تعبیر خواب مسابقه

دیدن مسابقه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مسابقه در خواب چیست؟

مسابقه دادن در خواب

دویدن در خواب ، دوچرخه سواری یا شنا کردن میتواند شکل های از دیدن مسابقه باشد و تعبیر زیر را نیز میتوان برای آنها در نظر گرفت”

لوک اویتنهاو می گوید :

مسابقه دو : رضایت

 1. اگر خواب ببینید در مسابقه ای شرکت کرده اید ، علامت آن است که تلاش می کنید به اهداف و آرزوهای خود دست بیابید .
 2. اگر خواب ببینید در مسابقه ای برنده می شوید ، علامت آن است که بر رقبای خود ظفر خواهید یافت .

☺ تعبیر خواب «مسابقه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مسابقه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

23 دیدگاه

 1. هدیه در 1399/10/15در8:31 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم در مدرسه یک مسابقه برگزار شده که نفر اول یک ایفون ۱۱ و نفر دوم یک اپل واچ نفر سوم یک ایرپاد و نفر چهارم یک آلوچه برنده میشود ما مسابقه دادیم و من نفر سوم شدم و یک ایرپاد بردم بعد علام کردند که مسابقه اشتباه بوده و باید یک بار دیگر بازی کنید ما دوباره بازی کردیم و من نفر چهارم شدم و یک آلوچه بردم . من خیلی گریه میکردم خیلییی . لطفا تعبیرشووووو بگیددددددد

  • یاسین صداقت در 1399/10/15در9:57 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر علاقه های شما است که دوست دارید در عالم بیداری ان ها را تجربه کنید و اینکه شما ترس از دادن چیزی در زندگی روزمره دارید و گریه کردن در خواب بد نیست و نشان بر خوشحالی در عالم بیداری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Nazanin در 1399/05/30در3:37 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم بهم یه دوچرخه هدیه میدن و با یه دوچرخه سوار خیلی معروف مسابقه میدم و اول میشم . بعد بهم گفت من یکاری میکنم موفق شی و بهم افتخار میکرد
  ولی اوش توی خواب لباسم اذیتم میکرد بعد لباسمو جمع کردم کاملا و یهو شروع کردم به پدال زدن به راحتی

  • یاسین صداقت در 1399/06/07در5:15 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب دوچرخه آمده است که نشان بر خوبی و پیشرفت در کار است و خواب شما نشان بر این است که شما در مسیر زندگیتان پیشرفت خوبی خواهید داشت و فردی در این مسیر حامی شما خواهد بود تا شما را به نقطه مناسب و دلخواهتان برساند و می‌توانید مایعه افتخار خودتان و دیگران هم باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. محمد محمدی در 1399/05/15در3:23 ب.ظ

  سلام خواب دیدم با دوستم که از من چاق تر مسابقه ی دو دادیم هرچی می‌دویدیم میافتادم باز بلند میشدم و دوباره و دوباره . تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/18در5:26 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب دویدن به این صورت امده است که نشان از مسیر زندگی و تلاش های شما دارد و اینکه شما در این مسیر بارها شکست خورده اید اما با قوت و توان بیشتر برای ادامه مسیر زندگیتان برخواسته اید و اینکه شما زندگیتان نیاز به انرزی هاب مضائف برای رسیدن به پیروزی نیاز دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. رها در 1399/03/17در12:56 ب.ظ

  من خواب دیدم یه مسابقه مبارزه گذاشتیم بین دوستامون و من تو اون مسابقه همه دشمنارو از پا در اوردم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/20در3:19 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که تعبیر خواب مسابقه به معنای این خواهد بود که شما در تلاشی که به ان اشتغال خواهید داشت و پیروز خواهید شد وبرای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. روژان کریمی در 1399/03/16در2:04 ب.ظ

  سلام خواب دیدیم دوستم در مسابقه ی دو شرکت کرده است ولی حالش مصاعد نیست برای همین من جای او شرکت کردم و با تمام قدرت دویدم و در حالی که داشتم اول میشدم دوستم را دیدیم که کنار خط انتهای مسابقه وایساده و به همین دلیل گذاشتم او اول شود و خود نیز دوم شدم ولی بعد مسابقه همه فقط از من تعریف می‌کردند

  • یاسین صداقت در 1399/03/19در12:47 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به معنای تلاش بسیار زیاد شما برای موضوعی است و در اینجا این موضوع مهر و محبت شما به ایشان بوده است وبدایند که ممکن است در اینده ی نه چندان دور شما را موقعیتی پیش اید که در ان برای اثبات دوستی خود ازموده خواهید شدو قطعا این برای شما خیراست.
   سربلند و پیروز باشید

 6. هانیه در 1399/02/30در3:49 ب.ظ

  خواب دیدم برا یه مسابقه شبیه دو ولی با مانع، مثله مسابقه های امادگی جسمانی که تو نقطه های مختلف باید وایستی و یه کاری انجام بدی اسمم دراومده. ولی هر چی تلاش میکردم نمیتونستم اماده شم. لباس ورزشی پیدا نمیکردم، انگار یادم رفته بود. اخرشم دیدم کفش هم نیاوردم . و در نهایت بیدار شدم و به مرحله دویدنش نرسید خوابم.

  • یاسین صداقت در 1399/03/03در9:19 ق.ظ

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب میتواند نشانه از ان باشد که شما در اینده ی نه چندان دور مسیری را برای تلاش برخواهید گزید اما بایدبسیار در تلاشتان راسخ باشید زیرا عوامل مختلفی ممکن است همیت شما را از بین ببرند و این خود نشان از ان دارد که از تلاش کردن دست خواهید کشید و این برای شما خیر نیست و باید بسیار نسبت به کاری که اغاز می کنید اگاه باشید .
   سربلند و پیروز باشید

 7. انیس در 1399/02/16در2:04 ب.ظ

  در مسابقه ی دو میدانی اول شدم منتها خودم بودم ولی با یه شکلو ظاهر دیگه خودمو میدیدم یعنی خودم سفید پوستم و موهام تقریبا بلند اما تو خواب خودمو سیاه پوست و با موهای کوتاه و خیلی بینهایت جڋاب دیدم اما وقتی مسابقه نفر اول شدم این تغییرو در خودم دیدم

  • یاسین صداقت در 1399/02/20در11:46 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر است و نشان از ان دارد که شما در راهی گام خواهید نهاد و بر سختی ها چیره خواهید شد و به هدف خود می رسید و پس از ان شما تغییراتی بسیار عمده خواهید کرد که سبب رضایت خاطر شما می شود و قدرتی به دست می اورسد.
   بسیار خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 8. سما در 1399/02/14در11:16 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم یک مسابقه ای بود که توی کشور ترکیه برگزار میشد و من هم بلیط گرفتم و توی اون مسابقه شرکت کردم همه دوستان و فامیل هم بودن اما اونا نتونستن توی اون مسابقه مقامی کسب کنن اما من دوم شدم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/18در8:50 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر موفقیت ها و پیشرفت های شما در ادامه زندگیتان است که مسیرتان را به خوبی پشت سر خواهید گذاشت و این که به جایگاهی خواهید رسیید که بر اطرافیانتان برتری خواهید داشت و اینکه باید تلاش خود را بیشتر کنید که بتوانید مقام های بالاتر را کسب کنیدو به درجه های بالاتر برسید و اینکه نباید به خود مغرور باشید که غرور شما را شکست می‌دهد.
   خواب خیری است
   سربلند و پیروز باشید.

 9. حامد در 1399/02/01در12:14 ب.ظ

  سلام خواب دیدم یه مسابقه دو هست منم همراهشون شدم دیدم همه آروم میدون واکثراپسربچه بودن بعدمن جلو زدم یکم که فاصله گرفتم البته حس میکنم یه مسیر میانبر بودیه سگ کوچولو دنبالم اومد بعد انگشتمو گرفت تو دهنش مال یه خانم بودسگ. منم تکون دادم سگ ازدستم افتاد

  • یاسین صداقت در 1399/02/03در3:12 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب دویدن نشان از این است که شما یک مسیر را هدف در آن مشخص شده شروع کرده اید و این که از مسیر مینبر رفته اید نشان بر این دارد که در هدفتان راهی پیدا خواهید کرد که زوتر به سرانجام برسانید و اینکه سگ دیده اید و به شما آسیب نرسانده می‌تواند نشان از دوست با وفا باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. صدیقه در 1398/12/19در2:04 ب.ظ

  ایا این خوابی که تعریف کردم در پیام قبل تعبیر دارد یا اضغاث احلامه؟ ده صبح خواب دیدم و دوم این که کلا شنا کردن رو دوست دارم

 11. صدیقه در 1398/12/19در1:24 ب.ظ

  من خواب دیدم طرفای ده صبح که در یک مسابقه ی شنای جهانی شرکت کردم که توو دریا بر گزار میشد با بلیط رفتم کشور خارجه و توو مسابقه شرکت کردم توو عمق دریا با سرعت شنا کردم لذت بخش بود بین مرجان های دریایی .وقتی نتیجه مسابقه رو توو سایت زدن نوشتن که اول شدم به نظر میرسید جایزه بزرگی از طلا قراره بگیرم و میخواستم مدارکمو بفرستم واسه گرفتن جایزه ام

  • یاسین صداقت در 1398/12/21در8:17 ب.ظ

   با سلام
   تقریبا هیچ خوابی بی تعبیر نیست اما اینکه ان خواب رویای صادقه باشد یا خیر متفاوت است.اما راجع به خواب شما این خواب اشاره به تلاش شما درراه رسیدن به اهدافتان است و به نظر شخص بنده خوابی نیکو است زیرا بیانگر ان است که شما از تلاش کردن برای اهدافتان لذت میبرید و این خود یعنی بهترین زندگی که هر فرد برای ان تلاش میکند و باید بدانید که المان هایی که در خواب دیده اید مانند مسافرت و کشور خارجه فضایی است که لازمه ی رخ دادن هر خوابی است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. fardin در 1397/07/15در3:04 ب.ظ

  سلام من پسری را خیلی دوست داشنم ودارم اونم همینطور ولی فعلا جدا هستیم همش توفکرشم خواب دیدم شب دیر وقت بو ازیه جایی می اومدم خواهرشم اونجا بو وقتی رسیدم جلو درش اونم اومده بود به مسابقه ماشین سرخیابون نگاه کنه انگار تازه هم ازحمام بیرون اومده بو ولی من جرات نداشتن خودمو نشونش بدم میترسیدم نارحت بشه بیرونم چون دیروقت بود ببخشید طولانی شد

 13. هانیه در 1397/03/14در12:17 ب.ظ

  من خواب دیدم در شهربازی با یک غریبه مسابقه میدم و هرکدوم ک مسافت بیشتری در ارتفاعات بالاتری باشه برندست مسابقه در یک شهربازی تعطیل و سطح زمین ان سرازیری بود

نظر خود را بیان کنید