تعبیر خواب مارمولک

دیدن مارمولک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مارمولک در خواب چیست؟

تعبیر خواب مارمولک

مارمولک گونه ای خزندگان است که در سراسر جهان می‌توان آن‌ها را یافت. دیدن مارمولک در خواب نشانه برخورد و مقابله بیننده خواب با ترس‌هایی که در بیداری در پیش روی آن قرار گرفته‌اند.

مارمولک را در معبرین غربی نماد غرایز درونی و عکس العمل‌های فردی شخص خواب بین می‌دانند همچنین حمله یک مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری‌های شخصی و ذاتی دارد.

تعبیرگری می‌گوید: مارمولک در خواب دیدن دلیل بر مردی است که در میان مردم فساد بیندازد.


در کتاب سرزمین رویاها آمده است:

 • خواب مارمولک: دشمنان در صدمه زدن به شما پیروز می‌شوند.
 • یک مارمولک را در قفس می‌اندازید: شهرت و احترام شما بیشتر می‌شود.

آنلی بیتون گوید: اگر زنی خواب ببیند مارمولکی از روی دامن او راه می‌رود یا او را گاز می‌گیرد، نشانه آن است که اندوه و بدبختی به او روی می‌آورد.

همسر او در اثر حادثه ای معلول خواهد شد. و او برای گذراندن زندگی با تمامی تلاش و جدیت فراوان تنها درآمدی ناچیز عایدش خواهد شد.


تعبیر کشتن مارمولک در خواب

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید مارمولکی را می‌کشید، علامت آن است که شهرت و ثروت از دست رفته خود را بار دیگر به دست می‌آورید.

اما اگر موفق نشوید مارمولک را بکشید و مارمولک از دستتان فرار می‌کند، نشانه آن است که در امور عاطفی با شکست مواجه خواهید شد.

در کتاب سرزمین رویاها آمده است: یک مارمولک را می‌کشید: پولی را که از دست داده بودید دوباره بدست می‌آورید.


تعبیر خواب مارمولک سبز و خاکستری

برايت مى‌گويد:

 • ديدن مارمولک خاکسترى در خواب، علامت دعوا و نزاع است.
 • اگر در خواب مارمولک سبز رنگ ببينيد، علامت آن است که بايد مراقب خود باشيد.

تعبیر خواب سوسمار

دیدن مارمولک در خانه نشانه چیست

سوسمار جانور بومی ایران نیست و آن چه در خواب نامه ها درباره این جانور کریه نوشته شده مطالبی است که از زبان عربی به فارسی برگردانده یا ریشه عربی دارد.

گفته اند که اعراب قدیم گوشت سوسمار را می خورده اند به همین علت گوشت سوسمار را در ردیف گوشت های ماکول دیگر آورده و چیزهایی درباره آن نوشته اند ولی برای ما چنین نیست و دیدن سوسمار کراهت دارد چه رسد به خوردن گوشت آن که حتی تصورش به ذهن ما نمی آید.

کرمانی علیه الرحمه نوشته سوسمار مردی است عرب و بیابانی؛ این تعبیر ناشی از همان القا باورهای جاهلیت اعراب است که متاسفانه در اسلام نیز ماند. در حالی که شرع مقدس اسلام خوردن گوشت سوسمار را منع کرده است لیکن تعابیری که درباره سوسمار شده باقی مانده اند.

سوسمار دشمن بیابانی است و بسیار خطرناک. این خطری است که نه در شهر بلکه در بیابان و بیرون شهر بیننده خواب را تهدید می کند.

اگر کسی در خواب سوسمار یا بز مچه ببیند و مشاهده کند که از طرف این جانور مورد تهدید قرار گرفت و ترسید و گریخت خطری در خارج از محدوده شهر او را به خود می خواند و انتظارش را می کشد.

چنین شخصی اگر راننده است و رانندگی می کند بهتر است چندی از شهر خارج نشود.

اگر کسی بزمچه یا سوسمار در خواب ببیند خوب است مدتی از اقدام به مسافرت خودداری کند.

البته باید توجه داشت که سوسمار و بزمچه بیابانی هستند و با تمساح که آبی است متفاوت می باشند.

تمساح که در آب زندگی می کند و شکار خود را نیز در آب های کم عمق می یابد تعبیری دیگر دارد.


خواب های مرتبط با خواب مارمولک

☺ تعبیر خواب «مارمولک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مارمولک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


59 دیدگاه

 1. فاطمه

  من بعد از نماز صبح تا وقتی بیدار شدم خواب دیدم ی عامله بچه مارمولک های کوچک در خانه ما هست و من و خواهرم بودیم ولی ما نمیترسیدیم و خیلی شجاع مراقب بودیم و از کنارشون رد میشدیم تعبیرش چی میتونه باشه؟

 2. Muzhgan

  سلام خسته نباشید .من خواب دیدم خانه مان یک جای نامعلوم است من از در خانه بیرون میشم که میبینم یک مارمولک بزرگ از دم در میپره فک کنم‌طرف من میاد من میترسم و میرم به یک دوستم تو خواب قصه میکنم میگم یک مارمولک از دم در ما تیر شد میگه او پیسه دار میشین وبحد یک مارمولک میبینم که روی حیات میگرده تعبیرش چیه ممنو از سایت تان عالیست

 3. سوگند

  سلام
  من دیشب خواب دیدم با یکی از دوستان قدیمیم رفتیم سمت مکانی که مثل دریاچه کوچیک بود و دور تا دور دریاچه تمساحای کوچیک خوابیده بودن
  و اطراف اون دریاچه دیوار های سنگی وجود داشت که روشون پر از مارمولک بود
  یادمه تو خوابم با یکی از دوستام دعوام شده بود نمیدونم دقیقا فقط یادمه حس خوبی نسبت به یکی از دوستام نداشتم
  این خواب تقریبا ۳ صبح دیدم و بعدش بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ساعت دیدن خواب بسیار برای تعبیر ان مهم است و برای شما هم می تواند دارای تعبیر باشد و از طرفی باید بدانید که در تبعیر خواب مارمولک امده است که می تواند نشان از ان باشد که خدای ناکرده کسی که خیر شما را نخواهد در صدمه رساندن به شما موفق شود و از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. فرزاد

  سلام خواب دیدم دامادم که با پدرمادرم در خانه پدری مازندگی میکنه و خانه پر از مارمولک طلایی رنگ که بعضیشون تخم طلایی هم کرده زیباست من باپای خودم اینطرف انطرفشون کردم راه رفتنم را بازکردم ورفتم تو خانه از مادرم پرسیدم این مارمولکا اینجاچکار میکنن مادرم گفت مال دامادمونن داره پرورش میده من خیلی عصبی شدم که چرا مارمولک پرورش میده

 5. نرگس

  سلام
  من خواب دیدم یک مارمولک تو آشپز خانه بود رفت تو اتاق یهو نگاه کردم به سقف خانه اون مارمولک و یه سوسک و یه عنکبوت دیدم من می ترسیدم و فرار می کردم

 6. Npa

  سلام من در خواب دیدم خانه مادر بزرگم هستم با همسرم که خانه ازسوسک و مارمولک ، تمساح ، مار و یکی دوتا حیوان موذی دیگه که یادم نمیاد چی بودن ولی از همشون میترسیدم ، همسرم همرو گرفت و پرت کرد بیرون ،

  در حال حاضر خونه مادربزرگم در مرحله تقسیم وراث هست و یکی از وراث نظرش اینه که سهم بیشتری ببره چون طلب داشته از پدر بزرگم ، که قبلا هم پدربزرگم قبولش نداشت ، نظر شما چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از وضعیت موجود باشد و در تعبیر تمام موجوداتی که اشاره کردید به خیر نیامده است و همگی موجوداتی مضر در واقعیت هستند و از این رو سعی بر ان کنید که اصل را بر عقل و ایمان خود بگذارید.سربلند و پیروز باشید

 7. نازنین

  سلام خواب دیدم روی دیوار خونمون چندین مارمولک با سرعت فرار میکردند و من فقط جیغ میزدمو بابامو صدا میکردم ک اونارو بکشه ولی چون دستش بند بود چند تا از اونا از دست بابام فرار کردند و وارد اتاق من شدن و دیگه بابام نتونست اونارو بکشهاما دو سه تا شونو کشت یکیشون بعد از کشته شدن پرت شد تو ظرف غذای من جوری که سرش از بدنش جدا شده بود و بدنش مثل رنگین کمان هفت رنگ بود
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 8. سهیلا

  من متاهلم و یک پسر دارم
  خواب دیدم یکی از اقوام شوهرم یک مارمولک قهوه ای کوچیک رو به عنوان حیوان خانگی داره که من ازش چندشم می‌شد و بدم میومد ، و اونو داخل یه ظرف کوچیک نگه داشته بود .
  وقتی خواست مارمولک رو رد کنه بره کسی مانع شد و گفت نگهش دار و آموزشش بده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   باید بر اساس تعبیر خواب رابطه ی خودتان باایشان را کنتترل کنید که به خیر انجامد و سبب نشود که با کسی اشنا شوید که برای شما خیر نیست و فساد اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Q میلاد i

  من خاب دیدم کنار یه رود خانه ایم بعد یه تمساح مرده بعد چند ثانیه یک تمساح زنده کنار او بود و کم رفتم نزدیک یه مار زرد خيلي بزرگ دیدم بین سنگ ها چمبر زده یود بعد رفتم بالای یه سنگی یه دفعه یه مارمولک پامو نیش زدو فرار کرد ولی تمساح هیلی عجیب کار خاصیتی نمیکرد فک زول زده بود و رفیقام انگار نمیترسیدن یکیش نشست لونجا فقط یکیش باهام اومد فرار کردیم ار تو اب

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که اصلا خیر نیست و تمام المان هایی که در خواب شما امده است نشان از کسان شر دارد وباید از این جهت بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 10. زهرا

  سلام من خواب دیدم مارمولک بزرگ بز مچه از اب بیرون اومد من فرار کردم که وارد دهن مادرم شد ومن می خواستم دمشو بگیرم بکشم بیرون هی نمیتونستم چون سر میخورد وهی بیشتر میرفت داخل دهنش کسایی هم اطرافمون بودن کمک. نمیکردن که از خواب پریدم ولی کامل داخل نرفته بود لطفا کمکم کنید برام تعبیر بشه خیلی میترسم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب با توجه به شیوه ی بیدار شدن شما از خواب می تواند نشانی از یک کابوس باشد و اما اگر دارای تعبیر باشد می تواند نشانی از ان باشد که خدای ناکرده غمی به ایشان رسد و از این رو حتما صدقه اید دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سميرا

  سلام من خواب ديدم تو اتاق نشسته بودم ي كنجشك كوچيك امد رو ميز نشست و بعد رفت،ي دفعه فضاي اتاق پر شد از مارمولك هاي بزرگ و كوچيك كه به اطراف بدو ميكردند ي نفر تو اتاق با من بود كه من نميديدمش اصلا يادم نيست كي بود همه مارمولك ها رو كشت و دو تا مار هم بودن ي بزرگ ي كوچيك فقط يادمه با چوب زد پست مار بزرگ و كشتش ممنون ميشم تعبير خوابمو بگين

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب جنبه های مثبتی دارد و همزمان جنبه های منفی هم در ان وجود دارد. باید بدانید که این خواب برای شما می تواند نشان از حضور چندین کس در زندگیتان باشد که اگر ان ها را دور نکنید برای شما دردسر ساز خواهند شد که مزاحم زندگی شما هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مريم

  من خواب ديدم مارمولك هاي زبادي روي بدنك راه ميرن و زنك خاكستري دارند من خيلي ميترسم و ميخام كه از بزنم دور شان كنم چيغ و داد ميزنم و ميگريزم از شان دور ميشم
  لطفا تعبير كنيد ممنون ميشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب مارمولک می تواند نشان از ان باشد که در جمعی وارد شده اید که برای شما خیر نیست و باید تجدید نظر کنید که در غیر ان صورت مممکن است برای شما خوب نباشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. نازنین

  سلام من خواب دیدم تو یه مکان نامعلومی هستیم که انگار تمام اعضای خانواده هم هستن یه جعبه چوبی مرموز هست که همسرم میخواد درش و باز کنه ولی من راضی نیستم بالاخره باز کرد که توش خاک بود از خاک اون چند تا مارمولک و کرم اومد بیرون و مارمولک‌ها به سرعت فرار کردن به سمت بیرون و از در تومان رفتن بیرون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که شما در زندگی خود کسی را دارید که برای شما خیر نیست و ممکن است زیندگی شما را به فساد بکشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. ریحانه

  سلام من خواب دیدم یه مارمولک خیلی بزرگ رفت تو یه خونه ی کسی که باهاش اهل رفت و آمدنیستیم و من درخواب با تعجب به مارمولک نگاه میکردم تعبیرچیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مارمولک آمده است که نشان بر فتنه دوزی شخصی به آن خانواده دارد و نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. کوروش

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که یکی از دوستام یه مارمولک گرفت و خواست پرتش کنه ولی افتاد روی سر من
  با دستم از روی سرم انداختمش پایین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که فردی به زودی برای شما فتنه ای ایجاد خواهد کرد مه شما خودتان آن را حل میکنید و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. سما معين

  سلام خواب ديدم توى يه نايلكس كلى مارمولك دارم بعضياشون توى فاصله ى خوابم فرار كردن يكى از اونها كه ازش ميترسيدم مثل سگ دست آموز فرمان پذير بود مى رقصيد حرف ميزد بايه عنكبوت دوست بود…و باعث تعجب من شده بود اول به خواهرام نشونش دادم وبعد يه جمعيت بسيار زياد متوجه كارهاى اون مارمولك شدن و همه انگشت به دهن مونده بودن وقتى بيدار شدم توى شك خوابم بودم لطفا تعبير كنيد ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن مارمولک در خواب نشانه برخورد و مقابله بیننده خواب با ترس‌هایی که در بیداری در پیش روی آن قرار گرفته‌ است ومارمولک را در معبرین غربی نشان از غرایز درونی و عکس العمل‌های فردی شخص خواب بین می‌دانند همچنین حمله یک مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری‌های شخصی و ذاتی دارد مارمولک در خواب دیدن دلیل بر مردی است که در میان مردم فساد بیندازد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. سکینه

  سلام من خواب دیدم داشتم خونه ی دوستم و تمیز میکردم تو آشپزخونه اش مارمولک بزرگی بود زدمش اومد پرید رو سرم هرچی من و دوستم خواستیم بکشیمش نتونستیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مارمولک آمده است که نشان بر وجود فرد فتنه گر است و اینکه این فرد آشوب و بگو مگو را در یک جمع را می‌اندازد و خود را از آن جمع دور می‌کند و این نشان بر خوبی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. سارازند

  سلام من خواب دیدم که تو اشپرخونه دو تا مارمولک بزرگ هستن و زیر یخچال میمونن و میان وسط اشپزخونه چیزی پیدا میکنند ک بخورند به شوهرم نشون دادم یکیشون رو که اون مارمولک به شوهرم نزدیک شد بعد سریع رفت زیر یخچال دوباره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مارمولک آمده است که نشان بر دشمنی دارد که عامل فتنه خواهد شد و دعوا و نزاع را فراهم خواهد کرد و خود محل را ترک می‌کند و مراقب باشید و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. امیر

  سلام من خواب دیدم در یک مکان خوش و آب و هوا تعداد زیادی مار،عقرب،مارمولک و دیگر جانوارن هستند ک این سه مورد بیشتر از بقیه بودن من ترسیدم و شخصی دیگر من را از آنجا خارج کرد تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر وجود دشمن های زیاد و بد نیت در زندگیتان است و اینکه شما را فردی حمایت خواهد کرد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. Hasan bigdeli

  از صمیم قلب از شما سپاسگزارم بخاطر زحماتی که برای تعبیر خواب های بنده کشیدید
  خداوند عوض خیر و سلامتی بشما بدهد ان‌شاءالله

 21. Parniya

  سلام من خواب دیدم وارد خونه یکی از دوستای صمیمیم که الان باهاش هیچ ارتباطی ندارم شدم و اونجا پر از مارمولک بود کف زمین پر از مارمولک بود و من اول متوقف شدم دوستمو صدا زدم ولی بعد روشون پا میزاشتم و رد میشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که شما در اینده با ترسهایتان روبرو خواهید شد و احتمالا به مشکلاتی بر خواهید خورد اما در نهایت به انها چیره خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. Hasan Bigdeli

  با سلام خدمت شما
  بنده در خواب دیدم که در اتاقی خالی با کسی که نمی‌شناختم هستم که یک مارمولک کرم یا خاکستری رنگ بزرگ بود که من از آن می‌ترسیدم
  ولی با بیل یا چوب مانندی که در دست داشتم هر کاری کردم نتوانستم آن را بکشم که آن شخص همراه که نمی‌شناختمش به من گفت الان میگیرمش که از دم مارمولک گرفت و چندین بار محکم به زمین کوبید که مرد و من از خواب بیدار شدم
  با تشکر از زحمات شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانیدکه به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نزدیک با ترس هایی که دارید روبرو خواهید شد که برای شما خیر است و نشان از آن دارد که به واسطه ی شخص دیگری این موضوع برای شما رقم خواهد خورد و توان این را پیدا خواهید کرد که به راحتی بر آن ها چیره شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. نیوشا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم تو خونه هستم و مارمولک ها دیوار رو سوراخ میکنن میان بیرون و سوسک های روی دیوار رو میخورن و دوباره میرن تو دیوار و هرچقدر که سوسک هارو میخوردن به مارمولک های خیلی بزرگی تبدیل میشدن
  ممکنه بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید که به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است با کسانی که دشمن هایی بسیار ضعیف و مزاحم هستند برخورد کنید و خود را از این موضوع خلاص کنید که برای شما بسیار خیراست و نیکو .
   سربلند و پیروز باشید

 24. ستایش

  سلام خسته نباشید من در خواب مادرم را دیدم که روباهی مرده بر پشت خود دارد و روباهی به دنبال خود و به مکانی خاکی رفتیم که مارمولک های زیادی اونجا بودن به مادرم گفتم میترسم گفت با پایت مارمولک هارا لِه کن مارمولکی زیر پایم ایستاده بود و تکون نمیخورد و فقط من را نگاه میکرد پایم را که گذاشتم روش از نرمی اش زیر پام ترسیدم و از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن مارمولک در خواب نشانه برخورد و مقابله بیننده خواب با ترس‌هایی که در بیداری در پیش روی آن قرار گرفته‌اند. مارمولک را در معبرین غربی نماد غرایز درونی و عکس العمل‌های فردی شخص خواب بین می‌دانند همچنین حمله یک مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری‌های شخصی و ذاتی دارد.
   و دیدن روباه در خواب نشان بر زنی است مکر و حیله آن در صورت ارام بودنش هم به راه است و نباید از آن غافل شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. پرستو احمدی

  سلام خواب دیدم مارمولکی در اتاقم تخم های خیلی ریز ومتعدد گذاشته اما خودش رفته و زمانی ک.تخم.هارو دیدم حیلی ترسیدم و گریه میکردم که مبادا باز بشن.اما مادرم تک به تک همصون رو له میکرد و کشت.تعبیرش چیه؟لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعیبر این خواب بدانیدکه به این صورت می تواند باشد که شما در اینده از رابطه ای با شخصی در گذشته داشته اید ممکن است متاثر شوید اما خانوادیتان این موضوع را برای شما حل می کنند و این برای شما بسیار خیر است و اصلا نباید از بابت ان نگران باشید اما حتما در روابطتان اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 26. imsoumeh

  سلام. من خواب دیدم که داخل غذا کرم سیاه و مارمولک های کوچیک بود. و من با اینکه میدونستم غذا رو خوردم ولی بعد همشو دونه دونه بالا میاوردم. حتی بعضیاشو به زور با دست از حلقم بیرون میکشیدم. همشون هم زنده بودن. میشه تعبیرش رو بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مارمولک امده است که به این معنا می تواند باشد که به معنای مردی است که فساد افکند وو این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده ی نه چندان دور با کسی و یا کسانی در ارتباط خواهید بود که برای شما خیر نیست و خود به این موضوع واقفید اما این کار را تا حدی ادامه دهید و ایشان را در زندگی خود وارد کنید که سبب شود که دوباره سعی در بیرون کردن ایشان کنید واین خیر نیست.
   از این رو بسیار در ارتباط هایی که می گیرید آگاه باشید که خدای ناکرده سبب ناراحتی شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 27. فاطمه

  سلام من خواب دیدم اول ی مار خاکستری اومد توی خانه ام هر چه از خانوادم کمک میخواهم کسی کمکم نمی کند بعد خودم بیرونش میکنم یک دفعه یک مارمولک بزرگ سبز که سر انسان دارد وارد خانه ام میشود و من با کمک خواهرم سرش را میبرم و به بیرون از خانه می اندازم بعد مار خاکستری دوباره وارد خانه ام‌میشود و من زخمی اش میکنم و مار از دستم فرار میکند

  • یاسین صداقت

   سلام
   تعبیر خواب شما که مارمولک است مارمولک گونه ای خزندگان است که در سراسر جهان می‌توان آن‌ها را یافت. دیدن مارمولک در خواب نشانه برخورد و مقابله بیننده خواب با ترس‌هایی که در بیداری در پیش روی آن قرار گرفته‌اند. مارمولک را در معبرین غربی نماد غرایز درونی و عکس العمل‌های فردی شخص خواب بین می‌دانند همچنین حمله یک مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری‌های شخصی و ذاتی دارد.
   تعبیرگری می‌گوید: مارمولک در خواب دیدن دلیل بر مردی است که در میان مردم فساد بیندازد.
   در کتاب سرزمین رویاها آمده است:
   خواب مارمولک: دشمنان در صدمه زدن به شما پیروز می‌شوند
   و تعبیر مار بر شما نشان از دشمنی است که آن را از خود دور میکنید ولی باز به شما نزدیک می‌شود و تا آسیب نرساند دور نخواهد شد پس حتما صدقه بدهید و مراقب رفتار دیگران باشید.
   سزبلند و پیروز باشید.

 28. نرگس

  سلام من خواب دیدم که مارمولک خیلی کوچیکی اومده بود خونمون و من نمیتونستم بگیرمش بکشمش ازدستم فرار میکرد
  ممنون از سایت خیلی خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما که مارمولک است مارمولک گونه ای خزندگان است که در سراسر جهان می‌توان آن‌ها را یافت. دیدن مارمولک در خواب نشانه برخورد و مقابله بیننده خواب با ترس‌هایی که در بیداری در پیش روی آن قرار گرفته‌اند. مارمولک را در معبرین غربی نماد غرایز درونی و عکس العمل‌های فردی شخص خواب بین می‌دانند همچنین حمله یک مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری‌های شخصی و ذاتی دارد.
   تعبیرگری می‌گوید: مارمولک در خواب دیدن دلیل بر مردی است که در میان مردم فساد بیندازد.
   در کتاب سرزمین رویاها آمده است:
   خواب مارمولک: دشمنان در صدمه زدن به شما پیروز می‌شوند
   سربلند و پیروز باشید .

 29. Mobina

  سلام من خواب دیدم که مارمولکی با سر انسان اما کوچیک بود داشت سمت من میومد اما یه پسر بچه کنارم بود ک ن صورتش و میدیدم نه میشناختم سرشو جلوی مارمولک به نشانه حمله گذاشت مارمولک سمت من نیومد یه خانوم پیری هم تو خواب بود ک میخندید میگفت نترس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب دیدن مارمولک خیر نیست و باید بسیار مراقب اوضاع باشید که این امر برای شما دردسر ساز نشود و بدانید که ممکن است این امر به واسطه ی روابط شما باشد که در ان بی دقتی کنید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 30. مينا

  سلام،خواب ديدم از فرجم دم مارمولك مشخص بود از دمش گرفتمو كشيدم انداختمش دور تعبيرش چى ميتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب دیدن مارمولک خیر نیست و باید بسیار مراقب اوضاع باشید که این امر برای شما دردسر ساز نشود و بدانید که ممکن است این امر به واسطه ی روابط شما باشد که در ان بی دقتی کنید.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 31. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما شمنی دارید که به سمت شما با اهداف خاص در حال نزدیک شدن است و باید بیشتر مراقب خود باشید و اینکه برای دفع بلا صدقه بدهید .
  سربلند و پیروز باشید .

 32. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب مارمولک به گفته معبران نشان از مارمولک گونه ای خزندگان است که در سراسر جهان می‌توان آن‌ها را یافت. دیدن مارمولک در خواب نشانه برخورد و مقابله بیننده خواب با ترس‌هایی که در بیداری در پیش روی آن قرار گرفته‌اند. مارمولک را در معبرین غربی نماد غرایز درونی و عکس العمل‌های فردی شخص خواب بین می‌دانند همچنین حمله یک مارمولک در خواب اشاره ای به درگیری‌های شخصی و ذاتی دارد.
  تعبیرگری می‌گوید: مارمولک در خواب دیدن دلیل بر مردی است که در میان مردم فساد بیندازد.
  سربلند و پیروز باشید .

 33. مهدی

  سلام من ۳۰سالمه متاهل با یک بچه در خواب دم صبح دیدم که یک عنکبوت بزرگ به همراه یک مارمولک بزرگ خاکستری از اتاق خواب آمدن بیرون عنکبوت رفت کنار در که تو تارهاش بشینه که مارمولک دنبالش کرد و با زبانش اون و بلعید بعد آمد آرام از جلوی من رد شد رفت طرف پذیرای خونه بعد درحالی که من رو نگاه میکرد با پای بزرگ شروع به دویدن کرد که بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در مجموع خوابی خیر است زیرا در تعابیر امده است که تعبیر مارمولک به معنای واکنش طبیعی هرکس به اتفاقات اطراف اوست و در تعبیر عنکبوت هم امده است که اگر در خانه ی خود عنکبوتی ببینید به معنای این است که يکي از اهالي خانه يا افراد خانواده در شما خشم و نفرت به وجود مي آورد.این خواب ممکن است از اینده ای احتمالی خبر دهد که شما موضوعی برایتان پیش بیاید و عکس العملی غریضی به ان نشان دهید که سبب رفع ان درلحظه بشود اما باید همیشه با منطق برخورد کرد.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب عنکبوت آلامتو

 34. یاسین صداقت

  با سلام
  این خواب تعبیری نیکو دارد که بدین شکل است .شما با کمک درونتان میتوانید بر دشمنان فایق ایید که مارمولک در خواب همانا نشانه ی بخش غریضی درونتان است و خفاش نیز بسیار شر است.
  برای تکمیل این تعبیر خواب متن لینک زیر را هم راجع به خفاش بخوانید.
  تعبیر خواب خفاش الامتو
  سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید