تعبیر خواب قوچ

دیدن قوچ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قوچ در خواب چیست؟

دیدن قوچ در خواب نشانه چیست

همانند تعبیر خواب گوسفند، دیدن قوچ در خواب ما مبارک است و مبشر خیر و برکت و نعمت می باشد.

یکی از معبران نوشته است که قربانی کردن قوچ در خواب نشان رستگاری بیننده خواب است ولی اگر به عنوان استفاده از گوشت حیوان باشد همین طور که گفته شد نعمت و برکت است زیرا گوشت حیوان حلال گوشت خیر و برکت تعبیر شده است.

قوچ در خواب اگر سفید باشد بهتر از آن است که سیاه باشد.

قوچ لاغر و ضعیف فقط نعمت است ولی قدرت نیست.


تعابیر مرتبط:


☺ تعبیر خواب «قوچ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قوچ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

16 دیدگاه

 1. زهرا

  سلام. بنده دختری مجردهستم.
  خواب دیدم داخل خونه مون یک دفعه تعدادی گوسفند وارد شدن یه قوچ بزرگ سفید هم اومد داخل خونه خواهرم با ی طناب پاشو بسته بود ولی هر جا که من می رفتم دنبالم میومد ازم جدا نمی شد تا اینکه مجبور شدم نوازشش کنم قربون صدقش برم و باهاش حرف بزنم همین جور کا باهاش حرف می زدم ی دفعه شد شکل ی مرد جوان.
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و نشان از ان می تواند باشد که شما در اینده به واسطه ی موضوعی به خیری دست خواهید یافت که خود ان مهم نیست و پس از ان برای شما شخصی در زندگیتان ممکن است وارد شود که با رفتار صحیح و درست با ایشان برای شما بسیار خیر های دیگر در انتظار خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. شبیر

  امشب ساعت 3:42 دقیقه خواب دیدم که همرای معشوقه خود و برادر بزرګ خود طرف روستا سفر کردم، با رسیدن با روستا یک جای کنار دریا بسیار تلاطم و موج را نشان میدهم . که این را من خریدم
  که تلاطم و موج دریا آب صاف در یک کنار مسجد با بسیار شور و صدا همین آب پاک تصدم میکند مګر به مسجد وکسی ضرر نمیرسد،
  در انجا از موتر خویش پایین میشوم، از شخصیکه زمین را خریدم وکیل منطقه (خان منطقه) همرایش در سر زمین قدم میزنم، که از پیشروی خانه دهقانی ګذر مینمایم که در انجا یک بز در حال زایدن است، نا ګهان یک بز بالایم حمل میکند که وکیل یا خان این بز را از شاخ هایشان محکم میګیرد در همین صحنه یک قوچ بسیار تن مند بالای من حمل میکند در همین وقت من جمپ نموده و یک لاکت محکم در دهن قچ میزنم، و بیدار میشوم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در کلیت این خواب باید گفته شود که برای شما خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که به این معنامی تواند باشد که در اینده برای شما مشکلی ممکن است پیش بیاید که از ان به شما گزند زیادی نرسد و به واسطه ی صبر شما پس از آن ، انشالله برای شما خیری در نظر گرفته شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمد

  سلام
  دیشب در خواب دیدم که سوار بر قوچ بودم و از دشتی که قوچها و گرگها در آنجا بودن با سرعت عبور کردیم و به شهری رسیدیم.
  شب قبل هم خواب میدم که فردی داشت گوشت گوسفندی را با چاقو می برید من هم مقداری گوشت داشتم که اون فرد از من می خواست که قسمت های که مو داشتند را پاک کنم.البته انگار که گوشت زیاد تازه نبود.در همان شب اتاقی را در محل کار سابقم را به همسرم نشان می دادم و به ایشان گفتم که زیر آن چاه توالت می باشد. دستم را دراز کردم با کف دستم به کف اتاق که ضربه زدم سقف چاه ریزش کرد و داخل ان دیده شد. انگار پر شده بود. با ترس آن را نگاه کردیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت باشد که سیری از موضوعی را به شما نشان دهد و از این رو می تواند به این شکل باشد که شما باید افرادی را در زندگی خود کنار بگذارید و از این رو پس از ان خیر عظیمی به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. بهرام فنک

  من تو خواب دیدم یوار بر قوچی بزرگ بودم ومیتاختم ی گروه با اسب تعقیبم میکردن بهم نمیرسیدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که برای شما خیر است و نشان از آن دارد که شما را خیری بسیار بزرگ خواهد رسید که برای شما سعادت آورد و باید بسیار در انتخاب و از دست ندادن آن دقیق باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 5. فرشته

  سلام , خواب دیدم سه گوسفند که یکی از آنها قوچ است و شاخ های بزرگ و قوی دارد در خیابان که میخواستم رد شوم به من حمله کردند با اینکه شاخ میزدند ولی به من آسیبی نمیرساندند من هم قوی شده و سر هر سه را از تنشان جدا کردم با اینکه نمیخواستم این چنین شود , وقتی,آنها را به صاحبشان رساندم هنوز جون داشتند و صاحبشان با خواندن الله اکبر آنها را ذبح کرد ولی از من ناراحت شد,, در حین مکالمات صاحب گوسفندها ک سفید رنگ هم بودند فهمیدم ک این گوسفندها برای عروسی پسرش است ,, تعبیر خواب من چیست???? من در واقع دو فرزند سقط کرده ام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند تا حدود زیادی اشاره ای به همین موضوع باشد و شما در ناخوداگاه خود ممککن است خود را مقصر این اتفاق بدانید اما بدانیدکه شما هیچ تقصیری ندارید و قطعا خیری برای شما در آن بوده است که رخ داده است.
   سربلندو پیروز باشید

 6. مهرداد شيرزاده

  گوچ و عقاب بالآي كوه روبرو هم وايساده بودن منم داشتم نگاه ميكردم و به يه نفر نشون ميدادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانند تعبیر خواب گوسفند، دیدن قوچ در خواب ما مبارک است و مبشر خیر و برکت و نعمت می باشد. یکی از معبران نوشته است که قربانی کردن قوچ در خواب نشان رستگاری بیننده خواب است ولی اگر به عنوان استفاده از گوشت حیوان باشد همین طور که گفته شد نعمت و برکت است زیرا گوشت حیوان حلال گوشت خیر و برکت تعبیر شده است. قوچ در خواب اگر سفید باشد بهتر از آن است که سیاه باشد. قوچ لاغر و ضعیف فقط نعمت است ولی قدرت نیست.
   انلی بیتون می‌گوید :
   اگر خواب ببینید عقابی بر قله کوهی دوردست فرود می آید ، تعبیر ، آن است که به بالاترین مقام ممکن در کشور دست خواهید یافت .
   سربلند و پیروز باشید.

 7. علی

  باوسلام
  بنده خواب دیدم با چند نفر در دشت ایستاده ایم و چندین گوسفند در حال چرا هستند و یک گوسفند نر بزرگ با شاخهای بزرگ قصد شاخ زدن به من را دارد ولی من روی یک صندلی گردان که انجا هست مینشینم و گوسفند سر خود را به من میچسباند و شاخ نمزند و من را آرام حول میدهد(احساس کردم که در آن لحظه به آرامی با من حرف میزند) و ناگهان من بلند شده و پشت وانتی که آنجا پارک شده سوار میشوم.و گوسفند نر با آن صندلی جفت گیری میکند و همه با صدای بلند میخندیم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب قوچ و گوسفند هر دو خیر هستند و نیک. حمله ودوستی حیوان نشان از دوستی و قهر فردی دارد که به شما نزدیک هست وه به شما خیر می‌رساند اما فردی زورنج هست و باید هوایش را بیشتر داشته باشید و شما باید از آن کدورتی بر دل نگیرید. حالت جفت گیری حیوان با اشیا چون چیزی حاصل
   نمی‌شود نشان از کارهای است که شما را فقط بی حاصل مشغول خود می‌کنند و هیچ خیری در آن نیست و عاقبت باعث پشیمانی شما می‌شوند و خود شما متوجه آنها هستید ولی از آنها دست بر نمی‌دارید
   سربلند و پیروز باشید

 8. Armin

  خواب دیدم ازکنارکوهی ردمیشم ی اتیش بزرگی هست که ازاون گدازه های پرتاب میشه وقوچ ها اتیش گرفت فریادمیکنن فرار میکنن یکی از پشت اومد و زد ب ماشین و یکی ازجلو اومد ماشینوبلندکردوباشاخاش پرتاپ کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما آنچنان خیر نیست و نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده ای نزدیک ممکن است از موضوعی که برای دیگران خیر است متضرر شوید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید