مجله آلامتو

تعبیر خواب گوسفند

(204 رای, امتیاز میانگین: 2٫94 از 5)

تعبیر دیدن گوسفند در خواب چیست؟

تعبیر خواب گوسفندان

گوسفند نیز از حیوانات حلال گوشت است و دیدنش در خواب مبارک است و نیکو.

تعبیر قوچ و گوسفند را در جای خود نوشته ام که چون دیدنش ریشه مذهبی و عقیدتی دارد دارای تعبیر خاصی است اما گوسفند ماده و شیرده در خواب غنیمت است و روزی.

اگر در خواب ببینید گوسفند فربه ای دارید روزی شما فراخ می شود و نعمت و برکت خواهید یافت.

اگر گسی گوسفندی به شما بدهد او شما را متنعم می کند و چنانچه گوسفندی لاغر باشد نشان عسرت است و تنگدستی.

اگر گوسفند فربه ای داشته باشید در خواب ببینید آن را می فروشید کفران نعمت می کنید و نشان آن است که به همین علت نعمت و روزی شما تنگ و گرفته می شود ولی اگر گوسفند چاقی را در خواب بخرید بسیار نیکو است و خبر از این است که روزی می یابید و نعمت بر شما زیاد می شود.

برخی نوشته اند گوسفند ماده نعمتی است که از سوی یک زن به بیننده خواب می رسد. اگر در خواب ببینید گله هست و شما چوپان آن گله هستید به ریاست و بزرگی می رسید و عده ای به فرمان شما در خواهند آمد که البته این بستگی به شغل و حرفه شما دارد.

جوانی در خواب دید که چوپان شده و گله ای گوسفند را در صحرا می چراند. معبر به او گفت(بر قومی مهتری خواهی یافت . سالی چند گذشت. جوان که تصادفا آن معبر را دید به او گفت (به خاطر داری؟ تو یک روز به من گفتی بر قومی مهتری خواهم یافت نه فقط مهمتر یک قوم نشده ام بلکه پدرم را که نان آور خانه بود از دست دادم ) معبر پرسید (الان چه می کنی ؟) گفت ( دکان پدرم را اداره می کنم و با درآمد همان دکان هم زن و فرزند خودم را هم نان می دهم و هم مادر و چهار خواهر و برادرم را نگه داری می کنم )معبر گفت ( پس من خلاف نگفتم چرا که الان مهتر قومی هستی که آن ها چون گوسفندان در پناه تو هستند و چنانچه آن ها را به حال خود واگذاری به وسیله گرگان دریده خواهند شد )

به هر حال دیدن گوسفند در خواب نیکو است و گوشت گوسفند نیز نعمت است اما پخته آن بهتر از خام آن است.

تعبیر خواب «گوسفند» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گوسفند» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

50 دیدگاه

 1. حسن گودرزی در

  سلام در خواب دیدم وارد روستا خود شده ام و چند گاو شیرده بزرگ در حلوان ایستاده آند و دو سگ با کله شیر نگهبان اینان هستند و درپشت آنها چند گوسفند داشتند یک گوسفندی رو که سر نداشت را می‌خوردند لطفاً تعبیر این خواب را بیان کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر گوسفند در خواب رزق و روزی است که از طرف خداوند به شما عطا شده است.
   این که شما روستای خود را دیده اید و آن ها را صاحب مال و مکنت دیده اید به این معناست که آن روستا میتواند همان زندگی شما و یا زادگاه شما و یا خانواده ی شما باشد که به زودی رزق و روزی دریافت خواهد کرد .
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام من دیشب خواب دیدم همراه همسرم و خونوادم شدیم کارگر یه بنده خدایی که گوسفند داره و نگهبان گوسفندان اون شدیم چون خانه ای نداریم توخونه اون که نزدیک دمداریست نشسته ایم تعبیر این خواب چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در آینده ای نزدیک از طرف شخصی به شما مسیولیتی داده خواهد شد که سبب افزایش روزی شما و پیشرفت در زندگیتان است.
   تمام فرصت ها را مغتنم بشمارید که روزی نیکی برای شما در راه است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام خسته نباشید من خواب دیدم یک گوسفند زنده وبزرگ رو انداختن تو دریا غرق شد تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانطور که قبلا اشاره شده است،گوسفند نماد و نشانه ی برکت و روزی است.
   و اما اگر در خواب می دیدید که گوشنفدی به شما عطا شده است نشان از دست یابی به خیر بوده است.
   اگر در خواب شما گوسفند متعلق به شما بوده است پس باید برحذر باشید که در زندگیتان نکند زیانی ببینید.آگاه باشید و هوشیار،که خواب نشانه ای از آینده ای احتمالی می تواند باشد که تحقق آن به دست شماست،پس حتما زمام زندگی خودتان را بدست بگیرید که خطا یا صدمه ای در آن وارد نشود.

 4. با سلام ماجرا از این قراره پس از یه ماه رسیدگی به همسرم در بیمارستان قلب و عمل قلب و خوب شدنش مادر زنم به من گفت تو این بلا رو به سرش آوردی . در خواب دیدم گوسفندان زیادی دم در خونه مادر زنم هستند و من یکی از آنها را از دو پای جلو گرفته و کشان کشان به خانه وی می برم به قصد قربانی نظرتون چیه ؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   گذشته ی یک خواب در عالم واقع بسیار مهم است،و این سرگذشتی که بر شما رفته بسیار به تعبیر این خواب کمک خواهد کرد.
   گوسفند نشانه از خیر است،کسب آن به معنای کسب خیر و از دست دادن آن به معنای زیان است.
   این که در خواب دیده اید که گوسفندی به انبوه گوسفندان خانواده ی همسرتان میبرید میتواند دو تعبیر داشته باشد.
   اول آنکه گوسفند در خواب رویت شده خیر و مصلحت شماست که دارید آن را از دست میدهید و به خانواده ی همسرتان میسپارید که میتواند نشانه ای از کدر شدن رابطتان با همسرتان باشد،که به واسطه ی اعمال مادر همسرتان خواهد بود.
   و دوم آنکه شما برای تحکیم رابطه ای که با آنها دارید باید هزینه ای را بپردازید که همان قربانی کردن است.
   اما تعبیر یک خواب نشان از آگاه سازی فرد نسبت به آینده است نه قطعیت یک اتفاق ناخواسته،پس سعی کنید که به هر شکل این ثروتی که در دستان شماست(همسرتان) را حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. شیرین در

  خواب دیدم رانندگی میکردم به گله گوسفندان رسیدم نتونستم ماشین روکنترل کنم وبه گوسفندان برخوردکردم وچندتاازگوسفندان ازبین رفتند.تعبیرش چیست؟

 6. خواب دیدم که نصف گله گوسفند توخونه مون میاد ونصف دیگرش بیرون ازحویلی .. تعبیرش چیه ؟

 7. یوسف علیزاده در

  سلام
  من خواب دیدم که گله گوسفندی را به من امانت دادند شب خوابیدم بیدار شدم گوسفندآن همگی رفتند چندتا شون مونده

  • سلام: خواب دیدم که یکی از گوسفندام که تقریبا بره هم بود به طرف خونه دشمنای ما رفته و سگهای آن خونه به آن حمله کرده ومن از دور نگاه می کردم وخیلی نگران بودم ولی در نهایت آسیبی بهش نرساندند.لطفا در تعبیر آن کمک بفرمایید.ممنونم.

 8. شهرام رضایی در

  سلام. خواب دیدم حدودا ۲۰ یا ۳۰ تا گوسفند متعلق به پدرم بود و من چوپان آنها بودم.‌دوتا از آنها بر سموم در حال از بین رفتن بود که آنها را ذبح کردیم و پوسته کنده به دار آویختیم. و دو تا سگ در یک لحظه غفلت من، شروع به خوردن از آنها میکردند و من نگران بودم چطور به پدرم بگم که سگ از آنها خورده ست. لطفا راهنمایی کنید.

 9. ابوالفضل در

  سلام
  خواب ديدم داشتم از خيابان رد ميشدم كه گله اي گوسفند نيز با چوپانش رد ميشد كه يكدفعه گله گوسفند به من حمله كرد و من تو محاصرش بودم و هي ميخواستم فرار كنم اما زورم بهشون نميرسيد

 10. مادرم خواب دیده که همسایه های محله قدیم مان هر کدام تعدادی گوسفند به حیاط خانه قدیم مان آورده اند و مادرم میگوید چرا آورد ه اید

 11. مرتضی طالبی زاده در

  سلام خواب دیدم عموم با ی گله گوسفند که مال خودش بود تو بیابانه و داد زد گوسفندام افتادن تو چاله و با گریه سرچاه نشسته بود وکمک میخواست. من و داداشم و پسر عموم که تازه فوت شده رفتیم کمک. همزمان چندتا گرگ سیاه هم اطراف گوسفندا بود که فقط من حواسم بهشون بود وبا بیل میزدمشون که گوسفندارو ندرن داداشم به وسیله یک تیکه اهن پسرعمومو فرستاد داخل چاه بعد از بالای چاه دیدیم گوسفندای افتاده تو چاه پشت ی پنجره چوبی تو یک باغ کنار چندتا درخت وایسادن و سالم بودن و همه خوشحال شدیم که گوسفندا طوریشون نشده. رمز ایمیلمو فراموش کردم اگه تعبیرهمینجا بگین خیلی ممنون میشم.

  • مادرم خواب دیده که همسایه های محله قدیم مان هر کدام تعدادی گوسفند به حیاط خانه قدیم مان آورده اند و مادرم میگوید چرا آورد ه اید

 12. سلام. خواب دیدیم یه گله گوسفند نر باشاخهایه بزرگ و بز نر باشاخهایه بزرگ دارم

 13. علیرضا در

  سلام ببخشید
  خواب دیدم از بستگانم در حال پوست کردن گوسفند بوده و گوسفند دارای چندین بیضه (دنبلان) بوده و یکی یکی جدا می کرد و حتی یکی رو پوست کردیم دیدیم چند بیضه دیگه داخل آن بود و خندیدیم. اگه امکان داره تعبیرش فرمایید ممنون میشم

 14. سلام خواب ديدم گله اي گوسفند را يك قوم ودشمن بيگانه به كشور ما آوردند.در خواب كل شهر چراندند و از شهر ميبردند بيرون .

 15. سلام
  در عالم خو.اب دیدم بر بالای تپه ای هستم و صفی از گوسفندان را که انتهای ان نا معلوم بود را دانه دانه با دست زدن به انها هدایت میکردم به پشت تپه ودر انجا کشتار میشدند. البته کشتار را نمیدیدم فقط میدانستم انجا انهارا ذبح میکنند.
  سپاسگذارم اگر توضیحی بفرمایید

 16. اسماعیل در

  خواب دیدم گوسفندان ماده چاق و شیرده در حال چرا هستند و از زمین کسی که گل زعفران دارد چرا میکنند چوپان را صدا زدم و گفتم بیا گوسفندان را از زمین مردم کنار بزن امد و تشکر کرد و گوسفندان را برد

 17. سلام من خواب دیدم یه گله گوسفند زیاد رو با ۵ تا کارگر دارم اداره میکنم

 18. حمید چهره نما در

  سلام من خواب دیدم از وسط یه گله گوسفند دارم رد میشم و هرچی میگذرم تمومی نداره و گله گوسفند بی انتها بود لطفا منو یاری کنید ممنون

 19. مهدی پارکر در

  سلام من صبح تو خواب دیدم تو روستامونم
  بعدش یهو سیل اومد گوسفندهای روستامونو دیدم که همشونو سیل برد همه جا اب بود .

 20. ستاره ساعدی در

  خواب دیدم شخصی برای من یک سینی گردن گوسفند وگوشت مرغ اورده

 21. مرتضی در

  سلام خواب دیدم پدرم یه گله گوسفند اورده از بزوهرجور گوسفند بودتعبیرشو میخوام ومنم میگفتم مال بابامه

 22. سلام من خواب دیدم 7 بره ماده بزرگ میخواهم بخرم همشون سفید هستند و تازه آبستن شدن لطفا تعبیرش رو بهم بگید. ممنون

 23. سلام خسته نباشین
  من خواب دیدم هنگام قربانی گوسفند. تبدیل به یه مردجوان میشود. و. من هر. چی به اطرافیان میگم این انسانه گوسفند. نیس توجهی نمیکنن و گردنش را میبرند تعبیر خواب مرا بهم بگویید ممنون. میشم

 24. شایسته در

  من خواب دیدم شب هستش و من به هر طرف که میرم گوسفندان به طرفم می دوند و من خیلی ترسیده بودم و از انها فرار میکردم ،بعضی از گوسفندان شاخ هایی زیبا داشتند.
  اگر کسی تعبیرش رو بلده بهم بگه

 25. حبیب الله در

  فردی خواب دیده من در بیابان بودم گله گوسفندی عبور میکرده، گوسفندی کف دست مرا بوسید

 26. مجتبی در

  سلام
  خواب دیدم یه گله گوسفند در حیاط پدر بزرگم که فوت کرده به داخل اتاقها میروند برای خواب

 27. حسن حسینی در

  سلام
  خواب دیدیم گوسفندی کا مال من نبود رو سر میبریدم
  گوسفندو پیدا کرده بودم
  ولی تو خواب خودم کلا ناراحت بودم که این مای مردمه و حرامه
  ولیچون نیاز داشتم به ظاهر با افتخار ولی با قلبی نگران اینکارو میکردم
  دلو جگر را بیرون اوردیم و مشغول پاک کردنش بودیم که دیدم همسرم گوشت دنده هارو که گندیده بودن با دست از استخوان جدا میکردو به من میداد
  منم اونهارو تو ظرف کنار دل و جگر گزاشتم
  خیلی این خواب منو نگردن کرده لطفا اگه تعبیرشو میدونین بهم بگین
  @hassan65_delfan

 28. سلام
  من توي خواب ديدم كه گله اي گرگ از توي حياط دارن من رو دنبال ميكن من داخل خانه اي ميشم و بعد دو تا از اون گرگها را با چاقوي بلندي ضره ميزنم و ميكشم بعد ميبينم كه اون حيونها گوسفند هستند و براي اين كه حروم نشن يكي رو سر ميبرم حلال ميشه و اون يكي كه حركتي نداره هم سر ميبرم و با خودم ميگم اين يكي حرام شد و دقيقا سر هر دو گوسفند كه از بندشون جدا شدن رو ميبينم خوهشا تعبيرش رو بفرماييد -متشكرم

 29. سلام
  مامانم خواب ديدن يه گوسفند كه از دور بهشون نزديك ميشده و مدام احساس ميكردن گرگ هست وقتي نزديك ميشه مطمئن ميشن گوسفنده
  بعد گوسفنده بهشون نگاه ميكنه و ميگه الله اكبر
  ممنون ميشم تعبيرش رو بگين

  • سلام گوسفند توخواب ینی برکت دیگه این که گفته الله اکبر فکر کنم الان زیر باران رحمت الهی غرقین شما

 30. سیامک در

  سلام
  خواب دیدم تو یه دره ای یه گوسفند داشت میزایید وقتی
  رفتم جلو گوسفند فرارکرد منم بره اش رو اغوش گرفتم بره اش خیلی بزرگ بود دیدم باز گوسفند اومدکنارم بعد توخواب توزمین خدمون یه چن تا تخته سنگ بزرگ هست که زیرشون پره از گوسفند وبره ولی برها خیلی بزرگ بودن
  لطفا اگه کسی تعبیرشو میدونه برام جی میل کنه
  ممنون

  لطف کنید کسی تعبیرشو میدونه برام جی میل کنه
  Siamakabasi

 31. در خواب ديدم كوچه پره گوسفندانه خوابيده است من از كنارشون رد ميشم يكم پايينتر يكي از گوسفندان بيداره وبا گربه دوسته يكي هم داشت از اونا عكس ميگرفت

 32. مسعود در

  سلام در خواب سر چند حیوان حدود یکصد راس ( بز و گوسفند) را در خواب دیدم که سر همه شونو کنار هم گذاشته بودند و تو خواب از کسی سوال پرسیدم که چی شده گفتند که گرگ حیوانات را زده و توی خواب می گفتد که چوپانشون پسر عموی خودم بوده البته من توی خواب حیوانی نداشتم و میدونستم که حیوانی هم ندارم
  لطفا تغبیر خیلی ممنون میشم

 33. سلام من همیشه خواب گوسفند میبینم ولیکن خودم قبلن تا حدود 10 سال پیش گوسفند داشتم والان همیشه خواب میبینم که اونها رو دارم .الان هم اصن به این فکر نیستم که کاش اونا رو داشتم ولیکن اونا خیلی زیا د به خوابم میان .از تون خواهش میکنم تعبیر این خواب رو برا بفرستید

 34. سلام. من خواب دیدم که گوسفند بزرگ و قد بلند وسفید با شاخ های بلند با من دوست شد و وقتی که دستمو بردم جلوش بهم دست داد بعدم دست انداختم گردنش و با هم رفتیم . البته گوسفند مال یه نفر دیگه بود که تازه از کربلا اومده بود و من میشناختمش میشه خواب منو تعبیر کنید ؟؟ ممنون میشم …

 35. درخواب دیدمیک گوسفندکه گردن اش خونی است را میخواهند بکشنداین گوسفند دو بار به طرف من امدبعداین گوسفند را که کشتند همه ی خونهاش به طرف من پرت شد

  • سودابه در

   سلام خواب دیدم پدرم 3 تا گوسفند و یک گاو رو قربانی کرده و بدون اینکه پوستشان را جدا کرده باشه برایمان فرستاده است. پدرم چند سالی میشه که فوت شده اند. لطفا تعبیرش رو بفرمایید . ممنونم

نظر خود را بیان کنید