تعبیر خواب مار در خانه

دیدن مار در خانه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مار در خانه در خواب چیست؟

تعبیر خواب مار در خانه

دیدن مارها را در خواب فرد را دچار وحشت می‌کند. این مقاله مهم ترین مطالب درباره تعبیر خواب مار در خانه را با هم مرور می کنیم.

تعبیر خواب مار در خانه

تفاسیر زیادی در رابطه با تعبیر خواب مار در خانه وجود دارد و بیننده خواب از اینکه در زندگی خود دشمنانی دارد احساس ترس می کند، اما از آنها فرار نمی‌کند و می تواند با آنها مقابله کند.

در صورتی که فرد خواب ببیند که در خانه او مارهایی وجود دارد، نشان دهنده وجود افرادی است که می خواهند به او آسیب برسانند، اما آنها برای او شناخته شده نیستند.

اما اگر شخص در خواب ببیند که مارها در خانه سکونت دارند، نشانه حضور جن است و باید همیشه رقیه شرعی را رعایت کند.

و چون فرد در خواب ببیند که گروهی از مارها در داخل خانه او هستند و غذا می خورند، یعنی از زندگی خود راضی نیست و از نعمت های خدا ناامید می شود.

اما اگر فرد در خواب ببیند که مارها در داخل باغچه خانه هستند، خیر و فواید بسیار زیادی را برای او نوید می دهد که به زودی به او خواهد رسید.

فرد اگر در خواب ببیند که مارهایی در داخل خانه اش دور او می چرخند، نماد مواجهه با بحران های مالی و مشکلات مختلف است.

 

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب مار سیاه در خانه

تعبیر خواب مار سیاه در خانه، نشانه آن است که در روزهای آینده دچار مشکلات عدیده ای خواهد شد، ولی خداوند متعال به او قوت و شکیبایی عنایت می فرماید تا با همه مشکلات روبرو شود.

دیدن مار سیاه در خواب، دلیل بر این است که بیننده در معرض مشکل سلامتی قرار گرفته است، اما اگر بیننده قبلاً بیمار بوده است، این نشان دهنده رویکرد او است.

النابلسی خاطرنشان کرد: مارهای سیاه در خواب، نشانه حضور بسیاری از حسودان و متنفران است که برای بیننده آرزوی خیر نمی کنند.


تعبیر خواب مار بزرگ در خانه

تعبیر خواب مار بزرگ در خانه نشان دهنده آن است که بیننده خواب از چند اتفاق بد خواهد گذشت و به تنهایی قادر به مقابله با آن ها نخواهد بود و اما دیدن کشتن مار بزرگ در خواب بیانگر از بین رفتن نگرانی است و برطرف شدن مشکلات است.


تعبیر خواب مار کوچک در خانه

تعبیر خواب مار کوچک در خانه اگر مار غیر سمی باشد نشان از شنیدن قریب الوقوع مژده است، اما اگر مار سمی باشد، نشانه آن است که خواب بیننده در چند روز آینده درگیر مشکل بزرگی خواهد شد.


تعبیر خواب مار زیاد در خانه

تعبیر خواب مار زیاد در خانه اگر خواب بیننده دارایی فراوانی داشته باشد نشان از قرار گرفتن وی در معرض خسارات مالی سنگین است، تعبیر خواب برای کارمند منجر به مواجهه با مشکلات زیادی در محل کار می شود، اما در دیدن بیش از یک مار با بیش از یک رنگ، نشانه آن است که بیننده خواب توسط افرادی که هرگز انتظار آسیبی از آنها را نداشت آسیب می بیند.


تعبیر خواب مار در خانه پدری

تعبیر خواب مار در خانه پدری به گفته ابن سیرین بیانگر دشمنی است که از آن غافل هستید. خالدبن علی بن محدالعنبری درباره تعبیر این خواب می‌گوید اگر دیدید ماری از بیرون وارد خانه شد اما به شما آسیبی نزد، بدانید که دشمن خودی دارید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب موش در خانه

تعبیر خواب مار در خانه و کشتن آن


تعبیر خواب مار در خانه و کشتن آن

تعبیر خواب مار در خانه و کشتن آن، بیانگر تغییرات مثبتی است که در زندگی صاحب خواب رخ می‌دهد و او را از غم و غصه‌هایی که در دوره‌های گذشته بر زندگی او حاکم بود، رها می‌کند.

تعبیر خواب مار و کشتن آن در خواب، نشانه پایان مشکلات و بحران های بزرگی است که همیشه بیننده خواب را در وضعیت بد سلامتی و روحی قرار می داد.

دیدن مار و کشتن آن در خواب مرد، بیانگر این است که همه لحظات غمگینی و افسردگی جای خود را به شادی خواهد داد که به امید خدا در روزهای آینده زندگی او را به شدت پر خواهد کرد.

برخی از مهم‌ترین علمای تفسیر نیز گفته‌اند که دیدن مار و کشتن آن در خواب، نشان‌دهنده این است که او در دوران آینده وارد یک رابطه عاشقانه می‌شود و زندگی او را به کلی تغییر می‌دهد.


تعبیر خواب مار در خانه و نیش زدن

تعبیر خواب مار در خانه و نیش زدن، نشان دهنده حضور دشمنان در زندگی اوست. دیدن مار کشته شده در خواب قبل از گزیده شدن نشان دهنده خلاص شدن از شر دشمنان است.

وقتی فردی مار را در خانه خود می بیند و که او را نیش می زند، ثابت می کند که بین او و نزدیکانش اختلافاتی وجود دارد، علاوه بر آن مشکلات سلامتی و جسمی به وجود می آید و بنابراین باید خوب عمل کند و از ذهن خود استفاده کند

اگر مار در خواب مردی را نیش بزند بیانگر شنیدن خبری است که به زودی او را خوشحال می کند و این در صورتی است که نیش سبک باشد ولی اگر قوی است، نشان می دهد که این خبر برای او دردسر ایجاد می کند.


تعبیر خواب مار بزرگ خاکستری در خانه

اگر خواب بیننده در خواب مار خاکستری بزرگی ببیند، نشانه آن است که دوران سختی از مشکلات و موانع را به خاطر افراد خاصی در زندگی خود پشت سر می گذارد که باعث غم و اندوه می شود.

دیدن یک مار خاکستری بزرگ در خواب شخص، بیانگر آن است که بانویی بدخواه و مزاحم سعی می کند جزئیات زندگی خود را که متعلق به او نیست، دریابد.


تعبیر خواب مار خاکی رنگ در خانه

در تعبیر خواب مار خاکی رنگ در خانه یا مار زرد، نشان دهنده این است که چهره دشمن تو مانند افراد بیمار است و به زردی می زند.


تعبیر خواب مار در خانه دیگران

تعبیر خواب مار در خانه دیگران نشان از این است که مشکلات شما حل می‌شود و از شر چیزهایی که شما را ناراحت می‌کند خلاص می شوید، سرمایه گذاری‌های کلان و سودمندی با پول و دارایی انجام می شود، وارد محیطی می شوید که احساس خوبی خواهید داشت، مجبور خواهید بود در غم و اندوه شدید و مشکلات مالی زندگی کنید، اما گفته می شود که این موقعیت ها در مدت کوتاهی چرخش مثبتی به خود می گیرد و به مکان های تفریحی می روند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دزد زدن به خانه

سخن آخر

همانطور که در این مقاله ارائه شد تعبیر خواب در خانه در مواردی بیانگر اتفاقات مثبت و در شرایط دیگر به اتفاقات بدی اشاره دارد که در پیش است. به طور کلی معبران مختلف مار نشان از وجود دشمنی خودی یا غیر خودی می‌دانند که می‌تواند به بیننده خواب صدمه بزند. امیدواریم این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشد.

☺ تعبیر خواب «مار در خانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مار در خانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


45 دیدگاه

 1. نفس

  سلام من خواب دیدم همگی تو حیاط خاله م نشستیم و خوشحال بودیم بعد یهو من مار دیدم و بچموگرفتم بغلمو فرارکردم به همه هم گفتم فرارکنین فقط خالم موند حیاط بعدش مامانم برگشت کتشو و گوشی منو بیاره من میگفتم ولش کن بعدن برمیداریم ولی رفت و کل حیاط پراز مار بود وبرگشتنی جلوی در مار انگشتشو نیش زد من فوری دویدم خونه همسایه و ماست پیداکردم و زدم دست مامانم بعدش رفتیم دکتر
  اخرش دیدم اومدن همه ماهارو کشتن

 2. امیرعلی

  سلام
  من اخیرا چند باری خواب مار دیدم که اخریش خواب مار بزرگی بود خاکی رنگ که تو دستشویی خونه خواهرم بود و وقتی در رو باز کردم و دیدمش بلافاصله تبدیل به دو تا بلکه بیشتر،مار کوچیک خیلی باریک و کوچیک شدن نمیدونم سمی بودن یا نه اما تو خواب سعی میکردم بگیرمشون اما نمیتونستم شاید،در عین خال هم مصمم بودم که میگیرمشون اما ترس هم داشتم که شاید نیش بزنن،ممنون میشم راهنمایی کنید،حقیقتا مدت زیادی هست که زندگیه شخصیم دچار کاهلی و بی انگیزگی بی حدی شده بطوری که هیچ تلاشی برای بیرون اومدن از این وضعیت نمیکنم با علم به شرایطم و اینکه میدونم باید این وضعیت رو تغییر داد اما نمیتونم،نمیدونم مدتی هست خوابهای در هم و بی ربطی میبینم اگر موردی به این صورت داشتید یا راهنمایی میشه کرد ممنون میشم،،

 3. Ahmad

  سلام من خواب دوتا مار با سر نارنجی تو خونه دیدم ک مار بزرگ رو از خونه بیرون کردم ولی مار کوچک رو تو جیبم کردم
  مار بی آزار بود هرچه در خواب بهم تاکید کردن مار را بکش و درون الکل بینداز
  پشت گوش انداختم ک گناه دارد و…
  و در اخر مارکوچک روی گردنم پرید و از خواب بیدار شدم

 4. دلارامم

  من خواب دیدم یه برف بزرگی اومده بودهمجاروسفیدپوش کرده وخانوادم میگفتن اب برای خوردن نداریم باید برف جمع کنیم وذخیره کنیم برای رفع تشنگیمون. بعدمن اومدم یه ظرف شیربرداشتم وگذاشتم توشومینه گرم کردم وریختم توفلاکس چایی یه لحظه دیدم یه ماربزرگ ازتوشومینه داره منونگاه میکنه ومیخوادازاتیش ردشه بیامنوبزنه منم ازترسش هول شدم یه بیل اونجابودبرداشتم وزدم توسرش وسرشوازتنش جدا کردم وداشتمخانوادموصدامیزدم که بیان ماروببینن بعدیوهو بیدارشدم این بودکل خابی که دیدم. میشه لطف کنیدتعبیرش روبهم بگیر لطفا

 5. حمید

  درود بر شما
  خواب دیدن ی مار افعی بزرگ خاکستری قریب ب سه متر وارد خانه پدری شده و خوابید و قبل از خواب استرس داشتیم که به اتاق خوهرامون بره تصمیم گرفتیم که بگیریم و ببریم بیرون و با کمک داداشا موفق نشدیم و در آخر 3 تا خواهرمو نیش زد اما خواهرام خیلی اصرار داشتند که منو نیش نزنه و یکیش کمکم کرد گرفتیم و دست خواهرم بود و همچنان دستش بود گرفته بود زخمیش هم کرد و اومدم بگیرم دست خودم که از خواب پریدم

 6. فرزانه

  سلام من خواب یک مار تقریبا کوچیک رو دیدم که انگار داشت بچه دار میشد من و خواهرم فرار میکردیم بعدش مار انگار از وسط نصف شد و بچه دار شد یهو بزرگتر شد در کل زیادم بزرگ نبود ولی دنبال من اومد چشم تو چشم شدیم اون سر کوچیکش مثل اژدها شده بود من درو بستم روشو از خواب پریدم

 7. لیلی

  سلام روزتون بخیر من خواب دیدم خونه مامانم مارهای زیادی هست تویزیه اتافپق مار سفید و بزرگی بود اتاث ببعدی همه نوع مار بیشتر مار ریز و کوچیک بودن.تو حیاطشونم ملر بود ‌.و یک مار توی پای راستم بود و میگفت چون منو دوست داره رفته اونجا التماسش کردم از یه سوراخ تو مچ پام اومد بیردن.رام بود.حالا دیدن این همه مار باهم چه تعبیری داده؟؟؟

 8. شیدا

  خب چرا جواب ها رو ننوشتید قسمت نظرات؟؟؟؟من خواب دیدم یک مار سیاه نسبتا یک متری و خیلی انگار پیر و لش بود و دندون نداشت هی میخزید تو خونه منم اضطراب داشتم به مامانم و خواهرم اشاره گردم که نار اومده و خیلی استرس داشتم انگار برخورد مادرشوهرم عادی بود و نمی‌ترسید ولی من مثل سگ ترسیده بودم و یهو اون مار لزج پرید اومد تو لباسم منم با تفی نفی از ترس از خواب پریدم و آنقدر واقعی بود که اطرافم و نگاه کردم که واقعا نکنه نار اومده تو اتاق اطفا جوابو بفرستین واسم ممنون

 9. فاطمه سادات

  سلام خواب دیدم یه مار متوسط تو خونمون اومده از پشت پرده اومد بیرون خیلی ام سریع حرکت میکرومن و برادرم ترسیدیم جیغ میزدیم مادرم حمام بود همش داد میزدیم که بیا بیرون بکشش بعد مار یه دفعه با سرعت خودش رفت تو حموم و مادرم دیدش پاشو گذاشت روش و مرد

 10. فاطمه

  سلام خواب دیدم یه مار متوسط تو خونمون اومده از پشت پرده اومد بیرون خیلی ام سریع حرکت میکرومن و برادرم ترسیدیم جیغ میزدیم مادرم حمام بود همش داد میزدیم که بیا بیرون بکشش بعد مار یه دفعه با سرعت خودش رفت تو حموم و مادرم دیدش پاشو گذاشت روش و مرد

 11. نعمتی

  سلام، خواب دیدم پدرم مار کوچک سیاهی رو از بیرون آورده خونه که همه مون از این مار میترسیم و فرار میکنیم و پدرم تلاش میکنه اونو بگیره اما نمیتونه آخر سر هم موقع گرفتنش مار اونو نیش زد، به نظرتون تعبیرش چی میتونه باشه؟

 12. حسین

  خواب دیدم تعداد زیادی مار خاکی رنگ از ازیر زمین تو خونمون در اومدن من و خواهرمو گازو نیش زدن تو خواب میفهمیدم که اینا سمی نیستنو مرگ نداریم زود برگشتن تو زمین

 13. رحمان دهقان مازگر

  من در خواب دیدم یک هیولایی از حیات خونمون بیرون میاد بعدمیره.
  بعد دیدم ک دوتا حفاری کوچیک ایجاد میکنم و یک مار بزرگ و کوچیک هرکدوم میرن توی سوراخ خودشون
  خیلی میترسیدیم
  یهو دیدم ک دوتا مار بزرگ اززمین اومدن بیرون و باقدرت رفتن
  بیرون اقوام همسایه هامونم بودن بیرون
  ک همه داشتند تماشا می‌کردند
  بعد مارهای کوچیک می‌دیدم جلوی درمون
  مامانم میگفتم اینا بودن من میگفتم نه اینا خیلی کوچیکن اونا بزرگن همینجوری از خواب پریدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب مار در خانه به تعداد زیاد امده است که می تواند نشانی از خیری و رزقی در اینده باشد که برای شما خیر خواهد بود و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. شایسته

  سلام من خواب دیدم تو خونم مار سیاه هست و همش دنبالم میاد و من فرار میکنم بعد جلوی چشمام مار تبدیل شد به پسرم و گفت مامان نترس این مار منم، میام دنبالت تا نازم کنی و در روز فقط ۱۰ بار میتونم به مار تبدیل بشم و دوباره تبدیل به مار شد و من نازش کردم البته با اکراه بعد از اون انگار داشت تو حالت مار ازم محافظت میکرد.

 15. فرشته

  خواب دیدم یک مار سبز در پذیرایی خونمون بود گرفتن بکشن اومدم تواتاقم دیدم هفت هشتا مار دیگه بزرگو کوچیک رنگی بودن بیشتر تواتاقن منم گریه میگردم میگفتم منو بامارا تنها نذارین ی گوشه رو تاقچه نشستم

 16. فرشته

  خواب دیدم یک مار سبز در پذیرایی خونمون بود گرفتن بکشن اومدم تواتاقم دیدم هفت هشتا مار دیگه بزرگو کوچیک رنگی بودن بیشتر تواتاقن منم گریه میگردم میگفتم منو بامارا تنها نذارین ی گوشه رو تاقچه نشستم ی مار نزدیکم بود بادست میخاستم بندازمش اونور

 17. فاطمه

  سلام
  من و همسرم یک شب درخانه یکی از اقوام من که فوت شده اند خوابیدیم همسرم خواب دیده بود که من و همسرم درحال خوردن ساندویچ هستیم ازدرون ساندویچ ما مار بیرون نی آید و به زیر رختخواب آن فرد فوت شده می رود. ومی بیند که این اتفاق برای خانواده او نمی افتد وفقط از غذای ما مار بیرون می رود

 18. بدون نام

  سلام من خواب دیدم ک یه عالمه مار در خانه دوستم بود وقتی به خانه انها رفتم در پلاستیکی همراه با خیار یک مار دو سر به من داد بعد وقتی رسیدم خونه این مار به چند تا مار تبدیل شد و دوباره به یک مار تبدیل شد من هم این مار را برداشتم و با دوستم درحالی ک به باشگاه میرفتیم در جوبی انداختم

 19. فاطمه

  سلام شوهرم خواب دیده بود یه مادربزرگ تو جنگل یه گوزن را کاملا خورد شوهرم ترسیده بوده و به من گفته بیا از اینجا بریم

 20. سحر مجیدی

  سلام من خوابم دقیق یادم نیست اما مار کوچکی دیدم مشکی با راه راه زرد در خانه ای بودیم با افراد دیگر فکر میکنم خانواده ام بودند و خانه ی ما بود شاید هم نبود اما یادم هست هر کاری میکردیم مار کوچک را از خانه بیرون کنیم نمیشد ‌باعث ترس اعضای خانه شده بود بیرونش میکردیم و دوباره در خانه ظاهر میشد
  اما نیش نمیزد و خیلی کوچک بود

 21. نیلوفر

  سلام روزیتان بخیر،
  من در خانه وحویلی خود یک مار زرد وسبز رنگ را میبینم همرا با مرغ ماکیان و یک پیشک یا گربه زرد را،بر سر مار دست رحم می کشم که دستم را نیش میزند و سخت در دهنش محکم می‌گیرد.

 22. ترکاشوند

  خواب دیدم چند عدد مار در خانه است و انها را کشتیم

 23. سمیرا

  با عرض سلام
  خواب دیدم برای دیدن بچه های بدسرپرست(ک قبلاً مربی آنها بودم) ب مرکز آنها رفتم،قسمت بیرونی محوطه سرویس بهداشتی مارهای کوچک و بزرگی دیدم(با فاصله) ک ترسیدم و از آنجا بیرون آمدم…

 24. P

  خواب دیدم سه نفری در یک فضای نشسته ایم یهو در گودی کنار ما کلی مار جمع میشه و از هر طرف مار به سمتمون میاد من از روی گودی و بالا سر همه مارها رد میشم و نفر دوم هم همینطور آنا نفر سوم بین مارها گیر میکنه و با نیش همون مارها کشته میشه

 25. رسول

  سلام
  خواب دیدم در خانه پدرم ۳ تا مار زرد متوسط بود ولی کاری با ما نداشتن و من آنها را میخواستم بگیرم که ببرم بیرون از خانه رها کنم ولی درب یکی از اتاق ها را که باز کردم دیدم تعداد زیادی مار سبر از سقف آویزان بودن
  میخواستم ببینم تعبیرش چیه

 26. کریمی

  سلام من خواب دیدم ی جای سرپوشیدم با چند نفر دیگه بعد دوتا مار رنگی دیدیم ک با سنگ زدیم تو سرشون ویکی از دوستام اونو با دست خفه کرد

 27. ماجد دهقانی

  سلام خواب دیدم که مار خیلی بزرگ که همسرم او را کشت و آورد توی خونه ای که زندگی میکنیم دفن کرد بعد از چند لحظه مار دوباره زنده شد و فرار کرد

 28. فريبا غيبي

  سلام من خواب ديدم كه يك مار خيلي بزرگ هر وقت كه شوهرم خانه نيست قصد وارد شدن به خونه رو داره كه پنجره خونه باز هست و من با يك چوب اون رو ميزدم و نميذاشتم بياد تو خونه ، برگشت عقب ولي منتظر حمله بود ، مار سياه و خيلي بزرگ

 29. Romina

  جالب اینجاست من خواب دیدم خونه ی خالم هستم بعدش یه ماری بود رنگش رو دقیقا نمیدونم انگار دوسه تا رنگ باهم قاطی بود بعدش اول باهام کاری نداشت بعدش بهش زل زده بودم بعد فرار کردم اون ماره هم اومد سراغم میخواست نیشم بزنه که بابام گرفتش. تقریبا داشت بابامم نیش میزد اما مار رو گرف بعدش ماره یجورایی از هوش رفت. بعد ده دقیقه ماره باز اومد
  میدونم خیلی پیچیده شد اما تعبیرش چیه؟

 30. افرا

  سلام من خواب دیدم توی یه جنگل بزرگ بودم همراه با یه نفر دیگه که حتی چهره ش رو هم ندیدم و نمیدونم کی بود فقط میدونم مَرد بود یهو چند تا مار کوچیک بزرگ بهمون حمله میکنن ما فرار میکنیم و میریم توی یه کلبه که روی یه درخت نسبتا بلند بود کلبه چوبی بود ولی پنجره و درش شیشه ای بودن بعد از اینکه میریم داخل کلبه و در و میبندیم مار ها که رنگا و سایزای متفاوت داشتن از پشت شیشه ها سعی میکنن بهمون حمله کنن دهناشونو باز میکردن و به شیشه میکوبیدن و دندون نیششونو وارد شیشه میکردن ولی موفق نمیشدن چند تا از مار های کوچیک زرد رنگ بود یه مار بزرگ مشکی رنگ هم بود که دهنش رو باز نمیکرد فقط سرش رو بار ها و بارها محکم به شیشه میکوبید .تعبیر این خوابم چی میشه؟
  من در کل طی این دو سه ساله خیلی زیاد خواب مار مشکی و زرد دیدم معمولا زردا کوچیکن و مشکیا بزرگ . این تکراری که توی دیدن مار مشکی و زرد هست نشونه ی چیه؟
  لطفا نظرمو زودتر بزارین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه زیاد این خواب را دیده اید می تواند ان را بی تعبیر کند و از طرفی هم ممکن است برای شما نشانی از ان باشد که شما باید بسیار نسبت به اطرافیانتان اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما مشکلی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 31. Zakira

  سلام وخوش نصیب تان باشد من خواب دیدم که مادر کلانم مار را که در خواب است می‌کشد

 32. پیری

  تو خواب دیدم که یه مار سیاه بزرگ از بیرون خانه وارد خانه پدرم شد و به من و دخترم حمله کرد ولی یه زن که اصلا نمیشناختم مار رو از دمش گرفت ولی مار اون زن رو نیش میزد و زن فریاد میکشید…این همان زنی بود که در خانه رو باز کرد و ولی ناخواسته مار وارد خانه شد….من هم به بیرون از خانه رفتم و فریاد زدم و کمک خواستم و مردم زیادی به در خانه پدرم امدن….. بعد از خواب پریدم

 33. بهمن

  درود برشما
  بنده هم خواب دیدم چن تا مار سیاه از بزرگ و کوچک هستن ک قصد نیش زدن دارن ولی هیچکدوم نتونستن ضربه ای بزنن ولی مدام در حال حمله کردن بودن و هرچقدر فرار میکردم گویا سرعت اونا از منم زیادتر میشد

 34. Fatemeh

  من خواب دیدم در حیات خالم چند عقاب سیاه اومدن تو حیاط راه میرفتند که چنتا مار تقریبا بزرگ و کوچک از دیوار ها اومدن پایین و عقاب هارا درسته می بلعیذند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب عقاب خیر نیست و می تواند نشان از ان باشد که برای شما در اینده به واسطه ی کسانی که دشمن شما هستند مقام و منصبی که دارید از بین رود.
   سربلند و پیروز باشید

 35. آسمانه

  دو شب قبل خواب دیدم در خانه دوستان بودیم از همکاران .لز سقف سان مار های کوچیک روی سر و گردن و کتف هام می افتاد و میخواستم برشون دارن و دورشون کنم به سختی ازم جدا میشدن. احساس می‌کردم پشت سرم و روی گردنم افتادن ک راه میرن و من یکی یکی جداشون میکردم و می انداختم شون .کوچیک بودن و رنگشون یکی ش سفید رنگ بود و بقیه در کل رنگ های خاصی نداشتن اما هر لحظه نگران بودم الان دوباره میفتن روی سرم یا از ی گوشه ای میان طرفم.برای همین ی کلاه پیدا کردم و گذاشتم روی سرم و خیالم راحت بود اکه بیفتن دیگه نمی تونن روی بدنم راه برن..ی مار بزرگی هم بود که یکی اونجا گرفته بود سرش رو نمی ذاشت تکون بخوره یا خودم بودم که گرفته بودمش نمی دونم. تعبیر رو میشه بگین برام

 36. پوریا

  سلام. من 10 سال بودم خواب دیدم رفتم تو بیابون برای ماجراجویی رسیدم به جایی که هیچ آبادی نبود یهو دورم پر از مار های رنگارنگ شد که اصلا باهام کاری نداشتن تا جایی که هر جا پا میذاشتم مار بود

 37. یوسفی

  خواب دیدم در حیاط خانه پدر شوهرم چندین مار کبری از کوچیک و بزرگ هستش ودر هم میلولن به رنگ های مختلف یکی سبز خوش رنگی بود که خیلی از نزدیک دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   باید بسیار از جانب این خواب اگاه باشید و بدانید که ممکن است به این معنا باشد که در ان محیط برای شما افرادی وجود دارند که به شما اسیب رسانند و نتوانید ان را شناسایی کنید و از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 38. فریبا جوکار

  اگر مار در حال نیش زدن شخصی باشد و شما آن مار را از شخص دور کنید و او را نجات دهید تعبیر چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و می تواند نشان از ان باشد که به واسطه ی شما از کسی که دشمنی دارد دور شود و از این رو سعی بر ان کنید که اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 39. شیراز

  در خواب دیدم که مار به برادرم نزدیک میشود و من مار را میگیرم مار من را نیش میزند و من مار را از بین میبرم .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب دقیقا ممکن است به معنایی که در تعابیر امده است باشد که شما از ایشان چیزی را دور کنید اما برای خودتان دچار مشکل شود اما این بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید