تعبیر خواب رتیل

دیدن رتیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رتیل در خواب چیست؟

دیدن رتیل در خواب

رتیل از خانواده عنکبوت‌هایی است که بیشتر در مناطق گرمسیری و بیابانی یافت می‌شوند. تمامی گونه‌های رتیل شکارچی هستند و بیشتر با استفاده از کمین به شکار می‌پردازند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عنکبوت

تعبیر خواب رتیل

دیدن رتیل در خواب بر اساس جنسیت فرد بیننده خواب به صورت کلی به دو مفهموم است. این خواب یا مربوط به اختلافات است و یا مرتبط با برخی از زنانی است که بر زندگی شما تسلط و کنترل دارد.

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن رتیل در خواب، نشانه آن است که دشمنان می‌کوشند شما را ورشکست کنند و از پا در بیاورند.


تعبیر خواب کشتن رتیل

اگر در خواب رتیلی را کشتید به احتمال زیاد دوران سختی را پیش رو خواهید داشت. خواب رتیل اغلب تعبیری به معنای به دام افتادن همراه خود دارد.

آنلی بیتون می‌گوید: کشتن رتیل در خواب، نشانه آن است که بعد از بد شانسی فراوان، اقبال با شما همراه خواهد شد.


تعبیر خواب فرار کردن از رتیل

اگر در خواب شما از رتیلی فرار می‌کردید این خواب نشان دهنده پایان دوران پاکی و معصوم بودن است بنابراین شما نیازمند پرورش خود هنگام مواجهه با راه‌های غیر عاقلانه و بچگانه هستید تا مرتکب اشتباهی نشوید.


تعبیر خواب نیش زدن رتیل

اگر رتیلی در خواب شما را نیش زد وقت آن رسیده که قسمتی از پروژه کاری خود را جدا کرده و حرکت رو به جلویی را در کار خود در پیش بگیرید.

☺ تعبیر خواب «رتیل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رتیل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


25 دیدگاه

 1. نگار

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم با یکی از دوستامم و اون همش یه ورد میخوندورتیل میومد سمتم ولی من تا به حضرت زینب پناه میبردم وبه ایشون سلام میدادم رتیل هایا میمردن یا فرار میکردن تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از ان باشد که شما باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده کسی سعی بر شکست شما نکندو از این رو حتما به معصومان پناه ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. بهزاد

  من تو خواب دیدم که با یک نفر که دوستی دوری داریم صحبت میکنیم و راه میریم تو یه پارکی نشستیم چن لحظه بعد اطرافمون پر شد از رتیل های زرد کوچیکی که همگی میپریدن رو من و من از رو خودم پرتشون میکردم پایین نه نیش زدنی بود نه کشتن رتیلی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از انجایی که در تعبیر خواب رتیل به خیر نیامده است از این رو این خواب می تواند نشان از مشکلی برای شما باشد که به واسطه ی ان فرد که در خواب بوده است برای شما پیش اید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. hady

  با سلام من خواب دیدم در خانه ای شبیه به خانه خودم که به نظر مال کسی دیگر است در زیر سقف دو رتیل تقریبا بزرگ زرد در حال جفتگیری اند و بعد رتیل ماده شروع به تخمریزی کرد که از سقف به پایین تخمها میریخت و اعضای خانواده از اون اتاق بیرون رفته و با کپسول های اکسیژن شبیه به حشره کش انگار از خود مراقبت میکردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که دشمنی در خانه شما لانه گزیده است و برای آشوب و فتنه منتظر زمان خود است و اینکه فرار کردن از رتیل بهتر است و اینکه آسیب نرسانده نیک است و باید مراقب باشید که با اطرافیانتان که نیت خیر بر شما ندارند چهار چوب رابطه را بر قرار کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. محمد غلامزاده

  سلام خواب دیدم رتیل بزرگی در خانه ای قدیمی در حال حرکت هست میخواستم بکشم یهو رنگش سیاهرشد همسرم گفت مرده تا دست دراز کرد امتحان کند انگشتش را گرفت ول نمیکرد گذاشتم زیزپام وفشار دادم ول کرد ولی هنوز تکان میخورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دشمنی ضعیف است که هر جور شده میخواد به شما آسیب برساند و اینکه شما با رفتارتان آن را از خود دور خواهید مرد ولی همچنان سمج بر آسیب زدن است پس باید دشمن خود را بشناسید و به آنها بی اهمیت باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. لیلی

  سلام من خواب دیدم یه رتیل و یه عنکوبت تو اتقام بالایه تختمه یادنه تو خواب گفتم رتیل رو میکشتم ولی از عنکبوته بدم میومد ولی رفتم با دمپایی بزنمش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رتیل آمده است که کشتن رتیل در خواب نشانه آن است که بعد از بد شانسی فراوان اقبال با شما همراه خواهد شد.
   و این نیک است و رتیل و عنکبوت از یک خانواده هستند و تعبیر شان به ام نزدیک است و آیه عنکبوت نشان از دشمنی ضعیف و مزاحم دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. معصومه

  سلام من خواب دیدم توی خونه خودمون نبودیم اما توی اتاق یه رتیل دیدم که چند رنگ بود بعد من تا داد زدم رتیل به پست خوابد و نیشش را نشون داد اما من نکشتمش و اون هم هیچ کاری باهام نداشت و رفت. بعد با صدای اذان مسجد از خواب بیدار شدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن رتیل به خواب نشان بر وجود فردی است که دشمن و فتنه گر است و اینکه به شما آسیب نرسانده نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما نشان بر ترسهای روزمره شما است و اینکه این خواب بر وجود دشمن در اطراف شما است و اینکه باید هوشیار باشید که دشمنتان را حساس نکنید و در مورد وجودشان بی تفاوت باشید.
  سربلند و پیروز باشید.

 8. امین

  باسلام
  من خواب دیدم رتیل نیش زد کف دستم ولی نیشش تیغای جوجه تیغی بود وبداز اینکه تیغه هاروکشیدم کف دستم پاره پاره شد ممنونم تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اینکه بر این صورت است که دشمن می‌کوشد که شما را از پای در بیاورد و اینکه شما را ورشکست کند و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. م

  با سلام
  خواهرم در مورد من خواب دیده که حشره ای بزرگ که انگار رتیل یا عنکبوت بوده من رو نیش زده و اون توی خواب خیلی ناراحته. میخواستم تعبیر کنید. جدیدا میخوام کاری رو با کسی شروع کنم، آیا این خواب نشونه بدیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب رتیل بر این صورت است که نشان بر دشمنی دارد که کمین می‌گیرد و بعد حمله. می‌کند و باید مراقب باشید.
   در مورد شراکتتان با منطق تصمیم بگیرید وه نه خواب اما از نشانه های خواب استفاده کنید و انشالله شراکتتان خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. علی کرد

  درود
  بنده دوتا رتیل دیدم در خواب بسیار بزرگ و سیاه هیچ ترسی نداشتم انگار دارم با اسباب بازی بازی میکنم اولی اومد جلو داشتم باهاش بازی میکردم که مچ دستم و گاز گرفته نه دردی و نه زخمی خیلی راحت زانوم و گذاشتم روش و نزاشتم فرار کنه نه ترسی داشتم و نه خونی و نه دردی از خواب بیدارم شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است و اینکه شما در برابر دشمنانتان اعتماد به نفس بالایی برای شکستشان دارید و از دشمنانتان ترسی نخواهید داشت و در مقابلشان پیروز میدان هم خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. فاطمه

  باسلام وقت بخیر من خواب دیدم که خونه مون رو عوض کرده بودیم و شب بود و لامپ ها خاموش بعد من بالای تی وی چیزی دیدم جلوتر رفتم دیدم رتیل هست و داره حرکت میکنه و مادرم رو صدا زدم تا ایشون اومدن رتیل از پشت تی وی پرید پایین و دیگه پیدا نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رتیل امده است که به معنی این است که فردی در سدد این است برای شمامشکل درست کند و این که نتوانسته اید ان را بکشید پس باید مراقب باشید که دشمن در کمین شما است و صدقه بدهید.
   سربلند وپیروز باشید.

 12. سیاوش

  سلام فقط توخواب یه لحظه دیدم نمی‌دونم دقیق رتیل یاعقرب بودولی توخواب گفتم رتیل توخونم بودم یک دفعه چندتارتیل بزرگ وسیاه بودن توخواب بلندشدم که کاری بکنم که بچه هام آسیبی نزنه که دیگه خوابم تمام شد ممنون سیاوش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خوواب باید بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که شما موقعیتی در پیش رو دارید که در آن باید بسیار مراقب باشید و در انتظار این موقعیت باشید که خدای ناکرده برای شما اتفاق نیفتد.
   حتما هم صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 13. امیرعلی

  سلام خسته نباشید
  راستش من خواب دیدم که خونه زندایی بودم و یه دفع یه رتیل رو دیدم که بالاش یه بچه رتیل دیگه بود
  سریع به زن داییم گفتم که بیاد بزنش اونم با جارو اومد پرتش کرد ولی متاسفانه پرت شد تو دهن من و من از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند از جهاتی خیر باشد و این به این صورت است که ممکن است شما به واسطه ی آن شخص که در خواب خود فرمایش کردید دوران جدیدی از زندگی خود را اغاز کنید که موجب پیشرفت شما خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید