مجله آلامتو

تعبیر خواب پسته

(12 رای, امتیاز میانگین: 3٫42 از 5)

تعبیر دیدن پسته در خواب چیست؟

پسته Pistachios

پسته در خواب اشتغال ذهني و فکري است که گاه مي تواند سرگرم کننده يا اميد بخش هم باشد. ديدن پسته در خواب به اين معني است که فکر مي کنيد و …

چنانچه ديديد ظرفي پسته مقابل خويش داريد خواب شما مي گويد که در روزهاي آينده ذهن و فکري مشغول خواهيد داشت و به چيز يا چيزهايي که پيش مي آيند فکر مي کنيد. اگر زن ها در خواب پسته ببينند غيبت مي کنند و پشت سر اين و آن حرف مي زنند. چنانچه ببينيد که کسي پسته به شما داد باعث آشفتگي خاطر شما مي شود و اگر دهنده پسته آشنا باشد موضوع خانوادگي است. پوست پسته بدون مغز در خواب غم است و نتيجه مايوس کننده يک کار به خصوص که انجام مي دهيد. اگر ظرفي پر از پوست پسته در خواب ديديد در کاري شکست مي خوريد ولي اگر مغز پسته ديديد توفيق خواهيد يافت و بدون زحمت زياد سودي قابل توجه عايدتان مي شود. اگر مردي زن دار و متاهل ببيند که همسرش به او مغز پسته تعارف مي کند صاحب فرزند خوب رو و باهوش و فراستي مي شود. درخت پسته خانواده پرهياهو و شلوغ است. چنانچه مردي سالمند ببيند که در خانه اش درخت پسته روئيده و بار پسته تازه دارد همه افراد خانواده اشت يک جا جمع مي شوند و موردي پيش مي آيد که گرد هم مي آيند و زياد جر و بحث مي کنند. اگر دختر جواني ببيند که مغز پسته مي خورد عاشق مي شود و ازدواج مي کند اما ازدواج او بعد از حرف هاي زياد و گفتگوي طولاني انجام مي پذيرد. زن اگر از يکديگر مغز پسته بگيرند حرف است و چيزهايي است که درباره هم مي گويند. به هر حال ديدن پسته در خواب فکر است و اشتغال ذهني و اگر در جائي ديديد که پسته را غم و غصه نوشته اند درست نيست و ثابت نشده است.

تعبیر خواب «پسته» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پسته» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. كپدر بزرگم چهارده سالي ميشه كه فوت شده من بچه بودم از اون موقع تا حالا حتي يك بارم خوابشو نديده بودم حتي خيلي وقت هم بود كه حتي يادشونم نكرده بودم اما ديشب خواب ديدم كه خيلي تميزو مرتب تو همون خونه خودشون نشستن اونجوري كه يادم مياد اولش انگار باهم حرف نميزديم ولي بعد يه دونه پسته با لبخندبهم داد اينجوري پسته تو عمرم نديده بودم درشتتت بودو خيليم خوشمزه بعدشم ديگه كلا بحث پسته. شد بعد من از عموم پرسيدم چه پسنه هايس از كجا خريدين گفت به زنموت نگو گفتم از قم خريديم ولي من خيلي حسه خوبي به اين خواب دارم بعد چهارده سال كه حتي يه بارم خوابشو نديدع بودم

 2. عطیه صالحی در

  من خواب دیدم برادرم ی دونه پسته با پوست در خواب ب من تعارف کرد تعبیرش چیه؟!!!

 3. مادر پیام در

  من خواب دیدم خالم ۲و نیم گونی پسته اورده خونمون من میخواستم بخورمشون
  بعد

 4. شیرین در

  من خواب میدیدم که پسته هایی را که در خانه داشتیم با خواهرم پنهانی برداشتیم و بعد با هم شروع به خوردن پسته ها کردیم که یکدفعه یکی از اشنایانمان فهمید.تعبیرش چیست برام بفرستید.

 5. من خواب دیدم عروسی شخصی است ومن وخواهرم با هم بودیم که بخش مرکز و دور حیاط از پسته پوشیده بود.و من تصمیم می گرفتم که عروسی خودم تمام حیاط را از پسته فرش کنم! البته خودمان هم کمی زمین پسته داریم .

نظر خود را بیان کنید