تعبیر خواب حجامت

دیدن حجامت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حجامت در خواب چیست؟

حجامت hejamat

حجامت خون گرفتن از انسان است و اسم فاعل آن حجام است.

در قدیم این عمل بسیار متداول بود و هر بهار بیشتر بچه ها خون می گرفتند و ایشان را حجامت می کردند با این تصور که خون کثیف از بین برود و به جای آن بدن خون تازه بسازد امروز این کار را نمی کنند مگر در بیمارستان ها و به تجویز پزشکان متخصص.

معبران درباره حجامت زیاد نوشته اند ولی چون رسم نیست و به ندرت احتمال دیدن آن در خواب هست مختصر اشاره ای می شود.

ابن سیرین نوشته اگر کسی ببیند حجامت می شود آن که حجامت می کند اگر دوست باشد امانتی به حجامت شونده می سپارد و اگر بیگانه و دشمن باشد بر دشمن چیره می گردد. اما به نظر من حجامت سوء استفاده و تعدی است.

چنانچه در خواب ببینید که شما کسی را حجامت می کنید شما به حدود آن شخص تجاوز و به حق او تعدی می کنید.

چنانچه ببینید کسی شما را حجامت می کند اگر حجام نا آشنا باشد آشنایی به مال شما تجاوز می کند یا پول شما را می خورد و یا به شغل و مقامتان چشم می دوزد و اگر آشنا و دوست باشد از دشمن ناشناسی ضربه می خورید یا متضرر می شوید و یا به سبب او معزول می گردید چنانچه شاهد حجامت باشید اختلافی اتفاق می افتد منجر به تجاوز و سوء استفاده که شما هم در آن دخیل هستید.

تعبیر خواب «حجامت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حجامت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

8 دیدگاه

 1. آزاده در 1399/02/13در4:32 ب.ظ

  با سلام
  خواب دیدم که مادرم را حجامت میکنم
  در صورتیکه مادر از دنیا رفته است

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در11:36 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب امده است که چنانچه در خواب ببینید که شما کسی را حجامت می کنید شما به حدود آن شخص تجاوز و به حق او تعدی می کنید.
   این میتواند به این معنا باشد که خدای ناکرده شما امری مرتکب شده اید که سبب ازردگی خاطر ایشان شده است و از این رو باید بسیار در افعالتان دقت کنید.
   خیراتی برای ایشان بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهدی در 1399/01/12در2:56 ب.ظ

  با سلام
  خواب دیدم با یکی از همکاران قدیمیم که چند سال هست ندیدمش قرار حجامت گذاشتیم و به من گفت فردا ساعت ۷ اونجا باش منم سر ساعت رفتم ولی اون یک ساعت دیرتر اومد و گفت خواب موندم و منو حجامت کرد

  • یاسین صداقت در 1399/01/13در10:15 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر حجامت امده است همانگونه که ابن سیرین می گوید اگر کسی ببیند حجامت می شود آن که حجامت می کند اگر دوست باشد امانتی به حجامت شونده می سپارد و اینکه در خواب ایشان خواب مانده است هم اشاره ای به این دارد شخصی که به شما امانت می دهد بسیار ب شما اطمینان دارد و شما باید پاسخگوی این اطمینان باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محسن، كريم در 1397/11/14در10:08 ب.ظ

  با سلام. من خواب ديدم زن عموي بابام كه زن تقريبا مسني هست منو حجامت ميكنه. من رو يه صندلي و يجاي تاريك كه واسم غريب هم بود بودم و فقط ميدونستم داره حجامتم ميكنه و نه خوني ديدم و حتي كار حجامت تموم نشده از خواب پريدم. لطفا تعبيرشو بهم بگيد. با تشكر

  • یاسین صداقت در 1399/01/13در7:53 ب.ظ

   با سلام
   اگر فرد حجام دوست باشد امانتی به حجامت شونده می سپارد و اگر بیگانه و دشمن باشد بر دشمن چیره می گردد.
   برای تعبیر خواب حجامت به لینک زیر مراجعه کنید
   سربلند و پیروز باشید

 4. رحمانی در 1396/06/16در8:46 ق.ظ

  ببخشید چندجا غلط املایی داشتم
  جوانی. . جورایی .منظورش .

 5. رحمانی در 1396/06/16در8:44 ق.ظ

  سلام خواب دیدم مادر مرحومم از حموم اومده سرشم با روسری بسته بخاطراینکه موهاش خیس بود وکنارپدرم که در قید حیاتن چایی میخورن و صحبت میکنن من میدونستم مادرم فوت کرده و دارم تو خواب میبینمش برای همین رفتم پیشش و میبوسیدمش و هی از حالش و اینکه جاش خوبه میپرسیدم و مادرمم جواب میداد با وجود اینکه لباس تنش بود اما یه دفعه رو پشتش دقیقا بین دوتا کتفش جای حجامتی که خوب شده رو دیدم
  همه. خوابم خوب بود حتی بهم نصیحتم میکرد
  مثلا گفت جای من خوبه ولی اگه تو جونی هرچی بیشتر مواظب باشی گناه نکنی بهتره یه جرایی انگار منظرش این بود که خدا از نظر پوشش و…تو جونی و مد نظر قرار میده از یه سنی به بعد خیلی فرق نمیکنه
  خیلی جای اون حجامت که بهم نشون داد فکرم ومشغول کرده
  لطفا. راهنماییم کنید ممنونم

نظر خود را بیان کنید