تعبیر خواب چغاله

دیدن چغاله در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چغاله در خواب چیست؟

چغاله بادام

چغاله در خواب مالی است حرام یا پولی است که به ناحق نصیب بیننده خواب می شود. چغاله بادام در خواب بهره و نتیجه زحمت دیگری است. اگر ترش باشد غم و اندوه و …

کدورت خاطر می آورد. اگر نرم باشد آسان به دست می آید. اگر شیرین باشد خوشحال می کند و اگر تلخ باشد بیماری و اسارت و گرفتاری را خبر می دهد.

اگر چغاله را از درخت بکنید تعدی می کنید و ظلم روا می دارید.

اگر در خواب ببینید که هنگام چیدن چغاله از درخت شاخه را شکستید ظلمی می کنید که در نتیجه آن خانه و خانواده ای را متلاشی می نمایید و به هم می ریزید حال اگر چغاله را بخرید یا کسی به شما بدهد دهنده یا فروشنده چغاله به جای کسی است که شما را به انجام کار خلاف دعوت و تحریص می کند.

اگر چغاله داشته باشید و نه اینکه از جایی آورده باشید بدی و شر و فساد در نهاد خودتان است.

اگر چغاله را نخواستید و خوشتان نیامد و دور ریختید راه رفته را باز می گردید و از بدی اعراض می کنید.

اگر چغاله را شما به کسی دادید این شما هستید که دیگری را به انجام کار خلاف وا می دارید. چغاله اگر مال زردآلو باشد بدتر از چغاله بادام است.

☺ تعبیر خواب «چغاله» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چغاله» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


44 دیدگاه

 1. محمدی

  سلام خسته نباشید من در خواب دیدم که همسرم چغاله بادام های شیرین داد ومن آن هارا خوردم تعبیر خواب من چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر خلاف تمامی تعابیر خواب ها برای این میوه خوابی که شما دیده اید خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که شادی برای شما به واسطه ی ایشان در انتظار است که بسیار خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Bakhtyar

  در خواب دیدم که کسی دیگر چغاله زردآلو را به من داد و بهم گفت که بشکن و بخور

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر خواب گرفتن چغاله زردآلو از دیگری ممکن است به این معنا باشد که کسی شما را وادار به کاری کند که برای شما خیر نیست و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فرقه دانی

  سلام من خواب دیدم که همسایه که بسیارباذوق وخوشحالی به سمت درخت میرفت درحال چیدن چاقاله بود چاقاله های درشت که به صورت انگور اویزبودن وازمن پرسیدکه دوست دارید چاقاله من هم گفتم اره ویه دونه از اون چاقاله های درشت رابه من دادکه بسیارشیرین وخوشمزه بودودرهمان حین من هم گفتم برم سوزی بدم که چاقاله دارم وباشوهرم خندیدیم تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوردن چغاله شیرین ممکن نشان از خیر باشد و به این معنا باشد که شادی در دل شما ایجاد شود و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Mohammad

  با سلام من خواب دیدم عمه ام که به رحمت خدا رفته زنده هستن داخل منزلشون ولی من میدونستم عمه ام فوت کردند وقتی میخواستم سر سفره بشینم براشون حمد و سوره خواندم و یه لقمه که شانل نان و پنیر و چغاله و نخود سبز بود خوردم ولی هیچ طعمی حس نکردم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب مشخص نیست که کدام المان برای خواب شما المان اصلی است و از این رو باید بدانید که نمی توان آن را تعبیر کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه ترابی

  سلام.من خواب دیدم یه کسی داشت چاغاله میفروخت من توجهم بهشون جلب شده بود با کسی بودم بعد یکهو بالای سرم رو نگاه کردم یه درخت چاغاله بادوم بود پر و زیاد و درشت گفتم خب چرا بخرم خودمون داریم دیگه فقط نگاه کردم نه چیدم نه خوردم میشه لطفا تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در معرض کاری ممکن است در اینده قرار گیرید که باید بسیار از جانب آن اگاه باشید که خدای ناکرده سبب ورود شما به مال حرام نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. عسب

  سلام من خواب دیدم زیردرخت زردالونشستم که همسرقبلیم هم کنارمه درخت زردالوبینهایت پرباربود.ولی میوه اش نرسیده بود وازچاغاله هاش زمین هم ریخته بود فراوان.ولی من ازدرخت میچیدم میخوردم خیلی شیرین وخوشمزه وابداربودوموقع خوردن لذت میبردم.میشه تعبیرخواب منوبگین.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید د رتعبیر چغاله بادام شیرین ممکن است به معنای شادی و خیر برای بیننده ی خواب باشد و در خواب شما حتی ممکن است به معنای بازگشت به زندگی قبلیتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سایدا

  سلام من خواب دیدم چند تا چغاله بادوم کرم خورده و خراب از درخت میکنم یکمش میخورم و تف میکنم حال بدی بهم دست داد.لطفا تعبیرش برام بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چغاله بادام کرم خورده ممکن است به این معنا باشد که شما از ذات کاری خبر دارید ولی در آن ورود می کنید که از این رو برای شما خیر نیست و باید بسیار از رفتار خود آگاه باشید..
   سربلند و پیروز باشید

 8. میلاد

  با عرض سلام و خسته نباشی من خواب دیدم تو ی باغ چغاله بادام میخورم ک خوشمزه بود و حس خوبی داشتم چند نفر دیگم بودن ک پلیس اومد گرفتشون ولی منو کاری نداشت و همچنان از درختا چاغاله میچیدم و میخوردم میخاستم ببینم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای چغاله بادام آمده است که بسیار به مزه آن بستگی دارد و از این رو ممکن است تعبیر خواب شما خوب یا بد باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهربان

  سلام من خواب دیدم دوستی که بارها به باغ شان رفته ایم برایم چغاله بادام اورده بود به من گفت خودم صبح زود رفتم برایت چغاله چیدم و شستم و اورده ام ریخته بود داخل یه پارچه که کسی نبیند که بخواهد به دیگران تعارف کند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است در ناخوداگاه شما باشد و در تعبیر ان چیزی برای ذکر نباشد و از این رو نگران تعبیر آن نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. A

  سلام من خواب دیدم یه جاییم یه دیوار هست که شاخه درختا اومدن بیرون از باغ از زیر درختا یه گردو با پوست میگیرم و گاز میزنم تلخ بود و بعد انداختم زمین بعد یه چغاله زردآلو میگیرم گاز میزنم چغاله ام خراب بود از نردبون رفتم بالا تا به اجازه صاحب باغ چغاله بچینم اما نچیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گردو تلخ و تعبیر خواب چغاله تلخ امده است که باید بسیار اگاه باشید و ممکن است به معنای مشکلی برای بیننده ی خواب باشد و از این رو سعی بر آن کنید که در کارهایتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. فاطمه

  سلام.من خواب دیدم با دوتا از دوستام(همکلاسی های دوران مدرسه که خیلی هم صمیمی نبودیم)توی یه خیابون بودیم که جلوی هر خونه یه درخت جوون و پراز برگ سبز بود.تقریبا هم شلوغ بود و چندتا خانوم تو خیابون بودند.درختا پراز هلو بودن.هلو ها گلبهی رنگ بودن و کاملا رسیده شده نبودند.دوستام رفتند یکی دوتا هلو چیدن.من گفتم نکنید الان صاحباشون میان دعوامون میکنن.اومدیم بریم که یه خانومه اومد دنبالمون و چند تا چغاله گذاشت توی کوله های دوستام.ماهم خوشحال شدیم و من گفتم هرکاری چیزای هم فرکانس خودش رو جذب میکنه :||
  تعبیرخاصی داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   شاید این خواب برای شما با توجه به تعبیر خواب هلو به این معنا باشد که در اینده برای رسیدن به موضوعی که ممکن است به گذشته شما مربوط شود باید از ان دوری کنید که خدای ناکرده برای شما سبب ایراد و اشکال نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سمرا بهرامی

  سلام…من خواب دیدم باران زیادی باریده و کلی چغاله بادام ریخته زمین…یه پلاستیک برداشتم و یا دوستم‌مشغول جمع آوری چغاله ها شدیم… ولی‌نخوردم…تعبیرش چی‌میتونه یاشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب باران اگر سیل نباشد به خیر آمده است و این که در خواب خود به این صورت دیده اید ممکن است برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده برای رسیدن به موضوعی از چیزی باید دست بکشید و این خود برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. بی نام

  سلام من خواب دیدم رفتم هفت هشتا چغاله زردآلو چیدم بعد یه گاز بهش زدم او تفش کردم او ریختمشون دور درضمن ترش هم بودن تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر به خیر رفع شدن دارد و اینکه آن ها را دور ریخته اید غم از شما دور خواهد شد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. مهشید نریمان

  باسلام من دیدم مادرم که 25 سال است فوت کرده اند
  اومدن و در یک سبد دوتا نایلون بزرگ که یکیش گوجه سبز و دیگری چغاله بادام بود راگذاشته بودن و در واقع گویا برای من خریده بودن که دیدم دست من است میوه ها بسیار تازه وخوب و شاداب بودن
  ولی اجازه ندادن که به دوتا بچه فقیر که اونجا بودند بدم
  علاوه بر آنکه تعبیر آن را از شما می‌خواهم
  ضمنآ سوال من این است که این دو میوه مال فصل بهار است و الان ما در فصل پاییز بسر می بریم
  چه تعبیری دارد؟ سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به ان معنا باشد که شما را از مالی بر حذر داشته اند که شاید برای شما خیر نباشد که حتی از ان به دیگری ببخشید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. Mohan

  سلام من خواب دیدم هسته چغاله میخوردم و بقیش رو پرت میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب چغاله نشان از مال حرامی است که نصیب خود خواهید کرد و نیک نیست و باید از آن دوری کرد و اینکه چه چغاله بادام باشد چه چغاله زرد آلو نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. علی

  سلام من خواب دیدم با مادربزرگم پشت بام خونه ایم. اونجا درخت زردآلو بود. چغاله بود. یکی دوتاش و خوردم.تمام میوه هاش گندیده بودن. به مادربزرگم گفتم ما که این درخت و تازه کاشتیم و تازه بار داده چرا همشون گندیدن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چغاله گندیده ممکن است به معنای مالی حرام باشد که شما در صدد کسب آن برایید و باید بسیار این را در نظر بگیرید و در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 17. Zhra

  سلام من خواب دیدم تو یه باغم که انگار یکی دنبالمه و دارم میدوم بعد رسیدم به یه درخت که پر جغاله سبز بود اومدم بکنم نتونستم بکنم و رد شد دستم.میشه بگید تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چغاله آمده است که به این معنا میتواند باشد که شما در حق کسی تعدی میکنید که برای خود شما در اینده غم و اندوه به دنبال خواهد داشت و اینکه شما از آن نتوانسته اید بچینید برای شم خیر خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. F

  سلام خواب دیدم که دارم میرم از درخت همسایه چغاله بچینم به دوستام گفتم شمام بچینین ولی اونا نچیدن من تنهایی رفتم یکی چیدم مزه اش حالتی بی طعم رو به ترش بود و هسته شو اتداختم دور
  تعبیر شو تروخدا بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چغاله آمده است که به این معنا میتواند باشد که شما در حق کسی تعدی میکنید که برای خود شما در اینده غم و اندوه به دنبال خواهد داشت و از این رو باید بسیار از این موضوع بر حذر باشید.
   اینکه در خواب هم دوستانتان ممانعت کرده اند ممکن است به این معنا باشد که آن ها از عمل شما با خبرند ولی در آن با شما شریک نخواهند شد وبدانید که باید بسیار اگاه باشید و با دوستان خوبتان مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. فاطمه

  خواب دیدم در حیاط خونمون یک درخت زرد آلو بوده بعد چغاله های آن بزرگ بودن ولی بعضی از انها زرد رنگ بودن یه دونه از آنهایی که سبز بودن را خواهرم بهم داد و خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان خیر دارد و اینکه زرد الو زرد در خواب نیک نیست و خوردن ان نشان از بیماری است و اینکه شما ان را به رنگ سبز و تازه خورده اید نشان بر سلامتی و عافیت دارد و نمیتواند به معنی بدی باشد ونشان بر این دارد که خواهرتان بر شما خیری خواهند رساند و برای شما خیر میخواهند شما هم قدر دانشان باید باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. م

  سلام خواب دیدم بالای درخت چاغاله زدالو میخورم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب چغاله با زرد آلو بسیار متفاوت است. و اگر در خواب شما زرد آلو شیرین خورده اید نشان از خوشحالی است و اگر ترش باشد نشان بر ناراحتی است. و اگر رنگ زرد را دیده اید نشان بر بیماری است که به شما میرسد و اگر آن را سبز دیده اید نشان بر سلامتی است. و اینکه اگر چغاله می‌خورید نشان بر این است که شما از زحمت دیگران سودی نسیبتان می‌شود و شما هم به منفعت خواهید رسید. به خدمت شما باید عرض کنم بعضی از معبران زرد آلو را هم نشان از خوشحالی و ثمره کارهای که زحمت کشیده اید را نوید می‌دهند.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. سبحان

  سلام .خواب من این بود که چغاله ای. که از درخت کنده شده وافتاده. بود رو من برداشتم وخوردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب چغاله به معنای مال حرام و ناصواب است و این بدین معناست که شما احتمالا در اینده ای نزدیک به مالی دست خواهید یافت که به صلاح شما نیست که از ان استفاده کنید و این مال به گونه ای است که شما حس مکنید که الهی است و از طرف خدا داده شده است درصورت یکه منشا خیر ندارد.
   بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده به ناصواب دچار نشوید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. هموطن

  البته چغاله بادام

 23. هموطن

  سلام خواب دیدم برای پنهان شدن از دست عده ایی به خونه ایی رفتم که باغی بود درخت چغاله داشت و به پول میفروختن و خودم از درخت چیدم خوردم خوشمزه بود

نظر خود را بیان کنید