تعبیر خواب خفگی

دیدن خفگی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خفگی در خواب چیست؟

معانی و مفاهیم خواب های شما در مورد خفگی

رویاهای خفگی – معانی و مفاهیم آن

دیدن خواب خفگی یک نوع خواب رایج است. البته به دلیل پیامی که این خواب منتقل می کند ، هرگز نباید از آن غافل شد چرا که این خواب به یک درام عاطفی قوی که در فضای ذهن فرد پر و بال گرفته اشاره دارد.

علاوه بر بسیاری از معانی بالقوه دیگر ، این رویا می تواند به شما در مورد موضوعات ناگواری که به زودی در زندگیتان تجربه خواهید کرد هشدار دهد.

این گونه خواب ها به شما هشدار می دهند که باید بر اساس عقلتان عمل کرده و امور مختلف را چندان سخت نگیرید.

اغلب اوقات ، این مشکل فقط در خواب مشاهده می شود ، زیرا ممکن است مشکلی باشد که شما به هیچ وجه از آن آگاه نیستید و ذهن شما در حال ارسال هشدارهایی به ذهن ناخودآگاهتان می باشد.


معنی رویای خفگی در خواب

رویاهای شما در مورد خفگی بیشتر به احساسات ، احساس عدم توانایی در تصمیم گیری های شخصی ، احساس عدم توانایی در ابراز مشکلات خود و یافتن راه حلی برای مسائل غمناک زندگیتان بازمی گردند.

اگر در خواب دیدید که شخص دیگری در حال خفه شدن است این خواب به عدم علاقه شما یا دشمنیتان با آن شخص خاص باز می گردد.

از نقطه نظر مثبت ، این رویا ممکن است نشان دهد که شما در تلاشید تا افکار منفی خود را کمتر کنید و بیشتر به سمت آرزوهایی که در ذهن دارید گام بردارید. خواب خفگی فرد دیگر ممکن است فردی را نشان دهد که در راه رسیدن شما به موفقیت مدام مانعتان می شود و راهتان را سد می کند.

خواب های شما در رابطه با خفه شدن توسط غذا می تواند بیانگر برخی از ایده های جدید یا موقعیت های عالی باشد که باعث می شود در آینده احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. علاوه بر این ، شما از واکنش ها و یا عکس العمل های خاص خود نسبت به موقعیت های غیرقابل پیش بینی متحیر خواهید شد.

با این حال ، این خواب می تواند به شما بگوید هنگام غذا خوردن مراقب باشید. علاوه بر این چنین خوابی می تواند به شما هشدار دهد که تا حدی که گنجایشش را دارد پول به دست بیاورید.

برخی از مفاهیم رایج رویاهای شما در مورد خفگی به شما می گوید که شما احساسات سرکوب شده خاصی دارید یا نمی توانید زندگی خود را به شکلی که دوست دارید برنامه ریزی کنید.

با این وجود ، پیام این رویای شما می توانید این باشد که باید احساس مسئولیت پذیری بیشتری در مورد مسائل واقعی زندگی داشته باشید.

در صورتی كه فرد در خواب ببیند که در حال خفه شدن است، بايد يك قدم جلوتر برود و ترس هاي خود را درک کند و با آنها مواجه شود. لازم است راهی پیدا کنید تا بتوانید آسیب زننده ترین خاطرات خود را بپذیرید و به راهی برای برطرف کردن این مسئله بیندیشید.

خود رویا احساس بسیار ناخوشایندی را به همراه دارد ، اما هدف از آن رها نمودن شما از غم و رنج است.

سعی کنید تا حد امکان تمام جزئیات خواب خفگی خود را به خاطر بسپارید ، زیرا ممکن است کوچک ترین جزئیات پاسخی برای سوالاتی باشند که بعد از بیدار شدن برایتان پیش خواهند آمد.


نماد خواب خفه شدن

حتی اگر رویای شما در مورد خفگی چندین معنای منحصر به فرد داشته باشد ، قطعا پیام های پنهانی خاصی نیز در چنین رویایی مخفی شده اند. درک نماد خواب خفگی می تواند در یافتن معنای آن اهمیت زیادی داشته باشد.

رویای خفگی نمادی از محدود بودن در شرایط فعلی زندگی است. چنین رویائی می تواند دقیقاً در زمان افزایش بار مسئولیت یا محدودیت در کسب برخی اهداف ، به صورت نمادین ظاهر شود ، مانند محدود شدن از جانب پدر و مادر ، محدودیت در برقراری رابطه با دوستان جدید ، آمادگی برای ازدواج ، کسب شغل جدید ، بهبود وضعیت مالی فعلی ، و غیره.

در واقع شما به دلیل عدم امنیتی که در شرایط فعلی خود احساس می کنید و حسی که دارید می توانید چنین خوابی ببینید. همانطور که قبلاً توضیح دادیم ، این خواب نوعی پاسخ ناخودآگاه به وضعیتی است که در آن گرفتار شده اید. در مواردی که ابراز احساساتتان نسبت به شخص یا چیز دیگری غیر ممکن باشد ، همیشه در خواب خواهید دید که در حال خفه شدن هستید. این خفگی نماد احساسات سرکوب شده ایست که ما را در خواب رنج می دهد.

شما باید توجه داشته باشید که چه کسی باعث شده که چنین خوابی را مشاهده کنید ، زیرا این امر باعث می شود که چشمان شما به روی حقیقت باز شوند. اگر به طور پنهانی عاشق شخصی باشید ، ممکن است در خواب ببینید که این عشق در حال خفه کردن شماست.

در واقع ، این احساسات شما هستند که دارند فریاد می زنند.

خواب خفه شدن نماد قدرتمندی است که شاید بتوان تنها بخش هایی از آن را تفسیر کرد.

بسته به اینکه شما یا شخص دیگری در خواب در حال خفه شدن باشید این خواب می تواند برایتان پیام های متفاوتی را به همراه داشته باشد ، زیرا زندگی ما از جهات مختلفی متفاوت است ، بنابراین برخی خواب های مشترک ممکن است تعابیر متفاوتی داشته باشند.


حال سوال این است که اگر چنین خوابی دیدیم باید نگران باشیم؟

رویای خفگی اغلب به این احساس مربوط می شود که چیزی به ما فشار می آورد ، یا ما قدرت مقاومت در برابر چیزی را که شاید برای مان چندان مناسب نباشد نداریم. در هر دو حالت ، احساسی که این خواب به ما القا می کند یکسان هستند.

شما در بیان افکار و احساسات خود در مقابل افراد دیگر مشکل دارید ، که خب قطعا چندان مشکل بزرگی برایتان به حساب نخواهد آمد. اما همین عدم امکان صحبت کردن منجر به خفگی یا به عبارت دیگر سرکوب احساسات شما خواهد شد.

اگر این کار را ادامه دهید ، ممکن است مشکلات زیادی برای سلامتیتان به وجود بیاید. سرکوب احساسات همیشه منجر به بیماری خواهند شد ، زیرا شما به خودتان اجازه نمی دهید که احساساتتان را آزاد کنید.

بنابراین اگر احساسات خود را آزاد نکنید ، آنها در زندگی واقعی شما را خفه خواهند کرد. به عنوان مثال ، بعضی از افراد فقط به این دلیل که نمی توانند ذهنیات خود را بیان کنند یا کارهایی را که می خواهند انجام دهند شروع به پرخوری می کنند. روبرو شدن با محدودیت های بی شمار موجود در زندگی واقعی ، مطمئناً باعث می شود که در خواب احساس کنید در حال خفه شدن هستید.

جای هیچگونه نگرانی نیست ، اما شما قطعاً باید قدمی را در راه آزادسازی روح و احساسات خود بردارید.


اگر چنین خوابی دیدم باید چه کاری انجام دهم؟

با آرامش برخورد کنید و شرایطتان را همان طوری که هست بپذیرید ، می توانید برای حل هر مشکلی که باعث شده چنین به زحمت بیفتید اقداماتی را انجام دهید ، چرا که حل شدن مشکل قطعا باعث آرامش بیشتر شما خواهد شد.

باید بدانید که شما در تصمیم گیری مشکل دارید ، به خصوص وقتی که می خواهید تصمیمات خود را با صدای بلند بیان کنید.

علاوه بر این خواب خفگی می تواند تاثیر فشار تصمیماتی را که می خواهید اتخاذ نمایید بر روی زندگیتان نشان دهد. اگر در تصمیم گیری مشکل داشته باشیم ، یا اگر هنوز ندادیم که بهترین راه حل چیست ، می توانیم در رویای خود ببینیم که در حال خفه شدن هستیم.

همانطور که در بالا بدان اشاره نمودیم ، شما باید با خودتان صادق باشید و خود را با جهانی که در آن هستید وفق دهید. البته قرار نیست که این خواب فقط به روابط شما مربوط باشد. در حقیقت ، شما ممکن است احساسات خاصی نسبت به شخصی داشته باشید و آن احساسات را سرکوب کنید ، که قطعاً برای تان بد خواهد بود ، اما احساس بی عدالتی ای که نسبت به شما یا شخصی که دوستش دارید روا شده نیز ممکن است باعث بروز مشکلات بسیار بزرگتری برایتان شود.

قبول برخی شرایط در زندگی دشوار است ، اما لازم است بدانید که برخی چیزها را می توانید تغییر دهید و بعضی چیزها را نمی توانید.

شاید نتوانسته اید کاری را که برایتان بسیار مهم بوده در زمان مقررش تمام کنید و همین امر باعث شده که هم اکنون چنین احساسات نا خوشایندی به شما دست بدهد.

هم اکنون و پس از مطالعه این مطلب قطعا متوجه شده اید که رویاهای مربوط به خفگی چه معانی و مفاهیمی می توانند داشته باشند.


خلاصه تعبیر خواب خفگی

تمام موارد فوق فقط بخشی از معانی و توضیحات مربوط به خواب خفگی هستند. لازم است تا پیام ناخودآگاهی را که چنین خوابی می خواهد به شما بفهماند درک نمایید. هرکسی که خواب ببیند که در حال خفه شدن است انرژی منفی زیادی  را دریافت خواهد کرد و روز بعد برایش روز خوبی نخواهد بود.

اهمیت رویای خفگی بسیار زیاد است و باید واقعاً وضعیت روحی خود را مورد بررسی قرار دهید زیرا این خواب به شما نشان می دهد که اخیراً احساسات زیادی را در درون خود سرکوب کرده اید که ممکن است باعث بروز احساس افسردگی در شما شده باشند.

☺ تعبیر خواب «خفگی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خفگی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


34 دیدگاه

 1. Ati

  سلام
  من در خواب دیدم که تو حموم زیر دوش بودم. شدت آب خیلی زیاد بود، داشتم میمردم. با تمام وجود داد میزدم و مادرمو صدا میکردم… با یه حال آشفته از خواب پریدم.
  در ضمن، مادرم ۶ساله فوت کردند.

 2. مهرانه

  سلام
  من چندین سال هست که مدام خواب و کابوس‌های به شدت ترسناک میبینم مثلا توی خواب هی بیدار میشم درصورتی که خوابم و بعد توی خوابی که بیدار شدم خیلی اتفاقات ترسناکی میافته و باز بیدار میشم همیشه توی خوابم از یکی میترسم که نمیشناسمش و نمیدونم انسانه یا نه
  شب پیش هم خواب دیدم دوستم با قیافه خیلی ترسناک داره منو خفه میکنه.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ها که تکرار می شوند نشان از تعبیر ندارند و بیشتر اشاره ای به مشکلی در ذهن شما دارند که ترسی را نشان دهد که باید با روانکاو برای حل آن مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ناشناس

  سلام چند وقت پیش یکی از آشنایان من را در خواب دیده که منزل ایشان هستم و روی زمین دراز کشیده ام. و صورتم کبود شده اون فرد با دیدن این صحنه مشغول خواندن آیت الکرسی میشه در این حین فرد دیگری گلوی مرا فشار میدهد و هر چه این آشنای ما میگه نکنه داری خفه اش می کنی، گوش نمی دهد و اون فرد میگه تو داری خفه اش میکنی نه من؟ بین این دو درگیری لفظی صورت میگیرد و به صورت های همدیگر چنگ میزدند. و در نهایت آشنای من، این فرد را نفرین می کند و می گوید نمی بخشم چون داشته من را خفه می کرده. در ضمن پدرم هم در تمام مدت پایین پای من ایستاده و لبخند میزده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب نشان ازان می تواند باشد که ممکن است ایشان به شما علاقه ای نداشته باشند و در خواب هم به صورت ناخوداگاه خود را مقصر این موضوع دانسته اند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ریحانه

  سلام ممنون از لطف شما، خواب دیدم ک تو موهای سرم پر پشه های ریز هست و به شوهرم نشون دادم و ایشون منو بردن زیر دوش حمام و من اونجا خفه شدم و دست و پا میزدم اما شوهرم فک می‌کرد چون آب دوش داغه من میخام فرار کنم و نمیذاشت من برم تا اینکه انگار بی‌حال شدم و نفس نمیکشیدم و شوهرم فهمید و منو کشید بیرون از زیر آب و نفسم برگشت و همسرم خودش گریه میکرد.

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در رابطیتان با همسرتان احساس عجز و ناتوانی می کنید و از این رو چنین خوابی دیده اید و تعبیر عینی نمی تواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. محدثه

  سلام من خواب دیدم یه چیزی رو گلومه دارم خفه میشم لباسهامو درمیاوردم باز خوب نمیشدم بعد دیدم تو یه خونه باغی همه ی خانواده و فامیلا اونور استخر منتظر من هستن
  تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به معنای آن باشد که در اینده باید بسیار مراقب باشید که تمامی کارهایتان بر محوریت عقل باشد و از این رو از اتفاقی ناگوار جلوگیری می کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. NedA

  سلام وقتتون بخیر من توخواب دیدم که یکی پشت سرم هست دستاشو انداخته دور گردنم خفه ام میکنه اما نمیتونم ببینم کیه تو ذهنم قرآن میخونم کمی حس میکنم دستاش دور گردنم کم میشه ولی باز محکمه ودارم خفه میشم هی خداروصدا میزنم حتی یه لحظه حس میکنم همه اعتقاداتم اشتباهه اما باز میگم نه خداهست به زور برمیگردم عقب تا ببینم دشمنم کیه که خودمو میبینم کپی خودم واقعا داخل خواب وحشت کرده بودم موهام جلوی صورتم بود چشمای خودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بیشتر به مانند کابوس ماند و نیازی که در خواب شما به ایمان بوده است اشاره شده است و از این رو از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. حامد

  سلام خاب میدیدم که مادربزرگم توی چیزی شبیه گودال یا یه جوب پر از اب افتاده و کسی اهمیت نمیداد
  خودم بهش رسوندم متوجه شدم داره خفه میشه سریع کشیدمش بیرون و سرش روبه پایین اوردم اب از گلوش خارج میشد تاجایی که راه نفسش باز شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب خفگی دیگران ممکن است این خواب برای ایشان به این معنا باشد که شما در ذهن خود برای ایشان اهمیت ویژه ای قائل هستید و از این رو این گونه خوابی دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Amir

  سلام حول و حوش ساعت ۳ خواب دیدم زنم با قیافه ای شیطانی و ترسناک و وحشتناک در حال خفه کردن منه تعبیرچیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این نوع خواب ها می توانند کابوس باشند و از طرفی هم ممکن است اشاره ای به مشکلی شخصی بین شما و ایشان باشد که در خواب به صورت این دیده اید.
   سربلندو پیروز باشید

 9. المیرا

  سلام مادر بزرگم خواب دیده که کنار ساحل با مادر شوهرم و مادربزرگ همسرم ک فوت شده نشستند که می بینه همسرم داره تلاش میکنه منو تو اب خفه کنه مادربزرگ همسرم همسرم و صدا میزده میگفته خفه میشه نکن مادربزرگ خودمم به مادر شوهرم میگه الان خفه میشه شما بهش یه جیزی بگید مادرشوهر من میگه جیزی نیست داره شوخی میکنه تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب خفگی می تواند به این معنا باشد که در ذهن ایشان به اشتباه این برداشت به وجود امده است که همسر شما به شما علاقه ای ندارد و از این رو در خواب به این شکل دیده است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. کورالاین

  سلام
  من نزدیکای صبح خواب دیدم ک مامانم منو از گردن گرفته بلند کرده و به پنجره چسبونده و داره خفم میکنه
  منم فقط میتونستم با نوک ناخنام بزنم به شیشه‌ی پنجره و کمک بخوام. پدرمم تو خونه بود و با اینکه میدید دارم خفه میشم ب تلویزون نگاه میکرد
  خیلی حس بدی دارم میشه تعبیرش رو بگید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما تعبیر نمی تواند داشته باشد زیرا در خواب های خفه شدن اشاره ای به ان شده است که می تواند نشانه ای از مشکل بین ان افراد باشد و بین شما و مادرتان این حجم از تنفر نمی تواند وجود داشته باشد و از این رو برای شما دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 11. ساسان

  من از لحاض ایده و تخیل پرداز خیلی خوبی هستم در تصمیم گیری شخصی بسیار ضعیفم-سنم 50 هست واز لحاظ مالی خیلی ضعیفم-آرزوهایی بسیار بسیار بزرگ دارم-وهمچنین ایده در شغلم اولین محرکه کارم میباشد-احساسات سرکوب شده ام بیشتر در کودکی بوده-وزندگی ام را بعد 25 سال زندگی مشترک هنوز بشکل خوبی مدیریت کنم-ترس بیشتر من باافراد بافن بیان بالاست- واحساس امنیت بیشتر برای پرداخت ها و تسویه حسابهاست-ومن از لحاظ توانایی فرد بسیار توانایی هستم لاکن خودم رو قبول ندارم و برای همین در زندگیم موفقیتی نداشتم-وسرمایه ایی برای میانسالی و پیری درست کنم———- و نکته بسیار مهم اینکه امروز بعدازظهر خواب رو دیدم و 2ساعت بعد با مدیر شرکت برای صحبت کاریم برای فردا قرار ملاقات گذاشتن و هنوز فردا نیامده و نمیدونم چه اتفاقی خواهد اومد….اگه ممکنه برایم تعبیر کنید سپاسگذار میشم ازتون….تن تون سالم و شاد باشید.ممنون

 12. محمدرضا

  باسلام ..امروز ۶رجب روز پنج شنبه هستش دقیقا ۴۵دقیقه ب اذان صبح بود ک خواب دیدم پسر۱۲ساله ام اومد پیشم و گفت گشنمه بهش گفتم الان ک گفتی ی دونه کیک برات گرفتم و خوردی میگفتی تا بیشتر میگرفتم..مثل اینکه اعصابش خورد بشه همچین حالی بود ی سبدی بود کنارش سرشو برد داخل ی چیزهایی شبیه صابونهایی ک تو نایلون باشن ک شبیه کیک بود رو تو دهنش کرد ک یهو دیدم نفس نمیتونه بکشه یکی رو در اورد از دهنش دیدم بیشتره هر چی از تو دهنش در می اوردم هی تو دهنش بود دیدم رنگ صورت پسرم کبود شد داشت خفه میشد ک از خواب پریدم بزرگواری بفرمایید جواب این خواب منو بدین خداخیرتون بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که این خواب می تواند نشانه گر آن باشد که شما بسیار نسبت به آینده فرزند خود نگران هستید و از این رو این خواب را به این صورت دیده اید و باید بدانید که تعبیر های خواب در این مورد اشاره ای دقیق نداشته اند و از منظر روانشناسی این خواب می تواند همان معنا را داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. روژینا

  چند روز است که مدام خواب میبینم یکی از دوستام یا آشنایانم من را خفه میکنند قدری که حص میکنم واقعا خفه شدم و دارم میمیرم ممنون میشم تعبیر این خواب را به من بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به درون شما اشاره دارد و این خواب دارای تعبیر عینی نیست و باید بدانید که به این تعبیر ممکن است باشد که شما در اینده از ایشان ترسی خواهید داشت که ممکن است برای شما نشان از وهم باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. محمد

  باسلام. من خواب دیدم مادرم در خواب دستش را روی بینی من گذاشت و داشتم خفه میشدم که ناگهان از خواب پریدم اما تا یک ربع پس از بیدار شدن همچنان خیلی سخت نفس میکشیدم. میخواستم ببینم تعبیرش چیه. ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب دارای تعبیر نیست و از انجا که در زمانی که در خواب بوده اید به هر علتی دچار تنگی نفس شده اید در خواب ان را به صورت رویا دیده اید که دارای تعبیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 15. مریم

  با سلام. من خواب دیدم( شخصی که واقعا با من دشمنی داره وتو زندگی واقعی اذیتم میکنه.) تو خواب بهش گفتم اخه چرابا من دشمنی؟مگ چکارت کردم؟ . اون بهم گفت بخاطر 3دلیل .دلیلاشو یادم نیس ولی دستشو گرفت به گلوم شروع کرد به فشار دادن تا حدی که داشتم خفه میشدم بعد ول کرد ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که به این صورت است که این خواب دارای تعبیر نیست و شما به آن دلیل که در واقعیت به دشمنی ایشان فکر می کنید طبیعتا در خواب این را دیده اید.
   نگرانی از بابت این خواب نداشته باشید و برای غلبه بر دشمنان خود بر خدا تکیه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. رضا

  باسلام و تشکر بابت توضیحات عالیتون. خواب دیدم در کنار همسرم نشسته ام و من دارم غذا میخورم و غذا در گلویم گیر میکند و هر چه به او اشاره میکنم هیچ کاری نمیکند. اب هم میخورم بهتر نمیشوم و لقمه پایینتر نمیرود. خوشحال میشم با تعبیرتون کمکم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به تعبیر که برای این خواب امده است خواب های شما در رابطه با خفه شدن توسط غذا می تواند بیانگر برخی از ایده های جدید یا موقعیت های عالی باشد که باعث می شود در آینده احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. علاوه بر این ، شما از واکنش ها و یا عکس العمل های خاص خود نسبت به موقعیت های غیرقابل پیش بینی متحیر خواهید شد.با این حال ، این خواب می تواند به شما بگوید هنگام غذا خوردن مراقب باشید. علاوه بر این چنین خوابی می تواند به شما هشدار دهد که تا حدی که گنجایشش را دارد پول به دست بیاورید.و در این امر خودتان تنها هستید و کسی شما را همراهی نخواهد کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 17. پری

  سلام
  تو خواب های مختلف خواب ی پیرزن بد شکل و ترسناک رو میبینم که در خواب اخیرن اول یک کودک بود که به مرور بزرگتر شد و نهایتا همون پیرزن شد و پرواز کرد از داخل پنجره وارد خونه شد من از مادرم کمک خواستم تو خواب که مادرم هم اون پیرزن رو می دید یعنی تو خواب فهمیدم فقط من نمیبینمش مادرم منو بغل کرد اما پیرزن منو از بغل مادرم کشید بیرون خفه کرد
  میشه لطفا این خواب رو تعبیر کنید.
  و بفرمایید دیدن خواب متعدد از این پیرزن چه نشونه ای داره.
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مسائل دردناکی است که بسیار کوچک بودند و به مرور بزرگتر شده اند و شما رو مورد اذیت قرار داده اند و شما هم در برابر حل آن مسائل کار خاصی انجام نداده اید و امروز با درد بزرگتری به عنوان خفگی روبرو هستید. این خواب نشان از درون و افکار ذهنی خوتان است و تعبیر جز حل مسائل ندارد و اینکه رویای خفگی اغلب به این احساس مربوط می شود که چیزی به ما فشار می آورد ، یا ما قدرت مقاومت در برابر چیزی را که شاید برای مان چندان مناسب نباشد نداریم. در هر دو حالت ، احساسی که این خواب به ما القا می کند یکسان هستند.
   شما در بیان افکار و احساسات خود در مقابل افراد دیگر مشکل دارید ، که خب قطعا چندان مشکل بزرگی برایتان به حساب نخواهد آمد. اما همین عدم امکان صحبت کردن منجر به خفگی یا به عبارت دیگر سرکوب احساسات شما خواهد شد.
   اگر این کار را ادامه دهید ، ممکن است مشکلات زیادی برای سلامتیتان به وجود بیاید. سرکوب احساسات همیشه منجر به بیماری خواهند شد ، زیرا شما به خودتان اجازه نمی دهید که احساساتتان را آزاد کنید. پس آزادانه صحبت کنید و به اختیار تغییر روش را بر مشکلاتتان پیاده کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. کیانا

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم با یه زن و شوهر که تو خواب میشناختمشون و دختره بسیار با ایمان بود یه جایی شبیه املاکی بودیم و من مقداری تنقلات و گردو داشتم که بهشون تعارف کردم و در حال خوردن بودیم که یکدفعه دختره احساس خفگی کرد و من که نگرانش شدم از پشت گرفتمش و چندبار به سینش کوبیدم اما خوب نشد و داشت خفه میشد.شوهرش و افرادی که اونجا بودن هیچکدوم جلو نمی اومدن و فقط من بودم که نگران این موضوع شده بودم. دختره به شوهرش نگاه میکرد و داشت اشهد خودش رو میخوند چون حس میکرد داره میمیره من خیلی ترسیدم و با خودم گفتم اجازه نمیدم بمیره. همونطور که رو زمین افتاده بود انگشتمو تو حلقش کردم دهنش سفت شده بود اما با تلاش من دوبار آب زردی رو بالا آورد و نفسش برگشت. همه اومدن دورش جمع شدن. از شدت خوشحالی اشک میریختم و به آسمون نگاه میکردم که آبی بود و ابرهای سفید زیبایی داشت و مرتب خدا رو شکر میکردم.ممنون میشم تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر درخواب خفگی دیگری را دیدید اشاره ای به دشمنی شما با ان شخص دارد و در اینجا ممکن است نشانگر رابطه ی بد شما با اعتقاداتتان است که در اینده پیش می اید.
   اینکه دیگران هم از خفگی ایشان اطمینان حاصل کرده اند هم ممکن است اشاره ای به نظر دیگران در اینده راجع به شما در موضوعی که در بالا عرض کردم باشد ولی اینکه شما توانسته اید ایشان را در خواب نجات دهید خیر است و تعبیر کلی خواب شما به این شکل خواهد بود که شما را در اینده مشکلی به راه خیری که باید در ان باشید پیش خواهد امد ولی با فهم خودتان این موضوع حل می شود و سعادتی خیر برای شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید