مجله آلامتو

تعبیر خواب گربه

(90 رای, امتیاز میانگین: 3٫11 از 5)

تعبیر دیدن گربه در خواب چیست؟

گربه cat

ابن سیرین نوشته گربه در خواب های ما مردی است دزد و مفسد خصالی که درست است زیرا گربه نمیتواند یک مرد را مجسم کند زیرا گربه به هیچ وجه خصائص مردانگی ندارد و بر عکس بیشتر دارای صفاتی است که مشابه آن را در زنان می توان سراغ کرد.

گربه حیوانی است آرام و اهلی و قابل تربیت که قدرت خوپذیری فراوان دارد. صاحبش را می شناسد و خود را برای او لوس می کند. حس وفاداری او ضعیف است ولی نسبت به بچه های خود به شدت عشق می ورزد و دیده شده که برای دفاع از بچه ها جان خویش را به خطر افکنده است .

به نظافت و زیبائی خود علاقه مند است و خیلی خصوصیات دیگر دارد که همه آن ها بدن استنثا در زن دیده می شود لذا چند تن از معبران بخصوص معبران غربی گربه را زن دانسته اند نه همسر . م

نظور از زن جنس زن است نه همسر که البته بین این دو باید تفاوت گذاشت. پس چنانچه در خواب گربه ای قشنگ و براق ببینید که به شما تعلق دارد یا در خانه شماست چنین زنی در مسیر زندگی شما پیدا می شود یا سر راهتان قرار می گیرد. نوشته اند گربه زنی است که دزدی رل دوست دارد و این کار برای او عادت شده است.

اگر در خواب بینید گربه ای دارید ، زنی که دستش گج است در زندگی شما نقش می گیرد. اگر ببینید چندین گربه جائی جمع هستند چند زن درباره شما حرف می زنند و تصمیم می گیرند و غیبت می کنند.

اگر ببینید گربه از خانه شما چیزی ربوده و برده به مال و دارائی شما تعدی و تجاوز می شود و انسان متعدی و متجاوز یک زن است . اگر در خواب بینید گربه یی را در بغل گرفته اید و به سینه خود می فشارید زنی و فریبکار شما را می فریبد و گولتان میزند و اگرگربه را به دوش گرفته باشید زنی محیل برشما مسلط می شود.

اگر در خواب بینید که به گربه غذا می دهید پول خود را برای یک زن دروغگو فریبکار خرج می کنید و اگر ببینید به دنبال یک گربه می دوید که او را بگیرید زنی شما را به استیصال وا می دارد و سر گردان می کند.

اگر ببینید گربه ای در خانه شما موش گرفته زنی برای شما حسن خدمت انجام می دهد اما نباید فراموش کنید که خودش نسبت به شما صداقت ندارد.

همچنین ببینید: طالع بینی چینی سال گربه

تعبیر خواب «گربه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گربه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

35 دیدگاه

 1. ملیحه در

  سلام آقای,صداقت دو ظهر است که با بستن چشمم ابتدای خوابم با وحشت بیدار میشوم دیروز خواب دیدم آمارتمانم با شیلنگ پر آب شده وبخاطر لب تابم نگران بودم وسر پسرم و شوهر,سابق یعنی پدرش داد میزدم که این شیلنگ را باز کرده.
  امروز یه لحظه خواب گربه دیدم ودندونهاش جلوی چشمم اومد تو خواب ,دیگه بیدار شدم. امیدوارم تعبیر بدی نباشه
  لطفا راهنمایی بفرما ۹۹,۱,۱۶

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب اب گرفتن جایی ممکن است به معنای مشکلی باشد که برای شما پیش خواهد امد و شما ان فرد را مسبب ان می دانید اما بدانید که این مشکل میتواند موقعیت شما را تهدید کند.اما در خواب تعبیر دعوا کردن می تواند به معنای حل مشکل باشد و ممکن است این نوید رفع مشکل بین شما باشد پس باید فقط نظاره گر باشید تا زمان به شما بفهماند که چه واکنشی بهترین است.
   تعبیر گربه هم در خواب به معنای دشمن است و کسی که از شما فرمان نمی برد اما شما به او محبت می کنید.
   سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما این است که بر دشمن پیروز میشوید هر چند در واقعیت این عمل کراهت دارد ولی در خواب بسیار نیک است .
   سربلند و پیروز باشید.

 2. حبیب رجبی در

  سلام خواب دیدم گربه ای سیاه در بغل دارم و غذا میدهم.بطرز فجیعی له شد . اما زنده بود و حرکت کرد و به سمت من حمله ور شد.تعبیرش چیست.

 3. دلارام در

  خواب دیدم یه گربه ی سفید با حالت غمگین و با صدایی شبیه گریه کردن مدام مطلومانه به سمتم میاد و ناله میکنه ولی من هی پس میزنم و اون هر بار با تاله و گریه ی بیشتری میاد و من پس میزنم.. دلم برای نابه هاش میسوزه ولی مس میزنم و نمیخوام بیاد سمتم.. تعبیرش چیه؟

 4. خواب دیدم گربه ایی رو از آب گرفتم
  بعد دست و پاهاشو از گل پاک کردم
  بدن و عضلات قوی داشت اما نامرتب و کثیف

 5. خواب دیدم گربه ایی رو از آب گرفتم
  بعد دست و پاهاشو از گل پاک کردم

 6. 2تا گربه آویزونم بودن و تحت هیچ شرایطی جدا نمیشدن .
  خیلی تلاش کردم ولی جدا نمیشدن . یه جورایی جنگ بود

 7. من خواب دیدم که یه مار داشت میرفت توی خونم
  بعدش گربه ای که مال خودم بود شکارش کرد توی خونه میشه بگین تعبیر این چیه ؟

 8. آیلار در

  سلام من تو خواب دیدم گربه ای سفید و صورتی و خیلی خوشگل که میخواست بیاد طرفم ولی من میترسیدم و هولش میدادم. بعد یه بچه عقاب اومد و کشتش.لطفا تعبیرش رو بگید.

 9. خواب دیدم یگ گربه کنار سر برادرم تو اتاق خوابیده همین که برادرم رو بیدار کردم بهش بگم تبدیل به سگ شد
  از اتاق اومدم بیرون که ازخونه بیام بیرون تو راه پله یه گربه دیگه دیدم اومدم فراریش بدم عصبانی شد خواست بهم حمله کنه
  اومدم توحیاط دوباره تو زیر زمین یه گربه دیگه دیدم
  گربه ها خاکستری رنگ و سرحال بودن البته نه لاغر بودن نه چاق

 10. میلاد N در

  یه گربه با بچه اش دیدم که به من نگاه کردن و منم نگاشون کردم و چشممو گرد کردم با دقت نگاهشون کردم
  اما اونا هر دو ناخواسته هیپنوتیزم شدن و با چشمای گرد فقط منو نگاه میکردنو گاهی حمله میکردن به پاهام و …
  من هرکاری میکردم حالت عادی نمیومدن !

  تعبیرش چیه؟

 11. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟خوردن شیر گربه در خواب چه تعبیری دارد?

 12. سلام.خواب دیدم گربه ای مشکی زرد رنگ هست و کوچک در خانه داریم که از سرما انگار آن گربه یخ زده بود.گربه را مامانم داخل یه سبد گزاشت و کم کم یخ های بدنش داشت باز میشد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب گربه زنی است دزد که شما را فریب میدهد تا شما به او کمک کنید تا راه فرار را پیدا کند . پس مراقب باشید
   سزبلند و پیروز باشید

 13. بابک کریمزاده در

  من تو خوابم یه میمون و یه گربه کنار هم و چسبیده به هم دیدم که تو یه جای متروک و تاریک بودن بهشون سنگ زدم ولی فرار نکردن ب جاش اوناهم سنگ پرتاپ کردن کسی میدونه تعبیرش چی میشه?

  • یاسین صداقت در

   با سلام هر دو حیوان در خواب نشان از دزدی و فریب دادن را دارند . که انها را خواسته اید دور کنید پس مراقب باشید
   سربلند و پیروز باشید

 14. مهدی فولادی در

  اگر تعدادی گربه دیدم 4تا که داخل خانه ی قبلی ماست هستن توی حیات که از داخل چاه می‌ان بیرون که یکی چاق و همش میفته تو چاه و قبل دیدن گربه عمه و پسر عمه ام رو که از مادرم طلب ارث پدریم را دارند این چه تعبیری داره خواهشا ج بدین

 15. سلام،خواب دیدم گربه ای ب رنگ زرد و‌سیاه تو‌خونه داریم ک رفتم طرفش باهاش بازی کنم اما اون بهم حمله کرد

 16. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم یک گربه رفت روی میز تلویزیون نشست کنار تلویزیون و داشت تلویزیون تماشا می کرد و گوش میداد و تصویر تلویزیون صورت یک خانم بود لطفا تعبیر کنید

 17. محمدحسین در

  سلام خواب دیدم که یه گربه سفید بهم خنج کشیده و ناخنش تو دستم مون بیدارشدم دیدمدستم یکم زخم شده همون جا

 18. سلام خواب دیدم که به یک گریه سیاه کوچیک با سینه خودم شیر میدم.تعبیرش چیه تو تعبیر خوابها چیزی در موردش ننوشته .ممنون .

 19. نجيبه در

  من توخواب ديدم تعدادي گربه زير اوار هستند و من هي ميگم بيرون بياريدشون

 20. میلاد در

  سلام خواب دیدم یه گربه تو خونمونه گربه داره گریه میکنع صدای گریه کردنشم صدای دختره که من اون صدارومیشناسم اون گربه داره با صدای این دختر گریه میکنه منم دارم ازش دفاع میکنم ممنون میشم بگید تعبیر خوابش چیه

 21. شقایق در

  من خواب دیدم تو خونه یکی از دوستان ی گربه تمیز و بامزه هی میاد بغل من و منو ناز میکنه !تعبیرش چیه

  • خواب ديدم يه جاايي نشستم خيلي زياد گربه مردن و براي گربه هااا گل ميوردن بچه گربه بود همش و بيشترش سياه بود خيلي كوچولو بودن

 22. فايزه در

  سلام خواب ديدم دو تا گربه طوسي و مشكي يعني خيلي معمولي ولي تپل و تقريبا زيبا يكي كمي بزرگتر از اون يكي توي اب دريا يا اقيانوس يعني اب خيليزياد از روبرو به من خيره شده بودند و كاملا زير اب بودند و با دست و پا زدن البته با ارامش توي اب به حالت شنا كردن در جا مي زدند و منو نگاه مي كردند تا وقتي هوا روشن بشه چندين بار خوابيدم و بيدار شدم ولي باز گربه ها رو ميديدم حتي يه بار از رختخواب بيرون رفتم و برگشتم ولي تا خود صبح گربه هارو ديدم
  آخرشم ديدم كه با مادرم از تو گوچه بغليمون به طرف خونمون داريم مياييم و يه بچه گربه ناز و ملوس از روبرو اومد كه من خيلي خوشم اومد و صداش كردم و بغلش كردم و با خودمون بردم تو خونه مون

 23. سلام تو خواب دیدم که از خواب بیدارشدم و چندتا گربه تو خونه هستن وقنی خواستم اونا رو بیرون کنم دیدم تو خونه پراز گربه هست و همشون از بالای توری در میخواستن فرار کنند تعبیرش چی میتونه باشه

 24. ملیکا در

  سلام. اگر خواب ببینیم ک 3 تا مار مشکی رنگ هستن و یک گربه کنارشون. و یکی از مارها گربه را میبلعد تعبیرش چیست؟

  • مار در خواب نشانه دشمنه و گربه نشانه زنه
   دشمن در نزدیکی توست و اگر دوری نکنی از دشمنات ضربه ای به تو یا اطرافیانت میزنن
   درضمن به گفته پیامبر اسلام شما بعد از هر خوابی با تعبیر خیر است انشالا از ان بگذرید

نظر خود را بیان کنید