تعبیر خواب سنگ

دیدن سنگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سنگ در خواب چیست؟

سنگ stone

در مورد سنگ معبران قدیمی زیاد نوشته اند اما بیشتر جنبه کلی دارد در حالی که چون سنگ اشکال و انواع مختلف می تواند داشته باشد در خواب های ما تعابیر متفاوتی می یابند یک وقت سنگ به صورت قلوه سنگ است که در مسیر شما افتاده.

این قلوه سنگ تعبیر کلی سنگ را نمی تواند داشته باشد چون در پیمودن راه برای شما مانع به وجود می آورد و به پای شما می خورد و گاه انگشت شما را می آزارد.

این نوع قلوه سنگ ها مشکلات هستند. مشکلاتی که در راه پیشرفت کارهایتان پیش می آید و اهمیت آن بستگی به تعدادشان دارد نه بزرگی و کوچکی جثه قلوه سنگ ها.

اگر در خواب دیدید که پیاده یا سوار بر اسب و یا اتومبیل به راهی این چنین سنگلاخ می روید خودتان می توانید تشخیص دهید که قلوه سنگ ها مشکلات و موانع هستند.

چنانچه چند سنگ و دست اندازکوچک باشد به زودی بر مشکلات و موانع چیره می گردید و توفیق حاصل می کنید اما اگر راه زیادی این چنین پر از قلوه سنگ بود زحمت شما در آینده زیاد است.

اگر در خواب دیواری از سنگ ببینید چند حالت دارد اگر دیوار سنگی پی یک بنا باشد استحکام وقدرت است.

اگر در راه یا مثلا در آستانه در ورودی محلی باشد که همیشه از آن جا عبور می کردید مشکل بزرگی است که پیروزی و چیرگی بر آن دشوار می باشد.

اگر دیوار سنگی دارای زینت و نقش باشد و در خواب ببینید که نقش های روی دیوار سنگی توجه شما را جلب کرده فریب و گمراهی است و انحراف از راه راست است.

اگر در خواب ببینید که سنگ برای بنا و ساختمان خریده اید نشان آن است که از عواملی متعدد اما یکسان برای تقویت کارهای خود سود می برید و چیزهائی پیدا می شوند که می توانند در تقویت موقعیت اجتماعی شما موثر و مفید واقع شوند.

اگر در خواب ببینید سنگ ریزه جمع می کنید مالی با زحمت و تلاش به دست می آورید و اگر ببینید سنگ ریزه از ته چشمه یا کاریز بر می دارید مالی با کید و تزویر تحصیل می کنید.

☺ تعبیر خواب «سنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


22 دیدگاه

 1. حاجی حسین یاری

  سلام خواب دیدم در جایی هستم میجنگم و جنگ تمام میشود در حال رفتن بودم که به یک آدم خوش صورت بر خورد میکنم و من فکر میکنم آن شخص یک روحانی است و به او میگویم من در حال جنگ شیعیه و سنی بودم او با اشاره به من گفت ساکت یعنی کسی نفهمد و مرا با خود برد جایی که سنگ قبری بود که عکس و نام من در آن حک شده بود و آن شخص به من گفت که تو شهید شدی و خودش در حال تنظیم سلام نامه به اسم من بود

 2. مسعود

  سلام
  من خواب دیدم با ماشین پدرم در حال حرکت تو 1 جاده پر از سنگ هستم بعد از طی مسافت کمی تعداد زیادی سنگ از زیر چرخ ماشینهای جلویی پرتاب شد و به شیشه ماشین خورد 3 تا از سنگها باعث شکسته شدن شیشه شدن ولی من با دقت بیشتر رانندگی کردم و هر سنگی ک به سمتم میومد جا خالی میدادم و بعد از اون هیچ سنگی به من و ماشین نخورد تعبیر خوابم رو لطف میکنید ، ممنونم

 3. سارا

  خواب دیدم یه سنگ بزرگ خاکستری داشت حمد و سپاس خدا رو میگفت یعنی مثل آدمیزاد داشت سوره حمد میخوند. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر دو وجح است اینکه این خواب حالت روحانی و ذات افرینش را نشان میدهد که سنگ هم خالق خود را حمد و ستایش میکند و میتواند بر این معنی باشد که شما از معنویات فاصله گرفته اید و از خالق خود دور شده اید . و وجح بعدی خوابتان بر این معنی است که شما مانعی بر سر راه زندگیتان وجود دارد که با دعا و نیایش به در گاه خالق حل خواهد شد و دوم با تلاش و همت خودتان .
   سربلند و پیروز باشید.

 4. baran

  سلام.من خواب دیدم که با دخترعموم توخیابون میرفتیم سمته خونشون که دوتا پسربچه دعواشون شد وهمدیگه روخیلی شدیدوبد تهدید میکردن ودست یکیشون دوتا سنگ سیاه بزرگ بود که خواست پرت کنه سمته اون یکی ولی پرتش کرد سمته ما ومن خیلی ترسیدمو جا خالی دادم وسنگ بهم نخورد.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد چون به شما آسیب نرسیده است و اینکه سنگ به شما بر خورد نکرده است خیر است اما هوشیار باشید که در جدال های که در آینده می‌بینید دخالت نکنید که اینگونه برای شما بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. فاطمه

  سلام. خواب دیدم هیچ پولی ندارم و به قصد دزدی وارد یه مغازه ی جواهر فروشی میشم.. در آخر خود فروشنده با میل خودش و بدون اصرار من بهم یه کیسه پر از سنگای قیمتی میده.. میدوم به سمت مغازه ی دیگری که اون سنگها رو بفروشم.. وقتی مغازه دار کیسه رو باز میکنه پر از سنگهای ریز و درشت از رنگهای مختلف بود و بعضی هاشون بسیار خوشگل بودن.. تعبیر این خواب چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیری است که از جایی که به خاطرتان نمیرسد خیری به شما روا خواهد شد که نشان برکت و خوبی است .
   سربلند و پیروز باشید .

 6. نعمت

  سلام .من درخواب دیدم سنگ های سفید از اسمان میبارد ولی هیچ ضرری به جا نمیگذاشت خیلی سفید و کوچک بودنند لطفا جواب منو بدهید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بد نیست اما نشان بر خوب بودن هم ندارد و می‌تواند بر این معنی باشد که مشکلی برای شما پیش خواهد آمد که ضرری به شما نخواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. امیرعلی

  سلام من خواب دیدم دنبال همکلاسی ام رفتم و او از یجایی بالارفت و من هم دنبالش رفتم من یک سنگی پیداکردم و گفتم من یک سنگ پیداکردم و دیدم جواب نداد سنگ را انداختم و بعد دیدم
  ۳تا از همکلاسی هایم ۳گیاه کاشته بودند .تعبیرش چیه لطفا زود بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که در خواب بالارفتن از جایی به معنای همان ترقی و پیشرفت است و سنگی که در خواب دیده این ممکن است به تعبیر نتیجه تلاش باشد و دیدین کاشت گیاه از طرف آن سه نفر هم به معنای این است که ممکن است ان ها از شما جلوتر باشند و از این رو شاید بتوانید که ان ها را به عنوان الگو قرار دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. علیپور

  سلام من خواب دیدم که بایکی ازاقوام که بسیاردوستش دارم واوهم نسبت به من همین حس راداشت وخیلی خوشحال بودبالبلسی شادوآرایشی زیبابودم اتفاقا فوت هم شده دریک منزل خیلی زیبا بودیم ومنتظردخترشان که درخواب تازه عروس شده بودن ودامادشان درمنزل جلوی درمنزل نشسته بودکه خانه حیاطی بزرگ وسرسبزبودکه سنگی سیاه رنگ بزرگ جلوی درمنزل وچندسنگ ریزکه روی سنگ بزرگ
  شم گوسفندچسبانده شده بودکه من علت راجویا شدم گفتندعروس بایداز روی سنگ ردشوداگرزمین نخوردخوب است اگرنه شکست میخوردکه حتی به من پیشنهادکرد ردشوم ولی من ترسیدم زمین بخورم وازدواج نکنم فقط مرده رادراغوش گرفتم واظهاردل تنگی کردم وازخواب بیدارشدم

 9. محبوبه

  سلام من خواب دیدیم که سنگ به طرف من پرتاپ میشه میشه معنا کنین چی معنا هست ؟؟؟؟

 10. بابک

  سلام من خواب دیدم که در یک جاده کوهستانی با شیب زیاد در حال بالا رفتن با ماشین هستم که ناگهان یک سنگ بسیار بزرگ از بالا غلتان به سمت پایین آمد و همه ماشین ها را له کرد و من در کنار جاده یک جای امن پیدا کرده و به من و ماشین صدمه ای نرسید

 11. شاه محمود

  سلام من خواب دیدم که سنگ رااز مرده گرفته بودم وبا آب میخورم به تعبیر آن ضرورت دارم ممنون

 12. سجاد

  سلام اگه میشه لطفا خواب منو تعبیر کنید . من خواب دیدم که همرار دوتا برادر بزرگم و پدر مشغول سنگ نمای یه خانه بودیم البته من مشغول جمع کردن سنگ ریزه هم بودم

  • mahmood

   سلام .پدر وبرادرانت در کارهایشان موفق میشوند،در حدی که الگو دیگران ‌میشوند،اما شما یک سری موانع کوچک را باید متحمل شوی ؛تا اینکه پدر وبرادرانت بتوانند موفق باشند

 13. سهیل

  با سلام وعرض ادب
  من خواب دیدم که پدرم بر روی تکه سنگی خوابیده است تعبیرش چیست ممنونم

 14. نفیسه

  سلام اگرممکنه خواب بنده مبنی بر سنگ شدن ابرهای آسمان که البته بسیار هم زیبا بودند این سنگهاروتعبیرنماییدممنون ومتشکرازلطف شما

 15. مرسل حبیبی

  من خواب دیدم زنم مرده و من سنگ قبرش را که جای خیلی دوری به نظرم میرسید با کلی تلاش پیدا کردم و روی سنگش را اسم او بود میخوانم و گریه میکردم ولی بعد از مدت کوتاهی دیگه گریه و ناراحتی من رفع شد در ضمن خواب من نزدیک ظهر بود که دیدم

 16. فاطمه

  سلام.من چند روز بود کلیه ام درد میکرد خواب دیدم ببخشید میرم دستشویی و چندین سنگ از بدنم دفع میشه و یکی خیلی بزرگتر بود و همرو جمع میکنم و میارم به مامان و برادرم نشون میدم.لطفا تعبیرش و برام بگید.

نظر خود را بیان کنید