تعبیر خواب گربه

دیدن گربه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گربه در خواب چیست؟

تعبیر خواب گربه

تعبیر خواب گربه

دیدن گربه در خواب نمادی از توهم یا احساس خوبی نسبت به چیزی است که وجود ندارد. باور نادرستی که خود را متقاعد کرده اید درست است یا نیاز به احساس خوب درباره چیزی که فاقد عینیت است. یک گربه در خواب می تواند نشان دهنده نیاز شما به احساس خوب، احساس دوست داشتن یا احساس نیاز به نادیده گرفتن برخی از مسائل در زندگی باشد. برای جلوگیری از احساس درد و رنج  یا حقیقت سخت به خودتان دروغ می گویید و همچنین سعی می کنید به دیگران دروغ بگویید تا از شما خوششان بیاید. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب گربه را بخوانید.


تعبیر خواب گربه امام صادق

از نظر امام صادق (ع) تعبیرهای گربه عبارت‌اند از:

 • دزد
 • غماز و طعنه زننده و عیب‌جو
 • بیماری
 • زنی مهربان و دلسوز
 • جنگ و دشمنی

تعبیر خواب گربه حضرت یوسف

حضرت یوسف (ع) در تعبیر خواب گربه فرموده اند : اگر در خواب ببینید که یک گربه را کشتید ، به این تعبیر است که شما درویش می شوید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سگ چیست؟ دیدن سگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر خواب گربه سیاه و سفید


تعبیر خواب گربه ابن سیرین

محمد ابن سیرین در تعبیر خواب گربه می گوید: تعبیر خواب گربه، مردی مفسد و دزد است.


تعبیر خواب گربه خاکستری

گربه ها ماهیت مستقلی دارند و وقتی خواب گربه خاکستری را می بینید، به شما یادآوری می کند که از درون قوی و قدرتمند بمانید. با اراده آزاد و افکار مستقل از سخنان دیگران زندگی کنید. وقتی افکار شما تحت تأثیر هوا و هوس و خواسته های دیگران نباشد، تصمیم گیرنده خوبی می شوید. شما توانایی بیشتری در پذیرش زندگی خود آنگونه که هست خواهید داشت.


تعبیر خواب گربه سفید

گربه ها حیوانات خانگی محبوبی هستند و نمادی از اهمیت عشق، مراقبت و محبت در زندگی فرد هستند. دیدن یک گربه سفید در خواب به شما یادآوری می کنند که لحظات طلایی زندگی را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید.  به هر طریقی سعی کنید ارتباطات و تعاملات خود را با دیگران ارتقاء دهید. سعی کنید با دیگران در هر زمینه ای که می توانید ارتباطاتتان را ارتقاء دهید.


تعبیر خواب گربه سیاه و سفید

اگر در خواب خود گربه سیاه و سفید می بینید ، این به این معنی است که شما باورهای نادرستی یا خیال پردازی هایی دارید که سعی می کنید به هر طریقی به آن ها برسید برای مثال ممکن است شما رویای ازدواج با یک شخص مورد علاقتان را داشته باشید در حالی که او را نمی شناسید.  شما سعی دارید در ارتباط با موضوعاتی که به شما مرتبط است به خودتان دروغ بگویید و سعی کنید از این طریق خودتان را به دیگران اثبات کنید و سعی می کنید از طریق دروغ گفتن و ظاهر سازی کردن خود را برای دیگران جذاب نشان دهید.


تعبیر خواب گربه مریض

اگر شما یک گربه مریض را در خواب خود میبینید ، این رویا ممکن است آنقدر که به نظر می رسد بد نباشد. اما تعبیری وجود دارد که گربه مرده نمادی از موانع و دشمنانی است که شما آنها را شکست خواهید داد.این امیدبخش ترین و پرشورترین تعبیر است.


تعبیر خواب گربه زخمی

به تعبیر خواب آنلی بیتون : اگر در خواب گربه ای لاغر و کثیف و زخمی ببینید ، تعبیر این است که خبرهایی بد خواهید شنید ، و دوستی در آستانه مرگ قرار می‌گیرد،اگر خواب ببینید گربه لاغر و کثیف را از خود می رانید ، تعبیر این است که بعد از بیماری طولانی دوست شما معالجه می‌شود. اگر خواب ببینید گربه ای را نمی‌توانید از خود دور کنید، نشانه بدبختی است.


تعبیر خواب بچه گربه

به تعبیر منوچهر مطیعی : اگر در خواب بینید که به بچه گربه غذا می‌دهید پول خود را برای یک زن دروغگو فریبکار خرج می‌کنید.
به تعبیر آنلی بیتون : اگر دختری خواب ببیند بچه گربه ای بغل کرده است ، نشانه آن است که دیگران به او خیانت می‌کنند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حمله شیر و گاز گرفتن و مبارزه با آن چیست؟

تعبیر خواب گربه مریض


تعبیر خواب گربه مرده

دیدن گربه مرده در خواب نشان دهنده این موضوع است که یک رابطه از بین رفته در گذشته داشته اید ، این خواب نشان می دهد که شاید از رابطه بد خارج شده اید و یا ممکن است که تجربه تلخ طلاق را پشت سر گذاشته باشید.


تعبیر خواب گربه سخنگو

به تعبیر منوچهر مطیعی : اگر ببینید چندین گربه جایی جمع هستند و با شما سخن می گویند به این معنا است که چند زن درباره شما حرف می‌زنند و تصمیم می‌گیرند و غیبت می‌کنند.


تعبیر خواب گربه در خانه

به تعبیر منوچهر مطیعی : چنانچه در خواب گربه ای قشنگ و براق ببینید که به شما تعلق دارد یا در خانه شماست چنین زنی در مسیر زندگی شما پیدا می‌شود یا سر راهتان قرار می‌گیرد.

☺ تعبیر خواب «گربه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گربه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


104 دیدگاه

 1. سارا

  خواب دیدم از سفر برگشتم ولی دوباره دارم میرم بیرون انگار برای چک کردن کوتاهی اومدم که توی ورودی متوجه شدم پنجره اتاق خواب باز مونده رفتم ببندمش که یه گربه از زیر دست و پام از پشت سرم دوید با سرعت از پنجره رفت بیرون. منم خدا رو شکر کردم پنجره باز بود وگرنه گربه میموند همینجا… من الان مشکلات زناشویی شدیدی دارم میتونه مرتبط باشه با این خواب؟

 2. رضا

  من خواب دیدم خرگوش بابچهای خود گیاه گندوم مارا می خوردن وقت نزدیک شودم دیدم بعذی از انها بچه گور به وبعذی هم بچه سگ بود وخر گوش آیا تعبیر خواب من چیست ؟

 3. رضا

  من خواب دیدم خرگوش بابچهای خود گیاه گندوم مارا می خوردن وقت نزدیک شودم دیدم بعذی از انها بچه گور به وبعذی هم بچه سگ بود وخر گوش آیا تعبیر خواب من چیست ؟

 4. رضوان

  خواب دیدم یه مردی در همسایگیمون گربه میشه و پای گربه هم ناتونانه تو راه رفتن.. مابیرونش میکنیم باز برمیگرده

 5. محسن . پ

  سلام قربان . مزاحم شدم.
  خدمتتون عرض کنم خواب دم صبح بود . دیدم با پدر و مادرم دور از خونه خودمون بودیم. فک کنم مثلا اقوام شهر دیگه بود. دیدم که پدرم گربه سیاه کوچیکی رو مث دستمال چلوند و خونش رو ریخت تو یه ظرف و جوشوند و خورد و اونطرف هم مادرم گوشتش رو همونجوری کرد . عادی بود این حرکت برا بقیه . ولی من نظاره گر این موضوع بودم. من دور از اونا زندگی میکنم. خیلی فکرمو درگیر کرده ممنون.

 6. ضیائی

  سلام.خواب دیدم میخاستم به گربه(رنگی)که از پنجره اومده بود تو خونه گوشت بدم اما جنازم که افتاده بود تو خونه انداختم جلوش.گربه وقتی میخاست جنازمو ببره انگار اونو از یه پوسته ای جدا کرد و وقتی میخاست از پنجره ببره بالا فقط سرمو کند و رفت.بعدش یه گربه سیاه از پشت پنجره اومد و بقیه جنازمو بلند کرد و رفت.بعدش دیدم همون گربه که سرمو کند،با دهان خونی اومده تو خونه و من خیلی ناراحت شدم و به خانوادم گفتم چرا گذاشتید بیاد تو؟ بعدش خودم با این که گربه مقاومت میکرد بیرونش کردم! بعدش رفتم کنار پنجره و دیدم یه حیوان حلال گوشت بزرگ سفید رنگی (جثه اش شبیه گوزن بود) از ترس رفته بالای درخت و من با خودم گفتم چقدررر ترسیده که اینجوری رفته بالای درخت!

 7. Me

  سلام من خواب دیدم چهار دست و پای گربم قطع شده و ازش خون میاد من دستاشو با پارچه میبندم وبهش غذا دادم بعد هم خوابید معنیش چیه ؟ گربه ایی هست که بهش غذا میدم تو واقعیت و یه چند وقته نیست .

 8. donya

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم یه بچه گربه سیاه تو خونمونه و اون رفت زیر مبل ادرار کرد تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب گربه می تواند نشان از ان باشد که شما کسی در زندگی خود دارید که برای شما خیر نیست و از طرفی هم دشمنی با شما دارد که باید بسیار از روابط خودتان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. الن

  سلام من خواب دیدم تو اتاقم رو تخت دراز کشیدم که از در اتاق یه بچه گربه سفید سیاه وارد میشه و میاد کنار تخت و میخواد بیاد بالا(انگار از بیرون خونه اومده بود و مال ما نبود) منم بغلش میکنم و میارمش بالا بعد میبینم که چشماش نقره ای بود کامل انگار نابیناس ولی میبرمش حموم و ازش میپرسم دوست داره بشورمش یا ن چون اگه بخوام نگهش دارم باید بشورمش اونم بهم میگه فردا منو بشور(حرف نمیزنه ولی منظورشو میفهمم) منم بهش میگم نمیشه باید امروز بشورمت فردا وقت ندارم و میشورمش بعد بیدار میشم
  میشه تعبیرشو بگین؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند بر اساس تعابیر خواب نشان از ان باشد که با زنی در ارتباط خواهید بود که به هیچ وجه برای شما خیر نیست و سعی در بردن چیزی از شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. امیدوار

  سلام ‌‌خواب دیدم یه گربه سیاه خیلی خیلی بزرگ به پسرم حمله کرد و پسرم رو با خودش برد و ما هم نتونستیم پسرم رو نجات بدیم لطف کنید برام تعبیرش کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر از گربه ترس دارید که تعبیری نداردو اگر نه می تواند نشان از بدی کسی در حق فرزندتان باشد که در اینده رخ دهد و از این رو صدقه دهید و بسیار بر روابطتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. محمد

  سلام
  خواب دیدم که گربه ای که بچه هایش را به دندان گرفته است از منزل بیرون کنم ولی او در حالی که بچه هایش را به دندان گرفته است سعی دارد از منزل خارج نشود تعبیرش چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از رابطه ای باشد که با کسی دارید و سعی در بر هم زدن ان خواهید داشت اما برای شما ان چنان هم ساده نیست اما بدانید که کاری صحیح است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سميراميس

  سلام
  من خواب ديدم با ترس از لمس گربه يه گربه خاكيتري چاقو بغل كردم و وقتي گذاشتمش زمين لباسام خيس بود از ادرار گربه ! اصلا ناراحت نبودم تو خواب ازون وضعيت ولي اطرافيانم بدشون اومده بود !ايا تعبيري براش وجود داره؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تبعیر خواب گربه به خیر نیامده است و ممکن است نشان از فردی باشد که برای شما خیری ندارد و ادرار کردن در خواب ها می تواند نشان از سرایت چیزی از ایشان به شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. فریده

  من خواب دیدم یه گربه در حال زایمان هست و پشت سر هم چند توله را زایمان می کند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که فردی به شکل رفتاری مرموز و فریبکارانه شما را گول خواهد زد کا می‌تواند ابن فرد زن هم باشد و با رفتار لوسش شما را جلب خود کند و شما را به امری سرگرم کند که به شما و اموالتان آسیب برساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. ارشیا

  سلام من خواب دیدم که یک گربه داشت جلویم مدفوع میکرد و من با دست جلویش را گرفتم ولی دوباره شروع کرد به مدفوع کردن که از خواب بیدار شدم و رنگش هم قهوای و سفید بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر فردی است که شما را با اعمال و رفتارش به ظاهر خیرخواهانه می‌خواهد فریب دهد پس مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. فاطمه

  خوابم را کامل یادم نیست ولی خواب دیدم خونه خودمون گربه ای بود که فکر میکنم تو خواب دیدم که همسرم در را باز گذاشته اومده..و چند قطره ادرار کرد و من سریع برداشتم ببرم ولی دیدم چند قطره ریخته دیگه برنداشتم وخیلی زیاد ادرار کرد..و من همش توخواب پشیمون بودم که چرا برنداشتمش زودتر که کل پارکت که تازه انجام دادیم و فرش که تازه شستیم را نجس کردخیلی ادرار کرد بیش از حد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و به این صورت است که زنی به خانواده شما وارد خواهد شد که نیت خوبی ندارد و اما در ظاهر دوست شما است و نیت به فریب دادن شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. شیوا

  سلام من شیوا هستم
  من خواب دیدم که رفتیم یه فروشگاه خیلی بزرگ بعد یه جای خالی وسط فروشگاه بود
  منو خواهرم عاشق گربه ایمو اونجا پرز گربه بود
  ما نفری یدونه گربه گرفتیم
  خواهرم زودترز من گرفتو من به زور گرفتم
  بعد تو راه پیاده بودیمو یه سگ خیلی گنده کنار سطل آشغال بود
  بعد رفتیم خونه و گربه هامونو گذاشتیم تو اتاق
  رفتیم شام بخوریم ووقتی برگشتیم تو اتاق دیدیم دو تا گربه دیگه هم بینشون هستن
  بعدش دیگه بیدار شدم
  لطفا جواب بدین چون خیلی کنجکاوم!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر علاقه شما است و اینکه احساسات و علاقتان ایت تصاویر را به شما نشان داده است.خواب شما تعبیر بر خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما نشان بر زن است که شما ان را به عنوان دوست میشناسیدو این شخص با رفتار های فریبکارانه خود و موزی گرانه در سدد فریب شما بر خواهد امد و نیت دزدی از شما را دارد و سره شما را گرم خواهد کرد که متوجه نشوید که نیت خود را عملی کند.
  سربلند و پیروز باشید.

 18. فرشاد

  خواب دیدم گربه خوشگل با مزه داره همش میره لای پاهام بازی میکنه با من . همش نازم میکرد همش میچرخد دورم منم نوازشش میکردم . تعبیرشو بهم میگید . ممنون .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر زن است که شما ان را به عنوان دوست میشناسیدو این شخص با رفتار های فریبکارانه خود و موزی گرانه در سدد فریب شما بر خواهد امد و نیت دزدی از شما را دارد و سره شما را گرم خواهد کرد که متوجه نشوید که نیت خود را عملی کند.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. یلدا

  این خواب را یک ماه پیش دیده بودم لطفا ارتباط انها با خواب قبلیم رابگوئید ضمن اینکه در دنیای واقعی شخصی در محیط کاری هست(مذکر) که بین حسن نیت و سوء نیت او شک دارم
  و خواب عقرب و گربه و جوجه هم زیاد میبینم
  و اما خواب:
  خواب دیدم درون باغی سبسیار سرسبز که به گمانم متعلق به خودمان بود بودیم که خاله ام هم انجا بود ،بعد دیدم دوتا جوجه درون باتلاق افتاده اند فورا چوبی برداشتم و رفتم سمتشان که نجانتشان دهم و با چوب کوتاهی از باتلاق پرتشان کردم به بیرون ،بی حال روی زمین افتاده بودند که بعد زیاد یادم نیست ولی گمانم ان دو جوجه یهو بچه های کوچکی شدند که گویا بچه های خالم شدند(خالم بچه هایش ۱۳اینا هستند ولی در خواب دو بچه خیلی کوچک بیشتر شبیه نوزاد بودند) که خالم گفت من اینارو برای اطمینان ببرم دکتر تا کاملا خوب بشن،منم‌گفتم اره ببر ،منم دوست داشتم همراهیت کنم و بیام ولی حیف حاضر نیستم و حجاب ندارم(چون در باغ متعلق به خود بودیم)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب های عقرب نشان بر دشمن است و خواب گربه نشان بر زن است که در فکر دزدی کردن از شما میتواند باشد که شما ان را به عنوان دوست میشناسید و اینکه جوجه نشان از منفعت و خیر شما است .
   و تعبیر این خوابتان هم نشان بر این دارد که شما در حال ضرر مالی هستید ولی ضررتان را جبران خواهید کرد به روش جلوگیری از ان اتفاق . و اینکه وجود کودک در خواب نشان از مسولیت است که باید ان را به سر انجام برسانیت .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. یلدا

  سلام خواب دیدم درخانه یک جوجه و یک گربه دارم که بسیار باهم دوست هستند ،ایستاده بودم که دیدم ناگهان گربه ام به جلوی جوجه ام‌پرید و من تعجب کردم که متوجه شدم درهمان لحظه به ناگه گربه ای دیگر و غریبه به سمت جوجه حمله ور شد که اورا بگیرد و بخورد اما گربه من که با جوجه ام‌دوست بوده برای محافظت از جوجه جلوی جوجه میپرد و سدی مابین گربه حمله ور و جوجه میشود تا از جوجه محافظت کند،و گربه ی من با گربه ی حمله ور گلاویز میشوند،بعد من به کمک گربه ام میرم ودرخواب خیلی حس تشویش داشتم ،خیلی سعی کردم تا گربه ی مهاجم را از جوجه دور کنم اما او بسیار سمج بود و با من اصلا کاری نداشت و به من چنگ نمیزد وتنها تلاشش گرفتن جوجه ام بود(انگار گربه ای اهلی بود که با انسان ها کاری نداشت)بلاخره موفق شدم و گربه مهاجم را با دست چپم گرفتم و جوجه را هم با دست راست ،که جوجه را از گربه دور کردم و گربه راهم انداختم پشت در و در را به رویش بستم ،خواب دیگری هم در رابطه با جوجه دارم که میگویم شاید با هم در ارتباط باشند لطفا تعبیرشان را بگوئید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و جوجه در خواب نشان بر فرح و شادی است و اگر ببینید جوجه شما را کلاغ یا گربه گرفت، خبری از ضرر و زیان به شما می رسد و اینکه شما اجازه نداده اید انها جوجتان را بخورند خیر است و منفعتتان پا بر جا است .
   و جوجه در خواب هاي ما سود و نتيجه خدمت و محصول کار و خلاصه بازده چيزهايي است که اصل آن موجه و نیک است .
   سربلند و پیروز باشید .

 21. زهرا

  سلام
  من یه خواب عجیبی دیدم
  خواب دیدم با خونواده یه مراسمی رفتیم که اونجا منو به زور یه خانمی سوار یه حیوونی کرد و یه چادر کاملا سفید رو هم به زور سرم کرد . بعدش پریدم پایین رفتم خونه ی قبلیمون که سه تا گربه داشت
  دوتا بیرون بودن یکی هم که چشاش ترسناک بود هی میخواست بیاد خونمون واسه همین به سمتش کفشمو پرت کردم که کفشم پاره شد
  یه کفش‌دیگه پوشیدم که اونم پاره بود!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید به شما عرض کنمکه تعبیر خیری ندارد و تمام این موضوع به خود شما مربوط است و باید بدانید که به این معنا خواهد بود که شما در اینده انتخابی خواهید داشت که دست دیگران ممکن است در ان باشد اما برای شما خیر است و این انتخاب را شما رد خواهید کرد واین موضوع سبب ان شود که در ادامه به علت کینه ی دشمنانتان زندگی شخصیتان خراب شود و از این رو بسیار در انتخاب هایتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. نسرین

  سلام من درخواب دیدم خواهرم از پشت کابینت ظرفشویی یه گربه مرده سیاه میدا میکنه و در حالیکه دوتا گربه سیاه تو خونه هست که یکیش مرده و خواهرم با خاک انداز جمش میکنه تا بیرون ببره از مسیری که میبره من غرولند میکنم که این چه طرز بردن هست همه خونه کثیف و نجس شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و در تعبیر خواب امده است که گربه در خواب به معنای زنی است که برای شما مشکلی ایجاد کند ودر اینجا اینکه در خانه ی شما این موضوع اتفاق افتاده است نشان از ان دارد که شما از شر کسی و یا کسانی راحت خواهید شد که برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. رضا نصر

  سلام
  من گربه ماده ای را در خواب دیدم که مرا بسیار اذیت میکرد ولی اصلا زخم و خراشی در بدن من ایجاد نکرد.حتی تا مرز خفه کردنش پیش رفتم ولی او خودشو به مردن زد.بعد من ترسیدم و احساس ترحم به او کردم و آزادش کردم.
  سپس خندید دوباره خواست به من حمله کند گفتم با من ازدواج میکنی که او هم خندید و قبول کرد و دیگه آرام شد.
  بعد از خواب پریدم.لطفا تعبیر بفرمائید. با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار واضح است و بدانید که در تعبیر خواب امده است که تعبیر خواب گربه به معنی زنی می تواندباشد که بسیار نمک نشناس و بد خو است ودر این خواب برای شما به این تعبیر می تواند باشد که در اینده شما زنی هست که شما به خیر نبودن ایشان واقفید اما اصرار سبب ان خواهد شد که جایی از این موضوع صرف نظر کنید و ایشان را به خواسته ی خود برسانید و این برای شما خیر نیست و باید از این موضوع بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. محمد

  سلام من خواب دیدم که یک گربه تیره رنگ رو نوازش میکردم ولی درآخر به دستم چنگ زد و جای زخمش موند
  ممنون. میشم تعبیرش رو به من بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گربه به گفته معبران نشان از زنی است که قصد فریب شما را دارد و اینکه خودش را برای شما لوس خواهد کرد و با محبت فراوان شما را گول خواهد زد و به شما آسیب خواهد رساند. و آسیب‌ تا مدتها جایش خواهد ماند.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. زهرا

  خواب دیدم سر گربه سیاهی بریده شده بدون اینکه خونی ریخته شود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد کسی که ممکن است برای شما مزاحمت ایجاد کند از اطراف شما دور خواهد شد واین برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 26. احسان

  با سلام
  خواب دیدم که گربه ای وارد اتاق میشه و من سریعاٌ اون رو میگیرم و به بیرون خونه میبرم و تلاش میکنم از نرده ها به بیرون پرت کنم. با تشویق برادرم به بیرون انداختن گربه، با هر سختی ای گربه رو به بیرون پرت میکنم که البته در آخر اون گربه روی دستم خرابکاری میکنه.
  تعبیر این خواب چیه؟
  با انچه که در سایتها میخونم تم متفاوتی داره.
  ممنون میشم کمکم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که شما کسی در زندگیتان دارید که برای شما خیری نداردو بیشتر به دنبال ناسپاسی از شماست و این موضوع برای شما نیز واضح است و این خود نشان از خیر است که در خواب سعی بر دور کردن ان داشته اید و بدانید این که در خواب برای شما به این صورت پیش امده است می تواند به ان معنا باشد که دور کردن این شخص خیری را برای شما خواهد اورد که بسیار نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 27. شادی

  من خواب دیدم موش و گربه با هم اومدن خونه بعد گربه داشت با حیله موش را می‌خورد ناگهن گربه ان موشو خورد گوربه به شکل موش قالب گرفت من که از ترسش رو پنجره وایستاده بودم پرید طرف من گردنمو گرفت از ترس بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   برای تعبیر این خواب هم باید تعبیر موش را بدانیم و هم تعبیر گربه که در تعبیر خواب موش امده است دزدی است که در نزدیک شما است و تعبیر خواب گربه هم به معنای زنی است که بسیار نمک نشناس است و این خواب تا حدودی هم برای شما خیر است و تا حدودی نه و به این صورت میتواند باشد که شما به واسطه ی زنی در زندگیتان از شر دشمن دیگری که دزد است خلاص خواهید شد اما باعث خواهد شد که ایشان بیشتر دشمنی ورزد.
   پس سعی بر ان کنید که در روابطتان بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. کیمیا شکاری

  من خواب دیدم چند تا گربه اومدن تو خونه و بعد چون من از گربه خیلی میترسم خواستم در و باز کنم که برن ولی گربه ها اومدن تو دست و پام و پامو گاز میگرفتن تعبیر این چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب تعبیری ندارد و به ناخوداگاه شما مربوط است زیرا در واقعیت حالتی عملی برای ان وجود دارد که شما از چیزی که می ترسید ودر خواب صد خود می بینید نمیتواند تعبیری داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 29. حسام

  سلام و خداقوت ،من خواب یک گربه ای و دیدم در خانه پدربزرگم پدر پدرم که اون گربه رو قبلا ما داشتیم و چند سال پیش مرده بود من دو بار خواب دیدم موقع سحر قبل اذان صبح ،ک این گربه دوبار تو خواب من خونه ی پدربزرگم و خراب میکنه ولی با من کاری نداره ،لطفا اگه تعبیرش و میدونید بهم ابلاغ کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بیشتر بر ان است که در ناخوداگاه شماست و اشاره ای به گذشته ی این موضوع دارد و بدان معناست که در ناخوداگاه شما این موضوع ثبت شده است و اینگونه هراز چند گاهی اشاره ای بر ان می شود.
   از طرف دیگر هم اگر فرض بر ان بگیریم که تعبیر دارد به این معنا میتواند باشد که در خانواده ی پدربزرگ شما زنی سبب خواهد شد که مشکلات بین ان ها پیش بیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 30. اسماعیل

  خواب دیدم دوتا گربه با هم جفت گیری میکنن منم از پایین نگاهشون میکنم تعبرش لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت است که در اینده ای نزدیک ممکن است که دو نفر را که میشناسید را ذاتشان را برایتان اگاه شود.
   پس بسیار نسبت به اطرافتان اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 31. رضوی

  اگر در خواب ببیند که برای چند گربه گوشت زیر کرده و غذا می دهد ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب غذا دادن به گربه امده است که به معنای این میتواند باشد که شما برای کسی و یا کاری که اشتباه است هزینه میکنید.
   در اعمالتان بیشتر دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 32. محبوبه

  سلام من خواب دیدم پسرم به سمت من میدود بغلش کردم ووقتی که جدا شدیم گربه ای به من چسبیده بود همانطور که من از گربه متنفرم واطرافیان من هر چه میخواستند گربه را جدا کنند چسبیده بود وجدا نمیشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد که در قسمت اول خواب فقط اشاره ای به اهمیت فرزندتان شده است و در قسمت دوم خواب که اصلی است به این معنا خواهد بود که ممکن است که شخصی در اینده در زندگی شما وارد شود که سبب اذیت و ازار شما گردد و نفاق بیفکندو هرکاری برای رهایی از او بی نتیجه باشد و به همین دلیل این خواب را دیده اید تا در روابطی که برقرار میکنید بسیار محتاط باشید.
   سربلند و پیروز باشید

   • سعید

    سلام من درخواب نامزدم را دیدم که اول صورتی بشاشو زیبا داشت بعد که به او خیره شدیم دیدم صورتش شبیه به گربه است لطف کنید اگه میشه بگید تعبیرش چیه؟

    • یاسین صداقت

     با سلام
     تعبیر خواب گربه این صورت است که بن سیرین نوشته گربه در خواب های ما مردی است دزد و مفسد خصالی که درست است زیرا گربه نمیتواند یک مرد را مجسم کند زیرا گربه به هیچ وجه خصائص مردانگی ندارد و بر عکس بیشتر دارای صفاتی است که مشابه آن را در زنان می توان سراغ کرد
     گربه حیوانی است آرام و اهلی و قابل تربیت که قدرت خوپذیری فراوان دارد. صاحبش را می شناسد و خود را برای او لوس می کند. حس وفاداری او ضعیف است ولی نسبت به بچه های خود به شدت عشق می ورزد و دیده شده که برای دفاع از بچه ها جان خویش را به خطر افکنده است .
     به نظافت و زیبائی خود علاقه مند است و خیلی خصوصیات دیگر دارد که همه آن ها بدن استنثا در زن دیده می شود لذا چند تن از معبران بخصوص معبران غربی گربه را زن دانسته اند نه همسر .و اینکه شما در اینده زنی را ملاقات خواهید کرد که قابل اعتماد نیست و دست کجی به اموال شما ارد و اینکه میتواند از اشنایان نامزد شما باشد یا نه اما این شخص نامزد شما نیست و باید بیشتر مراقب اموال خود باشید که شما را به شکل دوستانه فریب ندهند و ان را از دستتان خارج کنند .
     سربلند و پیروز باشید.

 33. رضا

  سلام. من دوتا خواب پشت سر هم دیدم. اولی این بود ک کنار خیابون وایساده بودم ی مرد سیاه پوست هم اونور خیابون بود ی کامیون داشت میومد ی چیزی وسط جاده بود مردسیاه پوست پرید اون رو نجات بده،اونو نجات داد ولی خودش مُرد.صورتش جدا شد. بعد من ی چیزی مثل دستمال اومد توی دستم رنگش ابی بود. دستمال رو خیلی میشستم خونی شده بود. هی میشستم خون از روی دستمال کم میشد از زیر آب ک میوردم بیرون بازم خونی میشد. خواب بعدیم هم ی جا نشسته بودم ی گربه کنارم بود رنگش زرد بود صدام کرد نگاش کردم گفت پشت سرتو نگاه کن همین ک نگاه کردم دستمو گاز گرفت منم همینطور ک دستم توی دهنش بود دستمو بردم بالا و گربه رو کشتم. لطفا اگه تعبیری داره بعم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب خون بر دستمال نشان از این دارد که مشکلی احتمالا پیش بیاید که به سختی آن را حل میکنید و افرادی در این مورد شما را اذیت می‌کنند. پس صدقه بدهید که انشالله رفع بلا شود.
   برای خواب گربه باید خدمت شما دوست گرامی عرض کنم که گربه در خواب نشان از زنی دارد زیبا و لوس و اما دزد که شما را فریب می‌دهد واین که ان را کشته اید به معنی آن است که بر شما ظفر پیدا نخواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. محمد

  اگه خانومی بهت خیانت می کنند . ولی اگر مردی دزد خواهی شد

 35. ملودی

  من خواب دیدم که دارم تلاش میکنم تا یک گربه که زخمیه و امیدی به زنده موندش نیست رو نجات میدم و در آخر موفق شدم وبرای اینکه استراحت کنه اونو یک گوشه پنهان کردم
  میشه لطفا تعبیرش رو بگید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که در متن بالا خوانده اید گربه در خواب به معنی زن است و اینکه شما به او کمک کرده اید یعنی اینکه شما به یک زن فریبکار کمک خواهید کرد که شمارا از طریق دوستی گول خواهد زد پس بسیار هوشیار باشیدکه با چه افرادی رابطه دارید سربلند و پیروز باشید

 36. سارا

  با سلام همسرم چند وقت پیش خواب دید که مادرشون به همه پسرا(همگی متاهل هستن)نفری ،یه بچه گربه داد.
  ممنون میشم تعبیرو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر گربه در خواب لزوما به معنای زن خواستن نیست و این خواب میتواند به این معنا باشد که این گربه ها د رخواب همسر شما نشان از خصایص رفتاری باشند تا وجود یک زن و این به این معناست که ایشان(پسران این خانواده )احتمالا از لحاظ رفتاری بسیار به مادرشان نزدیک شده اند و این خواب برای اگاهی دیده شده است که حد و مرز رفتار مرد و زن برای ایشان مشخص گردد.
   سربلند و پیروز باشید

 37. مریم

  دوشب پشت سرهم این خواب رو میبینم : من از بیرون وارد خونه میشم و اجساد گربه های سفید و لاغر توی خونه افتاده هربار بیشتر نگاه میکردم تعدادشون زیاد میشد و من فرار میکنم توی حیاط اونجا هم گربه هست اما زنده ، یک گربه توی دیوار قایم شده بود و پاش میخوره بعد و در رو که پشتش یک گربه و سگ هستش هل میدم اما باز میکنن منم بدنشونو بین در فشار میدم ، از طرف دیگه گربه ای که توی دیوار بود میاد بیرون منم با یه چیزی میزنمش جوری که خون میاد و از ترس بیدار شدم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است به این شکل دارای معنی باشد که در تعابیر خواب امده است که گربه نشان از زن های دارد که خیر نیستند و این امر در اینجا هم صادق است.باید بدانید که ممکن است دشمنان زیادی داشته باشید که قصد خیر برای شما ندارند و این موضوع شما را احتمالا در اینده ازار خواهد داد اما نکته ی خیر این خواب این است که شما بر تمام ان ها با تلاش خود و نادیده گرفتنشان فایق خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 38. حانيه

  سلام
  من خواب ديدم تو اتاق رو تخت نشستم يهو دوتا گربه يكي سفيد و ارام و يكي خاكستري و وحشي مياد تو
  بعد خاكستريه اروم نميگيره يهو از خونه ميره بيرون و من ميبينم پرنده گوشه اتاقو گاز گرفته و داره جون ميده
  منم گريه ميكردم
  ممنون ميشم تعبيرشو بگيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر راجع به این موضوع امده است که د رتعبیر گربه هایی که د ریک جا می آیند و جمع می شوند باید بدانید که چندین نفر و احتمالا به تعداد گربه ها در رابطه با شما صحبت کرده اند و بد شما را میخواهن و باید بسیار اگاه باشید.و اگر اگاهی خود نسبت به اطرافتان را نادیده بگیرید قطعا غمی برای شما خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 39. ملیحه

  سلام آقای,صداقت دو ظهر است که با بستن چشمم ابتدای خوابم با وحشت بیدار میشوم دیروز خواب دیدم آمارتمانم با شیلنگ پر آب شده وبخاطر لب تابم نگران بودم وسر پسرم و شوهر,سابق یعنی پدرش داد میزدم که این شیلنگ را باز کرده.
  امروز یه لحظه خواب گربه دیدم ودندونهاش جلوی چشمم اومد تو خواب ,دیگه بیدار شدم. امیدوارم تعبیر بدی نباشه
  لطفا راهنمایی بفرما ۹۹,۱,۱۶

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اب گرفتن جایی ممکن است به معنای مشکلی باشد که برای شما پیش خواهد امد و شما ان فرد را مسبب ان می دانید اما بدانید که این مشکل میتواند موقعیت شما را تهدید کند.اما در خواب تعبیر دعوا کردن می تواند به معنای حل مشکل باشد و ممکن است این نوید رفع مشکل بین شما باشد پس باید فقط نظاره گر باشید تا زمان به شما بفهماند که چه واکنشی بهترین است.
   تعبیر گربه هم در خواب به معنای دشمن است و کسی که از شما فرمان نمی برد اما شما به او محبت می کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 40. فهیمه

  خواب دیدم با گربه نزدیکی میکنم گربه همش میاد منو بوس میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما این است که بر دشمن پیروز میشوید هر چند در واقعیت این عمل کراهت دارد ولی در خواب بسیار نیک است .
   سربلند و پیروز باشید.

 41. حبیب رجبی

  سلام خواب دیدم گربه ای سیاه در بغل دارم و غذا میدهم.بطرز فجیعی له شد . اما زنده بود و حرکت کرد و به سمت من حمله ور شد.تعبیرش چیست.

 42. حلیمه

  خواب دیدم که گربه انگشتم را گاز گرفت

 43. سعید

  دیدن گربه سیاه تک چشم در خواب نشانه چیه؟؟

 44. دلارام

  خواب دیدم یه گربه ی سفید با حالت غمگین و با صدایی شبیه گریه کردن مدام مطلومانه به سمتم میاد و ناله میکنه ولی من هی پس میزنم و اون هر بار با تاله و گریه ی بیشتری میاد و من پس میزنم.. دلم برای نابه هاش میسوزه ولی مس میزنم و نمیخوام بیاد سمتم.. تعبیرش چیه؟

 45. هما

  خواب دیدم گربه ایی رو از آب گرفتم
  بعد دست و پاهاشو از گل پاک کردم
  بدن و عضلات قوی داشت اما نامرتب و کثیف

 46. هما

  خواب دیدم گربه ایی رو از آب گرفتم
  بعد دست و پاهاشو از گل پاک کردم

 47. Dc

  2تا گربه آویزونم بودن و تحت هیچ شرایطی جدا نمیشدن .
  خیلی تلاش کردم ولی جدا نمیشدن . یه جورایی جنگ بود

 48. احمد

  من خواب دیدم که یه مار داشت میرفت توی خونم
  بعدش گربه ای که مال خودم بود شکارش کرد توی خونه میشه بگین تعبیر این چیه ؟

 49. آیلار

  سلام من تو خواب دیدم گربه ای سفید و صورتی و خیلی خوشگل که میخواست بیاد طرفم ولی من میترسیدم و هولش میدادم. بعد یه بچه عقاب اومد و کشتش.لطفا تعبیرش رو بگید.

 50. صلاح

  خواب دیدم یگ گربه کنار سر برادرم تو اتاق خوابیده همین که برادرم رو بیدار کردم بهش بگم تبدیل به سگ شد
  از اتاق اومدم بیرون که ازخونه بیام بیرون تو راه پله یه گربه دیگه دیدم اومدم فراریش بدم عصبانی شد خواست بهم حمله کنه
  اومدم توحیاط دوباره تو زیر زمین یه گربه دیگه دیدم
  گربه ها خاکستری رنگ و سرحال بودن البته نه لاغر بودن نه چاق

 51. میلاد N

  یه گربه با بچه اش دیدم که به من نگاه کردن و منم نگاشون کردم و چشممو گرد کردم با دقت نگاهشون کردم
  اما اونا هر دو ناخواسته هیپنوتیزم شدن و با چشمای گرد فقط منو نگاه میکردنو گاهی حمله میکردن به پاهام و …
  من هرکاری میکردم حالت عادی نمیومدن !

  تعبیرش چیه؟

 52. علی

  نظر شما در مورد این مطلب چیست؟خوردن شیر گربه در خواب چه تعبیری دارد?

 53. sahar

  سلام.خواب دیدم گربه ای مشکی زرد رنگ هست و کوچک در خانه داریم که از سرما انگار آن گربه یخ زده بود.گربه را مامانم داخل یه سبد گزاشت و کم کم یخ های بدنش داشت باز میشد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گربه زنی است دزد که شما را فریب میدهد تا شما به او کمک کنید تا راه فرار را پیدا کند . پس مراقب باشید
   سزبلند و پیروز باشید

 54. بابک کریمزاده

  من تو خوابم یه میمون و یه گربه کنار هم و چسبیده به هم دیدم که تو یه جای متروک و تاریک بودن بهشون سنگ زدم ولی فرار نکردن ب جاش اوناهم سنگ پرتاپ کردن کسی میدونه تعبیرش چی میشه?

  • یاسین صداقت

   با سلام هر دو حیوان در خواب نشان از دزدی و فریب دادن را دارند . که انها را خواسته اید دور کنید پس مراقب باشید
   سربلند و پیروز باشید

 55. مهدی فولادی

  اگر تعدادی گربه دیدم 4تا که داخل خانه ی قبلی ماست هستن توی حیات که از داخل چاه می‌ان بیرون که یکی چاق و همش میفته تو چاه و قبل دیدن گربه عمه و پسر عمه ام رو که از مادرم طلب ارث پدریم را دارند این چه تعبیری داره خواهشا ج بدین

 56. fatemeh

  سلام،خواب دیدم گربه ای ب رنگ زرد و‌سیاه تو‌خونه داریم ک رفتم طرفش باهاش بازی کنم اما اون بهم حمله کرد

 57. فاطمه

  سلام من خواب دیدم یک گربه رفت روی میز تلویزیون نشست کنار تلویزیون و داشت تلویزیون تماشا می کرد و گوش میداد و تصویر تلویزیون صورت یک خانم بود لطفا تعبیر کنید

 58. محمدحسین

  سلام خواب دیدم که یه گربه سفید بهم خنج کشیده و ناخنش تو دستم مون بیدارشدم دیدمدستم یکم زخم شده همون جا

 59. sahar

  سلام خواب دیدم که به یک گریه سیاه کوچیک با سینه خودم شیر میدم.تعبیرش چیه تو تعبیر خوابها چیزی در موردش ننوشته .ممنون .

  • مصطفی

   اخه گربه چرا

 60. نجيبه

  من توخواب ديدم تعدادي گربه زير اوار هستند و من هي ميگم بيرون بياريدشون

 61. میلاد

  سلام خواب دیدم یه گربه تو خونمونه گربه داره گریه میکنع صدای گریه کردنشم صدای دختره که من اون صدارومیشناسم اون گربه داره با صدای این دختر گریه میکنه منم دارم ازش دفاع میکنم ممنون میشم بگید تعبیر خوابش چیه

 62. شقایق

  من خواب دیدم تو خونه یکی از دوستان ی گربه تمیز و بامزه هی میاد بغل من و منو ناز میکنه !تعبیرش چیه

 63. مونا

  سلام اگه درخواب گربه مرده به تعداد زیاد ببینیم تعبیرش چیه؟

  • ناطق

   خواب ديدم يه جاايي نشستم خيلي زياد گربه مردن و براي گربه هااا گل ميوردن بچه گربه بود همش و بيشترش سياه بود خيلي كوچولو بودن

 64. فايزه

  سلام خواب ديدم دو تا گربه طوسي و مشكي يعني خيلي معمولي ولي تپل و تقريبا زيبا يكي كمي بزرگتر از اون يكي توي اب دريا يا اقيانوس يعني اب خيليزياد از روبرو به من خيره شده بودند و كاملا زير اب بودند و با دست و پا زدن البته با ارامش توي اب به حالت شنا كردن در جا مي زدند و منو نگاه مي كردند تا وقتي هوا روشن بشه چندين بار خوابيدم و بيدار شدم ولي باز گربه ها رو ميديدم حتي يه بار از رختخواب بيرون رفتم و برگشتم ولي تا خود صبح گربه هارو ديدم
  آخرشم ديدم كه با مادرم از تو گوچه بغليمون به طرف خونمون داريم مياييم و يه بچه گربه ناز و ملوس از روبرو اومد كه من خيلي خوشم اومد و صداش كردم و بغلش كردم و با خودمون بردم تو خونه مون

 65. مینا

  سلام تو خواب دیدم که از خواب بیدارشدم و چندتا گربه تو خونه هستن وقنی خواستم اونا رو بیرون کنم دیدم تو خونه پراز گربه هست و همشون از بالای توری در میخواستن فرار کنند تعبیرش چی میتونه باشه

 66. ملیکا

  سلام. اگر خواب ببینیم ک 3 تا مار مشکی رنگ هستن و یک گربه کنارشون. و یکی از مارها گربه را میبلعد تعبیرش چیست؟

  • محمد

   مار در خواب نشانه دشمنه و گربه نشانه زنه
   دشمن در نزدیکی توست و اگر دوری نکنی از دشمنات ضربه ای به تو یا اطرافیانت میزنن
   درضمن به گفته پیامبر اسلام شما بعد از هر خوابی با تعبیر خیر است انشالا از ان بگذرید

نظر خود را بیان کنید