تعبیر خواب پسته

دیدن پسته در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پسته در خواب چیست؟

خوردن مغز پسته در خواب چه تعبیری دارد

پسته در خواب اشتغال ذهنی و فکری است که گاه می تواند سرگرم کننده یا امید بخش هم باشد.

دیدن پسته در خواب به این معنی است که فکر می کنید و چنانچه دیدید ظرفی پسته مقابل خویش دارید خواب شما می گوید که در روزهای آینده ذهن و فکری مشغول خواهید داشت و به چیز یا چیزهایی که پیش می آیند فکر می کنید.

اگر زن ها در خواب پسته ببینند غیبت می کنند و پشت سر این و آن حرف می زنند.

چنانچه ببینید که کسی پسته به شما داد باعث آشفتگی خاطر شما می شود و اگر دهنده پسته آشنا باشد موضوع خانوادگی است.


پوست پسته بدون مغز در خواب غم است و نتیجه مایوس کننده یک کار به خصوص که انجام می دهید.

اگر ظرفی پر از پوست پسته در خواب دیدید در کاری شکست می خورید ولی اگر مغز پسته دیدید توفیق خواهید یافت و بدون زحمت زیاد سودی قابل توجه عایدتان می شود.


اگر مردی زن دار و متاهل ببیند که همسرش به او مغز پسته تعارف می کند صاحب فرزند خوب رو و باهوش و فراستی می شود.


درخت پسته خانواده پرهیاهو و شلوغ است. چنانچه مردی سالمند ببیند که در خانه اش درخت پسته روئیده و بار پسته تازه دارد همه افراد خانواده اشت یک جا جمع می شوند و موردی پیش می آید که گرد هم می آیند و زیاد جر و بحث می کنند.


اگر دختر جوانی ببیند که مغز پسته می خورد عاشق می شود و ازدواج می کند اما ازدواج او بعد از حرف های زیاد و گفتگوی طولانی انجام می پذیرد.

زن اگر از یکدیگر مغز پسته بگیرند حرف است و چیزهایی است که درباره هم می گویند. به هر حال دیدن پسته در خواب فکر است و اشتغال ذهنی و اگر در جائی دیدید که پسته را غم و غصه نوشته اند درست نیست و ثابت نشده است.

همچنین بخوانید: خواص پسته

همچنین بخوانید:


☺ تعبیر خواب «پسته» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پسته» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. Peman

  سلام من خواب دیدم برادرم منو فرستاد پسته بیارم یه درخت پسته بود در یک ساختمان چندین طبقه که راپله خرابی داشت که یکم هم میترسیدم پایین برم وقتی به طبقه اول رسیدم درخت خیلی باریک بود ولی خیلی بلند بود درخت رو تکان دادم به اندازه یکی دو مشت پسته ریخت ازش ساختمان تقریبا مخروبه بود و داشت میریخت من یکی دو مشت پسته رو جمع کردم پسته خام با پوست بود گزاشتم تو جیبم که یکی از اشناهامون یه در نرده ای پشت سرم بود رو باز کرد و من بیرون امدم و دوتا پسته بهش دادم یکی سالم بود یکیشم خراب بود فکنم اونم بردشون بعد البته قبل این که درو برام باز کنه داشتم گلگی یکی از فامیلاشونو که در واقعیت باهاش دعوام شده بود رو میکردم بعد بیرون امدنم رفتم پیش برادرام در مورد خریدن زمین و ساختن خانه حرف زدیم تعبیرش چیه

 2. حمید

  سلام من خواب دیدم از یک دختر پسته میگیرم و اون پسته را وقتی میخواستم بخورم بین چند نفر پخش کردم به هرکسی یه مقداری و درآخریک پسته مانده بود پوست پسته رو جدا کردم وخوردم و مزه خوبی داره

 3. محمد

  سلام من خواب دیدم از یک دختر پسته میگیرم و اون پسته را وقتی میخواستم بخورم بین چند نفر پخش کردم به هرکسی یه مقداری و درآخریک پسته مانده بود پوست پسته رو جدا کردم وخوردم و مزه خوبی داره

 4. Null

  خواب دیدم که دو تا پسته داشتم و هر دو باز کردم و به شخصی که پسته میخرید دادم احتمالا پسته های زیادی داشتم چون اون دوتا برای تست بردم اونجا.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پسته فروختن به این معنا ممکن است باشد که شما در اینده اشتغالات و مشکلات ذهنی خود را به دیگران بدهید و واگذار کنید و از این جهت این خواب برای شما خیر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ناشناس

  سلام من خواب دیدم که مامانم به بابام پسته میده ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا هم خوانده اید تعبیر خواب پسته گرفتن از دیگران نشان از ان است که به شخص گیرنده ی اشتغال ذهنی وارد شود و از این رو ممکن است این موضوع در خواب شما هم صادق باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. نازگل

  سلام خواب دیدم کلی گونی 10 کیلوبی پسته دارم توی خواب. میخواستم تجارت پسته بکنم و رقیبم هم پسته گلستان بود تمام گونی پسته ها را گوشه حیاط خونه مامانم چیده بودم و یه عده را هم گذاشته بودم که پسته ها را بو بدن اگه میشه لطفا تعبیرش را بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای تعبیر خواب پسته آمده است که ممکن است به معنای آن باشد که در اینده ای نه چندان دور افکار و صحبت های زیاد به اطراف شما خواهند آمد که نباید به آن ها اهمیت بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. امین منصوری

  سلام من در خواب دیدم که دوستم دو دونه پسته با یک دونه بادام بهم داد من هم نخوردم فقط گذاشتم داخل جیبم؟ تعبیرش چی هست. باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است به صحبتی و حرفی که به شما پیشنهاد مشارکت در ان داده می شود دست رد بزنید که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Mina

  كپدر بزرگم چهارده سالي ميشه كه فوت شده من بچه بودم از اون موقع تا حالا حتي يك بارم خوابشو نديده بودم حتي خيلي وقت هم بود كه حتي يادشونم نكرده بودم اما ديشب خواب ديدم كه خيلي تميزو مرتب تو همون خونه خودشون نشستن اونجوري كه يادم مياد اولش انگار باهم حرف نميزديم ولي بعد يه دونه پسته با لبخندبهم داد اينجوري پسته تو عمرم نديده بودم درشتتت بودو خيليم خوشمزه بعدشم ديگه كلا بحث پسته. شد بعد من از عموم پرسيدم چه پسنه هايس از كجا خريدين گفت به زنموت نگو گفتم از قم خريديم ولي من خيلي حسه خوبي به اين خواب دارم بعد چهارده سال كه حتي يه بارم خوابشو نديدع بودم

 9. عطیه صالحی

  من خواب دیدم برادرم ی دونه پسته با پوست در خواب ب من تعارف کرد تعبیرش چیه؟!!!

 10. مادر پیام

  من خواب دیدم خالم ۲و نیم گونی پسته اورده خونمون من میخواستم بخورمشون
  بعد

 11. الهام

  واويلا

 12. شیرین

  راستی پستش تازه هم بود.

 13. شیرین

  من خواب میدیدم که پسته هایی را که در خانه داشتیم با خواهرم پنهانی برداشتیم و بعد با هم شروع به خوردن پسته ها کردیم که یکدفعه یکی از اشنایانمان فهمید.تعبیرش چیست برام بفرستید.

 14. shima

  من خواب دیدم عروسی شخصی است ومن وخواهرم با هم بودیم که بخش مرکز و دور حیاط از پسته پوشیده بود.و من تصمیم می گرفتم که عروسی خودم تمام حیاط را از پسته فرش کنم! البته خودمان هم کمی زمین پسته داریم .

نظر خود را بیان کنید