تعبیر خواب شوره سر

دیدن شوره سر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شوره سر در خواب چیست؟

شوره سر

به گفته تونی کریسپ خالق کتاب فرهنگ تفسیر رؤیا، سر بیانگر نیات و تصوری است که فرد از خود در زندگی دارد و شوره سر افکار، ایده‌ها و عقایدی است که در سر جا گرفته‌اند. ریزش شوره سر نشان از خالی شدن فرد از افکار و عقاید خود است. ایده‌هایی که می‌توانست باعث پیشرفت گردند از بین رفته و دیگر کمکی به فرد نخواهند کرد. تفاسیر گفته شده همگی بر اساس نمادها بوده و بایستی بر اساس شرایط زندگی رؤیابین تطبیق داده شوند و اما معبرین قدیمی در رابطه با شوره سر چه می‌گویند؟

تعبیر خواب ریختن شوره سر

ابن سیرین می‌گوید:

 • اگر در خواب ببینی از سر تو شوره می‌ریزد، تعبیرش این است که به اندازۀ آن از کسی به تو آسیب خواهد رسید.
 • اگر شوره موی سر را فرو ریخته‌ای بی‌غم و اندوه می‌شوی.

تعبیر گری می‌گوید: اگر کسی در خواب دید سرش پر از شوره شده است، به آفت و بلا نزدیک است یا به او از جانب کسی آسیبی وارد می‌شود. اگر شوره‌ها در حال فروریختن بودند، درحال خلاصی از رنج و سختی است. اگر به همراه شوره، وقتی سرش را شانه می‌کرد، موهای سرش نیز می‌ریخت، غمش زودتر پایان می‌یابد. اگر ماده شستشو کننده به سرش مالید و سرش را شست و شوره‌ها از بین رفت، به او سود خواهد رسید و زندگی‌اش خوب خواهد شد.

منابع:

کتاب فرهنگ تفسیر رؤیا

تعبیرستان

یوتاب

☺ تعبیر خواب «شوره سر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شوره سر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. الی

  سلام من خواب دیدم رو سرم تکه های بزرگ شوره به اندازه صدف سفید بود تو خواب هم ناراحت شدم از دیدنش هم ترسیدم، الان هم ک بیدارم ناراحت هستم و یادم میاد حالم بهم میخوره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شوره نشان بر ان است که شمادرسر ایده ای داشته اید که ذر حال حاضر به کارتان دیگر نخواهد امدو نشان از خالی شدن فرد از افکار و عقاید خود هم میتواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. یاسمن صادقی

  سلام
  من خواب دیدم که دستم پر از شوره شده و دارم همشونو میریزم بیرون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که ممکن است به این معنا باشد که به اندازه آن شوره از دیگری به شما آسیبی خواهد رسید و از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. شهرام

  سلام , خواب دیدم دارم با یکی از مدیران قبلی که با ایشان سالهای دور کار می کردم و الان فوت شده اند صحبت می کردم . همسرم بین من و ایشان نشسته بودند و سر خود را به پایین خم کرده بود و سر خود را می خاراند و شوره های سرش مثل قطرات ریز برف فرو می ریخت . لطفا بفرمایید تعلیرش چیست ؟
  متشکرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب اگر دیده اید که ایشان از شوره ها خلاصی یافته اند نشانه ای خیر است و در غیر این صورت در تعابیر خواب امده است که به معنای مشکلی برای ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. H.talli

  سلام
  من من دختر مجردی هستم خواب دیدم وسط سرم کچل شده و سرم پر اط شوره‌ست که مث یه کوه شده و وسط یه چیز سیاهی هست خیلی بد و وحشتناک بود
  میشه تفسیرش رو بگید ممنونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن است که از طرف فردی به شما آسیبی خواهد رسید که شما را غمگین خواهد کرد و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. نازنین

  من خواب دیدم که روی موهام پر شوره بود اصلا تیکه های خیلی گنده بودن من میکندمشون یا بعضیاش برا خودش میوفتاد ولی تو خوابم‌ انگاری میکندمشون فردا بازم پر از شوره میشد مثه روز اولش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشانه ای از ان باشد که شما در اینده ممکن است به مشکلی وارد شوید که هر کاری برای رفع ان انجام دهید افاقه نکند و از این رو باید بسیار در کار ها و انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید