تعبیر خواب پشم

دیدن پشم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پشم در خواب چیست؟

پشم wool

پشم در خواب دیدن نیکو است و میمنت دارد. پشم ارزنده ترین محصولی است که از گوسفند عاید ما می شود لذا در خواب نیز نمی تواند بد باشد.

پشم را معبران در خواب روزی و نعمت تعبیر کرده اند و به وجهی دیگر اندوخته و پولی است که زائد بر خرج روزانه کنار نهاده ایم.

داشتن پشم و خریدن و هدیه گرفتن پشم در خواب کسب مال و تحصیل روزی و نعمت فراوان است به همان مقدار که پشم را در خواب دیده اید.

اگر مختصری پشم در بقچه داشته باشید پول کمی به دست می آورید و اگر عدل های بزرگ پشم را در خواب دیدید که روی هم چیده اید و دانستید که همه به خودتان تعلق دارد مال هنگفتی نصیب شما می شود.

رسن یا طناب پشمی در خواب پیچیدگی کارهاست از نقطه نظر مالی و چنان چه در خواب ببینیم که کسی از پشم طناب می بافد نشان آن است که در کار او نوعی گره و آشفتگی پدید می آید و اگر احساس کردید که آن طناب به شما تعلق دارد یا برای شما بافته می شود و یا خودتان بافنده چنین طنابی از پشم هستید گرفتگی و گره کار به شما ارتباط می یابد.

اگر در خواب پشم نبافته ببینید بهتر است تا پشم بافته شده و چنان چه ببینید که مقداری پشم از دکانی خریده اید یا از طریق دیگر به دست آورده اید همان طور است که گفته شد تحصیل مال است و آن مالی است حلال و بدون خدشه و غش.

اگر کسی مقداری پشم به شما داد که ببافید شما را به کاری سرگرم می کند و شغلی در اختیار شما قرار می دهد که سود بخش است.

اگر دختر جوانی ببیند که دوک میریسد شوهر می کند و اگر ببیند از پشم پارچه می بافد شوهری پول دار نصیب او می شود.

بستر پشمی و تشکی که از پشم درست شده باشد زن و همسر پول دار است و این خواب نیکو است.

اگر جوان مجردی خواب ببیند، خواب او خبر می دهد که همسری پول دار و صاحب شخصیت و دولت نصیب او می شود.

اگر جوانی در خواب ببیند که یک گونی یا یک عدل پشم دارد پول دار می شود.

اگر زنی ببیند که تشک یا پشتی خود را شکافته و می خواهد با پشم پر کند و بدوزد شوهرش به وسیله او یا به کمک دیگری پول دار می شود.

بافتن نخ از پشم رشته امید است که به پول و ثروت منتهی می گردد. چنان چه در خواب ببینید که پشم را می سوزانید یا دور می ریزید خواب شما خبر می دهد که مال خود را از بین می برید و زیان می بینید و اگر در خواب دیدید که پشم را گلوله، گلوله می کنید و می اندازید خبر از این است که پول خود را به بیهودگی خرج می کنید.

چنان چه در عالم خواب ببینید که گوسفندی دارید و پشم آن حیوان را قیچی می کنید، اگر گوسفند ماده باشد زنی به شما سود می رساند و اگر بز باشد مردی برای شما مفید واقع می شود و اگر ببینید که بدن خودتان مثل گوسفند پشم در آورده به شدت گرفتاری مالی پیدا خواهید کرد و به هر صورت پول برای شما ملال آور می شود به طوری که ممکن است آبرویتان را مورد مخاطره قرار دهد. پشم چرک و کثیف در خواب زیان مالی است.

☺ تعبیر خواب «پشم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پشم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

21 دیدگاه

 1. سمانه

  سلام تو خواب دیدم مقدار زیادی پشم تو حیاط خونمون پخش کردیم و خواهرم با کسی که دوسش دارم دوتایی پشمارو تمیز می کنن و واسه عروسی من می خوان لحاف درس کنن، لطفا بگین تعبیرش چی میشهبا تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوابی نیک است و به این صورت که وجح اول پشم منبع خیر و برکت و رزق روزی فراهم خواهد شد و وجح دوم وسایل خواب نشان بر همسر است که به شما ارامش هدیه خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سارینا حسین زاده

  سلام مادر من خواب دیده ‌‌… خواهرش به مادرشوهرش که فوت کرده پشم میدهد … تعبیرش چه میتونه باشع

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب پشم به میت دادن خوب نیست ونشان بر ان دارد که خاله شما ضرری را احتمالا متحمل خواهد شد و برای دفع بلا صدقه دادن بهتر است و به خیر رفع خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. محمد حاجی محمدلو

  سلام من در خواب دیدم مقدار زیادی پشم رو با مادرم که در روی گونی باز ریخته شده و مقداری زیاد هست مشغول پر کردن به داخل گونی هستیم یک دفعه صدای گله گوسفندان آمد و چند لحظه بعد گوسفندان آمدن از روی پشمهای روی گونی گذشتن مادرم و من پشمها را بغل کردیم که کثیف نشوند بعد از گذشت آنها باز مشغول پر کردن شدیم که پشم خیلی زیاد بود که بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن پشم در خواب نیک است و مبارک و نشان از مالی دارد که منفعت و خیر است و اینکه نشان از روزی است که برای مایحتاج روزمرتان استفاده می‌شود و وجود گوسفند هم نشان از مال و اموال داردو باز هم نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. رضا

  سلام
  من خاب دیدم ک مادرم پشمهای گوسفند بره ای را اصلاح می‌کند ولی بعدن ک کارش تموم شد تیکه تیکه اصلاح کرده بود
  لطفا بگین این ینی چی؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعیبر این خواب امده است که کسی به شما که احتمالا زن باشد خیری خواهد رساند و اینکه در خواب شما ان پشم ها تکه تکه بوده اند ممکن است به این تعبیر باشد که این خیر هم تکه تکه و مرحله به مرحله به ایشان رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Mari

  سلام من دیشب خواب دیدم که شوهرم پشم کثیف گوسفند روی شانه هایش می انداخت و به خانه ای دو طبقه میبرد لطفا بهم بگید تعبیرش چیه؟استرس دارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب پشم کثیف خوب نیست و نشان از مالی است که برای بدست آوردن‌ زحمت زیاد می‌خواهد. جای نکرانی نیست. صدقه بدهید که بلا رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. نفس

  سلام…من مجرد هستم و دختزم و تو خواب بعداز ظهر بین خواب و بیداری خواب دیدم پشم گوسفند تو همه جای خونمون پخش شده…پشمای سیاه و سفید زیاد…البته سفیداش بیشتر بود..سفیدو نرم وخوشگل …ولی کل خونه رو برداشته بود حتی از پشت مبل و اینا هم در میومد…البته اینم بگم که تو خواب تا پشمارو از دور میدیدم فک میکردم پر مرغه ولی وقتی دستم گرفتم دیدم نه پشم گوسفنده….اگه میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان بر این دارد که بر خانه شما مال و منفعت وارد می‌شود که حلال است و خیر و برکت خانواده شما را فرا می‌گیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. فرهاد

  سلام من در خواب دیدم تو محل کار شرکتمون که نساجی و ریسندگیه بین افراد پرسنل و نیرومون توی نایلون پشم گوسفند میدن به هر کدوم منم یکی از این بسته های پشمی رو برداشتم دیدم مال من پشم نیس یه چیزی شبیه قالی بود که از پشم درست میشه متمایل به سیاه و سفید بود توی پلاستیک. تو خواب به دوستام میگم پس چرا پشمی که من برداشتم اینجوریه اونا گفتن برو عوضش کن پشم خوب بردار تا میخواستم تموم نشده پشم سفید بردارم از خواب بلند شدم ممنون میشم بدونم تعبیرش چیع

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از مالی حلال دارد که به دستتان میرسد و گوسفند و هر عضوی از ان نشان از مال حلالی است که به زحمت به دست می اید و و اینکه قالی که از پشم درست شده باشد باز هم همین حکم را دارد که نشان از مال است که میتواند نشان از خیر باشد برای شما .اگر سیاه سفید اگر رنگ خود پشم باشد بد نیست ولی اما پشم کثیف باشد نشان خوبی ندارد . در کل خوابنان نشان از خیر است برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 8. مرضیه

  با سلام
  من دیشب خواب دیدم یه خانمی که میشناسمش جلو خونه ش داره مقدار زیادی پشم گوسفند رو با آب میشوره و کوچه خیلی شلوغ بود و همه ی مردم بر خلاف جهت من حرکت میکردند و من چون دیدم به سختی میتونم رد بشم رفتم از روی پشم های شسته شده توسط اون خانم آشنا رد شدم و به راحتی از جمعیت رد شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است و باید خدمت شما عرض کنم که راه و مسیری سخت داشته اید که انشالله به آسانی آن را تمام خواهید کرد وه به ارامش خواهید رسید. و گوسفند نشان از خیر و برکت دارد و تمام اعضای آن خیر هستند و انشالله مبارک و میمون است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. رضا

  خواب دیدم پاهایم پشم در آورده بود و پوست پاهایم خال های سیاه داشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شمااحتمالا نشان از خبری دارد که شما را ناراحت میکند و از نظر مالی دچار مشکل میشوید
   سربلند و پیروز باشید

 10. ابوالفضل

  سلام من خواب دیدم گوسفند مال یک نفر دیگه بود ولی من پشم گوسفند را براش چیدم لطفا اگه میشه تعبیرش کنید.

  • یاسین صداقت

   باسلام
   همانطور که در تعبیر خواب الامتو خوانده اید . اگر بر بدن انسان پشم روییده شود مشکلات مالی پیش می ایید . پس مراقب باشید و صدقه بدهید .
   سر بلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که در تعبیر خواب الامتو خوانده اید .
   پشم نشان از خیر و برکت دارد و تعبیر شما اینگونه است که از مال دیگری به شما سودی میرسد .انشالله
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید