مجله آلامتو

تعبیر خواب بز

(23 رای, امتیاز میانگین: 3٫22 از 5)

تعبیر دیدن بز در خواب چیست؟

بز goat

بز حیوان زیرک و باهوش و چالاکی است و در عین حال مفید که هم از گوشتش استفاده می کنیم و هم از شیرش.

بز مثل گوسفند و بره در خواب نیکو است ولی تفاوت هایی هست که توضیح داده می شود برای کسانی که ذاتا کم تحرک و تنبل هستند و کارهای خود را از امروز به فردا موکول می کنند اگر بز در خواب ببیند هشداری است که چنانچه تنبلی را ترک گویند و پر تحرک باشند سود خواهند برد.

چنانچه بزی در آغوش یا همراه داشته باشید گویای نعمتی است که در اختیار دارید و تصاحب آن مستلزم به کار بردن هوش و درایت و جنب و جوش و فعالیت است. خوردن گوشت بز بیماری است و چنانچه کسی در خواب ببیند که کباب گوشت می خورد و آن کباب از گوشت بز تهیه شده بیمار می شود.

خوردن شیر بز نیز نیکو است و دوشیدن شیر بز نیز همین تعبیر را دارد. چنانچه در خواب ببینید که گله ای از بز دارید و گله ای را تماشاش می کنید خواب از فراوانی نعمت خبر می دهد و می گوید که پیش روی شما سفره ای بزرگ و پرنعمت گسترده خواهد شد که شما می توانید به قدر رحمت خود از آن سفره بهره مند شوید.

چیدن پشم بز نیز خوب است و از پیش آمدهای خوب به شما خبر می دهد. تنیدن پشم بز نیز همین تعبیر را دارد و نیکو است و نعمت و رفاه را بشارت می دهد.

همچنین ببینید: طالع بینی چینی سال بز

تعبیر خواب «بز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. ساحلووو در

  سلام
  من خواب دیدم گله ای از بزهای مختلف به ایوان خانه م آمده اند که شروع به خوردن همه چیز کردند حتی زمین و قسمتی از دیوار ایوان را جویده بودند و من از پشت پنجره به آنها نگاه میکردم ومیترسیدم وارد خانه شوند.

 2. روح الله در

  سلام من خواب دیدم چند تا بز خونه دارم ولی تقریباً لاغر هستند و به اهل خونه گفتم چرا میخواهید گوشت بخرید از یکی از همین ها رو میکشیم و میخوریم

 3. سلام من خواب دیدم که توی ی جنگل هزاران بز کوهی داره ب طرف من و داداشم میاد و ما فرار میکردیم. کسی میدونه تعبیرش رو؟؟؟

 4. سلام من خواب دیدم یک بز سفید و بزرگ که شاخهای بلندی داره خریدیدم خیلی بزرگی بود و کم مو و خیلی هم سفید بچد شاخهاش خسلی خیلی بزرگ بود ممنون میشم بدونم تعبیرش چیه

 5. با عرض سلام و خسته نباشید و درود بی پایان…میشه بفرمایید تعبیر خواب کسی که ببینه بزی رو گرفته و جلوش رو میگیره تا سبزی هایی که یه نفر(آشنا)پاک کرده رو نخوره ولی اخرش اون بز سبزی هارو میخوره
  ممنون میشم پاسخ بدید
  با تشکر:)

 6. موسی حسن در

  من خواب دیدم که بز دارم و اون هم چهار تا بزغاله زاییده، تعبیرش چه.

 7. بنظرشما تعبیر خواب شکستن تخم مرغ هایی که ازشون بزغاله بیرون میاد چی میشه؟

  • معبر ناشناس در

   تعبیر خواب شما حل معماها و انجام بعضی کار های سخت و سپس رسیدن به مال است

 8. آزیتا در

  من همیشه خواب های خوبی می بینم که تعبیر هاشون میشه رسیدن به آرزو.اما بنظرم هیچوقت تعبیر نمیشن و من به آرزوم نمیرسم.بهم بگین چی کار کنم؟تاحالا خواب بدم اصلا ندیدم اما بازم می ترسم.

نظر خود را بیان کنید