تعبیر خواب اسب

دیدن اسب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اسب در خواب چیست؟

تعبیر خواب اسب

تعبیر خواب اسب

خواب اسب یکی از خواب های رایج بین مردم است. معبرین بسیاری نیز به تعبیر چنین خوابی پرداخته اند. اسب حیوانی نجیب و آرام و نمادی از قدرت و نیرو میباشد. دیدن چنین خوابی برای بیننده خواب نیکو است. تعبیر این خواب بسته به ویژگی های اسب تعبیر میگردد. در واقع اینکه بیننده خواب در عالم رویا در حال انجام چه کاری باشد؛ تعبیر این خواب را با تغییر روبرو نخواهد کرد. در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب اسب از نطر معبرین برجسته اسلامی پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

تعبیر خواب براساس قرآن


تعبیر خواب اسب امام صادق

خواب اسب از نظر امام صادق دارای پنج تعبیر است:

 • تعبیر اول احترام و عزت بیننده خواب میان مردم است.
 • تعبیر دوم مقام و مرتبه و جایگاه بیننده خواب در جامعه است.
 • تعبیر سوم خبر رسیدن به ریاست و یا ترفیع درجه برای بیننده خواب است.
 • تعبیر چهارم بزرگواری بیننده خواب است نشان می دهد که بیننده خواب فردی نیکو سرشت و بزرگ است.
 • تعبیر پنجم افزایش رزق و روزی و خیر و برکت برای بیننده خواب است.

تعبیر خواب اسب حضرت یوسف

تعبیر خواب اسب از دیدگاه حضرت یوسف رویدادی مهم برای بیننده است. چنانچه بیننده خواب بر مرکب اسب زین شده باشد نمایانگر زنی پر توان است که وی را به خواسته هایش میرساند. اگر اسب برهنه باشد. دارای تعبیر نیکوتری خواهد بود. دیدن چنین خوابی نشان میدهد که با تکیه بر آن زن به منفعتی زیادی خواهد رسید.


تعبیر خواب اسب ابن سیرین

دیدن اسب در خواب از نظر ابن سیرین با توجه به ویژگی های اسب تعبیر میشود. ابن سیرین میگوید: اگر اسب مطیع و آرام نباشد نشانه مردی بی اخلاق و اگر اسب رام باشد دارای تعبیر نیکویی است. چنانچه بیننده خواب بر مرکب اسبی برهنه و بدون زین نشسته باشد در حالی که صاحب اسب را نمیشناسد در آینده ای نزدیک به سفر خواهد رفت. ولیکن چنانچه سوار بر مرکب اسب خود باشد در آن سفر به سود و منفعت بسیاری خواهد رسید.


تعبیر خواب اسب سفید

خواب اسب سفید بر خلاف اسب سیاه از تعابیر مثبتی برخوردار است. دیدن اسب سفید نمادی از خلوص نیت و وجود روابطی قابل اعتماد برای بیننده خواب است. چنانچه بیننده خواب ببیند که اسبی سفید به دنبال وی باشد بیانگر پاکدامنی بیننده خواب میباشد. اگر چه ابن سیرین تعبیر خواب اسب سفید برهنه را ارتکاب به مصیبت و گناه میداند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماهی مرده در آب و خشکی

تعبیر خواب اسب سفید


تعبیر خواب اسب سیاه

اسب سیاه در خواب متاسفانه دارای تعابیر مثبتی نمیباشد. بیننده خواب با دیدن اسب سیاه به این آگاهی میرسد که در روابط خانوادگی و کاری خود تجدید نظر نماید زیرا این خواب بیانگر آن است که روابط شگفت انگیزی که بیننده خواب آغاز کرده بود با شکست مواجه شده است و آن چیزی نیست که وی از آن انتظار داشت. بنابراین می توان گفت اسب سیاه در خواب هشداری برای بیننده خواب است که روابط و اهدافی که به آرزوهای وی مرتبط نمیباشد را تغییر دهد.


تعبیر خواب اسب قهوه ای

خواب اسب قهوه ای به دو صورت است. اول آنکه ممکن است اسب دارای رنگ قهوه ای تیره باشد که در این صورت نمادی از ثبات خلق بیننده خواب میباشد. اگر رنگ اسب سفید و قهوه ای باشد بیانگر ان است که گاهی اوقات بیننده خواب بر خلقیات خود کنترل ندارد.

چنانچه بیننده خواب اسبی با رنگ قهوه ای روشن ببیند. به ویژه اگر اسب آرام و مطیع باشد. نشان میدهد که زندگی بر وفق مراد بیننده خواب میباشد بطوریکه گویی هیچگاه هیچ موضوعی وی را آزرده خاطر نمی سازد.


تعبیر خواب اسب سواری

تعبیر خواب اسب سواری ارتباط مستقیمی با اهداف بیننده خواب در زندگی واقعی دارد. چنانچه بیننده خواب ببیند که سوار بر اسبی است که به جلو حرکت می نماید و تمام کنترل اسب در دست او است نشان از دستیابی بیننده خواب به اهداف و آرزوها است. اما اگر سوار بر اسبی باشد که با شتاب به عقب حرکت می نماید. متاسفانه چنین خوابی حاکی از تسلط سرنوشت بر بیننده خواب است که نشان میدهد تلاش بی نتیجه است و همان کاری صورت میگیرد که تقدیر میخواهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گرفتن چیزی از مرده

تعبیر خواب اسب سواری


تعبیر خواب اسب برای دختر مجرد

اسب در خواب دختر مجرد نمادی از سود و منفعت بزرگی است که به بیننده خواب میرسد. اگر دخنر مجرد در خواب اسب سفید ببیند صاحب افتخاری بزرگ خواهد شد. ولیکن سوار شدن بر اسب برای دختر مجرد نیکو نبوده و معبران دیدن چنین خوابی را نشانه شکست برای بیننده خواب دانسته اند.


تعبیر خواب اسب وحشی

اسب وحشی در خواب می تواند نمادی از قدرت و مهارت بیننده خواب در زندگی واقعی باشد. چنانچه بیننده خواب ببیند که با سوار شدن بر اسبی وحشی اتفاقی افتاد و سر و روی وی خونین شد بیانگر توفیق و رسیدن به سعادت در تمامی امور زندگی بیننده خواب میباشد. به طور کلی چنین خوابی رسیدن به اهداف و آرزوها با تکیه بر توانیی ها و زحمت بسیار را نمایان میسازد.


تعبیر خواب های مرتبط با اسب

همچنین ببینید: طالع بینی سال اسب

☺ تعبیر خواب «اسب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اسب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


220 دیدگاه

 1. ن. م

  سلام خواب دیدم سوار بر اسب سیاه هستم و اول راه برادرم کنارم نشسته و مادرم پشت سرم و من دارم اسب هدایت میکنم و مسیر خیلی سر سبزو قشنگ بود بعد یه دفعه دیدم که اونا دیگه نیستن من همچنان سوار بر اسب سیاهم و اونم خیلی مطیع راه می‌رفت و مسیر شبیه کوچه پس کوچه شد همرو پشت سر گذاشتیم دیدم که اسب خوابه ولی داره هنوز راه میره منم با افسارش که مرواریدهای مشکی بود میزدم آروم تو صورتش که نخوابه ولی اون خواب بود اما راه می‌رفت تا رسیدیم به جایی یه پسری رو دستشو گرفتم همونجور که رو اسب بودم خودمو هل دادم به جلو که اسبم تندتر راه بره میشه بگید تعبیرش خیلی فکرم درگیره

 2. یاسین

  یاسین
  سلام من خواب دیدم با چن نفری که در خواب با انها اشنا شده بودم در مکانی تقریبا اشنا اسبی که احساس صمیمیت بالایی باهاش داشتم پشت خانه و روبری جایی که شب میخواستیم بریم استراحت کنیم بسته بود بعد با دوستان رفتیم که از نزدیک ببینیمش و من خودمو تکون دادم که دوستام بترسن ولی اسب ترسید و نعره ای زد دستاش رو برد بالا بصورت خیلی غیر طبیعی قدرت داشت که رعدو برق زده شد در حالی که همه ترسیده بودن من اوج لذت از دیدن اسب رو میبردم و محکم دستاش رو به زمین کوبید و بعد به شکل انسان با ما حرف زد و به شوخی گفت که برید داخل و انگار یکی شدیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اسب در خواب می تواند خیر باشد و نشان از کسی باشد که برای شما خیر است اما باید بدانید که به شما هشداری داده شده است که بدانید که به خاطر دیگران ان شخص را نرنجانید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مریم

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم دخترم که ۳ سال داره از در خانه بیرون رفت و و دیدم که سوار بر بچه اسب مشکی خیلی زیبایی هست که به زین هم نداشت و به تاخت میدوید و یال بچه هست رو دخترم گرفته بود و خیلی خوشحال بودو می‌خندید با خودم گفتم چطور سوار اسب شده که دیدم مادر بچه اسب بیرون خانه در حال خوردن علف بود بچه اسب دخترم رو آورد و دوباره روز بعد هیمن اتفاق براش افتاد ولی اینبار در حالی که دخترم سوار بر اسب بود و خوشحال ایقدر که بچه اسب تند میرفت دست دخترم از روی یاری که در دست داشت لیز خورد و همین طور که روی اسب نشته بود بر روی زمین نشت بدون اینکه آسیبی ببینه و آقایی که سوار موتور بود دخترم رو سوار کرد و به من داد این خواب تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای اینده ایشان باشد و نشان از ان باشد که اییشان در مسیری که برای دیگران مشکل باشد به راحتی گذر کند اما مسیری خیر برای ایشان پیش بینی شده است و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سیما

  سلام خواب دیدم دو اسب داشتم که یکیشون فرار کرد که من نگران شدم و سوار ماشئن بودم و میروندم که اسب را انطرف جاده دیدم در یک ساختان نیمه کاره کنار جاده میگشتو رنگش سفید و با لب ها و گوشهایش قهوه ای خیلی روشن بود .یادمه که به کسی گفتم بگو پنجاه هزار تومان میدم که کسی اونو بگیره که با دهنه گرفته بودنش و من خیالم راحت شد.اولین اسب را هم برام گرفتنش که دومی فرار کرده بود که من کنار جاده انطرف جاده دیدمش.تعبیر لطفا

 5. هستی

  سلام بنده خواب دیدم یه تعدادی دنبالم هستن وشخصی اسبی به من میده که من فرار کنم واین اسب سفید بود وباردار که به سختی میدوید ولی به سرعت .رام هم بود.تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده بر چیزی که برای شما سخت است چیره شوید که خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که تلاش شما برای رسیدن به مقصودی ممکن است به خیر انجامد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. حسن اورنجین

  سلام من خواب دیدم به اسبی غذا میدهم و اسب از روی دستم غذا میخورد بعد جلوی من زانو زد بزای خوردن غذا

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن این خواب خیر است و میتواند نشانی از ان باشد که شما بر چیزی که جاه و مقام دارد دسترسی پیدا کنید که برای شما خیر است وباید ان را به دیده خیر ببینید.
   سربلند و یپروز باشید

 7. اسحاق

  سلام خسته نباشید دوستم خواب دیده که من سوار بروحشی سیا که رامم شده سوارم اما بدون زین وبزرگ
  تعبیرش چیه ممنون میشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند خوابی خیر باشد و نشانی از ان باشد که شما در اینده کاری که غیر ممکن است را به سهولت انجام دهید و از این رو می تواند بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. گودرزی

  سلام من خواب اسب حضرت عباس دیدم که کل بدنش از نور ساخته شده تعبیرش چیه؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند فقط نشانه ای از تذکری به اعتقادات شما باشد و تعبیر عیی نداشته باشد که بتوان ان را به معنایی ربط داد و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. علی رضا

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که یک اسب است میخواهم سوارش بشم اما نمی‌گذاره منم مجبور میشم دستم رو بکنم به دهنش از یک طرف دهنش می‌گریم و سوارش میشوم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده باید با جدیت برای کاری تلاش کنید که بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. علی رافعی

  سلام. من خواب دیدم تو خانه اسبی داشتم. وقتی از خواب بلند شدم دیدم اسب اومده تو خانه کنار ما خوابیده. وقتی که برقارو روشن کردم و اروم بردمش بیرون و برگشتم تو خانه دیدم روی فرش مدفوع کرده بود جوری که مدفوعش تا داخل گاز و همه جا ریخته بود و بو هم میداد. و خانمم مشغول بود به تمیز کردن مدفوع ها. ولی خیلی زیاد بودن. اسب هم رنگش سفید مانند بود و خیلی رام بود.
  ممنون میشم تعبیرشو بگین خیلی ذهنمو درگیر کرده.
  مرسی

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر خواب اسب آمده است که بسیار خیر است و می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده اطاعت و فرمانبرداری کسانی را از خودتان می بینید که برای شما بسیار خیر است و از این رو مدفوع هم می تواند نشان از رزق باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. موسوی

  سلام و خدا قوت
  اگر در خواب ببینیم که اسب بیماری رو خریدیم و اسب از شدت ضعف و بیحالی روی زمین نشسته و چهره‌ی بسیار مظلوم و ناراحتی داره تعبیرش چیه؟
  البته بعد از خرید اسب کمی خوشحالتر به نظرم اومد و انگار داشت از من تشکر میکرد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند در مجموع خیر باشد اما داشتن اسب مریض خیر نیست و می تواند نشان از کسی باشد که به شما قدرت دهد و برای ایشان مشکلی پیش اید./
   سربلند و پیروز باشید

 12. Behin

  سلام و خسته نباشید خدمت معبر گرامی:من چندین وقته خوابای عجیب غریب میبینم خواب دیدم که من و یک آقا پسر بسیار محترم و دوست داشتنی طبفه ی پایین خونمون باهم تنها بودیم ایشون به من محبت داشتن و انگار نامزدم بودن اما من یهو بهش میگفتم من اصلا دوسِت ندارم با اینکه خیلی دوسِش داشتم دیدم که ناراحت شد و گفت واقعا دوسم نداری بعد من که از حرفم پشیمون شدم رفتم سمتش و با دست راستم سمت راست صورتشو لمس کردم و گفتم نه من خیلی دوست دارم وبعد دیگه نه من بودم و نه اون بعدش دیدم من و خواهرام که مجردیم داخل خیاط خونمون بودیم که صدای ضربه شنیدن در شنیدیم همگی ترسیدیم اما من رفتم سمت در و در باز کردم دیدم یه اسب خیلی خوشکل زینتی قهو ه ای رنگ با دوتا رنگ سفید لوزی شکل وسط (دستاش یا پاهای جلوش )با پسری که پشت سر اسب و با فاصله از اسب ایستاده بود که داشت ناراحت نگاهم میکرد و رنگ لباسش رنگ همون لباس پسری بود که من بهش میگفتم دوست ندارم یکی بود ..دیدم پسره رفت اما اسبه همچنان ایستاده بود درو روش بستم اما دیدم اسبه یهو سرش اورد تو حیاط باز رفتم سمتش و درو بستم بعد دیدم اسب هم چنان داشت با تمام قدرتش سرش از تو چشمی در وارد حیاط میکرد.لطفا خوابم برام تعبیر کنید ممنون میشم

 13. Haniyeh

  سلام ، من خواب دیدم سوار یگ اسب قهوه ای هستم و داشتیم میرفتیم با خانواده که زمین ببینم تو یک روستایی نمیدونم کجا که آباد شده بود و بیشتر زمینارو ساخته بودن و میخاستن به ما یه زمین نشون بدن برای خریدن … ما اولش با ماشین بودیم ولی بعدش یهو دیدم سوار یه اسب قهوه ای هستم که خودم دارم میگردم تو همون راه و همه چیزش خوب بود و خوشحال بودم که یهو اسب دیگه به حرفم گوش نکرد و سرعتش زیاد شد و در آخر یک نفر از همون آدمایی که میخاستم زمین نشون ما بدن اومدن و منو گرفتن جلو در همون زمین بدون اینکه زمین بخورم ولی یک نفر دیگم همزمان با من سوار اسب بود گه اون جلو من زمین خورد و نتونست کنترل کنه … و دیگه رفتم داخل زمین … ممنون میشم تعبیرشو بگین

 14. علیرضا

  سلام
  دیشب خواب دیدم تو یه جاده داشتیم برمیگشتیم یه اسب مشکی داخل یه کوچه تاریک بود. من چند تا حبه قند در اوردم بهش دادم بعدش سوارش شدم به خانومم گفتم برداریم واسه خودمون خلاصه اخرش تصمیمی گرفیتیم ببریم بدیم صاحبش. گفتم تو واستا تو ماشین بشین من میرم میدم میام. یکم که گذشت دیدم خانومم با ماشین پشت سرم اومد. برگشتم پیاده شدم گفتم کوچه داغون واستا ولی ترسیده بود گفتم اروم اروم پشت سرم بیا. اسب یکم چموشی کرد ولی سوارش شدم. یکم رفتیم دیدم صاحبش لباس اسب سواری پوشیده با یه تازیانه که پشتش قایم کرده بود، اروم اروم اومد سمت ما که اسب بهش تحویل دادم و برگشتم تو ماشین نشستم و رفتیم به سمت خونه از اینه نگاه کردم داره صدام میکنه ولی به خودم نیاوردم گازو گرفتم و اومدم سمت خونه تعبیرش چی میشه.

 15. علیرضا

  سلام و خستهدنباشید
  من خواب دیدم داخل یه کوچه خیلی تاریک شدیم که یه اسب مشکی اونجاست.زیاد رام نبود، البته اولش بهش چند حبه قند دادم و سپس سوارش شدم. به خانومم گفتم برش داذیم واسه خودمون که دلم رازی نشد و گفتم ببرم به صاحبش بدم. واستین تو ماشین بیرم بدم به صاحبش برگردم. چون کدچه خیلی تاریک بود میترسیدم خانوممو تنها بزارم تو ماشین.
  اونم پشت سر من اومد خیلی کوچه داغون بود. تا نصفه اومد نتونست من برگشتم. باهاش صحبت کرذم که نگران نباش. زود برمیگردم. پیاده که شدم یکم سخت شد سوارشدنش ولی سوار شدم یهو دیدم صاحب ان اسب اومد و بهش دادم و سوار ماشین برگشتیم. تعبیرش چیه ممنوو

 16. Mohammad

  سلام من امشب خواب دیدم که یک اسب توسی رنگ به حالت فرفره مانند از آسمان میافتاد پایین اول فکر کردم که قراره روی من بیوفته و ترسیدن ولی بعد افتاد کنارم بعد ایستاد دوباره رفت بالا به آسمان در عین حال یکی از خویشاوندان از نردبان افتاد رو قفسه سینه ام من به او میگفتم بلند شو نمیتونم نفس بکشم زود باش
  میخواستم ببین تعبیر این چیه

 17. مهرآذین

  من خواب دیدم اسب هارو گذاشتن به ترتیب و آتش میزنن برای خنده و شوخی و من بسیار مخالفت و داد و بیداد کردم.
  چه تعبیری داره؟

 18. بیتا

  سلام من خواب دیدم یه اسب داریم نمی دونم قهوه ای بود یا مشکی ولی اون اسب ماده بود و دوتا کره اسب کوچولو به دنیا اورد شبیه خودش که اسب داشت بیده می خورد و یکی از کره هاش ایستاده بود اونم داشت می خورد و اون یکی هم سعی می کرد بلند شه و رو پاهاش وایسه لطفا بگید تعبیرش چیه

 19. لیلی

  سلام
  من خواب دیدم روی سقف دستشویی یه چیزی آویزونه دیدم یه اسب قهوه ای اونجا گیر کرده خیلی مظلوم بود و من اسم همسرم و صدا میکردم که بیاد ناگهان بیدار شدم
  ممنون میشم تعبیرشو بگید

 20. کی وان‌

  سلام وقت شما بخیر
  خواهرم خواب دیده مه من سوار یک اسب سفید هستم اسب من رو زمین میزنه و روی دو دست بلند شده و مدام بر سر من میکوبه .دو تا خواهرهام هم هاچج و واج این صحنه رو نظاره میکردن،به این هم قانع نشده و در حالی که من رو زمین زده بوده روی من نشسته و مدفونم میکنه ،تعبیرش خوب نیست ؟!

 21. رضا

  سلام من خواب دیدم دوستم که همیشه باهاش هستم سوار ب اسب ب تاخت داشت میومد سمت من و من هم رفتم تا اسب خودم ک داخل گله بود رو سوار شم اما تا از افسارش گرفتم رم کرد و افسار از سرش در اومد و فرار کرد خیلی دنبالش گشتم ک پیداش کنم ولی دیگه پیداش نکردم

 22. ابراهیم اهوازی

  سلام
  مادرم در خواب دیده که در دامنه کوه نشسته و رقابتی دیگر یک اسب سیاه بزرگ به همراه یک کره الاغ ایستاده اند که ناگهان من سر میرسم وسواس بر اسب سیاه میشوم واسب با سرعت زیادی به سمت آسمان پرواز می‌کند
  ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

 23. مهدی

  چندشب پیش خواب دیدم دختری (که دوستش داشتم و درحال حاضر بیش از یک سال هست رابطه‌اش رو با من قطع کرده و باهام قهر هم هست) خوشحال و سرحاله و باهام حرف میزنه و یه اسب کهر (تقریبا” قرمز قهوه‌ای) اونجاست که به دختره محبت میکنه و اسب به دختره خیلی وابسته است!
  شب بود توی یه حیاط بزرگ و روشن و انگار تنها نبودیم و کسانی اطرافمون بودن و مهمونی بود.

 24. زهره

  باسلام اسب بارنگ روشن یاسفیدی دیدم که یهو پرید داخل حیاطی که من توخواب درآن جازندگی میکردم واین اسب کمک میخواست میگفت کمکم کنید دارم میسوزم انگار چیزی خورده بود و اذیت بود ولی ظاهر اسب خوب بودفقط بالا وپایین میپرید و ناراحتی میکرو ومن ازترس این که داخل اتاق نیاد رفته بورم تو واز پشت شیشه نگاه میکروم وخیلی ترسیده بودم که یه وقت تو نیاد آسیب بزنه واون هم کمک میخواست

 25. farshad valizadeh

  سلام وفت بخیر
  خواب دیدم دوتا اسب قهوه ی یکیش پیشانیش سفید بود
  سوار کابین میکنیم با ماشین متصل بود کابین
  و میخام ببرمشون

 26. مصظفی

  سلام دم صبح در خواب دیدم یه گله سی تایی گوسفند چاق با بره همه سفید و قبراق و چاق رو ازچرا اوردم خونه یک نفریه مادیون اصیل عربی قرمزکه رنگش به سیاهی میزد اورد بهم هدیه داد و ییهو دیدم که یه اسب همون رنگ تو اتاق خونه ام دارم و کنار هم انداختمشون و کلی با هم بازیمیکردن و خوشحال بودن به همسرم گفتم فردا سوار بر اسب دوتایی گوسفند ها رو میبریم بچرن فقطهی در اون اطاق رو دو بار بازکردم و نگران سلامتیشون بودم

 27. Ebi

  سلام من خواب دیدم یه اسب سیاه بسیار خشکل حمله میکرد منو گاز بگیره ولی من داخل کانال هوایی بودم دستاشو میزاشت رو کانال ولی نمیتونست من میدویدم اونم میدویید تا جایی ک طنابش نمیرسید ولی پسر داییم بهش اجازه نمیداد منو گاز بگیره یا دنبالم کنه انگار اسب مال پسرداییم بود، بعد رفته بودم تو یه محل غریبه تو قهوه خونه یه عالمه تسبیح تو دستم بود همه رنگی یکی رنگ مشکی رو داشتم میفروختم واس یکی ک اونجا نشسته بود ،تعبیر این خواب چیه

 28. فاطمه

  سلام خواب دیدم یه خونه قدیمی داخل روستامون با شوهرم خریده بودیم و داخل طویله اون خونه دوتا اسب که سیاه و سفید بود داشتیم داخل حیاط هم یه کره اسب سفید که مال اون دوتا اسب بود تعبیرش چی میشه

 29. محمد

  سلام
  من خواب دیدم
  تو خونه مان به یه اسب سوار شدم
  اب را چون اداره میکردم رامم بود و اینکه هنگام سوار شدن زین نداشت
  من سوار ان شدم رنگ یه کمی سفید رنگ ابلقی داشت من بر سر ان سوار شدم حرکت کردم

 30. زهرا

  سلام،خواب دیدم دوستم سوار یه اسب سفید شده بعد که سوار شد و راه افتاد عمدا خودشو انداخت توی یه چاله،من اومدم ببینم چی شده کمکش کنم دیدم خودش نیست غیب شده فقط اسبه مجروح شده و افتاده بود و تکون نمیخورد ولی دوستم اون تو نبود.
  یعنی چی هم برای من هم دوستم

 31. زهرا

  سلام در خواب دیدم دوستم سوار یه اسب سفید شده، بعد که سوار شد و راه افتاد عمدا خودشو انداخت توی یه چاله، من اومدم ببینم چی شدش کمکش کنم دیدم خودش نیست غیب شده،فقط اسبه مجروح شده و افتاده بود و تکون نمیخورد ولی خودش تو نبود.
  میشه بگید یعنی چی

 32. پیمان

  سلام
  تو خواب یه موجودی دیدم که بالا تنه ی انسان و پایینش یعنی از کمر به پایین چهار پا یا اسب مانند بود از یه دره اومد بالا سمت من دو سه بار دورم چرخید بعد اینگار فهمیده واسش مزاحمتی ندارم یه سکه با دست راستش انداخت سمتم و رفت تو همون دره ای که اومده بود بالا
  متشکر میشم تعبیرشو بفرمایید

 33. الین

  جالب بود منم خواب دیدم یه اسب تیره به من نگاه میکرد و من منظورشو میفهمیدم بعد اومد خم شد تا من سوارش بشمو بعدمن کلی بوسیدمش وسوارش شدم وسه با. روی دوتا پاش بلند شد من خیلی خوشحال بودم و از اون ارتفاعم میترسیدم ولی به اون اسب هم یه حسی داشتم انگار که یه مرد هست

 34. ماهان

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم در یک گاراژ بزرگ که سقف نرده ای داشت یک اسب سیاه رنگ بعد از اینکه در گدشه ای از گاراژ در نزدیکی های من ادرار کرد، به قصد تجاوز به سمت من آمد من ابتدا از یک سری پله بالا رفتم، اسب هم آمد بعد سریع رفتم بالای نرده ها ولی اسب هم همچنان می آمد و من تعجب کرده بودم که چه با تسلط داره روی نرده ها میاد و نمیفته چون خودمم خیلی مواظب بودم تعادلم بهم نخوره و بیفتم. در نهایت رسیدم به یک سری نرده های عمودی که با دست گرفتم ازشون رفتم بالا و اسب دیگه نتونست بهم برسه و عصبانی شد و دیدم که چند نفر رو با جفتک زد داغون کرد.

  ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید

 35. مهدیس

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید دیدن اسب گرسنه توی خواب چه تعبیری داره ؟
  من دیدم یه اسب سفید دارم که جلوش غذا گذاشتم ولی اون هی میگفت گرسنه هستم و به من غذا بده چشماشم خیلی بزرگ بودن

 36. Fatemeh

  سلام، خواب دیدم داخل یه بیابان هستم ویه نوری داره به طرفم میاد وقتی نزدیکم اومد یه اسب سفیدوتمیز که خیلی هم خوشگل بود اومد واز جلوم رد شد و زمانی که درحال ردشدن بود به طرفم لبخند میزد وخیلی خوش رو بود.میشه بگید تعبیرش چیه؟!

 37. مریم

  خواب دیدم در خیابانی که من برای ورزش میرم و محل کار کسی که دوستش دارم اونجاست یک اسب خیلیزیبا و بزرگ و قهوه ای است باهاش راه میرم جفت به جفت من میگم بدو بدو یهو میبینم اسبه داره میگه دو دو تا دو سه تا جدول ًًضرب میدونست دستم رو گداستم تو دهنش منتظر بودم‌گاز بگیره ولی گاز نگرفت فشار نداد دندونهای قشنگی داشت
  خوب راه می رفت

 38. سجاد

  سلام من خواب دیدم که در حال فرار با اسب سفید بودم(سوار نبودم کنارش بودم) که توی مسیر نفس اسب داشت بند میومد من باهاش حرف میزدم یادم میاد نعل پای عقبش شکست ولی خلاصه از دست اسب سیاه فرار کردیم وقتی از خاب بیدار شدم خیلی برام عجیب میومد که با یه اسب حرف زدمو اونم حرفمو قبول کرد تعبیرش چیه

 39. m

  سلام من خواب دیدم داخل یک کوچه قدیمی هستم اسب ها باگاری داخل کوچه هستند. در سمت دیگه ۳اسب درحال رابطه برقرار کردن انتهای کوچه یک گاری با تعدادی اسب رم کرد ومردم ازداخل ان به بیرون می ریختند انها در انترف کوچه کنار بقیه اسب ها متوقف شدند من سمت دیگر بودم در حال تماشای انها

 40. شفیعی

  سلام
  پدر بزرگ من به رحمت خدا رفتن.خواب دیدم با دو اسب تصادف کردند و یکی از زانوهایشان مصدوم شده و آدم های اطرافش میخواند با آمبولانس ببرنش بیمارستان من هم در حال رفتن پیش ایشان بودم که صحنه تصادف را دیدم و از ماشین پیاده شدم و رفتن پیششان

 41. نونو شیخ

  سلام. پدر من خواب دیده رییس سابقشان بر یک اسب سبز هست و یک دسته گل سبز هم به پدر من میدهد. تعبیرش چیست؟؟؟؟

 42. زهرا

  سلام
  خواب دیدم توی خونه خواب بودم اسب سمت من اومد و منو بوسید متوجه شده بودم داره مباد سمتم اما هیچ ری اکشنی نشون ندادم ترسیده بودم دوسش داشتم ولی منو بوسید
  پدر و مادرم اومدن اسب رو کُشتن
  تعبیرش چی میشه؟؟؟

 43. یگانه

  سلام . من خواب دیدم که تو یک روستایی بودم که روستای خودمون بود اما کلن تغییر کرده بود هم مردماش و هم خونه و … من در حال رفتن به خونه بودم که دو تا پیر مرد در حال کشوندن اسب های قهوه ای که یه جوری بودن اسب ها چربی ها اظافه اویزون بود و داشتن بار میبردن . بعد من از اونا خیلی میترسیدم . ممنون میشم تعبیرش رو بگید

 44. آمنه آدینه

  سلام خواب دیدم تویه دشت سر سبز بودم چندتا اسب سفید دیدم یکیشون طرفم اومد ومی تاخت و قرار بود مال من باشه

 45. ساحل

  با سلام
  خاب دیدم وسط یک عالمه اسب زیبا هستم بسیار زیبا و اسب ها فقط راه میرفتن تا اینکه اسب ها رو بردن برای مسابقه وقتی میدویدن من فقط به زیبایی اسب ها نیگا میکردم

 46. کیمیا

  سلام خواب دیدم تو یه زمین یا دشت بودم یه حیوان کوچک را دیدم، رفتم طرفش بگیرمش؛ وقتی گرفتم دیدم بزرگ شد و یه خرگوش سفیده با موهای پریشان انگار که خیس باشه! بعد اونو گذاشتم تو یه ماشین مثل وانت دیدم دوتا اسب قهوه‌ای و سیاهن نه خرگوش! (انگار خرگوشه دوتا اسب شده‌ان) منم سرشونو از ماشین بیرون می‌فرستادم تا خفه نشن تو ماشین، نگاه کردم دیدم پایین پاشون کف ماشین دو تا اسب کوچک به رنگ روشن، انگار سفید یا کرمی یا نزدیگ به طلایی جلوی پای اون دوتا اسب دراز کشیده‌ان مثل اون خرگوشه موهاشون پریشونه!!!
  ممنون میشم تعبیرخواب برام بگید.

 47. شیرین

  من در خواب دیدم یه مردی سوار اسب قهوای رنگ از بالای کوه داره میاد من پایین کوه وایستادم یهو مرد افتاد زمین اسب از بالای کوه سوخت کرد به پایین کوه که من ‌ایستاده بودم که یه رودخانه بود افتاد تو آب زلال رودخانه اما نمرده بود زیر آب نفس میکشید چقدر التماس کردم آن هایی که با من هستند کمک کنیم اسب بیاریم بیرون از آب کسی کمک نکرد
  لطفا بفرمایید تعبیرش چی هست ممنون

 48. معصومه

  سلام خسته نباشید.
  من خواب دیدم روبروم منظره ی معمولی بود بعد یک دفعه تبدیل شد به یه دشت سرسبز و قشنگ که حالت تپه مانند بود و یهو یه گله اسب تو رنگ های مختلف (سفید و قهوه ای و…) درحال دویدن پشت سرهم هستن. خیلی تعدادشون هم زیاد بود و یه حس جالبی بود ولی کم کم رفتن و منظره ی جلوم تبدیل به یه منظره ی معمولی شد.

 49. مجتبی

  خواب دیدم توی محیط کارم که یه گل ریز بزرگ داره و چند تا حوض اب یه اسب توسط یه نفر داشت برده میشد که افتاد توی گل ریز و اسب با زحمت زیاد خودش را کشید بیرون بعد که اومد بیرون دوباره افتاد توی حوض اب و اونجا داشت دیگه غرق میشد و مدام دست و پا میزد تا عاقبت با زحمت زیاد کشیدیمش بیرون در اخر من توی این محیط کار دیگه نیستم ممنون از شما

 50. شریفی

  سلام من خواب دیدم مردی پنجاه ساله که لباس های قدیمی پوشیده بود سوار اسب سفید شده بود و می‌خواست وارد خانه شود. سعی کردم جلوش رو بگیرم چون ازش می ترسیدم ولی وارد شد و تا وارد شد تتبدیل شد به پیرزنی ترسناک که سوار اسب سفید شده بود و می‌خواست در اتاق را باز کند و وارد اتاق شود. اسبش آرام بود ولی پیرزن بسیار ترسناک بود

 51. Armin

  سلام من دیشب خواب میدیدم تو محلمون بودم یه نفر با اسب به سرعت اومد و رد شد دقیق به خاطر نمیارم رنگاسب چه رنگی بود بعد پشت سر اون تعدادی اسب اومدن رنگ هاشون طلایی مانند یا زرد بود از کوچمون که میرفتم دیدم یکی از اون اسب ها دارانگشت شصتم رو میمکه اولش ترسیدم بعدش خوشم اومد پشت سرم رو نگاه کردم دیدم یه اسب سبز رنگ داره از کوچمون میره بیرون تعبیرش میکنین ممنون

 52. قبادی

  سلام من خواب دیدم
  از پنجره خونه مادربزرگم (ک ۱۴ سال پیشش زندگی کرده بودم و ۷ سال پیش فوت شد و خیلی ادم خوبی بود )داشتم کوچه رو میدیدم دوتا اسب پهن زمین افتاده بودن یکی ماده یکی نر
  ماده درد زایمان میکشید نره اما زایمان کرد ب سختی داشتم میگفتم الهی ای جان یهو دیدم صورتش پوست نداره و انگار همش عصب و عضله بود ترسیدم اومدم عقب از وحشت(یه زوجی خونه ما بودن ک بچشون خیلی برام عزیز بود اما هیچ خواهر برادرام نبودن )اومدم عقب اون زوج بیرونو نگاه کردن اسبا یهو ب شمایل عجیب انسانی در اومدن ما از ترس ۳تایی فرار کردیم توی اتاق ولی بچه اونا کنار پنجره بود برگشتیم دیدیم بچه نیست هرچی داد زدیم پیداش نکردیم بیدارشدم بعد ۱۰ دیقه دوباره خوابیدم دیدم از همون پنجره دارم بیرونو نگاه میکنم یکی نشسته لبه ساختمون کناری ولی همون مرد نبود برام خط و نشون میکشید دوباره از وحشت از خواب پریدم. خواهش میکنم بگید بهترین تعبیرخواب رو الان کی انجام میده اینکه از خونه مادربزرگم این خوابو دیدم و دوباره تکرار شد یعنی صد در هزار صادقه ،اینکه خوابیدم دوباره دیدم یعنی ی چیزی هست .

 53. سیما

  سلام
  من خواب دیدم آسمان یه آبی بسیار زیبا است همراه با رنگین کمان و ابرهای زیبا، من در حال عکس برداری از آسمانم که یه اسب سفید بسیار بزرگ و زیبا را در آسمان در حال پرواز میدیم، اینقدر با ذوق بهش نگاه میکردم و ازش عکس میگرفتم که دیدم ناگهان فرود آمد که من را سوار کند، اینقدر بزرگ بود که من خود را قادر نمی‌دیدم سوارش شوم، گردنش را آورد سمت من با کمک گردنش من سوار اسب شدم و در آسمان پرواز میکردیم همه مردم از پایین حیرت انگیز به ما نگاه میکردن، بعد در خانه خواهرم فرود آمدیم، قصد داشتیم دوباره سوار بشیم و بریم که از خواب بیدار شدم تو خواب به اون اسب عشق می ورزیدم… البته اسب زین و دهنی هیچی نداشت فقط دو تا بال بسیار بزرگ، خواهش میکنم تعبیر خواب منو بهم بگین، اون اسب مثل فرشته بود

 54. رهگذر

  سلام
  خواب دیدم با خانواده در دشتی هستیم که تپه های سبز رنگ دارد به یکباره اسبان عربی تنومندی که سرعت خیلی زیادی داشتند از کنارمان یکی یکی گذشتند یکی از اسب ها کنار من و پسرم ایستاد من ترسیدم و هیچ حرکتی نکردم بعد از مدت کوتاهی اسب به بالای تپه رفت ولی یک بقچه ی بزرگ که پشتش بود را برای ما انداخت سپس من و پسرم به بالای تپه رفتیم و دیدیم تمامی آن اسبهای تنومند آنجا هستند و بالای تپه آب زلال شفافی بود که در عمق کم آن با پای برهنه قدم می‌زدیم و لذت می بردیم تعبیرش چیست

 55. مهدی

  سلام خواب دیدم اسب سفید بزرگی داشتم که اولش رام بود ولی بعدش دیوانه شد وبه کل فامیل بخصوص مادربزرگ وپدربزرگم که فوت کردن حمله میکرد وقصد کشتنمون راداشت که با دهرو بیهوشی و…اون را کشتیم.ممنون

 56. میثم

  خواب دیدم در یه جایی اسب هایی بر زمین افتادن و در حال سوختن بودن
  تعبیر این خواب چیست؟

 57. ندا غ

  پسرم خواب دید که من چهار اسب قهوه‌ای بزرگ وکوچک را وارد اتاق کردم ودر پاسخ پسرم که چرا این کار رو میکنم گفتم این اسبها جا ومکان ندارن تعبیر این خواب چیست ؟

 58. فاطمه نقی زاده

  سلام من دیشب حوالی صبح خواب دیدم که پدرم یک سگ دوبرمن سیاه خریده بود و آن سگ داشت با کبوترامون بازی می کرد و اصلا اذیتشون نمی کرد.خیلی هم دوسشون داشت.من و خواهرم رفتیم مدرسه و وقتی برگشتیم دیدیم که تو صحرایی که کمی از خونه ما فاصله داره یه مرد عرب بساط پهن کرده ولی داشت جمع میکرد بره.برای کره اسبش جا نداشت.بابام رفت بهش گفت این کره رو به من می فروشی.گفت آره.گفت قیمتش چنده.گفت دو میلیون و هشتصد هزار.بابام با اینکه از قیمت کمش تعجب کرده بود ولی پولو داد و اسبو خرید.یه کره اسب عرب سیاه که جنسیتشو نفهمیدم.مرده به بابام گفت ایشاا… خیر ببینی ازش.اسمش مفتاحه.بابام گفت مرسی و رفتیم و افسار کره اسبه رو بستیم به درخت.بعد خیلی هم حیوون آرومی بود.اون سگی هم که گفتم داشت تو حیاط می چرخید و کره رو که دید خیلی خوشحال شد.هممون از خریدنش خوشحال بودیم.خیلی ممنون میشم تعبیر خوابمو زود بگید.آخه سری پیش اصلا جواب ندادین

 59. سمیرا محبوبی

  سلام وقت بخیر خواب دیدم پسرم سوار براسب وسط دسته عزاداری امام حسین با اسب میرود لطف کنید وتعبیر خواب را بگویید

 60. سمیرا محبوبی

  سلام خواب دیدم پسرم سوار بر اسب در دسته عزاداری هستش وبا اسب میرود اسب تنومندی هم بود لطف میکنید تعبیرش را بگویید

 61. مبینا

  سلام
  من خاب دیدم یه جای تاریک هستم امام حسین روبه روی من بود صورت نورانی داشت باهم صحبت نکردیم اسبش کنارش بود اسبش رو نوازش میکردم میشه بگید تعبیرش چیه؟

 62. نعمت اله رشیدی

  باسلام خواب دیدم اسبی سفید درازوکشیده بسیارمست وسرحال بود ینی اینطوری بنظرمیرسید که کره اسبی بوده که بتازگی از کره گی دراومده بزرگ وسرحال وقوی شده واینوبگم که این اسب سفید اسب نر بوده و با اسب ماده ایی جفت گیری کرده بود بطوری اون اسب ماده مثلا دریه مسیر رفت وبرگشت ۵۰۰متری فقط خونریزی پیداکرده بود و روی جاده را قطرات بسیاربزرگ ودرشت خون گرفته بود خلاصه بعدازاین قضیه را که درخواب دیدم ادامه اش درخواب دیدم که من با چندنفری ازفامیل ودوست واشنا خونه یکی ازاشناها بودیم ومیرفتم درهوای بارونی زمینشون نشاکاری (برنج)میکردیم بعد که اخروقت اومدیم خونه دیدم همون اسب سفید اومد توی جایگاه اسب همون خونه البته بازم بگم اسبی سفید دراز وبزرگ‌وکشیده اما زیبا پرصلابت دوست داشتنی بود
  لطفا خوابمو تابیرکنید .شب جمعه نزدیکای اذان صبح یا بعد ازاذان صبح بود که این خواب را دیدم .

 63. رقیه

  سلام
  مادرم در خواب میدید تو دسته عزاداری امام حسین هست وتو دلش میگه خدایا منو به حاجتم برسون ولی از انها میترسید و راه فرار پیدا میکرد وقتی فرار میکرد یه اسب باسوارش دنبالش بود ولی با مادرم کاری نداشتن ولی مادرم میترسید وقتی میدویید یه زره تو هوا راه میرفت باز رو زمین میومد و دوباره و دوباره
  ولی اخرش به مقصدش رسید
  ممنون از شما لطفا تعبیر خوابش رو بگین چی میشه

 64. علی

  سلام
  خواب دیدم یک اسب قهوه ای رنگی یک فرز را به دندان گرفته به طوری که نمتواند ان را کنترل کند و با ان خود را زخمی و خونی مالی کرد و من با حالتی ناراحت از خواب بیدار شدم

 65. امیررحیمی

  با سلام

  من وهمسرم رو سوار بر اسب سفید در خواب دیدم که اورا داشتم به مقصدی میرساندم در راه مانعی پیش آمد که از روی آن پریدم با ارتفاع بسیار زیاد مانند پرواز کردن بود که ترسیدم موقع فرود پاهای اسب بشکند ولی به سلامت نشست وبه راهمان ادامه دادیم دراین خواب همسرم در آغوش من بود مانند کسی که بیماری را جابه جا کند
  لطف کنید بگید تعبیر چیست

 66. امیررحیمی

  با سلام

  من وهمسر سوار بر اسب سفید در خواب دیدم که اورا داشتم به مقصدی میرساندم در راه مانعی پیش آمد از روی آن پریدم با ارتفاع بسیار زیاد مانند پرواز کردن بود که ترسیدم موقع فرود پاهای اسب بشکند ولی به سلامت نشست وبه راهمان ادامه دادیم دراین خواب همسرم در آغوش من بود مانند کسی که بیماری را جابه جا کند
  لطف کنید بگید تعبیر چیست

 67. محمد

  سلام بنده خواب دیدم داخل یه محیط ناشناس هستم و یک ماشینی در حال عبور بود توقف کرد از عقب ماشین یک اسب و یک کره اسب پیاده شدن روی یک پل متحرک که زیر پل پر از اب بود و دیدم کره اسب افتاد داخل اب و زیر اب همینجور ک نگاه میکردم وقتی بالا امد دیدم داداشممه میشه تعبیرشو بهم بگین

 68. هستی

  سلام من خواب دیدم که با اسب از بالای کوه پایین میومدیم و من سوار اسب نبودم فقط با خودم میاوردم اش کنارم هم یه نفر بود که اونم همراه من اسب اش رو پایین میاورد اسب ها رام بودن و رنگ تیره داشتن ماهم سوار بر اسب نبودیم فقط میاوردیمشون ازکوه پایین و پایین کوه جاده بود اون طرف جاده یوی با اسب اش میرفت که اونم سواری نمیکرد و نگر اش مثل ما تیره بود

 69. abbas

  با سلام
  خواب دیدم در خیابان راه میرفتم،از خونه دوستم که گذشتم ناگهان دوتا اسب ک انگار یکی سیاه ویکی قهوه ای یا مایل به قهوه ای بود،بسرعت به سمت من میومدن،سوارکارا هم انگار غریبه بودن وقصد داشتن با اسب من را بزنند،اسبها هم آروم نداشتن،جوری که وحشی بودن
  بعد هی دنبالم میکردن ومیخواستن با اسب جان منو بگیرند،فرار که میکردم،وارد مدرسه محلمون شدم،واونجا با چوب پاهای اسباشون رو شکوندم و وقتی دوتا اسب سوار به زمین افتادن دوتاشون رو کتک زدم.
  با تشکر

 70. مرضيه

  سلام. خواهرم خواب دیده که در خانه همسایه روبه رویی شون دو تا اسب قهوه‌ای در حال جفتگیری هستند و خواهرم شاهد این عمل آنها میباشد. تعبیرش چیه؟

 71. الناز

  سلام خواب دیدم پسر بچه ای سوار بر اسب سیاه به تندی می‌تازد در کوچه باغ ها و بعد کنار یک درخت ایستاد و بعد از چند لحظه دوباره شروع به تازیدن کرد . خیلی‌ تند میرفت اسبه سیاه با ترس بهش نگاه میکردم. لطفاً تعبیرش بهم بگید .

 72. فاطمه

  سلام
  مادر من چند سال پیش خواب میبینن که من با اینکه حدود ۱۲_۱۳ سال بیشتر سن نداشتم سوار یه اسب میشم. مادرم خیلی نگران هستن و به من میگن مواظب باشم. کمی که دور میشم اسب رم میکنه و دیگه معلوم نیست چی میشه. بعد یکی از خانم های همسایمون منو درحالی که کاملا بی حون بودم میاره پیش مادرم. بعدهم میگه که مردم. میشه بگید تعبیرش چیه؟
  فکر میکنم اسب سفید بوده

 73. زهرا

  سلام من خواب دیدم ک با پادشاه معامله کردم تا دو اسب ب من بدهد یک اسب قهوه ای و یکی سفید بعداز اینکه اسبهارو ب من نشون داد متوجه شدم ک نصف اسب ها انسان هست و نصفشون اسب یعنی انسان اسب نما بودن من یک اسب سفید ک دختری زیبا بود سوار شدم اما بعداز سوار شدن دسته ای از کفتار های خاکستری دنبالم کردن ک بعد از خیلی تلاش و فرار با اسب از اسب افتادم ولی با من حرف می‌زد اسبم ب خودم گفت ک برمیگرده

 74. محمد رضا ابراهیم پور

  خواب دیدم به جای ابروهایم دوتا اسب قهوه ای بدون ک یه شکل نبودن

 75. عباس

  سلام
  من خواب دیدم یکی از رفیقام شبیح یک اسب قهوی تیره و خیلی زیبا که من سوار بر او بودم و از میان مردم رد که میشدیم همه به این اسب نگاه می کردن ابس ابهت داشت
  و اینکه اسب برق میزد
  تعبیرش چیه ؟!

 76. عباس

  سلام من خواب دیدم که یکی از رفیقام شبیه یه اسب قهوی تیره و زیبا که من سوار بر او بودم و جلوی همه که رد میشدم همه به این اسب نگاه میکرد چون خیلی زیبا بود همه جذب این اسب شده بودن ابهت زیادی داشت
  تعبیرش چیه؟

 77. ز

  سلام من خواب دیدم که یک اسب سفید بسیار زیبایی وارد باغمون شد من نوازشش میکردم خیلی دوستش داشتم همسرم با نگاه تبسمی گفت خودتو واین اسب رو اذیت نکن اما من خیلی تو این خواب خوشحال بودم دوست نداشتم ازش دست بکشم تعبیرش چیه

 78. شیرین

  سلام خواب دیدم شوهرم سوار بر اسب سبز با خوشحالی به خانه اومد ولی حیوانات دیگر خانه به محض دیدن او غش کردند

 79. شیرین

  سلام من خواب دیدم که شوهرم بر اسب سبزی سوار شده و با خوشحالی به خانه میاد ولی بقیه حیواناتیکه تو خونه بودن همه به محض دیدن او بر زمین افتادند و غش کردند

 80. نائینی

  درود و خدا قوت ، من دیشب خواب دیدم اول تو ی کوچه ای هستم که ی عده ادم خیلی زیاد نشستن شمع روشن میکنن و خوشحالن و همه شمعها هم روشن بودن.من گوشیمو درآوردم فیلم بگیرم مثلا بزار اینستاگرام که چند ثانیه فیلم گرفتم گوشیم پر شد..و فقط یادمه که گفتم سلام دوستان عزیزم….. بعد ی صحنه دیگه دیدم تو ی علفزار یا گندمزار سبز هستم با همسرم که ی اسب سبز فوق العاده زیبا که موهاش بلند بود انگار که تعداد زید سگ و بز با طناب بهش وصل بودن دنبالش داشت میکشید بعد ی جا اسب از بقیه جدا شد و قشنگ اومد همشون رو هدایت کرد با دستش که دوباره برن پشت سرش و من به همسرم میگفتم نگاه کن چقدر قشنگ اینارو مدیریت میکنه…. تو ی صحنه دیگه از خوابم برادرم رو دیدم که سوار ی مشاین کروک(بی سقفه) و همینطور که هواسش به من بود تو عبور کردن رفت بالای ی تپه چمن سبز و ماشینش رو اونجا گذاشت من گفتم بهش حالت خوبه ؟گفت آره و میخندید…(البته برادر من یکساله به خاطر سرطان فوت شده) و ر نهایت خواب دیدم که میخوام بچه خودم و خواهرمو ببرم شهربازی.ممنون میشم تعبیر این خوابو بهم بگین..همش دنبال هم بود در حد 1 دقیقه شاید……

 81. هدیه سهرابی

  سلام
  من خواب دیدم که تو خیابون بودم با مامانم داشتم راه میرفتم بعد یه اسب قهوه ای اومد سمتم با صاحبش بود تا میخواست بیاد سمت من من خودمو کشیدم عقب صاحبش گفت از جات تکون نخور کاریت نداره منم به حرفش گوش دادم اومد سمتم منم اروم اروم نشستم بعد انگار دراز کشیدم اسبه اومد منو اروم بوسید منم دیگه ترسم ریخت بعد انگار رفتیم خونه صاحب اسب اسبه کوچولو شده بود خیلی ناز بود دوسش داشتم
  تعبیرش چیه؟

 82. شهلا

  سلام من دیشب اصلا حالم خوب نبود و به سختی خوابیدم.خواب دیدم سالگرد مادر بزرگمه و من برای نذری ۲تا سینی شیرینی گرفتم وپخش میکنم وقتی رفتم خونه و با همه ی جا نشسته بودیم یه اسب سفید با یه مرد سبز پوش تو اسمون دیدم همه داشتن توخواب اونو میدیدن گفت ارزو کنین و بعد شلیک کنین بهم دختر داییم شلیک کرد و یه چیزی مثل طلا و بوی خوش از اسمون می اومد رو زمین.

 83. مهری

  من خواب دیدم با ماشین توی صحرایی هستم یهو ی اسب مشکی میاد ک کلی بار روشه من ترمز میزنم میخوره ب اسب سیاه ولی اسبه چیزیش نمیشه د

 84. اتابک

  درود
  خواب دیدم ۲تا اسب قهوه ای یکیشون کره اسب خوشگل با دم خوشگل و یکیشون پیر تر بود . پاهای اسبها یه جایی گیر کرده بود لب پرتگاه بودن که منو خانمم نجاتشون دادیم که نیوفتن تو دره خاستم ببینم تعبیرش چیه؟

 85. پیمان

  سلام خواب دیدم در حال جنگ بودیم من افسر ارتش بودم وچتد تا حمله کردم ودشمنا رو کشتم واسیر گرفتم.بعد که من تصمیم گرفتم برم پیش خانوادم وسط پادگان با زن وبچه نشسته بودم که دشمن اسب های اصیلمون رو ترسوند واسب های رم کرده به خانواده من حمله کرده واونارو زیر دست وپا له کرد.توشون یه اسب قهوه ای خود نمایی میکرد.تعبیرش چی میشه.

 86. حنا

  سلام من خواب دیدم با شخصی که دوسش دارم تو یه دشت سرسبز قدم میزدیم که یک نفر به من یک اسب داد تعبیرش چی هست؟

 87. شیرین

  سلام من خواب دیدم اسبهای زیادی در خانه من هستن ولی کسی نمیتونست سوار اونا بشه چون زمین شل بود و اسبها مینشستن بیکباره همه زمین با اسبها فرو رفت و یک گودال بزرگ پر از آب بوجود اومد بعد جنازه دختر دایی ام اومد بالا

 88. ماهک

  سلام من خواب دیدم اسبهای زیادی در خانه من هستن ولی کسی نمیتونست سوار اونا بشه چون زمین شل بود و اسبها مینشستن بیکباره همه زمین با اسبها فرو رفت و یک گودال بزرگ پر از آب بوجود اومد بعد جنازه دختر دایی ام اومد بالا

 89. بهار

  من خواب دیدم توی اصتبل زیر نور ماه بودم ک یه جوشه از استبل اب تمیزی بود ک یه پسر خوشتیپ داشت شنا میکرد تو فاصله نزدیکش یه عالمه اسبای قهوه ای و مشکی اروم تو اون فضای کم بودن منم پسر ک از اب بیرون اومد رفتم توی اون اب شنا کردم تعبیرش چیه؟خواهش میکنم راهنماییم کنین

 90. مهسا

  سلام من حواب دیدم ی اسب سفید نوی چاه حیاطمون بود ولی بیرون نیومد معنیشو بگید لطفا

 91. Ahmado

  سلام بنده دو تا اسب به رنگهای یکی خرمایی روشن ودیگری تیره (فندقی)و یک گاو به رنگ خرمایی در خواب دیدم که در اتاق پذیرایی با طناب بسته بودن به هر گوشه اتاق و من ایستاده در اتاق بودم یکی از اسبها خیلی پرخاشگر بود من از اون میترسیدم ولی گاو و اسب دیگر آرام بودن در آخر اون اسب پرخاشگر از بس پالا پایین میکرد به زمین افتاد و من از اتاق خارج شدم

 92. پری گل محمدی

  سلام
  من خواب دیدم با ی پالتو بلند قهوه ای و چمدان بزرگ قهوه ای
  خیلی مسلط و محکم از روی پله های محکم که آب زلال و شفاف جاری میومد،بالا میرفتم چندتا زن و مرد خارجی از پله ها میومدن پاین منو نگاه میکردن .اما من اصلا توجه نمی کردم همچنان میرفتم بالا

 93. مهسا خانوم

  من خواب دیدم برادرم یه اسب سیاه رو اورد و به دست من داد و گفت این اسب و همین الان از مسابقه اوردم .اولش از اسی ترسیدم ولی بعدش دیدم اسب با من شوخی میکرد دیدم اسب مهربونیه و بعد بردمش اصطبل و در اصطبل هم یه اسب طلایی رو دیدم.

 94. هانا

  سلام من این خواب را دیدم و میخواستم بدونم تعبیرش چیست
  خواب دیدم رو به روی دریام و در آب که تلاطم داره اسب ها با رنگ های مختلف است و نگاه می کنم و بعد بخاطر تلاطم اب میرم توی یه خونه خرابه ای که این اتاقک پنجره ای ندارد در همین حین یک اسب ارام سفید دنبالم میاد و سرشو میکنه تو از در خرابه و بهم نگاه می کنه ولی من تو خرابه بچه 5 ساله شدم
  من یک خواستگار داشتم که سر مشکلاتی رفت و چند سال بود یه پسر دیگه بهم علاقه داشت و الان قبولش کردم و خواستگارمه یه پسر دیگم در همین حین که این پسر رو قبول کردم بهم پیشنهاد داد ردش کردم می خواستم بدونم به این ربط داره یعنی این اسب این پسریه که قبولش کردم یا پسر دیگست ؟و اینکه توی خرابه میرم و کوچک میشم چه معنایی دارد

 95. هانا

  سلام من این خواب را دیدم و میخواستم بدانم تعبیرش چی می تواند باشد
  لب ساحل بودم اسب هایی با رنگ های مختلف در آب بودند و آب متلاطم بود و من به اسب ها نگاه می کردم و بعد یه دفعه دیدم دریا تلاطم داره رفتم در یک خرابه که اتاقک خرابه ای بود که پنجره نداشت و یه دفعه یه بچه 5 ساله شدم در این زمان یه اسب سفید آرام امد و سرشو کرد در خرابه و با آرامش بهم نگاه می کرد .

  من یک خواستگار داشتم که سر مشکلاتی از دستش دادم و الان یک فرد دیگه خواستگارم هست که چند سال بود منتظرم بود و الان قبولش کردم و این خواب رو دیدم آیا اسب سفید این فرده یا اینکه معنای دیگری دارد؟ در عین حال پسرای دیگه ای هم قبلا بهم پیشنهاد دادن و یه پسر دیگم جدید در حین اینکه این فرد رو قبول کردم پیشنهاد داده و رد کردم

 96. امیر

  سلام،من خواب دیدم کل ایران توسط غول ها تصرف شده و انسان هارا نابود میکردند من با خانوادم تونستیم فرار کنم تو یه جنگل با یه اسب سفید آشنا شدم اسب بمن وفا نشون داد و تو خلوت وقتی سوارش میشدم با من حرف میزد. یادمه یه بار جلوی خانوادم لباسم اوفتاد اسب برش داشت بهم داد ..
  گذشت بازم غول ها پیدامون کردن من خواستم فرار کنم خانوادم گفتن اونا میمونن دیگه خسته شدن.. ولی من فرار کردم رفتم سراغ اسبم دیدم نبود .شب‌ بود هرچی گشتم پیداش نشد حتی صداش میزدم. یسری حیوون پیدا کردم ولی اونا گاو بودن هرچی گشتم اسبم پیدا نکردم واسه فرار. بعدش از خواب پریدم.

 97. راضیه

  سلام من خواب دیدم که سوار اسب مشکی هستم و دارم با سرعت میرم که جایی مثل رودخانه از با اسبم در حال غرق شدن هستم اما نجاتش دادم نذاشتم غرق بشه. ولی توی خواب حتی زیر آب رو هم دیدم.ممنون

 98. فاطمه امین

  سلام و خسته نباشید
  تو خواب دوتا اسب تیره بودن تو یا فضای بزرگ اما شبیه خونه بود من دنبال چیزی از یه دیوار مانندی بالا رفتم اون سمتش یه استخر بود که داخلش یه اسب بزرگ داشت شنا می کرد به اون دوتا اسب گفتم می خوام برم اون سمت این نمیزاره یکی شون از دیوار بالا اومد داشت میرفک داخل استخر اون یکی اسب با دهنش گرفتش نزاشت بره باهاش صحبت کرد که اون قویتره تو رو اذیت می کنه و انداختش پایین بعد اون اسب از استخر اومد بیرون رفت تو اتاقی که اون دوتا اسب بودن اما کاری باهاشون نداشت منم رفتم یه کلید برداشتم در اتاق رو باز کردم برم بیرون امد بهم‌حمله نکرد در ضمن این تواز رو ساعت ۹ تا ۱۰ صبح دیدم تعبیر چی می تونه باشه

 99. Beshta

  با سلام
  من خواب دیدم که بالی یک اسب سیاه سوار هستم که دارای زین میباشد خیلی جالب بود همزمان من همراه با آن مار رانیز دیدم دومار یکی را خواهرم میکشت ولی دیگر زنده بود
  تعبیر خواب من چیست؟

 100. امیرحسین

  سلام خواب دیدم یه اسب قهوه‌ای نشسته رو سینم و تلاش میکردم بلندش کنم و به سختی نفس میکشیدم و یهو بلند شد یا خودم هولش دادم و نفس عمیق کشیدم و از خواب پریدم …تعبیرش چی میشه خوبه یا بد ؟؟

 101. Mohsen

  سلام خوابی که دیدم بعدظهور بود ساعت دو ناگهان چند اسب سیاه بدونه سرنشین باسرعت زیاد توحیاط خونه مان دورمیزدند ومردم هم جمع شده بودند توحیاطمان

 102. امید

  سلام در خواب اسب سفید و خوش اندام رو دیدم که مردی با ضربات چاقو میخواست بکشه اما اسب فرار کرد و اومد تو پشت بام خونمون پناه گرفت و پدرم اونو قایم کرد تا اون مرد پیداش نکنه اما از اسب خونی نمیومد و تو خونمون یه کره اسب زیبا همرنگ خودش زائید اون مرد اومد دنبالش کره اش رو دزدید اما من پیداش کردم ممنون میشم تعبیرشو بگید.

 103. مولود ملکی

  سلام.من با یه آقایی آشنا شدم
  ایشون قبل اینکه منو ببیند توی خواب دیده بودند ک یه خانمز با موهای عرمشکی بلند و پیراهن سفید کنار یه دریای خیلی زلال هستند ک ۴تا اسب ب رنگ‌سفید و مشکی و قهوه ای و زرد هست،میگفت بعداز اینکه شمارو در دنیای واقعی دیدم متوجه شدم شما اون خانومید…خلاصه اینکه این آقا میگن از شما توی خواب پرسیدم همه اسبها مال شماس ولی شما گفتی نه فقط سفیده مال منه و دهنه اسب رو گرفتی و در امتداد دریا ازم دور شدی ولی من اونجا موندم و اسبها رو تماشا گردم…. تعبیر خواب این آقا چیه

 104. میر احمد

  خواب دیدم که اسب گله را دیدم تمام شان وقتی از محل تیر میشدند ان یکی اخری که به رنگ سرخ رنگ بود سوار شدم و دواندم بعدا بعداز سواری ان اسب را گم کردم و بعدا همرای کسی که نمیشناختم رفتیم جایکه اسب را بردن ٰپس گرفتن تا پس اسب را بیگیرم اما بعدا نمیدانم چی شد بیدار شدم فگر کنم

 105. لیا

  من خواب دیدم چندتا پسر جوان و نوجوان در خیابان پرسه میزدن و یک اسب سفید هم در خیابان بود اولش خیلی آرام بود ولی وقتی یکی از اون نوجوونا سوارش شد اسب شروع کرد ب شیهه و پریدن اینور و اونور ک ناگهان اون پسرِنوجوون رو پرت کرد ب سمت تیر برق و تیر برق تکون خورد من اولش فک کردم اون نو جوون یا معلول میشه یا میمیره، ک با صدای بلند ب دوستاش گفتم ب داد این بدبخت برسید ولی دوستاش فقط نگاه میکردن ک یهو اون پسرنوجوون بلند شد و با تمام قدرت ب سمت اون اسب دوید و از اون اسب انتقام گرف اسب هم روی زمین افتادو مرد ک همون لحظه یه سگ سمت اسب اومد و تلاش میکرد ک اسب رو بیدار کنه و با دست سر اسب رو بلند میکرد ولی اون دیگه مرده بود،صحنه ی غم انگیزی بود و من دلم برای اون اسب سوخت و با خودم گفتم سگ واقعا باوفاست، دو بار دارم ارسال میکنم ممنون میشم تعبیر کنید

 106. لیا

  سلام
  من خواب دیدم چندتا پسر جوان و نوجوان در خیابان پرسه میزدن و یک اسب سفید هم در خیابان بود اولش خیلی آرام بود ولی وقتی یکی از اون نوجوونا سوارش شد اسب شروع کرد ب شیهه و پریدن اینور و اونور ک ناگهان اون پسرِنوجوون رو پرت کرد ب سمت تیر برق و تیر برق تکون خورد من اولش فک کردم اون نو جوون یا معلول میشه یا میمیره، ک با صدای بلند ب دوستاش گفتم ب داد این بدبخت برسید ولی دوستاش فقط نگاه میکردن ک یهو اون پسرنوجوون بلند شد و با تمام قدرت ب سمت اون اسب دوید و از اون اسب انتقام گرف اسب هم روی زمین افتادو مرد ک همون لحظه یه سگ سمت اسب اومد و تلاش میکرد ک اسب رو بیدار کنه و با دست سر اسب رو بلند میکرد ولی اون دیگه مرده بود منظره ی غم انگیزی بود و من دلم برای اون اسب سوخت و با خودم گفتم سگ واقعا باوفاست

 107. nn

  سلام من تو خواب دیدم که با خانواده با ی وسیله عجیبی شبیه موتور کالکسه به ی خونه ای رفته ایم که اون خونه و اهالیش هم فقیر به. نظر میرسیدن و بعد درب درشون داخل حیاط یدونه کره اسب که رنگ سرمه ای داشت ولی حالت اسب های فانتزی رو داشت بدن گرد و موهای دم و گردنش شبیه کرک بود و عجیب و زیبا ب نظر میرسید و من میخاستم نوازشش کنم و بعد دوباره با خانواده سوار کالسکه شدیم و رفتیم و اون خانواده هم به ما فک کنم غذا تعارف میکردن و مهربون بودن .. تعبیرش چ میشه؟

 108. soli

  سلام خسته نباشید.من خواب دیم تو یه جایی بودم ک انگار یه کبله اونجابودو دریاام کنارش بود.دوتا اسب چاقم بودن قهوه ای…منم تو یه قایق بادی بودم ک تو خواب احساس کردم باردار هستم شاید البته..بعد یکی از اسبا با شدت به من حمله کرد میخواست به خودم بزنه ک یهو انگار یکم راهشو کج کردو فقط زد به اون قایق بادی.منو پرت کردو یهو از خواب پریدم تعبیرشو میشه بگین ممنون

 109. پرگل

  سلام،من دیشب خواب دیدم در باغچه خانمان هستم ودرحال چیدن گلابی های رسیده ازدرخت هستم،درهمین حال متوجه شدم اسب مشکی که نمیدونستم ازکجا آنده ومال کی هست وارد باغ شد.
  لطفا تعبیرش رابگویید

 110. فائزه

  سلام.من بعدظهر خابیدم و خاب دیدم رفتیم ی منطقه خیلی سرسبزی..
  بعدداییمم اومد اونجا داشتیم باهم حرف میزدیم ک یهو دوتا اسب داشتن بسمتمون میومدن من اومدم کنار ماشین ولی داییم دویید رفت ک سوار اسب بشه و بگیرتش ولی اسب اروم نمیشد…
  یکی ازاسبا یهو غیبش زد ولی اون یکی اسب ک داییم دنبالش بود اومد سمت من و دستاشو گزاشت روی ماشین و ارومشد..میخاسم سرشو توبغلم بگیرم داشتم صورتشو نوازش میکردم ک بیدارشدم
  تعبیرش چیه؟!!

 111. محمدحسین

  سلام من خواب دیدم دریک مزرعه انواع اقسام اسبهابارنگهامختلف البته سفیدوقهوه ای بیشتربودویک اسب قهوه ای درازکشیده بوددرمزرعه ولاغربودانگارخواب بود

 112. سوری

  سلام
  من جدید خواب یک اسب سیاه فوق العاده زیبا رو دیدم، که حاله ی زیبایی از آتش احاطه اش کرده بود، و اسب می درخشید، هیچ پس زمینه ای هم نبود و تصویر کاملا سیاه که وسطش یک اسب سیاه اتشین انگار داشت با من حرف می زد یا به من نگاه می کرد،، تعبیرش چی میشه،، ممنون میشم پاسخ بدید.

 113. اسی

  با سلام و احترام
  من خواب دیدم که در خونه رو باز کردم دیدم چند تا اسب تو کوچمون هست.و اومدم خونه ۱ قند برداشتم اومدم دم در یه اسب دوید اومد قند رو بهش دادم خورد و یهو اسب های دیگه اومدن جلو چون اونا هم قند میخواستن.که از خواب بیدار شدم.انشاالله تو تعبیرش جیب خالیه ما رو کسی نزنه.

 114. لیلا

  سلام خواب دیدم اسب دارد گاو زنده میخورد
  تعبیرش چیه؟باتشکر

 115. مجید

  سلام من خواب دیدم دوس دخترم بر اسبی قهوه ای سوار شده واسب دوییید بعد دوس دخترم افتاد بر زمین تکون نخورد بعد همه پول هایش از کیفش ریخت زمین و من پول هایش را ک جم میکردم دیدم یک نفر هم پول هایش را جم کرد گزاشت جیبش و فرار کرد ممنون میشم تعبیرش را بدهید

 116. M.H

  سلام. وقت بخیر. من خواب دیدم که یک اسب قهوه ای روشن خریدیم. این اسب خیلی آرام و رام در حیاط خانه ایستاده بود اما با سلفون پیچیده شده بود. من تلاش کردم که سلفون را با احتیاط از رویش باز کنم اما نتوانستم و دایی ام به همراه پدرم که چند سال پیش فوت شده سلفون را به راحتی از رویش برداشتند.

 117. ش م

  با سلام
  من خواب دیدم چند اسب و یک گاو روی زمین خوابیده و دست یا همون پاهای جلویشان را ندارند و من با مهربانی برای اونها دست مصنوعی میگزارم.و البته اسبی که در حال مداواش بودم خیلی هوشیار بود و با چشمهاش با من حرف میزد.ممنون میشم اگر تعبیرش رو بفرمایید

 118. علی

  سلام
  خواب دیدم اسب سیاهی با سرعت به دنبال من میدود و منم با سرعت از دستش فرار میکنم و میترسم و در آخر دیگر توانی ندارم و گیر میفتم

 119. مهدیه

  سلام خواب دیدم یک اسب سیاه که وسط پیشانی علامت سفید داشت به من حمله کرد من مخفی شدم یک زندیگه ای هم بود که او هم همراه من مخفی شد اسب به او لگد میزند در واقع او سپهر من شده بود . و بعد اسب دنبال بچه هاب من کرد و بعد دوتا شدند و من به این اتاق اون اتاق مخفی میشدم

 120. نرگس

  سلام من ی خواب درمورد اسب دیدم ولی ترسناک بود . مثلا حس میکردم اسبه نیروی شیطانی داره . خواب دیدم دوتا مجسمه اسب خریدیم که یکیش متوسط بود و رنگش نرمال نبود ابی بود . تواتاقم بود دیدم یهو گم شد کل خونه دنبالش میگشتیم . من ازش میترسیدم . بعددیدم پیداش کرد مامانم به عنوان تزیینی گذاشت کنار ی اسب سیاه تو اتاقم ولی من از اتاقم فرار کردم .اسبه نرمال نبود ی بار مجسمه کوچیک بود ی بار بزرگ .

 121. فاطمه سادات

  سلام من خواب دیدم ک خونه ی پدر بزرگم هستم افسار یک اسب سیاه یا قهوه ای رنگش رو دقیق یادم نیست دست یکی از بچه های کوچیک خانواده هست و اون اسب خیلی رام هست و من وقتی روی سر اون اسب دست کشیدم خودشو ب من نزدیک کرد انگار ک خوشش اومده بود و احساس نزدیکی ب من داشت تعبیرش چیه؟

 122. حسین صفرزاده

  عرض سلام و وقت بخیر
  دیشب خواب دیدم در یک منطقه سرسبز یکی از دوستانم بطور ایستاده بر روی اسب سفید بسیار تمیز و براق مشغول سوارکاری هستند تعجب می کردم که چطور سرپا میتونن وایستن
  در ادامه نیز دیدم که دوست اسبش رو عین دروازه بانهای فوتبال تمرین میدن و توپ رو با دستاشون میندازن و البته از قبل با دستشون به اسب مسیر توپ رو نشون میدادن و بعدها توپو مینداختن اسب با دستاش توپو میپرید و میگرفت
  ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید.
  باتشکر

 123. علی

  باسلام
  جناب خواب دیدن زمان خاصی دارد که میشه بهش اعتنا کرد، من نزدیک غروب خواب دیدم که یه اسب سیاه با رنگ سفید رو پیشونیش داشت حمله میکرد و‌با سرعت بسمتم میومد منم در رو محکم بستم ولی ضربه اش به درب‌خونه بحدی شدید بود که در آهنی رو کج کرد
  این تعبیرش چیه

 124. رویا

  سلام من خواب دیدم که اسبی قهوه ای واد خانه شد پدرم هم بود من اونو نوازش کردم و تمیزش کردم بعد اسب رفت داخل حیاط و نشست من اب و هویچ ریختم براش اما نخورد اما توی خواب میگن این اسب ماله همسایمونه ممنون میشم بعبیر کنید

 125. kaid

  راستی نگفتم اسب زین یا هیچ چیزی نداشت فقط یه دهنه داشت که براش راحت بود…با تشکر

 126. kaid

  سلام
  من خواب دیدم یکی از معلم هامون اومده خانه ی ما . تو خواب من یه اسب سیاه و سفید داشتم که رفته بود داخل یخچال و هر کاری می کردم نمی تونستم بیارمش بیرون .
  یه بار دیگه رفتم که در بیارمش اما نتونستم بعد همون معلمم که معلم خیلی خوبی هست اومد از یخچال اسبو در آورد اسب وقتی اومد بیرون از توی آشپزخانه اومد بیرون رفت کنار بخاری چون خیلی سردش بود
  بعد از اینکه گرم شد بردمش بیرون توی خیابان اما خیلی کم خونه دور ما هست .رفتم کنار زمین که پهلو خونمونه نگهش داشتم خیلی دوستش داشتم انگار 100سال بود داشتمش گفتم جات خوبه گفت آره گفتم گرسنته گفت آره من زود دوییدم رفتم نصف نان آوردم براش اون هم پشت سرم اومد داخل حیاط بعد تشنش شد گفتم تشنته گفت آره بهش آب دادم گفتم اینجا وایسا. (زمین کنار خونه ) رفتم داخل و برگشتم بعد یکم نوازشش کردم و تا سر کوچه باهاش سواری کردم .بعد آوردمش سر جاش رفتم داخل بعد نیم ساعت اومدم نبودش . خیلی ناراحت شدم انگار یکی از خانوادم گم کرده بودم بعد نگاه کردم تا بیشتر همسایه هامون اسب دارن یکیش مثل اسب من بود وقتی اسب همسایه رو دیدم خواستم صداش کنم چون شبیه اسب من بود اما اسم اسب هر کاری می کردم نمی اومد داخل ذهنم چون اسم نداشت صداش میکردم اسب بیا اسب بیا. اما مطمئنم که اسب من نبود گم شده بود بعد اومدم داخل خیلی خیلی ناراحت شدم بعد از خواب پریدم تا قلبم تند تند میزنه .
  لطفا لطفا حتما تابیرش رو بگید .ممنون.
  علی هستم از یاسوج

 127. فاطمه

  سلام ، من تو خواب دیدم که یه اسب کوتوله و پر مو ، به رنگ قهوه ای ،طوری که یال هاش ریخته بودن جلوی چشمش و دم پرپشتی هم داشت ، از در خونمون اومد تو حیاط اولش ترسیدم بعد اومد پیش من که تو حیاط نشسته بودم همون لحظه برامون مهمون اومد و اون اسب خودش از همون در خونه رفت.

 128. مسى

  سلام من خواب ديدم تو ماشين نشسته ام ويكى پشت سرم با اسب داره دنبالم مياد به خواهرزادم كه راننده بود گفتم آرومتر كسى دنبالمونه يدفعه اى يه مانع خيلى بلندى جلومون بود اونو به راحتى رد كرديم ولى من گفتم ماشينو نگه دار تا بااون شخصى كه پشت سرم با اسب بود حرف بزنم و اومد سمتم ميخواست خواستگارى كنه

 129. گیتا

  سلام خواب دیدم توی زمین مسابقه بزرگ بودم،که به غیرازمن آدمهای بسیاری هم بودن درحال جنگ کردن با اسب هابودن،،اسبهای زیادی از زمین بیرون میامدن،کسانی داشتن زمین وحفرمیکندن که اون اسب هااز زمین بیرون میامدن وباسرعت تمام به سمت آدمهاحمله میکردن یه سری از آدمها پیروز میشدن ویه سری میمردن یدونه اسب هم بسمت من حمله کرد من خودم وزدم به مردن اما اون پرشی کرد وروی من افتاد اسب بزرگ وقهوه ای رنگ بودمن به سرعت خودم واز زیرش بیرون کشیدم وفرار کردم فکر کنم بدنبال من کرد.هنگامی که اسب هااززمین بیرون میامدن همراه با آبی خروشان از زمین بیرون میزدن که همگی بزرگ وقهوه ای رنگ وبسیاروحشی بودن مانند اسب های تازی،ممنون از سایت شما.

 130. Mari

  سلام وقتتون بخیر من ساعتای۲نصفه شب خاب دیدم ی اسب سفیدنجیب داشت گریه میکرد..منم گریه میکردم..میشه تعبیرش روبگین ؟؟؟

 131. علی

  سلام در خواب دیدم خواهرم با یک اسب سفید می یاد و وقتی نزدیک من میرسه خواهرم از روش میفته وبا پاهاش میخواهد او را بزند و من هر کاری میکنم نمیتوانم اسب را رام کنم تا سوار شم

 132. فهیمه

  سلام وقتتون بخیر .عذر میخوام من در این خواب سه تا حیوان رو دیدم ممنون میشم وقت بزارید برای تعبیر. من خواب دیدم یه راه مستقیمی رو میرم بعد سه تا سگ با سرعت از کنارم رد میشن یک قهوه ای دوتا دیگر کرم رنگ صدمه نمیزنن ومن ترسی ندارم راه رو ادامه میدم اینبار یک سگ قهوه ای با سرعت از کنارم رد میشه به همون صورت قبل دوباره ادامه میدم بعد اسبی رو از دور میبینم انگار اسب سطحی بالاتر از سطحیه که من هستم مثلا دو تا سه پله بالاتر بعد در صحنه بعد در همون فضا هستم دارو درخت وسبزه ای نیست زمینش سیمانیه مثل سوله مانند شاید ! بعد اسب رو میبینم قهوه ای متوسط وبسیار زیبا من مشغول نوشتن میشم در همین حین صدای شکسته شدن یا به هم خوردن دوجسم شکستنی رو میشنوم به پشت برمیگردم اسب رو میبینم پاکتی به دهان داره واضحه میخواد منو به سمت چیزی جلب کنه بعد پاکت رو میندازه زمین وقتی میرم نگاه میکنم میبینم داخلش دوتا فک که تازه متولد شدند قرار داره یه جورایی به هم چسبیدن وتکون میخورن بعد مادر فوک ها پیشم هست بدون اینکه اسیبی بزنه وچیزی که برام جالبه انتهای بدن فک ها شبیه پری دریاییه .پیشاپیش از شما تشکر میکنم بابت تعبیری که میفرمایید

 133. سمیه

  سلام من خواب دیدم تو یه خونه بودم که غریبه بود واسم نمیشناختمشون یه دسته اسب از حیاتشون رد شد تا رفتیم نگاهشدن کنم از تراس خونه یکی از اسب ها که رنگش سفید بود منو دید امد نزدیک تراس منم دستمو به طرفش دراز کرد اسب اوند دستمو بو میکرد یه جورایی میخواست بهم سواری بده میخواستم ببینم تعبیرش چی میتونه باشه

 134. نگار

  سلام من خواب دیدم که شکم یه اسب رو پاره کردم و رفتم داخلش انگار مثل در بود به جایی که میخواستم برم . اسب درد میکشید ولی خودش اجازه داد شکمشو پاره کنم . تعبییرش چیه ؟

 135. Sepide

  سلام من خواب دیدم که سوار شدم بر اسب قهوه ای و با سرعت میرم به طرف روستامون و وقتی رسیدم روستامون دیدم همه نشستن زمین کل فامیل هامون تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما مقام و جایگاه خاصی پیدا خواهید کرد که از اطرافیانتان ای درجه ورتبه بالاتر است و بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 136. علی حیدری

  سلام
  من در خواب دیدم اسب سیاهی بدنبالم هست و هر جا میرفتم از ترس بدنبالم می آمد و میخواست به من آسیب بزنه و من خیلی ترسیده بودم و فرار میکردم و هر دفعه که به من می‌رسید پدرم جلویش را می‌گرفت و دوباره از قسمت دیگه به سراغم می اومد با خشم و این بارها و بارها اتفاق افتاد و شب خیلی بدی داشتم و تنها پدرم مزاحمش شد لازم به ذکر است پدر من مرا در زندگی خیلی اذیت کرده و من چند ماهی کلا خانه پدر نمیرم و برای همیشه قیدش را زدم
  ممنون ازشما

 137. Banoo

  سلام من خواب دیدم تو یه زمینی هستم بعد در قهوه ای بود باز کردم اسب قهوه ای بود اونجا هیچی هم روی بدن اسب نبود بعد یهو دیدم تو خونمون هستم میخوام بخوابم اسب التشو اول فرو کرد داخل مقعد خواهرم بعد اومد پشت من به حالت خوابیده فرو کرد و دراورد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما از خواسته های غریزی شما نشات می‌گیرد و اینکه احتمالا شما تمایلات جنسیتان نا حدی بالا است و آن ها را پاسخگو نیستید و اینکه که اگر جانوری با تو آمیزش کند و تو مفعول باشی، تعبیرش خوب نبوده و دشمن به تو آسیب می‌رساند و شکست می‌خوری ولی اگر تو باحیوان آمیزش کردی، تعبیرش خوب می‌باشد و دشمن را شکست می‌دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 138. محمدرضا

  سلام
  دیدم که اسبی مشکی و سرحال را نوازش میکنم.
  پیش روم خوابید که دیدم سینه هایی سفید و درشت به مانند زنان دارد.
  .بعد از یکبار نگاه کردن با شرم و به خاطر دوری از گناه دیگر به آن نظر نکردم.
  با چشمانش خیره به من نگاه میکرد طوری که انگار حرف میزد.

  اسب مشکی به حالت نشسته در آمد که روی آن بنشینم.اسب زین نداشت اما رو آن نشستم.دخترم هم ناظر بود.
  اسب ابتدا آرام و سپس به تاخت در خانه میدوید.و من به حالت سوارکاری تقریبا ماهر روی آن سوار بودم.
  تا اینکه ایستاد و من از آن پیاده شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشات گرفته از احساس و غرایز و نیاز جنسی شما بوده است و اینکه تعبیر به جا و مقام نیک هم دارد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 139. معصومه

  سلام خواب دیدم روی اسبی قهوه ایی سوارم در پشت سرم هیت عزاداری هست وقتی سرچرخاندم تا پشت سرم را ببینم ناگهان بین دسته عزاداری یه اسب بزرگ را دیدم که سر کره اسبی را در دهان گرفته و می کشد ممنون میشم تعبیر را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما به جا و مقام بالایی خواهید رسید واما باید مراقب باشید که به مقام شخصی دیگر لطمه وارد نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 140. سلین حمزه

  سلام وخسته نباشیدخدمت شما.من خواب اسبی رودیدم قوی ودرشت که به سمت من میتاخت.جوری که منم دوست داشتم سوارش بشم .ممنون میشم تعبیرش رابگویید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب اسب به این تعبیر است که اول نیک است و دوم آنکه به این صورت است که مقام کاری خاصی را دریافت خواهید کرد که خودتان هم به آن علاقه دارید که خیر است برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 141. ساره

  سلام. خواب دیدم رفتم خونه فامیلمون …بعد دیدم یک اسب سفید تو خونه هست و من با یکی از فامیلها تو خونه نشستم حرف میزنم و اسب سفید هم راه میره….تو حیاط خونه هم یک اسب سیاه سرکش هست..

 142. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که یک کسی در خونمون در می زنه بعد مامانم در رو باز کرد و یک اسب سیاه رنگ وبزرگ از در وارد شد که همش بالا و پایین میپرید و میدوی ولی من با اینکه خیلی بزرگ و سرکش بود خوش حال بودم .و یک بار قبل از این خواب ،خواب دیدم که یک اسب که در شب در تله افتاده بود نزدیک بود بیوفته داخل یک رود خانه از همه التماس میکردم که نجاتش بدن و گریه میکردم هیچ کسی نجاتش نداد .ممنون میشم اگر تعبیرش رو بهم بگین ممنون

 143. فزی

  من خواب دیدم که دوتا اسب بهم داده شده یه سفید یه سیاه تو خونه مادربزرگم بودم داشتم کالسکه آماده میکردم که به کالسکه وصلشون کنن .اسبها گوشای خیلی بلند و پشمالو داشتن ولی خیلی به حرفم گوش میدادن سیاه رو از خونه بردم بیرون رفت خونه یکی از همسایه ها منم با خودش برد اما باز با هم برگشتیم اتگار که از این اسب پونی ها بود تعبیرش چیه آخه من کلی گیج شدم

 144. امید

  من در خواب دیدم اسب با پوزه منو سه متر پرت کرد

 145. محمدرضا

  سلام من دیشب خواب دیدم که شب موقع خواب در اتاق همسرم گفت یچیز سفیدی از پشت پنجره ردشد من بلند شدم نگاه کردم دیدم یک اسب سفید خیلی درشتی وسط حیات خانه هست یالش بور و دمش هم بور بلند بود خیلی اسب خوشکلی بود روی پهلوهای اسب هم دوتا لکه خیلی کمرنگ قهوه ای بود همینجور که داشتم نگاهش میکردم دیدم که یه کره اسب سفید هم هست اومدم کره اسب بگیرم رفت و پرید لب دیوار همسایه ام اون گرفت و اسب بزرگ هم یه گوشه حیات خانه ما از طرف خانه همسایه ام دیوار را ریخته بود پایین داشت درستش می‌کرد اسب از همونجا رفت تو خانه همسایه این خواب تعبیرش چیست با تشکر از شما

 146. مهرناز

  من اسب سواری میکنم.. یه اسب هست که چالش هست برامون تو اسطبل بسکه چموشه اما سواری ازش بگیری از عالی ترین اسبهاست..
  دیروز مشکل بزرگی داشتم و وقتی خوابیدم خواب دیدم که همون اسب به اسم سالار که خیلی بزرگ و عضلانی هست تحت فرمانم تو هیابون و حتی خونمون..حتی توی مسیر بلند میشه روی جفت پا و دوتا دستش رو میزاره روی دستام و مثل دوتا دوست ک خیلی همو درک میکنیم راه میرفتیم..از لحاظ درونی خیلی بهم نزدیک‌شده بودیم..
  تعبیزش رو میخوام بدونم..
  در واقعبت این اسب با کسی دوست نمیشه چون خیلی چموشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما برای مقامتان تلاش خواهید کرد و در این مسیر مقامتان حفظ خواهد شد و دیدن اسب در خواب و دوستی با اسب به این صورت تعبیر خواهد شد که شما با جا و منزلت جدیدتان آشنا خواهید شد که خیر است و اینکه خواب شما می‌تواند بر دلیل افکارت و راه حل پیدا کردن برای دوستی با آن اسب هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 147. محمدرضا

  سلام خواب دیدم که جلوم بسیاری اسب سیاه پشت سرهم که از زمین ب سمت اسمون پرواز میکنن و من در حال نگاه کردن به اونام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که مقام و مرتبه شما از آن چه که هستید بالاتر می‌رود و اسب سیاه نشان بر خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 148. زهرا

  زهرا
  سلام من خواب دیدم یک اسب زیبایی به رنگ صورتی با یال های سفیدیاکرمی که زبان آدمیزاد را هم میفهمیدبااشاره من وبه سرعت خیلی زیاد به طرفم آمد.دخترم را که تو خواب حدودسه یا چهارساله بودسوار آن اسب کردم وبا سرعت زیاد سواری میداد. حتی به اسب گفتم تند نرود که به دخترم آسیب نرسد گفت نه مواظبم. ضمنا دخترم 18 سالش هست.

 149. علی همتی

  سلام وقت بخیر من پسری دارم که قصد مهاجرت از ایران به اروپا رو داره (قاچاق) و خواب دیدم که سوار بر اسب سفیدی هست و به من میگه که به مقصدم رسیدم

 150. ؟

  سلام،خواب دیدم منو چندنفر دیگه توحیاط خواب بودیم که یک اسب سفیدوبزرگ باسرعت درو شکست وارد حیاط شد ودنبالش چند اسب سیاه و طوسی و یک اسبی که دندان گرگ داشت میدویدن که بگیرنش و بعداز چند دور دویدن اسب سفید رو گرفتن و اسب طوسی شلاقش زد اسب سفید خیلی مظلوم داشت بمن نگاه میکرد.

 151. Elly

  سلام.
  من خواب ديدم كه اسبي مريض احوال است و در حال مردن و من به او كمك ميكنم تا زنده شود و آن اسب بهتر ميشود.ميشه بفرماييد تعبيرش چيه؟ممنونم

 152. رقیه

  در ۷خواب اسب قهوه ی و زیبا در آسمان دیدم و او به ستاره تبدیل شد،یک کم جلوتر دلفین هم دیدم چه تعبیری هست؟

 153. م.م

  سلام..من خواب دیدم..کسیکه باهاش مشکل خانوادگی ودادگاهی داریم برسرزمینهای شریکی پدران…سواربراسب به طرف من اومد…من باهاش دعوامیکردم..واوهمچنان سواراسب بودومن میگفتم براچی پاتوگذاشتی اینجا..تعبیرش برای من یابرای اون شخص؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این صورت می تواند باشد که ممکن است شما ایشان را در خواب خود به صورتی بزرگ دیده اید چونکه ترس شکست از ایشان دارید و از طرف دیگر هم ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان در این موضوع ممکن است بر شما پیروز شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 154. رضا

  سلام من خواب دیدم که تو یک دشت سرسبز داشتم یک اسب شاخ دار رو میگرفتم که یکی از شاخ هاش کمی خونی بود تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به تعبیر معبران نشان از خیر و شانس است که شما فردی هستید که شانس با شما همراه است و اینکه برای مدتی احتمالا ناراحتی را لمس کنید و خیلی زود رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 155. محمد

  سلام من خواب دو اسب بزرگ قهوه ای را دیدم که یک اسب قهوه ای دیگر را به طرز فجیهی کشتند
  ممنون از تعبیر شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اسب درخواب در مجموع بسیار نیکو است. معبران اسلامی نوشته اند که دیدن اسب عربی در خواب نشانی است از عزت و جاه و مقام .و این که اسب قهوه ای هم بر این ملتی است اما کشتن آن نشان از خوبی ندارد و به معنی پایین آمدن مقام است.
   سربلند و پیروز باشید.

 156. نیلوفر

  سلام من توخواب دیدم یه اسب سفیدبزرگ داره تواسمون راه میره آسمون یکم ابرداشت که اوناهم مث همون اسب سفیدبودن به همسایم اسب نشون دادم گفتم ببین چه اسبی اونجاست همسایم اسب که نیگاه می‌کرد میگفت بابا. بابا. بابام ازفلان شهراومده من ببینه. نمیدونم پدرشوسواراسب سفیدمیدیدیااسبو به شکل پدرش میدیدولی من فقط اسبومیدیدم. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اسب سفید برای شما امده است که نشان از ریاست و پادشاهی است و این خواب برای شما نشان از ان می تواند داشته باشد که یا اشاره ای به خود شما است و یا اینکه برای ان فرد داخل خواب بوده است و از هر دو جهت خیر است.
   سربلند و پیروزباشید

 157. مهسا

  سلام.من خواب دیدم پسری ک اشناهم بود سوار ی اسب سفید یا طوسی،دقیق یادم نیس شده بود و کنار اب سواری میکرد تعبیر چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است برای ان فرد و به این معنی است که ایشان دارای جا و مقام بالایی خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 158. مینا

  سلام،من تو خواب دیدم دو دختر که یکی از اونها رو میشناختم سوار اسب قرمز بودند بعد دیدم کسی رو که میشناختم از روی اسب افتاد تو آب.ممنون میشم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب امده است که دیدن کسی بر مرکبی غیر معقول نشان از ذهنیت کاذب ایشان است و از اسب افتادن هم در خواب به معنای شکستی برای ایشان می تواند باشد و این خواب به همین صورت می تواند تعبیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 159. زهرا

  سلام.من خواب دیدم ایام ماه مُحَرَم هست و من و خانوادم رفتیم هیعت و یک‌اسب قهوه ای اول هیت هست و دارن یال هاشو شونه میزنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان بر مقام و منزلتی دارد که انشالله به آن دست پیدا خواهید به واسطه ائمه بزرگوار و خیر است برای شما
   سربلند و پیروز باشید

 160. آیلین

  با سلام
  من خواب دیدم که خانواده ام یه اسب خیلی خوشگل و آروم رو آوردن توی حیاط خونه و همه دورش جمع شدن و نوازشش میکنن. که وقتی من با تعجب پرسیدم این اسب برای کیه، اسم شخصی رو آوردن که فقط من میشناسم و خانواده ام در واقعیت اسمش رو هم تاحالا نشنیدن. این میتونه نشونه ی این باشه که از اون شخص خاص خیری قراره برسه؟
  ممنونم از نظراتتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که ممکن است شما و خانوادیتان به واسطه ی عملی که از ان فرد سر زند به اطاعتی و پیروی از ان فرد دست یابند و این خود نشان از ان دارد که ممکن است ایشان خیری به شما برساند.
   سربلند و پیروز باشید

 161. Sara

  سلام
  من خواب دیدم یه اسب قهوه ای باسرعت اومدسمتم و وقتی به من رسید ایتساد وقتی اومدم نوازشش کنم افتاد و دیدم خونیه و بعد فقط پوستش موندو من با ناراحتی داشتم دست میکشیدم رو یالش اما بعد دوباره بلند شدو رفت
  خیلی برام عجیب بود
  لطفا تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان به مقام و بزرگی است و اینکه بر زمین نشسته است نشان بر این دارد که شما کاری را انجام خواهید داد که باعث کوچک شدن شما در برابر دیگران خواهد شد اما باز به وسیله خودتان و تلاش خودتان آن مقام را به دست خواهید آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 162. مهناز

  سلام من خواب دیدم اسب سفید و بسیار قشنگی قصد ورود به خانه ما را داشت که من و دخترم اورا به زور و فشار وادار کردیدم که به خانه وارد نشود ولی او درمحوطه خانه پرسه میزد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به گفته معبران تعبیر خواب اسب نشان از مقاو و منزلت دارد و اینکه شما اجازه وارد شدن به آن را ندادید یعنی شما خیر و مقام را پس زده اید و محتمل است که وارد حرفه ای شوید که در آنجا به شما سمتی بدهند و شما آن را رد کنید که بسیار اشتباه است. پس آگاه باشد و هوشیارانه عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 163. شبنم

  سلام،من خواب دیدن تو انباری حیاط مامانبزرگم رفتیم انباری پر از میوه و سبزیجات بود یه اسب قهوه ای هم اونجا نگه داشته بودن ولی گرسنه بود اینقد گرسنه بود همشو با عجله میخورد.ممنون میشم تعبیرشو بگین مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان از شکوه و عظمت و جلال است و از این رو در این خواب برای شما مشخص شده است که شما را به واسطه ی ان خانه و خانواده شکوه و احترامی در راه است که برای ان باید هزینه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 164. شبنم

  سلام خواب دیدم نزدیک یه کوهستانی هستم که دورتا دورش رو حساربا سیم کشیدن که روی اون کوه یه اسب قهوه ای تیره بسیار قوی ویه بزکوهی باشاخ های بسیار بزرگ ویه گاو ماده بسیار قوی جسه که یه گراز داشت

  به اون گاوه ماده با عصبانیت زیر شکمش میزد،تموم این این حیوانات قوی جسه بودن واز یه اقا پرسیدم چرا اینجارو حصارکشیدن گفت اینجا عروسی برگزار میکنن گفتم این حیوانات وحشی به مهمونا مگه حمله نمیکنن گفت ن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب شما تعبیر این گونه است که شما در محیطه جدیدو با افرار جدیدی اشنا خواهید شد و اینکه این خواب شما اگر مجرد هستید نشان از خواستگار میتواند داشته باشد که افرادی خاص هستند و این حیوانات نشان از خیر برکت و مقام و منزلت هم دارند و اینکه گاو ماده نشان از مالی حلال است که از طریق ان سودی به دست خواهید اورد و اما باید مراقب باشید سود ان حرام نباشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 165. hossine

  باسلام خسته نباشید خانم صداقت
  خواب دیدم اسب نر و ماده خاکستری رنگ می خواستن جفت گیری کنن قبل از اینکه جفت بشن پریدم سوار اسب ماده شدم ممنونم از تعبیرتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر و نیکو است و از این جهت دارای تعبیر است که در تعبیر خواب اسب امده است که به معنای مکنت یافتن است و در اینجا هم برای شما همین است و بدانید که این مکنت و خیر از طرف زنی به شما می رسد که میتواند همسرتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 166. Nasim.pn

  سلام وقت تون بخیر
  من خواب دیدم که با دوستم وارد باغ شدیم که درختای بلندی داشت به غیر آدمای دیگه بودم ؛ من و دوستم سوار دو تا اسب قهوه ای تیره شدیم و حرکت کردیم برای گشتن تو اون باغ من اول کمی مشکل داشتم تو سوار کاری ولی اسب خیلی آروم و مطیع بود و آروم قدم برمیداشت دوستم هم کنارم رو اسب ناگهان بااسب اش به سرعت سمت یک چیزنامعلوم رفت و وقتی داشت برمیگشت با یک ماشین بزرگ تصادف کردم من وحشت کردم و فکر کردم ماشین از روی اون رد شده ولی دیدم سالمه و نشته و اسبش روبروش به زمین افتاده بود و تقریبا له شده بود تعبیرش رو میدونین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان از مقام و منزلت دارد و اینکه شما بر اسب سوار بوده اید و اسب رام نشان از این است که شما مسیر خوب و آرامی و با موفقیت را تجربه خواهید کرد و اما دوستتان احتمالا در مسیری که در پیش دارن با سختی مواجه می‌شوند و باید مراقب رفتارها و انتخابات خود باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 167. لیدا

  سلام ببخشید من تعبیر خواب میخوام بدونم خواب دیدن یه اقای که خیلی دوسش دارم با یه اسب سفید وبلند داخل یه دشت سرسبز و با یه لباس سفید در دست به طرف من میاد ومن فقط اون تماشا میکرددم گریه میکردم که امد کنار من لباس به من داد وگفت بپوش سوار اسب شو تا با هم بریم میشه تعبیرشو بهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بسیار خوبی است و احتمالا به این معناست که به واسطه ی ایشان شما به جاه و جلالی در اینده خواهید رسید و این خواب از این موضوع خبر می دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 168. ارسام

  سلام
  خواب دیدم بر اسب سیاه سوارم و مستلزم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سوار بر اسب بسیار خوب است و نشان از مقام و جا و منزلت دارد اسب سیاه امری است مخاطره آمیز و کاری است دشوار که سر راه شما قرار می گیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 169. امیر

  سلام من خواب دیدم یه اسب قهوه ایی براق دارم که بخاطر یه ترس پاهاشا بریدم ولی در اخر اسب مث سابق وبهتر از سابق حرکت میکرد از رو موانع میپرید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان از مقام و جایگاه شغلی است که برای شما پیش می آید و به بهترین شکل است برای شما. و اینکه پایه اسب را بریده اید نشان از این دارد که مشکلی در بین کارتان پیش می آید و سریع حل می‌شود و شما به بهترین شکل راهتان را در پیش میگیرید و از سخت ترین موانع رد می شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 170. ازیتا

  سلام .من خواب دیدم یک اسب سفید و زیبا از چاه بیرون اومد و دوباره به چاه برگشت و بعد از مدت کوتاهی دوباره از چاه بیرون اوند که یک مرد سوار بر اسب بود .لطفا بگید این خواب چه تعبیری میتونه داشته باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اسب در خواب جا و مقام است و اینکه بر شما ظاهر شده است و بعد پنهان نشان از آن دارد که شما موقعیت های بسیار خیر در پیش دارید و باید آنها را آگاهانه انتخاب کنید و سریع عمل کنید که به یک مقام عالی برسید انشالله در مجموع اسب کام است و مراد و مقصود. نفایش الفنون نوشته اسب ولایت و دولت است که باید از آن مراقبت به عمل آورد
   سربلند و پیروز باشید.

 171. مهشید

  خواب دیدم امام رضا ع سوار بر اسب قرمز رنگی در اسمان نزدیک من امد و بعد در غروب خورشید محو شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و قطعا دلیل بر پاکی و صداقت شما در اعتقاتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 172. fatemeh_gvd

  سلام خواب دیدم ک تو یه باغ بزرگ سر سبز یه قسمت حصار کشیده شده من وسط اون حصارمو یه اسب مشکی براق دورم میچرخه به اسب نگاه میکردمو از دویدنش لذت میبردم نصبت بهش حس خوبی داشتم همچنین اسب،دویدن اسب مشخص بود از سر خشم نبوده بلکه از خوشحالیه و داره دورم میچرخه،این خواب میتونه بد باشه یا خوب؟

  • fatemeh_gvd

   سلام خواب دیدم ک تو یه باغ بزرگ سر سبز یه قسمت حصار کشیده شده من وسط اون حصارمو یه اسب مشکی براق دورم میچرخه به اسب نگاه میکردمو از دویدنش لذت میبردم نصبت بهش حس خوبی داشتم همچنین اسب،دویدن اسب مشخص بود از سر خشم نبوده بلکه از خوشحالیه و داره دورم میچرخه،این خواب میتونه بد باشه یا خوب؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر خواب اسب بسیار نیک است و نشان از آن دارد که مقامی برای شما پیش می‌آید که اطرافیانتان بر شما غبطه خواهند خورد و زندگی راه های سعادت را به شما نشان خواهد و شما هم باید آن ها را از دست ندهید.
    سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و ممکن است به این شکل تعبیر یابد که شما را فرصتی دست خواهد داد که به موفقیت عظیمی برسید و از این رو باید خیلی آگاه باشید که این موقعیت اگر در اینده پیش امد ان را از دست ندهید زیرا شما را به جاه و مقام خواهد رساند.
   سربلند و پیروز باشید

 173. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما احتمالا بر ان است که برف در فصل خودش خیر و برکت و در فصل گرم غم و ناراحتی است . و تعبیر غذا دادن به اسب این است که شما برای رسیدن به مقام بالایی هدفی که در نظر دارید تلاش می کنید .
  سربلند و پیروز باشید

 174. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر گوشت اسب این است که از طرف فردی عالی مقام منفعی به شما میرسد . و اگر پخته باشد گوشت اسب مالی است که به اسانی به دست میاید .
  سربلند و پیروز باشید

 175. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب است به گفته امام صادق دیدن اسب به خواب بسیار نیک است و نشان بر بزرگی و عزت دارد و اسب ابلق دلیل بر کاری انجام دهید که بر شما گواهی میدهند . و اینکه اسب را با تیر نشانه بگیرند احتمالا بر این تعبیر است که دشمنی جاه و مقام شما را از شما بگیرد بسیار مراقب دوست و دشمن خود باشید .
  سربلند و پیروز باشید .

 176. نگار

  سلام خواب دیدم در خانه ای که2 در داشت،با خانواده دایی هایم سفره پهن میکردیم که یک دفعه یک اسب تندروی تنومند درشت بسیا زیبای سفید وحشی از یک در وارد واز در دیگر خارج شد.من و دختر دایی وپسردایی هایم رفتیم دنبال اسب ولی رفته بود.لطفن تعبیرشو بگید .مرسی.من این مدت خیلی مزاحمتون شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر اسب سفید در خواب خیر و نیکو است و اینکه در خانه ای بوده اید که بسیار زیبا بوده است هم به معنای زندگی خیر است و این ممکن است بدین شکل تعبیر یابد که همگی شما به سعادتی نسبی خواهید رسید.
   سربلند وپیروز باشید

 177. حسین

  خواب دیدم سوار اسبم سفید رنگ دارم میرم اون دنیا؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر است و دردن اسب سفید در خواب به معنای دست یابی به جاه و جلال است و بالا رفتن هم در خواب به معنای پیشرفت کردن وترقی است و این که در مسیری بالا رفته اید و حس کرده اید که به سمت دنیای دیگر میروید به معنای تغییر در زندگی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 178. خودم

  سلام خواب دیدم اسبی قهوه ای رنگ پس از چند روز از مردن حرف می زد.ونفس می کشید در حالی که قسمتهایی از بدنش متلاشی شده بود.

 179. پونه

  خواب ديدم جلو در اول پاهاش مشخص بود بعد يه بچه سوارش شد من صداش زدم با ذوق و شوق كه بياد امد سمتم انگار كه صاحبش بودم از ته قلبم بقلش كرده بودم كلي خوب بود باهاش نشسته بودم يه جاي سرسبز كناره اب حرف ميزدم خيلي خوابه خوبي بو ولي تعبيرش نميدونم چيه

 180. رفیع عرفی

  درخواب دیدن اسبانی را که بیشتر بنظرم اسب بودند که ما از جایی و از چیزی فرار می کردیم که به اینها برخوردیم و در مسیر راه فرارمان بودند که یا در حال برکنار کردن آنها از سر راهمان و یا یه جوری که همراهم می خواست سوارش یکیشان شود و کمک می کردم اسبه مرا گاز می گرفت و گردن او را برای رهایی از دستش می گرفتم و درگیر بودیم و من ترسیده بودم در پایان نه تنوست منو گاز بگیره و نه تنوستم از دست رهایی کنم و یک دفعه صحنه عوض شد و جمعی را درون باغاتی دیدم که اینگار محله قدیمی ماست و گو این عده سر موضوعی سر و صدا می کنند و در حین عبور شخصی را که کاملا می شناسم دیدم گفت چی شده اشاره به مطلبی که گویا زمبنی بود کرد و با خنده گفت فلان مسیله را هم حل کردم .

نظر خود را بیان کنید