تعبیر خواب عنکبوت

دیدن عنکبوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عنکبوت در خواب چیست؟

عنکبوت spider

اگر در خواب عنکبوت ببینید که در خانه یا اتاق شماست یکی از اهالی خانه یا افراد خانواده در شما خشم و نفرت به وجود می آورد. بیشتر حالت نفرت و اشمئاز مطرح می شود یا خشم و نارضایی.

اگر عنکبوت را جایی غیر از خانه خویش ببینید دشمن ضعیف ناشناسی این حالت را در شما به وجود می آورد.

عنکبوت دشمن نیست بد خواهی است که بیشتر از آزار رساندن تنفر بر می انگیزد معبران نوشته اند (عنکبوت دشمن خفیفی است) ولی دشمن نیز می تواند هم عامل خشم شود و هم موجب بر انگیخته شدن نفرت و اشمئاز.

عنکبوت گویای کراهت و نفرت است و هر جائی که باشد تعبیر به همان جا بر می گردد.

تار عنکبوت گرفتاری و دست و پاگیری است اما نه زیاد بلکه تشو یش های کوچک و ناراحتی های مختصر در خواب های ما به صورت تار عنکبوت ظاهر می شود.

نیکو است اگر ببینید که خانه و اتاق یا محل کار خود را از تار عنکبوت می زدایید زیرا این عمل به معنی آن است که ناراحتی ها و تشویش ها را از خود می رانید و سکون و آرامش را باز می یابید.

اگر ببینید صندوق یا جامه دان شما تار عنکبوت بسته با همسرتان کدورت پیدا می کنید.

همین طور است اگر ببینید که آشپزخانه تار عنکبوت دارد در این صورت با همسرتان قهر می کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب رتیل

☺ تعبیر خواب «عنکبوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عنکبوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. لیلا

  سلام من خواب دیدم دارم حمام میکنم اون محل رو هم مثل اتاق خوابم میدیدم هم به صورت حمام دیدم اطراف در عنکبوتهای زیادی هست هم عنکبوت سیاه هم معمولی.با تارهاشون.منم آبو روشون گرفتم آب چند تاشو شست و برد ولی دو سه تاش موند حتی دستم به یکیش خورد بعد پدر و مادرمو میدیدم که خونه ی اونا هستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که فردی در خانه شما حالت نفرت و اشمئاز را به وجود خواهد اورد که ناراحتی و نارضایتی در پیش خواهد داشت.که شما ان را حل خواهد کرد و از بین خواهید برد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سینا

  سلام
  خواب دیدم که عنکبوتی منو نیش زده و من دارم تضعیف میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به ابن صورت است که عنکبوت دشمن نیست بد خواهی است که بیشتر از آزار رساندن تنفر بر می انگیزد معبران نوشته اند عنکبوت دشمن ضعیفی ولی دشمن نیز می تواند هم عامل خشم شود و هم موجب بر انگیخته شدن نفرت و اشمئاز شما شوند که نشان بر خوبی ندارد و مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. رضا

  سلام . من یک شب خواب دیدم که در مسیری خاکی و کوچک که برای عبور انسان ها هست کنار یک درخت ، عنکبوتی سفید به اندازه کف دست روی تارش که نزدیک به زمین بسته بود واستاده و از کنار درخت ، چشمه یا جویه ابی میگزرد
  دقیقا یادم نمیاد ولی فک کنم که از خواب پردم
  چند شب بعد از این خواب . دوباره همین خواب رو دیدم . ولی اینبار به طور ناخاسته به عنکبوته خیلی نزدیک شدم . اون هنگام خیلی ترسیم ولی با این که به عنکبوته نزدیک بودم . نیشم نزد و کاری باهام نداشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به معنای بدخواهی برای شماست که ممکن است در اینده ای نزدیک شما خود به سمت ایشان بروید و از این رو صدقه بدهید و در روابط خود دقیق باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 4. یلدا «جهش»

  سلام علیکم
  از خواب بیدار شدم اول سراغ تعبیر خوابم را گرفتم . در خواب دیدم در آشپزخانه میرم پاکاری کنم اما در هر طرف اشپزخانه یک حشره است بسیار وحشتناک زیاد ترسیده بودم تغییر شکل میدادن از اشپزخانه فرار کردم . مادرم را گفتم اعضایی فامیل کسی نکشت آنها را و مام با ترس لرز دوباره اشپزخانه رفتم که ترسیده بیدار شدم .هیچ ندیده بودم تابحال اوقسم چیز ها را مقصد حشرات بودن و هر طرف میرفتن ترسیدم د خواب زیاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما به این صورت امده است که ممکن است به معنای دشمنان و بدخواهانی باشد که در خانواده ی شما برای شما خیر نخواهند و از این رو بسیار در روابط خود و همچنین کنار آمدن با دیگران دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. علی هزار خانی

  سلام
  من خواب دیدم که در مدرسه عنکبوت های زیادی هستن ولی کسی اون هارا نمی بند
  و وقتی که به خانه رفتم عنکبوت های بسیار زیادی دیدم و روی بدن من می چرخیدن و بسیار ترسیدم
  و به حمام رفتم و خیس کردن خودم عنکبوت هارا از خودم دور کردم وای باز هم نزدیکم میامدن و هر چه قدر با اب می زدم نمی رفتن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب عنکبوت ببينيد که در خانه يا اتاق شماست يکي از اهالي خانه يا افراد خانواده در شما خشم و نفرت به وجود مي آورد. بيشتر حالت نفرت و اشمئاز مطرح مي شود يا خشم و نارضائي.اگر عنکبوت را جائي غير از خانه خويش ببينيد دشمن ضعيف ناشناسي اين حالت را در شما به وجود مي آورد. عنکبوت دشمن نيست بد خواهي است که بيشتر از آزار رساندن تنفر بر مي انگيزد…
   معبران نوشته اند (عنکبوت دشمن خفيفي است) ولي دشمن نيز مي تواند هم عامل خشم شود و هم موجب بر انگيخته شدن نفرت و اشمئاز. عنکبوت گوياي کراهت و نفرت است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مینو ۱۱ ساله

  من یه بچه ی ۱۱ ساله ام و این خواب منه ، می دونم یک کم طولانیه ولی …خواب دیدم که ۲ تا شخصیت. دارم یکی لاغر یکی معمولی . خودم هم زیاد چاق نیستم . بعد وارد یک مسابقه شدم که این طوری بود ….
  ۱- باید از یک سرسره آبی سیار بلند سر می خوردم
  ۲- بعد باید از توی اتاق های پیچ در پیچ رد میشدم
  ۳- باید یک اژدها رو شکست میدادم☠
  بعد من و دوستم برنده شدیم
  بعد شخصی که بازنده مسابقه بود رو ، بر روی یک تخت پر از حشرات مهاجم انداختندسوسک ، عنکبوت ، پشه مارالیا
  تازه من در عین حال که خواب بودم ، میدونستم خوابم و وقتی به قسمت حشره ها رسیدم خودم رو از خواب بیدار کردم
  بعد از اون من و دوستم پانیسا سوار یک سفینه فضایی شدیم و به اون طرف کره زمین پرواز کردیممن فضانوردی رو دوست دارم
  بعد من به آمریکا رفتم ، به جایی که آقای ایلان ماسک زندگی میکنه☺اگر ایلان ماسک رو نمی شناسید ، حتما درباره اش سرچ کنید ☺
  خب …. همین تموم شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان برذهن شماست که بسیار خیالپردازی در آن است و اینکه شما از مسابقه برنده بیرون آمده اید نشان بر این دارد که شما در مسیر زندگیتان پیروزی ها و برده‌ای را تجربه خواهید کرد و اینکه با یک مخترع و ما افرین بزرگ دیدار کرده اید نشان از علاقه و احساس شما نسبت به آن شخص است و اینکه شما باید به خواسته هایتان اهمیت بدهیت و برایشان تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. سلام
  من خواب دیدم برادرم بر عکس از سقف آویزان شده و با عنکبوت منو میترسونه
  و یه ماسکم داره
  بعد میاد پایین و ماسکشو بر میداره و میگه نترس آجی من

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خدمت شما باید عرض کنم که تعبیر خواب عنکبوت خود به معنای ناراحتی از اطرافیان است و این خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که برادر شما و یا یکی از اشخاص نزدیک به شما عملی انجام خواهد داد که به قصد کینه توزی نیست و شما ممکن است از این عمل بسیار ناراحت شوید که مغایر با قصد و هدف ایشان و از این در برخوردتان سعی بر ان دارد که سئه صدر داشته باشید.
   سربلندد و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید