تعبیر خواب خانه

دیدن خانه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خانه در خواب چیست؟

تعبیر خواب خریدن خانه بزرگ

خانه در خواب ما معیشت است، اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشت.

اگر ببینید خانه ای محقر و ویرانه دارید و آن خانه متعلق به شما است خواب شما خبر می دهد که زندگی بر شما تنگ خواهد شد و معاش شما قلت خواهد یافت.

چنان چه ببینید یکی از اتاقهای خانه آشفته و خراب است بخشی از زندگی بیننده خواب دچار خرابی و ویرانی می شود و غمی و زیانی به او می رسد.

اگر ببینید که در خانه شما آهنی است زندگی قابل دوامی دارید و اگر دیدید در خانه شما از نقره است خوب نیست.

تعویض و جابجایی خانه در خواب نشان از تغییری در زندگی تان است اگر به خانه ای بزرگتر در مکانی بهتر نقل مکان کرده باشید یک تغییر مثبت و روحیه بخش را خواهید دید و در صورت تعویض خانه تان با یک خانه کوچک تر و نامناسب باید منتظر تغییراتی ناخوشایند باشید.

اگر در خواب ببینید که خانه شما در محلی است که تنها مانده و گرداگرد آن هیچ خانه دیگری نیست خواب خوبی ندیده اید چرا که از تنهائی و بی کسی و غربت و تنگی زندگی خبر می دهد.


تعبیر خواب خانه خرابه

اگر در خواب ببینید که خانه شما خراب است مالتان از دست می رود ولی اگر ببینید که در خانه ای خراب یا خرابه ای راه می روید که به شما تعلق ندارد به انحراف کشیده می شوید و به اعمال ناصواب دست می زنید. مثلا رشوه می گیرید، دروغ می گویید، یا برای پیش بردن کارهایتان به فریب و نیرنگ متوسل می شوید.

اگر از خرابه در خواب بیرون بیایید بهتر از این است که وارد خرابه شوید. اگر در خرابه سگی دیدید و شما نیز در همان خرابه بودید دوستی وفادار به شما زیان می رساند و شما را به گمراهی می کشاند.

اگر در خواب دیدید که در خرابه ای هستید و آنجا گربه ای هم هست زنی باعث فساد و تباهی شما می شود. اگر در خانه آباد و سالم و مرتب به دنبال گربه به درون خرابه دویدید کار شما خراب می شود و مال خود را برای زن یا به وسوسه او تباه می کنید.

اگر در خواب دیدید که جایی را به دست خود خراب می کنید مال و آبروی خود را تواما از دست می دهید و اگر دیدید خرابی را آباد می کنید تعبیر خلاف این است.

اگر دیواری را خراب کردید به دوستی لطمه می زنید که حامی و پشتیبان شماست و اگر اتاقی را خراب کردید به خانواده خود زیان می رسانید.

اگر پله ها را خراب دیدید و شما بالای پلکان بودید احتمال سقوط شما هست و اگر پله ها خراب بود و شما خود را پایین پله ها یافتید راه تعالی شما مسدود است و خواب شما می گوید نمی توانید ترقی کنید.


تعبیر خواب خانه در حال ساخت

بنا و ساختمان در خواب های ما آرزو و آمال است و کارهایی است که بر مبنای هوای نفس می خواهیم انجام دهیم نه بر اصل تعقل و محاسبه و دور اندیشی بنا هر حالتی در خواب داشته باشد گویای برداشتی است که از خودمان داریم و شناخت ناخودآگاه خودمان است و چه بسا ممکن است این شناخت نادرست باشد.

به هر صورت تجسم این برداشت در خواب ساختمان و بنا است.


☺ تعبیر خواب «خانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

47 دیدگاه

 1. آمنه در 1399/06/30در3:18 ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید. یکی از آشنایان خوابی رو سالهاست که به صورت مکرر میبینن اگر لطف کنید تعبیرش رو بفرمایید ممنون میشم. ایشون سالهاست خواب یه خونه بزرگ و مرتب و به نسبت نو میبینن که تووی خواب انگار میگن که چه خونه خوبی هست برای زندگی. اما چند شب پیش خواب یه خونه خیلی بزرگ دیدن که این بار رفتن اونو ببینن که بخرن. این بار خونه خیلی بزرگ تر بوده. خونه جهار بخش برای چهار فصل سال داشته که بهار و تابستان طبقه دوم بوده و پاییز و زمستان طبقه اول. طبقه دوم که بودن یه هال صد متری داشته که تووش یه اتاق دویست متری بوده و تووی اون اتاق دو تا اتاق دیگه بوده که هر کدوم سرویس جداگانه داشته. دو تا آشپزخانه کثیف (برای روغن و …) و تمیز(برای شربت و …) بزرگ داشته. این ها فقط بخش هایی از خونه بوده که جلوی رویش بوده، پشت سرش هم خیلی بزرگ بوده ولی ندیده. و فقط قسمت هایی از طبقه دوم بوده.

  • یاسین صداقت در 1399/07/03در11:27 ق.ظ

   با سلام
   تعبیراین خواب نشان بر آن است که خانه در خواب ما معیشت است اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشتو اینکه چهار فصل را دیده اند بر این معنی است که در زندگی‌شان هم سختی و ناراحتی هست و هم بهار و خوشی و شادکامی.
   و دیگر المان‌های که عنوان کردید از تصاویر تواب نشان بر علایق این فرد برای داشتن یک خانه است و تعبیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. احمد در 1399/06/29در11:35 ق.ظ

  در ساعت یازده قبل از ظهر(خواب بودم ) خواب دیدم که خانه ای که در روستا دارم یک باد تند از طرف جنوب آمد وسقف یکی از اتاق های آنرا که سقف طاق ضربی (اجر وآهن ) بود برداشت وبه یکی از تپه های اطراف روستا پرت کرد وبقیه خانه سالم ماند حتی دیوارهای آجری آن اطاق سالم بودند بعد در ضمن هیچکدام از اعضا خانواده هم در خانه نبودیم بیرون از خانه بودیم که این صحنه را نگاه کردیم واین اتفاق در روز روشن اتفاق افتاد .لطفا” تعبیرش برام ایمیل کنید خدا اجرت بدهد

  • یاسین صداقت در 1399/07/11در4:18 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که احتمالا ضرری مالی را تجربه خواهید کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. میرزایی در 1399/06/15در1:35 ب.ظ

  سلام، وقت بخیر، منم خواب دیدم درب حیاط همسایه نیست وداشتم به دوستم میگفتم انگار خانه را دارن خراب میکنن دربیداری قراربودخانه های ما وهمسایه خرابرشود وتجمیع شود اما کارباسازنده به دادگاه فعلا کشیده ومنتظر رای دادگاه هستیم، درهرحال فکرکردم در خواب دارند خانه همسایه راخراب می کنند اما دیدم یک در آهنی دیگر دارند میآورند جای در قبلی بگذارند، ممنون میشوم تعبیر آنرا بفرمایید آیااین خواب به من مربوط میشود یاهمسایه های بغلی ما یاحکم دادگاه میآید واینجا بعداز5 سال تخریب میشود ناگفته نماند که من مستاجراین خانه قدیمی هستم ودایم درفکرکه کی باید ازاین خانه برویم. باتشکر

  • یاسین صداقت در 1399/06/29در6:49 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب در نشان بر هدف برای شما است و اینکه احتمالا به حکم دادگاه ربط دارد و می‌تواند نشان بر این باشد که آن محل به شیوه جدید بازسازی شود و شما هم هدفی را دنبال خواهید کرد و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. علیرضا طهماسبی در 1399/06/11در10:17 ب.ظ

  ضمن عرض سلام و تشکر
  من و خانمم با فاصله ۲ شب خواب مشابهی دیدیم
  ما منزلمون دو تازه بازسازی و نقاشی کردم
  ۲ شب پیش خواب دیدم نقاشی و گچ سقف خراب شده و درحال ریزش گچ هست،ولی خود سقف و آجر ریزش نکرد.
  دیوار پذیرایی هم گچ و نقاشی کامل ریخته بود و به آحر رسیده بود ولی خود دیوار ریزش نکرده بود.
  خانمم هم خواب دیده بود دیوار اتاق بچه ها گچ و نقاشی ریخته بود و به کاه گل رسبده بود.
  ممنون میشم تعبیر این خواب و بفرمایید.
  سپاسگزارم

  • یاسین صداقت در 1399/06/16در5:01 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما و خانمتان در فکر خانه و مسائل آن بوده اید و تعبیر این خواب به این صورت است که نیک نیسک و نشان از ضرر مالی دارد که قابل جبران است.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. آلا در 1399/05/29در10:15 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  خانه ما اهواز هست
  و مادرم خواب دید خانه ما به ایلام رفته در خواب ایلام آب هواب خیلی خنک و خوبی داشته اما مامان ناراحت هست که چرا رفتیم ایلام و بعد بابا میبینه سوار ماشین شاسی بلند سفیدی شده و لباس نظامی سبز تیره تنش هست با 3 تا ستاره رو شون بابا.
  و این نکته ها بگم که بابا بازنشسته نظامی هست و ما هم 3 بچه هستم.
  متشکرم برای پاسخگویی شما

  • یاسین صداقت در 1399/06/02در11:44 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر تغییر دارد و اینکه این تغییر و تحول در زندگی شما و خانوادتان خوب است و می‌تواند جایگاه و رتبه برای خانوادتان بالا تر رود و مسیر های جدیدی به زندگیتان باز شود. و ناراحتی مادرتان هم به خوشحالی مبدل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سالاری در 1399/05/22در5:57 ب.ظ

  سلام .خواب دیدم از اداره برگشتم خونه…منتهی خونه الانم نبود…وارد یه حیاط شدم..خودمم تعجب کردم..سمت راست یه تخت بود دخترم روی لبه تخت نشسته بود منتظرم بود…

  اومد سمتم…نمیدونم کی اومده بود وسایلمو ریخته بود توی این خونه..چند تا پله میخورد میرفت پایین…یه فرش قرمز پهن بود…فرش من نبود..تلویزیونم نبود..یخچالم نبود…

  تختم نبود…کتابام نبود…و……کمی وسیله…یه پرده هم زده شده بود…انتهای هال سمت چپ آشپز خونه بود بقیه وسایلام توی کارتن عقب اشپز خونه بود…فقط یک چراغ کوچیک زرد روشنش کرده بود..سقفش کوتاه بود…دیواراش تیره….روبروی ورودی هال انتهاش یه محوطه مستطیل بود که زمینش خاکی بود….

  سمت چپ ورودی پارکینگش بود که یه پرده جداش کرده بود..هراسون برگشتم تو حیاط..بکی از اشناهامون که مرد هم هست با ماشینش اومد توی حیاط..یادم نیست چه ماشینی بود…

  به من نگاه کرد ماشین رو برد پارکینگ…پرده کنار پارکینگ رو کنار زد اومد مثلا خونه من..دیدبهت زده هستم..رفت انتهای هال..همونجا که گفتم زمینش خاکی بود…با پلاستیک ضخیم داشتین اونجا رو از هال جدا میکرد…آستیناشو زده بودین بالا…با نگاهش میگفت که نگاه چقد خوب میشه..درست میشه…

  بغضم گرفته بود..نمیدونستم چی بگم…صدام در نمیومد…فقط میدونم دلم میخاست بیام جلو محکم ساق دستاشو بگیرم بگم ول کنید تو رو خدا..نکنید اینکارو…وحشت کرده بودم از زندگی

  اونجا….مدام تو ذهنم جک و جونور بود که اون جا حتما میومد …. …بعد رفت سمت پارکینگ پرده اونجا رو درست کرد…توی خواب شوکه شده بودم….دو تا پسر بچه پریدن تو هال.. باهاشون شوخی کرد….خواهرش هراسون اومد توی حیاط…داشت گریه میکرد…

  رفت طبقه بالا..از توی حیاط پله داشت..تو خواب میدونستم خواهرشه…….تمام جزییات خواب و حتی احساس ترس و اضطرابی که توی خواب داشتم برام واضح بود….یجور مستاصل بودم…دوست داشتم از اونجا بزنم بیرون….

  • یاسین صداقت در 1399/05/28در2:56 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما با مشکلی روبرو خواهید شد و یا احتمالا ضرر مالی را تجربه کنید که به وسیله فردی که حمایتگر شما است و پشتیبان شما در مشکلات است آن را حل خواهد کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. محمد در 1399/05/09در9:09 ب.ظ

  خواب دیدم دختری که رفتم خواستگاریش خونشون رو بردن یه محله دیگه،تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در 1399/05/11در5:38 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و می تواند نشان ب دوری باشد و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند وپیروز باشید.

 8. بینام در 1399/05/01در1:41 ق.ظ

  دو.سه شبه پشت هم خواب میبینم به خونه جدید رفتیم که دو.سه تا خواب داره و دلبازه
  خونه خودمون شیکه ولی کوچیک
  نمیدونم چی میشه تعبیرش کرد

  • یاسین صداقت در 1399/05/03در12:25 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب خانه برای شما معیشت است، اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. علی در 1399/04/24در10:01 ق.ظ

  سلام. ما قبلا تو یه روستا زندگی میکردیم و الان بیست ساله در شهر مستاجریم. تا به حال چندین بار پیش اومده تو خواب میبینم که باز به اون خونه تو اون روستا رفتیم( دقیقا مطمعن نیستم همون خونست، ولی مطمعنم به خونه ای تو همون روستا رفتیم). تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/05در2:43 ب.ظ

   با سلام
   اگر در خواب شما ان خانه براییتان خوب به نظر برسد نشان از تغییری بزرگ در زندگیتان دارد واگر نه نشان از مشکلی درزندگیتان خواهد بود.
   سربلندو پیروز باشید

 10. کیمیا در 1399/04/02در12:55 ب.ظ

  سلام ما مستاجریم ینی منوهمسرم بعد خواب دیدم که خونه ای دیگ رو داریم نگا میکنیم خونه خیلی بزرگ بود بعد همسایه اون خونه یکی از اشناهای دور بود بعد من به همسرم میگفتم من اینجارو نمیخوام ازخونه بزرگ میترسم

  • یاسین صداقت در 1399/04/13در2:57 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و بر این معنی است که مالی به همسرتان خواهد رسید و شما از و جو ود این مال ترسی بر دل خواهید داشت که بی مورد است. خوشبینانه تر باید به اطرافتان نگاه کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. احسان در 1399/03/31در8:57 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم توی یک خانه هستم میدونستم خارج از ایران هست، چوبی دو طبقه چسبیده ب دریا، دریایی که رنگ جلوی اب سبز و در انتها ابی سیر میشد، کسی همراهم نبود اما گویا راهنمایی میشدم و سوالاتی که توی ذهنم میومد جواب داده میشد، مثلا اینکه شبها در پشتی خانه بسته میشد تا اب ب خونه وارد نشه، خونه احساس امنیت داشت اما روشن نبود! وقتی برای دومین بار در پشتی خانه باز کردم و ب دریا خیره شده دونفر داخل اب بودن که داشتن ب سمت خانه میومدن که راهنما بهم گف اینا برای خانه‌های همسایه هستند دوتا مرد بودن که شنا هم نمیکردن و توی اب راه میرفتن! احساس ترس نداشتم با دیدن ادمها! ۲یا۳ بار از پله‌ها ب طبقه بالا رفتم و برگشتم! همین. ممنون میشم اگر تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در 1399/04/05در8:08 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما میتواند بر این نشانه باشد که ناخوداگاهتان علایقتان را مرور کرده است و یا شما به یک ارامش روحی رسیده اید و اینکه تعبیر این خواب میتواند نشان از پشت سر گذاشتن مشکلات است که در اینده به ساحل ارامش و امنیت خواهید رسید و اینکه در خواب ترسی احساس نکرده اید بر این امر است که از لحاظ روحی روزهای خوبی را پشت سر میگذارید . خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. Javad در 1399/03/25در8:49 ب.ظ

  سلام،وقت بخیر، من و خونوادم قصد داریم به شهر دیگه ای نقل مکان کنیم،بعد یه شب خواب دیدم ک به همون شهر رفتیم و تازه از راه رسیده بودیم و نزدیک خونه جدیدمون از وسیله ای ک به اونجا رفته بودیم،(و اصلا معلوم نبود چ وسیله ای بود) پیاده شدیم، یه خونه کوچیکی بود، بیرونش خیلی قشنگ بود، اطراف خونمون رو ک نگاه کردم پر از ساختمون های بلند بود و خونه ما اونجا از همه کوچک تر بود، لطفا تعبیر خوابمو بهم بگین،ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/03/30در4:20 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند فقط به شکلی نگرانی شما از نقل مکان کردن باشد و طبیعی است که این خواب را به این صورت ببینید و دارای تعبیر نخواهد بود اما اگر در خوابتان احساس خوبی به ان منزل نداشته اید برای شما خیر نیست و اگر در خوابتان حس کرده اید که خانه ای خیر است برای شما خیر خواهد بود و نیکی
   سربلند و پیروز باشید

 13. ناشناس در 1399/03/19در4:22 ق.ظ

  من خواب دیدم خونه قبلی مادرم اینا داره خراب میشه ولی انگار خودمون میخواستیم خرابش کنیم ولی بااینحال کلی وسایلامون توش بود ….پدرو مادرم هم توش بود …یهو من تو حیاط بودم یهودیدم ساختمون داره میلرزه ولی نگاه کردم به ساختمن دیدم که فقط ساختمون داره میلرزه پس زمین لرزه نیست …..خونه داشت خراب میشد فریاد کشیدم بیایین بیرون خونه داره خراب میشه ….مامان وخواهرم گریه کنان از خانه اوندن بیرون ومدام گریه میکردن که عجب خونه ایی بود وتمام خاطراتمون توش گذشت وپدرم هم آهسته آهسته میومد طوری که انگار دلش نمیخواد بیاد ولی خونه داشت همچنان میلرزید وخراب میشد که از خواب پریدم…………میشه لطفا تعبیرش رو بگید خیلی نگرانم

  • یاسین صداقت در 1399/03/21در10:27 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که برای ایشان بسیار خیر نیست و باید بسیار نسبت به این خواب اگاه باشید و بدانید که در تعابیر خواب امده است که به معنای ان خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور به دست خود ممکن است مرتکب عملی شوید که سبب شود که ایشان را برنجانید و از این رو باید بسیار در اعمال خود دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 14. محمد هنرمند در 1399/03/02در2:14 ق.ظ

  سلام
  من چند وقت پیش یه خواب نسبتا ترسناکی دیدم. دیدم که با بابام رفتیم توی یه خونه که به نظر آشنا میومد ولی یادم نمیومد خونه کی اونشکلی بود.

  یهو چند نفر که ظاهر عادی هم داشتن اومدن پدرم رو بردن تو یه اتاق من روهم بردن تو یه اتاق دیگه. یهو شروع کردن به قطع کردن پاهام. هرچی داد و بیداد کردم نه کسی جواب میداد نه اون چند نفر منصرف میشدن. چشمامو چند لحظه بستم بعد باز کردم کسی تو اتاق نبود پاهام هم قطع شده بود.

  دوباره اون چند نفر اومدن تو اتاق این دفعه دستم رو قطع کردن و بازم چشمامو بستم و باز کردم اون چند نفر و دستم نبودند. این قضیه ادامه داشت تا اینکه چشمامو باز کردم دیدم تو یه اتاق دیگه هستم و فقط سرم بود. از گردن به پایین هیچ عضوی رو نداشتم. زل زده بودم به سقف منتظر بودم که اون چند نفر دوباره بیان که یهو سقف ترک خورد منم دست و پایی نداشتم که بتونم فرار کنم فرو ریخت رو سرم که از خواب پریدم.

  ببخشید یکم طولانی شد ولی این خواب چند وقته خیلی نگرانم کرده. اگه تعبیری داره ممنون میشم بهم بگید.

  • یاسین صداقت در 1399/03/10در1:35 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما در برابرمشکلاتتان ضعیف و ناتوان هستید و اینکه اجازه رفتارهای ناخوشایند را به دیگران خواهید داد و این خواب نمتواند تعبیر خوبی داشته باشد اما بیشتر برای بیننده ان جنبه روانی دارد که باید مراقب روح و روان خود باشد که اسیب پذیرتر شده است و اینکه سقف بر سر شما اوار شده است هم نشان بر اسیب مالی است و اینکه صدقه بدهید تا رفع بلا شود.
   سربلند و پیروز باشید .

 15. فاطمه در 1399/02/31در5:25 ب.ظ

  من خواب دیدم که یه خونه خیلی بزرگ و در عین حال قدیمی و زیبا خریدیم خیلی عجیب بود چون اون خونه تو یه باغ بود بعد یکی از اتاق ها دیوار نداشت و رو به باغ و در کنار یک رود بود و بعدش در ادامه خواب دیدم که اون خونه رو از ما بالا کشیدن و ما رو از خونه بیرون انداختن

  • یاسین صداقت در 1399/03/09در4:33 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور متوجه رزقی خواهید شد که از قبلا ان را داشته اید وممکن است همین موضوع سبب شود که کسی طمع ان را بکند و باید حتما حق خود را بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. لیلا بساکی در 1399/02/28در0:09 ق.ظ

  من چندین بار خواب دیدم خونمون عوض میشه و ب محله ای بهتر میره گاهی خیلی مجلله و گاهی معمولی گاهی درخواب خانوادم خونه و خریداری میکنن گاهی هم میخاهیم مستجر باشیم تعبیر خابم رو میگید

  • یاسین صداقت در 1399/02/31در9:59 ق.ظ

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است: یا حسرتی است که شما از ان خبر ندارد و یا اینکه در حقیقت برای شما به عمل خواهد شد و در ان سعادتی در انتظار شما و خانوادیتان است و این تمااما بر اساس گفته ی معبرین است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سمیه در 1399/02/18در4:21 ب.ظ

  دیدم که ی خونه رهن کردیم ن کوچیک ن بزرگ ولی رو به روش پارک بود و من خوشحال بودم فقط محله ش جای دورافتاده ای بود من نگران رفت و امد خودم بودم

  • یاسین صداقت در 1399/02/22در11:36 ق.ظ

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و همان است که دیده اید و تعبیر ان نشان از اینده ای نزدیک دارد که در ان زندگیتان فراخی خواهد یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 18. Mahshid در 1399/01/14در11:45 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم شوهرم که از هم جدا شدیم یه عالمه طلا داره و من هر چی بهش میگم از طلاهاش به من نمیده و به زور خانه خودش رو داده به ما و خانه پدری من رو برداشته

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در10:13 ق.ظ

   با سلام
   ممکن است به چند شکل این خواب تعبیر گردد اما محتمل ترین ان به این شکل است که ایشان بیشتر ذهنشان غرق مال دنیا است و ان چه را که حق شما است و باید به شما بدهند به دلایل مختلف نخواهند داد و این خواب ممکن است فقط اشاره ای به اینده ی ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. Nazari در 1398/12/10در4:09 ب.ظ

  خواب دیدم که شوهرم وام گرفته برای خانه ومن خیلی خوشحال شدم و بعد گفت بیا تاباهم بریم خونه ببینیم و بعد رفتیم تو یه خونه قدیمی و من گفتم نه من هم چین خونه ای دوست ندارم و از اونجا رفتیم و من تو راه خیلی خوش حال بودم ولی بعد با خودم گفتم الکی خوشحالی نکنم یه دفعه نمیشه و از این حرفا و بعد خوشحالیم تموم شد

  • یاسین صداقت در 1398/12/10در9:02 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب خانه در خواب به این شکل خواهد بود برای شما :که شما اگر خانه ی در حال ساخت در خواب ببینید به این معنی خواهد بود که این خانه به معنای هوس ها و آمال دنیوی است و این بدین معنا خواهد بود که شما در خواب وقتی آن را پس زده اید به معنی این خواهد بود که شما از انچه که ممکن است در زندگی واقعیتان ثروت باشد ولی شما از روی تعقل آن را پس خواهید زد و این نشانه از ذکاوت و نیک اندیشی شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. پرهام در 1398/12/05در4:52 ق.ظ

  من دو . سه شبه ک خواب میبینم تو ی خونه بزرگ و شلوغ زندگی میکنم و میخوام برم بیرون میرم پارکینگ و سوار ماشینم میشم میام بیرون تو کوچه میبینم ک همه ی چراغای خونم روشنه و در اینورش بازه مثل اینکه دو تا در داره خونه میرم ک چراغا رو خاموش کنم و درارو ببندم از خواب میپرم میشه کمکم کنین ک تعبیرش چیه ؟ برام جالبه چون دو سه شبه این خوابو میبینمو از خواب میپرم

  • یاسین صداقت در 1398/12/05در3:33 ب.ظ

   با سلام
   خانه در خواب به معنای معیشت شماست وو اینکه در خواب دارای خانه ای بزرگ بوده اید پس میتواند به معنای این باشد که در شما در زندگیتان رزق و روزی فراوانی کسب خواهید کرد اما اینکه همیشه شما چیزی خلاف میلتان را ددر این خانه میبینید به این معنا میتواند باشد که در اینده ای نزدیک کسی یا پیزی یا موضوعی بخواهد خللی در مسیر رزق و روزی شما ایجاد کند.
   پس به تلاش ادامه دهید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. Sharmin در 1398/10/02در12:57 ب.ظ

  من دیشب خواب دیدم تو یه خونه بزرگ داریم زندگی میکنیم انگار بجز خانواده دامادامون و اینا هم بودن خیلی زیاد بودیم خونه در حال خراب شدن بودو من سعی کردم یه راه خروجی پیدا کنم و جون همه رو نجات بدم و یه راه پیدا کردم و همه رو بردم به زیر زمین که اونم بخشی از همون خونه بود ولی شبیه زیر زمین نبود بزرگتر از بالا بود وقتی بیدار شدم خیلی مونده بود تا اذان صبح میشه بگید تعبیر خوابم چیه ؟

 22. محسن در 1398/07/29در5:54 ق.ظ

  اگردرخواب دیدم تنها درخانه ی که نه مجلل ونه محقراست هستم وکسی راندیدم وبیرون آمدم وبه خانه خودرفتم تعبیرچه میشود

 23. حمزه در 1397/09/10در11:16 ب.ظ

  من اکثرا خواب میبینم که از خانه های مردم رد میشوم این چه معنی دارد ؟

 24. رضا در 1397/06/18در7:18 ق.ظ

  سلام .خواب دیدم یه خونه برای مادرم توسط برادرم ساخته شده و من از ساخته شدن اون خونه راضی و خوشحال بودم خونه هم خوب بود چیز بدی نداشت

 25. داود میرزایی در 1397/05/15در4:59 ق.ظ

  خواب دیده ام خانه پدربزرگم باز هم وجود دارد سالم مثل گذشته یک خانه ای که قبلا واقعا وجود داشته اما حالا دیگر وجود ندارد

 26. Golnoosh در 1397/03/02در11:16 ق.ظ

  من خواب ديدم كه توي خونه زيبا و مجللي هستم مثل قصر بود ولي متعلق به من نبود من زنگ زدم و با اجازه صاحب خونه وارد شدم و بعد از گشت و گذار هم خارج شدم

 27. سعید باقری در 1397/02/27در12:21 ب.ظ

  خانه ای داشتم بزرگ…تمام فامیل دور ونزدیک جمع بودند ..خانه را گیاهان رونده پوشانده بودند…همه مهمانان شروع به تمیز کردن خانه نمودند

نظر خود را بیان کنید