تعبیر خواب بز

دیدن بز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بز در خواب چیست؟

تعبیرخواب بز سفید چیست

بز حیوان زیرک و باهوش و چالاکی است و در عین حال مفید که هم از گوشتش استفاده می کنیم و هم از شیرش.

بز مثل گوسفند و بره در خواب نیکو است ولی تفاوت هایی هست که توضیح داده می شود برای کسانی که ذاتا کم تحرک و تنبل هستند و کارهای خود را از امروز به فردا موکول می کنند اگر بز در خواب ببیند هشداری است که چنانچه تنبلی را ترک گویند و پر تحرک باشند سود خواهند برد.

چنانچه بزی در آغوش یا همراه داشته باشید گویای نعمتی است که در اختیار دارید و تصاحب آن مستلزم به کار بردن هوش و درایت و جنب و جوش و فعالیت است. خوردن گوشت بز بیماری است و چنانچه کسی در خواب ببیند که کباب گوشت می خورد و آن کباب از گوشت بز تهیه شده بیمار می شود.

خوردن شیر بز نیز نیکو است و دوشیدن شیر بز نیز همین تعبیر را دارد. چنانچه در خواب ببینید که گله ای از بز دارید و گله ای را تماشاش می کنید خواب از فراوانی نعمت خبر می دهد و می گوید که پیش روی شما سفره ای بزرگ و پرنعمت گسترده خواهد شد که شما می توانید به قدر رحمت خود از آن سفره بهره مند شوید.

چیدن پشم بز نیز خوب است و از پیش آمدهای خوب به شما خبر می دهد. تنیدن پشم بز نیز همین تعبیر را دارد و نیکو است و نعمت و رفاه را بشارت می دهد.

همچنین ببینید: طالع بینی چینی سال بز

خواب های مرتبط با بز


تعبیر خواب «بز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

27 دیدگاه

 1. اسماعیل در 1399/04/20در8:25 ق.ظ

  سلام خواب دیدم چند تا بز داریم ک دوتاشون بچه ب دنیا اوردن ک مادرشون کمی کوچکتر و بچه هاشون بزرگتر بودن. البته همه سالم وچاق بودن و سیاه رنگ.در تاریخ 18ذیقعده بعد از ساعت5صبح با تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/05/02در1:42 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که اشاره ای به این موضوع خواهد بود که شما در زمینه ای و کاری باید تلاشی مضاعف کتید که سبب آن شود در اینده رزقی چند برابر دریافت کنید و در خواب های ما بز اشاره ای به ان چیزی است که نسبت به آن سهل انگاری کنیم.
   سربلند و پیروز باشید

 2. لیلا در 1399/04/09در9:27 ب.ظ

  سلام خواب دیدن ماده بز لاغر ودوشیدن شیر آن که باعث مرگ ان میشود چیست

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در6:27 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خ آب شما نشان بر خوبی نیست و بر این تعبیر است که شما برای مدتی از لحاظ مالی مشکلی را تجربه خواهید کرد و با مشکل مالی روبرو خواهید شد که قابل رفع است برای دفع بلا حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. محمد جواد در 1399/03/23در7:06 ق.ظ

  سلام. من خواب دیدم درحال حفر قبر هستیم که ظاهر پیرزنی هم فوت شده بود در خواب. در حال کندن زمین {قبر} یک بز و کهره کوچک که هر دو خیلی خوشگل بودن از زیر خاک پیدا کردیم و کمک کردیم که بز و کهره اش هر دو زنده بمونن شایدهم زنده شدند. جمعیت زیادی اونجا بود ولی چون من و بابام بیشتر از همه به زنده موندن بز کمک کردیم بز و کهره اش مال من شد. کهره هم در حال شیر خوردن از مادرش بود که بیدار شدم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  کاش شماره تلفن تماس هم داشتین که تلفنی می شد تعبیر خواب رو پرسید از شما حتی اگه هزینه ای هم داشت خوب بود

  • یاسین صداقت در 1399/03/29در0:25 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما به مالی با تلاشتان در امر خدا پسندانه ای به دست خواهید آورد و از تلاش خودتان منفعتی نصیبتان خواهد شد که در آن افزونی وجود دارد و نشان از سرمایه اولیه زندگیتان است.
   سربلند و پیروز باشید.

   • محمد جواد در 1399/03/31در6:18 ق.ظ

    ممنون از شما و سایت خوبتون

 4. مهدی در 1399/03/06در1:15 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم توی حیاط بودم و انگار غروب بود که یه دفعه ی بز سفید ظاهرشد من با خودم گفتم بزه چقدقشنگه دره حیاطم بستست نمی تونه فرار کنه بزار بگیرمش پس بزو دنبال کردم که بزه از توی دره که بسته بود شبیه روح ها رد شد البته من بزو می دیدم ولی انگار یه روح بود .

  وقتی بزه سفیده رفته من دیگه داشتم راه می رفتم که یه بره سیاه که شبیه بزه سفیده بود البته این کمی لاغر تر بود به دنباله بز سفید دوید و پاش روی پای من خورد وحسش کردم ولی درد نداشت ،اونم از تو دره رد شد البته من انگار توی خواب خوابیده بودم و داشتم خواب میدیم که از خواب پریدم ولی همچنان تو خواب دوم بودم که از اونم پریدم معنیشو میتونید بگید البته من یه خانومم

  • یاسین صداقت در 1399/03/14در9:59 ق.ظ

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که بز به معنای هشداری برای بیننده ی خواب است و این خود بدان معناست که شما در اینده ی نه چندان دور به شکلی که دلیل ان را هم ممکن است ندانید به چیزی دست خواهید یافت که سبب می شود شما با قدرت در موضوعی ورود کنید و برای خودتان تلاشی در اینده انجام دهید که سبب رسیدن به خیری بزرگ در اینده بشود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مجید در 1399/02/19در10:53 ق.ظ

  سلام خواب دیدم تو‌یه زندان یا بازداشتگاهی هستم که نمیدونم دقیقا به چه جرمی حبس شدم تویه همون خواب کوتا زندان بان بز کوهی با شاخایه بلندی اورد تویه اتاقی که بودیم با زندانیا ول کردو بزکوهی سریع از درو دیوار میپریدو میچرخید و اخر سر انگار ماهیچه یکی از پاهاش پارش شده بود لطفا بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در10:24 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب را باید بر اساس تعبیر خواب زندان و همچنین بز تعبیر کردوبه این صورت خواهد بود که در زندان بودن در خواب به معنای این است که به کاری که شما را تحلیل دهد مشغول خواهید شد و این خیر نیست اما در تعبیر خواب بز همانگونه که خوانده اید امده است که به معنای تنبلی و سستی است و این خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما در موضوعی ئچار تنبلی و سستی شده ایدو اگر ان را کنار نگذارید به مشکلی بسیار بزرگتر برخود خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. کریمی در 1399/01/19در3:00 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که یک بز بزرگ قهوه ای به خانه ی ما آمده بود واز دهنش شیر بالا میاورد و همچنین از پشتش شیر میآمد من خیلی حالم بد شد این صحنه رو تو خواب دیدم خیلی دنباله تعبیرش گشتم ولی پیدا نکردم ممنون میشم تعبیرش را بگویید

  • یاسین صداقت در 1399/01/20در10:28 ق.ظ

   با سلام
   بسیار خیر است و در تعابیر برای تعبیر خواب بز امده است که به این معناست که اگر تنبلی و سستی را در زمینه ای خود میدانید ترک کنید فراخی عظیم در زندگگیتان رخ خواهد داد و اینکه در خواب این حالت برای شما نامعقول بوده است طبیعت خوداگاه ماست که برایش غیر عادی است اما خوابها در محیط عاددی رخ نمی دهند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. جهانگیری در 1397/12/07در11:42 ق.ظ

  سلام . در خواب اگر یکی از رفتگان بز هدیه دهد تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در 1399/01/13در7:46 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و بز در خواب نشان از خیر و برکت و است و بزبسیار زیرک و چابک است و نشان از زرندی هم دارد و این که میت به شما هدیه دهد بسیار خیر است و به شما خیر و برکت و افزونی مال نصیبتان میشودانشالله
   برای تعبیر خواب بز به لینک زیر مراجعه کنید

 8. ساحلووو در 1397/12/04در9:05 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم گله ای از بزهای مختلف به ایوان خانه م آمده اند که شروع به خوردن همه چیز کردند حتی زمین و قسمتی از دیوار ایوان را جویده بودند و من از پشت پنجره به آنها نگاه میکردم ومیترسیدم وارد خانه شوند.

 9. روح الله در 1397/10/22در8:03 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم چند تا بز خونه دارم ولی تقریباً لاغر هستند و به اهل خونه گفتم چرا میخواهید گوشت بخرید از یکی از همین ها رو میکشیم و میخوریم

 10. احمد در 1397/09/15در12:10 ب.ظ

  خواب دیدم یک بز سفید گردنم را میمکد .تعبیر آن چیست

 11. نگین در 1397/03/23در1:16 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که توی ی جنگل هزاران بز کوهی داره ب طرف من و داداشم میاد و ما فرار میکردیم. کسی میدونه تعبیرش رو؟؟؟

 12. saeed در 1395/07/23در7:43 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم یک بز سفید و بزرگ که شاخهای بلندی داره خریدیدم خیلی بزرگی بود و کم مو و خیلی هم سفید بچد شاخهاش خسلی خیلی بزرگ بود ممنون میشم بدونم تعبیرش چیه

 13. :) در 1395/06/09در7:50 ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید و درود بی پایان…میشه بفرمایید تعبیر خواب کسی که ببینه بزی رو گرفته و جلوش رو میگیره تا سبزی هایی که یه نفر(آشنا)پاک کرده رو نخوره ولی اخرش اون بز سبزی هارو میخوره
  ممنون میشم پاسخ بدید
  با تشکر:)

 14. موسی حسن در 1395/02/09در2:31 ب.ظ

  من خواب دیدم که بز دارم و اون هم چهار تا بزغاله زاییده، تعبیرش چه.

 15. لاله در 1393/09/04در8:56 ب.ظ

  بنظرشما تعبیر خواب شکستن تخم مرغ هایی که ازشون بزغاله بیرون میاد چی میشه؟

  • معبر ناشناس در 1394/02/13در8:22 ق.ظ

   تعبیر خواب شما حل معماها و انجام بعضی کار های سخت و سپس رسیدن به مال است

 16. آزیتا در 1393/09/04در8:53 ب.ظ

  من همیشه خواب های خوبی می بینم که تعبیر هاشون میشه رسیدن به آرزو.اما بنظرم هیچوقت تعبیر نمیشن و من به آرزوم نمیرسم.بهم بگین چی کار کنم؟تاحالا خواب بدم اصلا ندیدم اما بازم می ترسم.

  • سمیه نادری در 1399/02/29در6:37 ب.ظ

   سلام من خواب دیدم پدرم یه بز سفید خیلی زیبا آورد خونه که موهاش سفید و براق بود .تعبیر این خواب چیه؟

   • یاسین صداقت در 1399/02/30در9:13 ب.ظ

    با سلام
    بزحیوان زیرک و باهوش و چالاکی است و در عین حال مفید که هم از گوشتش استفاده می کنیم و هم از شیرش.
    بز مثل گوسفند و بره در خواب نیکو است ولی تفاوت هایی هست که توضیح داده می شود برای کسانی که ذاتا کم تحرک و تنبل هستند و کارهای خود را از امروز به فردا موکول می کنند اگر بز در خواب ببیند هشداری است که چنانچه تنبلی را ترک گویند و پر تحرک باشند سود خواهند برد.چنانچه بزی در آغوش یا همراه داشته باشید گویای نعمتی است که در اختیار دارید و تصاحب آن مستلزم به کار بردن هوش و درایت و جنب و جوش و فعالیت است.تعبیر خ.اب شما نیک است .
    سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید