تعبیر خواب جوراب

دیدن جوراب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جوراب در خواب چیست؟

جوراب Sock

اگر در خواب ببینیم که جوراب به پا داریم امری است کاملا عادی و فقط وقتی اهمیت پیدا می کند که حالتی غیر متعارف داشته باشد. جوراب در خواب های ما خدمتی است که انجام می دهیم و کاری است که می کنیم و طبعا انتظار پاداش و خیر را داریم.

اگر دیدیم جورابی بسیار بلند پوشیده ایم که حتی از زانوی ما می گذرد خواب ما می گوید که در روزهای آینده در امری مبالغه می کنیم و افراط ما زیان بخش است.

اگر جوراب ما کوتاه بود نشان دهنده قصور و کوتاهی ما است در انجام وظایف محوله. در این حالت خواب می گوید که شکست می خوریم.


برخی از معبران نوشته اند جوراب مال است و آبرو. اگر جورابی ببینید که نو است و قبلا پوشیده نشده و به شما تعلق دارد نشان مال و پول است.

اگر جورابی به پا داشتید که به خودتان تعلق ندارد چشم داشت به مال دیگری است.

سوراخ یا پاره بودن جوراب نوشته اند هتک حرمت و خدشه دار شدن آبروی بیننده خواب است. باز هم نوشته اند که اگر با لباس کامل ولی پای بدون جوراب باشید خوب نیست و باید مراقب سلامت خود باشید.


چنان چه در خواب ببینید جوراب خود را بخشیده یا فروخته اید بخشی از مال خود را از دست می دهید.

یک لنگه جوراب به پا داشتن نگرانی مالی است.

جوراب نو و تمیز به پا داشتن خبر از این است که به سفر می روید و حوادث خوبی برایتان اتفاق می افتد.

اگر جوراب ما در خواب سوراخ یا پاره بود از شکست خبر می دهد و اگر کثیف بود از بیماری و گرفتاری.

اگر جوراب ما رنگی زشت و ناپسند داشت کاری می کنیم که مردم پشت سر ما بد می گویند.


اگر جوراب ما بوی بد و ناخوش داشت مردم از ما متنفر و منزجر می شوند.

اگر در خواب دیدیم که جوراب زنانه پوشیده ایم کاری می کنیم که در نظر مردم سبک می شویم و اعتبار و شخصیت ما متزلزل می گردد همین حالت است.

اگر در خواب ببینیم که جوراب پشت و رو پوشیده ایم و بالاخره اگر در خواب ببینیم که جورابی را لنگه به لنگه پوشیده ایم رازی هست که در پنهان کردنش می کوشیم و سعی داریم کسی از آن مطلع نشود.


تعبیر خواب «جوراب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جوراب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

15 دیدگاه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خوبی ندارد و به معنی غم است و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 1. راحله نیک در

  سلام من خواب دیدم توی وانت سایپا با نا مادری وخواهرام داستیم می رفتیمعقب سر پا ایستاده بودیم جاش بزرگو بلند بود بعد بعد من پامو از کفشام همین طور ی دراوردم بهد دولاره بپوشم که نا مادریم گفت چه بوی بدی میده بعد خودم لوش کردم گفتم بو نمیده خواهرم گفت تو نگو دیگه بعد داوردم گفتم میشورمش جوراب مشکی کوتاه پام بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب جوراب به این صورت است که اگر جوراب ما کوتاه بود نشان دهنده قصور و کوتاهي ما است در انجام وظايف محوله. در اين حالت خواب مي گويد که شکست مي خوريم. برخي از معبران نوشته اند جوراب مال است و آبروو اینکه بد بو بودن جوراب نشان این دارد که اطرافیانتان از شما نراحت میشوند و باید اگاه باشد و اجازه رفتار های ناپسند را به خودتان ندهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. کیمیا در

  یکی از همکارام میگفت منو خواب دیده که یه جوراب زیبای خیلی بلند شبیه جوراب شلواری پوشیده‌ام که به رنگ زرد و سفیده بعد دیدن که رسیدیم امامزاده صالح رفتیم زیارت وسرقبرپدربزرگشون که از علما هستند رفتیم ورفتیم سمت بازارقدیمی وتاریخی تجریش مغازه هارومیدیدیم و…

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر امده است که جوراب بلند و نو به ممعنای اصرار شخص در حصول مال و ثروت است و این خیر است و دیگر انکه در این خواب اگر سر قبر کسی رفته اید که انسانی خیر است هم بسیار نیکو است چرا که باعث انجام عمل حسنه ای بوده است و دیگر بخش های خواب هم کاملا پرداخت ذهنی شخص بیندده ی خواب بوده است و تعبیر ندارند.
   سربلند وو پیروز باشید

 3. سلام
  من خواب دیدم یک جوراب که بالاش شکل پاستیل رنگی بود مثلا رنگهای آبی قرمز و سفید که نصفش رو خودم خوردم و نصفش رو دادم مامانم و قسمت پایینش که پاستیل نبود رو بابام با سنجاق زد به سینه اش و من و مامانم بهش لبخند زدیم و بابام هم لبخند زد ،و اون پاستیلی که من و مامانم خوردیم خوشمزه بود ممنون میشم تعبیرش رو بگید،و یه چیزی میخواستم بپرسم که خادم من کی میتونه باشه؟ لطفا جواب بدید منتظرم ممنون.

 4. سلام خواب دیدم که یک بسته جوراب ساق بلند از همه رنگ از مادر هدیه گرفتم جوراب ها خیلی زیبا و دخترانه بودند (خودم هم دختر) ممنون

 5. سلام خواب دیدم شوهرم همراه من و یه خانوم که کنارش ایستاده و خانم را بعنوان معشوقه خودمعرفی میکند دم مغازه ای ایستاده ومیخواهد جوراب مشکی که در دست گرفته بودرا بخرد و من به اومیگویم شماکه جوراب داری اما او اعتنایی نمیکند

 6. سلام ، بنده خواب ديدم ميخواهم وارد استخر بشوم ، و فكر ميكردم به همراه لباسهايم ، جوارابم رو هم دراوردم ولي وقتي وارد استخر ميشم متوجه جورابهايم ميشم و سعي ميكنم كه بدون اينكه كسي بفهمه دربياورم و به بيرون پرتاب كردم، ضمنا استخر خيلي شلوغ و احساس ميكردم بقيه به من توجه ميكنند
  ممنون ميشم اگر تعبيرش رو بگيد

 7. سلام. من دیدگاه فمنیستی ندارم ولی به نظرم تعبیر آن بخشی که گفته جوراب زنانه نشانه تنزل شخصیت و ارزش است کار یک ملای افکار پوسیده است و لاغیر

نظر خود را بیان کنید