تعبیر خواب اسب

دیدن اسب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اسب در خواب چیست؟

تعبیر خواب اسب

دیدن اسب درخواب در مجموع بسیار نیکو است. معبران اسلامی نوشته اند که دیدن اسب عربی در خواب نشانی است از عزت و جاه و مقام .

اگر کسی ببیند که بر اسب نشسته و اسب رام او می باشد و به سهولت فرمان می برد نشان آن است که بیننده خواب به جاه و مقام می رسد و به سهولت کامروا می گردد ولی اگر اسب نا آرام و خروشنده بود به زحمت و تلاش بسیار پیروزی حاصل می شود.

در مجموع اسب کام است و مراد و مقصود. نفایش الفنون نوشته اسب ولایت و دولت است و در عین حال زن. نفایس الفنون تصریح دارد که اگر کسی در خواب بر اسب سفید نشسته باشد پادشاهی یابد.

معبران به طور عموم دم اسب را به خدمتکاران تعبیر کرده اند یا کسانی که از شما حرف شنوی دارند و یا فرمان می برند.

در همین زمینه ابن سیرین می گوید اگر دیدید اسبی دارید که دم پر پشت و انبوه دارد نشان آن است که عده ای زیاد از شما اطاعت و پیروی می کنند. چنان چه دیدید اسبی در اختیار دارید که فاقد زین یراق و نمد و دهنه است گواه نقصان در پیروزی شما است.

در میان رنگ های اسب که می شناسیم، اسب زرد و سمند چندان نیکو نیست چه این که بر بیماری دلالت دارد.

اسب با رنگ غیر معقول نیز توفیق کاذب است. اسب سفید شرف و عظمت است. اسب سیاه امری است مخاطره آمیز و کاری است دشوار که سر راه شما قرار می گیرد.

سوار بودن بر اسب نیکو است اما فرود آمدن از اسب خوب نیست مگر این که اسب زرد باشد در این صورت به شما نوید می دهد که از بیماری شفا می یابید. درصورتی که بیمار باشید.

نوشته اند اسب سبز دین داری است و چنان چه کسی بر مادیان سبز رنگی نشسته در آینده با زنی متقی و پرهیزگار و دین دار رو به رو می شود .

معبران مادیان را به زن تعبیر کرده اند و کره اسب را فرزند. اجتماع اسبان نشان نزول باران است. از حاجظ نقل شده که اسب در خواب هوای نفس بیننده خواب است. چه مراد و خواست هم نوعی هوای نفس است.

هر چه اسب سرکشتر باشد هوای نفس بیشتر و هر چه اسب رام تر باشد تسلط بر نفس آسان تر است و یحتمل کام جویی ممکن تر. باز می گوید اگر دیدید اسبی ناشناخته از خانه بیرون آمد از آن خانه کسی می میرد.


تعبیر خواب نعل اسب

تعبیر خواب نعل اسب

نعل، از قدیم ترین ایام، نشان روی آوردن شانس و بخت و اقبال بوده است. بسیاری از اقوام، نعل را به سر در خانه خود می کوبند و آن را خوش و خوب می دانند و نشان اقبال و بخت بیدار.

در مورد کوبیدن نعل به سر در خانه افسانه هایی نیز هست که چون از ما نیست در می گذریم و تعریف نمی کنیم.

اگر نعل اسبی را در راه بیابید، شانس به شما روی می آورد و اگر نعل خر و استر بیابید به سفر می روید.


تعبیر خواب های مرتبط با اسب

همچنین ببینید: طالع بینی سال اسب

☺ تعبیر خواب «اسب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اسب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


81 دیدگاه

 1. یاسین

  یاسین
  سلام من خواب دیدم با چن نفری که در خواب با انها اشنا شده بودم در مکانی تقریبا اشنا اسبی که احساس صمیمیت بالایی باهاش داشتم پشت خانه و روبری جایی که شب میخواستیم بریم استراحت کنیم بسته بود بعد با دوستان رفتیم که از نزدیک ببینیمش و من خودمو تکون دادم که دوستام بترسن ولی اسب ترسید و نعره ای زد دستاش رو برد بالا بصورت خیلی غیر طبیعی قدرت داشت که رعدو برق زده شد در حالی که همه ترسیده بودن من اوج لذت از دیدن اسب رو میبردم و محکم دستاش رو به زمین کوبید و بعد به شکل انسان با ما حرف زد و به شوخی گفت که برید داخل و انگار یکی شدیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اسب در خواب می تواند خیر باشد و نشان از کسی باشد که برای شما خیر است اما باید بدانید که به شما هشداری داده شده است که بدانید که به خاطر دیگران ان شخص را نرنجانید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مریم

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم دخترم که ۳ سال داره از در خانه بیرون رفت و و دیدم که سوار بر بچه اسب مشکی خیلی زیبایی هست که به زین هم نداشت و به تاخت میدوید و یال بچه هست رو دخترم گرفته بود و خیلی خوشحال بودو می‌خندید با خودم گفتم چطور سوار اسب شده که دیدم مادر بچه اسب بیرون خانه در حال خوردن علف بود بچه اسب دخترم رو آورد و دوباره روز بعد هیمن اتفاق براش افتاد ولی اینبار در حالی که دخترم سوار بر اسب بود و خوشحال ایقدر که بچه اسب تند میرفت دست دخترم از روی یاری که در دست داشت لیز خورد و همین طور که روی اسب نشته بود بر روی زمین نشت بدون اینکه آسیبی ببینه و آقایی که سوار موتور بود دخترم رو سوار کرد و به من داد این خواب تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای اینده ایشان باشد و نشان از ان باشد که اییشان در مسیری که برای دیگران مشکل باشد به راحتی گذر کند اما مسیری خیر برای ایشان پیش بینی شده است و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. هستی

  سلام بنده خواب دیدم یه تعدادی دنبالم هستن وشخصی اسبی به من میده که من فرار کنم واین اسب سفید بود وباردار که به سختی میدوید ولی به سرعت .رام هم بود.تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده بر چیزی که برای شما سخت است چیره شوید که خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که تلاش شما برای رسیدن به مقصودی ممکن است به خیر انجامد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. حسن اورنجین

  سلام من خواب دیدم به اسبی غذا میدهم و اسب از روی دستم غذا میخورد بعد جلوی من زانو زد بزای خوردن غذا

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن این خواب خیر است و میتواند نشانی از ان باشد که شما بر چیزی که جاه و مقام دارد دسترسی پیدا کنید که برای شما خیر است وباید ان را به دیده خیر ببینید.
   سربلند و یپروز باشید

 5. اسحاق

  سلام خسته نباشید دوستم خواب دیده که من سوار بروحشی سیا که رامم شده سوارم اما بدون زین وبزرگ
  تعبیرش چیه ممنون میشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند خوابی خیر باشد و نشانی از ان باشد که شما در اینده کاری که غیر ممکن است را به سهولت انجام دهید و از این رو می تواند بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. گودرزی

  سلام من خواب اسب حضرت عباس دیدم که کل بدنش از نور ساخته شده تعبیرش چیه؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند فقط نشانه ای از تذکری به اعتقادات شما باشد و تعبیر عیی نداشته باشد که بتوان ان را به معنایی ربط داد و از این رو از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. علی رضا

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که یک اسب است میخواهم سوارش بشم اما نمی‌گذاره منم مجبور میشم دستم رو بکنم به دهنش از یک طرف دهنش می‌گریم و سوارش میشوم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده باید با جدیت برای کاری تلاش کنید که بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. علی رافعی

  سلام. من خواب دیدم تو خانه اسبی داشتم. وقتی از خواب بلند شدم دیدم اسب اومده تو خانه کنار ما خوابیده. وقتی که برقارو روشن کردم و اروم بردمش بیرون و برگشتم تو خانه دیدم روی فرش مدفوع کرده بود جوری که مدفوعش تا داخل گاز و همه جا ریخته بود و بو هم میداد. و خانمم مشغول بود به تمیز کردن مدفوع ها. ولی خیلی زیاد بودن. اسب هم رنگش سفید مانند بود و خیلی رام بود.
  ممنون میشم تعبیرشو بگین خیلی ذهنمو درگیر کرده.
  مرسی

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر خواب اسب آمده است که بسیار خیر است و می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده اطاعت و فرمانبرداری کسانی را از خودتان می بینید که برای شما بسیار خیر است و از این رو مدفوع هم می تواند نشان از رزق باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. موسوی

  سلام و خدا قوت
  اگر در خواب ببینیم که اسب بیماری رو خریدیم و اسب از شدت ضعف و بیحالی روی زمین نشسته و چهره‌ی بسیار مظلوم و ناراحتی داره تعبیرش چیه؟
  البته بعد از خرید اسب کمی خوشحالتر به نظرم اومد و انگار داشت از من تشکر میکرد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند در مجموع خیر باشد اما داشتن اسب مریض خیر نیست و می تواند نشان از کسی باشد که به شما قدرت دهد و برای ایشان مشکلی پیش اید./
   سربلند و پیروز باشید

 10. Sepide

  سلام من خواب دیدم که سوار شدم بر اسب قهوه ای و با سرعت میرم به طرف روستامون و وقتی رسیدم روستامون دیدم همه نشستن زمین کل فامیل هامون تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما مقام و جایگاه خاصی پیدا خواهید کرد که از اطرافیانتان ای درجه ورتبه بالاتر است و بسیار نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. Banoo

  سلام من خواب دیدم تو یه زمینی هستم بعد در قهوه ای بود باز کردم اسب قهوه ای بود اونجا هیچی هم روی بدن اسب نبود بعد یهو دیدم تو خونمون هستم میخوام بخوابم اسب التشو اول فرو کرد داخل مقعد خواهرم بعد اومد پشت من به حالت خوابیده فرو کرد و دراورد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما از خواسته های غریزی شما نشات می‌گیرد و اینکه احتمالا شما تمایلات جنسیتان نا حدی بالا است و آن ها را پاسخگو نیستید و اینکه که اگر جانوری با تو آمیزش کند و تو مفعول باشی، تعبیرش خوب نبوده و دشمن به تو آسیب می‌رساند و شکست می‌خوری ولی اگر تو باحیوان آمیزش کردی، تعبیرش خوب می‌باشد و دشمن را شکست می‌دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. محمدرضا

  سلام
  دیدم که اسبی مشکی و سرحال را نوازش میکنم.
  پیش روم خوابید که دیدم سینه هایی سفید و درشت به مانند زنان دارد.
  .بعد از یکبار نگاه کردن با شرم و به خاطر دوری از گناه دیگر به آن نظر نکردم.
  با چشمانش خیره به من نگاه میکرد طوری که انگار حرف میزد.

  اسب مشکی به حالت نشسته در آمد که روی آن بنشینم.اسب زین نداشت اما رو آن نشستم.دخترم هم ناظر بود.
  اسب ابتدا آرام و سپس به تاخت در خانه میدوید.و من به حالت سوارکاری تقریبا ماهر روی آن سوار بودم.
  تا اینکه ایستاد و من از آن پیاده شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشات گرفته از احساس و غرایز و نیاز جنسی شما بوده است و اینکه تعبیر به جا و مقام نیک هم دارد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. معصومه

  سلام خواب دیدم روی اسبی قهوه ایی سوارم در پشت سرم هیت عزاداری هست وقتی سرچرخاندم تا پشت سرم را ببینم ناگهان بین دسته عزاداری یه اسب بزرگ را دیدم که سر کره اسبی را در دهان گرفته و می کشد ممنون میشم تعبیر را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما به جا و مقام بالایی خواهید رسید واما باید مراقب باشید که به مقام شخصی دیگر لطمه وارد نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. سلین حمزه

  سلام وخسته نباشیدخدمت شما.من خواب اسبی رودیدم قوی ودرشت که به سمت من میتاخت.جوری که منم دوست داشتم سوارش بشم .ممنون میشم تعبیرش رابگویید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب اسب به این تعبیر است که اول نیک است و دوم آنکه به این صورت است که مقام کاری خاصی را دریافت خواهید کرد که خودتان هم به آن علاقه دارید که خیر است برای شما.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. مهرناز

  من اسب سواری میکنم.. یه اسب هست که چالش هست برامون تو اسطبل بسکه چموشه اما سواری ازش بگیری از عالی ترین اسبهاست..
  دیروز مشکل بزرگی داشتم و وقتی خوابیدم خواب دیدم که همون اسب به اسم سالار که خیلی بزرگ و عضلانی هست تحت فرمانم تو هیابون و حتی خونمون..حتی توی مسیر بلند میشه روی جفت پا و دوتا دستش رو میزاره روی دستام و مثل دوتا دوست ک خیلی همو درک میکنیم راه میرفتیم..از لحاظ درونی خیلی بهم نزدیک‌شده بودیم..
  تعبیزش رو میخوام بدونم..
  در واقعبت این اسب با کسی دوست نمیشه چون خیلی چموشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما برای مقامتان تلاش خواهید کرد و در این مسیر مقامتان حفظ خواهد شد و دیدن اسب در خواب و دوستی با اسب به این صورت تعبیر خواهد شد که شما با جا و منزلت جدیدتان آشنا خواهید شد که خیر است و اینکه خواب شما می‌تواند بر دلیل افکارت و راه حل پیدا کردن برای دوستی با آن اسب هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. محمدرضا

  سلام خواب دیدم که جلوم بسیاری اسب سیاه پشت سرهم که از زمین ب سمت اسمون پرواز میکنن و من در حال نگاه کردن به اونام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که مقام و مرتبه شما از آن چه که هستید بالاتر می‌رود و اسب سیاه نشان بر خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. م.م

  سلام..من خواب دیدم..کسیکه باهاش مشکل خانوادگی ودادگاهی داریم برسرزمینهای شریکی پدران…سواربراسب به طرف من اومد…من باهاش دعوامیکردم..واوهمچنان سواراسب بودومن میگفتم براچی پاتوگذاشتی اینجا..تعبیرش برای من یابرای اون شخص؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این صورت می تواند باشد که ممکن است شما ایشان را در خواب خود به صورتی بزرگ دیده اید چونکه ترس شکست از ایشان دارید و از طرف دیگر هم ممکن است به این تعبیر باشد که ایشان در این موضوع ممکن است بر شما پیروز شوند.
   سربلند و پیروز باشید

 18. رضا

  سلام من خواب دیدم که تو یک دشت سرسبز داشتم یک اسب شاخ دار رو میگرفتم که یکی از شاخ هاش کمی خونی بود تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به تعبیر معبران نشان از خیر و شانس است که شما فردی هستید که شانس با شما همراه است و اینکه برای مدتی احتمالا ناراحتی را لمس کنید و خیلی زود رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. محمد

  سلام من خواب دو اسب بزرگ قهوه ای را دیدم که یک اسب قهوه ای دیگر را به طرز فجیهی کشتند
  ممنون از تعبیر شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اسب درخواب در مجموع بسیار نیکو است. معبران اسلامی نوشته اند که دیدن اسب عربی در خواب نشانی است از عزت و جاه و مقام .و این که اسب قهوه ای هم بر این ملتی است اما کشتن آن نشان از خوبی ندارد و به معنی پایین آمدن مقام است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. نیلوفر

  سلام من توخواب دیدم یه اسب سفیدبزرگ داره تواسمون راه میره آسمون یکم ابرداشت که اوناهم مث همون اسب سفیدبودن به همسایم اسب نشون دادم گفتم ببین چه اسبی اونجاست همسایم اسب که نیگاه می‌کرد میگفت بابا. بابا. بابام ازفلان شهراومده من ببینه. نمیدونم پدرشوسواراسب سفیدمیدیدیااسبو به شکل پدرش میدیدولی من فقط اسبومیدیدم. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اسب سفید برای شما امده است که نشان از ریاست و پادشاهی است و این خواب برای شما نشان از ان می تواند داشته باشد که یا اشاره ای به خود شما است و یا اینکه برای ان فرد داخل خواب بوده است و از هر دو جهت خیر است.
   سربلند و پیروزباشید

 21. مهسا

  سلام.من خواب دیدم پسری ک اشناهم بود سوار ی اسب سفید یا طوسی،دقیق یادم نیس شده بود و کنار اب سواری میکرد تعبیر چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است برای ان فرد و به این معنی است که ایشان دارای جا و مقام بالایی خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. مینا

  سلام،من تو خواب دیدم دو دختر که یکی از اونها رو میشناختم سوار اسب قرمز بودند بعد دیدم کسی رو که میشناختم از روی اسب افتاد تو آب.ممنون میشم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب امده است که دیدن کسی بر مرکبی غیر معقول نشان از ذهنیت کاذب ایشان است و از اسب افتادن هم در خواب به معنای شکستی برای ایشان می تواند باشد و این خواب به همین صورت می تواند تعبیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. زهرا

  سلام.من خواب دیدم ایام ماه مُحَرَم هست و من و خانوادم رفتیم هیعت و یک‌اسب قهوه ای اول هیت هست و دارن یال هاشو شونه میزنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان بر مقام و منزلتی دارد که انشالله به آن دست پیدا خواهید به واسطه ائمه بزرگوار و خیر است برای شما
   سربلند و پیروز باشید

 24. آیلین

  با سلام
  من خواب دیدم که خانواده ام یه اسب خیلی خوشگل و آروم رو آوردن توی حیاط خونه و همه دورش جمع شدن و نوازشش میکنن. که وقتی من با تعجب پرسیدم این اسب برای کیه، اسم شخصی رو آوردن که فقط من میشناسم و خانواده ام در واقعیت اسمش رو هم تاحالا نشنیدن. این میتونه نشونه ی این باشه که از اون شخص خاص خیری قراره برسه؟
  ممنونم از نظراتتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که ممکن است شما و خانوادیتان به واسطه ی عملی که از ان فرد سر زند به اطاعتی و پیروی از ان فرد دست یابند و این خود نشان از ان دارد که ممکن است ایشان خیری به شما برساند.
   سربلند و پیروز باشید

 25. Sara

  سلام
  من خواب دیدم یه اسب قهوه ای باسرعت اومدسمتم و وقتی به من رسید ایتساد وقتی اومدم نوازشش کنم افتاد و دیدم خونیه و بعد فقط پوستش موندو من با ناراحتی داشتم دست میکشیدم رو یالش اما بعد دوباره بلند شدو رفت
  خیلی برام عجیب بود
  لطفا تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان به مقام و بزرگی است و اینکه بر زمین نشسته است نشان بر این دارد که شما کاری را انجام خواهید داد که باعث کوچک شدن شما در برابر دیگران خواهد شد اما باز به وسیله خودتان و تلاش خودتان آن مقام را به دست خواهید آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. مهناز

  سلام من خواب دیدم اسب سفید و بسیار قشنگی قصد ورود به خانه ما را داشت که من و دخترم اورا به زور و فشار وادار کردیدم که به خانه وارد نشود ولی او درمحوطه خانه پرسه میزد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به گفته معبران تعبیر خواب اسب نشان از مقاو و منزلت دارد و اینکه شما اجازه وارد شدن به آن را ندادید یعنی شما خیر و مقام را پس زده اید و محتمل است که وارد حرفه ای شوید که در آنجا به شما سمتی بدهند و شما آن را رد کنید که بسیار اشتباه است. پس آگاه باشد و هوشیارانه عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. شبنم

  سلام،من خواب دیدن تو انباری حیاط مامانبزرگم رفتیم انباری پر از میوه و سبزیجات بود یه اسب قهوه ای هم اونجا نگه داشته بودن ولی گرسنه بود اینقد گرسنه بود همشو با عجله میخورد.ممنون میشم تعبیرشو بگین مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان از شکوه و عظمت و جلال است و از این رو در این خواب برای شما مشخص شده است که شما را به واسطه ی ان خانه و خانواده شکوه و احترامی در راه است که برای ان باید هزینه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. شبنم

  سلام خواب دیدم نزدیک یه کوهستانی هستم که دورتا دورش رو حساربا سیم کشیدن که روی اون کوه یه اسب قهوه ای تیره بسیار قوی ویه بزکوهی باشاخ های بسیار بزرگ ویه گاو ماده بسیار قوی جسه که یه گراز داشت

  به اون گاوه ماده با عصبانیت زیر شکمش میزد،تموم این این حیوانات قوی جسه بودن واز یه اقا پرسیدم چرا اینجارو حصارکشیدن گفت اینجا عروسی برگزار میکنن گفتم این حیوانات وحشی به مهمونا مگه حمله نمیکنن گفت ن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب شما تعبیر این گونه است که شما در محیطه جدیدو با افرار جدیدی اشنا خواهید شد و اینکه این خواب شما اگر مجرد هستید نشان از خواستگار میتواند داشته باشد که افرادی خاص هستند و این حیوانات نشان از خیر برکت و مقام و منزلت هم دارند و اینکه گاو ماده نشان از مالی حلال است که از طریق ان سودی به دست خواهید اورد و اما باید مراقب باشید سود ان حرام نباشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 29. hossine

  باسلام خسته نباشید خانم صداقت
  خواب دیدم اسب نر و ماده خاکستری رنگ می خواستن جفت گیری کنن قبل از اینکه جفت بشن پریدم سوار اسب ماده شدم ممنونم از تعبیرتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر و نیکو است و از این جهت دارای تعبیر است که در تعبیر خواب اسب امده است که به معنای مکنت یافتن است و در اینجا هم برای شما همین است و بدانید که این مکنت و خیر از طرف زنی به شما می رسد که میتواند همسرتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 30. Nasim.pn

  سلام وقت تون بخیر
  من خواب دیدم که با دوستم وارد باغ شدیم که درختای بلندی داشت به غیر آدمای دیگه بودم ؛ من و دوستم سوار دو تا اسب قهوه ای تیره شدیم و حرکت کردیم برای گشتن تو اون باغ من اول کمی مشکل داشتم تو سوار کاری ولی اسب خیلی آروم و مطیع بود و آروم قدم برمیداشت دوستم هم کنارم رو اسب ناگهان بااسب اش به سرعت سمت یک چیزنامعلوم رفت و وقتی داشت برمیگشت با یک ماشین بزرگ تصادف کردم من وحشت کردم و فکر کردم ماشین از روی اون رد شده ولی دیدم سالمه و نشته و اسبش روبروش به زمین افتاده بود و تقریبا له شده بود تعبیرش رو میدونین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان از مقام و منزلت دارد و اینکه شما بر اسب سوار بوده اید و اسب رام نشان از این است که شما مسیر خوب و آرامی و با موفقیت را تجربه خواهید کرد و اما دوستتان احتمالا در مسیری که در پیش دارن با سختی مواجه می‌شوند و باید مراقب رفتارها و انتخابات خود باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. لیدا

  سلام ببخشید من تعبیر خواب میخوام بدونم خواب دیدن یه اقای که خیلی دوسش دارم با یه اسب سفید وبلند داخل یه دشت سرسبز و با یه لباس سفید در دست به طرف من میاد ومن فقط اون تماشا میکرددم گریه میکردم که امد کنار من لباس به من داد وگفت بپوش سوار اسب شو تا با هم بریم میشه تعبیرشو بهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بسیار خوبی است و احتمالا به این معناست که به واسطه ی ایشان شما به جاه و جلالی در اینده خواهید رسید و این خواب از این موضوع خبر می دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ارسام

  سلام
  خواب دیدم بر اسب سیاه سوارم و مستلزم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   سوار بر اسب بسیار خوب است و نشان از مقام و جا و منزلت دارد اسب سیاه امری است مخاطره آمیز و کاری است دشوار که سر راه شما قرار می گیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. امیر

  سلام من خواب دیدم یه اسب قهوه ایی براق دارم که بخاطر یه ترس پاهاشا بریدم ولی در اخر اسب مث سابق وبهتر از سابق حرکت میکرد از رو موانع میپرید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب اسب نشان از مقام و جایگاه شغلی است که برای شما پیش می آید و به بهترین شکل است برای شما. و اینکه پایه اسب را بریده اید نشان از این دارد که مشکلی در بین کارتان پیش می آید و سریع حل می‌شود و شما به بهترین شکل راهتان را در پیش میگیرید و از سخت ترین موانع رد می شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. ازیتا

  سلام .من خواب دیدم یک اسب سفید و زیبا از چاه بیرون اومد و دوباره به چاه برگشت و بعد از مدت کوتاهی دوباره از چاه بیرون اوند که یک مرد سوار بر اسب بود .لطفا بگید این خواب چه تعبیری میتونه داشته باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن اسب در خواب جا و مقام است و اینکه بر شما ظاهر شده است و بعد پنهان نشان از آن دارد که شما موقعیت های بسیار خیر در پیش دارید و باید آنها را آگاهانه انتخاب کنید و سریع عمل کنید که به یک مقام عالی برسید انشالله در مجموع اسب کام است و مراد و مقصود. نفایش الفنون نوشته اسب ولایت و دولت است که باید از آن مراقبت به عمل آورد
   سربلند و پیروز باشید.

 35. مهشید

  خواب دیدم امام رضا ع سوار بر اسب قرمز رنگی در اسمان نزدیک من امد و بعد در غروب خورشید محو شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و قطعا دلیل بر پاکی و صداقت شما در اعتقاتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 36. fatemeh_gvd

  سلام خواب دیدم ک تو یه باغ بزرگ سر سبز یه قسمت حصار کشیده شده من وسط اون حصارمو یه اسب مشکی براق دورم میچرخه به اسب نگاه میکردمو از دویدنش لذت میبردم نصبت بهش حس خوبی داشتم همچنین اسب،دویدن اسب مشخص بود از سر خشم نبوده بلکه از خوشحالیه و داره دورم میچرخه،این خواب میتونه بد باشه یا خوب؟

  • fatemeh_gvd

   سلام خواب دیدم ک تو یه باغ بزرگ سر سبز یه قسمت حصار کشیده شده من وسط اون حصارمو یه اسب مشکی براق دورم میچرخه به اسب نگاه میکردمو از دویدنش لذت میبردم نصبت بهش حس خوبی داشتم همچنین اسب،دویدن اسب مشخص بود از سر خشم نبوده بلکه از خوشحالیه و داره دورم میچرخه،این خواب میتونه بد باشه یا خوب؟

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر خواب اسب بسیار نیک است و نشان از آن دارد که مقامی برای شما پیش می‌آید که اطرافیانتان بر شما غبطه خواهند خورد و زندگی راه های سعادت را به شما نشان خواهد و شما هم باید آن ها را از دست ندهید.
    سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و ممکن است به این شکل تعبیر یابد که شما را فرصتی دست خواهد داد که به موفقیت عظیمی برسید و از این رو باید خیلی آگاه باشید که این موقعیت اگر در اینده پیش امد ان را از دست ندهید زیرا شما را به جاه و مقام خواهد رساند.
   سربلند و پیروز باشید

 37. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما احتمالا بر ان است که برف در فصل خودش خیر و برکت و در فصل گرم غم و ناراحتی است . و تعبیر غذا دادن به اسب این است که شما برای رسیدن به مقام بالایی هدفی که در نظر دارید تلاش می کنید .
  سربلند و پیروز باشید

 38. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر گوشت اسب این است که از طرف فردی عالی مقام منفعی به شما میرسد . و اگر پخته باشد گوشت اسب مالی است که به اسانی به دست میاید .
  سربلند و پیروز باشید

 39. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب است به گفته امام صادق دیدن اسب به خواب بسیار نیک است و نشان بر بزرگی و عزت دارد و اسب ابلق دلیل بر کاری انجام دهید که بر شما گواهی میدهند . و اینکه اسب را با تیر نشانه بگیرند احتمالا بر این تعبیر است که دشمنی جاه و مقام شما را از شما بگیرد بسیار مراقب دوست و دشمن خود باشید .
  سربلند و پیروز باشید .

 40. نگار

  سلام خواب دیدم در خانه ای که2 در داشت،با خانواده دایی هایم سفره پهن میکردیم که یک دفعه یک اسب تندروی تنومند درشت بسیا زیبای سفید وحشی از یک در وارد واز در دیگر خارج شد.من و دختر دایی وپسردایی هایم رفتیم دنبال اسب ولی رفته بود.لطفن تعبیرشو بگید .مرسی.من این مدت خیلی مزاحمتون شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر اسب سفید در خواب خیر و نیکو است و اینکه در خانه ای بوده اید که بسیار زیبا بوده است هم به معنای زندگی خیر است و این ممکن است بدین شکل تعبیر یابد که همگی شما به سعادتی نسبی خواهید رسید.
   سربلند وپیروز باشید

 41. حسین

  خواب دیدم سوار اسبم سفید رنگ دارم میرم اون دنیا؟؟؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر است و دردن اسب سفید در خواب به معنای دست یابی به جاه و جلال است و بالا رفتن هم در خواب به معنای پیشرفت کردن وترقی است و این که در مسیری بالا رفته اید و حس کرده اید که به سمت دنیای دیگر میروید به معنای تغییر در زندگی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید