تعبیر خواب خرگوش

دیدن خرگوش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خرگوش در خواب چیست؟

خرگوش rabit

دیدن خرگوش در خواب خوش یمن نیست و معبران نوشته اند بد است.نامبارک است.

خرگوش در خواب های ما نشانه اعمال گمراهانه یی است که انجام می دهیم و آن کارها به ما لذت می بخشند.

در نفایس الفنون نوشته شده که خرگوش زنی است که الفت نگیرد و رام نشود ابن سیرین معتقد است خرگوش زنی است بد و بد خو یا کنیزی نا فرمان اما زیبا و تعریفی در همین حدود.

اگر دیدید خرگوش در خانه شما بچه کرده زنی در خانه تان مقیم می شود و می ماند و ریشه می دواند. اگر به دنبال خرگوش در خواب دویدید سر در گم کاری ناخوشایند می شوید. خوردن گوشت خرگوش مال حرام است.

پوست خرگوش بد است و میمنت ندارد.

همچنین ببینید: طالع بینی چینی سال خرگوش

تعبیر خواب «خرگوش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خرگوش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

11 دیدگاه

 1. فری در 1399/02/08در3:01 ب.ظ

  سلام وعرض ادب
  من امروزهشتم اردیبهشت سوم ماه رمضان ازساعت شش صبح به خواب رفتم ودقیقانمیدانم درچه ساعتی خواب دیدم ولی انگارکل خوابیدنم درحال خواب دیدن بودم.بسیارمشتاق داشتن فرزندهستم وبیصبرانه درانتظارباردارشدن.
  امروزهم قبل خواب باناامیدی به خداگفتم که خیلی ناامیدشدم.
  خواب دیدم منوهمسرم به اتفاق برادرشوهروخانواده اش ازشهرقزوین درحال رفتن به شهرتهران هستیم،وسط راه من درخواست میکنم که خانه مادربزرگ من نگه داریدکه هم بامادربزرگم خداحافظی کنم هم اگرخواستیم سرویس بهراشتی هم بریم،جلوی خانه مادربزرگم که رسیدیم مادربزرگ جلوی درایستاده بودوچندظرف دردست داشت وهرظرف خوردنی بودولی دوظرف آن یکی پرنده بود(یادم نیست چه مرنده ای بود)ودیگری یک خرگوش بودکه فکرکنم قهوه ای یاخاکستری بود که من باخودم قراربودببرم(البته این کارهمیشگی مادربزرگ ومادرم هست که هربارکه به دیدنشان میروم چیزی بمن میدهند).بعدازچندلحظه احوالپرسی من ازمادربزرگم اجازه گرفتم به خانه اش بروم(برای سرویس بهداشتی) وزمانی که خواستم بروم یکدفعه آن خرگوش وآن پرنده تکان خوردندومن تازه متوجه شدم که آنهازنده هستندولی تاقبل این،فکرمیکردم مادربزرگم اینهاراپخته وآورده برای من.وبقیه خواب هم که کلاسرازجای دیگری درآوردم.

  • یاسین صداقت در 1399/02/13در1:00 ب.ظ

   با سلام خواب شما دارای المان‌های مشخصی برای تعبیر نیست و جز خواب صادقه محسوب نمی‌شود جز دو مورد که اول خرگوش نشان بر خوش یمنی نیست و به گفته معبران نوشته اند بد است.نامبارک است.
   خرگوش در خواب های ما نشانه اعمال گمراهانه یی است که انجام می دهیم و آن کارها به ما لذت می بخشند.
   در نفایس الفنون نوشته شده که خرگوش زنی است که الفت نگیرد و رام نشود ابن سیرین معتقد است خرگوش زنی است بد و بد خو یا کنیزی نا فرمان اما زیبا و تعریفی در همین حدود. و دوما پرنده نشان بر مراد است و اینکه زنده بودن مرده نشان بر این دارد که شما به مراد دلتان و ارزویتان خواهید رسید و اینکه هیچ زمان از رحمت خداوند تبارک و تعالی نا امید نباشید و با صبر و امید و آرامش به دور از هرگونه استرس در انتظار براورده شدن حاجت تان به وسیله تلاش های علمی خودتان و پزشکتان بنشینید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سعید یزدانی در 1399/01/25در10:44 ق.ظ

  در خواب دیدم ۲ خرگوش در حال جفت گیری بودند، به طرفشان رفتم آنکه رویش به من بود و مرا دید، فرارکرد و دیگری که پشتش به من بود سرجایش ماند و من او را گرفتم و به خانه بردم. در راه هر که نگاه میکرد میگفت خرگوش زیباییست و ماده است. سپس به مراسم عزاداری دعوت شدیم و هنگام رفتن کفشهای منو دو فرزندم نبود ولی کفش همسرم بود. به ما گفتند برای پیدا شدن کفشهایتان صبر کنید. در هنگام ماندن در خانه عزاداران من خرگوش را دیدم که آنجاست و آن را گرفتم که به پسرم نشان دهم که دیدم شروع به ادرار کردنی شدید کرد و آلتی شبیه یک پسر بچه ختنه شده داشت و خیلی ادرار کرد و لباسهایمان را کثیف کرد و من لباسها را روی طناب پهن کردم تا فعلا خشک شود و موقع بازگشت به خانه بشویم و میخواستم به صاحبخانه بگویم که چه اتفاقی افتاده که از خواب بیدار شدم.

  • یاسین صداقت در 1399/01/27در0:38 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب خرگوش خوش یمن نیست و معبران نوشته اند بد است.نامبارک است.
   خرگوش در خواب های ما نشانه اعمال گمراهانه یی است که انجام می دهیم و آن کارها به ما لذت می بخشند.
   در نفایس الفنون نوشته شده که خرگوش زنی است که الفت نگیرد و رام نشود ابن سیرین معتقد است خرگوش زنی است بد و بد خو یا کنیزی نا فرمان اما زیبا و تعریفی در همین حدود. و این که بر شما ادرار کرده است می‌تواند خواب شما را کمی به خیر تعبیر کند که نجسات در خواب بد نیستن و صدقه بدهید که رفع بلا شود انشالله
   سربلند و پیروز باشید.

 3. راحله در 1399/01/21در12:11 ب.ظ

  من خواب ديدم كه از بدن آهويي خرگوش بدنيا آمد و يك آهوي كوچك و ضعيف

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در11:10 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب خرگوش در تعابیر به نیکو نیامده است واین وجه بد خواب شماست اما در تعبیر اهو امده است که اهو چیزی است که برای شما عزیز است و این خود وجه دیگری از خواب شماست و ممکن است به این معنا باشد که شما دل به چیزی بسته اید و یا خواهید بست که برای شما بسیار عزیز است ولی از ان نه تنها به شما خیری نخواهد رسید بلکه شرری نیز ممکن است در کمین شما باشد و از این رو باید در اعمال خودبسیار اگاه باشید که خدای ناکرده مشکلی برای زندگیتان پیش نیاید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 4. Mahsa xanumi در 1396/10/30در11:00 ق.ظ

  منم خرگوش صورتی دیدم توخوابم داشتم سره خرگوش باعمم دعوامیکردم معنیش چیه به منم بگید

 5. علی در 1395/02/06در8:54 ق.ظ

  تو خاب خرگوش تو رو گاز بگیره به چه معنز هستش

 6. ملیکا در 1392/12/09در12:46 ب.ظ

  تعبیر خواب ک ساعت2.30شب دیدم ک یکی شبیه خرگوش شد را توی پلاستیک گذاشتم ک دیگران متوجه نشن بعد توی تاریکی شب یواشکی از پلاستیک درش اوردم ع باترس فرار کردخرگوشم سریع فرار کرد

 7. یاسمین در 1392/09/06در1:48 ب.ظ

  لطفا سریع دارم میمیرم از بس که گریه کردم

 8. یاسمین سلیمی در 1392/09/06در1:46 ب.ظ

  لطفا کمکم کنید با با م خرگوشم راداده به کسی میخواهم خرگوشم بیایددوباره پیشم

نظر خود را بیان کنید