تعبیر خواب گردو

دیدن گردو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گردو در خواب چیست؟

تعبیر خواب مغز گردو چیست

تعبیر خواب گردو منوچهر مطیعی تهرانی

تعبیر گردوی با پوست و گردوی بدون پوست یعنی مغز گردو متفاوت است و این تفاوت کلی است. گردو با پوست مالی است حرام که آگاهانه از آن استفاده می شود.

همان طور که پوست گردو دست مصرف کننده اش را رنگین و سیاه می کند در خوابهای ما گردوی پوست دار لذت یا مالی است حرام که مصرف کننده اش با کید و نیرنگ و آلودگی دست و دامن، آن را به چنگ می آورد و می برد و می خورد و گناهش بر گردن بیننده خواب می ماند.

اگر در خواب ببینید که مقداری گردو با پوست دارید مالی حرام با شرحی که داده شد به چنگ می آورید.

اگر گردوی مورد بحث را دور بریزید و مصرف نکنید با آگاهی و تقوا از ارتکاب به گناه و جرم خویشتن داری می کنید.

اگر ببینید گردو را پوست می کنید که مغز آن را بخورید گناهی مرتکب می شوید که نه لذت آن دوام دارد نه مالی که بدست می آورید کام بخش است.

اگر ببینید گردو را از درخت می چینید تعبیرهمان است. اما دیدن مغز گردو نعمت و روزی حلال است بخصوص اگر سفید و پاک و بدون لکه و کرم خوردگی باشد. مغز گردو در خواب هر چه تمیز ترو پاک کرده تر باشد پولی که به چنگ بیننده خواب می افتد حلال تر و لذت بخش تر است.


تعبیر خواب گردو از محمد ابن سیرین

  • تعبیر گردو در خواب به معنای مال و اموالی است که با سختی به دست می‌آید (دفع بلا و گرفتاری).
  • اگر خواب ببینی گردو بازی می‌کنی، یعنی با کسی دشمنی و خصومت می‌کنی.

تعبیرخواب گردو از روایت مغربی

اگر در خواب ببینی گردو داری، یعنی از مردی خسیس سود و منفعت به دست می‌آوری، ولی اگر ببینی، تعداد فراوانی گردو داری، تعبیرش خصومت و دشمنی می‌باشد.

اگر خواب ببینی از مغز گردو روغن می‌گیری، یعنی از شخص خسیسی مال و اموال به دست می‌آوری.


تعبیر خواب خوردن گردو؛ آنلی بیتون

خوردن گردو در خواب، نشانه آن است که یکی از باارزش ترین نقشه هایتان عملی می شود.

اگر گردوها را لابلای برگهای درختان ببینید، علامت آن است که زندگی ای لبریز از صلح و صفا خواهید، داشت و عمری طولانی در انتظار شما خواهد بود.

دیدن گردوهای پوک در خواب، نشانه آن است که در حرفه و شغل خود شکست خواهید خورد.

اگر خواب ببینید به سختی می توانید گردوها را بشکنید، نشانه آن است که بعد از پشت سر گذاشتن، مشکلات و صرف هزینه های بسیار به توفیق و پیروزی خواهید رسید.

اگر خواب ببینید گردویی که می شکنید، مغزی خراب دارد، علامت آن است که امیدها و آرزوهای شما، به تلخی و تأسف مبدل می گردد.

اگر خواب ببینید از پای درختان گردو جمع می کنید، نشانه آن است که مورد لطف و محبت معشوق، خود قرار خواهید گرفت و دست به کارهایی موفقیت آمیز خواهید زد.


تعبیر دیدن درخت گردو، روایت حضرت دانیال

تعبیر درخت گردو مرد «عجمی» است که نسبت به اهل و عیال و زن و فرزند خودش بخشنده و سخاوتمند ,می‌باشد. اگر ببینی روی درخت گردو رفته‌ای، یعنی با مرد بزرگ و سرشناس عجمی رابطه برقرار می‌کنی.


خواب های مرتبط با گردو


☺ تعبیر خواب «گردو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گردو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


33 دیدگاه

 1. علی

  سلام
  من خواب دیدم کلی گردو جلوم هست که یک طرف پوست های بود و یک طرف مغز های گردو من هم از مغز گردو یکدونه خوردم تعبیرش چی میتونه باشه ؟
  یک خواب دیگه ای هم دیدم که برام خیلی عجیب بود شبی ک سردار سلیمانی فوت شدن ایشون اومدن تو خوابم و من رو بوس کردن چند تا پلاستیک بود به همراهش منم کمک کردم و تا یکجایی رساندمش این تعبیرش چی میتونی باشه؟

 2. پیام

  سلام
  خواب دیدم یکی از دوستانم گونی بزرگی ک پر از گردو با پوست قهوه ای (پوست چوبی) درونش بود در دست داشت و سعی میکرد سر گونی رو ببنده

 3. Ahmad

  سلام،خواب دیدم از درخت سرکوچمون داشتم گردو میچیدم درخت ازهمسایمونه،که پسر همسایه اومد و شروع کرد اونم چنتا چید از درخت ونشستیم پوست یکی ازگردوهارو کند ومغز گردو و بهم نشون داد و گفت ببین چه گردوییه،مغز گردو تمیزو سفید بود، ومن همش میخندیدم،..لطف کنید تعبیرشو بگید بدونم،ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که با توجه به تبعیر خواب گردو شما در اینده مالی حرام را بینید اما ان را برای خود به بهترین شکل استفاده کنید که دیگر برای شما مشکلی نداشه باشد و از این رو ممکن است خیر باشد اما باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. رسول منوچهری

  سلام خواب دیدم در باغی سر سبز با در حالت گردون که سایه آنه ها کل باغ رو گرفته بود طوری که اصلا نور کمی از لابلای دختران پایین می‌آمدوهمه جا سایه بود ویک گنی گردو هم که از قبل چیده شده بود بدون پوست سبز چیده شده بود و چند قدم جلوی من بود حس میکردم آن باغ خودم بود وان گردو ها هم برای خودم و سر گنی گردو باز بود ممنون میشم تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در تعابیر خواب به خیر نیامده است و می تواند نشانی از مالی حرام باشد که باید از ان دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. لیدا

  سلام وقت بخیر، خواب دیدم مادرم یه پلاستیک پر (شاید ۲۰ کیلو)مغزگردو خرید ،گردوها همه بدون پوست و تمیز و سالم بودن ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و نشان از نعمت و روزی حلالی است که به شما رسد و مادرتان واسطه ی برای رسیدن ان است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ……

  سلام .من خواب دیدم تا با چن تا از رفیقام هستم و رفتیم داخل خانه شخصی و در خانه آن شخص یه درخت گردو وجود داشت ک همه انها گردو میچیدنو میخوردن و منم یکی از آنها را چیدم در حال خوردن صاب خونه اومد و کلی دعوا کرد و با بقیه رفقا بدجور رفتار کرد ولی من رفتم ازش کلی معذرت خواهی کردمو و اون مرد صاب خونه هم گف ک کاش همه مث شما بودن وگفتن ک اشکالی ندارع
  میشه بگین تعبیرش چبه¡

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است به اشتباه در کاری که صلاح نیست وارد شوید و باید بسیار اگاه باشید اما بدانید که برای شما عاقبت بسیار بدی نخواهد داشت اما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 7. علیرضا

  سلام .
  دو تا گردوی بزرگ با پوست اندازه هندوانه خواب دیدم تعبیرش چیه ؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   گردو با پوست مالی است حرام که آگاهانه از آن استفاده می شود. همان طور که پوست گردو دست مصرف کننده اش را رنگین و سیاه می کند در خوابهای ما گردوی پوست دار لذت یا مالی است حرام که مصرف کننده اش با کید و نیرنگ و آلودگی دست و دامن ، آن را به چنگ می آورد و می برد و می خورد و گناهش بر گردن بیننده خواب می ماند.
   اگر در خواب ببینید که مقداری گردو با پوست دارید مالی حرام با شرحی که داده شد به چنگ می آورید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. راحله

  خواب پیدم منزل کسی ک فوت شده گردو‌خورد ‌من انقدر روی دلم‌موند چربی و روغنش هی میاوردم لبرون‌از گلوم حالم و بد کرد

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر اینخواب چند الگو وجود دارد که تماما برای شما خوب است.
   اول انکه نشان از ان دارد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است به کاری مرتکب شویدو این کار کار صوابی نباشد اما از ان دست خواهید کشید و اگاهانه تقوا پیشه می کنید و اینکه درمنزل مرده چیزی خورده اید هم به معنای این است که مرده به شما چیزی دهد و این هم برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Fatemeh

  سلام من دیدم که مقدار زیادی مغز گردو در داخل کشو فریزر هست که ما هرموقه خواستیم میریم از اونجا برمیداریم میخوریم…یه کشو پر پر بود همشم سفیدو سالم…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران به این صورت است که اگر پردو با پوست باشد نشان بر مال حرام دارد که همانگونه دست را سیاه می‌کند زندگی را به تباهی می‌کشاند و اما مغز گردو نعمت و روزی حلال است بخصوص اگر سفید و پاک و بدون لکه و کرم خوردگی باشد. مغز گردو در خواب هر چه تمیز ترو پاک کرده تر باشد پولی که به چنگ بیننده خواب می افتد حلال تر و لذت بخش تر است .که بسیار نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. باستین

  دیدن اینکه دوعدد گردو بدون پوست رو بشکنی به راحتی از هرکدوم‌دوتا مغز گردو سالم دربیاد چیه؟
  هرچی خوندم متوجه نشدم :-))) فک کنم شراب دیشبم خیلی جاافتاده بوده اینجور خواب دیدم که براش هیچ تعبیری نیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که قطعا در تعبیر خواب الا نیز خوانده اید گردوی با پوست مالی حرام است اما گردویی که پوست نداشته باشد و یا همان مغز گردو به معنای رزق و روزی حلالی است که نصیب شما خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. فاطمه

  سلام‌من خواب دیدم ک با پسری ک قبلا میخاستمش تو باغشون بودم باغی ک قبلا باهاش رفته بودم اما کلا خشک شده بود هیچی نبود و همون پسر مقداری مغز گردو اورد و پاشید ب همون زمین گفت میخام درخت گردو دربیاد تعبیرش چیه لطفا بگین ممنون.

 12. راحله

  سلام من خواب دیدم که نزدیک یه جای مقدس بودم ولی نمیدونم کجا بود اما یه درخت گردو پربار بود که انگار فقط من بهش دسترسی داشتم..اما نکته جالبش این بود که گردوهای روی درخت مغز گردو بودند اکثرا و همه سفید و درشت..من تعدای چیدم و تعدادی هم خوردم.. البته تعداد خیلی کم هم گردو با پوست بود.اما من از مغزها چیدم..تعبیرش چیه؟

 13. منصوره

  من خواب دیدم همسر سابقم یک خرمای بزرگ همراه یک مغز گردو درون خرما داد بمن که بخورم و چون سرمیز بودیم وجا نبود بلند شد وجای خودشو بمن داد که بنشینم
  تعبیرش جیه

 14. فرزانا

  سلام. من خواب دیدم یه مهمانی خیلی بزرگ داریم و مادرم مقداری زیاد مغز گردو که کمی کدر رنگ هم هست داخل ظرف بزرگی سالاد مخلوط میکند

 15. آرمان اکبری

  با سلام
  من خواب دیدم تو راه باغ قدیمی خودمون که الان فروختیم با دو نفر راه میرم و یک گردو تروتازه نصفش رو خوردم و نصف دیگه رو دادم دست یکی از اونها که البته اون یه نفرو میشناختم.
  طعمش لذتبخش بود.

  لطفا برام تعبیر کنین
  ممنون

 16. یونس

  سلام وقتتون بخیر بنده خواب دویدن ازروی گردوهای پوست شده ومغزشده بامغزسفید دیدیه ام انگاردرباغ های قدیمی باشم درحال دویدن بودم وازچیزی فرارمیکردم که به گردوها برخوردکردم وازروی آنها پرش میکردم تمام

 17. مسی

  شما اول املائ رو یادبگیربعدبیا

 18. صمد

  با سلام
  من در خواب دیدم که مقدار زیادی گردو با پوست در خیابان ربخته شده و صاحب ندارد و همه دارند جمع می کنند و من هم شروع کردم به پوست کندن و ریختن به گونی که در وسطهای کار کسی از خانه روبرو که من می شناختم خانه را بیرون آمد و گفت که البته به این مضمون که گردو ها مال ماست و شما مثلا کار حرامی می کنید و بعد از این ما هم رها کرده و رفتیم.

 19. چوبینی

  دیدن خواب گردوی با پوست چوبی تعبیرش چیه

 20. کاوه

  تعبیر خواب پختن مغز گردو

 21. حبیبی حسین

  خواب دیدم از یک خونه ای بیرون اومدم کنار خونه نشستم همان جا اندازه۶تا۷تیکه نصف گردو پیشم بودند بادیدن گردو های شکسته شروع به خوردن مغز گردو شدم ومغز گردوها نصف کامک بودند بااینکه داخل پوست گردو بودند ولی آماده خوردن بود

 22. Maryam

  با سلام…من خواب دیدم ک3نفر در حال دویدن هستیم من پشت سر بقیه در حال دویدن هستم و هرمغز گردویی ک از دست و جیب انها می افتد من در جیب خود میگذارم و مغز گردوها گاملا سالم و تمیز هستند…و مقداری از ان گردو را انها اگاهانه به من دادند و من خوردم

 23. علی حاجی

  همسرم در خواب دیده بنده که شوهرش میباشم یک گونی گردو خشک بدون پوست سبز وبا پوست خشک به منزل آوردم برادر همسرم در منزل ما بوده و یک عدد از گردوها را شکسته و خورده و همسرم هم یک دانه دیگه گردو به برادرش میدهد لطف کنید تعبیر دقیق این خواب را اعلام نمایید ممنون میشم

 24. Azar

  لطفا تعبیر کتید. من خواب دیدم تنام خانه پر از پوست سخت گردو شذه وقتی رفتم بالا دیدن دخترن با دخترش گپشع لی نشسته و نادر بزرگم مه فوت شده کپشهای دیمر دارد کردو پوست مکند و همه حا پر از پوست کردو بپد این جع نعنی دارد ؟ با تشکر

 25. Azar

  من خواب دیدم تنام خانه پر از پوست سخت گردو شذه وقتی رفتم بالا دیدن دخترن با دخترش گپشع لی نشسته و نادر بزرگم مه فوت شده کپشهای دیمر دارد کردو پوست مکند و همه حا پر از پوست کردو بپد این جع نعنی دارد ؟ با اشمر اذر

نظر خود را بیان کنید