مجله آلامتو

تعبیر خواب سفر

دیدن سفر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سفر در خواب چیست؟

سفر travel

دعا برای سفر بی خطر

سفر در خواب دگرگونی و تبدیل است در بیداری. چنانچه درخواب ببینید سفر می کنید دگرگونی و تغییری در زندگی شما پدید می آید.

اگر به جائی سفر می کنید که بهتر است از آنجا که می روید وضع شما بهتر می شود ولی اگر به جائی که می روید از جائی که سفر را آغاز می کنید بدتر است وضع شما بد می شود و تغییری که پدید می آید مطلوب و دلخواهتان نیست.

اگر در خواب ببینید که ساک و کیف و بونه و بسته های زیادی دارید و به سفر می روید تغییراتی در زندگی شما پدید می آید که تکالیفتان را زیاد می کند. و

ظایف دشواری را به عهده می گیرید ولی اگر در خواب دیدید که از سفر بازگشته و سوغاتی ، هدیه و کیف و جامه دان و بسته زیاد همراه دارید خوب است و خبر می دهد که به دنبال دگرگونی ها سودی عاید شما می گردد که به اندازه همان بسته هاست.

اگر دیدید به سفر می روید و گریه می کنید از دیدار کسی خوشحال می شوید اگر در خواب دیدید به عزم سفر وداع و خداحافظی می کنید اما نمی دانید به کجا می روید خوب نیست ولی اگر در عالم خواب آگاه باشید و بدانید که عازم کجا هستید خوب است.

کسی را به سفر فرستادن چنین است که از دیدار کسی خوشحال می شوید یا بشارتی به شما می رسد.

تعبیر خواب «سفر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سفر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. مرضیه در

  سلام من خواب دیدم به همراه نامزد خود از سفری برمیگردیم وفقط راه بازگشت ورسیدن به شهرخودرادیدم ولی نمیدونم به کجا سفرکرده بودیم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب معبران گفته اند که به این معناست که شما را خیری خواهد رسید و در تعبیر خواب سفر هم به معنای دگرگونی است و این دگرگونی هم در زندگی شما وجود دارد و نباید از بابت ان نگران باشید و ممکن است نشان از زندگی ایندیتان با ایشان باشد و بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام همسرم خواب دیده که یکی از اقوام که مرده به خاباش اومده و به اون گفته که من زنده هستم و بعد اون و چند نفر دیگه قبرشو باز کردن و دیدن داخل قبره و هیچ کس جرات نمیکرده از قبر بیرون بیاره و شوهر من رفته از قبر بیرون آوردش و دیده یه پارچه سفید توی صورتشه پارچه رو که داده کنار دیده زنده هست و با خودش گفته این تو این چند سال چطور زیر خاک زنده مونده اگه میشه تعبیرش رو بگین منتظرم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است که به این معنا باشد که بر دو وجه است و بخش اول ان به این شکل است که ان مرحوم دینی در این دنیا دارند که باید ادا شود و بخش دوم ان که همسر شما هم ممکن است در اینده عملی انجام دهد که کاری خیر نیست اما برای کسی دیگر منفعتی دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. من خواب دیدم با دوتا ار فامیلامون داریم تو فرودگاه کارامون رو میکنیم که با هواپیما بریم سفر خارج فکر میکنم یکی از کشورهای آسیایی، بعد اون دو نفر آماده بودن، فرودگاه شلوغ بود، من همش کار پیش میومد برام تو فرودگاه و دیرتر از اون دو نفر رفتم سوار هواپیما بشم. یبار هم چند ساعت بعداز این خوابم خواب دیدم که اون دو نفر رفتن مالزی، بعد من جا مونده بودم ازشون و میخواستم بعدش خودم تنها با هواپیما برم مالزی پیششون ولی میترسیدم از سوار هواپیما شدن چون بار اولم بود، داشتم وسایل هامو که کم هم بودن آماده میکردم برم تنها با هواپیما، پیش اون دو نفر ک در خواب دومم رفته بودن مالزی.. ممنون میشم تعییر این دو خوابم رو بهم بگید، منتظر جواب هستم، مرسی..

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب هواپیما به این معنی است که شما در مسیر بسیار خوب قرار گرفته اید و اینکه نشان بر جابه جایی کاری و یا سکونت شما دارد و اینکه در این مسیر اگر جا مانده اید نشان بر این است شما برای این هدف و یا مسیر زندگی که برایتان پیش آمده عمیقا تلاش نخواهید کرد ولی بسیار هوشیار باشد که فرصت ها را به ایده و هدف تبدیل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سلام من در خواب ديدم سوار هواپيما شدم در لحظه اخر از هواپيما پياده شدم در حالي كه ساكي داشتم كه خالي بود يعني از اول هم خالي بود.

 5. سید موسوی فرد در

  سلام
  من در خواب دیدم که به سفر کربلا رفته ام و در آنجا بودم.

نظر خود را بیان کنید