تعبیر خواب شوره سر

دیدن شوره سر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شوره سر در خواب چیست؟

شوره سر

به گفته تونی کریسپ خالق کتاب فرهنگ تفسیر رؤیا، سر بیانگر نیات و تصوری است که فرد از خود در زندگی دارد و شوره سر افکار، ایده‌ها و عقایدی است که در سر جا گرفته‌اند. ریزش شوره سر نشان از خالی شدن فرد از افکار و عقاید خود است. ایده‌هایی که می‌توانست باعث پیشرفت گردند از بین رفته و دیگر کمکی به فرد نخواهند کرد. تفاسیر گفته شده همگی بر اساس نمادها بوده و بایستی بر اساس شرایط زندگی رؤیابین تطبیق داده شوند و اما معبرین قدیمی در رابطه با شوره سر چه می‌گویند؟

تعبیر خواب ریختن شوره سر

ابن سیرین می‌گوید:

 • اگر در خواب ببینی از سر تو شوره می‌ریزد، تعبیرش این است که به اندازۀ آن از کسی به تو آسیب خواهد رسید.
 • اگر شوره موی سر را فرو ریخته‌ای بی‌غم و اندوه می‌شوی.

تعبیر گری می‌گوید: اگر کسی در خواب دید سرش پر از شوره شده است، به آفت و بلا نزدیک است یا به او از جانب کسی آسیبی وارد می‌شود. اگر شوره‌ها در حال فروریختن بودند، درحال خلاصی از رنج و سختی است. اگر به همراه شوره، وقتی سرش را شانه می‌کرد، موهای سرش نیز می‌ریخت، غمش زودتر پایان می‌یابد. اگر ماده شستشو کننده به سرش مالید و سرش را شست و شوره‌ها از بین رفت، به او سود خواهد رسید و زندگی‌اش خوب خواهد شد.

منابع:

کتاب فرهنگ تفسیر رؤیا

تعبیرستان

یوتاب

تعبیر خواب «شوره سر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شوره سر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. H.talli در 1399/08/26در2:17 ب.ظ

  سلام
  من من دختر مجردی هستم خواب دیدم وسط سرم کچل شده و سرم پر اط شوره‌ست که مث یه کوه شده و وسط یه چیز سیاهی هست خیلی بد و وحشتناک بود
  میشه تفسیرش رو بگید ممنونم.

  • یاسین صداقت در 1399/08/26در2:46 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن است که از طرف فردی به شما آسیبی خواهد رسید که شما را غمگین خواهد کرد و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید