مجله آلامتو

تعبیر خواب عنکبوت

دیدن عنکبوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عنکبوت در خواب چیست؟

عنکبوت spider

اگر در خواب عنکبوت ببينيد که در خانه يا اتاق شماست يکي از اهالي خانه يا افراد خانواده در شما خشم و نفرت به وجود مي آورد. بيشتر حالت نفرت و اشمئاز مطرح مي شود يا خشم و نارضائي.اگر عنکبوت را جائي غير از خانه خويش ببينيد دشمن ضعيف ناشناسي اين حالت را در شما به وجود مي آورد. عنکبوت دشمن نيست بد خواهي است که بيشتر از آزار رساندن تنفر بر مي انگيزد…

معبران نوشته اند (عنکبوت دشمن خفيفي است) ولي دشمن نيز مي تواند هم عامل خشم شود و هم موجب بر انگيخته شدن نفرت و اشمئاز. عنکبوت گوياي کراهت و نفرت است و هر جائي که باشد تعبير به همان جا بر مي گردد. تار عنکبوت گرفتاري و دست و پاگيري است اما نه زياد بلکه تشو يش هاي کوچک و ناراحتي هاي مختصر در خواب هاي ما به صورت تار عنکبوت ظاهر مي شود. نيکو است اگر ببينيد که خانه و اتاق يا محل کار خود را از تار عنکبوت مي زدائيد زيرا اين عمل به معني آن است که ناراحتي ها و تشويش ها را از خود مي رانيد و سکون و آرامش را باز مي يابيد. اگر ببينيد صندوق يا جامه دان شما تار عنکبوت بسته با همسرتان کدورت پيدا مي کنيد. همين طور است اگر ببينيد که آشپز خانه تار عنکبوت دارد در اين صورت با همسرتان قهر مي کنيد.

تعبیر خواب «عنکبوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عنکبوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. سلام
  من خواب دیدم برادرم بر عکس از سقف آویزان شده و با عنکبوت منو میترسونه
  و یه ماسکم داره
  بعد میاد پایین و ماسکشو بر میداره و میگه نترس آجی من

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب خدمت شما باید عرض کنم که تعبیر خواب عنکبوت خود به معنای ناراحتی از اطرافیان است و این خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که برادر شما و یا یکی از اشخاص نزدیک به شما عملی انجام خواهد داد که به قصد کینه توزی نیست و شما ممکن است از این عمل بسیار ناراحت شوید که مغایر با قصد و هدف ایشان و از این در برخوردتان سعی بر ان دارد که سئه صدر داشته باشید.
   سربلندد و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید