تعبیر خواب پسته

دیدن پسته در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پسته در خواب چیست؟

خوردن مغز پسته در خواب چه تعبیری دارد

پسته در خواب اشتغال ذهنی و فکری است که گاه می تواند سرگرم کننده یا امید بخش هم باشد.

دیدن پسته در خواب به این معنی است که فکر می کنید و چنانچه دیدید ظرفی پسته مقابل خویش دارید خواب شما می گوید که در روزهای آینده ذهن و فکری مشغول خواهید داشت و به چیز یا چیزهایی که پیش می آیند فکر می کنید.

اگر زن ها در خواب پسته ببینند غیبت می کنند و پشت سر این و آن حرف می زنند.

چنانچه ببینید که کسی پسته به شما داد باعث آشفتگی خاطر شما می شود و اگر دهنده پسته آشنا باشد موضوع خانوادگی است.


پوست پسته بدون مغز در خواب غم است و نتیجه مایوس کننده یک کار به خصوص که انجام می دهید.

اگر ظرفی پر از پوست پسته در خواب دیدید در کاری شکست می خورید ولی اگر مغز پسته دیدید توفیق خواهید یافت و بدون زحمت زیاد سودی قابل توجه عایدتان می شود.


اگر مردی زن دار و متاهل ببیند که همسرش به او مغز پسته تعارف می کند صاحب فرزند خوب رو و باهوش و فراستی می شود.


درخت پسته خانواده پرهیاهو و شلوغ است. چنانچه مردی سالمند ببیند که در خانه اش درخت پسته روئیده و بار پسته تازه دارد همه افراد خانواده اشت یک جا جمع می شوند و موردی پیش می آید که گرد هم می آیند و زیاد جر و بحث می کنند.


اگر دختر جوانی ببیند که مغز پسته می خورد عاشق می شود و ازدواج می کند اما ازدواج او بعد از حرف های زیاد و گفتگوی طولانی انجام می پذیرد.

زن اگر از یکدیگر مغز پسته بگیرند حرف است و چیزهایی است که درباره هم می گویند. به هر حال دیدن پسته در خواب فکر است و اشتغال ذهنی و اگر در جائی دیدید که پسته را غم و غصه نوشته اند درست نیست و ثابت نشده است.

همچنین بخوانید: خواص پسته

همچنین بخوانید:


☺ تعبیر خواب «پسته» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پسته» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. Mina در 1397/07/21در4:52 ق.ظ

  كپدر بزرگم چهارده سالي ميشه كه فوت شده من بچه بودم از اون موقع تا حالا حتي يك بارم خوابشو نديده بودم حتي خيلي وقت هم بود كه حتي يادشونم نكرده بودم اما ديشب خواب ديدم كه خيلي تميزو مرتب تو همون خونه خودشون نشستن اونجوري كه يادم مياد اولش انگار باهم حرف نميزديم ولي بعد يه دونه پسته با لبخندبهم داد اينجوري پسته تو عمرم نديده بودم درشتتت بودو خيليم خوشمزه بعدشم ديگه كلا بحث پسته. شد بعد من از عموم پرسيدم چه پسنه هايس از كجا خريدين گفت به زنموت نگو گفتم از قم خريديم ولي من خيلي حسه خوبي به اين خواب دارم بعد چهارده سال كه حتي يه بارم خوابشو نديدع بودم

 2. عطیه صالحی در 1397/04/17در12:58 ب.ظ

  من خواب دیدم برادرم ی دونه پسته با پوست در خواب ب من تعارف کرد تعبیرش چیه؟!!!

 3. مادر پیام در 1395/02/28در5:58 ب.ظ

  من خواب دیدم خالم ۲و نیم گونی پسته اورده خونمون من میخواستم بخورمشون
  بعد

 4. الهام در 1392/12/12در5:09 ب.ظ

  واويلا

 5. شیرین در 1392/09/21در12:51 ب.ظ

  راستی پستش تازه هم بود.

 6. شیرین در 1392/09/21در12:49 ب.ظ

  من خواب میدیدم که پسته هایی را که در خانه داشتیم با خواهرم پنهانی برداشتیم و بعد با هم شروع به خوردن پسته ها کردیم که یکدفعه یکی از اشنایانمان فهمید.تعبیرش چیست برام بفرستید.

 7. shima در 1390/02/10در4:30 ب.ظ

  من خواب دیدم عروسی شخصی است ومن وخواهرم با هم بودیم که بخش مرکز و دور حیاط از پسته پوشیده بود.و من تصمیم می گرفتم که عروسی خودم تمام حیاط را از پسته فرش کنم! البته خودمان هم کمی زمین پسته داریم .

نظر خود را بیان کنید