تعبیر خواب قبر

دیدن قبر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قبر در خواب چیست؟

grave

دیدن قبر در خواب به هیچ وجه وحشتناک نیست.

بسیاری از معبران نوشته اند که قبر در خواب زندان است و گرفتاری های شدید زندگی است.

اگر بیننده خواب ببیند روی قبری سنگ می نهد یا آن را آجر و سیمان می کند، خبر از این می دهد که بیننده خواب خرابی را آباد می کند یا بنایی می سازد، یا خانه ای می خرد یا باغی احداث می نماید.

اگر بیننده خواب ببیند که او را در قبر می نهند گرفتار مشکلات می شود و معاش او تنگ می گردد.

اگر بیننده خواب ببیند که مرده است و دارند او را در قبر قرار می دهند و هر چه می گوید کسی صدایش را نمی شنود به شدت گرفتار سختی و تنگی می شود و کسی به یاری او نمی شتابد و دستش را نمی گیرد.

اگر کسی در خواب ببیند که بر بام خانه اش قبر می کنند عمر بیننده خواب دراز می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جسد

تعبیر خواب «قبر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قبر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

17 دیدگاه

 1. غفار بهلولی در

  سلام. خسته نباشید.
  دیشب خواب دیدم که من و دوستم و مادرش داریم تو خیابون میریم. رسیدیم به ی جای خیلی شلوغ که همه پیرن سیاه پوشیده بودن. یهو دیدم که دوستم و مادرش نیستن. ولی صدای دوستم میومد که هی اسم منو صدا میزد. بر گشتم دیدم پشت سرم یه قبرستون بزرگ و تاریکه و مادر دوستم سر یه قبر داره گریه میکنه. گفتم این قبر کیه؟ گف قبر علی (دوستم). بعد مادرش یه خنجر یا چاقوی شکسته بهم داد و گف برو قاتل علی رو بکش.
  ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما در دلتان نسبت به شخصی کینه دارید و باید ان را رفع کنید تا شما را ازار ندهد و دیدن قبرو قبرستان بر معنی راه بیهوده و بی هدف است و اینکه شما را به بیراهه خواهد کشاند پس در مسیری که انتخاب کرده اید تجدید نظر کنید و وقت خود را بیهوده از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام من در خواب دیدم یک برادرم تازه فوت کرده دیدم اون زنده شده جای زخم اینا هم نیست و قبرشم نیس و عکس های خونیش هم نیس و به داداش بزرگم گفتن فردا میمیری و داداش بزرگم برای خودش قبر می کند و اشتباه نگیرین این داداش که فوت شده داداش بزرگم نیس داداش دومیه و داداش بزرگم واسه خود قبر می کند

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر شود که در تعابیر خواب امده است که ممکن است به معنای طول عمر ایشان باشد و این خواب برای ایشان خیر است و از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سلام.من خواب دیدم کنار اوپن خونه یکی از اقوام که به خونه اونا مهمانی رفته بودیم ی قبر بود و پسرم رفت درون اون قبر دراز کشیدوقتی پرسیدم چرا اونجا خوابیدی گفت تفریحی.یکی دو ساعتی میخوابم.

  ی ملافه سفید بالای قبر بود گفت ملافه رو بنداز روم.من ننداختم.تعبیرش چیه؟پسرم اصرار داره بره مسافرت خونه همون اقوام…لطفا منو راهنمایی کنین.ممنون میشم…چن روز قبلش هم خواب دیدم درون ی چاه افتاد که اول گودال بود وبعد تبدیل به چاه شد و عین گرداب اونو داخل خودش کشید.

  منووباباش نتونستیم کمکش کنیم.چون اون چاه نیروی کششی داشت و بقیه رو میکشید داخل خودش….منتظر جوابتون هستم..نگرانم…ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو…

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب ها ممکن است فقط برای نگرانی شما باشد اما باید بدانید که ممکن است هم دارای تعبیر باشد و باید بسیار از این جهت آگاه باشید که خدای ناکرده برای ایشان اتفاق بدی نیفتد و بدانید که در تعبیر دو خواب بالا به هیچ صورت مورد خوبی اشاره نشده است و هردوی آنها نشان از مشکلی برای ایشان است و باید بسیار مراقب باشند و همچنین حتما صدقه دهید و اگر هم میتوانید ایشان را از این موضوع منصرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام خواب دیدم برادرم تو خونه قبری برای خودش کند و توش خوابید و با سیمان پوشوندش بعد خودش رفت عسلویه کارگری بعد از 4 یا 5 روز دیگه برگشت و گفت کار نکرده ای دارم همه باهاش رفتیم بالای قبرش قبرش هنوز نم داشت و تازه بود داداشم اومد دوباره قبر خودش رو کند و جسدش رو درآورد
  دوباره خودش رو قبر کرد و آماده شد که بره عسلویه
  تو خواب ازش سوال کردم چطور هم تو قبر خوابیدی هم الان فقط روح نیستی جسم هم داری؟ گفتم اونجا رفتی می دیدنت؟ گفت آره همه منو میدیدن.
  تو خواب بحث میکردیم با خونواده که شاید وقتی تو قبره روحش کامل از بدنش جدا نشده که هنوز زنده است.
  ناگفته نمونه چون تو بعضی جاها دیدم تعبیر قبر، خونه هست. برادرم و خواهرم یه مقدار پول داشتن رو هم گذاشتن و کلی وام با هزار دردسر جور کردن که بتونن یه خونه هشتاد متری بخرن و اینکه تمام حقوقش رو باید بده برای وام و هیچی براش نمیمونه. منتظر تعبیر تون هستم
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما همان است که بر شما اشکار است و نشان از زحمتی دارد که برادرتان برای معاش و گذران زندکی است و نشان از شرایط سخت است و اینکه اگر میتوانید در این مسیر او را حمایت بفرمایید .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. کبری رشنو در

  سلام خسته نباشیدخواب دیدم یه قبرکنده بودندمن داخل قبرشدم وقتی خواستم بیرون بیایم دیدم امکان نداره هرچی تلاش کردم دیدم نشدجایی بودبه شکل پله نشدبیرون بیام همه اش یاعلی یاعلی میکردم تابالاخره ازاونجاخارج شدم وقتی که بالااومدم دیدم قبرهمه اش تقریباازخاک پرشده فقط یک ذره ازش خالی مونده دستهام روبالاگرفتم وخداروشکرکردم بعدگفتم سجده شکربه جابیارم که این کارروهم کردم تعبیرش رامیشه بفرماییداگرممکنه روی خط 09163685904 پیامک کنیدممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما در همین قسمت جواب داده خواهد شد .
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در مسیر کاری هستید که با کشکل مواجه خواهید شد و با کمک ائمه گره از کارتان باز خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. سلام خواب دیدم که تو اتاق خودم کلی سنگ قبر تمیز و براق بدون اسم اوردم و باهاشون اتاقمو سنگ فرش کردم و یکم از زمین فاصله داشتن تواتاقمم نوربود تا اینکه خواهرم گفت بیا بریم زیر این سنگ قبرا من و خواهرم رفتیم و من وقتی دیدم نور دیگه نمیادو کمترشده گفتم من از تاریکی میترسم و اومدم بیرون ولی خواهرمو ندیدم که بیاد بیرون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در برخی تعابیر راجع به این خواب امده است که نشاان از ان دارد که بیننده ی خواب طول عمری دراز خواهد یافت و این برای شما خیر است و از جهت دیگر باید بدانید که این دلیل برای شما نباید فاش شود و در ان کنکاش کنید چون ممکن است سبب ناراحتی شما شود و خواهر شما هم در این خواب ممکن است به معنای کسی باشد که شما را در امری که نباید دخالت کنید وارد کند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. عرفان در

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من در خواب دیدم که کنار قبر ها خوابیده بودم این نشانه تعبیر خواب چی هستش ؟؟؟؟
  بعدش صبح زود هوا روشن شد از کنار قبر ها خوابیده بودم و بیدارشدم دیدم پر از سنگ قبر ها هست
  بعد این نشانه تعبیر خواب چی هستش ؟؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا میتواند باشد که شما با کسانی در ارتباط هستید که برای شما خیر و صلاح نخواهند و جهالت برای شما به بار اورند و این برای شما خیر نیست و این خواب به منزله ی اگاهی رسانی به شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 8. کیمیا در

  سلام مادرم خواب دیده چهار میت را دیده که بکیشون سید بود. اونا را کنار خونه‌شون دفن کرده بودند نه قبرستان! چهارتا کنار همند. مادرم رفته بالای یکی از قبرها فاتحه بخونه، احساس کرده اون قبر همون سیده. پرسیده؛ گفتن بله. یکی به مادرم گفته کسی در خارج یه کیسه از خاک اینا را ۷۰ میلیون میخره! مادرم هم یه شروع میکنه از خاک انجا جمع کردن توی یه کیسه.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب قبر به این صورت که شما دیده اید ممکن است به این شکل تعیبر گردد که شما در آینده ی نه چندان دور به موضوعی پی خواهید برد که به واسطه ی آن برای شما خیری د رنظر گرفت خواهد شد اما باید بدانید که این خیر پس از آن برای شما خواهد امد که دست از چیز های مشخصی بردارید که برای شما ارزش محسوب می شوند و این برای شما خیر است و بدانید که 7 و 70 و 700 نشان از زیادی است و این خود نشان از خیر است.
   در تعابیر خواب هم امده است که اگر در خانه ی شما و نزدیک خانه یتان قبری دیدید به معنای طول عمر برای بیننده ی خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. رضااا در

  با سلام.من خواب دیدم با دوستم قبر میکنیم برا تشیع مرده(البته طرف قبلا فوت شده) من فقط کلنگ میزنم دیگه نمیزارن ادامه بدم؟؟؟

نظر خود را بیان کنید