تعبیر خواب مار

دیدن مار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مار در خواب چیست؟

تعبیر خواب مار زرد

دیدن مار در خواب، خطر یا دشمن خانگی است.

خطری که بدون اطلاع قبلی و بی آنکه انتظارش را داشته باشید و حدس بزنید چه می شود و چه کسی در کمین شماست به سراغتان می آید و دشمنی است زیبا و قشنگ و خوش نقش و نگار و دل فریب که که زیر سر یا در خانه شما هست و از وجودش بی اطلاع عید اما این دشمن اگر فرصت بیابد نیش زهر آلود خودش را در تن شما فرو می برد.

برخی نوشته اند، دیدن مار در خواب ثروت است و دارائی نهفته و موجود که در این مورد نیز شما از وجودش بی خبرید.

این تعبیر از آنجا ریشه می گیرد که در افسانه ها گفته اند و خوانده ایم که دفائن و خزائن گنجینه های نهفته در زیر خاک و ویرانه های قصور کهن و باستانی را مارها و اژدها و افعی ها حراست و پاسداری می کنند و چون این باور در اعماق ذهن ما هست دیدن مار می تواند به پول اندوخته و نهفته اشاره ای باشد که ما از وجودش بی اطلاع هستیم.

گفتم که مار دشمنی است زیبا و خوش نقش و نگار و دل فریب و آرام که بی صدا می آید و زهرش را می ریزد و می رود. چنین موجودی می تواند یک زن زیبا نیز باشد.

زنی که در عین دولت داشتن خطرناک است و در عین خطرناک بودن دوست داشتنی است.

همچنین ببینید: طالع بینی سال مار

تعبیر خواب دیدن چشم مار

در خواب خیره نگریستن به چشم مار را میمون ندانسته اند.

چندین حیوان و جانور هستند که در خواب به چشم آنها خیره شدن خوب نیست از آن جمله است مار.


تعبیرخواب کشتن مار

اگر دیدید ماری را کشتید بر دشمنی پیروز می شوید ولی به زودی ندامت و پشیمانی به سراغ شما می آید.


تعبیر دیدن مار در منابع خارجی

خواب مار می تواند برای افراد مختلف معانی مختلفی داشته باشد. این موضوع به نوع، موقعیت و کاری که انجام می دهید و ارتباط شما با مار در زندگی واقعی بستگی دارد.

زیگموند فروید مار را نماد فالیکی می داند و معتقد است این موجود ممکن است نشان دهنده شکل مردی باشد که برای شما از لحاظ جنسی جذاب یا تهدیدکننده است. این موضوع به احساسی که در خواب دارید بستگی خواهد داشت.

کارل یونگ مار را نشانه تحول می داند زیرا این حیوان در بازه ای از زندگی خود پوست اندازی می کند.


تعبیر خواب نیش مار

نیش مار می تواند نشان دهنده یک شرایط مضر یا تهاجمی ایجاد شده توسط شما یا دیگران باشد.

فرار کردن از دست ماری که در تعقیب شماست می تواند نشانه فرد یا چیزی باشد که نسبت به آن بی میل هستید یا از رویارویی با آن واهمه دارید.


سایر معناهای مار در خواب

اگر در زندگی روزمره و واقعی خود از مار می ترسید، دیدن آن در خواب می تواند نشانه چیزی باشد که از رویارویی با آن واهمه دارید یا نمی خواهید در زندگی واقعی آن را بپذیرید و با آن مواجه شوید.

این موضوع ممکن است نشانه فرد یا چیزی باشد که فکر می کنید از لحاظ جسمی یا احساسی برایتان خطرناک است.

ممکن است نشان دهنده خلاقیت و انرژی خلاقانه باشد. خلق چیز جدید با تغییر و تحول در زندگی واقعی.

مار ممکن است نشانه وسوسه یا کسی باشد که شما را برای چیزی وسوسه می کند.

مار در پزشکی نیز به عنوان نشانه به کار می رود و می تواند نشانه پزشک یا روند درمانی هم باشد.

مار ممکن است از نظر شما یک چیز لیز و لزج باشد و نشان دهنده فردی باشد که به او اعتماد زیادی ندارید.

همچنین بخوانید: دانستنی در مورد مار

تعبیرخواب مار

تعبیر خواب مار

مار بوا ممکن است نشانه فرد یا چیزی باشد که شما را حرکت باز می دارد یا توانایی شما برای حرکت یا عمل کردن را کمتر می کند.

مار کبرا، مار زنگوله دار، افعی ممکن است نشانه فرد یا چیزی باشد که سمی و زهرآلود است و در نهایت می تواند برای شما عواقب منفی در پی داشته باشد.

مار کبرا در خواب نشانه هیپنوتیزم شدن یا شیفته احساس فرد شدن باشد.

مار باغ ممکن است نشانه فرد یا چیزی باشد که از آن می ترسید اما برایتان بی خطر است.


تعبیرخواب مار قرمز، سبز و زرد

 • مار قرمز می تواند نشانه هشداردهنده باشد و شما را از کاری که می کنید باز دارد.
 • مار سبز به شما می گوید که می توانید به سمت جلو بروید و ترسی نداشته باشید.
 • مار زرد به معنای حرکت با احتیاط است.

اصطلاحاتی که باید مدنظر داشته باشید.

برخی از اصطلاحاتی که در مورد مار وجود دارد ممکن است درباره رویای شما مفهوم خاصی نداشته باشد اما دانستن آن ها خالی از لطف نیست. دانستن این اصطلاحات می تواند به تعبیر رویای شما کمک کند.

 • اگر ماری باشد، شما را نیش خواهد زد: شرایط یا مشکلات بسیار به شما نزدیک هستند.
 • مار در چمن: فردی که دیگران را فریب می دهد.
 • روغن مار: توصیه یا داروی غیر قابل استفاده.

موارد مهمی که باید مدنظر داشته باشید.

برای تعبیر رویای خود باید مواردی را مدنظر بگیرید. برخی از این موارد عبارتند از:

 • نوع ماری که در خواب می بینید.
 • رنگ مار، جایی که قرار دارد و کاری که می کند.
 • ارتباط شخصی شما با مار و تجربیاتی که با آن داشته اید. احساسی که با مار در زندگی واقعی خود دارید و احساسی که در خواب با آن داشته اید.

خواب های مرتبط با خواب مار

seeing snake in dream

☺ تعبیر خواب «مار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


206 دیدگاه

 1. مريم

  سلام خواب ديدم با پدرم بحث شديدي داشتم بعد اسب هاي وحشي از در خونم رد ميشدن كه مارمولك هاي بزرگي از ترس اون اسب ها وارد خونه من شدن كه با فشار شلنگ اب بيرونشون كردم اما يه مار طلاايي طلايي مث طلا اومد كه هركاري كردم هرچي اب گرفتم روش نرفت و از دهنش خون به سمت من پرتاپ ميكرد از دستش فرار كردم منو دنبال مبكرد هررركاري كردم از دستش فرار كنم ميومد حتي جلو خودم پوست انداخت و باز افتاد دنبالم تا بالاخره بهم رسيد و منم خسته شدم از فرار كردن و همونجا وايسادم و چشمامو بستم داشت بهم ميرسيد مار كه بيدار شدم از خواب تعبيرش چيه لطفا كمكم كنيد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از شخصی در زندگی شما باشد که برای شما خیر نیست و در ظاهر بسیار موجه است اما باید شما بسیار اگاه باشید که سبب مشکلی برای شما نشود و از ایشان به محض فهمیدن دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نیما

  باسلام
  خواب مار پیتون زرد رنگ بزرگی در خانه و زیر تختم دیدم که در اخر تخم گذاشت همانجا

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند بیانگر ان باشد که شما دشمنی خانگی دارید که باید هرچه سریعتر ان را از زندگی خود دور کنید که در این صورت برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. بهروز

  با سلام
  در خواب دیدم کنار اطاقی درخانه ای خرابه و قدیمی خواب بودم که باصدای جیغ وکمک خواستن خواهرم از خواب پریدم وخودمو به حیاط خانه‌ رسوندم که خواهرم آنجا بود به محض ورود به حیاط چند زنبور بزرگ قرمز ریختن روی سرم ولی نیش نمی‌نمیزدن وهم زمان دوتا مار زرد باخطهای سیاه به ما نزدیک میشدن ولی من اصلآ نمی ترسیدم با چوب دستی بزرگی که در دستم بود زنبورها رافراری ویکی ازمار ها رو درجا کشتم ولی دومی وهرچه میزدم نمیمرد وبه خودش می‌پیچید. لطفا تعبیرش کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی که شما دیده اید میتواند خیر باشد و نشان بر بدی ندارد. میتوان بر این تعبیر باشد که شما بر دشمنانتان پیروز هستید و انها را از خود و خواهرتان دور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سعید

  سلامو وقت بخیر.هرچی نگاه کردم نظری راجع ب مار طلایی ندیدم.خاب من تقریبا بدون مقدمه بود ی مار طلایی(جنس طلا) توی دستم بود ک تقریبا ده پونزده سانت میشد تو دستم حرکت میکرد منم ترس یا این ک بخام از خودم دورش کنم نداشتم بعد دیدم ی مار طلایی دیگه بزرگتر تقریبا با خطوخالهای بیشترم تو دست بابامه و اونم داشت حرکت میکرد.بابامم مث من مارو تو دستش نگه داشته بود.ممنون میشم تعبیر هرچند تقریبیشو برام بفرسین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند نشان از ان باشد که در تعبیر خواب مار هیچ گاه به خیر نیامده است و نشان از دشمن است و طلایی بودن آن می تواند نشانی از وسوسه باشد که باز هم خیر نیست و از این رو باید بسیار دقیق باشید که خدای ناکرده دچار مشکلی در اینده شویدو.
   سربلند و پیروز باشید

 5. امیر رئوفی

  سلام . من خواب دیدم که پدر و مادرم توی خونه از یه مار پیتون زرد نگهداری میکنن و من همیشه از مار میترسیدم توی خواب هم ازش وحشت داشتم و به مامان و بابام میگفتم که از مار دوری کنن و بندازنش بیرون ولی به حرفم گوش نمیدادن و مار تو خواب پای مادرمو نیش زد ولی باز مادر و پدرم ازش مراقبت میکردن و هرچی بهشون التماس میکردم که در مورد مار تجدید نظر کنن به حرفم گوش نمیکردن .. در آخر خواب پدر و مادرم میخواستم از خونه برن بیرون و چون مار تو خونه بود و منو داداشم میترسیدیم برای اینکه با مار تنها نباشیم از خونه اومدیم بیرون و من از این موضوع خیلی ناراحت بودم ..
  از اون خونه اومدم بیرون و از کوچه ای داشتم رد میشدم خونه های زیادی داشتن میساختن که یکیش انگار برای من بود و بعدش بیدار شدم. ممنون میشم تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از اتفاقی در اینده باشد که در ان شما ایشان را از کاری بر حذر دارید و ایشان به ان اکتفا نکند که سبب شود کسی به ایشان گزندی رساند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. علی

  سلام. من خواب دیدم دختری را که بهش علاقه دارم و قصد ازدواج دارم باهاش با یه کفش افتاده دنبالم و در حین فرار با یه مار تقریبا ۲ متری روبرو شدم و مار هم افتاده دنبالم. که از دست مار هم فرار کردم. دیگه از خواب بیدار شدم. تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ترس شما از انتخاب باشد و اما از طرفی هم می تواند نشانی از ان باشد که باید بسیاردر اننتخابتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مرتضی

  سلام خواب دیدم در یک حیاط تعداد زیادی مار وجود دارد که در نهایت یکی از آنها بازوی مرا نیش زد و زهر از دستم بیرون ریخت این چه تعبیری میتواند داشته باشد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب مار امده است که این خواب می تواند نشان از مشکلی برای شما باشد که دشمنی به شما رساند و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. فریده

  سلام بنده خواب دیدم با همسرم داریم از رودخانه‌ای رد میشویم، کفشهایمان را دراوردیم کفش های من داخل اب افتاد ولی کفشهای همسرم را کناره‌ی رودخانه جفت کردم و گذاشتم تا خیس نشن، در رودخانه مارهای آبی کوچک مشکی رنگ دورپای همسرم رو گرفتند و بعد دیدم دور یک لنگه از کفش من که از پایم دراورده بودم را هم گرفتند و همسرم مشغول جدا کردن مارها از پایش بود و من هم میترسیدم سمت کفشم برم و مارها را از کفشم جدا کنم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   با توجه به تعابیر خواب می تواند نشانی از ان باشد که در اینده خدای ناکرده مشکلاتی برای شما پیش بیاید که خیر نیست و باید از این جهت بسیار اگاه باشید و از این رو این خواب را به عنوان هشداری بدانید که کسانی در زندگی شما هستند که اصلا برای شما خیر نخواهند.
   سربلند و پیروز باشید

 9. علی عبدی

  سلام دیشبی خواب یه مار خیلی خیلی زیبا و خوش خط و خال و دیدم یه مار با نقش و نگار های زیبای ابی رنگ روی بدنش خیلی خیلی اروم بود اصلن هم بهم کاری نداشت همه میگفتن بزن بکشش من میگفتم بابا این که کاری بهم نداره ببینید چقد قشنگه و اروم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از کسی باشد که شما می شناسید و حس می کنید که برای شما مشکلی ندارد اما اینگونه نیست و باید بسیار اگاه باشید و فریب ظواهر افراد رانخورید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. ندا

  سلام
  من خواب دیدم که ماری از لحاظ بزرگی متوسط با رنگی طوسی و کرم و قهوه ای خیلی کم رنگ تو این مایه ها ، دست راست منو نیش زد و‌کمی از درد اونو احساس کردم و احساس خوبی به این اتفاق نداشتم بعد با دست چپم سر مارو گرفتم و کشیدم مار از دست من جدا شد ولی قسمتی از نیش مار مثل یک تکه چوبی کوچک در دست من باقی ماند و کمی ناراحت کننده و درد آور بود برای من ، بعد از خواب بیدار شدم ، خیلی لطف میکنید اگر تعبیر خواب مرا بگویید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای مار خوابی خیر نیست و می تواند به این معنا باشد که دشمنی دارید که کاری را که می خواهد انجام دهد و از این رو تلاش شما برای رفع ان نتیجه ای خواهد داشت که پایان ان مشخص نیست.
   بسیار در روابطتان دقیق باشید و حتما صدقه ای هم دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. زینعلی

  من خواب دیدم خانه مادرشوهرم بودیم وپوست ماری طلایی بزرگ دودوردورمان حلقه زده بودومادنبال خودمارمیگشتیم که خلاصه گوشه دیوارزیرقالی مارسفیدباخالهای مشکی وماربزرگ وچاق چله که پوستش مثل پوست گربه بودواززیردیوارکه بیرون می امدبدنش مثل اینکه چیزی خورده بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای به شما باشد که در ان در واقعیت از چیزی که می بینید سعی کنید برداشت کنید که چه کسی سعی در بدی باشما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. Banvi

  سلام، شبتون بخیر
  چند وقت پیش خواب مار زرد رنگ بزرگی رو دیدم که شبیه به مار پیتون بود، دیوار اتاق خواهرم شکاف خورده بود و این مار سرشو آورده بود بیرون. وقتی دیدمش از ترس نمیدونستم چیکار کنم فقط دست خواهرمو کشیدم که از خونه بزنیم بیرون تا بلایی سرمون نیاد. اما دیدم خواهرم نمیاد خیلی خیلی زیاد تعجب کرده بودم دیدم داره دستشو از دستم میکشه و به سمت مار میره ازش خواهش میکردم که نره . ماره خیلی مرموز بود حسی که ازش میگرفتم این بود که میخواد مظلوم نمایی کنه تا خواهرم رام بشه و به سمتش بره برای همین تمام تلاشمو میکردم تا جلوی خواهرمو بگیرم… اما تلاشام بی فایده بود خواهرم رفت نزدیک مار و صورتشو لمس کرد من تنها کاری ک تونستم بکنم این بود ک چشم از ماره بر نمیذاشتم مبادا بلایی سرش بیاره. بعد از اینجا رو درست یادم نمیاد.. اما فکر کنم مار خواست یکم نزدیک خواهرم بشه که من خیلی سریع با تمام قدرتم دستشو کشیدم تا بریم (دو خط اخرو مطمئن نیستم دارم درست میگم یا نه، ولی احتمالا درسته)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   همانگونه که از این خواب مشخص است می تواند به این معنا باشد که در اینده ایشان با کسی ممکن است در ارتباط باشد که برای ایشان خیر نیست وشما باید از تلاش برای دوری ایشان از ان شخص دست نکشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. ايوب

  باسلام،خواب ديدم مار هاي زياد به اطراف ما جمع شدن وبه رنگ سفید وخییلی کم به رنگ متفاوت ولی بیشتر ان به رنگ سفید، کل بستگان به انها حمله کردیم وشروع به کشتن انه کردیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که در خانواده شما مشکلاتی وجود دارد که باعث ان کسانی دیگری هستند که بیرون از خانواده شما هستند و از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. محمدرضا

  با سلام ، من خواب دیدم که تو یک کشتی هستم و افراد دیگه ای هم بودن ، دریا آرام بود و به مسیر ادامه می‌دادیم ، که دیدیم داخل آب تعداد زیادی سیب زمینی هست و رفتم که اونا رو از آب بگیرم ، دونه دونه از آب می‌گرفتم که دیدم یه مار زرد رنگ که انگار مرده باشه توی آب هست ، برای اینکه مطمئن بشم مرده کسی و صدا زدم و اومد دید ، و مطمین شدیم که مرده ، بعد همونجا رهاش کردیم و باقی سیب زمینیا رو جمع کردیم ، ممنون میشم تعبیرش و بگید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده در مسیر رسیدن به خیری که ان را می خواهید با کسی روبرو شوید که قبلا برای شما دشمن بوده است و الان ضعف آن را ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. نصیری

  سلام من در خواب دیدم که با زنداییم وارد حیاط خونه مادر بزرگم میشم که در حال حاضر اونجا سکونت دارم.اونجا یه مار زرد رنگ هس که حرکت نمیکنه و انگار خشک شده زنداییم با پاش به سر مار ضربه میزنه و بازهم اون حرکتی نمیکنه.بعد از این که ما به هال خونه وارد شدیم مار حرکت میکنه و میره پایین ما تو خواب به بابام گفتیم و یادمه بابام و شوهر خاله هام به دنبال مار رفتن و مار و دیدم که دور یک گوسفند پیچیده و هر دوتاشون مردن و صدای بقیه گوسفندان و میشنوم که زندن.ما داشتیم یه چیزایی که شبیه چوب خشک بود و جمع میکردیم از خونه چون انگار باور داشتیم اونا به مار تبدیل میشن همش جمع میکردم ولی بازم چوب خشک بود که باور داشتیم تبدیل به مار میشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب نشان از دشمنی دارد که اعتماد شما را جلب کند و به وقت خود از شما رزقی را ببرد و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موضوع برای شما سبب مشکل بزرگی نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 16. عبدالکریم پناهی راد

  سلام‌خواب دیدم‌یه مار بسیار بسار بزرگ‌ که ماشین کنارش اندازه یه قوطی کبریت بود از گندم‌زار زرد رنگ از جادایی که بین مزرعه گندم زار ردمیشد ومنم‌نظار گربودم‌که‌احساس ترس بهم‌دست داد‌که‌ممکن‌بیاد‌طرفم رنگ‌مار به رنگ‌خاکی بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شما همین بس که به شما نزدیک نشده است و ممکن است به این تعبیر باشد که شما کسی را که دشمنتان است به راحتی و بدون هزینه ای دریابیدو از ان دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. ‌‌‌‌R bernoni

  سلام،ببخشید من خوابم اینطور بود که یه ماری چندین بار که بهم میخواست،هربار من یه جوری نمیذاشتم نیشش بهم بخوره،هرباری که تلاش می‌کرد من یه جوری اون نیش رو دفع میکردم واون مار موفق نمیشد که بهم نیش بزنه،میخواستم بدونم این تعبیرش چه چیزی هست؟ممنون میشم پاسخ بدید،خسته نباشین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از دشمنی و یا کسی باشد که قصد اسیب به شما را دارد که دفع خواهد شد و از این رو به خیر امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. حامد

  با عرض سلام حامد هستم.
  من در خواب دیدم با دوستام میرفتیم که فوتبال بازی کنیم و توی راه با هم شوخی میکردیم که یه مار رو دیدیم من و و بقیه فرار کردیم و یکی از دوستام که نمیشناختم مار گرفت کشت و با شوخی سر مار رو تو یخم انداخت.لطفا تعبیرش چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در تعبیر خواب مار آمده است که می تواند نشان از ان باشد که دشمنی دارید که باید از آن بر حذر باشید و از این رو ممکن است نشان از ان باشد که تنها یک نفر به همراه شما باقی خواهد ماند تا از دشمنان حفظتان کند.
   سربلند و پیروز باشید

 19. ی بنده خدا

  سلام من خواب دیدم دارم از ی مار پیتون نارنجی فرار میکنم که اخرش ی سگی که دوبرابر جثه اش بود رو خورد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب مار امده است که دشمن است و در تعبیر خواب سگ هم امده است که ممکن است نشان از دوست باشد و این به معنای خوبی برای شما نیست و فرار کردن از مار خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 20. پارسا

  با درود خدمت شما خواب دیدم که مار افعی بزرگ و سیاه و وحشتانکی داره از من محافظت میکنه! دورتادورم رو ادمایی گرفته بودند که از من متنفر بودند و به خون من تشنه بودند و اون مار از من مراقبت میکرد و هرکدومشون که بهم سعی میکردند اسیب برسونند رو میکشت بعد از این که همه ی دشمنام مردند مار رو کشتم و زهرشو خوردم و از خواب پریدم!خواب خیلی عجیبی بود تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از ان باشد که دشمنی از شما محافظت کند که به نیت خود نباشد واین اتفاق بیفتد و بدانید که به این معنا می تواند باشد که عدو شود سبب خیر و از این رو بدانید که دیگران برای شما ممکن است سودی داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 21. Sama

  سلام خسته نباشید. من خواب دیدم داخل یک ساختمان هستم که آشنا نیست و دو طبقه هستش .هوام تاریکه ( همیشه همه خواب هام تو تاریکی هست انگار که شبه) من طبقه دومم دارم میرم داخل خونه ‌ یه مار کبری سیاه میاد جلوم ولی فقط سرش و قسمت خیلی کمی از بدنش هست بقیه جاهای بدنش رو انگار بریدن. از کنار من رد میشه و خودشو میندازه تو آب و بلافاصله میمیره. ممنون میشم تعبیر خواب من رو هم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود دشمنی است که خودش به خودش ضرر خواهد رساند و شما را مورد آسیب قرار نخواهد داد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. سحر

  با سلام و ارادت ..خسته نباشید …ببخشید من خواب دیدم یه مار بزرگ دورم حلقه زده و مدام نیششو در میاره ..گردنمو نیش زد درد داشت یه خورده… اما بعدش هر چقدر نیش میزد انگار نیش نداشت ..زبونش یا همون نیششو در میاورد دهنشو باز میکرد ولی دیگه نیشش روی من اثری نداشت ..با خودم میگفتم چرا دیگه نیش نداره پس ..نیشش چی شد …خواهش میکنم جواب بدین ..میتونه این خواب ربطی ب کسی ک دوسش دارم داشته باشه یا نه ..تعبیرش چیه ..ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که دشمنی به شما زخم زبان خواهد شد که شما در برابر آن بی‌اهمیت خواهید بود و صدقه هم بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. Poorya

  من خواب دیدم که رفتم دوبی با دوستم خانه ی اونا (دوستم) پشت خونشون باغ بود ما رفتیم اونجا پر از مار بود هی از زمین میومدن بیرون بهم حمله می کردن بعد که میرفتم یه فراری با یک راننده اومد راننده پیاده شد به عربی گفت بفر ماید بشینید منم که نشتمو رفتم بعد از اون پشت دیدم یه پراید بهم زد من زخمی شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما احتمالا در مکانی قرار خواهید گرفت کرد که غریب هستید و اینکه تصادف در خواب نشان بر خوبی ندارد و به معنی ضرر است و باید مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. mahdiye

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که مشغول تلوزیون دیدن بودم که یه دفعه بالای کمد یه مار بزرگ که نشسته بود رو دیدم ، بعدش یکم تکون خوردم و میخواستم پاشم که یادم اومد یه جایی خوندم اگه تکون نخورم مار باهام کاری نداره ولی یاد ابجیم افتادم که در سالن پذیرایی دیگه نشسته برای همین سریع بلند شدم و دوییدم رفتم اون جا که البته ماره هم داشت میومد و به خواهرم گفتم یه مار گنده اونجاست و اومدم تلفن خونمون رو در دستم گرفتم و سعی داشتم شماره بابام رو بگیرم تا بیاد ولی هر چی شماره می گرفتم اشتباه میشد(چون خیلی هول بودم)
  و هی شماره می گرفتم و اشتباه میشد و دوباره میگرفتم (ماره هنوز نرسیده بود)تا اینکه صدای در میاد و داداشم میاد خونه و مار رو میبینه و میگه من اوردمش و باهات کاری نداره و نیش نمیزنه
  دقیقا یادم نیست ولی فک کنم یه جا صورتم رو بردم نزدیک مار که ببینم نیش میزنه یا نه که نزد
  و فکر کنم که تو خواب یه لاکپشت داشتیم( دقیقا یادم نیست چه حیوونی بود )و اون ماره فک کنم چند بار دندونش رو فرو کرد تو تن اون حیوون و سعی داشت نیشش بزنه ولی موفق نشده بود و فقط جای دندونش مونده بود
  و من نشون داداشم دادم و گفتم ببین میخواد نیشش بزنه و بغلش کردم و بردمش
  دیگه چیزی یادم نمیاد

  • یاسین صداقت

   با سلام و سپاس از همراهی شما.
   خواب شما نشان بر این موضوع دارد که شما در برابر دشمنانتان مقداری توان مقابله ندارید و روبرو شدن با آنها برایتان سخت است و خوابتان تعبیری بد ندارد و اینکه دشمن به افراد خانواده شما نیت آسیب زدن را دارد اما کار ساز نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. مریم

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که مار بالای سرش شاخ ریز داره و نگهبان گنجینه هستش و من جای گنجینه رو میدونستم که دقیق کجاست جای نامعلومی نبود که اون مار فاصله گرفت از من ومن مار رو انداختم داخل کیسه درش رو بستم و گنجینه نصیبم شد اگه تعبیرش رو بگین ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان آشکار است نشان بر خوبی دارد و اینکه شما خیری از استعداد خودتان نصیبتان خواهد شد و اینکه در این مسیر دشمنی موجود است که شما آن را دور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. محبوبه

  سلام خواب دیدم جایی داشتم میرفتم ناگهان دو مار عظیم الجثه پیتون که سطح آسفالت را میشکافتن و به سمت من آمدند ولی فقط میخواستن رد بشن بعد یکی از اونا در جدول گیر افتاد ناگهان یک مرد عظیم الجثه و گنده اومد و اون مار رو ازاد کرد و دوبار مارها شروع به اومدن به سمت من کردن. من از ترس اینکه نکنه وقتی دارن رد میشن منو ببینن و بکشن از ترس نزدیک بود سکته کنم نمی تونستم اصن تکون بخورم. روی مارها خطر قرمز هم دیده میشد و چندتا از همکارام هم اونجا بودن .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مار آمده است که نشان بر دشمن است و اینکه اگر به شما آسیب نزده اند نیک است و اینکه به معنی آن هم می‌تواند باشد که در بیداری از مشکلی رنج می‌برید. صدقه بدهید.. سربلند و پیروز باشید.

 27. محمدطلا

  من خواب یک مار نسبتا بزرگ رو دیدم
  و دوتا مار کوچیک و باریک به رنگ سبز
  فقط به صورت یه عکس توی حافظم مونده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن مار در خواب نشان بر به فردی بد نیت است که شما را به مانند طعمه می‌بیند و این که به شما آسیب نزده اند خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. علی کاری

  سلام.خواب دیدم به خانه پدری رفتیم اول دخترم یمار کوچک دردست گرفته بازی کنه که با صدای من انداخت بعد یمار سیاه با دوخط قرمز از گوشه اتاق دراومد که با فریاد من پدرم امد تا بگیرد از دستش گریخت بعد درحالی که زبانم گرفته بمادر میگم من دیگه نمیام اینجا میرم کنار مادرم زیر پتو که میبینم یمار سیاه از اینور اتاق دراومد وحمله کرد بمن رفت زیرپتو که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این صورت از که دشمنانی در اطراف خود حس خواهید کرد و به گفته یکی از معبران مار را به رابطه های زناشویی هم تعبیر کرده اند زمانی که محبت جنسی بین زوجین کم می‌شود اینچنین خوابی هم می‌بینند.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. Bbbbbbb

  من خواب دیدم که با ماشین جیپ به صحرا رفتم و مار های زیادی دیدم.مار ها با من کاری نداشتند و من بین آنها پا می گذاشتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این صورت است که شما نسبت به دشمنانتان ترسی به دل ندارید و برای روبرو شدن با آنها اعتماد به نفس بالای دارید که نیک است. و مراقب باشید و صدقه هم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. یاسی

  سلام. من خواب دیدم در راهی هستم و ناگهان ماری خاکستری دنبالم هست. من توان دویدن نداشتم و در نتیجه نمی تونستم از دستش فرار کنم. به اطرافیانم می گفتم با سنگی چیزی بزننش تا من فرصت فرار پیدا کنم که کسی کاری نکرد. در همین حیص و بیص تقلا برای فرار یه بار که برگشتم تا ببینم چقدر با مار فاصله دارم که دیدم پرنده ای خاکستری-سفید شبیه جغد مار رو گرفته و من احساس خلاصی کردم. در همین وقت پرنده دیگه ای عین همون پرنده در جای دورتر ایستاده بود و من سنگی که دستم بود را به سمتش پرت کردم که خورد وسط سینه ش. از تلافی شم نترسیدم با اینکه به نظر میومد می خواد بهم حمله کنه و نکرد و‌منم ترسی نداشتم. سپاسگزار میشم که برام تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود دشمن و مشکلات در روزمره شما است و اینکه شما از لحاظ روحی توان مقابله با دشمنان و مشکلاتتان را پیدا مرده اید و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. Amir hossein

  سلام ببخشید من خواب دیدم که تو خونه مادر بزرگم پشت پرده یه مار هست وقتی از پشت پرده اومده بیرون دقت که کردم دیدم مار جعفری هست که خاکی رنگ هم بود چون میدونستم مار جعفری خیلی خطر ناکه ومن هم یه طوطی نگداری میکنم گفتم سریع یه بطری ۴لیتری بیارید که بگیرمش هیچ کس به حرفم گوش نمیکرد و خالم به زور برام اورد بعدشم که میخواستم بگیرمش وقتی مار به اون خطرناکی از زیر پای بابام و بقیه رد میشد توجهی نمیکردن بلاخره من انقدر دنبالش کردم تا رسید وسط حال وقتی تو تلویزیون که صداش هم بلند بود پیام بازرگانی اومد ماره با اهنگ پیام بازرگانی شروع کرد به رقصیدن که برای من تو خواب خیلی جالب بود و اخرش هم تونستم بگیرمش توی خواب وقتی رقت مار که تو چهار لیتری بود بزارم یجایی که بدم به یکس از اشنایان که کارش اینه یهو یادم اوند که یه مار جعفری دیگه هم تو خونه گرفته بود قبلا والان تو۴لیتری هست خلاصه مار رو گذاشتم کنار اون یکی واز خواب پاشدم چون ماره خوابم رقصید برام جالب بود و خواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که دشمنی در بین خانواده شما است و اینکه خانوادتان به آن شخص توجه نمی‌کنند و این که می‌تواند برایشان خطرناک باشد و اینکه این شخص فرد خوش سره زبان و بزلگو است اما در تینت او دشمنی وجود دارد و اینکه شما موفق به گرفتنان کرده اید نشان بر پیروزی است و این رقصیدن هم می‌تواند از ذهن و فکر شما و تصورات رمالان که کارهایشان بازی می‌کنند هم نشات گرفته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. محمد

  سلام من خواب سه مار و دیدم و یکی از انها رو کشتم و بعد که بیدار شدم خوده مار و دیدم تعبییرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دشمن دارد و اینکه که آنها را کشته اید به معنی دفع دشمن است و زمانی که در بیداری دیده اید تعبیر شده است و صادقه بوده است و اینکه مار در بیداری هم دشمن جان است که انشالله به خیر دفع شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. حسن

  سلام و وقت بخیر
  خواب دیدم وسط انباری خونه قدیم پدریم بودم که البته خونه چندسال پیش فروختیم و ی مار سمی که بچه اش کنارش بود و ی مار زردرنگ پینتون که روی ی تخت گاهی بود و یگوشه دیگه انباری ی لانه عقاب قهوه ای بود و از مار سمی که تقریبا کنار پام بود میترسیدم که نیشم بزنه ی شیشه برداشتم و اومد بیرون که عقاب به مار پینتون حمله کرد و درگیر شدن و نگاه کردم مار سمی و بچه اش نبودن و رفته بودن حتی به مادرم گفتم مار بچه دار شده که مادرم گفت نه بچه نداره میخواستم ببینم تعبیرش چیه ممنون میشم جواب بدید سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه به این معنی است که عقاب نشان از رئیس حاکم و پادشاه دارد و شما از طرف یک رئیس مورد توجه قرار خواهید گرفت و شما دشمنی دارید که ان دشمن از طرف ان حاکم به نفع شما از بینش خواهد برد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. ناشناس

  با سلام و احترام
  خواب کوتاهی بود
  خواب دیدیم با شخصی در حال راه رفتن بودم که ان شخص به ناگهان ماری را که روبرو یمان در خود پیچیده بود به من نشان داد ، ناگهان مار سرش را رقص مانند بالا اورد و سرش را تیز کرد و به صورت من حمله برد ، قبل از این که صورتش به صورتم برسد از خواب پریدم ، یعنی در خواب عواملی مثل خورده شدنم یا نیش زدنم توسط مار احساس نکردم و مار قبل از این که به صورتم برسد از خواب پریدم ، البته این خواب را فراموش کرده بودم که امروز به ناگهان با دیدن عکس مار یاد خوابم که پریروز اتفاق افتاده بود افتادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مار دلیل بر وجود دشمن در بیداری است و اینکه به شما اسیب نرسانده نشان به خیر است برای شما و دیدن حیوانات وحشی نشان بر ترسهای فرده بیننده خواب هم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. فاطمه

  سلام من در خواب دیدم خارج از خونه پدرم با یک مار کبری بزرگ تیره داره بازی میکنه ، من و پسرم داخل خونه بودیم اول پنجره ها رو بستم ولی بعد با زور از پنجره داخل شد و پسرم رو گاز گرفت ولی من اول باهاش درگیر شدم روی سرش نشسته بودم و با یه چیزی مدام به زبونش میزدم و بعد از اینکه پسرم رو گاز گرفت سرش رو بریدم اگه میشه تعبیرش رو بهم بگید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما اینگونه امده است که شما دشمنی در نزدیکی خود دارید که به فرزند شما نیت اسیب رساندن را دارد و اینکه شما ان را کشته اید به معنی ظفر پیدا کردن به دشمن خودتان است که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 36. صبا هاشمی

  سلام.خواب دیدم همسرم یک مار خیلی بزرگ طوسی زنگ،مرده با خودش به خونه آورده میگه میزنم به دیوار.(دخترم بی نهایت از مار می‌ترسه)بهش میگم مگه نمیدونی ریحانه چقدر میترسه؟جواب داد این مرده ،گفتم من خودمم از مردش هم میترسم چه برسه بچه.
  باز فردا شبش که بشه همین امشب،باز دیدم خونه پدرم البته خونه ای که فروختن ،دیگه اونجا ساکن نیستن.۳تا مار هست دوتاش زرد و طوسی که انگار جای مشخص دارن،یکیشم برا خودش ول میگرده.حس میکنم اونارو شوهرم آورده خونه پدر.تو خونه یه زنه غریبه بود شوهرم و من.پدر مادرمو ندیدم.دیدم زرده منو صدا کرد،انکار یه چیزی بهم گفت تهدیدم کرد،من ترسیدم دوییدم سمت شوهرم گفتم اینارو بیرون کن دیدم زرده راه افتاده داره میاد سمت من و دخترم،خیلی بزرگ بود، شوهرم کاری نکرد،بهش حمله کردم انگار یه جاشو کندم دقیق خاطرم نیست.ماره به جوری نگاه میکرد،انگار میخواست بهم حالی کنه ،که به حسابت میرسم.پریشون از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد به همان علتی که خودتان فرمایش کردید دیده شده است و از این رو دارای تعبیر واقعی نیست و به همان معنای ترسی است که در ذهن شما وجود دارد و باید بدانید که در خواب شما حس مادرانیتان بسیار بیشتر از هر چیز دیگری شما را درگیر کرده است و از این رو نگرانی از بابت آن نباید داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 37. علی

  سلام من چند وقتیه ک خیلی درگیرم و خواستم معنیه این خوابو بدونم من با کسی ک دوسش دارم تو خواب ب ی ماری رسیدیم ک ی چیز خیلی بزرگو خورده بود و نمیتونست حرکت کنه از طرف دیگ سیل میومد و مارای خیلی بزرگی میورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر افرادی دارد که با شما سر ناسازگاری دارند و دشمنی خواهند کرد و اینکه احتمالا شما بر ان ها پیروزی دست پیدا خواهید کرد و نابودی مارها به معنی نابودی دشمن و افت و گزند است.
   سربلند وپیروز باشید.

 38. نفیسه

  سلام ، من درخواب دیدم که تعداد زیادی حشرات موذی و مار به سمتم میان، و من ب فشار اب زیادی که دستم بود اونا رو عقب میزدم و در اخر هم کاملا تمیزش کردم ، ولی احساس خیلی بدی دارم و از ذهنم نمیره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده ای نه چندان دور از دشمنانی که دارید ممکن است گزندی ببینید و تنها راه رهایی از آن این است که با طینتی پاک با آنها برخورد کنید و بدانید که تنها راه مبارزه با آن ها صداقت و توک به خدای خود است.
   سربلند و پیروز باشید

 39. Yalda

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم یه مار سیاه کوچولو که راه راه های خاکستری داشت از یه جای تقریبا دوری میپره رو دستم و من میندازمش پایین و اون مار دو نصف میشه خونش میپاشه رو دستم بعد چند دقیقه دستم شروع به باد کردن و تاول زدن میکنه ولی بعد که از اون منطقه دور میشم یکی از بستگان خیلی دورمون رو میبینم که سر کوچمون واستاده و باهاشون صحبت میکنم برمیگردم خونه که براشون آب ببرم میبینم دستم ورمش و تاولاش خوب شده به اون شخص که میام بگم که چه اتفاقی افتاده زودتر میگه که من بازم برمیگردم دوباره که به دستم نگاه میکنم میبینم قرمزه…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در این خواب سرخی خون را دیده اید پس دارای تعبیر نیست و در غیر این صورت باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده نسبت به کسی که دشمن شما محسوب می شود کاری انجام می دهید که رابطیتان با او قطع می شود اما شدت کار شما به گونه ای است که ممکن است خودتان و یا کسان دیگری شما را سرزنش کنند اما نباید نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 40. امین

  پنج،شش شب پیش دوتا مار رو خواب دیدم.
  یکیشون یکجا متوقف بود اون یکی هم داشت سمت مادرم میرفت قشنک یادم نیست که رفته بود یا داشت میرفت بعد مار رو گرفتم ونذاشتم که اایت مادرم بکنه‌.
  بعد دوروز پسرعمم بهم زنگ زد باهاش رفتم بیرون.
  روز بعدش هم دوباره زنگ زد بهم ورفتیم بیرون بعدش که اومدم مادرم خیلی چیزیم گفت و خیلی خودش رو اذیت کرد و ناراحت شد.
  روز سوم هم همین طور شد ودوباره قرارگذاشتیم که بریم بیرون.
  رفتیم به یک روستا برای خرید اسب چون اون سوارکاری کار میکرد.
  من همیشه میترسیدم که به مادرم بگم باهاش میرم بیرون چون نمیزاشت.
  خلاصه روزسوم رفتیمو منم به مادرم نگفتم.
  بعدش که برگشتم مادرم خیلی عصبانی شد انقدر جوش خورد که نمیتونم توصیف کنم.
  الآن هم دو روز هست که باهام حرف نمیزنه واز دستم ناراحته و حتی تا دم اق کردنمم رفته.
  من تنها کاری که کردم این بود که بهش نگفتم.
  عزیز حالا میخوام بدونم که این اتفاقات بعداز اون خواب به همون خواب مرطبت هست.؟
  واینکه امروز خواب دیدم که بامادرم خیلی خوب بودم وهندوانه میخوردم نیخوام بدونم معنیش چیه؟
  لطفا راهنماییم کنید.
  دست شما درد نکنه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اول باید بدانید که ممکن است به این اتفاق شما مربوط باشد و در خواب شما نشانی از دشمنی بوده است که به واسطه ی شما سبب اذیت کردن مادرتان هم نیز خواهد شد.
   اما در خواب دوم باید بدانید که برای شما خیر است و نشان از اصلاحی دارد که خود باید ان را انجام دهید.
   سربلندو پیروز باشید

 41. Zohreh

  سلام
  من خواب دیدم که تو ی باغی بودم داشتم رد میشدم که به ی مار بزرگ زرد رنگ که اسمشون پیتون هست گیرکردم خودمو نجات دادم خواستم فرارکنم ی ماره کشته شده یدفعه پرت شد اونطرف و اون ماری که زنده بود خیلی عصبی شد دنبالم بود تا نیشم بزنه بعد اون مار ب شکلی ی زن در اومد که نمیشناختمش اون زن رو و دنبالم بود تا نیشم بزنه و منم فرارمیکردم که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما نشان بر دشمنی است که قوی است و قسط اسیب رساندن به شما را دارند و در تعابیر چینی مار را به زن نعبیر کرده اند زنی که در زندگی شما نیت به صدمه دارد و اینکه فرار کردن شما نشان بر خیر دارد و باید مراقب اطرافیانتان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. ∆∆∆

  سلام . خواب دیدم ماری بنفش صورت مادرم را گاز گرفته است . صورتش خیلی بد شده بود . انگار که با چاقو بهش زدن بودن . خیلی بد بود . بعد هم پدرم و سه تا از فامیلامون رو دیدم که نیششون زده و خیلی بد بود . ولی وقتی که مادرم را نیش زده بود مادرم واکنش بد تری از همه نشون داده بود داشت فریاد می‌زد و از دستش خون میومد . وقتی مار خواست یکی از فامیلامون را نیش بزنه انگار به صورت کارتونی بود شکل مار ‌. بعد هم سر فامیل سوممون از خواب بیدار شدم . خدایی که چه خوابیه .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دشمنانی است که به خانواده شما اسیب خواهند رساند و ارامش خانواده شما را بر هم خواهد زد و اینکه نشان بر خوبی ندارد این خواب و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. داریوش عابدینی

  سلام با ارزوی موفقیت برای شما همه هموطنانم، خواب شاه کبری دیدم که مثل ده عدد سکه روی هم چیده شده بودند، که ناگهان هر ده سکه تبدیل یه شاه کبری شدندبا رنگ صورت زرد و کمرو پشت سر تقریبا سیاه، ومن بدون هیچ تاملی درصورتهای انها نگاه کردم، بمجرد اینکه گردن اولین مار را گرفتم همگی مجددا تبدیل به سکه شدند،
  خواهش میکنم تعبیرخوابم را بگید،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما در اطرافتان افرادی دارید که دشمنان شما محسوب میشوند و اینکه با ان افراد به کارهاب بیهوده مشغول خواهید شد و اینکه برای مدت کوتاهی سر خودتان را گرم خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 44. حمیده

  خواب دیدم که توی خونه باغی سه تا مار کبری ولی خیلی چاق و بزرگ بودن که یکی از مارها به یکی دیگه از مارها حمله کرد و دنبالش کرد و اونو کشت ..و یه مار دیگه به طرف من میومد که من با ترس رفتم بالای یه پله که منو نگیره …هی از کنارم رد میشد تا من میخواستم بیام پایین از پله دوباره می رسید به من…بعد من یه پسر ۴ساله دارم که اسمش توحیدِ..که تو خواب به مامانم گفتم دیگه نمی‌ذارم توحید بیاید تو حیاط بازی کنه خیلی خطر ناکه …واقعا وحشت کردم …بعد از خواب پا شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مار به گفته معبران اسلامی نشان بر دشمن دارد که می‌تواند به شما آسیب برساند و اینکه باید بر این امر آگاه باشید و به گفته معبران آسیایی مار نشان بر زن دارد و خواب شما نشان بر دعوای دو زن در خانواده شما است. که برای رفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. مهساعلیزاده

  سلام
  من خواب دختری که مارهای سبزی درداشت وبه من میگفت تعداداین مارها بسیارکم هستش وتاچن وقت دیگه چیزی ازاینا نمیمونه رودیدم انگاراونها قصداسیب زدن به من رونداشتن
  تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای شما به این صورت می تواند تعبیر گردد که شما با توجه به رفتار و منش کنونیتان سبب شده اید که شخصی که برای شما خیر نخواهد فلج شود و نتواند کینه توزی کند و این خواب برای شما بسیار خوب است و خیر.
   سربلند و پیروز باشید

 46. M

  سلام من خواب دیدم درخانه پدرم هستم. همسرم سه مار در بغل خود داردویک نفرهم کنارش بود ک نمیشناختم من میترسم ب من میگوید ک اون مارها باهات کاری نداره نیش نمیزنه یکی از مارها ک فکر کنم رنگش سیاه بود دنبال من میاد من فرار میکنم داخل خانه میمونه ولی کاری باهام نداره .یکی از مارها ک روی گردنش بود زرد رنگ وبزرگ بود .رنگ مار بعدی یادم نمیاد .البته من ازدواج کردم ولی کسی ک در خواب به عنوان همسرم دیدم همسرم نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما دشمنانی دارید که بر شما آسیب نمی‌زنند اما شما را می‌ترسانند و اینکه از شخصی خاص پیروی می‌کند که شما را آزار دهند. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. منتظر پاسخ

  سلام من سه شبه دارم خواب پریشون میبینم ،اولین شب که شب اول ماه تیر بود خواب دیدم ی عقرب سیاه بدون چنگال و دم نیش دار تو‌لباسم رفته،استینمو تکون دادم و افتاد بیرون… شب دوم خواب دیدم دارم از جایی رد میشم و ی لیوان دستمه یهو از ی فاصله ی نزدیک ی عقرب به رنگ ابی فیروزه ای دیدم که کامل و سالم بود خیلی هول کردم و سریع لیوان خالی تو‌دستموپرت کردم سمتش اما بهش نخورد ،و امروز خواب دیدم توخونم همسرم ی ماکت از دنیا رو تو اشپزخونه برام درست کرده بود گذاشته بودرو کابینت و داشت بهم جاهای مختلف رو نشون میدادو یجاش که مثلا قرار بود بریم اونجا زندگی کنیم چنتا حیوون پلاستیکی گذاشت ازجمله مار پلاستیکی… داشتم از کنار ماکت میرفتم که یهو پام رفت رو مار پلاستیکی و تو پوست انگشت شصتم رفت هرچی میکشیدم بیرون میومد ولی یکی از دلش تو انگشتم میذاشت.. گاهی حتی از خودش بزرگتر ،خیلی اذیت شدم و درد داشت باخودم تو خواب گفتم پلاستیکیش انقددرد داره وای بحال واقعیش..برگشتم تو اشپزخونه میخواستم ماکت رو جمع کنم و مثلا زمین زراعی بود که توش رشته گذاشته بودیم… یهو دیدم ی مار واقعی بزرگ سفید با طرح های کم مشکی و خیلی زیبا اونجاست.. اولش ترسیدم و جاخوردم ولی بعد با دستم کشیدمش پایین ولی اون سریع اومد رو کاناپه و من فک کردم منو نمیبینه‌.. دست بردم تا برش دارم که پیچیددور دستم و انگشتمو نیش زد گرمای خونو کاملا حس میکردم… داشتم میرفتم سمت در خونه که از کسی کمک بگیرم که از خواب بیدار شدم …

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر هر سه شب شما نشان از دشمنی دارد که می‌خواهد به شما آسیب برساند و اینکه شما باید مراقب زندگی زناشویتان باشید که فرد و یا افرادی با رفتار و صحبت هایشان آن را نخریب ننمایند و اینکه صدقه بدهید و در منزلتان از چهار قل استفاده نماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. الناز

  سلام خواب دیدم من جایی مثل تو ی خونه بودم که احساس میکردم چند مار کبرای دیگه همراه چند آدم توی همون جا هستن وظاهرامارها بی آزار بودن من مارکبری برنگ طوسی پررنگ مثل بچه بغل کرده بودم واون مار تلاش میکردواز من میخواست که ازسینه ام شیرش بدم وادمهایی که اونجا بودن هم منو تشویق میکردن که از پستانم شیرش بدم ومیگفتن نترس بی ازاره شیرش بده ولی من هی می‌رسیدم سینه امو دهنش بذارم واحتیاط میکردم وخیلی اذیت بودم واخرشم شیرش ندادم . باسروصدای من که خواب بودم پسرم صدام زد ودیگه بیدار شدم . لطفا تعبیرشو بگید .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است احتمالا خیری به دختر شما و یا خودتان خواهد رسید که دشمنتان به آن چشم خواهد داشت و اینکه میخواد ده خیر شما شریک شود و شما این اجازه را نخواهید داد.
   سربلند و پیروز باشید.

 49. ع.ش

  خواب دیدم در جایی بیرون منزل بودیم و یکی از آشنایان در حال وضو گرفتن بود
  از پشت سرشون یک مار زرد رنگ خیلی بزرگ داشت میخزید و به سمتشان می آمد
  من فریاد زدم گفتم به پشت سر من بیایید
  ابتدا جدی نگرفتند اما بعد آمدند
  من هم به سمت مار رفتم
  مار را به طرف خودم کشاندم و به اون فرد گفتم از پشت سرم به جای امن فرار کند
  خودم عقب عقب رفتم و مار را به فضای بیرون بردم
  چشمم به یک عده جانور که به صورت گله ای آنجا بودند خورد که بینشان گوسفند و گربه و… بود
  به سمت گله رفتم تا مار به آن سمت بیاید و خودم از یه طرف دیگه فرار کردم
  مار هم با سرعت به گله حمله کرد و آن ها را تیکه پاره کرد
  ممنون میشم در تعبیرش راهنمایی بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر این دارد که شما دشمنانی دارید که آنها را به طرف خود خواهید کشاند و آنها از شرایط استفاده خواهند کرد و بر مال و اموال شما ضرر خواهند رساند و تعبیر بر خوبی ندارد. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. فرید

  سلام من خواب دیدم من و عموم روی جایی مثل پشت بوم بودیم داشتیم چیزی رو میبستیم که یه مار سبز رنگ اول دطت عموم رو نیش زد بعد فوری پرید سمت من و انگشت منم نیش زد منم سریع مار رو گرفتم و اونو پرت کردم پایین بعد جای نیش مار رو مکیدم که زهر رو تخلیه کنم چیزی مثل اب چرک از دهنم تف میکردم بیرون ولی بعدش هیچ مشکلی نداشتم و رفتم بیرون میشه تعبیر خواب منو بگید چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما دشمنانی دارید که به شما اسیب خواهند رساند و شما برای جبران اسیبشان باز هم تلاش خواهید کرد که جبران خسارت را به جا اورید و اینکه پشت بام در خواب تعبیر بر خیر دارد و نشان از مقام کاری است واینکه احتمالا این دشمن از ان محل کارتان به شما ضربه خواهد زد پس هوشیار باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 51. Taha

  سلام خسته نباشید
  مادرم خواب دیده که تو زمین های روستامون یک مار معمولی توسی مایل به سبز به من چسبیده و دادو فریاد میزند و میگه خطرناکه، بقیه که اونجا بودن میگن نترس اون دوست پسرته اونو نیش نمیزنه و کاریش نداره. بعد میبینه مار رو بدن من لیز میخوره و عین اینکه دوستیم باهم
  دوبار این خوابو دیده مادرم
  ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است اینکه در خواب ببینید ماری با شما دوست است خیر نیست و به این معنا می تواند باشدکه شما با دشمن خود رابطه ای حسنه دارید که از روی نیت خیر شماست اما ایشان اینگونه نیستند و باید بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 52. :/

  سلام.من خواب دیدم که در خونه ای که زندگی میکنیم یک مارکبری زرد رنگ از داخل یک ظرف بیرون اومد یک نفر از آشنایان(از اعضای خانوادم نبود) هم اونجا بود ولی نتونست به مار اسیب بزنه و بگیرتش. مار دقیقا با سرعت خیلی زیاد به طرف من اومد و بازوی منو نیش زد و ناپدید شد علی رغم اینکه اون فرد خیلی بهش نزدیک بود به اون کاری نداشت و فقط منو نیش زد.دو سه دفعه ی دیگ هم با همون شخص خواب مار دیدم .اون شخص در واقعیت ادم ارومی هست و تا بحال اسیبی از طرفش به من نرسیده.برام جالبه تعبیرش رو بدونم چون چندبار دیگ مار خواب دیدم و اون شخص تو خوابم بوده.
  ممنون میشم اگه تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب لزوما به معنی بد بودن ایشان نیست و ممکن است به این تعبیر باشد که رابطه ای وجود دارد که وجه اشتراک شما و ان رابطه ان شخص داخل خواب شماست و باید بدانید که ممکن است از جانب آن به شما صدمه ای برسید و باید بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 53. Nazanin

  سلام روزتون بخیر من امروز صبح بین ساعت ۶ تا ۷ خواب دیدم که خونه خالم هستم و برنامه ای تو گوشیم دارم که مار های لوس لوس از اون بیرون میومدن و همدیگر رو میخوردن و تبدیل به پیتون میشدن از اونجایی که من خیلی ترسیده بودن سعی کردم اونا رو از بین ببرم پس بهش ضربه زدم و اون مار ها باز از پیتون به مار لوس لوس(مار باغ قهوه ای رنگ) تبدیل میشدن مدام در تعقیب من بودن و انگار که منو صاحب خودشون میدونستن و کم کم تعدادشون انقدر زیاد شده بود که من وحشت کردم اما هر کاری کردم نتونستم از بین ببرمشون و اونا هم چنان منو تعقیب میکردن و من یهو با ترس از خواب پریدم
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مار همانگونه که میدانید امده است که به معنای دشمن است و در این خواب هم همین شرایط برای شما صدق می کند و باید بدانید که تعبیر این خواب ممکن است به اینصورت باشد که شما به واسطه ی ارتباطاتی که از طریق تلفن همراه خود دارید دشمنانی خواهید داشت که سعی در ضربه زدن به شما دارند و این برای شما خیر نیست و باید بدانید که این خواب برای شما به شرطی می تواند ختم به خیر شود که انشالله در روابط خود بسیار آگاه باشید و به هر رابطه ای وارد نشوید
   سربلند و پیروز باشید

 54. Zahra

  سلام ،خوابی دیدم که در آن سه تا مار بزرگ کرم رنگ با سر های آدم بمن نگاه میکردن تعبیر آن چیست.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که بارها در تعابیر دوستان گفته ام مار نشان بر دشمن است و اینکه شما آن سر ها را می‌شناسید از آنها دوری کنید و اگر غریبه بوده اند نشان بر دشمنان غریبه است که در کمین اذیت و آسیب به شما هستند.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. Laylla

  با سلام

  خواب دیدم که یک افعی روی دیوار نزدیک در ورودی حیاط خانه است ابتدا متوجه سرش نشدم رفتم ببینم چیه دستم رو به سمتش دراز کردیم متوجه شدم یک افعی بزرگ است که رنگش نسبتا روشن بود و به من خیره شده بود!! گویا قصد حمله به من رو داشت. ترسیدم و ‌عقب رفتم.

  با تسکر و احترام

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مار به معنای دشمن امده است و در اینجا هم همین موضوع صادق است و باید بسیار اگاه باشید که در زمینه ای کسی با شما قصد دشمنی دارد که برای شما ممکن است دردسر ساز شود و از این رو بسیار نسبت به روابطتان هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 56. میثم

  سلام وقت بخیر
  من دیشب خواب یک مار کبری قهوه ای باخال های قرمز دیدم من به اون مار محبت میکردم نازش میکردم هیچ کاری باهام نداشت تا اینکه از اون محل رفتم و دوباره برگشتم ک دیدم اون مار نیست از اطرافیان پرسیدم چی شده ک گفتن اون مارو ی پرنده بزرگ اومد بردتش لطفا تعبیرشو بهم بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن مار بر خواب بر سه وجح است. اول دشمنی خطر ناک دوم زن فریبکار و تحول در زندگی به علت پوست اندازی مار و اینکه مار کبری در خواب نشانه فرد یا چیزی باشد که سمی و زهرآلود است و در نهایت می تواند برای شما عواقب منفی در پی داشته باشد.
   مار کبرا در خواب نشانه هیپنوتیزم شدن یا شیفته احساس فرد شدن باشد.. و آیه خال های قرمز نشان بر احتیاط از انجام کاری است که در دست دارید. وخواب شما این را بازگو می‌کند که احتمالا شما جذب زنی فریبکار خواهید شد که زیبارو است و به صورت غیر منتظره ای از زندگیتان محو خواهد شد و این بر شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 57. فرشید

  سلام.من خواب دیدم ک دوتا مار تو خونه هست رنگش مثل مارهای معمولی تقریبا قهوه ای رنگ بود ک توی رخت خواب من بودن و وقتی من میخواستم برشون دارم و بگیرمشون بکیشو مهار میکردم اما بکیش هی نیش میزد و از دستم میفتاد اخرم موفق نشدم از تخت خارجشون کنم و چند بار از یکیش نیش خوردم.
  با توجه ب احتلاف خانوادگی ک داریم جالب شد اگر تعبیری داره بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این صورت در تعابیر خواب امده است که برای شما به این معنا خواهد بود که شما دشمنی در زندگی خانوادیگتان دارید که هر انچه تلاش در جهت دور کردن ان بکنید در مقابل کینه ی ان ناتوان خواهید ماند و بدانید که تنها راه چاره برای از بین بردن این دشمنی ایمان به خدا و رفتار حسنه است تا دشمن از کرده ی خود پشیمان گردد.
   حتما صدقه بدهید و به ایمان خود پایبند باشید
   سربلند و پیروز باشید

 58. نرگس.

  سلام خواب دیدم که در یک جای که کاملا یخ زده و منجمد هست گیر کردم و خیلی ناراحت و ترسان می دویدم و در این حال شخصی ّبغل خود رو گشور و می خواست به من پناه بدهد من رفتم تو بغلش .با یک دست دور من رو گرفت و حمایت کرد ولی دست دیگرش مار شده بود و میخواست اون مار رو داخل دهان من فرو کند .و فکر میکنم کامل مار داخل دهانم فرو رفت ..خیلی نگرانم .از طرفی ام اون شخص رو می شناسم .لطفا مرا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر نیست و اینکه آن شخص دشمنی است در لباس دوست بر شما و بیشتر از قبل مراقب روابط خود باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 59. علی

  اقا سلام من دیشب خواب دیدم که با پدرم توی یه جنگل هستم و یه مار سیاه با خال خالی های زرد ارام ارام میاد جلو و فقط منو نیش می زنه و منم سالم می مونم ممنون میشم اگه تعبیر خوابم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دشمنی است که بر شما چیره خواهد شد و شما را اذیت خواهد کرد.
   برای دفع بلا صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 60. امیر

  سلام من خواب دیدم دختر عمم یه مار زرد داره(باهاش دوست میشه) و اون ماره پسر عمم که برادرش بود رو نیش میزنه و میمیره و آخرش منو هم نیش زد ولی من نمردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیلی خیر نیست و نشان از ان دارد که ایشان با کسانی دوست هستند که ممکن است برای خانواده ی خودشان و شما هم مشکل افرین باشد و از این رو اگر توانایی موعظه ایشان را دارید اقدام کنید و اگر نه از ایشان دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 61. mahan

  با سلام
  ممنون میشم تعبیر خوابم رو بهم بگین
  من خواب دیدم که خونه خودم هستم و با مادرم و برادرم که مار های سبز نسبتا متوسطی ظاهر میشدن و هرچقدر میکشتیمشون خون ازشون خارج نمیشد وقتی میکشتیمشون ناپدید میشدن و از جای دیگری ناگهان ظاهر که در آخرم وقتی داشت ادامه پیدا میکرد ناگهان بیدار شدم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اسلامی نشان بر این دارد که دشمنی است و اینکه این دشمنی بر شما پنهان است و اینکه انها در عمل میخواهند بر شما اسیب برسانند اما به شکل پنهانی و از راهای دیگر شما را فریب خواهند داد . پس دانا باشید که بر اعمال دیگران توجه داشته باشید .
   و برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 62. آرین

  سلام و درود به شما:
  خواب دیدم ماری که دهنش چهار شاخست با رنگ خاکی سیاه دقیقا رنگش یادم نمیاد اما در روی حیات ماست چیز را ازم میخواهد و بسیار قهر هست،
  وقتی بیرون از در آمدم بالایم حمله می‌کند میخواهد نیش بزنیم، اما نمیزام از آستین گرفته بعد از آستین ام دور میکنم فرار می‌کند و میخواست در داخلی خانه ما برود که من از دمش گرفته بیرون میکشم ناگهان تبدیل به کیبل یا سیم می‌شود که میکشمش اما مار ناپدید می‌شود اما احس میکردم در بالای بام خانه فرار کرد من از عقب نگا میکند که بیدار شدم از خواب امیدوارم بخیر ما باشد
  لطفا اگر میشه برایم تعیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما دوستانی دارید که در واقعیت دشمن هستند و اینکه شما بسیار به انها خدمت میکنید و اینکه به قول معروف در اسین خود مار پرورش میدهید و .باید اگاه باشید که این فرد یا افراد به شما اسیب تزنند و اینکه فرار کرده است نشان بر خیر دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 63. دعای خیراحتیاج دارم

  سلام.من چنروزپیش دم صبح خواب دیدم ک ۲تامارپیتون زردوسیاه رومن وخانوادم میخوایم بندازیم تودره انگارازکوچیکی بزرگش کردم خودم والان کاری کرده بودندک دیگه نمیخواستمشون.وقتی داشتیم به اعماق زمین مینداختمشون مارزرددهنشوبازکردبمن فقط حمله کنه اماانگارپشیمون شدچون میدونست بزرگش کردم.وازخواب بیدارشدم.من درحال طلاق هستم وازطرفی بادایی وزنداییم سربی احترامیشون دعواافتادم

  ببخشیدفقط من توخواب ازاون مارهاهیچ ترسی نداشتم.حتی موقعی که میخواست حمله کنه.فقط ازدستشون خسته بودم که زودخلاص بشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به همین موضوعاتی که اشاره فرمودید مربوط باشد و بدانید که تعبیر خواب مار به معنای دشمن است و باید بدانید که این خواب میتواند اشاره ای به کسانی باشد که شما در زندگیتان داشته اید و برای شما خیر نخواسته اند و این خود همان دلیل دیدن این خواب است.
   در هیچ حالتی نگذارید که حق شما پایمال شود که همانا خداوند به همراه بندگان خود است.
   سربلند و پیروز باشید

 64. علیرضا آمل

  باسلام
  مار سیاه رنگ که چهارتا پا هم داشت که کنج خونه بود و می دیدمش و با جارو دنبالش میکردم انگار مار مونث بوده به دلیل اینکه همچنان که دنبالش میکردم با جارو یهو زیر یه وسایلی یه مار کوچولوی دیگه هم که بچه بود در اومد .
  این تعببیرش چیه؟؟!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان بر دشمن دارد که در نزدیکی شما است و اینکه میتواند این دشمن زن از اطرافیان شما باشد و اینکه این فرد در خانه شما لانه دشمنی درست کرده است و باید ان را بر کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 65. دنيا نصيري

  سلام من. ديشب خواب ديدم تو پارك بغل خونمون كلي مار هست به رنگاي مختلف انقد زياد بودن هر جا ميرفتم همش پيداشون ميشد من همش فرار ميكردم دوتاشون دستم و نيش زدن كه ولي دستم فقط ورم كرد حتي حالمم بد نشد تو همون پارك كه نشسته بودم يه بچه مار و گرفتم و بهش غذا ميدادم خيلي كوچيك بود اونم هي قطره قطره اب ازش ميومد بيرون شبيه بچه مار نبود خيلي نازك و سبز رنگ بود ولي از هر كي پرسيدم گفتن بچه ماره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل معنی میشود که شما دشمنانی خواهید داشت که بهشما اسیب خواهند زد و اینکه برای شما رفتارهای ازار دهنده خواهند داشت و اینکه شما به بچه مار غذا داده اید نشان بر این دارد که شما به قول معروف مار در استین پرورش خواهید داد . و اینکه شما بر دشمنانتان رحم دارید و این اصلا خوب نیست و باید بیشتر اطرافیانتان را بشناسید . تا مشکل برایتان پیش نیاید . برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 66. خانم تاجیکی

  سلام در خواب ماری رو دیدم که سر بزرگی داشت و بدنش باریک و کوتاه بود به رنگ های قرمز و قهوه ای و زرد فکر میکنم در خانه پدرم بودم البته خانه شبیه به خانه ای که الان پدرم زندگی میکنن نبود از جایی که باید پنجره میذاشتن اما باز بود اومد داخل برای کشتنش تلاش میکردم روش آبجوش و قهوه ریختم اما نمرد و در آخر تبدیل شد به یک مرد و با شوهر عمم رفت و شب قبلش هم خواب دیده بودم پسری داشتم که چند ماهی از دختر یک سالو نیمم بزرگ تر بود و کنار من خوابیده بود میخواستم بهش شیر بدم ولی اصلا یادم نمی امد که پسری داشتم یا نه دنبال شناسنامه اش بودم که پیدا نکردم میشه برام تعبیر کنید خیلی میترسم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مار به گفته معبران دلیل بر دشمن دارد .و اینکه شما ان را در خواب نتوانسته اید بکوشید نشان بر این دارد که بر دشمنتان پیروز نخواهید شد و اینکه شما باید مراقب باشید که بر شما و زندگیتان نفوذ نکنند . اینکه تعبیر خواب پسر نشان بر خیری خوش است که به شما خواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 67. سحر

  سلام
  ممنون میشم خواب منو تعبیر کنید
  من خواب دیدم خونه مادر بزرگم هستم و مار بزرگی شبیه انسان بیرون تو حیاط هستش
  و از سوراخ های مختلف میخواست وارد خونه بشه
  که از یه سوراخ که وارد شد شبیه مادرم بود در واقع خود مادرم بود که وارد سد و من فرار کردمو از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس گفته ی معبرین ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ی نه چندان دور با مادرتان دچار مشکلی خواهید شد که این مشکل برای شما خیرنیست و بدانید که ممکن است در رابطه ی شما با ایشان تاثیر بسیار زیادی بگذارد.
   از این رو بسیار هشیار باشید که این موضوع اتفاق نیفتد و حتما هم صدقه بدهید که انشالله بلا به دور باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 68. پارسا هادینژاد

  با سلام من خواب دیدم مار کبرا بزرگ مشکی منو نیش زد و من پاهام فلج شد و چهار دست و پا خودمو به بیمارستان رسوندم و با یه سرم خوب شدم و با ترس شدید از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس گفته ی معبران تعبیر این خواب خیر نیست و نشان از ان دارد که شما دشمنی دارید که شما را اسیبی خواهد رساندو از این رو بایدبسیار اگاه باشید.
   ولی بدانید که این اتفاق اگر در اینده برای شما بیفتد چاره هم برای ان وجود دارد وبه هیچ وجه زندگی شمارا مختل نخواهد کرد.
   صدق بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 69. Maryam

  سلام من دیشب خواب دیدم تو روستا خونه مادریم بین خونه مادرم و همسایه یک مار نسبتا بزرگ دورنگ بود که مادرم هر چی نزدیکش مشیشد و سنگ می انداخت نمیرفت من هم گریه میکردم و به مادرم میگفتم که بهش نزدیک نشه مادرم چند تا سنگ انداخت همین که مار رفت فرار کنه یه پرنده سیاه از آسمون اومدو مار رو گرفت و برد بعد کشت تعبیر خواب من چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب باید بدانید که شما دشمنانی دارید که باید در مقابل ان ها به هیچ وجه دست از مقابله بر ندارید و بدانید که پایان این مسیر برای شما روشن است و حتما مقابله شما سبب خواهد شد که ایشان شکست بخورند و حتما خداوند جواب تلاش شما را خواهد داد وبرای شما خیری خواهد فرستاد که کار شما را اسان کند.
   سربلند و پیروزباشید

 70. اسی

  سلام من چند بار خواب دیدم که یه مار سیاه بزرگی جلوم بلند میشه وبه من خیره میشه منم نگاهش میکنم میخاستم بدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که ممکن است به زودی از نیت سو کسی از اشنایانتان اگاه شوید واین برای شما خیر است اگر واکنش مناسبی نشان دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 71. نجمه حسینی

  با سلام.
  من دیشب بعد از سحر خواب دیدم که خودم در جایی هستم که حالت خرابه مانند بود و اونجا تویِ دیوار که بعضی جاهاش خراب بود و جای خالی داشت چندتا بچه گربه ی کوچیک و دوست داشتنی دیدم

  و رفتم سراغشون که برشون دارم و با خودم ببرمشون و اینکار رو هم انجام دادم اما به جای گربه چندتا بچه مار بود که تو دستم اومدن و اونها نیشم زدن و بعد از اون مارهای بزرگتری هم بودن که سراغم اومدن و یکی از اون مارهای بزرگ که یادم میاد رنگش قهوه ای بود و یکی از اونها هم نیشم زدن اما تونستم که یکی از اون مارها رو بکشم به صورتی که سرش بریده شد.
  تو زندگیم بدخواه و دشمن زیاد دارم و زندگیم در حالت فعلی اصلا در موقعیت خوبی قرار نداره.
  ممنون میشم اگر تعبیر خوابم رو بهم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گربه و مار هردو تقریبا اشاره به دشمنان شده است و در این خواب هم همین گونه است و باید بدانید که تعبیر این خواب برای شما نشان از اگاهی دارد و باید بسیار اگاه باشید.
   در این خواب شما دیده اید که بچه گربه ای را به نیت خیر برده اید و بعد از ان به مار تبدیل شده است و این به معنای ان می تواند باشد که شما خود تان به دست خودتان برای شخصتان دشمن ساخته اید و اجازه ی ورود را خودتان به انها داده اید و از این رو باید بسیار از این پس اگاه باشید که این اتفاق تکرار نشود که اگر این کار را انجام دهید حتما این موضوع برای شما رفع خواهد شد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 72. فاطمه

  سلام من صبح این خوابو دیدم اما خب چون چند روز پیش دوباره خواب مار دیدم یکم ترسیدم. خواب دیدم داشتم به یه مار دست میزدم ودم وبدنش. رو میگرفتم وهمه خانواده نگام میکردن بعدش یهو دیدم مار چسبید به دستم وشروع کرد به نیش زدن. بعدش قشنگ جای نیشش مشخص بود رنگشم نقره ای مانند بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شمار نشان بر دشمنی دارد که در اطراف شماست و خودتان و خانوادتان ان را خوب میشناسند و اینکه شما باید ار ان دوری کنید که به شما اسیب نرساند و بر این امر اگاه باشید که ایشان در سدد این هستنن که بر شما اسیب برسانند این خواب نیاز به صدقه دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 73. زهرا قمریاری

  خواب دیدم برای نجات پسر بچه ای میرفتم که مار بزرگ و سفید از زیر سنگریزه ها بیرون امد که سر پسر بچه ای را بلعید. تعبیر ان چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم به مانند تعبیر خواب مار برای شما صاداق است و نشان از ان دارد که دشمنی قصد بر ان دارد که رزق شما را از بین ببرد.
   صدقه بدهید و اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 74. Hooman 848

  سلام خسته نباشيد ديشب خواب ديدم كه با پدرم توي ماشين هستيم و ٣ تا مار هم توي ماشين هستن البته اونا رو گرفته بوديم بعد يكي شون ازاد ميشه و ما داشتيم سعي مي كرديم كه بكشيمش كه بيدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب هم باز هم به دشمنی بازمیگردد ونشان از ان دارد که شما در اینده ی نه چندان دور با سه نفر که خیری برای شما نمیخواهند اشنا خواهید شد که ممکن است این ارتباط خانوادگی هم باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید و بدانید که در این خواب اشاره ای به ان شده است که شما قائل به کنترل این افراد خواهید بود و میتوانید ان ها را با درایت و مشورت از زندگی خود دور کنید اما ممکن است کسی از ان ها بسیار در دشمنی خود ثابت قدمم باشد که باید با ان به قدر لازم برخودر کنید و از ان نترسید.
   سربلند و پیروز باشید

 75. سیدعلیرضا

  با سلام من خواب دیدم که طبقه دوم مغازه و دفترکاریه و از قبل خدا به قلبم الهام کرد ماری داره میاد منم به مردم بخصوص پدرم گفتم اولش کسی جدی نگرفت بعد دست پدرمو کشیدم کنار خودم گفتم باید بریم بیرون اونم همراهم شد اومدیم از پله های اون دفتر کار پایین دیدیم مار خیلی عظیم و بزرگ از پله ها بالا میره و وارد ساختمان میشه

  این دفعه به پلیس و آتش نشانی خبر دادیم مردم وحشت کردن پلیس و آتش نشانی هم کشتنش چند تیکش کردن بعد تیکه های بدنش بدون پوست اومده بودن بیرون اینور اونور دنبال مردم میرفتن ولی خطری نداشتن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که تعبیر خواب مار به معنای چیزی جز دشمن برای شما نیست و در اینجا هم اگر در خواب اشاره ای مستقیم به شما داشته است به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور دشمنی خواهید داشت که برای شما دردسر ساز می شود و به حدی ازار دهنده و مضر خواهد شد که مجبور به شکایت از او می شوید.
   از این رو سعی کنید از همین الان در روابط خود تجدید نظر کنید تا به ان روز نرسیده است.
   سربلند و پیروز باشید

 76. سمیرا

  سلام من صبح خواب دیدم یه مار که ترکیب رنگهای سبز و زرد و مشکی بود رو تو آشپزخونه خونه دیدم که ظاهراً هیچ کاری با ما نداشت و فقط از زیر کابینت ها به اینور و اونور می‌رفت و من میترسیدم ازش و مدام به مادرم میگفتم که بگیرش ولی مادرم می‌گفت نه کاری به کار ما نداره و از زیر کابینت نمیشه گرفت و من هر وقت میدیدم کمی بیرون اومده به مامانم یه دستمال کاغذی! میدادم که مار و بگیره و چند بار امتحان کرد ولی نتونست، تا اینکه دیدم از اجاق گاز داره بالا میاد و رفت داخل تابه ای که توش کلی مرغ پخته شد بود و مار کامل رفت داخل تابه و به مامانم گفتم اونم اون موقع گرفتش و گفت من فکر میکردم بی ازاره، بعد من مار رو گرفتم و دهنشو انقدر باز کردم تا جر خورد و مار مرد

  • یاسین صداقت

   با سلام خواب شما نشان بر این دارد که در اطراف شما دشمنانی هستند که به شکل دوست بر شما و خانوادتان ظاهر شده اند و شما حتی به آنها اعتماد دارید و اینکه آنها در سدد هستن که به شما آسیب برسانند اما تلاششان بی فایده است و اینکه شما بر آنها پیروز خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 77. مژده تارا

  سلام خسته نباشید
  من هم تعبیر خوابم رو پیدا نکردم
  خوابم بعد از سحر بود. خواب دیدم تو خونه ما که داریم زندگی می‌کنیم دو تا مار هست مارها یکی رنگش میشه گفت سفید یا نقره ای بود یکیش گل‌بهی رنگ بودن خیلی بزرگ نبودن ولی چون مدام میدیدمشون دلهره داشتم از مار خیلی میترسم. ولی تو فکر نبودم که خواب ببینم. کل خانواده م هم اونا رو میدیدن ولی مثل من ترس نداشتن از اینور به اونور میرفتن احساسم این بود دنبال من هستن تا اینکه تو یک اتاق روی تخت بودم پام آویزون بود احساس کردم مار سرخ رنگ از کنارپام رد شد بعد پام نگاه کردم دیدم نیشم زده جای نیشش کامل بود و من ترسیده بودم شروع کردم به فشار دادن جای نیش کلی آب و خون و چرک ازش اومد بعد دیگه عادی شد واسم دردی رو حس نمیکردم فقط میترسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از وجود دشمنی داردکه شما را میترساند و اینکه احتمالا شما ان شخص را بشناسید و این که این ترس هم در بیداری همراه شما هست و اینکه بهه شما اسیبی خواهد رساند اما این اسیب برای شما از طرفی هم سود دارد و باعث میشود شناختتان نسبت به اطرافیانی که دشمن هستند در لباس دوست عوض شود و اینکه این ضرر مالی است و خیلی زود از شما رفع خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 78. Pari

  ببخشید من همیشه خواب ماهای بزرگو بسیاری رو میبینم که ازشون میترسم به نظرتون تعبیرش چیه؟
  ۹۹ درصد خوابام همین خوابن

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از وجود دشمن در اطراف شما است و اینکه اگر تخصصی تر به خواب شما نگاه کنیم به این دلیل است که شما در عالم واقعیت از اموری که در حال تجربه کردن هستین و با روبرو شدن با مشکلاتتان و حل کردن انها ترس دارید و اینکه در روبرو شدن با انها ناتوان شده اید و باید از لحاض روحی و روانی این مسئله را حل کنید و ترس ها را از خود دور کنید تا ارامش را بر خود برگردانید و اگر خواب ارام ندارید قبل خواب به خواندن سوره حمد مشغول شوید تا روحتان ارام بگیرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 79. الهام

  سلام .من خواب دیدم بین زمین خونه پدری مادرم و داییم یه رودخونس .تو اون رودخونه کلی مار رنگی پیتون بود ک اومده بود تو خونه و داشتن از آب شیر حوض میخوردن ک میگفتن آب شیرینه آب رودخونه ک نزدیک دریاس میگفتن شور بود .من خودم از مار میترسم اما چون انقد این مارا خوشگل بودن و بی آزار دوست داشتم بگیرمشون اما باز نمیتونستم به ترسم تو خواب غلبه کنم .از طرفی ما بین خونه پدربزرگم و داییم یه زمینه ک وارثیه این زمین تو خوابم رودخونه شده بود بین این دو تا خونه ک مارا ازش بیرون میومدن .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که از ان زمین ارثی باعث بروز مشکلی بین خانواده میشود که نشان از دشمنی میتواند داشته باشد . و اما چون به رودخانه مبدل شده است به معنی خیر برکت فراوان است که مانند رودخانه جاری است و بر شما حلال است و اینکه مار خوش رنگ نشان از دشمنانی دارند که در لباس دوست هستند پس اگاه باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 80. حسین

  با سلام ، در خواب دیدم بیرون خانه مان چند تا مار بزرگ زرد رنگ ، چند تا اسب و بچه هاشون رو دارن میبلعن و منهم ناراحتم و میخوام باهاشون مبارزه کنم و بدنبال چیزی مثل شمشیر میگردم ، و احساس خطر هم میکنم چون زیر ورودی درب خانه مان جا برا وارد شدن مارها بخانه وجود داره ، با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشانه هایی واضح از تعبیر دارد و به ان معناست که شما در روابط خارج از خانیتان کسانی دارید که برای شما خیر و صلاح نمیخواهند و این خود برای شما به معنای اشاره ای به این معنا دارد که اگر هرچه سریعتر این روابط را کنترل نکنید ممکن است برای شما ضررهایی دیگر باشد.
   در خواب های ما تعبیر اسب برای شما نشان از مکنت است و اینکه مار اسب را بلعیده خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 81. نسرین.طاهری

  سلام .من خواب دیدم ی مار نسبتا بزرگ و به رنگ سبز کمرنگ کنارم بود. من با دستم گردنشو گرفته بودم که نیش نزنه. بعد خسته شدم پرتش کردم اون طرف. ولی مارو که پرت کرده بودم افتاده بود روی خواهر کوچیکم . هردوتا پاشو از ساق پاهاش نیش زد. بابام بردتش دکتر و خوب شد. ولی مار ناپدید شد و هر چی به بابام گفتم باید پیداش کنیم و بکشیمش گفت که نه دیگ نمیاد.
  تعبیر خوابم چیه؟
  من اصلا تو فکر خواهرم نخوابیده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مار همانگونه که در متن تعبیر نوشته است نشان از دشمنی است که به ارامی به شما نزدیک میشود و شما را مورد حمله قرار میدهد و اینکه این دشمن از شما میترسد و به شما نزدیک نواهد شد ولی احتمالا به خواهرتان اسیبی برساند که پدرتان ان را حل خواهند کرد اما نباید به سادگی از ان گذشت چون که پدرتان اینگونه عمل خواهند کرد و باید برای اینکه همچین اتفاقی صورت نگیرد اطرافیان خودتان را بشناسید و از اسیب های احتمالی با خبر باشید . و برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 82. سارا

  سلام به شما.
  شوهرم خواب دید که من و ایشون به مسافرت رفتیم و اون وقت یک مار بزرگ که پوستشو کنده بودیم برای سوغات برای اقوامشون اوردیم،میگه فک کنم به چین سفر کرده بودیم،ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به موضوعی در ناخوداگاه ایشان اشاره داشته باشد که تعبیری ندارد اما در غیر این صورت باید عرض کنم که تعبیر خواب مار به معنای دشمن موذی است و چیره بر ان بسیار خیر است و همچنین در تعبیر خواب سوغاتی دادن به کسی امده است که به اندازه ی ان خیر ومنفعت میگیرید واین دو به این شکل کلی قابل تعبیر است که همسر شما با امری بر دشمنی غلبه خواهد کرد که نتیجه ی ان خیر و برکت برای زندگی شماست.
   تعبیر خواب سوغاتی آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 83. مجتبی

  با سلام .
  من خواب دیدم از ی سوراخ بالای دیوار خونه مون چندتا مار کوچک بیرون زدن و هی برمیگردن تو همون سوراخ و ی مار بزرگ سبز هم اومد بیرون ولی کاری ب ما نداشتن و بعد از چند دقیقه یکدفعه دیدم این مارها پایین اومدن و کنار تخت ایستادن و یکی از اون مار سبز ها یکدفعه بشکل ی موجودی شبیه آفتاب پرست که دم نداره شد و ی آفتاب پرست کوچک که اونم دم نداشت رو خورد که یهویی از خواب پریدم .
  البته من این خواب رو بین ساعت 8صبح تا 12 ظهر دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ساعتی که در ان خواب دیده اید برای تعبیر خواب ساعت مناسبی نیست اما در هر صورت خیر است و تعبیر خواب مار به معنای دشمن است و اینکه درخواب به شما کاری نداشته اند و خودشان بر خودشنا غلبه کرده اند هم نشان از خیر برای شما دارد زیرا بین ان ها بد خواهد شد و تعبیر خواب افتاب پرست هم به معنای همان ملون و رنگارنگ بودن شخص بداندیش است.
   انشالله که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 84. مامان پارسا

  سلام من همیشه خواب میبینم در فضای بازی هستم و مارهای کوچک و متوسط در حد معمول به تعداد بسیار بالا در اطرافم هستن و هیچوقت هم منو نیش نزدن ولی آخرین بار خواب دیدم مار بزرگی که هر دو طرفش سر بود یعنی دم نداشت و اون طرفش هم سر بود با جسه بزرگ در مقابلم بود و وقتی به سمت دیگری رفتم باز هم مثل همیشه یک زمین بزرگ مثل بیابون پر از مارهای کوچک و کمی بزرگتر بود و اینبار هم نیشی نزدند فقط برام اون مار هر دو طرف سر عجیب بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود دشمن های ریز و درشتی است که در اطراف شما هستند و آسیبی به شما نمی‌رسانند و به شکل محسوسی به رفتار خود ادامه می‌دهند و اینکه مار دو سر خواب شما نشان از فردی دارد که در پشت سر شما را اذیت می‌کند و در روبروی شما هم به آن شکل شما را مورد ناراحتی قرار میدهد و باید شما هم به زبان شیرین این دشمنانتان را از اطراف خود دور کرده و از آنها فاصله بگیرید که مورد آسیب قرار نیریت انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

  • مامان پارسا

   معنی دمشن توی خواب مار میتونه افراد حسود و بخیل اطرافم باشه

 85. نازنین

  من خواب دیدم خونه دختر خاله ام رفته ام با همسرم بعد از صرف شیرینی چای مارو به اتاقی می بره که توی سبدی توی یه ویترین یه چیزی عین مار ولی یه اسم دیگه داره و هی تاکید نی کنه مار نیست ولی همه چیش شبیه ماره وای پوستش سه رنگه انتدا و انتخاش به رنگ زرد و قرمز و وسطش سبزه به نظره من در عین زیبایی توی خواب خیلی چندش اومد و ازش یه جوری ترسیدم به شوهرم گفت می خوای بگیریش ؟من ابراز نرس کردم گفتم نه نمی خواد ولی همسرم گرفتش من از ترس به خودم میارزیدم و از جام جم نمی خوردم بعد گفت بیا تو بگیرش گفتم نمی خوام ولی به زور گذاشتش روی تنم و من از ترس جیغ می زدم و می دویدم و جشمامو بسته بودم اونم رو تنم به طرز چندش اوری می خزید هیچ کس به جز من نمی ترسید و همه می گفتن چشاتو وا کن نترس بعد که همین طور جیغ می زدم دم مار رفت تو دهنم و انگار به زبونم چسبیده شده بود اینقدر ترسیده بودم که هنوز یادمه با زوز از رو زبونم کندمش و دختر خالم از تنم جداش کرد تو خواب به شدت از همه عصبانی و ناراحت بودم و ترسیده بودم و فرار کردم

  • یاسین صداقت

   باسلام
   این خواب بیشتر به شکل کابوس است که دارای تعبیر نخواهد بود ولی اگر هم ان را دارای تعبیر بدانیم به این معناست که برای شما دشمنی پیش خواهد امد که احتمالا از روابط همسرتان نشات میگیرد و برای شما مشکل ساز خواهد شد.
   حتما صدقه دهید و ایمانتان را تقویت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 86. مریم

  سلام حدا قوت
  من خواب دیدم که به خونه‌ی جدیدی اسباب کشی کردیم و یک مار که طول زیادی نداشت ولی بدن قطوری داشت و سیاه و سفید بود و حتی مثل مارمولک چند تا دست داشت رو انگار از خونه قبلی با خودمون اورده بودیمش به خونه جدید، من نگران بودم نسبت به وجود مار توی خونه ولی با گذشت زمان بقیه بی اعتنا بودن و در نهایت تو خونمون یک روضه یا یک مراسم ختم برپا بود و همه سیاه پوش بودن ولی انگار فقط من نگران وجود مار بودم و میگفتم بگردیم و پیداش کنیم و نکنه یک‌دفعه مار بیاد بیرون. راستش بابت این خواب کمی نگرانم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از بدست آوردن فرصت های خوبی است که باید آنها را شناسایی کنید و به عنوان هدف از آنها استفاده کنید و نگذارید به راحتی از دست بروند و اینکه در این راه شما وجود دشمنی شما را تهدید می‌کند و هرچند به شما آسیب نمیرساند اما شما ترس آن را دارید وو وجود این فکر باعث می‌شود از کارهایتان عقب بمانید پس تا میتوانید دشمن فرضی برای خود نسازید چون این فکر باعث پس رفت شما می‌شود. احتمالا خبری به شما میرسد که باعث شادی شماست.
   سربلند و پیروز باشید.

 87. لیلا

  با عرض سلام.
  من خواب دیدیم مسوول محافظ از طلا ها هستم همرای چند دوست متوجه میشم اون دوست ها صادق نیستن در پاسداری وقتی اونا ها میرند مار سبز کبرا میایید من با مار جنگ میکنم کوشش میکنم که شکست بدهم اما مار به من حمله میکند دو چک از دست راستم میزند و میرود .من هیچ احساس درد ار نیش مار نمیکنم فقد سخت حساسیت میکنم رویم زیاد حساسیت میکند که چشمم هم پندیده در همین موقع میشنوم که همه میگه قصد میشنوم که میگه دیگه زنده گی این تغییر کده. ریس کارم برای شفا باشد زنگ میزند و فکر میکند با حساسیت رویم چهره ام خراب شده اما خودم متوجه هستم حساسیت خوب شده رایست برعکس صدا ها تاسف دار که برای من میخورند. اما من به ریس میخندم میگم خوب هستم و از خواب بیدار شدم. لطف نموده خوابم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب تا حدودی واضح است و ممکن است به این معنا باشد که برای اندوخته و ثمرهی تلاش شما در اینده مشکلی پیش می اید که دشمنی و یا شخصی که خیر شما را نمیخواهد مسبب ان خواهد بود و از این رو ممکن است به واسطه ی ان مشکل موقعیت شما به خطر بیفتد و این خواب برای اگاهی شماست ولی نکته ی خوب ان این است که در خواب به بی خطر بودن این اتفاق از نظر شما اشاره شده است.پس جای نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 88. مجتبی

  من خواب یک مار زرو و قهو های رو دیدم که اتفاقا توی خواب هم مراقب بودم که به من نیش نزنه و خیلی حساس بودم ، بعد برای یک نفر داشتم توضیح میدادم که کار خطر ناک هست ، بعد مار رو انداختم توی یک شیشه و روش الکل ریختم ، مار داخل الکل تقلا کرد و بالاخره آروم شد به گمونم . مم در شیشه رو بستم که خیالم راحت بشه و بعد دیدم دمش بیرونه ، باز تلاش کردم که دمش رو هم جمع کنه .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب مار تعبیر های گوناگونی دارد که در این جا به چند نکته اصلی اشاره خواهم کرد.
   با توجه به خواب شما مار نشان از دشمن است و مارد زرد و قهموای نشان از آن دارد که باید با احتیاط عمل کنید و بسیار مواظب اطراف خود باشید و اینکه به شما آسیبی نرسیده است بسیار خوب است یعنی دشمنی به شما آسیب نمیرساند اما وجود دارد و اینکه آن را در شیشه کرده اید یعنی این که شما دشمن خود را می‌شناسید و تلاش میکنید به صورت بسیار آرامو با احتیاط آن را از خود دور کنید. در تعبیر دیگر معبران مار یک زن با دولت و زیبا است اما آزاردهنده که باید با احتیاط با او رفتار کرد.
   سربلند و پیروز باشید.
   تعبیر خواب مار الامتو

  • بیتا

   سلام
   من خواب دیدم روی زمین چندین مار کوچک سفید وزردی هستن که من داشتم از لابه لای انها گردو برمیداشتم بدونه هیچ ترسی و اون ها هم با نزدیک شدن دست من خودشون دور میشدن فرار میکردن

   • یاسین صداقت

    با سلام
    این خواب اصلا خواب خیری نیست و باید بسیار اگاه باشید زیرا در تعابیر خواب امده است که گردو مالی است حرام که شما اگاهانه ان را انتخاب میکنید و مار هم در خواب به معنای دشمن شماست و اینکه درخواب شما برای بردن گردو هیچ ترسی نداشته اید ممکن است نشان از ان باشد که شما دراینده تغییری در شخصیتتان و منشتان رخ دهد که اصلا به صلاح نیست و باید از همین رو بسیار آگاه باشید که خدای نکرده این اتفاق نیفتد.
    سربلند و پیروز باشید
    تعبیر خواب گردو

 89. میثم

  خواب دیدم ۲مار یکی سبز و یکی زرد در دستان شخصی هست که ندیدمش بعد اون مارا با زبونشون میزدن ب صورت من

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر خواب مار امده است که مار نشان از دشمن است و در اینجا هم به همین صورت است و در اینجا که رنگ آن ها فرق می کند میتواند به این معنا باشد که شما دشمنی دارید که هر کدام از ان ها از جهتی با شما اشنا خواهند شد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 90. یه آواره

  تشکر از زحماتتون
  ولی بشدت داغونم از این خواب و احوال این روزام.
  دعام کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انشالله که هر اتفاقی برای هر شخصی پیش بیاید خیری در او نهفته است و انشالله که شما هم از این غم رهایی می یابید که خداوند برای بندگانیش همیشه ارامش را در خداشناسی و خودشناسی نهاده است.
   بیشتر وقت صرف شناختن خود بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 91. یه آواره

  سلام
  تعبير خوایم رو پیدا نکردم
  ممنون میشم اگر دوباره زحمتشو بکشید.
  خواب دیدم مقام معظم رهبری دارند با یک چنگال یک مار سفید رو کالبد شکافی می‌کنند که آبستن هم هست و از درون بدنش چند بچه مار سیاه آمد بیرون
  و محتویات داخل شکم مار به یک گربه تبدیل شد و شروع به حرف زدن کرد. و صحنه کالبدشکافی رو تماشا می‌کرد.
  بعد دیدم تعدادی زیادی مار که چند نفر روشون نشته بودند دارند می‌برند بکششون بعد دیدم مردم شبیه حالتی که بر میت نماز میخونند دارند بر یکی از مارها نماز می‌خواندند من روبروی سر مار بودم هنگام نماز از ترس جام رو با کسی که سمت چپم بود عوض کردم.
  چشم تو چشم مار داشتیم به هم نگاه میکردیم.
  خیلی بزرگ بود 40 تا 50 متر طول شاید 1.5 متر قطر داشت
  در همین ایام من درگیر یک دختر هستم برای ازدواج که به نوعی ناخواسته فعلا پیچوندتم و بشدت درگیرشم. و هنوز امید دارم که به نوعی این وصلت سرگیرد.
  ممنون از زحماتتون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که ایشان در این خواب الگویی از دانایی و صداقت باشند و به همین دلیل در خواب شما امده اند و این خود بدین معناست که ایشان میدانند که چه کاری صحیح است.
   تعبیر مار هم در خواب به معنای دشمن خوش خط و خال است و این بدان معناست که مردمی که در خواب دیده اید نمیتوانند دشمن خود را تشخیص دهند و به نظر بنده این خواب به موضوعی که بدان اشاره کرده اید مربوط نیست و جای دیگری را اشاره دارد که عرض کردم.
   و اینکه تعبیر گربه در خواب به روایت ابن سیرین مردی است دزد و ناخلف که در اینحا هم خوانایی دارد که از دل ان دشمن شخصی به ظاهری دیگر درامده است که باز هم دشمن است و دزد.
   در کل این خواب ممکن است اگاهی های درونی شما را به تصویر کشده است و انچه که شما به دنبال ان هستید را شامل نمیشود.
   تعبیر خواب گربه
   سربلند و پیروز باشید

 92. یه آواره

  من آواره تعبیر خوابم چیه دارم بیچاره میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   به خواب شما پاسخ داده شده است
   در غیر اینصورت و پیدا نکردن ان لطفا دوباره در اینجا درج کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 93. ابراهیم هادی

  سلام خواب دیدم یکی همراه داشتم و به سمت یه مکانی می‌رفتیم که یه مار بزرگ به رنگ زرد سر راهمون بود اون همراهمو به زور پنهانش کردم ولی فرار کرد از ترس رفتم همراهش این مار اومد به سمتمون حرکت کنه بین این چهارراه هعی ماشین ا روش رد میشد بعد یه عده زن هم کنار این مار رد میشدن توی گل ها میرفتن من هم همین کار کردم ولی اون همراهم نکرد این مار تبدیل به یکی پیرزن شبیه رمال ها شد با ناخون های بزرگ بهش گفت حالا که فرار نمیکنی من هم بهت نیش میزنم بعدش رفتیم دوباره از اون مسیر رد می‌شدیم که اون همراهم درخواست کمک میکرد بهش کمک کردم رفتیم دنبال اون پیرزنه از یکی پرسیدیم زنی با این مشخصات می‌خواستیم گفت هندی هست مادر رمال ها باید از کتابش براتون انجام بده که این همراهت بعد ده سال زجر خوب بشه این چه تعبیری داره ممنون میشم بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر مار در خواب به معنای دشمن است و این خواب میتواند به این شکل دارای تعبیر باشد که وقتی در خواب از مار فرار کنید یعین از ان دشمن بی میل هستید و این یعنی که ایشان را در واقعیت نیز میشناسید و باید بسیار اگاه باشید .
   رمال هم در خواب ممکن است اشاره ای به این موضوع باشد که شما در اینده ای نعه چندان مشکلی پیدا کنید که خدای ناکرده بخواهید به جای طلب کمک از خداوند از طریق های دیگری ان را برطرف کنید که مانند رمالی و دعا خواندن که قطعا غلط است.
   سربلندو پیروز باشید

 94. آزیتا

  سلام خواب دیدم یه مارافعی روپشت بام خونه مونه یهو سقف خونمون ریخت ما افعی هم غیب شدوتوی این خواب دولت باهزینه خودش سقف خونمون و درست کرد میخوام تعبیرشو بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن مار در خواب به معنای دشمن است و در این خواب میشود فهمید که شما در مسر اینده ی زندگیتان که به سمت کمال است دشمنی خواهید یافت و شر اوو از شما به دور است زیرا در اینجا همه چیز واضح بیانگر این است و از ایشان به شما شری نخواهد رسید که شما مجبور به هزینه برای رفع ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 95. mahla

  سلام . من خواب دیدم توی یه دشت دارم راه میرم و یکی یکی گیاهای کوچولوی مختلف میبینم و حال خوبی داشتم نسبت بهشون.. یهو یه گیاه سبز خیلی تیره دیدم اومدم دست بزنم بش ببینم چیه، دیدم یه مار کبری با سر پهن سرشو اورد بالا و نیششو اورد بیرون که بترسونتم و با نگاهش انگار گفت فرار کن و اگه نری نیشت میزنم و من هرچی تلاش کردم برم نشد برگشتم دیدم سرشو دوباره برده تو لاک خودش تا خیالم راحت شد حمله کرد سمتم ولی اینبار تونستم فرار کنم. خابم هم بعد از نماز صبح دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر مار در خواب به معنای دشمنان شماست.
   اما راجع به این خواب میتوان گفت که شما در وضعیت خوبی از لحاظ زندگی خواهید بود و یا هستید و این امر شما را نسبت به همه کس و همه چیز خوشبین کرده است اما باید بدانید که دشمنان هر انسانی از اعتمادها سو استفاده خواهند کرد و این خود دلیلی برای پیروزی ان ها خواهد بود.پس نسبت به اطرافتان بیشتر اگاه باشید و به همین مسیر زندگیتان برای رسیدن به خدا ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 96. همایون

  سلام وقت بخیر.
  خواب دو تا مارو دیدم که یکیش پیتون و اون یکی بوا بود که تو اتاقی بهم می پیچیدن. بعد از اون در اتاق باز شد مادرم تا رفت درو ببند مار پییتون مادرمو گرفت و اینور و اونور کوبید.بعد از اون مار پیتون منو دنبال کرد؛ یه تیزی هم دست من بود بدون اینکه به پشت سرم نگاه کنم یه ضربه به مار زدم و بیرون دویدم ولی مار همچنان منو دنبال میکرد تا اینکه برادرم به دادم رسید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر مار در خواب به معنای دشمنی است که تشخیص ان بسیار برای شما سخت خواهد بود و باید بدانید که این دشمن ممکن است برای مادرتان دردرسر ساز شود و این شما و برادرتان هستید که میتوانید مشکلی را که در اینده پیش خواهد امد احتمالا حل بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 97. رها نظری

  سلام ووقت بخیر من بعد از نماز صبح خواب دیدم ک پشت در تراس مار بزرگ و مارمولک بود و من هی داد میزدم و کمک میخواستم ک بیان و اونارو بگیرن یا بکشن.و همسرم اومد در رو باز گذاشت و مار بزرگ اومد تو ی حفره تقریبا بزرگی ک تو دیوار اتاق بود رفت.و من ه داد زدم.بعدش یهو دیدم ک ی مار باریک پیچیده دور دستم هرچی داد میزدم کمک میخواستم همه میدیدن ولی کاری نمیکردن.من در حال حاضر ک این خواب رو دیدم باردارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن مار در خواب برای شما نیکو است و در برخی منابع مار را نشانهی تحول دانسته اند و این امر بسیار برای شما که باردار هستید طبیعی است زیرا زاد هر انسان تحولی است در زندگی والد آن و اینکه شما در خواب دیده اید کسی به شما کمک نمیکند نشان از این دارد که این تحول به دستان شما رقم خواهد خورد زیرا شما مادرید و والد آن فرزند.
   به فال نیک بگیرید و برای بهتر کردن زندگیتان مثل همیشه به تلاش ادامه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 98. Golzadeh

  سلام من خواب دیدم یک کار پیتون در خانه ام است و شوهرم آنرا خریده و آورده
  به سمت پسرم میرود آنرا از او دور میکنم وبه سمت شوهرم میرود که اورا میگیرد ودر کیفی می گذارد از خانه خارج میشود (انگار میرود کسی را بیاورد مار را پس دهد)مار از درون کیف بیرون می آید و منم بیرون از خانه با پسرم در بغلم فقط شوهرم را صدا میزنم که مار دارد از کیف خارج میشود و نار به سمت من و پسرم می آید که بیدار شدم
  ساعت تقریبا 3بعد از ظهر این خواب را دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب ظهر معمولا بی تعبیر است و نمیشود آن را رویای صادقه در نظر گرفت زیرا از لحاظ فیزیولوژی هم بدن نمتواند به آن سطح از خواب فرو برود که نیازمند دیدن خوابی دقیق باشد.
   اما در این خواب که شمادیده اید خواب به همان معنای دشمنی که از وجود آن بی خبردی میتواند باشد.
   اما نگران نباشید زیرا به احتمال زیاد این خواب بی تعبیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 99. Iman

  عرفان
  خواب ديدم رفتم ماهيگيري بجاي ماهي يك مار زرد بزرگ در قلابم گير افتاده و او را گرفتم و به خانه دوستم بردم اون مار پيتون زرد بود

  • یاسین صداقت

   ب سلام
   دیدن مار در خواب به چند قسم است،کشتن مار نیکو است،ماری شما را بگزد نشانه از کینه توزی است و اما اینکه شما در خواب دیده اید که ماری را به خانه ی دوستتان برده اید به این معنا میتواند باشد که خدای ناکرده شما مال غیر حلالی را با دوستتان شریک خواهید شد و این بدین معناست که شما حتما باید آگاه باشید که در آینده ی احتمال نکند که گریبانتان را به عملی ناپسند گرفتار کنید.
   صدقه دهید و ایمان داشته باشید.
   سربلند باشید

 100. فاطمه

  سلام ،من خواب دیدم جلو یه مسجد هستم کلی ادم اونحا بودن و همشون رو کلی مار نیش زده بود همه فریاد میکشیدن مار ها همه رو گاز گرفته بودن و ولشون نمیکردن چند تا مار منو هم گاز گرفتن مادرم کنارم بود مار ب اون کاری نداشتن کمک میکرد و ماهار رو ازم جدا میکرد ولی یه مار ب دستم چسبیده بود دندونش رو از دستم جدا نمیکرد من فقط امام رضا رو صدا زدم داد میزدم وازش کمک میخواستم،ب نظرتون تعبیرش چیه،خیلی وحشتناک بود.

 101. بیتا

  خواب دیدم رفتیم جای زیبا
  دریاچه داره کوه که ازش آبشار میاد عمق کم منم رو تویوپ نشستم با یه پسر بچه که انگار پسره دوستمونه
  صد دور چرخیدیم تو دریاچه ماهیای ریز و فلان داشتم فیلم میگرفتم قورباغه دیدم یادم افتاد تو یه جا خوندم خطرناکه
  ترسیدم اومدم فرار کنم
  یدفعه مار جلومون اومد نیششو در آورد خورد به صورت این پسره ولی چیزیش نشد رفت زیره آب
  زد به پشت پام سریع برگشتم به همه گفتم دکتر با روپوش سفید اومد از قسمت زهر بچه مار یا بچه مارمولک در آورد ولی مثله آدم گریه میکرد گفت خوب شدی فقط نگران جاش بودم نمونه رو پام

 102. احسان

  سلام من در خواب دیدم با مادرم و دوتا از عمه هایم در خانه ای هستیم که برام اشنا نبود مکانش ولی یک مار زرد و کوچک دیدیم و من دنبالش کردم باچوب بعد سرش را له کردم و خون پاشید موقع کشتنش بزرگ و مشکی بود ولی مطمن نبودم مرد یا نه و از خواب پریدم

 103. عبدالرسول

  باسلام مردی ۷۴ساله ام متاهلم و۲فرزند ازدواج کرده دارم خواب دیدم ماری بزرگ مراتعقیب میکندازترس، فرارکردم وهراسان ازدرختی کوچک بالارفتم تابه شاخه های نرم درخت رسیدم آن ماربزرگ هم ازتنه درخت بالاآمددراین هنگام بامشت میخواستم به دهن ماربکوبم ازخواب پریدم ودیدم بامشت محکم به قالی کناربسترم کوبیده ام لطفاآنرابرایم تعبیرکنیدسپاسگزارم

 104. محسن

  من خواب دیدم یه دونه مار ابی تو جوب اب بود وقتی دیدمش با سنگ زدم کشتمش درش اوردم انداختم اونطرف زنده شدو دوباره اومد تو اب در حال رفتن به مسیر لونش بود دوباره کشتمش دوباره زنده شدو چندین بار این اتفاق افتاد بار اخر فرار کرد وقتی فرار کرد و رسید به خونش مانند یکی از دوستام شد که دیشب هم تلفنی باهم صحبت کردیم در ضمن خواب مال ۶صبح به بعد هستش

نظر خود را بیان کنید