شوهرش هستم تعریف کرد؟

 4. سلام من تو خواب دیدم شلوارم تو تن یکی از دوستام هستش تعبیرش چی میتونه باشه
  ممنون میشم

 5. سلام
  من خواب دیدم دوتا شلوار هدیه گرفتم رنگ یکیش ابی تیره بود خیلی دوسشون داشتم

 6. لطفاً شماره تماسی بدهید جهت پرسش تعبیر خواب به شکل تلفنی ممنونم

 7. باسلام من خواب دیدم ک با یکی از دوستام داشتیم به خونه برمیگشتیم که توجه ام به شلوارم جلب شد که حالت نازک داشت ب طوری که حالت توری به خودش گرفته بود ازاینکه کسی منو دراون وضع نبیند به دنبال شلوار مناسب در یک مکان که یکم حالت وحشت هم داشت میگشتم مثل یه حیاط بزرگ که توش خونه و درخت بود.انجا چند تا شلوار پیدا کردم اما هرکدوم رو که ورمیداشتم یک لنگه اش یا دوتاش پاره بود یا بریده شده بودن و کلی هم گردو خاک و گلی بودن.اما دراخر شلوار هم پیدا کردم اما کاملا گل الود و خاکی بودن.مرسی اگه جواب بدید.

 8. گاموري در

  سلام
  طايفه گاموري قديمي ترين طايفه شهرستان بندر ماهشهر مي باشد
  اكثر آنان در خيابان سعيدي و مابقي در شهرهاي شادگان – اهواز و بقيه به استان هاي ديگر كشور مهاجرت نموده اند .

 9. گاموري در

  احسنت برشما
  الامان الامان الامان
  از دست انسانهاي فضول
  بيكار و مردم آزار بي حيا

نظر خود را بیان کنید