تعبیر خواب خانه

دیدن خانه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خانه در خواب چیست؟

تعبیر خواب خریدن خانه بزرگ

خانه در خواب ما معیشت است، اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشت.

اگر ببینید خانه ای محقر و ویرانه دارید و آن خانه متعلق به شما است خواب شما خبر می دهد که زندگی بر شما تنگ خواهد شد و معاش شما قلت خواهد یافت.

چنان چه ببینید یکی از اتاقهای خانه آشفته و خراب است بخشی از زندگی بیننده خواب دچار خرابی و ویرانی می شود و غمی و زیانی به او می رسد.

اگر ببینید که در خانه شما آهنی است زندگی قابل دوامی دارید و اگر دیدید در خانه شما از نقره است خوب نیست.

تعویض و جابجایی خانه در خواب نشان از تغییری در زندگی تان است اگر به خانه ای بزرگتر در مکانی بهتر نقل مکان کرده باشید یک تغییر مثبت و روحیه بخش را خواهید دید و در صورت تعویض خانه تان با یک خانه کوچک تر و نامناسب باید منتظر تغییراتی ناخوشایند باشید.

اگر در خواب ببینید که خانه شما در محلی است که تنها مانده و گرداگرد آن هیچ خانه دیگری نیست خواب خوبی ندیده اید چرا که از تنهائی و بی کسی و غربت و تنگی زندگی خبر می دهد.


تعبیر خواب خانه خرابه

اگر در خواب ببینید که خانه شما خراب است مالتان از دست می رود ولی اگر ببینید که در خانه ای خراب یا خرابه ای راه می روید که به شما تعلق ندارد به انحراف کشیده می شوید و به اعمال ناصواب دست می زنید. مثلا رشوه می گیرید، دروغ می گویید، یا برای پیش بردن کارهایتان به فریب و نیرنگ متوسل می شوید.

اگر از خرابه در خواب بیرون بیایید بهتر از این است که وارد خرابه شوید. اگر در خرابه سگی دیدید و شما نیز در همان خرابه بودید دوستی وفادار به شما زیان می رساند و شما را به گمراهی می کشاند.

اگر در خواب دیدید که در خرابه ای هستید و آنجا گربه ای هم هست زنی باعث فساد و تباهی شما می شود. اگر در خانه آباد و سالم و مرتب به دنبال گربه به درون خرابه دویدید کار شما خراب می شود و مال خود را برای زن یا به وسوسه او تباه می کنید.

اگر در خواب دیدید که جایی را به دست خود خراب می کنید مال و آبروی خود را تواما از دست می دهید و اگر دیدید خرابی را آباد می کنید تعبیر خلاف این است.

اگر دیواری را خراب کردید به دوستی لطمه می زنید که حامی و پشتیبان شماست و اگر اتاقی را خراب کردید به خانواده خود زیان می رسانید.

اگر پله ها را خراب دیدید و شما بالای پلکان بودید احتمال سقوط شما هست و اگر پله ها خراب بود و شما خود را پایین پله ها یافتید راه تعالی شما مسدود است و خواب شما می گوید نمی توانید ترقی کنید.


تعبیر خواب خانه در حال ساخت

بنا و ساختمان در خواب های ما آرزو و آمال است و کارهایی است که بر مبنای هوای نفس می خواهیم انجام دهیم نه بر اصل تعقل و محاسبه و دور اندیشی بنا هر حالتی در خواب داشته باشد گویای برداشتی است که از خودمان داریم و شناخت ناخودآگاه خودمان است و چه بسا ممکن است این شناخت نادرست باشد.

به هر صورت تجسم این برداشت در خواب ساختمان و بنا است.


☺ تعبیر خواب «خانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


90 دیدگاه

 1. فرزانه

  سلام
  من خواب دیدم نصف خانه خودمون یهو با صدای مهیبی خراب شد
  همش نگران بودیم که چجوری درستش کنیم پول نداشتیم بهمون فشار میومد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اصلا خوابی خیر نیست و می تواند نشانی از ان باشد که در اینده خدای ناکرده در خانه شما مشکلی پیش بیاید که سبب ایجاد مسائلی در خانوادیتان شود و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مریم

  سلام
  من در حال جدایی از همسرم هستم و دیشب خواب دیدم وسایلمو تو ی کیف جمع میکنم و میرم چند تا کوچه اونورتر انگار که اون خونه رو خریدم ولی خونه قدیمی و ی اتاق بیشتر نیست که انگار مستاجر قبلی هم وسایلشو که یکمم قدیمی بود داشت میبرد

 3. نوری

  مادرم خواب دیده ک من خونه ام رو عوض کردم و به یه خونی عادی متوسط رفتم ولی کمی شلخته و بهم ریخته بوده و اون خونه یه راهروی شیبدار به سمت پایین هست ک معلوم نبوده به کجا میخوره
  ک مادرم هم به آدمهای اونجا میگه دخترم نمیتونه توی پذیرایی بخوابه و فقط عادت داره توی اتاق بخوابه

 4. فاطمه

  سلام وقت بخیر
  در خواب دیدم که خونه خودمون رو با طبقه پایینی عوض کردیم دقیقا شبیه خونه خودمون بود ولی چون طبقه پایین تر بود من گفتم ک چرا اومدیم این خونه، اینجا پنجره هاش رو به روی دیوار همسایه است تاریک میشه یه دل خوشی داشتیم اونم پنجره های خونه بود یه نوری میومد. این درحالی بود ک من تو خوابم هیچ تاریکی و دلگیری رو حس نمیکردم و نور تو خونه بود
  من یک دختر مجرد هستم و متاسفانه به دلیل بیماری پدرم اوضاع روحی مناسبی نداریم. ایا این شرایط فعلی من تاثیری تو دیدن این خواب داره؟

 5. M.h

  ما یه واحد کوچکی خریداری کردیم. شب خواب دیدم که داخل ساختمان اونطور که باید باشه (طبق قرارداد )نبود و خیلی مغایرت داشت و خیلی ناراحت بودم. سرامیک دیوارها سبز بود و یه نوری داشت که چشممو اذیت میکرد و طرحش اول طوری بود که خیلی زشت و بد به نظرم میومد و هنونطور که کم کم نگاه میکردم دقت میکردم بهتر میشد. من همش تو خواب حسرت واحد کناری رو میخوردم که چقدر اون بهتره و همش تو خواب میگفتم اشتباه کردیم اینو گرفتیم و یه حسرتی رو دلم بود‌.

 6. مجید

  سلام خواب دید که به خانه ای چوبی رفته ایم

 7. عرفان نادری

  سلام ممنون میشم جواب بدید خواب دیدم از این خونه‌ای که زندگی میکنیم میریم یه خونه بزرگ تر ولی من گریه میکردم که برگردیم همینجا

 8. مینا

  سلام من نزدیک سه سالهِ که هرشب کابوس خونه قبلیمونو که قدیمی بود رو میبینم که اونجا زندگی میکنیم و همه چیز وحشتناک به نظر میرسه حتی مردم و خیابونا ، خسته شدم دیگه نمیدونم چه پیامی داره واسم،همش تو خواب دارم فرار میکنم انگار از ی چیزی ‍♀‍♀‍♀

 9. سارا

  سلام من خواب دیدم که در مورد معامله خانه همسرم با قیمت مناسب صحبت میکردن، توی خواب خیلی خوشحال بودم، البته توی خواب تعجب کردم که همسرم کی اون ملک رو خریدن، در کل در خواب احساس رضایت و حس پیشرفت میکردم و خدارو شکر کردیم

 10. ساینا

  سلام من تو خواب دیدم بیرونم تو ماشین دورو برم پر از شیر های نر و ماده هست که کاری به کارم ندارن بعد که رفتم خونه دوباره بیرون و دیدم بازم پر بودن این ور اونور میرفتن من جلو نمی‌رفتم ولی اونا هم انگار دوستم داشتن و کاری نمی‌خواستن بکنن تعبیرش چی می‌تونه باشه شیر کلا تو خواب خوبه ؟

 11. ساینا

  سلام من خواب دیدم یه جایی هستم بیرونه اول تو ماشین بودم دیدم دورو برم پر از شیر های نر و ماده هست که کاری به کارم ندارن بعد که پیدا شدم و رفتم خونه بعدش دوباره دیدم بازم بیرون پر از شیر ولی کاری نداشتن انگار دوستم داشتن ولی من جلو نمی‌رفتم تعبیرش چیه شیر تو خواب خوبه؟

 12. ؛

  سلام من دو شب هست که خواب میبینم خونمون رو عوض کردیم و به اون خونه ای سالها میخواستیم و نشد برسیم میخوایم نقل مکان کنیم یک بار دیگه هم خواب دیدم که با یا خونه بزرگتر رفتیم اما میگم که محله قبلیمان بهتر بوده با اینکه محله جدیدو ندیده بودم

 13. فاطمه

  سلام
  وقت بخیر و خسته نباشید
  لطفا بفرمایید چرا تعبیر خواب منو نگفتید؟

 14. مرضیه فروزانفر

  سلام. من در خواب دیدم. خانه ام را عوض کردم. ولی مستاجر بودم و به همان خانه قبلی برگشتم.. ولی ان خانه خالی بود. ومرتب در خواب خدا را شکر میکردم. و میگفتم خدایا شکرت این خانه خالی بود و به هیچ کس اجاره ندادن.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانه ای از بازگشت شما به عقب باشد که خیر و شر بودن ان بستگی به شرایط کنونی شما دارد و از این رو هم می تواند خیر باشد و هم نه.
   سربلند و پیروز باشید

 15. زهرا

  من خواب دیدم خونمون عوض کردیم و به خونه خیلی خوب گرفتیم در محله ی خوب و پدرم که فوت شده درون خونه هستش

 16. فاطمه

  سلام
  خسته نباشید و وقت بخیر
  من در خواب خانه ای دیدم که روی در و دیوار اون دست میکشیدم وبه شخصی که اونجا ایستاده بود میگفتم اینجا خونه ی حضرت ام البنین س هست و تمام این خونه آثار ایشونه و حضرت توی اینجا غذا درست میکردن و کار میکردند و در این خونه پنج امام زندگی میکردند و من توی خواب میدونستم که حضرت علی ع و امام حسن ع وامام حسین ع و امام محمد باقر ع بودند از خواب بیدار شدم پیش خودم گفتم پس این که چهار امامه بعد یادم افتاد که امام سجاد ع هم بودند
  ممنون میشم تعبیر این خواب رو برام بفرمایید
  در ضمن تقریبا خوابهای من راست هستند و گاهی بعضی از خوابها ی من دقیقا تعبیر میشن و من به شدت از این موضوع نگران و اذیت هستم
  خدا نگهدار

 17. Neda

  سلام
  من خواب دیدم خونه جدیدی که گرفتیم نو ساز بود و خیلی بزرگ بود و جز طبقات بالای ساختمون بود و من اصلا از عوض شدن خونه راضی نبودم و پنجره اتاقم خیلی کوچیک بود و باعث شده بود اتاقم تاریک بشه و ناراحت بودم و گفتم عوضش کنن تا نور بیشتر بیاد و همچنین توی خواب از دورتادور میشد بیرون رو دید و منم برای ارتفاع زیاد ترسیده بودم
  تعبیرش چیه

 18. فاطمه

  سلام من خواب دیدم خونه زنموم بودیم و یک دفعه عموم گفت خونه رو جابه جا کنیم با همسایه بغلی که به دو ثانیه نرسید خونه جابه جا شد بعد اینکه هر دو خونه عین هم بودن متراژ هر دو خونه با حیاط۲۲۰ متر بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این که در خواب دیده شود خانه ای تغییر کند اشاره ی مستقیم به تغییر جایگاه زندگی ان فرد دارد و از این رو ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده برای ایشان تغییر جایگاهی با ان کسی که در خواب ذکر شده است رخ دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. (✿ ♡‿♡)

  سلام من خواب دیدم به یک خونه‌ی قدیمی و کوچک و آشفته رفتیم و به پدرم گفتم حالا اینجا یک خوابست و خیلی سخته…چند دقیقه بعد متوجه شدم دو خوابست و خیلی خوشحال شدم.در ضمن وسایل خودمون در خانه نبود و نمیدونم وسایل کی بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما خیر باشد و نشان از زیادتی در اینده شما باشد و از این رو ان را به فال نیک بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. مینا

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم به تقاضای مادرم خونه خودمون رو با خونه مادرم عوض کردیم خونه ما تو خواب بسیار کوچیک و ساده بدون امکانات بود اما خونه مامانم همین خونه فعلی شون بود و من در خواب ازین تعویض خونه تعجب میکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما میتواند به این معنی باشد که برای مدتی ممکن است از لحاظ معشیتی دچار مشکل شوید و احتمالا مادر شما در این مدت به شما کمک خواهد کرد.صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. پروانه

  سلام ما خونمون رو تازه داریم میسازیم و من خواب دیدم ک خونمون رو با خونه همسایمون که کهنه هست عوض کردیم و من از این موضوع ناراضیم و خونه اونا هم در حال تعمیر بود تعبیر این خواب چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند از نگرانی از دست دادن چیزی که برای شما ارزشمند است و باشد و از جهتی هم می تواند نشان از ان باشد که خدای ناکرده در ان خیری برای شما نباشد.
   سربلندو پیروز باشید

 22. سلام
  یکی از دوستانم خواب دیدن من خونم رو عوض کردم دو طبقه هم هست اتاق من طبقه بالاست و خیلی هم ذوق داشتم و خوشحال بودم ولی فقط همین دوستم رو طبقه بالا بردم تا اتاق رو نشون بدم و به بقیه دوستانم گفتم پایین بمونن
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای ان شخص ممکن است در ناخوداگاه ایشان به شکلی حس نزدیکی به شما باشد که در این صورت نشانی از ان است که ایشان به نسبت شما حس کمتر بودن دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 23. negin

  سلام من دیشب خواب دیدم بابام یه خونه شیک و بزرگ و قشنگ برامون رهن کرده. بعد من ناراضی بودم از خونه میگفتم با ناراحتی. به بابام که بریم تو یه خونه بزرگ تر و شیک تر. ولی بعدش که به شکل خونه دقت کردم. خوشحال شدم که به همچین خونه ای رفتیم. تو اینترنت زده یعنی مرگ

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت باشد که به شما تذکری داده شده است که باید بسیار بیش از این چیزی که در ذهن شماست به داشته هایتان ببالید و شکرگذار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. اعظم اسلامی

  سلام من دیشب خواب دیدم در خانه پدری هستم ومن وهمسرم وپسرم درخانه خواب بودیم سقف خانه خراب شد بر سرما ریخت من با متکا گذاشتن بر روی سر همسر وپسرم از اونها مراقب می‌کردم وبعد خواستیم از خونه فرار کنیم دیوارهای خونه داشت میریخت وراه خروج بسته شده بود من تلاش می‌کردم راه رو باز کنم و دراخر خواب پسرم در اون خانه جا مانده بود من ‌شوهرم به دنبالش میکشتیم از خونه بیاریمش بیرون صدمه نبیند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بهتر است که کابوس باشد که در غیر این صورت برای شما خیر نیست و می تواند نشان از مشکلی بزرگ برای خانواده ی شماباشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. مزرعه

  سلام خسته نباشید
  من چند وقتیه هم در مشاور املاک و هم در سایت دیوار دنبال خانه میگردم
  یه آپارتمان دارم میخام بفروشم ومکان مو عوض کنم..
  الان خواب دیدم که انگار خونمو فروختم و رفتم یه خونه ی دیگه ای خریدم اونم آپارتمانه ولی موقه ای که داشتم از پله ها میرفتم بالا انگاری که یکم بد جور بود..ولی داخل خونه نسبتن خوب وبزرگتر ازخونه اولی بوده..ولی من یه کمی حرص میخورم که چرا اون خونمو فروختم
  ممنون میشم اگه تعبیرشو لطف کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیری ندارد و از ان نترسید و بدانید با توجه به فشاری که در واقعیت متحمل شده اید در خواب ترس هایتان را می بینید که تعبیری ندارند.
   سربلند و پیروز باشید

 26. مبینا

  سلام وقت بخیر میشه تعبیر خواب منم بگید
  من خواب دیدم که خواهرم خونه خیلی بزرگ خریده و داره اسباب میچینه و من به پدرم ابراز ناراحتی کردم که ما هم همچین خونه ای میخواستیم که نتونستیم بخریم(در واقعیت خونه ما بزرگتر از خونه خواهرم هست)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب دو معنا می تواند داشته باشد و اول انکه حسادتی درونی را نشان می دهد و در وهله دوم نشان از ان دارد که می تواند خیری به ایشان رسد که شما هم در رسیدن ان سهیم باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. monir

  سلام دیشب خواب دیدم.خانه ای که از خودم نیست،رو میخوایم عوض کنیم.لطفأ جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب خانه داشتن بسیار به خیر امده است و می تواند به این معنا باشد که انتخاب های زیادی داشته باشید که تمام آن ها خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 28. درسا

  با سلام ‌‌ممنون میشم خواب من رو هم تعبیر کنید. خواب دیدم خونه اقوام رفتیم و متوجه شدم بجای یک درب چهار درب بزرگ و ضد سرقت گذاشته. داشتم به درها نگاه میکردم که بیدار شدم. داخل خونه بودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر برای ایشان باشد که از جانب ایشان هم رزق زیاد خواهد شد و هم برای دیگران از ان روزی کنار گذاشته شده است و از این رو خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 29. 0فرشته

  خانه ای که در واقعیت خانه ی پدر و مادرم هست را در خواب خانه ی خودم دیدم و در ان خانه همسایه ی بدی داشتم که به خاطر همان تصمیم بر فروش و عوض کردن خانه گرفتم
  خواب را در بعد از ظهر دیدم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان امر است که شما اگر خانه را به علت بهتر شدن وضعیت تغییر بدهید نشان بر هدف خیر است و تعبیر به بدی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. آمنه

  با سلام و خسته نباشید. یکی از آشنایان خوابی رو سالهاست که به صورت مکرر میبینن اگر لطف کنید تعبیرش رو بفرمایید ممنون میشم. ایشون سالهاست خواب یه خونه بزرگ و مرتب و به نسبت نو میبینن که تووی خواب انگار میگن که چه خونه خوبی هست برای زندگی. اما چند شب پیش خواب یه خونه خیلی بزرگ دیدن که این بار رفتن اونو ببینن که بخرن. این بار خونه خیلی بزرگ تر بوده. خونه جهار بخش برای چهار فصل سال داشته که بهار و تابستان طبقه دوم بوده و پاییز و زمستان طبقه اول. طبقه دوم که بودن یه هال صد متری داشته که تووش یه اتاق دویست متری بوده و تووی اون اتاق دو تا اتاق دیگه بوده که هر کدوم سرویس جداگانه داشته. دو تا آشپزخانه کثیف (برای روغن و …) و تمیز(برای شربت و …) بزرگ داشته. این ها فقط بخش هایی از خونه بوده که جلوی رویش بوده، پشت سرش هم خیلی بزرگ بوده ولی ندیده. و فقط قسمت هایی از طبقه دوم بوده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیراین خواب نشان بر آن است که خانه در خواب ما معیشت است اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشتو اینکه چهار فصل را دیده اند بر این معنی است که در زندگی‌شان هم سختی و ناراحتی هست و هم بهار و خوشی و شادکامی.
   و دیگر المان‌های که عنوان کردید از تصاویر تواب نشان بر علایق این فرد برای داشتن یک خانه است و تعبیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. احمد

  در ساعت یازده قبل از ظهر(خواب بودم ) خواب دیدم که خانه ای که در روستا دارم یک باد تند از طرف جنوب آمد وسقف یکی از اتاق های آنرا که سقف طاق ضربی (اجر وآهن ) بود برداشت وبه یکی از تپه های اطراف روستا پرت کرد وبقیه خانه سالم ماند حتی دیوارهای آجری آن اطاق سالم بودند بعد در ضمن هیچکدام از اعضا خانواده هم در خانه نبودیم بیرون از خانه بودیم که این صحنه را نگاه کردیم واین اتفاق در روز روشن اتفاق افتاد .لطفا” تعبیرش برام ایمیل کنید خدا اجرت بدهد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که احتمالا ضرری مالی را تجربه خواهید کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. میرزایی

  سلام، وقت بخیر، منم خواب دیدم درب حیاط همسایه نیست وداشتم به دوستم میگفتم انگار خانه را دارن خراب میکنن دربیداری قراربودخانه های ما وهمسایه خرابرشود وتجمیع شود اما کارباسازنده به دادگاه فعلا کشیده ومنتظر رای دادگاه هستیم، درهرحال فکرکردم در خواب دارند خانه همسایه راخراب می کنند اما دیدم یک در آهنی دیگر دارند میآورند جای در قبلی بگذارند، ممنون میشوم تعبیر آنرا بفرمایید آیااین خواب به من مربوط میشود یاهمسایه های بغلی ما یاحکم دادگاه میآید واینجا بعداز5 سال تخریب میشود ناگفته نماند که من مستاجراین خانه قدیمی هستم ودایم درفکرکه کی باید ازاین خانه برویم. باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب در نشان بر هدف برای شما است و اینکه احتمالا به حکم دادگاه ربط دارد و می‌تواند نشان بر این باشد که آن محل به شیوه جدید بازسازی شود و شما هم هدفی را دنبال خواهید کرد و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. علیرضا طهماسبی

  ضمن عرض سلام و تشکر
  من و خانمم با فاصله ۲ شب خواب مشابهی دیدیم
  ما منزلمون دو تازه بازسازی و نقاشی کردم
  ۲ شب پیش خواب دیدم نقاشی و گچ سقف خراب شده و درحال ریزش گچ هست،ولی خود سقف و آجر ریزش نکرد.
  دیوار پذیرایی هم گچ و نقاشی کامل ریخته بود و به آحر رسیده بود ولی خود دیوار ریزش نکرده بود.
  خانمم هم خواب دیده بود دیوار اتاق بچه ها گچ و نقاشی ریخته بود و به کاه گل رسبده بود.
  ممنون میشم تعبیر این خواب و بفرمایید.
  سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما و خانمتان در فکر خانه و مسائل آن بوده اید و تعبیر این خواب به این صورت است که نیک نیسک و نشان از ضرر مالی دارد که قابل جبران است.
   صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. آلا

  سلام وقت بخیر
  خانه ما اهواز هست
  و مادرم خواب دید خانه ما به ایلام رفته در خواب ایلام آب هواب خیلی خنک و خوبی داشته اما مامان ناراحت هست که چرا رفتیم ایلام و بعد بابا میبینه سوار ماشین شاسی بلند سفیدی شده و لباس نظامی سبز تیره تنش هست با 3 تا ستاره رو شون بابا.
  و این نکته ها بگم که بابا بازنشسته نظامی هست و ما هم 3 بچه هستم.
  متشکرم برای پاسخگویی شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر تغییر دارد و اینکه این تغییر و تحول در زندگی شما و خانوادتان خوب است و می‌تواند جایگاه و رتبه برای خانوادتان بالا تر رود و مسیر های جدیدی به زندگیتان باز شود. و ناراحتی مادرتان هم به خوشحالی مبدل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. سالاری

  سلام .خواب دیدم از اداره برگشتم خونه…منتهی خونه الانم نبود…وارد یه حیاط شدم..خودمم تعجب کردم..سمت راست یه تخت بود دخترم روی لبه تخت نشسته بود منتظرم بود…

  اومد سمتم…نمیدونم کی اومده بود وسایلمو ریخته بود توی این خونه..چند تا پله میخورد میرفت پایین…یه فرش قرمز پهن بود…فرش من نبود..تلویزیونم نبود..یخچالم نبود…

  تختم نبود…کتابام نبود…و……کمی وسیله…یه پرده هم زده شده بود…انتهای هال سمت چپ آشپز خونه بود بقیه وسایلام توی کارتن عقب اشپز خونه بود…فقط یک چراغ کوچیک زرد روشنش کرده بود..سقفش کوتاه بود…دیواراش تیره….روبروی ورودی هال انتهاش یه محوطه مستطیل بود که زمینش خاکی بود….

  سمت چپ ورودی پارکینگش بود که یه پرده جداش کرده بود..هراسون برگشتم تو حیاط..بکی از اشناهامون که مرد هم هست با ماشینش اومد توی حیاط..یادم نیست چه ماشینی بود…

  به من نگاه کرد ماشین رو برد پارکینگ…پرده کنار پارکینگ رو کنار زد اومد مثلا خونه من..دیدبهت زده هستم..رفت انتهای هال..همونجا که گفتم زمینش خاکی بود…با پلاستیک ضخیم داشتین اونجا رو از هال جدا میکرد…آستیناشو زده بودین بالا…با نگاهش میگفت که نگاه چقد خوب میشه..درست میشه…

  بغضم گرفته بود..نمیدونستم چی بگم…صدام در نمیومد…فقط میدونم دلم میخاست بیام جلو محکم ساق دستاشو بگیرم بگم ول کنید تو رو خدا..نکنید اینکارو…وحشت کرده بودم از زندگی

  اونجا….مدام تو ذهنم جک و جونور بود که اون جا حتما میومد …. …بعد رفت سمت پارکینگ پرده اونجا رو درست کرد…توی خواب شوکه شده بودم….دو تا پسر بچه پریدن تو هال.. باهاشون شوخی کرد….خواهرش هراسون اومد توی حیاط…داشت گریه میکرد…

  رفت طبقه بالا..از توی حیاط پله داشت..تو خواب میدونستم خواهرشه…….تمام جزییات خواب و حتی احساس ترس و اضطرابی که توی خواب داشتم برام واضح بود….یجور مستاصل بودم…دوست داشتم از اونجا بزنم بیرون….

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما با مشکلی روبرو خواهید شد و یا احتمالا ضرر مالی را تجربه کنید که به وسیله فردی که حمایتگر شما است و پشتیبان شما در مشکلات است آن را حل خواهد کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 36. محمد

  خواب دیدم دختری که رفتم خواستگاریش خونشون رو بردن یه محله دیگه،تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و می تواند نشان ب دوری باشد و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند وپیروز باشید.

 37. بینام

  دو.سه شبه پشت هم خواب میبینم به خونه جدید رفتیم که دو.سه تا خواب داره و دلبازه
  خونه خودمون شیکه ولی کوچیک
  نمیدونم چی میشه تعبیرش کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خانه برای شما معیشت است، اگر در خواب ببینید درون خانه ای بزرگ و مجلل هستید و آن خانه متعلق به شما است زندگی مرفه و خوبی خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. علی

  سلام. ما قبلا تو یه روستا زندگی میکردیم و الان بیست ساله در شهر مستاجریم. تا به حال چندین بار پیش اومده تو خواب میبینم که باز به اون خونه تو اون روستا رفتیم( دقیقا مطمعن نیستم همون خونست، ولی مطمعنم به خونه ای تو همون روستا رفتیم). تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب شما ان خانه براییتان خوب به نظر برسد نشان از تغییری بزرگ در زندگیتان دارد واگر نه نشان از مشکلی درزندگیتان خواهد بود.
   سربلندو پیروز باشید

 39. کیمیا

  سلام ما مستاجریم ینی منوهمسرم بعد خواب دیدم که خونه ای دیگ رو داریم نگا میکنیم خونه خیلی بزرگ بود بعد همسایه اون خونه یکی از اشناهای دور بود بعد من به همسرم میگفتم من اینجارو نمیخوام ازخونه بزرگ میترسم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و بر این معنی است که مالی به همسرتان خواهد رسید و شما از و جو ود این مال ترسی بر دل خواهید داشت که بی مورد است. خوشبینانه تر باید به اطرافتان نگاه کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. احسان

  سلام من خواب دیدم توی یک خانه هستم میدونستم خارج از ایران هست، چوبی دو طبقه چسبیده ب دریا، دریایی که رنگ جلوی اب سبز و در انتها ابی سیر میشد، کسی همراهم نبود اما گویا راهنمایی میشدم و سوالاتی که توی ذهنم میومد جواب داده میشد، مثلا اینکه شبها در پشتی خانه بسته میشد تا اب ب خونه وارد نشه، خونه احساس امنیت داشت اما روشن نبود! وقتی برای دومین بار در پشتی خانه باز کردم و ب دریا خیره شده دونفر داخل اب بودن که داشتن ب سمت خانه میومدن که راهنما بهم گف اینا برای خانه‌های همسایه هستند دوتا مرد بودن که شنا هم نمیکردن و توی اب راه میرفتن! احساس ترس نداشتم با دیدن ادمها! ۲یا۳ بار از پله‌ها ب طبقه بالا رفتم و برگشتم! همین. ممنون میشم اگر تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما میتواند بر این نشانه باشد که ناخوداگاهتان علایقتان را مرور کرده است و یا شما به یک ارامش روحی رسیده اید و اینکه تعبیر این خواب میتواند نشان از پشت سر گذاشتن مشکلات است که در اینده به ساحل ارامش و امنیت خواهید رسید و اینکه در خواب ترسی احساس نکرده اید بر این امر است که از لحاظ روحی روزهای خوبی را پشت سر میگذارید . خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 41. Javad

  سلام،وقت بخیر، من و خونوادم قصد داریم به شهر دیگه ای نقل مکان کنیم،بعد یه شب خواب دیدم ک به همون شهر رفتیم و تازه از راه رسیده بودیم و نزدیک خونه جدیدمون از وسیله ای ک به اونجا رفته بودیم،(و اصلا معلوم نبود چ وسیله ای بود) پیاده شدیم، یه خونه کوچیکی بود، بیرونش خیلی قشنگ بود، اطراف خونمون رو ک نگاه کردم پر از ساختمون های بلند بود و خونه ما اونجا از همه کوچک تر بود، لطفا تعبیر خوابمو بهم بگین،ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند فقط به شکلی نگرانی شما از نقل مکان کردن باشد و طبیعی است که این خواب را به این صورت ببینید و دارای تعبیر نخواهد بود اما اگر در خوابتان احساس خوبی به ان منزل نداشته اید برای شما خیر نیست و اگر در خوابتان حس کرده اید که خانه ای خیر است برای شما خیر خواهد بود و نیکی
   سربلند و پیروز باشید

 42. ناشناس

  من خواب دیدم خونه قبلی مادرم اینا داره خراب میشه ولی انگار خودمون میخواستیم خرابش کنیم ولی بااینحال کلی وسایلامون توش بود ….پدرو مادرم هم توش بود …یهو من تو حیاط بودم یهودیدم ساختمون داره میلرزه ولی نگاه کردم به ساختمن دیدم که فقط ساختمون داره میلرزه پس زمین لرزه نیست …..خونه داشت خراب میشد فریاد کشیدم بیایین بیرون خونه داره خراب میشه ….مامان وخواهرم گریه کنان از خانه اوندن بیرون ومدام گریه میکردن که عجب خونه ایی بود وتمام خاطراتمون توش گذشت وپدرم هم آهسته آهسته میومد طوری که انگار دلش نمیخواد بیاد ولی خونه داشت همچنان میلرزید وخراب میشد که از خواب پریدم…………میشه لطفا تعبیرش رو بگید خیلی نگرانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که برای ایشان بسیار خیر نیست و باید بسیار نسبت به این خواب اگاه باشید و بدانید که در تعابیر خواب امده است که به معنای ان خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور به دست خود ممکن است مرتکب عملی شوید که سبب شود که ایشان را برنجانید و از این رو باید بسیار در اعمال خود دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 43. محمد هنرمند

  سلام
  من چند وقت پیش یه خواب نسبتا ترسناکی دیدم. دیدم که با بابام رفتیم توی یه خونه که به نظر آشنا میومد ولی یادم نمیومد خونه کی اونشکلی بود.

  یهو چند نفر که ظاهر عادی هم داشتن اومدن پدرم رو بردن تو یه اتاق من روهم بردن تو یه اتاق دیگه. یهو شروع کردن به قطع کردن پاهام. هرچی داد و بیداد کردم نه کسی جواب میداد نه اون چند نفر منصرف میشدن. چشمامو چند لحظه بستم بعد باز کردم کسی تو اتاق نبود پاهام هم قطع شده بود.

  دوباره اون چند نفر اومدن تو اتاق این دفعه دستم رو قطع کردن و بازم چشمامو بستم و باز کردم اون چند نفر و دستم نبودند. این قضیه ادامه داشت تا اینکه چشمامو باز کردم دیدم تو یه اتاق دیگه هستم و فقط سرم بود. از گردن به پایین هیچ عضوی رو نداشتم. زل زده بودم به سقف منتظر بودم که اون چند نفر دوباره بیان که یهو سقف ترک خورد منم دست و پایی نداشتم که بتونم فرار کنم فرو ریخت رو سرم که از خواب پریدم.

  ببخشید یکم طولانی شد ولی این خواب چند وقته خیلی نگرانم کرده. اگه تعبیری داره ممنون میشم بهم بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما در برابرمشکلاتتان ضعیف و ناتوان هستید و اینکه اجازه رفتارهای ناخوشایند را به دیگران خواهید داد و این خواب نمتواند تعبیر خوبی داشته باشد اما بیشتر برای بیننده ان جنبه روانی دارد که باید مراقب روح و روان خود باشد که اسیب پذیرتر شده است و اینکه سقف بر سر شما اوار شده است هم نشان بر اسیب مالی است و اینکه صدقه بدهید تا رفع بلا شود.
   سربلند و پیروز باشید .

 44. فاطمه

  من خواب دیدم که یه خونه خیلی بزرگ و در عین حال قدیمی و زیبا خریدیم خیلی عجیب بود چون اون خونه تو یه باغ بود بعد یکی از اتاق ها دیوار نداشت و رو به باغ و در کنار یک رود بود و بعدش در ادامه خواب دیدم که اون خونه رو از ما بالا کشیدن و ما رو از خونه بیرون انداختن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور متوجه رزقی خواهید شد که از قبلا ان را داشته اید وممکن است همین موضوع سبب شود که کسی طمع ان را بکند و باید حتما حق خود را بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 45. لیلا بساکی

  من چندین بار خواب دیدم خونمون عوض میشه و ب محله ای بهتر میره گاهی خیلی مجلله و گاهی معمولی گاهی درخواب خانوادم خونه و خریداری میکنن گاهی هم میخاهیم مستجر باشیم تعبیر خابم رو میگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است: یا حسرتی است که شما از ان خبر ندارد و یا اینکه در حقیقت برای شما به عمل خواهد شد و در ان سعادتی در انتظار شما و خانوادیتان است و این تمااما بر اساس گفته ی معبرین است.
   سربلند و پیروز باشید

 46. سمیه

  دیدم که ی خونه رهن کردیم ن کوچیک ن بزرگ ولی رو به روش پارک بود و من خوشحال بودم فقط محله ش جای دورافتاده ای بود من نگران رفت و امد خودم بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و همان است که دیده اید و تعبیر ان نشان از اینده ای نزدیک دارد که در ان زندگیتان فراخی خواهد یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 47. Mahshid

  سلام من خواب دیدم شوهرم که از هم جدا شدیم یه عالمه طلا داره و من هر چی بهش میگم از طلاهاش به من نمیده و به زور خانه خودش رو داده به ما و خانه پدری من رو برداشته

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است به چند شکل این خواب تعبیر گردد اما محتمل ترین ان به این شکل است که ایشان بیشتر ذهنشان غرق مال دنیا است و ان چه را که حق شما است و باید به شما بدهند به دلایل مختلف نخواهند داد و این خواب ممکن است فقط اشاره ای به اینده ی ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 48. Nazari

  خواب دیدم که شوهرم وام گرفته برای خانه ومن خیلی خوشحال شدم و بعد گفت بیا تاباهم بریم خونه ببینیم و بعد رفتیم تو یه خونه قدیمی و من گفتم نه من هم چین خونه ای دوست ندارم و از اونجا رفتیم و من تو راه خیلی خوش حال بودم ولی بعد با خودم گفتم الکی خوشحالی نکنم یه دفعه نمیشه و از این حرفا و بعد خوشحالیم تموم شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب خانه در خواب به این شکل خواهد بود برای شما :که شما اگر خانه ی در حال ساخت در خواب ببینید به این معنی خواهد بود که این خانه به معنای هوس ها و آمال دنیوی است و این بدین معنا خواهد بود که شما در خواب وقتی آن را پس زده اید به معنی این خواهد بود که شما از انچه که ممکن است در زندگی واقعیتان ثروت باشد ولی شما از روی تعقل آن را پس خواهید زد و این نشانه از ذکاوت و نیک اندیشی شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 49. پرهام

  من دو . سه شبه ک خواب میبینم تو ی خونه بزرگ و شلوغ زندگی میکنم و میخوام برم بیرون میرم پارکینگ و سوار ماشینم میشم میام بیرون تو کوچه میبینم ک همه ی چراغای خونم روشنه و در اینورش بازه مثل اینکه دو تا در داره خونه میرم ک چراغا رو خاموش کنم و درارو ببندم از خواب میپرم میشه کمکم کنین ک تعبیرش چیه ؟ برام جالبه چون دو سه شبه این خوابو میبینمو از خواب میپرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خانه در خواب به معنای معیشت شماست وو اینکه در خواب دارای خانه ای بزرگ بوده اید پس میتواند به معنای این باشد که در شما در زندگیتان رزق و روزی فراوانی کسب خواهید کرد اما اینکه همیشه شما چیزی خلاف میلتان را ددر این خانه میبینید به این معنا میتواند باشد که در اینده ای نزدیک کسی یا پیزی یا موضوعی بخواهد خللی در مسیر رزق و روزی شما ایجاد کند.
   پس به تلاش ادامه دهید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 50. Sharmin

  من دیشب خواب دیدم تو یه خونه بزرگ داریم زندگی میکنیم انگار بجز خانواده دامادامون و اینا هم بودن خیلی زیاد بودیم خونه در حال خراب شدن بودو من سعی کردم یه راه خروجی پیدا کنم و جون همه رو نجات بدم و یه راه پیدا کردم و همه رو بردم به زیر زمین که اونم بخشی از همون خونه بود ولی شبیه زیر زمین نبود بزرگتر از بالا بود وقتی بیدار شدم خیلی مونده بود تا اذان صبح میشه بگید تعبیر خوابم چیه ؟

 51. محسن

  اگردرخواب دیدم تنها درخانه ی که نه مجلل ونه محقراست هستم وکسی راندیدم وبیرون آمدم وبه خانه خودرفتم تعبیرچه میشود

 52. حمزه

  من اکثرا خواب میبینم که از خانه های مردم رد میشوم این چه معنی دارد ؟

 53. رضا

  سلام .خواب دیدم یه خونه برای مادرم توسط برادرم ساخته شده و من از ساخته شدن اون خونه راضی و خوشحال بودم خونه هم خوب بود چیز بدی نداشت

 54. داود میرزایی

  خواب دیده ام خانه پدربزرگم باز هم وجود دارد سالم مثل گذشته یک خانه ای که قبلا واقعا وجود داشته اما حالا دیگر وجود ندارد

 55. Golnoosh

  من خواب ديدم كه توي خونه زيبا و مجللي هستم مثل قصر بود ولي متعلق به من نبود من زنگ زدم و با اجازه صاحب خونه وارد شدم و بعد از گشت و گذار هم خارج شدم

 56. سعید باقری

  خانه ای داشتم بزرگ…تمام فامیل دور ونزدیک جمع بودند ..خانه را گیاهان رونده پوشانده بودند…همه مهمانان شروع به تمیز کردن خانه نمودند

نظر خود را بیان کنید