مجله آلامتو

تعبیر خواب چغاله

(11 رای, امتیاز میانگین: 4٫00 از 5)

تعبیر دیدن چغاله در خواب چیست؟

چغاله بادام

چغاله در خواب مالی است حرام یا پولی است که به ناحق نصیب بیننده خواب می شود. چغاله بادام در خواب بهره و نتیجه زحمت دیگری است. اگر ترش باشد غم و اندوه و …

کدورت خاطر می آورد. اگر نرم باشد آسان به دست می آید. اگر شیرین باشد خوشحال می کند و اگر تلخ باشد بیماری و اسارت و گرفتاری را خبر می دهد.

اگر چغاله را از درخت بکنید تعدی می کنید و ظلم روا می دارید.

اگر در خواب ببینید که هنگام چیدن چغاله از درخت شاخه را شکستید ظلمی می کنید که در نتیجه آن خانه و خانواده ای را متلاشی می نمایید و به هم می ریزید حال اگر چغاله را بخرید یا کسی به شما بدهد دهنده یا فروشنده چغاله به جای کسی است که شما را به انجام کار خلاف دعوت و تحریص می کند.

اگر چغاله داشته باشید و نه اینکه از جایی آورده باشید بدی و شر و فساد در نهاد خودتان است.

اگر چغاله را نخواستید و خوشتان نیامد و دور ریختید راه رفته را باز می گردید و از بدی اعراض می کنید.

اگر چغاله را شما به کسی دادید این شما هستید که دیگری را به انجام کار خلاف وا می دارید. چغاله اگر مال زردآلو باشد بدتر از چغاله بادام است.

تعبیر خواب «چغاله» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چغاله» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. سبحان در

  سلام .خواب من این بود که چغاله ای. که از درخت کنده شده وافتاده. بود رو من برداشتم وخوردم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب چغاله به معنای مال حرام و ناصواب است و این بدین معناست که شما احتمالا در اینده ای نزدیک به مالی دست خواهید یافت که به صلاح شما نیست که از ان استفاده کنید و این مال به گونه ای است که شما حس مکنید که الهی است و از طرف خدا داده شده است درصورت یکه منشا خیر ندارد.
   بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده به ناصواب دچار نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. هموطن در

  سلام خواب دیدم برای پنهان شدن از دست عده ایی به خونه ایی رفتم که باغی بود درخت چغاله داشت و به پول میفروختن و خودم از درخت چیدم خوردم خوشمزه بود

نظر خود را بیان کنید