تعبیر خواب هل

دیدن هل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن هل در خواب چیست؟

تعبیر دیدن هل سبز در خواب

خواب خوردن چای با هل

اگر در خواب دیدید که چای با هل می خورید به خانه جدید نقل مکان می کنید و از دیدن صحنه های اطراف خانه لذت می برید.

تعبیر خواب دم کردن چای با هل

اگر در خواب دیدید که چای با هل دم می کنید معنی خانه خریدن یک خانه باغی زیبا است.

خواب قوری چای با هل

اگر در خواب خود یک قوری چای دیدید که عطر هل از آن می آمد معنی خواب شما این است که به زودی به سفرهای بلند مدتی خواهید رفت.

دیدن قوری چای با هل به شما نشان می دهد که نیاز دارید به سفر بروید و کمی استراحت کنید تا حال و هوای شما عوض شود.

☺ تعبیر خواب «هل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


26 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام وخسته نباشید. من خواب دیدم انگشتر طلا بانگین مشکی از برادرم هدیه گرفتم که به انگشت حلقه دست راستم انداختم خیلی زیبا بود. ممنون میشم تعبیرش رو بگید؟؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن خواب انگشتر طلا برای زنان بسیار خیر می تواند باشد و می توان از ان نتیجه ای گرفت که برای شما در اینده از طرف ایشان مسئولیتی ایجاد شود که بسیار خوب و خیر است و از این رو بابت دیدن این خواب باید خوشحال باشید./
   سربلند و پیروز باشید

 2. فاطمه

  سلام وخسته نباشید من خواب دیدم که برای زندایی همسرم. هل ومیخک و تخم شربتی وتخم کتان بردم براشون. ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب هل می تواند نشان از ان باشد که شما در حق ایشان کاری کنید که سبب خیر و خوشحالی برای ایشان شود و از این رو خوابی بسیار خیر دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ندا

  سلام من خواب دیدم هل سبز به عنوان سوغات از یکی از دوستانم دریافت کردم میشه لطفا تعبیر آن را بفرمایید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما بسیار خیر باشد و نشانی از ان باشد که در اینده نزدیک چیزی را تغییر خواهید داد که برای شما بسیار خیر است و ممکن است مکان زندگیتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مینا

  سلام من خواب دیدیدم که یه آقایی که من نمیشناختمش یه تعداد هل تو مشتش بود بعد اون هل ها رو تو دستش فشاراد و خوردشون کرد داد به من گفت بگیر بختت باز میشه.من مجردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما همانگونه که بر خودتان آشکار است نشان بر خوبی دارد و می‌تواند از خوابهای صادقه باشد و همانگونه دیده اید تعبیر شود. وبه گفته معبران به معنی خرید خانه هم تعبیر شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. آیسارادمنش

  خواب دیدم مادرم به اندازع پردستش به من هل داد وتوخواب گفتم چون از من راضیه بهم هل داد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب حل نشان اول خانه و باغ سرسبز و خوب است که احتمالا به ان نقل مکان خواهید کرد و اما در تعبیر خواب شما بیشتر به این شکل است که مادرتان به شما خیری روا داشته است که نشان بر خوبی و سبزی ان بر منفت ان است و میتواند نشان پاداش شما باشد که برای مادرتان یا حتی اهدافتان باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. شیوا

  من خواب دیدم مادرشوهرم برام هل سبز زیادی سوغات اورده و من دارم تو چایی میریزم که دم کنم .هل ها خیلی درشت و سبز بودن…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خیر است و به معنی این است که به گفته معبران نشان از خرید خانه دارد و اینکه این خانه دارای باغی زیبا است و به گفته معبران غربی هل نشان از منفعت و سود است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. ماتینا

  با عرض سلام ببخشید من دیشب خواب دیدم که در حیاط مدرسه بودم و حیاط پر از بچه ها بود و در آنجا من چادر پوشیده بودم و با حجاب بودم و مدیر و معاون به طرفم می آمدند و به من افتخار می کردند خواستم تعبیرش را بدانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب مربوط به تعبیر خواب چادر است.
   در تعبیر خواب چادر و محجب بودن امده است که شما در اینده ممکن است بسیار در کار خیری وارد شوید که سبب افزایش ایمان شما شود و این خواب نشان از رضایت دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. ماتینا

  شب خواب دیدم که مردی مقداری هل به من داد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس گفته ی معبرین نشان از ان دارد که به سفری خواهید رفت که انشالله برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مریم

  سلام من خواب دیدم چن بسته هل خریدم یه بسته رو هم دادم خواهرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب هل آمده است که معمولا خیر است و در اینجا هم برای شما نشان از گشایشی دارد که ممکن است خرید خانه و یا پیشرفتی در زندگی باشد که در هر صورت برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. علیرضا

  سلام…خواب دیدم تو یه جمعی مقدار زیادی هل سبزداخل یه بسته به من رسید که دربسته باز بود تعبیرش میخواستم ببینم چیه ..ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این شکل تعبیر میشود که به شما سود و منفعتی خواهد رسید که از طریق این منفعت شما ارامش را به چشمتان خواهید دید و اینکه افرادی هستن که از شما انتظار کمک دارند و چشمشان به دست شماست که باید انها را حمایت کنید خوابتان بسیار خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. نغمه

  سلام من در خواب دیدم که مقدار زیادی هل در خانه و در یخچال خود دارم و از دیدن آن حیرت کردم.چون گویا نمی‌دانستم که دارم.میشه تعبیر کنید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب هل میتواند بر این تعبیر باشد که طعم خوب آن به لذت و آرامش در زندگی اشاره می کند.و اینکه شمااز وجود ان همه هل حیرت کرده اید بر این معنی است که از خیر و برکت و شادی و احساس ارامش که بر زندگیتان حکم فرما میشود شگفت زده خواهید شد .خوابتان بسیار نیکو است .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. مریم

  سلام من تازه سرکار رفتم ریسم هر افطار بهمحل کار میاد وازم چای میخواد دیشب خواب دیدم رییسم صدام زد وازم هل خواست گفت لطفا توی چای من هل بریزید زیاد.تعبیرش رو لطفا بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر است و این به ممکن است به این معنا باشد که به واسطه ی کار جدیدی که دارید شما را مکنتی مالی سبب خواهد شد اگر خودتان نسبت به کسب ان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. آیدا محسنی

  با عرض سلام
  من خواب دیدم ک یکی از زن های فامیل کمی هل تازه سبز چید ب مقدار زیاد و ب من داد میخاستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و نشان از باغ و سرسبزی دارد و معبران عرب آن را به خرید خانه و آرامش و سفر تعبیر کرده اند و اگر بوی از آن به مشام برسد به همان قدر آرامش هم حس خواهد شد انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید