مجله آلامتو

تعبیر خواب هدیه گرفتن

دیدن هدیه گرفتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن هدیه گرفتن در خواب چیست؟

هدیه گرفتن

هدیه دادن و هدیه گرفتن در خواب به گفته معبرین اسلامی و غربی نیکوست. ابن سیرین بیان می‌کند اگر در رؤیا مشاهده کردید که به کسی هدیه می‌دهید به اندازه هدیه‌ای که فرستادید خیر و منفعت دریافت خواهید کرد.

امام صادق (ع) نیز دریافت هدیه را نیکو می‌داند به خصوص اگر آن هدیه گوشت باشد.

ابراهیم کرمانی گوید: هدیه فرزند بود.

جابرمغربی گوید: اندیشه و فکر بود.

لوک اویتنهاو می‌گوید: هدیه: از شما چیزی دزدیده خواهد شد.


هدیه دادن

آنلی بیتون: دادن هدیه تولد در خواب به دیگران، نشانه برخورداری از احترامات ناچیز است.

لیلا برایت می‌گوید: هدیه دادن در خواب، بیانگر موفقیت در انجام کارها می‌باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب طلا

هدیه گرفتن

تام چت ویندو می‌گوید: هدیه دریافت داشتن در خواب نشان فرزند است.

آنلی بیتون می‌گوید: دریافت هدایای مربوط به جشن تولد در خواب، نشانه استعدادهای هنری است.

هانس کورت می‌گوید: اگر در خواب مشاهده کنید که هدیه‌ی تولد دریافت می‌کنید، بیانگر آن است که روزهای خوشی در انتظار شما است.

لوک اویتنهاو: هدیه گرفتن: بهبودی در روابطتتان

منبع: کتاب بانک جامع تعبیر خواب


جابر مغربی میگوید چنان چه خواب ببینی از فرد فوت شده ای سوغات بسته و یا کادویی دریافت میکنی این نماد یک حرکت و یا فعالیت جدید برای شماست که توام با شادی سلامت موفقیت است  بطور مثال اگر به تازگی وارد یک معامله ی جدید کاری شده اید و یا تصمیم گرفته اید به زندگی خود با تصمیمات جدید رونق ببخشید و یا چنان چه قصد دارید زندگی تازه ای را آغاز کنید با دیدن چنین رویایی میتوانید امیدوار باشید که در کار شما خیر رونق و برکت است و بدون دردسر و مشکل تا انتها پیش خواهید رفت.


تعبیر خواب «هدیه گرفتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هدیه گرفتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

22 دیدگاه

 1. سلام
  من در ساعات بین 3 و 4 نصف شب خواب دیدم که یک غریبه اول یک گردوی کامل با پوست را به من داد و من آن را در کیفم گذاشتم و بعد یک گردوی شکسته که مغز آن پیدا بود به من داد و من آن را گرفتم و مغز آن را خوردم…ممنون میشم که تعبیر آن را به من بگویید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر گردو در خواب به این شکل میتواند باشد که شما از طرف شخصی مالی ناصحیح دریافت خواهید کرد ولی به ان دست نمیزنید تا اینکه برای شما حلال و مباح شود و پس از تعبیر ان به معنای خیری است که دریافت میکنید.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب گردو

 2. مهتاب در

  خواب دیدم کسی ک مدتیه مرده یک روسری سفید بزرگ ک کنارش حاشیه قرمز دوست دور بود ازسرش دراورد وبهم داد ومنم سرم کردم… ولی زود دراوردم وگفتم باشه بعد استفاده میکنم… میشه تعبیرشو بگین؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب ببینید که مرده ای به شما چیزی میدهد نیکو است و این بدین معناست که از ایشان یا نزدیکانشان چیزی به شما خواهد رسید.اینکه شمادر خواب ان روسری سفید را دراورده اید ممکن است به علت تردید شما در قبول این موهبت باشد که اشتباه است و باید ان را بپذیرید و بدانید که رنگ سفید در خواب بسیار تعبیر خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. عشقم خواب دیده 7 تا موز زرد خوشرنگ و شیرین و خوشمزه بهش دادم و یه جفت گوشواره ی طلا ک بین موزها بوده . تعبیرش چیع .

 4. خواب دیدم که دوستم با مادرش که فوت کردن اومدن خونمون و به مناسبت تولدم گردنبند طلا واسم هدیه آوردن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه میت به شما هدیه داده است نشان بر خیر و برکتی است که به شما میرسد و اینکه شما طلا هدیه گرفته اید نشان بر این است که که منفعتی بزرگ به شما میرسد .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. خواب دیدم دوست شوهرم ۳ تا النگوی طلا‌بهم هدیه داد که یکیش گشاد بود و از دستم میفتاد و ۳ تا تراول ۵۰ تومانی بهم هدیه داد

 6. خواب ديدم جاري سابقم كه در حال حاضر فوت كرده به خوابم اومد و من تو خواب بهش گفتم كه شنيده بودم مردي ولي اون گفت نه من زندم و به دروغ گفتن كه من مردم و مادر همون خانم در خواب به من يه انگشتر طلا هديه داد و من دستم كردم. ميشه لطفا تعبيرش رو به من بگين . فكرم خيلي درگير شده. ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب به گفته معبران بر این معنی است که شما مراد و حاجتی دارید و لسیار برای ان دلنگران هستید و این خوابتان بر این است که شما مرادتان حاصل میشود و به خدا توکل کنید که به خواستیتان خواهید رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. نرمین ابراهیمی در

  سلام من خواب دیدم یه خانم لباس بچه گانه هدیه رو تخت خواب گذاشت.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خوابه مسابقه دادن به این معنی است که شما در مسیر زندگیتان بسیار خوب در حال پیشرفت هستید و اینکه به عنوان برنده به شما داده اند نشان بر پیروزی شما در یم مرحله از زندگیتان دارد . که بسیار نیک است .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. انیتا در

  سلام خواب دیدم شخصی ب عیادتم امده وبرام ابمیوه و کیک ویک دارو مربوط چشم میشه رو برام درست کرده وبهم رسونده

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از لحاظ روحی اسیب دیده اید و نیاز به التیام دارید و اینکه ناخوداگاهتان را التیام را به دارو به تصویر کشیده است . و اینکه چشم عضو بسیار مهمی است و باید بسیار مراقب خودتان باشید که خودای ناکرده مشکلی پیش نیاید و اینکه صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 9. خواب دیدم در خواب یه گررنبند طلا از خونه خدا برام آورده بودند و من با کمال خوشحالی قبولش‌کردم

 10. خواب دیدم روسری خودم رو به خواهر کسی که خواستگارم بوده دادم و ازش پس نگرفتم روسری زیبایی بود
  خیلی ذهنمو درگیر کرده میشه تعبیرش رو بگید

  • خوا بدیدم عمو من که سالهاست با ما در قهر رو کدورت است به خانه ما امده و به من و خواهر عیدی داده.این خواب را سه شب است به مدل های مختلف میبینم تعبیرش چیست؟؟؟

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    تعبیر خواب شما خبر از دلتنگی عمویتان نسبت به شما میباشد و عیدی دادن در خواب بسیار مبارک است و نشان از خیری دارد که به شما میرسد.
    سربلند و پیروز باشید

 11. نازنین در

  خواب دیدم پول یک انگشتر طلا با نگین خیلی زیبایی پرداخت کردم اما یک نیم ست که شامل گردنبند و گوشواره بود و یک تک پوش طلا از آقایی چشم رنگی هدیه گرفتم تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید