تعبیر خواب چغاله

دیدن چغاله در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چغاله در خواب چیست؟

چغاله بادام

چغاله در خواب مالی است حرام یا پولی است که به ناحق نصیب بیننده خواب می شود. چغاله بادام در خواب بهره و نتیجه زحمت دیگری است. اگر ترش باشد غم و اندوه و …

کدورت خاطر می آورد. اگر نرم باشد آسان به دست می آید. اگر شیرین باشد خوشحال می کند و اگر تلخ باشد بیماری و اسارت و گرفتاری را خبر می دهد.

اگر چغاله را از درخت بکنید تعدی می کنید و ظلم روا می دارید.

اگر در خواب ببینید که هنگام چیدن چغاله از درخت شاخه را شکستید ظلمی می کنید که در نتیجه آن خانه و خانواده ای را متلاشی می نمایید و به هم می ریزید حال اگر چغاله را بخرید یا کسی به شما بدهد دهنده یا فروشنده چغاله به جای کسی است که شما را به انجام کار خلاف دعوت و تحریص می کند.

اگر چغاله داشته باشید و نه اینکه از جایی آورده باشید بدی و شر و فساد در نهاد خودتان است.

اگر چغاله را نخواستید و خوشتان نیامد و دور ریختید راه رفته را باز می گردید و از بدی اعراض می کنید.

اگر چغاله را شما به کسی دادید این شما هستید که دیگری را به انجام کار خلاف وا می دارید. چغاله اگر مال زردآلو باشد بدتر از چغاله بادام است.

☺ تعبیر خواب «چغاله» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چغاله» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

16 دیدگاه

 1. بی نام در 1399/08/22در10:38 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم رفتم هفت هشتا چغاله زردآلو چیدم بعد یه گاز بهش زدم او تفش کردم او ریختمشون دور درضمن ترش هم بودن تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/08/22در10:53 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر به خیر رفع شدن دارد و اینکه آن ها را دور ریخته اید غم از شما دور خواهد شد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Mohan در 1399/05/31در11:07 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم هسته چغاله میخوردم و بقیش رو پرت میکردم

  • یاسین صداقت در 1399/06/09در2:01 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب چغاله نشان از مال حرامی است که نصیب خود خواهید کرد و نیک نیست و باید از آن دوری کرد و اینکه چه چغاله بادام باشد چه چغاله زرد آلو نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Zhra در 1399/04/27در10:23 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم تو یه باغم که انگار یکی دنبالمه و دارم میدوم بعد رسیدم به یه درخت که پر جغاله سبز بود اومدم بکنم نتونستم بکنم و رد شد دستم.میشه بگید تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/31در9:47 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب چغاله آمده است که به این معنا میتواند باشد که شما در حق کسی تعدی میکنید که برای خود شما در اینده غم و اندوه به دنبال خواهد داشت و اینکه شما از آن نتوانسته اید بچینید برای شم خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. F در 1399/02/31در2:47 ب.ظ

  سلام خواب دیدم که دارم میرم از درخت همسایه چغاله بچینم به دوستام گفتم شمام بچینین ولی اونا نچیدن من تنهایی رفتم یکی چیدم مزه اش حالتی بی طعم رو به ترش بود و هسته شو اتداختم دور
  تعبیر شو تروخدا بگین

  • یاسین صداقت در 1399/03/08در10:16 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب چغاله آمده است که به این معنا میتواند باشد که شما در حق کسی تعدی میکنید که برای خود شما در اینده غم و اندوه به دنبال خواهد داشت و از این رو باید بسیار از این موضوع بر حذر باشید.
   اینکه در خواب هم دوستانتان ممانعت کرده اند ممکن است به این معنا باشد که آن ها از عمل شما با خبرند ولی در آن با شما شریک نخواهند شد وبدانید که باید بسیار اگاه باشید و با دوستان خوبتان مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه در 1399/02/21در9:24 ق.ظ

  خواب دیدم در حیاط خونمون یک درخت زرد آلو بوده بعد چغاله های آن بزرگ بودن ولی بعضی از انها زرد رنگ بودن یه دونه از آنهایی که سبز بودن را خواهرم بهم داد و خوردم

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در10:43 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان خیر دارد و اینکه زرد الو زرد در خواب نیک نیست و خوردن ان نشان از بیماری است و اینکه شما ان را به رنگ سبز و تازه خورده اید نشان بر سلامتی و عافیت دارد و نمیتواند به معنی بدی باشد ونشان بر این دارد که خواهرتان بر شما خیری خواهند رساند و برای شما خیر میخواهند شما هم قدر دانشان باید باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. م در 1399/02/07در2:48 ب.ظ

  سلام خواب دیدم بالای درخت چاغاله زدالو میخورم

  • یاسین صداقت در 1399/02/07در6:45 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب چغاله با زرد آلو بسیار متفاوت است. و اگر در خواب شما زرد آلو شیرین خورده اید نشان از خوشحالی است و اگر ترش باشد نشان بر ناراحتی است. و اگر رنگ زرد را دیده اید نشان بر بیماری است که به شما میرسد و اگر آن را سبز دیده اید نشان بر سلامتی است. و اینکه اگر چغاله می‌خورید نشان بر این است که شما از زحمت دیگران سودی نسیبتان می‌شود و شما هم به منفعت خواهید رسید. به خدمت شما باید عرض کنم بعضی از معبران زرد آلو را هم نشان از خوشحالی و ثمره کارهای که زحمت کشیده اید را نوید می‌دهند.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. سبحان در 1398/12/27در9:43 ق.ظ

  سلام .خواب من این بود که چغاله ای. که از درخت کنده شده وافتاده. بود رو من برداشتم وخوردم.

  • یاسین صداقت در 1398/12/27در9:17 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب چغاله به معنای مال حرام و ناصواب است و این بدین معناست که شما احتمالا در اینده ای نزدیک به مالی دست خواهید یافت که به صلاح شما نیست که از ان استفاده کنید و این مال به گونه ای است که شما حس مکنید که الهی است و از طرف خدا داده شده است درصورت یکه منشا خیر ندارد.
   بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده به ناصواب دچار نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. هموطن در 1397/09/16در11:14 ق.ظ

  البته چغاله بادام

 9. هموطن در 1397/09/16در11:13 ق.ظ

  سلام خواب دیدم برای پنهان شدن از دست عده ایی به خونه ایی رفتم که باغی بود درخت چغاله داشت و به پول میفروختن و خودم از درخت چیدم خوردم خوشمزه بود

نظر خود را بیان کنید