تعبیر خواب قوچ

دیدن قوچ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قوچ در خواب چیست؟

دیدن قوچ در خواب نشانه چیست

همانند تعبیر خواب گوسفند، دیدن قوچ در خواب ما مبارک است و مبشر خیر و برکت و نعمت می باشد.

یکی از معبران نوشته است که قربانی کردن قوچ در خواب نشان رستگاری بیننده خواب است ولی اگر به عنوان استفاده از گوشت حیوان باشد همین طور که گفته شد نعمت و برکت است زیرا گوشت حیوان حلال گوشت خیر و برکت تعبیر شده است.

قوچ در خواب اگر سفید باشد بهتر از آن است که سیاه باشد.

قوچ لاغر و ضعیف فقط نعمت است ولی قدرت نیست.


تعابیر مرتبط:


تعبیر خواب «قوچ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قوچ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. مهرداد شيرزاده در

  گوچ و عقاب بالآي كوه روبرو هم وايساده بودن منم داشتم نگاه ميكردم و به يه نفر نشون ميدادم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانند تعبیر خواب گوسفند، دیدن قوچ در خواب ما مبارک است و مبشر خیر و برکت و نعمت می باشد. یکی از معبران نوشته است که قربانی کردن قوچ در خواب نشان رستگاری بیننده خواب است ولی اگر به عنوان استفاده از گوشت حیوان باشد همین طور که گفته شد نعمت و برکت است زیرا گوشت حیوان حلال گوشت خیر و برکت تعبیر شده است. قوچ در خواب اگر سفید باشد بهتر از آن است که سیاه باشد. قوچ لاغر و ضعیف فقط نعمت است ولی قدرت نیست.
   انلی بیتون می‌گوید :
   اگر خواب ببینید عقابی بر قله کوهی دوردست فرود می آید ، تعبیر ، آن است که به بالاترین مقام ممکن در کشور دست خواهید یافت .
   سربلند و پیروز باشید.

 2. باوسلام
  بنده خواب دیدم با چند نفر در دشت ایستاده ایم و چندین گوسفند در حال چرا هستند و یک گوسفند نر بزرگ با شاخهای بزرگ قصد شاخ زدن به من را دارد ولی من روی یک صندلی گردان که انجا هست مینشینم و گوسفند سر خود را به من میچسباند و شاخ نمزند و من را آرام حول میدهد(احساس کردم که در آن لحظه به آرامی با من حرف میزند) و ناگهان من بلند شده و پشت وانتی که آنجا پارک شده سوار میشوم.و گوسفند نر با آن صندلی جفت گیری میکند و همه با صدای بلند میخندیم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب قوچ و گوسفند هر دو خیر هستند و نیک. حمله ودوستی حیوان نشان از دوستی و قهر فردی دارد که به شما نزدیک هست وه به شما خیر می‌رساند اما فردی زورنج هست و باید هوایش را بیشتر داشته باشید و شما باید از آن کدورتی بر دل نگیرید. حالت جفت گیری حیوان با اشیا چون چیزی حاصل
   نمی‌شود نشان از کارهای است که شما را فقط بی حاصل مشغول خود می‌کنند و هیچ خیری در آن نیست و عاقبت باعث پشیمانی شما می‌شوند و خود شما متوجه آنها هستید ولی از آنها دست بر نمی‌دارید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید