تعبیر خواب صاعقه

دیدن صاعقه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن صاعقه در خواب چیست؟

دیدن رعد و برق در خواب

دیدن صاعقه به خودی خود بد نیست اگر در خواب ببینیم که آسمان منقلب است و صاعقه می درخشد و ابرها می غرند، در زندگی ما تحولی پدید می آید.

چنانچه در این حالت باران ببارد و آسمان آرام بگیرد رحمت خداوندی شامل حال ما می شود و اگر باران نبارد یا آسمان آرام نشود چندان مطلوب نیست.

اگر ببینید که صاعقه زد و چیزی متعلق به شما را سوزاند هشداری است به شما که خطری تهدیدتان می کند.

اگر صاعقه به خانه زد آفت و بلایی در کمین بیننده خواب و خانواده اوست و اگر به خودش زد بلا در کمین خود اوست.

اگر در خواب ببینید که صاعقه به درختی زد که آن درخت به شما تعلق دارد زیان مالی متوجه شما می گردد بخصوص اگر درخت باردار باشد.


☺ تعبیر خواب «صاعقه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «صاعقه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. مجتبی

  باسلام خواب دیدم ی خونه قدیمی داشتیم ک دو تا اتاق داشت چند سال پیش فروختیم توی اون خونه بودیم منو همسرم و پسرم توی اتاق دیگش بودیم دیدم از آسمان شهاب سنگهای آتشین میاد متعدد سقف خونمون رو سوراخ کرد اتاقی ک مادرمو خواهر کوچیکم توش بودن تو خواب ب زمین میخوردو کمانه می‌کرد میرفت یکدفعه شروع کرد ب آذرخشهای وحشتناک بدون اینکه آسمان ابری باشه بعدش از خواب پریدم ممنونم کمکم کنین چ تعبیری داره

 2. گل‌ناز

  خواب دیدم که آذرخش به زمین خورده که اونجا خیابون بود ولی هیچ بارون و رعد و برقی نبود فقط هوا ابری بود من نزدیک اذرخش رفتم و اونو لمس کردم دیگه هیچ نوری نداشت فقط همون حالتی که به زمین خورده بود مونده بود. من از نزدیک اونو دیدم با تمام ساختار عجیبش ترکیب مولکول و هر ترکیب دیگ‌های که داشت رو دیدم و لمس کردم وقتی اونو دست میزدم تا ببرم نشون بقیه بدم مثل خاکستر پودر میشد .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده نه جندان دور تغییری وتحولی را از نزدیک در زندگی خود ببینید که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیزوز باشید

 3. مریم

  سلام من دوبار این خواب رو دیدم هر بار هم مثل هم بود
  خواب دیدم کل مردم دنیا رو برق میگیره میمیره و یهو از خواب بیدار میشم و قلبم بسیار تند میزنه
  نمیدانم تعبیر دارد یا نه ؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس ان چه که دیده اید برای شما دارای تعبیر نیست و از این رو از بابت آن نگران نباشید و بایدبدانید که دلیلی در ناخوداگاه شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهرنوش

  سلام وقتتون بخیر.من خواب دیدم که انگار توی دشت بودیم.بعد یهو صاعقه زد و عموم منو نجات داد و صاعقه به خودش زد و آتیش گرفت و نورانی شد.بعد که صاعقه تموم شد آتیشش خاموش شد و هیچیش نشد و منم خوشحال بودم که سالمه پریدم بغلش و کلی گریه کردم و هی ازش تشکر کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این صورت تعبیر یابد که شما در اینده ممکن است تحولی در زندگیتان به واسطه ی آن فرد در خواب پیش بیاید که برای شما و ایشان خیر است اما باید صبر پیشه کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سینا رحیمی

  خواب دیدم که با فامیل‌هامون روی یک کوهی ایستاده بودیم، و آسمان در حال خاموش شدن بود(زمان مغرب)؛ ناگهان آسمان را دیدم که یک صاعقه بزرگی زد؛که این صاعقه ناگهان گرد شد و دریچه‌ای به دنیای دیگری باز کرد که خیلی عجیب بود ، و لیزری به سمت بینی من پرتاب شد اما بهم برخوردی نکرد و سپس موجودات عجیبی که حرف میزدند وارد دنیای ما شدند و ما را برای برده‌گی تهدید میکردند و‌…….
  تا اینکه از خواب بیدار شدم.
  اینو تعبیر کنید برام لطفا.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر خواب شما فقط دیدن صاعقه می بود تعبیر به این صورت می توانست باشد که در زندگیتان تحولی عظیم رخ دهد اما این خواب برای شما بیشتر اشاراتی از ترس ها و بخش های نامفهوم ناخوداگاهتان است که در رویا به این شکل به شما نمایان شده است و از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. محمد

  سلام.
  دقیقا یادم نیست بعد رعد و برق بارون بارید یا قبلش. ولی رعد و برق ها خیلی ناجور بودن. رنگ بنفش، صدای کر کننده، احساس میکردم تو خواب کر شدم. و در همین حین، برخی از آشنایان وارد خانه شدند. بعدش رو دیگه یادم نیست. ممنون میشم تفسیر خوابم رو بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب خود ترسی شدید داشته اید این خواب برای شما دارای تعبیر نمی تواند باشد اما در غیز این صورت نشان از تغییری در زندگیتان دارد که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. محبوبه

  خواب دیدم پشت پنجره خانه بودم متوجه شدم همسرم روی تیر چراغ برقه تا میخاستم بهش بگم بیا پایین رعد و برق زد و اون لرزید افتاد پایین . از ترس اون اتفاقی که افتاد و فکر کردم که مرده اصلا بیرون نمیرفتم و بعد از ترس زیاد از خواب پریدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب برای ایشان خیر نیست و باید بسیار در زندگی خود اگاهانه تر رفتار کنند.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 8. زهرا عالیشاهی

  چند صاعقه کوچک در آسمان که بصورت خطی نمایان شده و بهم پیوستن و یک صاعقه بزرگ را تشکیل داده که از دور دست بسمت من می آمدن صدای فریاد میشنیدم ولی خودم خیلی آرام بودم و بتمای آن نشسته بودم. پشت صاعقه هم بارون میبارید آسمان هم برنگ بنفش درآمده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به خودی خود برای شما بد نیست و اگر این موضوع سبب ترس شما و اصابت آن به شما می بود بد بود.
   از این رو از بابت ان نگران نباشید
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهران

  من تو خواب دیدم که آذرخشی از طرف ماه به کاغذی که تو دستمه زد.

 10. عباس

  باسلام
  خواب دیدم که از خونه اومدم بیرون یک دفعه بارون شد وورعدو برق باصدای غرش ااسمان
  ازترس سرجام ایستادم.
  ممنون میشم بدونم تعبیر خوابم چیست؟؟

 11. سمیرا

  اگه ببینیم که رعدوبرق همراه باران شدیده وفقط کنار یکی از اعضای خانواده میزنه چه تعبیری داره؟

نظر خود را بیان کنید